Złamany paznokieć :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 21:30   #91
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Tak- MagJa dobrze radzi Płatki na takie "kuku" są rewelacyjne
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:30   #92
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Uuu... przykra sprawa.
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:39   #93
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez MagJa
Kup sobie w SuperPharm takie specjalne płatki do sklejania paznokci Essence. Kosztują 8-9zł za 20szt. Ostatnio miałam podobną przygodę i dzięki tym płatkom mój paznokieć spokojnie mógł sobie odrastać do czasu aż będzie można go obciać.

a co to i dzie to to Superpharm btw. jam z Krk
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:51   #94
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez Monicoor
a co to i dzie to to Superpharm btw. jam z Krk
To taka drogeria i apteka w jednym, jest w Galerii Kazimierz. Essence mają też w Galerii Centrum, ale nie wiem czy te płatki też
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 12:19   #95
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Unhappy Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Manicoor moje biedactwo...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 13:30   #96
szyszka_stw
Raczkowanie
 
Avatar szyszka_stw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: SW
Wiadomości: 400
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

brrr! tez tego nie cierpie i dluugo lamentuje jak mi sie paznokiec nadłamie ;P
bo to chyba najgorsza rzecz jaka sie kobiecie moze przytrafic! :P
szyszka_stw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 17:56   #97
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Współczucia, znam ten ból.

Kiedyś poprosiłam o coś w drogerii i pani poleciła mi klej ale nie do przyklejania tipsów, tylko do "drobnych napraw" (tak tam pisało) zarówno tipsów, jak i naturalnych paznokci. Ale pomagał bardzo doraźnie, drugiego dnia już się odklejał. Nazwy nie pamiętam, a już go wyrzuciłam, bo zasechł.

Miewam to permanentnie co jakieś 3 tygodnie, aczkolwiek tylko na jednym paznokciu i zawsze na tym samym. Chyba to jakiś uraz mechaniczny wobec tego.

O tych plasterkach nie wiedziałam, dzięki MagJa za info
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 18:13   #98
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

nyo ja mam dosc czesto tak ze własnie sie naderwą a mam bardzo sztywną i twarda plytkę tylko pecha

albo gorsza historia...kolega zamknął mi drzwi od tranzita na palcach...na wskazujacym i srodkowym.srodkowy był w stanie krytycznym. ogromny siniol na dole paznokcia... znaczy krew pod pazurkiem,....ale bogu dzieki nie zszedł... ale musiałam czekac az zrosnie. w ostatnim etal\pie jak juz prawie prawie wyszedł poza linię wystawania pazurka poza palec to zaczeła mi sie robic dziura...w tym pazurku...wygladało koszmarnie...az sie oderwało... i treraz ma jeden pazur tak krótki ze nie wystaje nawet...wwrrr dlatego ide robic żelki :P mam nadzieje ze one sie tak namiętnie nie łamią co? i PS: jaka długossc radzicei na pierwszy raz? naturalne pazurki nosze raczej długie
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 20:47   #99
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Wink Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Ja (w końcu udało mi się ) nie obgryzuje swoich paznokci prawie od 3 miechów, i wcale nie tak dawno 1 złamał mi sie w tym samym miejscu co Tobie (niegramotnie wpadłam na ściane ). Bolało jak cholera nawet taki malutku pod płytka siniec sie ukazał. Było mi źle bo sam paznokiec (ta biała część) miała 7 mm (az sama sie dziwie ze takie cuda udało mi sie zapuścić ). Wziełam lakier do paznokci pomalowałam je, złamany paznokiec jakos sie trzymał, odczekałam troche zanim nowa biała cześć odrośnie i kiedy miała z 3 mm delikatnie go obciełam teraz tylko sniesznie wygladam 9 długich hehe
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:38   #100
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Wink Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez MagJa
takie specjalne płatki do sklejania paznokci Essence. Kosztują 8-9zł za 20szt.
Mam pytanie:
Trzymał Ci się taki płatek na paznokciu? Ja je kupiłam i byłam po prostu wściekła i zawiedziona
Stwierdzilam, że równie dobrze mogłabym kupić rolkę TAŚMY KLEJĄCEJ w papierniczym i efekt byłby ten sam Wogóle nie był dopasowany do kształtu paznokcia. Mam bardzo półokrągłe paznokcie i ten "płatek taśmy klejącej" sie marszczył i wyglądał tak prowizorycznie jak tylko się da.
Dla mnie totalna porażka

Obecnie takie pęknięcia naprawiam sobie metodą FIBERGLASS Zestaw jest bardzo tani i skuteczny Za 10 zl mam 20 kawałków taśmy klejącej a za 90 zl zestaw naprawczy który już daaawno na siebie zarobił i to z nawiązką
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:13   #101
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::...

