Tylko MAJIBLOND - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 08:43   #91
kopciushek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Tylko MAJIBLOND

buahhot - postaram sie zrobić zdjecie, może jutro (choć nie wiem, czy będę umiała je wstawić) Tak czy owak ja chyba nie będę dla Ciebie dobrym odnośnikiem, bo pisałaś, że tobie włoski dobrze się rozjaśniają na wodzie 9%, mnie nie więc pewnie uzyskałabyś o wiele lepszy efekt.

Jeśli chodzi o wyrównywanie odcienia, to jedna z dobrych fryzjerek u których miałam okazję robić kiedyś włoski (z renomowanego, aczkolwiek drogiego salonu Joico) rozjaśniała mi farbą tylko odrost, a potem na całość nałożyła szampon (joico vero chrome) wraz ze specjalnym aktywatorem. Ten szampon koloryzujący to taka półtrwała koloryzacja, nie tak szkodliwa jak ta permanentna (bo nie zawierająca amoniaku, który tak naprawdę szkodzi bardziej niż woda utleniona) a jednak trwalsza niż zwykły szampon koloryzujący ze sklepu. Efekt wtedy uzyskałam cuuudny. Niestety farby i szampony joico są drogie (na allegro kosztuja ok 62-65 zł) i nie tak łatwo dostępne. Nie ma tez tak szerokiej palety kolorów. Nie wiem czy L'oreal nie ma w tej profesjonalnej serii tez tego typu produktów do półtrwałej koloryzacji...

Nikt nie wie, jak to z tymi oksydantami? Czy można je łączyć i na jakich zasadach?

Edytowane przez kopciushek
Czas edycji: 2011-02-09 o 08:44
kopciushek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 14:21   #92
new moon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak, ten kolor jest z opalizujacych fioletów, nazywa sie "bardzo jasny blond opalizujacy gleboki" na roznych zdjeciach roznie wychodzi, jednak wyglada tak jak na dwoch pierwszych zdj, na kolejnym wyszedl inny, calkowicie inny, ale widac taki maly szczegol- tam gdzie mialam pasemka (jeszcze z sierpnia) tam mam taki poblask fioletowo-szary, ktory sie wyplucze przy drugim, trzecim myciu jestem bardzo zadowolona aa i robilam z oxy 9%
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1296906945
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1296906945
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1296906945

przepraszam za OT
mi tez sie bardzo podaba -twoj naturalny kolor to ciemny blond? i odrost masz rudy??zolty??czy jASNY BLOND?
new moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 14:35   #93
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez new moon Pokaż wiadomość
mi tez sie bardzo podaba -twoj naturalny kolor to ciemny blond? i odrost masz rudy??zolty??czy jASNY BLOND?
naturalne to średni/ciemny? popielaty blond (takie jak na zdjęciu, na którym mam zafarbowane całe włosy farbą n&e 542-średni srebrzysty popielaty blond-tak wyglądają moje naturalne) a teraz te zafarbowane odrosty mają cieplejszy odcień, ale maja taki sam kolor po całości
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 17:05   #94
new moon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
naturalne to średni/ciemny? popielaty blond (takie jak na zdjęciu, na którym mam zafarbowane całe włosy farbą n&e 542-średni srebrzysty popielaty blond-tak wyglądają moje naturalne) a teraz te zafarbowane odrosty mają cieplejszy odcień, ale maja taki sam kolor po całości

a powiedz czy farba sie szybko wypłukuje? czy wloski do pierwszych 3 myc maja fioletowa paswiate?
new moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 17:10   #95
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez new moon Pokaż wiadomość
a powiedz czy farba sie szybko wypłukuje? czy wloski do pierwszych 3 myc maja fioletowa paswiate?
Pytasz o tą farbę, którą teraz robiłam? Tak, minęły 3mycia, fiolet całkowicie się wypłukał a farba cały czas ma taki sam odcień.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 15:35   #96
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Chciałabym zrobić Majiblond 902, ale nie wiem któy oksydant wybrac, 9% czy 12%?
Mam już dość mocno rozjaśniane włosy, i trochę boję się tej 12%. Ale przy skórze niestety mam taki rudawy połysk obecnie....Co radzicie?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 21:37   #97
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić Majiblond 902, ale nie wiem któy oksydant wybrac, 9% czy 12%?
Mam już dość mocno rozjaśniane włosy, i trochę boję się tej 12%. Ale przy skórze niestety mam taki rudawy połysk obecnie....Co radzicie?
Ale chcesz na całość nakładać?
Chyba tylko na sam odrost skoro resztę masz rozjaśnianą?
Jak odrost masz rudawy połysk to weź nawet 6%
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 19:40   #98
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Tylko MAJIBLOND

