Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 16:31   #91
orbitka81
Raczkowanie
 
Avatar orbitka81
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 262
GG do orbitka81
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Po prostu mi źle,w sumie-jak zawsze-nie stało się nic co wywołało tego doła tylko sama samotność,tęsknota,wspomn ienia...
Oj i tak czasem bywa... moze cos zrob? zabierz sie za cos? albo idz na slonko? tylko nie siedz i nie mysl...
a na pocieszenie powiem zeeee:
moj ksieciunio...coz najpierw cos tam pisal o spotkaniu...po czym po kilku godzinach mu sie odwidzialo, stwierdzil ze jest baaaardzo zmeczony i idzie spac
No i co? nie smieszne?
orbitka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 16:35   #92
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Podobną miałam sytuacje niedawno
Ide własnie na 19 na piwko z koleżanką.Bo inaczej to chy
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 16:39   #93
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Atkuuuuuuś
Po prostu mi źle,w sumie-jak zawsze-nie stało się nic co wywołało tego doła tylko sama samotność,tęsknota,wspomn ienia...
Madziu,wiesz doskonale Cię rozumiem ,mi też jeszcze włączają się wspomnienia,tęsknota,bo jestem sama i mi źle czasami.Najgorsze właśnie jest to jak zaczyna się myśleć i popada się potem w mega dół.Nie wiem co zrobić by Cię pocieszyć,aleeee zgłoś się do mnie na gg,bo musze z tobą pogadać.

Cytat:
Napisane przez orbitka81 Pokaż wiadomość
Oj i tak czasem bywa... moze cos zrob? zabierz sie za cos? albo idz na slonko? tylko nie siedz i nie mysl...
a na pocieszenie powiem zeeee:
Wiesz,nie wiem czy coś to jej da,może tak ale na krótką chwile niestety.

A zachowanie Twojego tż no jest śmieszne,mój były też zawsze się wykręcał że zmęczony,nic mu się nie chce itd Noi przez to popadliśmy chyba w rutyne.

Edit:
No widzisz Madz,Ty chociaż na piwko idziesz z kumpelą a ja siedze w chacie jak muł,bo nie mam z kim wyjść. Oh,chyba i ja zaczynam łapać coś niedobrego.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 16:40   #94
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Lady Eileen a kiedy sie rozstaliscie? niedawno? W tym wszystkim tzn zwiazkach najgorsze jest to ze dwoje ludzi nie potrafi seibie zrozumieć, kochają się, ale zadne niepodniesie sluchawki by zatelefonować, żadne nie napisze smsa, bo duma górą, żadne nie pofatyguje się o zawalczenie o związek... Kochana jedyne co Ci moge proadzić, bo nie wiem co się stalo, ale jedyne co powiem, to to, ze jesli jestescie sobie przeznaczeni, odnajdziecie sie na nowo, przypadkiem zupelnie... jesli nie, tzn ze nigdy nie byliscie dla siebie. A moze potrzebny jest czas, zeby zobaczyc, jak bardzo tesknicie za sobą... czas jest dobrym prorokiem... pewnie tegow am teraz potrzeba, spokoju... Trzymaj sie cieplo... i placz jak najwiecej, bo to pomaga, uspokaja i wycisza...
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 16:45   #95
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
No widzisz Madz,Ty chociaż na piwko idziesz z kumpelą a ja siedze w chacie jak muł,bo nie mam z kim wyjść. Oh,chyba i ja zaczynam łapać coś niedobrego.
tak ja jak dodatkowo mam najgorzej, bo nie moge pic alkoholu.I jak juz tak zostanie???zostane abstynentką
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 16:50   #96
orbitka81
Raczkowanie
 
Avatar orbitka81
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 262
GG do orbitka81
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tak ja jak dodatkowo mam najgorzej, bo nie moge pic alkoholu.I jak juz tak zostanie???zostane abstynentką
przynajmniej kac cie nie bedzie meczyl...
orbitka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 16:52   #97
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
pearlpearldziękuje za rade, mam zamiar zrobić właśnie tak jak mówisz, ale jeśli nadal się będzie wypierał to koniec, mógłby się chociaz przyznać ...tchórz
oni wszyscy sa tchorzami...
wez go "za morde" i dowiedz sie wszystkiego Wtedy zdecydujesz.

