Mój chłopak ma koleżanke... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 20:20   #91
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez ancill Pokaż wiadomość
miałam jeszcze skomentowac ten wpis: To się chyba nazywa empatia???
Trzeba się umieć wczuć w emocje partnera i tyle.
Muszynianko i inne dziewczyny które tak bronicie swobody kontaktów sam na sam z osobami płci przeciwnej - z kolegami i etc..
Jak byście się poczuły gdyby Wasz mąż/narzeczony/chłopak - raz na miesiąc spotykałby się na kawie w restauracji ze swoją przyjaciółką z liceum i tam by sobie radośnie gaworzyli przez 2 godziny. Ona ma męża (załóżmy). I tak sobie gadają, przecież w miejscu publicznym (to nie ma kontaktu seksualnego) i to takie nieszkodliwe.....

dla mnie takie pdoejscie swiadczy o kompleksach i niskiej samocoenie.
ja wychodze z zalozenia, ze faceta nie mozna pilnowac, bo jesli bedzie chcial zdradzic, to i tak znajdzie na to sposob. natomiast jesli to zrobi, to niech spada, nie jest mnie wart. dlatego nie uznaje zadnego kontrolowania, ograniczania, a mojemu mezczyznie ufam, bo mnie kocha i nie ma powodu zeby mnie zdradzic.
pozdrawiam zazdrosnice!
no kurcze jakoś samoocenę to mam chyba ok
całe życie nie byłam zazdrosna ...
nawet w pierwszym związku (chociaż akurat tutaj miałabym o co! )

też uważam że nie powinno się nikogo pilnowac
i nie pilnuję (nie szperam po lapku, komórkach etc..)
mój facet też nie szuka niczego u mnie, zresztą i tak nic nie znajdzie a nawet gdybym cokolwiek chciała ukryc to nie mam szans
on jest informatykiem (kilkanascie lat doświadczenia w odzyskiwaniu skasowanycn danych)...
ja nie wyjeżdżam nigdzie z domu (nie prowadzę samochodu)
on wyjeżdża często (różne załatwienia), nie ma go kilka godzin (2-3 razy w tygodniu)....
w życiu mi nie przyszlo do głowy dzwonić i pytać gdzie jest...

i cóż?
jakby chciał mnie zdradzić to ma sposobność to zrobić...
i jaką mam gwarancję że tego nie zrobi?
w zasadzie żadną.
Po prostu mu ufam i tyle. Nie ma dyskusji na ten temat. Nie ma żadnych zachowań wskazujących na takie rzeczy.

ale teraz ja mam pytanko do Ciebie
zakładasz, że ufasz facetowi i tyle i jesli Cię zdradzi to go olejesz...

ale skąd masz pewność, że np. nie zdradza Cię - tylko po prostu tak dobrze się ukrywa, że sprawa nie wyszła na jaw???
teoretycznie są zdrady całkiem nie do ujawnienia...
np. 1 godzinka w agencji odwiedzonej przejazdem przez duże miasto.
wyłączona komórka?
kochanie byłem w takiej dziurze, że pewnie nie bylo zasięgu....
i nie trzeba powodu - gwarantuję.
Do takiej wizyty nie musisz mu dać powodu.


Myślisz, że żony mężów którzy zdradzają swoje żony dają im POWÓD? Że oni zdradzają bo żona daje mu powód????

oj oj oj

to chyba coś nie tak????
wg Ciebie panowie zdradzają bo te wstrętne baby dają im powód????
gratuluję spojrzenia na związki....
========================
nigdy nie masz gwarancji, że druga strona Cię nie zdradziła. Są takie zdrady, że zawsze pozostają mroczną tajemnicą i nigdy nie wychodzą na jaw. Dlatego zarzekanie się - kopnę faceta jak się dowiem, ze mnie zdradził....