DO KAWECZKA!!! Kochana, mam nadzieję, że nie za późno odpisuję i moja odpowiedź jeszcze Ci się na coś przyda, ale nia miałam dostępu do neta przez ost 1,5 tyg Kolor który jest na zdjęciu przez Ciebie dodanym jest śliczny ale to w/g mnie jakiś chłodny balejarz na miodowym średnim blondzie. Bardzo ładny zresztą ale to już u fryzjera. Jeżeli chodzi o koloryzację w domu to moim zdaniem te majiblondy nie wychodzą jakoś super jasno pod warunkiem że nie mają literki S np 900s bo te są superrozjaśniające. Ten 902 nie wyszedł mi jakoś bardzo bardzo jasno, na pewno nie jest bialy a po jakimś czasie troszkę mam wrażenie ściemniał. Ostatnio robiłam 911 bo jak pisałam wcześniej lubię eksperymentować i też jest fajnie, troszkę chłodniej na pewno, zależy co kto lubi a jeśli chcesz to mozesz zmnieszać 911 z 902 i też wychodzi fajny odcień nie za ciepły nie za zimny. Tego też już próbowałam) Jeszcze jedno jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądał świeżo zrobiony 902 sam zaraz po zafarbowaniu i wysyszeniu (na szybkiego wiec włoski troszkę poplatane) to tu masz linka:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1295177675
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1295177675
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1295177675
albo :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post24408324 i poszukaj mnie
powiem tylko jeszcze że ten 902 na początku ma taką jakby różowawo-czerwoną poświatę, która po 2-3 myciach się zmywa i zostaje taki ciepły beżyk ale bez żadnych żółci.
Acha a jeśli się boisz za jasnych włosków to polecam Ci z Richesse 9.02 (to jest szampon który nie rozjaśnia odcień jest podobny ale na poziomie naturalnym nie za jasny i nie ciemny a z chłodniejszych to coś z popielem, czyli 1 po kropce ewentualnie 21 po kropce (tu masz dwa chłodne tez opal z popielem) pozdrawiam, trzymam kciuki i jak będę się mogła jeszcze przydać to się polecam))
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 00:09   #99
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale chcesz na całość nakładać?
Chyba tylko na sam odrost skoro resztę masz rozjaśnianą?
Jak odrost masz rudawy połysk to weź nawet 6%

a ja bym odrost zrobiła jakimś chłodniejszym odcieniem, ja z 902 byłam super zadowolona jeśli chodzi o tą część od odrostu w dół ale odrost który miałam też taki złoto rudawy tylko mi się pogłębił. Teraz robiłam 911 i jest dużo lepiej
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:36   #100
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale chcesz na całość nakładać?
Chyba tylko na sam odrost skoro resztę masz rozjaśnianą?
Jak odrost masz rudawy połysk to weź nawet 6%
6% na odrost?? Mi zależy na tym żeby ten odrost rozjaśnić
Farby nie nakładam na całą długość włosów, jedynie na odrost i tą rudziejącą część przy skórze, a na ostatnie 5 min daję farbę na całość
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2011-02-13 o 09:44
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:43   #101
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
6% na odrost?? Mi zależy na tym żeby ten odrost rozjaśnić
Napisz jaki masz dokładnie kolor odrostu i jaki chcesz mieć.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 09:50   #102
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
6% na odrost?? Mi zależy na tym żeby ten odrost rozjaśnić
Farby nie nakładam na całą długość włosów, jedynie na odrost i tą rudziejącą część przy skórze, a na ostatnie 5 min daję farbę na całość