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Nie czekajac na odp napisze
Moj za 9 dni wyjezdza na cale wakacje...Wiem to nie tragedia,ale przez to poltorej roku jak jestesmy razem widywalismy sie praktycznie codziennie a teraz poltorej miesiaca bez niego Dostalam prace tylko to mnie pociesz ze bede miala czym sie zajac...
On jeszcze tu jest a ja tesknie
Ojej
Bedzie dobrze. Tez to przezywalam rok temu,tyle,ze to ja wyjezdzalam. Na poczatku ciezko,zmutno,zle...ale pozniej czlowiek sie przyzwyczaja. Pomysl,jak cudownie bedzie sie znowu spotkac Szybko zleci,szczegolnie jak bedziesz pracowac.

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość
Ja też niestety mam doła wczoraj mijała druga rocznica naszego związku a on nawet nie kupił mi głupiego kwiatka za 5 zł to był okropny wieczór, prewnie dlatgeo że za dużo sobie wyobrażałam-no cóż tak to ejst jak sie ma nieodpowiedzialnego faceta
A ja nie wiem,kiedy jest nasza rocznica i uwazam,ze jest to super sprawa,bo nie ma tak,ze ja czekam na swietowanie,a on zapomina... My nie umiemy nazwac momentu,od ktorego ze soba jestesmy. Super sprawa

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Oj niedobrze
Z małego dołka zrobił się duży mega hiper DÓŁ
Masakra.Dla mnie to już naprawde nie ma ratunku
A co Ty chrzanisz,Dziewucho ?! Wytrzyj nocha, wyprostuj sie,piers do przodu,glowa do gory i nie zaluj sobie tego piwka ! Bedzie dobrze,zobaczysz. Tylko sie nie nakrecaj

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tak ja jak dodatkowo mam najgorzej, bo nie moge pic alkoholu.I jak juz tak zostanie???zostane abstynentką
Jak to nie mozesz pic alkoholu ? Przeciez to straszne!
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 16:52   #98
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

bess,teoretycznie ja też nie moge
A praktycznie jedno piwko(redsik) nie zaszkodzi.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 16:55   #99
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Ahisia
A ja samą siebie zaskakuję Chyba przejdzie mi prędzej niz myślałam, po tym pożal się Zeusie lovelasie Już prawie ani śladu. Dziwne.
W tam dziwne. Super wspaniałe Ja też nie mam czasu myśleć o moim potencjalnym, bo mam ważniejsze problemy

Madziu widzisz Atka ma gorzej. Niech Cie to podniesie na duchu No ale poważnie. Nic się nie przejmujcie dziewczyneczki. Gdzieś tam czekają nasze królewicze i kiedyś się zjawią. Wykorzystajmy ten samotny czas, bo za 10 lat będzie nam go brakować

Lady Eileen dla Twojego zdrowia psychicznego uważam, że powinniście zerwać kontakt

A u mnie leje strasznie i burza jest
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 17:00   #100
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Ja chcę już tego Królewicza z bożej łaski...

Oni wszyscy są siebie warci, niech mi spierda***

Po co mi to znowu będzie?
Przez jakiś czas będzie cudownie, a potem pójdzie na dalsze poszukiwania...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 17:16   #101
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tak ja jak dodatkowo mam najgorzej, bo nie moge pic alkoholu.I jak juz tak zostanie???zostane abstynentką
heeheh A czemu alko nie możesz pić?? Ah,domyślam się,że sprawy zdrowotne.Ja tam nie lubie alko,no jedynie czasem redsa sobie wypije.