Mam pytanie:
Trzymał Ci się taki płatek na paznokciu? Ja je kupiłam i byłam po prostu wściekła i zawiedziona
Stwierdzilam, że równie dobrze mogłabym kupić rolkę TAŚMY KLEJĄCEJ w papierniczym i efekt byłby ten sam Wogóle nie był dopasowany do kształtu paznokcia. Mam bardzo półokrągłe paznokcie i ten "płatek taśmy klejącej" sie marszczył i wyglądał tak prowizorycznie jak tylko się da.
Dla mnie totalna porażka

Obecnie takie pęknięcia naprawiam sobie metodą FIBERGLASS Zestaw jest bardzo tani i skuteczny Za 10 zl mam 20 kawałków taśmy klejącej a za 90 zl zestaw naprawczy który już daaawno na siebie zarobił i to z nawiązką
Ja z tych płatków naprawdę jestem zadowolona. Kupiłam je tuż przed wyjazdem na wakacje, podczas których dzień w dzień po kilka godzin pławiłam się w wodzie i płatki zmieniałam co 3 dni mniej więcej. Normalnie je potem malowałam odżywką i lakierem kolorowym i wyglądało to dobrze
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 22:20   #102
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Wink Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

chyba wyprobuje
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:30   #103
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::...

Mam pytanie:
Trzymał Ci się taki płatek na paznokciu? Ja je kupiłam i byłam po prostu wściekła i zawiedziona
Stwierdzilam, że równie dobrze mogłabym kupić rolkę TAŚMY KLEJĄCEJ w papierniczym i efekt byłby ten sam Wogóle nie był dopasowany do kształtu paznokcia. Mam bardzo półokrągłe paznokcie i ten "płatek taśmy klejącej" sie marszczył i wyglądał tak prowizorycznie jak tylko się da.
Dla mnie totalna porażka

Obecnie takie pęknięcia naprawiam sobie metodą FIBERGLASS Zestaw jest bardzo tani i skuteczny Za 10 zl mam 20 kawałków taśmy klejącej a za 90 zl zestaw naprawczy który już daaawno na siebie zarobił i to z nawiązką

co to za metoda FIBERGLASS????????? I gdzie kupic taki zestaw??? I co to za zestaw naprawczy tez chce tez
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:45   #104
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

o co to za zestaw?
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:29   #105
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

FIBERGLASS to jedna z metod przedluzania lub utwardzania pazurkow Tyle ze zestaw do fiberglass nie kosztuje kilkaset zl tylko okolo 100 z przesylka, malo kto to go uzywa bo raczej wszyscy preferuja zel i akryl Ja uwielbiam fiberglass
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:55   #106
apsik9
Raczkowanie
 
Avatar apsik9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 380
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::...
FIBERGLASS to jedna z metod przedluzania lub utwardzania pazurkow Tyle ze zestaw do fiberglass nie kosztuje kilkaset zl tylko okolo 100 z przesylka, malo kto to go uzywa bo raczej wszyscy preferuja zel i akryl Ja uwielbiam fiberglass
No nareszcie bliska duszyczka z sympatią do jedwabiku
apsik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 06:57   #107
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Cool Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

Tak mam już dość długie paznokcie, w końcu długo zapuszczałam, niestety ostatnio paznokieć od kciuka złamał się przy samym początku, przy płytce, jeszcze się nie oderwał, ale chyba będe musiała go obciąć, dziwnie odstaje ale co z resztą pazur obciąć je?Czy nie obcinać, tylko to tak dziwnie wygląda, jeden krótki inne długie, nie sądzicie???:rolleye s:
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:00   #108
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

łącze się w bólu
Ja wczoraj piłowałam 9 sztuk, bo przycięłam wskazujący aż do samego różowego ;( ponad miesiąc dbania szlag trafił ;
(

ja bym nie obcinała pozostałych dużo, tylko nieco zmniejszyła dysproporcje żeby tak nie rzucało się w oczy
A bardzo długie są te pozostałe?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:44   #109
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

Zawsze moesz tego jednego przedłuzyc samym tipsem u sylistki paznokci (tzw tipsy okazjonalne- nie pokrywa sie ich zadna masa).
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 10:36   #110
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam...

Ja bym obcięła wszystkie, bo to nieestetycznie wygląda, jak jeden (badź więcej) jest złamany
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 10:52   #111
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Dorobić pazurka u stylistki!
NIe wyobrazam sobie by taki wysiłek , jakim było zapuszczenie paznokci, miał sie zmarnować w przeciągu kilku sekund
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:27   #112
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

ja bym na Twoim miejscu opilowala ladnie wszystkie paznokcie, zeby tamten sie nie odznaczal. W przeciwienstwie do stylistek, ktore to proponuja uwazam, ze dorabianie sztucznego paznokcia jest zbedne.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:36   #113
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