Sugarfree ja bym zrobiła sam odrost jakimś chłodnym odcieniem na 9% wodzie i to nie wiem czy złapie ale na pewno nie pogłebi. Nie waż się robić 902 na 6% na odroście bo wyjdzie rudawy
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:57   #103
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez beciksa Pokaż wiadomość
Sugarfree ja bym zrobiła sam odrost jakimś chłodnym odcieniem na 9% wodzie i to nie wiem czy złapie ale na pewno nie pogłebi. Nie waż się robić 902 na 6% na odroście bo wyjdzie rudawy
Ale dlaczego jestes pewna że wyjdzie rudawy?
Można zrobić na wodzie 3% i moze wyjsc ładny chlodny blond, to nie zalezy tylko od utleniacza.

sugarfree ja ponawiam swoje pytanie do Ciebie-jaki masz odrost (jaki kolor) i jaki kolor chcesz mieć po tej farbie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:05   #104
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego jestes pewna że wyjdzie rudawy?
Można zrobić na wodzie 3% i moze wyjsc ładny chlodny blond, to nie zalezy tylko od utleniacza.

sugarfree ja ponawiam swoje pytanie do Ciebie-jaki masz odrost (jaki kolor) i jaki kolor chcesz mieć po tej farbie?
dlatego, że przerobiłam już tą farbkę i jak na swoje numery 902 wcale nie wychodzi tak chłodno ale to moje zdanie. Teraz jak pisałąm robię 911 jest to chłodny odcień na 9% wodzie po wierzchu włosów mam bardzo ładny chlodny odcień ale jak podniosę je do góry niestety mam taki złotawy (pozostałość po 902 właśnie) którego nie mogę się pozbyć. Też kombinuuję co by z tym spodem zrobić na pewno 6% oxydant nie da rady, 12-ki się boję bo może wyjść za jasno a jak pisałąm od zewnętrznej strony włosy mają bardzo łądny kolorek. Zresztą po 902 też były śliczne i wcześniej o tym pisałam tylko te farbki ciemnieją po jakimś czasie i w moim przypadku nabierają jeszcze cieplejszego odcienia. Dlatego się przerzuciłam na chłodne.
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:53   #105
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Zrobiłam zdjęcia moich kłaczków obecnie
Jak widzicie przy skórze są rudawe Chcę pozbyć się tej rudości. We wszelkich popielatych blondach wyglądam niezdrowo, marzy mi się taki beżowy blondzik, zastanawiam się nad 900 i 902 z Majiblond.
i obawiam się że ooksydant 6% będzie zbyt słaby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 076.jpg (117,2 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080.jpg (129,9 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 082.jpg (145,3 KB, 192 załadowań)
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2011-02-13 o 10:55
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:14   #106
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia moich kłaczków obecnie
Jak widzicie przy skórze są rudawe Chcę pozbyć się tej rudości. We wszelkich popielatych blondach wyglądam niezdrowo, marzy mi się taki beżowy blondzik, zastanawiam się nad 900 i 902 z Majiblond.
i obawiam się że ooksydant 6% będzie zbyt słaby

to może zmieszaj 902 z 911. 900 może wyjsc dość ciepło w/g mie. zeby się pozbyć rudości wydaje mi się że trzeba czymś chłodnym je potraktować bo inaczej rudość nie zginie. jakiedyś robiłam pół na pół i wyszedł nie za ciepły nie za chłodny kolorek. Możesz zmienić też proporcje dając jednego kolorku wiecej drugiego mniej w zaleznosci czy wolisz miec chłodniejszy odcień co nie znaczy popielaty bo mnie po 911 wychodzi jak taki chłodny beż czy cieplejszy ale tu uwaga z tymi odrostami, żeby nie zrobic bardziej rudych. o oksydancie 6% w ogole bym nie myślała na Twoim miejscu ale decyzja nalezy do Ciebie
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:27   #107
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez kopciushek Pokaż wiadomość
buahhot - postaram sie zrobić zdjecie, może jutro (choć nie wiem, czy będę umiała je wstawić) Tak czy owak ja chyba nie będę dla Ciebie dobrym odnośnikiem, bo pisałaś, że tobie włoski dobrze się rozjaśniają na wodzie 9%, mnie nie więc pewnie uzyskałabyś o wiele lepszy efekt.