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Madziu widzisz Atka ma gorzej. Niech Cie to podniesie na duchu No ale poważnie. Nic się nie przejmujcie dziewczyneczki. Gdzieś tam czekają nasze królewicze i kiedyś się zjawią. Wykorzystajmy ten samotny czas, bo za 10 lat będzie nam go brakować
No,nie ma to jak się pocieszać cudzym nieszczęściem. Wierzysz w to,że czekają gdzieś na nas królewicze,bo ja już dawno przestałam w bajki wierzyć.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 17:21   #102
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

poziomka21 dziewczyno gdzie Ty sie podziewalas co...ja juz zaczelam za Toba tesknic
Dziewczyno, nie wiem czy wiesz...ale cholera jasna ja to mam pecha...przed wczoraj spiotkalam kolezanke "Pana X"...a dzisiaj ide sobie po miescie i wpadlam na jego przyjaciela !!! Cholera jasna, to miasto jest takie ogromne to dlaczego ciagle musze o nim pamietac....chce napisac zazalenie na moj przeklety los...ale do kogo....cholera jasna !!!!
Jeszcze ta idiotka, co ciagle miesza w moim zyciu, starajac sie mnie unieszczesliwic, ta ktora nie zapomniala mnie poinformowac
o sytuacji "Pana X" ma na opisie, ze jest w jego miescie...
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 17:24   #103
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
heeheh A czemu alko nie możesz pić?? Ah,domyślam się,że sprawy zdrowotne.Ja tam nie lubie alko,no jedynie czasem redsa sobie wypije.


No,nie ma to jak się pocieszać cudzym nieszczęściem. Wierzysz w to,że czekają gdzieś na nas królewicze,bo ja już dawno przestałam w bajki wierzyć.
Nie lubisz %? To może powinnaś zacząć? Życie odrazu robi się piękniejsze

No, a co Ty chciałaś? Dla nas Księżniczek szukać chłopa wśród plebsu?
Królewicz na białym koniu, albo żaden inny!

edit:
Cytat:
Napisane przez Myszka
chce napisac zazalenie na moj przeklety los...ale do kogo....cholera jasna !!!!
To i za mnie napisz
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 17:26   #104
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Izaluka czemu ja mysle tak jak ty....;( Ale z drugiej storny, juz tyle jestem sama ze mam ochote znow poczuc sie kochana, choc przez chwilke...dlatego wszyscy sie dziwia czemu kazdego odrzucam, skoro chce z kims byc...ale ja nie chce oddac sie w rece jakiegos brutala, ktory sie mna zabawi i odrzuci, na sile tez nic nie mozna zdzialac prawda?? Ale ile mozna juz czekac...

Wróżka_Dzyńdzyńdzyń moj to juz nawet moze miec rumaka
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 17:37   #105
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Jestem juz jestem myszko2006, Ciebie też tutaj dawno nie widziałam Widzę, że los Cię nie oszczędza, wciąż go widzisz... jego znajomych, wciaz sie o niego martwisz... Nie chce mi sie wierzyc, ze spotyka Cie to przypadkiem, raczej napewno... Myszko Wy jestescie sobie pisani tylko kwestia czasu, kiedy w koncu sobie o tym powiecie... takie jest moje skromne zdanie w tym temacie. Nic nie dzieje sie bez przyczyny, a kazda spotykana osoba w naszym zyciu ma sens.