ok - JAK SIĘ DOWIESZ......
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:23   #92
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;22854820]I nie wierze wandaweranda ze pociągasz kazdego facet i kazdy chce Cie miec. Jasne, ze jak sie kogos poznaje i zna 2 tygodnie, to facet może mysleć, ze jest to jakiś wstęp do czegoś głębszego, ale po np. 7,8 latach znajomości, gdy wiesz o kimś tyle? [/QUOTE]
nie kazdego, ale musze przyznać, że ogólnie faceci do mnie lgną. źle, a wlaściwie wybiórczo zrozumiałas mój post, Twoja sprawa. Napisałam, że jest tak, że albo ja pociagam jakiegos faceta, a on dla mnie pozostaje aseksualny albo jest na odwrót. I nie ważne ile trwa znajomosc. To tez napisalam, że czasem po pewnym czasie któres to sobie uświadamia, a czasem od razu. Nie ma czystych relacji. Nie raz chcialam takiej przyjaźni sprobować. Ale fiasko za każdym razem, właśnie dlatego, ze w któryms momencie odzywają się inne nuty, nie mające nic wspólnego z czystą przyjaźnią.
[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;22854820]A ja zyje w innym swiecie. W swiecie gdzie facet nie rzuca się na każdą swoja koleżanke, nie chce jej zaliczyć, nie chce z nią być, mimo ze dobrze się z nia gada. Nie wiem, czy to tak trudno pojąć, ze niektorzy znają się i 13 lat i skoro przez ten czas nic nie bylo, to juz nic nie nastąpi?
[/QUOTE]
a ja żyję w innym juz niejedno widziałam i doświadczyłam i nie jestem tak łatwowierna jak kiedyś, stad moje anachroniczne poglądy
wiesz jedna strona takiego bliskiego ukladu moze sobie nie wyobrażać związku z przyjacielem, ale druga owszem. I ta druga strona robi sobie nadzieje, a co gorsze zamyka się na prawdziwe, głebokie uczucie do kogos innego, tym bardziej gdy taka relacja trwa długie lata i jest intensywnie pielegnowana.
Dla przykładu:mialam pretendenta do przyjaźni. zwierzał mi się, mieliśmy podobne gusty i fascynacje, poczucie humoru. Ale powiedział kiedyś, że ze swoją dziewczyną nie potrafi tak fajnie rozmawiać, jak ze mną. Nie powiem, poczatkowo schlebiło mi to, ale uznałam to za nieuczciwe wobec tamtej i ukrócilam znajomośc. Po prostu zaczęło być miedzy nami za blisko.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Musisz rzeczywiście być bardzo interesującą osobą, skoro nikt nie chce się z Tobą przyjaźnić, tylko od razu by chędożył.
bez komentarza
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:31   #93
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Ależ gdy facet zechce - to zdradzi. Facet autorki wątku chyba nie chce - spotyka się z koleżanką otwarcie, niczego nie ukrywa. A jeśli autorka nie radzi sobie ze swoją zazdrością, niech wprost poprosi faceta by się z koleżanką nie spotykał, bo ona ma z tym problem. Jeśli mu na niej zależy, powinien to dla niej zrobić. Chociaż ja nie rozumiem takiego podejścia, ufam partnerowi, spotyka się z ludźmi beze mnie. Z koleżanką sam na sam też się czasem spotyka, u niej w domu. Nie mam obaw.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:46   #94
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

często powtarzam w podobnych wątkach,że nie wierze w przyjaźń między kobietą i mężczyzną o heterosexualnym podejściu do spraw intymnych.
znajoma -owszem,współpracownica-owszem,ale przyjaźń i wspólne tematy-NIGDY
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:46   #95
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
nie kazdego, ale musze przyznać, że ogólnie faceci do mnie lgną. źle, a wlaściwie wybiórczo zrozumiałas mój post, Twoja sprawa. Napisałam, że jest tak, że albo ja pociagam jakiegos faceta, a on dla mnie pozostaje aseksualny albo jest na odwrót. I nie ważne ile trwa znajomosc. To tez napisalam, że czasem po pewnym czasie któres to sobie uświadamia, a czasem od razu. Nie ma czystych relacji. Nie raz chcialam takiej przyjaźni sprobować. Ale fiasko za każdym razem, właśnie dlatego, ze w któryms momencie odzywają się inne nuty, nie mające nic wspólnego z czystą przyjaźnią.

a ja żyję w innym juz niejedno widziałam i doświadczyłam i nie jestem tak łatwowierna jak kiedyś, stad moje anachroniczne poglądy
wiesz jedna strona takiego bliskiego ukladu moze sobie nie wyobrażać związku z przyjacielem, ale druga owszem. I ta druga strona robi sobie nadzieje, a co gorsze zamyka się na prawdziwe, głebokie uczucie do kogos innego, tym bardziej gdy taka relacja trwa długie lata i jest intensywnie pielegnowana.
Dla przykładu:mialam pretendenta do przyjaźni. zwierzał mi się, mieliśmy podobne gusty i fascynacje, poczucie humoru. Ale powiedział kiedyś, że ze swoją dziewczyną nie potrafi tak fajnie rozmawiać, jak ze mną. Nie powiem, poczatkowo schlebiło mi to, ale uznałam to za nieuczciwe wobec tamtej i ukrócilam znajomośc. Po prostu zaczęło być miedzy nami za blisko.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------


bez komentarza
Chyba nie mamy o czym dyskutować. Ja mam wokól siebie przyklady przyjazni damsko-męskiej. Sama mam bliskich kolegów których znam wieki i nasze relacje owszem są bliskie, jak na bardzo dobrych znajomych przystalo. I na pewno wiem, ze nic wiec nie bedzie.
Zresztą... prawdopodobnie ten kto ma zżytą paczkę znajomych wie o czym mówie.