Jeśli chodzi o wyrównywanie odcienia, to jedna z dobrych fryzjerek u których miałam okazję robić kiedyś włoski (z renomowanego, aczkolwiek drogiego salonu Joico) rozjaśniała mi farbą tylko odrost, a potem na całość nałożyła szampon (joico vero chrome) wraz ze specjalnym aktywatorem. Ten szampon koloryzujący to taka półtrwała koloryzacja, nie tak szkodliwa jak ta permanentna (bo nie zawierająca amoniaku, który tak naprawdę szkodzi bardziej niż woda utleniona) a jednak trwalsza niż zwykły szampon koloryzujący ze sklepu. Efekt wtedy uzyskałam cuuudny. Niestety farby i szampony joico są drogie (na allegro kosztuja ok 62-65 zł) i nie tak łatwo dostępne. Nie ma tez tak szerokiej palety kolorów. Nie wiem czy L'oreal nie ma w tej profesjonalnej serii tez tego typu produktów do półtrwałej koloryzacji...

Nikt nie wie, jak to z tymi oksydantami? Czy można je łączyć i na jakich zasadach?

Ja właśnie przeczytałam,że farby z amoniakiem nie niszczą bardziej , wręcz przeciwnie. Sama woda może narobić dużych szkód. Wstawiam linka dla zainteresowanych tematem. Nie wiem tylko ile w tym prawdy. Samą mnie to zaskoczyło.
http://misiabella.pinger.pl/
Jest mnóstwo farb, a raczej szamponów do koloryzacji półtrwałej. Niemal każda firma ma taką linię w ofercie np. loreal, matrix, farouk,goldwell, color&son, biocap.
A wody można mieszać, jak najbardziej. Ja robię to na oko.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-13 o 11:31
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:58   #108
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Wklejam zdjęcia po farbowaniu 901s. Co drugi dzień używam srebrnej płukanki. Farba sama w sobie jest cieplejsza. Przy farbowaniu miałam spory odrost i stąd tak dużo rudości, niestety. Mam nadzieję, że pzy drugim farbowaniu się tego pozbędę. Te plamy na moich włosach to cień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2448.jpg (181,1 KB, 492 załadowań)

Edytowane przez kaja_1985r
Czas edycji: 2011-02-13 o 15:00
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 06:48   #109
seneisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Ja niestety w hurtowni dostałam tylko 901,a chciałam 901s,ale patrząc na efekt u Kaji,to u mnie wyszło podobnie(może nawet odrost odrobinę bardziej rudy,albo po prostu dłuższy).Robiłam na oxy 12%.Niestety rudości nie zwalcza mi szampon z Joanny,ani srebrna płukanka.Myślę,że następne farbowanie pokryje rudości tylko znowu co wyjdzie na odroście?Muszę pomyśleć nad innym rozwiązaniem,może palette c12?
__________________
zapuszczam włosy17.01.11-40cm.->60cm
seneisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 08:45   #110
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez beciksa Pokaż wiadomość
to może zmieszaj 902 z 911. 900 może wyjsc dość ciepło w/g mie. zeby się pozbyć rudości wydaje mi się że trzeba czymś chłodnym je potraktować bo inaczej rudość nie zginie. jakiedyś robiłam pół na pół i wyszedł nie za ciepły nie za chłodny kolorek. Możesz zmienić też proporcje dając jednego kolorku wiecej drugiego mniej w zaleznosci czy wolisz miec chłodniejszy odcień co nie znaczy popielaty bo mnie po 911 wychodzi jak taki chłodny beż czy cieplejszy ale tu uwaga z tymi odrostami, żeby nie zrobic bardziej rudych. o oksydancie 6% w ogole bym nie myślała na Twoim miejscu ale decyzja nalezy do Ciebie
Hm.... może rzeczywiście taka mieszanka 902 z 911, to dobry pomysł
Tylko boję się czy nie uzyskam zielonkawej poświaty farbując popielatym kolorem ten mój rudawy odrost
Farbować tylko tą rudawą część włosów, czy na końce też przeciągnąć?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:54   #111
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Hm.... może rzeczywiście taka mieszanka 902 z 911, to dobry pomysł
Tylko boję się czy nie uzyskam zielonkawej poświaty farbując popielatym kolorem ten mój rudawy odrost
Farbować tylko tą rudawą część włosów, czy na końce też przeciągnąć?
wiesz co sugarfree, js bym to zrobił tak, że na 45 min położyłabym na odrosty a potem na 5 min przeciągnęłabym po całości, żeby ten kolorek w miarę zrównać, co Ty na to? wiesz żeby się za bardzo nie oddzielały odrosty od reszty włosków
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 21:29   #112
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Tylko MAJIBLOND