Ja ostatnio mialam lepsze dni i na uczelni, ale generalnie w zyciu osobistym... mam kolege ktory codziennie pisze mi smsy jak sie juz czuje, ze trzyma kciuki i osttanio slonce i piekna pogoda sprawialy ze czulam, ze moge zdobywac swiat. Dzisiaj, a wlasciwie od wczoraj jestem na tabletkach, zlapalam jakies przeziebienie, siedze w domu, czasami zagladam w notatki do kola i... i to najwazniejsze... znowu go widze, ostatnio uslyszałam slowa, ze tego ostatniego smsa, którego dostalam, z wiadomoscia, ze pewnie sie pomylilam, ze byl on adresowany do poprzedniego wlasciciela tego telefonu napisala Ona, jego obecna. Niektorzy mowili, ze on nie potrafi zakonczyc tego wszystkiego raz na zawsze, bo wciaz kocha, ze moze nawet nei wiedzial, co naprawde napisalam w tym smsie (a nie bylo to nic nachalnego, kiedys tu zamiescilam na forum caly tekst tego co napisalam wg wskazań Jamaici), zapytalam tylko - co my najlepszego zrobilismy z naszym zwiazkiem, ze to glupie serce wciaz go pamięta. I byl ktos kto mi powiedzial - nie czekaj, zadzwon, umow sie na spotkanie, bo ona pewnie dorwala jego telefon, nawymyslala okropne rzeczy mowiac, ze ty to napisalas. Zastanawia mnie, dlaczego on sam mi nie dal jasno do zrozumienia, nie pisz, nie smsuj, jestem szczesliwy, nas juz nie bedzie... dlaczego nie potrafi napisac zegnaj, tylko wyrecza sie nią, mowiono mi ze mozliwe ze on nawet nie wie o tych smsach... Niby mam prawo do szczerej rozmowy, do tego by zapytac dlaczego tak postapil, dlaczego nasze sprawy podzielil na nas troje, jego mnie i ją... przeciez to byly nasze sprawy i nawet obecnej dziewczynie nie mial prawa o tymmmowić... Dzisiaj wlaczyly mi sie wspomnienia... i to jak bardzo nie poznaje go... nie wiem co robic, nie wiem czy jest sens prosic o spotkanie, on i tak bedzie widzial tylko to co ona mu powie, przeciez jest z nia, byle są gorsze... Przepraszam, ze tak pesymistycznie dzisiaj, ale mam goraczke i moze przez to gadam glupstwa... Myszko co ja mam robic? Na nowo roztrzasać to wszystko, czy dac sobie spokoj? Jak przetlumaczyc sercu, ze on go juz nie chce...
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:05   #106
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

poziomka21 dziewczyno, widze ze obie mamy jakies piekielne szczescie do skomplikowanych sytuacji...czytajac to co napisalas przyszly mi do glowy slowa pewnej piosenki:

Cytat:
"radze sobie świetnie, przecież wiesz, tylko w snach powraca myśl,
że tam na dnie, został Twój ślad i wielki żal, bo świat sie pomylił.
...powiedz że kiedyś uda się uwolnić duszę mą z uscisku Twoich rąk..
przychodzisz, ranisz, zapominasz, odchodzisz..bez słowa..po co?"
Pamietam to sytuacje, wtedy radzilam Ci zebys sie do niego nie odzywala, bo wiedzialam ze to Cie zrani...takie rozgrzebywanie ran zawsze jest bolsne...ale teraz tak sobie pomyslalam, ze moze prawda jest to, ze on nie wie o tym sms. moze ta jego dziewczyna go skasowala (choc jej sie nie dziwie bo jesli go kocha to nie chce stracic)....ja sama mialam taka sytuacje, ze dziewczyna "Pana X" napisala do mnie ze mam go zostawic w spokoju...a kiedy powiedzialam jemu ze nie lubie jak sie ze mnie idiotke robi, to on nie wiedzial o co chodzi...
Tyle ze mysle tak sobie, czy nie lepiej dla Ciebie wierzyc w to, ze on juz nie wroci i ze on Cie nie kocha...bo mozesz wyciagnac wnioski z mojego zycia...2 piekielne lata zastanawialam sie dlaczego tak sie zdarzylo, zreszta po co ma Ci pisac, sama wiesz jak Wam tu marudzilam A efekt tego taki, ze choc sie juz z tym nauczylam zyc, to nadal to boli, i czasami w nocy, kiedy nie moge spac mysle o nim...Poziomka...moze naucz sie zyc bez niego, bez mysli o nim, bez tego calego pokreconego zwiazku...nie kaze zapominac, bo to Ci sie nie uda....ale naucz sie zyc z tym wszystkim...badz spokojna i bez emocji i lez kochaj go...ale z dala od niego...serce musi Ci podpowiedziec czy umawiac sie na spotkanie...ale pomysl, czy chcesz uslyszec od niego ze juz nie istniejesz w jego swiecie?? Obawiam sie, ze spowoduje to ponowne otworzenie sie ran...teraz kiedy juz doszlas do siebie nie jest Ci to potrzebne...kochana 3maj sie cieplutko i pamietaj ze ja Cie wspieram cokolwiek zrobisz