dobrarada, szczerze mowiac zupelnie inaczej będą patrzeć na to osoby 40 letnie takie jak ty, a zupelnie inaczej takie ja ja(20 wzwyż ) Inne relacje w związku, inne doświadczenie zyciowe. Wiadomo też, ze znajomi początkowo zajmują sporą czesc naszego zycia, a pozniej to wszystko ulega zmianie na rzecz rodziny. Inaczej wyglądaja przyjaznie 40 latkow, inaczej 18.
Takze tu chyba także nie ma o czym pisac.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:00   #96
Malinowa_Dziewczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez 90samotna Pokaż wiadomość
a tak nawiasem do tej kultury
to powinno sie uszanowac czyjes zdanie na obojtęnie na jaki temat a nie krytykowac go ;]

Każdy ma swoje zycie i swoje myslenie
z kulturą chodziło mi o słowo na 'K'
i To Ty skrytykowałaś mój post na temat tego że wyraziłam swoje zdanie o Twoim wpisie
__________________

You'll look at me
With eyes that see
And we'll melt into each others arms
.
______________
Malinowa_Dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:00   #97
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Jak byście się poczuły gdyby Wasz mąż/narzeczony/chłopak - raz na miesiąc spotykałby się na kawie w restauracji ze swoją przyjaciółką z liceum i tam by sobie radośnie gaworzyli przez 2 godziny. Ona ma męża (załóżmy). I tak sobie gadają, przecież w miejscu publicznym (to nie ma kontaktu seksualnego) i to takie nieszkodliwe.....
a skąd pomysł że mój tego nie robi?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 21:02   #98
90samotna
Raczkowanie
 
Avatar 90samotna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraina marzeń <3
Wiadomości: 320
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

tylko trochu błędnie oceniłas moje wpisy ;] ale mniejsza z tym
90samotna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:18   #99
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Mam wrażenie że ocenia to tak tylko przez pryzmat własnych doświadczeń. Im nie wyszło wiec nikomu nie ma prawa wyjść.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:22   #100
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

podkreślę tylko, ze cały czas w watku mowa jest o bliskiej przyjaźni tz autorki z inną, nie o znajomosci, czy niezobowiązujacym kumpelstwie

wiecie co kochane? był na wizażu niedawno podobny wątek (z innej perspektywy), goraco polecam lekturę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=473269
mysle, że ocena takich relacji zależy od punktu siedzenia
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:46   #101
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

W sumie ja wiem, że się swojemu przyjacielowi podobam ale mimo to nasza relacja dalej jest czysto koleżeńska On szanuje mój związek i jest w porządku. Nie widzę potrzeby przerywania przyjaźni z tak błahego powodu Co innego gdyby próbował mnie podrywać itd ale w gruncie rzeczy myślę że wtedy też by wystarczyła rozmowa Taka rzecz nie musi niszczyć przyjaźni
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 08:04   #102
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
podkreślę tylko, ze cały czas w watku mowa jest o bliskiej przyjaźni tz autorki z inną, nie o znajomosci, czy niezobowiązujacym kumpelstwie
Dopóki chłopakowi autorki jest dobrze w związku, to nie ma żadnego znaczenia, czy to jest przyjaźń, znajomość, czy cokolwiek.

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
wiecie co kochane? był na wizażu niedawno podobny wątek (z innej perspektywy), goraco polecam lekturę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=473269
Tak, bardzo podobny. Codzienne spotkania po 3, 4 godziny, on niezadowolony ze swojego związku, wysyła jej wiersze, ona samotna, oboje nie potrafiący powstrzymać się przed myśleniem kroczem. Te historie nie mają ze sobą nic wspólnego. Podobne są tylko teksty osób, które twierdzą, że przyjaźń d-m nie istnieje i nigdy w nią nie uwierzą, ponieważ nigdy im się nie zdarzyła - to nic, że zdarzyła się innym. Logika rządzi.
Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
mysle, że ocena takich relacji zależy od punktu siedzenia
Nie. Ocena takich relacji zależy od własnych doświadczeń. Wszystkie osoby które mają problem z takimi relacjami i nie wierzą, że to może działać, łączy to, że u nich to nigdy nie działało.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:12   #103
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

może i masz rację rabid, tylko widzisz, do Twojego logicznego poglądu nie pasuje mi to jak mnie podsumowałaś. Niestety, tracisz na wiarygodności.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:32   #104
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

o ludzie nie było mnie parę godzin i jakie dyskusje żywe sie wywiązały...