witam fanki majiblondów

dzisiaj chyba udało mi się uzyskać kolor, o którym marzyłam (piszę chyba, bo muszę go ocenić w świetle dziennym). generalnie udało mi się rozjaśnić delikatnie starą farbę (w sumie to wiele różnych farb) i odrost też wyszedł ok. co mnie cieszy najbardziej, to że kolor jest zimnym beżem, bez rudości, żółci itp. a to wcale nie było takie oczywiste, biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia.
farbowałam włosy majiblondem 9.11 z wodą 9%.
jedyne co mnie martwi, to że szukając tej farby w internecie dostałam informacje od jednego ze sprzedawców na allegro, że ten odcień l'oreal wycofał...
słyszałyście może coś o tym? jeśli to miałaby być prawda, to chyba muszę kilka tubek na zapas kupić, bo nie dość że szybko rosną mi włosy, to przecież wiadomo, że zimne odcienie specjalnie trwałe nie są.

pozdrawiam
pilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 21:38   #113
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
witam fanki majiblondów

dzisiaj chyba udało mi się uzyskać kolor, o którym marzyłam (piszę chyba, bo muszę go ocenić w świetle dziennym). generalnie udało mi się rozjaśnić delikatnie starą farbę (w sumie to wiele różnych farb) i odrost też wyszedł ok. co mnie cieszy najbardziej, to że kolor jest zimnym beżem, bez rudości, żółci itp. a to wcale nie było takie oczywiste, biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia.
farbowałam włosy majiblondem 9.11 z wodą 9%.
jedyne co mnie martwi, to że szukając tej farby w internecie dostałam informacje od jednego ze sprzedawców na allegro, że ten odcień l'oreal wycofał...
słyszałyście może coś o tym? jeśli to miałaby być prawda, to chyba muszę kilka tubek na zapas kupić, bo nie dość że szybko rosną mi włosy, to przecież wiadomo, że zimne odcienie specjalnie trwałe nie są.

pozdrawiam
też o tym kiedyś czytałam, jednak na stronie sklepu gdzie można kupić majiblond, odcień 911 jest w sprzedaży, jedynie przy 904 jest napisane, że jest dostępny do wyczerpania zapasów no nie wiem
pokażesz jutro fotkę?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 20:21   #114
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
też o tym kiedyś czytałam, jednak na stronie sklepu gdzie można kupić majiblond, odcień 911 jest w sprzedaży, jedynie przy 904 jest napisane, że jest dostępny do wyczerpania zapasów no nie wiem
pokażesz jutro fotkę?
napisałam do l'oreala, bo jestem dość zdeterminowana w kwestii tego koloru, jeśli mi odpowiedzą, to dam znać (może komuś też bardzo zależy na tym właśnie odcieniu)

próbowałam zrobić zdjęcia aparatem, ale całkiem zjada mi ten kolor w sztucznym świetle(fotograf ze mnie żaden). dziś zrobiłam telefonem całkiem fajne zdjęcie koloru, ale nie mogę znaleźć kabla, żeby je zrzucić. straszne urwanie głowy mam ostatnio, więc mało bywam w domu, ale jeśli nie odnajdę kabelka, to zrobię w weekend przy naturalnym oświetleniu i z pomocą męża fotkę