A co do "Pana X"...najgorsze, ze od niego nie mam znaku zycia....trudno mi juz myslec o tym ze jestesmy sobie przeznaczeni, bo to mnie rani i nie pozwala ulozyc sobie zycia...takbym chciala by on calkiem zniknal z mojego zycia...dlaczego los, zycie nie pozwala nam zapomniec, tylko ciagle krzyzuje nasze sciezki...choc pewnie on juz dawno o mnie zapomnial...skoro sie nie odzywa.
Calkiem niedawno bralam to "rzeznaczenie" na smiech...a teraz plakac mi sie chce gdy o nim mysle...boje sie o niego i to tez mnie boli...ze nie moge zapomniec o kims kto juz nie pamieta o mnie...bo wole myslec ze nic dla niego nie znaczylam, wkoncu ten nasz "zwiazek" nie byl zwiazkiem prawdziwym...czasami slyszalam, ze my bylismy jak z bajki o pieknej zakazanej milosci...ale to nie prawda....chce wierzyc ze to nie prawda byla...
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:21   #107
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Czesc dziewczyny,

chwile mnie nie bylo a tu tyle czytania

Ja niestety tez mam dola, wiem co powinnam zrobic ale teraz mi sie nie chce nawet myslec.

buziaki dla Was
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:31   #108
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Myszko masz rację... teraz chcoiaz zyje zludzeniami ze moze jednak... i jest mi tak lepiej... a gdy mnie tej nadziei pozbedzie, spadne w ten sam dół co zaraz po rozstaniu... naucze sie zyc z tym uczuciem gdzies daleko od niego... naucze, a moze juz nauczylam smiac sie kiedy go widzialam... nie zwracac na niego uwagi... szlam zadowolona, usmiechnieta i nic mnie nie obchodzilo oprocz rozmowy z kolegą... i dobrze... neich tak zostanie... nie bede walczyc... koniec poddaje sie i jak jeszcze kiedys bede chciala o tym wsominac niech ktos da mi pstryczka w nos...

Lawinko dziaiaj to juz chyba wiekszosc tak ma... taki dzien, ale jutro juz pewnie bedzie lepiej... musi byc lepiej, bo jak nie, to przysle tu mojego pana od badan operacyjnych i bedziemy wszystkie mialy usmiechy na ustach

Ps: pozdrawiam pana z badan operacyjnych bardzo sympatyczny i pozytywnie zakrecony
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 19:08   #109
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Poziomko dziekuje, szczerze sie usmiechnela dzieki Tobie Na pewno jutro bedzie lepiej a dzis dziewczynki musimy byc dzielne i przecierpiec ten koszmarny dzien!
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 20:33   #110
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Łączę się z wami w smutku i żalu...
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 20:40   #111
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Ja mam doła

Nie przez faceta bezpośrednio, bo On cały czas także milczy.