jest metoda na ułamany paznocieć, ale taki któy jeszce na czymś się trzyma.
Mianowicie: rozwarstwiasz chusteczke higiniczną, powinnaś uzyskać 1 z 4 cieniutkich chusteczek. Następnie należy wziąść klej do tisów lub zwykły super glu, ale wtedy na paznokieć złamany i własną płytkę trzena nałożyć lakier do paznokci Przezroczysty, później lekko zmatowić.
Układamy złamany paznokieć "na sWoim miejscu", przykładamy chusteczkę i popowierzchni smarujemy klejem. Pokilku sekundach będziesz miała przyklejone do płytki : swój złamany pazokień oraz chusteczkę. Chusteczkę należy podpiłowac żeby była w miejscu łączenia,a le nigdzie poza tym.
Można ją spiłować lekko po wyschnięciu pilnikiem z wierzchu, alby mocno nie odstawała. Teraz tylko pomaluj paznokieć i GOTOWE.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 15:55   #114
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
jest metoda na ułamany paznocieć, ale taki któy jeszce na czymś się trzyma.
Mianowicie: rozwarstwiasz chusteczke higiniczną, powinnaś uzyskać 1 z 4 cieniutkich chusteczek. Następnie należy wziąść klej do tisów lub zwykły super glu, ale wtedy na paznokieć złamany i własną płytkę trzena nałożyć lakier do paznokci Przezroczysty, później lekko zmatowić.
Układamy złamany paznokieć "na sWoim miejscu", przykładamy chusteczkę i popowierzchni smarujemy klejem. Pokilku sekundach będziesz miała przyklejone do płytki : swój złamany pazokień oraz chusteczkę. Chusteczkę należy podpiłowac żeby była w miejscu łączenia,a le nigdzie poza tym.
Można ją spiłować lekko po wyschnięciu pilnikiem z wierzchu, alby mocno nie odstawała. Teraz tylko pomaluj paznokieć i GOTOWE.
i długo się takie coś trzyma?
a co jak zmywasz lakier- zabawa od początku?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:23   #115
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

jesli nie chcesz przedluzyc zlamanego paznokcia u stylistki i zeby nie obcinac pozostalych pazurków to proponuje, zebys kupila takie plasterki na zlamany paznikiec z firmy Essence

edit- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=essence w tym wątku w poście 4 MaGJa opisuje te plasterki

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2006-09-15 o 19:27 Powód: dodanie linku
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 22:37   #116
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
i długo się takie coś trzyma?
a co jak zmywasz lakier- zabawa od początku?
PRZECIEZ SUPER GLUE SIE NIE ZMYWA POD ZMYWACZEM

a plasterki a zlamany paznokiec...ja mialam i pic na wode,moja metoda, SUPER!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 09:11   #117
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

anastazjaa, wyobraź sobie że chemikiem nie jestem, doświadczeń tego typu też nie przeprowadzałam więc MOGŁAM NIE WIEDZIEĆ ŻE SIĘ NIE ZMYWA

PS nie mam w zwyczaju krzyczeć, ale jak ktoś na mnie krzyczy to chciałabym, by w swymwrzasku usłyszłą także mnie
_____________________-
pozdrawiam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 09:47   #118
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
anastazjaa, wyobraź sobie że chemikiem nie jestem, doświadczeń tego typu też nie przeprowadzałam więc MOGŁAM NIE WIEDZIEĆ ŻE SIĘ NIE ZMYWA

PS nie mam w zwyczaju krzyczeć, ale jak ktoś na mnie krzyczy to chciałabym, by w swymwrzasku usłyszłą także mnie
_____________________-
pozdrawiam
AHA, sory, zapomnialam ze duze litery to krzyk, powinnam je chyba wytłuścić czy co
nie denerwuj sie, zlosc pieknosci szkodzi.
ja wiem ze sie nie zmywa, bo nie raz sie do czegos dokleilam w dziecinstwie super glue, hehehe
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 10:21   #119
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
jest metoda na ułamany paznocieć, ale taki któy jeszce na czymś się trzyma.
Mianowicie: rozwarstwiasz chusteczke higiniczną, powinnaś uzyskać 1 z 4 cieniutkich chusteczek. Następnie należy wziąść klej do tisów lub zwykły super glu, ale wtedy na paznokieć złamany i własną płytkę trzena nałożyć lakier do paznokci Przezroczysty, później lekko zmatowić.
Układamy złamany paznokieć "na sWoim miejscu", przykładamy chusteczkę i popowierzchni smarujemy klejem. Pokilku sekundach będziesz miała przyklejone do płytki : swój złamany pazokień oraz chusteczkę. Chusteczkę należy podpiłowac żeby była w miejscu łączenia,a le nigdzie poza tym.
Można ją spiłować lekko po wyschnięciu pilnikiem z wierzchu, alby mocno nie odstawała. Teraz tylko pomaluj paznokieć i GOTOWE.
Super Glue niszczy paznokcie, nie uzylabym go do naprawy zlamanego paznokcia, od tego sa specjalne kleje do zlamanych paznokci.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 10:25   #120
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Złamał się jeden paznokieć-co zrobić z resztą paznokci-obiąć?Długo zapuszczałam

jakm jest srodek nocy to nie mam wyjscia, sorry, ale co nie niszczy paznokci TIPSY? Wszystkie kleje niszczą płytke paznokcia, specjalne kleje, albo ze "specjalnosci" mają tylko specjalną cenę, albo nie trzymają tak mocno jak powinny.
Jesli wiecnie mamy S P E C J A L N E G O kleju, to rzeczywuscie radze najpierw pokryc plytke paznocia bezbarwnymlakierem.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.