w każdym razie jest dla mnie nadzieja; miałam włosy po kolorystycznych przejściach, więc różne odcienie na nich były, przedostatnie farbowanie (nieudane kolestonem) zafundowało mi zrudziały kolor, a pomimo tego uważam, że ten majiblond 9.11 wyszedł mi ładnie.
pilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:45   #115
keit85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Tylko MAJIBLOND

witam mam pytanie - czy majiblond 901S załapie mi włosy żeby wyszły ładne popielate wraz z odrostami,prosze o podpowiedz jaka farba rozjaśni mi włski,mam już troche jaśniejsze niż na zdjęciu bo sie spłokały,ostatnio miałam robione w salonie malaksowanie inoa kolor jak pamietam 9
wczesniej były jasne i chciała bym wrócic do platynki,jaka woda?
dziekuje i pozdrawiam kasia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (18,2 KB, 259 załadowań)
keit85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 17:45   #116
fontanna123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tylko MAJIBLOND

...

Edytowane przez fontanna123
Czas edycji: 2011-02-24 o 17:47
fontanna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:42   #117
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
napisałam do l'oreala, bo jestem dość zdeterminowana w kwestii tego koloru, jeśli mi odpowiedzą, to dam znać (może komuś też bardzo zależy na tym właśnie odcieniu)

próbowałam zrobić zdjęcia aparatem, ale całkiem zjada mi ten kolor w sztucznym świetle(fotograf ze mnie żaden). dziś zrobiłam telefonem całkiem fajne zdjęcie koloru, ale nie mogę znaleźć kabla, żeby je zrzucić. straszne urwanie głowy mam ostatnio, więc mało bywam w domu, ale jeśli nie odnajdę kabelka, to zrobię w weekend przy naturalnym oświetleniu i z pomocą męża fotkę

w każdym razie jest dla mnie nadzieja; miałam włosy po kolorystycznych przejściach, więc różne odcienie na nich były, przedostatnie farbowanie (nieudane kolestonem) zafundowało mi zrudziały kolor, a pomimo tego uważam, że ten majiblond 9.11 wyszedł mi ładnie.
Witaj Pilina, czy nakładałaś coś przed 9.11? zamówiłam na allegro też tą farbkę ale się zastanawiam nad platinum czy wcześniej nie nałożyć....bo się boję rudości
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 07:22   #118
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Witaj Pilina, czy nakładałaś coś przed 9.11? zamówiłam na allegro też tą farbkę ale się zastanawiam nad platinum czy wcześniej nie nałożyć....bo się boję rudości
kurcze, obiecałam zdjęcia, ale ostatnie weekendy soboty spędziłam w pracy, w niedziele miałam w związku z tym tyle do załatwienia, że nie pamiętałam.

ta najładniejsza poświata niestety szybko mi się wypłukała (ja myję włosy co drugi dzień). ale kolor jest taki beżowawy, ale nie jest rudy. ogólnie jestem zadowolona. kolejnym razem zrobię chyba ten sam kolor.

co do wcześniejszego koloru - przedostatnio miałam koleston 9.21 ale wyszedł rudy. nie wytrzyamałam z nim, więc po 2 tygodniach nałożyłam majirel 9.11. bardzo ładnie zniwelował rudość. potem właśnie nałożyłam majiblond 9.11.

ale z perpsektywy moich doświadczeń chyba zostane przy majiblondzie
pilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 09:34   #119
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Tylko MAJIBLOND

czekam na przesyłkę zastanawiam się czy mi kolor złapie...żeby nie było kurczaczkowo- rudo. Może mogłam wziąć 921...
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:37   #120
s01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Farbowałam 902 z wodą 9% na moje blond włosy z ciemnym odrostem i niestety nie jestem zadowolona. Przy skórze włosy zrobły się rudo- czerwone a jaśniejsze końcówki jakby się przyciemniły i zrobiły beżowe, chciałam uzyskac chłodny odcień jasnego blondu. Niestety nie wyszło, następnym razem spróbuję chyba z mocniejszą wodą. A, jeszcze jeden detal- strasznie piekła mnie skóra głowy podczas i po farbowaniu mimo że nigdy nie miałam z tym problemu. Na plus - włosy są bardzo zadbane- błyszczące.
s01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-26 13:45:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.