Czuję cały marazm tej sytuacji, tęsknotę, pustkę, bezradność, brak nadzieji na lepsze jutro...
Brak uczucia z Jego strony i moje bezsensowne uczucie, którego nawet nie mam jak okazać...
A zresztą po co okazywać jak On nie chce i takie głupoty. Po prostu cholernie mi ciążko bez Niego

I takie uczucie, że wszystko skończyło się i nie ma już niczego...

Jeszcze mnie dziś dzień paszteta dopadł
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 20:45   #112
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Ja chcę już tego Królewicza z bożej łaski...
Oni wszyscy są siebie warci, niech mi spierda***
Po co mi to znowu będzie?
Przez jakiś czas będzie cudownie, a potem pójdzie na dalsze poszukiwania...
Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Nic się nie przejmujcie dziewczyneczki. Gdzieś tam czekają nasze królewicze i kiedyś się zjawią.
Jakie krolewicze? Krolowe,ksiezniczki i caryce. LES RULES

Cytat:
Napisane przez myszka2006 Pokaż wiadomość
Jeszcze ta idiotka, co ciagle miesza w moim zyciu, starajac sie mnie unieszczesliwic, ta ktora nie zapomniala mnie poinformowac
o sytuacji "Pana X" ma na opisie, ze jest w jego miescie...
Myszko, to po co jeszcze trzymasz ja na swojej liscie gg? Przeciez ona na to nie zasluguje... jedno klikniecie i bedzie po niej

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
chwile mnie nie bylo a tu tyle czytania
Ja niestety tez mam dola, wiem co powinnam zrobic ale teraz mi sie nie chce nawet myslec.
buziaki dla Was
Buziaki dla Ciebie
Co sie stalo,dlaczego dol?

Cytat:
Napisane przez Lady Eileen Pokaż wiadomość
Łączę się z wami w smutku i żalu...
Hm...no to i ja sie troche podoluje. Troche przez DDZta,ale to dlatego,ze jest daleko ode mnie,a strasznie potrzebuje sie przytulic. Co chwila slysze jego glos w sluchawce...ale przeciez nie przytule sie do telefonu,nie pocaluje... ;(
Druga czesc dolka to moja sesja. Boje sie,ze nie zdam i bede miala poprawke we wrzesniu. Najgorsze,ze nie moge sie zabrac za nauke Niech ktos mnie kopnie w tylek,co bym sie wziela w garsc.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 20:47   #113
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Lawinia2007 oj nie ladnie sie tak dolowac...nie ladnie...ja chwilke posmutnialam, szczegolnie po przeczytaniu postu poziomki, ale juz lepiej...

Lady Eileen ale my juz sie nie smucimy, prawda ?? Tobie tez radze nie tracic na to czasu, a wiem co mowie

poziomka21 ja zawsze sluze pomoca w "pstryczkach w nos" hehe
A ja zycze sobie kubel zimnej wody, jakbym wariowala...;p Co prawda byla od tego Ineska, ale cos ostatnio zniknela nam

A mnie boli palec i leci z niego duuuzzzooo krwi
A mowilam Wam o tym koledze co mnie podrywa...no wiec dzisiaj zostawil mi wiadomosc ktora wysyla sie osoba ktore sie kocha...;/ ups chyba musze teraz uwazac na niego...;p

Ide sie pakowac, bo jutro do srody wyjezdzam ze znajomymi nad jeziorko...bede pic, opalac sie, pic, grac w karty, pic, leniuchowac, pic spiewac przy ognisku, pic .... i pic hehe
Ale najgorsze, ze bedzie tez tam moj i "Pana X" wspolny kolega...ktory ciagle jak sobie wypije ( no i ja tez ;p ), wypytuje mnie o "zwiazek" z "Panem X"...a chyba nie dam rady o nim mowic...ale jestem dobrej mysli nic nie zepsuje mi wyjazdu
Do srody dziewczynki;*

pearpearl a w sumie sie nad tym nie zastanawialam...ale juz nie ma tego opisu...gdybym tak jednym kliknieciem mogla wymazac historie moja i "Pana X" oraz te ciagle przypominanie losu mi o nim...gdybym tylko mogla...

Izaluka oj dziewczyno .....buziaki
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-10-15 o 18:10 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i MULTIcytowania.
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 21:42   #114
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez myszka2006 Pokaż wiadomość
pearpearl a w sumie sie nad tym nie zastanawialam...ale juz nie ma tego opisu...gdybym tak jednym kliknieciem mogla wymazac historie moja i "Pana X" oraz te ciagle przypominanie losu mi o nim...gdybym tylko mogla...
Hm,Myszko, usuniecie ich z konatktow gg to takie maly,ale znaczacy kroczek do tego. Po co masz czytac ich opisy,myslec,zastanawiac sie,rozpamietywac? Czego oczy nie widza,tego serce nie boli
Super,ze wyjezdzasz. Odpoczniesz,pobedziesz z ludzmi...ech, zazdroszcze. Wypij tam nasze zdrowko,a co!
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 21:43   #115
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Boze.... czemu to tak boli...:/ dziewczyny ratujcie..

A wiecie co jest najlepsze że ON mnie zostawił bez zadnych znajomych kompletnie bez nikogo... Moi starzy znajomi znielubili mnie kiedy zaczęłam się z NIM spotykac, a nowi byli wcześniej JEGO znajomymi więc rozstając się z NIM rozstałam się też ze znajomymi...

Nie mam z kim sie spotkac zeby poszalec, spędzic miło czas i nie myślec o NIM..
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 22:22   #116
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Oj niedobrze
Z małego dołka zrobił się duży mega hiper DÓŁ
Masakra.Dla mnie to już naprawde nie ma ratunku
Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Po prostu mi źle,w sumie-jak zawsze-nie stało się nic co wywołało tego doła tylko sama samotność,tęsknota,wspomn ienia...
Magda
Ej, bo mnie już fkurzash. Odkurzyłaś?
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 22:23   #117
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Odkurzyłam
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 22:29   #118
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

No to bardzo dzielna z Ciebie dziołszka
Ja się byczyłam z koleżanką pół dnia, a też powinnam posprzątać
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 22:35   #119
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Też się byczyłam,a powinnam się uczyć.Ale nie chce mi się.
Bu.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 22:36   #120
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Lady Eileen niestety baby często są takie głupie i zrywają znajomości dla Tego Jedynego, a potem tak wychodzą nie pozostaje nic innego jak poszukanie nowych znajomych

Pearl nie wiem jak Wy, ale to że jestem Les nie oznacza, że przestałam być księżniczką moge conajwyżej poszukać sobie drugiej księżniczki do pary

Cytat:
Napisane przez Izulka
Jeszcze mnie dziś dzień paszteta dopadł
Ja tam lubie pasztet aa pozatym my się tu wszystkie kochamy, nawet jak któraś wygląda dzisiaj mniej wyjściowo

Poziomko, a Tobie cały czas w głowie eks Musisz zrozumieć, że Jego już nie interesuje nic co jest związane z Twoją osobą. Jest teraz z kimś i pewnie jest szczęśliwy. Jeśli nie zrozumiesz, że musisz o Nim zapomnieć nie będziesz mogła ruszyć z miejsca

Cytat:
Napisane przez Myszka
Ide sie pakowac, bo jutro do srody wyjezdzam ze znajomymi nad jeziorko...bede pic, opalac sie, pic, grac w karty, pic, leniuchowac, pic spiewac przy ognisku, pic .... i pic
ooo to nie zapomnij jeszcze o piciu i za Les-Wizażanki się napij Ale masz fajnie! Postaraj się unikać kolegi od pana X i dobrze się bawić

Madziulku, Lawinko nie smutać!

edit: A ja to się zamiast uczyć sprzątałam pół dnia! Taka jestem ale to dlatego, że od rozstania nie sprzątałam i jakoś zaczęło mi się cieżko w tym syfie żyć
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.