Dzięki dziewczyny za tą dość bolesną krytykę że jestem kobietą-bluszczem...może naprawdę przesadzam, ale nie umiem sobie poradzić z zazdrością chociaż MAM zaufanie do partnera..nie mam za to zaufania do jego koleżanki, którą znam bardzo słabo...dlatego reaguje tak a nie inaczej.
Może mu zaproponuje żeby się z nią spotkał skoro jej tak dawno nie widział...może tego potrzebuje, jakiś kolega tez do niego pisał ostatnio żeby się spotkać, ale jakoś nie widze żeby planował z nim spotkanie...Dawno nidzie nie wychodziliśmy,może pójdę na piwo z koleżankami a jemu dam wolną rękę niech też się spotka z jakimś znajomym, no nawet z Nią jak chce...(serce mnie boli na samą myśl - jestem okropna, chyba naprawdę ze mną źle)
Boże co ze mnie za okropny, przezazdrosny babsztyl aż wstyd...
PS. co do mojej samooceny macie rację, zawsze miałam niską, chociaż wiem, że dla niego jestem naj- naj-, naj- bo wciąż to powtarza...
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć moich makijaży !!!

Edytowane przez KATona
Czas edycji: 2010-10-25 o 08:34
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:52   #105
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez KATona Pokaż wiadomość
o ludzie nie było mnie parę godzin i jakie dyskusje żywe sie wywiązały...

Dzięki dziewczyny za tą dość bolesną krytykę że jestem kobietą-bluszczem...może naprawdę przesadzam, ale nie umiem sobie poradzić z zazdrością chociaż MAM zaufanie do partnera..nie mam za to zaufania do jego koleżanki, którą znam bardzo słabo...dlatego reaguje tak a nie inaczej.
Może mu zaproponuje żeby się z nią spotkał skoro jej tak dawno nie widział...może tego potrzebuje, jakiś kolega tez do niego pisał ostatnio żeby się spotkać, ale jakoś nie widze żeby planował z nim spotkanie...Dawno nidzie nie wychodziliśmy,może pójdę na piwo z koleżankami a jemu dam wolną rękę niech też się spotka z jakimś znajomym, no nawet z Nią jak chce...(serce mnie boli na samą myśl - jestem okropna, chyba naprawdę ze mną źle)
Boże co ze mnie za okropny, przezazdrosny babsztyl aż wstyd...
PS. co do mojej samooceny macie rację, zawsze miałam niską, chociaż wiem, że dla niego jestem naj- naj-, naj- bo wciąż to powtarza...
napisałaś, że chłopak tej przyjaciółki też nie pochwala takich spotkań.. Może zaproponuj wspólne wyjście na piwo, Ty z TŻ'tem i ona z chłopakiem? Skroro mówisz, że nie raz się z nią widziałaś i było ok, wiec może wyjdzie z tego całkiem fajna znajomość? Twój TŻ zobaczy, że mu ufasz, spotka się z ulubioną koleżanką, a Ty będziesz miała na niego "oko"
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:55   #106
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

ja Ciebie świetnie rozumiem i na Twoim miejscu miałabym identyczne odczucia.
Ciężko mi uwierzyć, w przyjaźń damsko- męską. Mi niestety nigdy nie udało się takiej zawrzeć- zazwyczaj facet proponując przyjaźń prędzej czy później chciał czegoś więcej...
Nie wykluczam, że są wyjątki.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/



Edytowane przez eevvaa
Czas edycji: 2010-10-25 o 09:09
eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:21   #107
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez KATona Pokaż wiadomość
(...)chociaż MAM zaufanie do partnera..nie mam za to zaufania do jego koleżanki, którą znam bardzo słabo...
Nie ma czegoś takiego jak "ufam jemu, ale jej nie" albo "ufam, ale dmucham na zimne". Albo się ufa partnerowi albo nie. Ty najwyraźniej mu nie ufasz. No bo co?tamta dziewczyna się na niego rzuci? I co się stanie?On biedny zniewolony podda jej się bo własnego rozumu nie ma?
Bez przesady. Skoro ufasz swojemu facetowi to nic się nie stanie choćby tamta wyskoczyła przed nim w bieliźnie(co jest wątpliwe skoro ma faceta-.-)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:26   #108
Creed84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Nie ma przyjaźni między kobieta a mężczyzną.
Zawsze jedna ze strony po czasie chce czegoś więcej .
Jeśli ktoś uważa inaczej to oszukuje sam siebie i tą 2gą osobę.
__________________
Partner to część życia, a nie Jego sens.

Remember: Girls want a MAN, not a child.
Creed84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:30   #109
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak "ufam jemu, ale jej nie" albo "ufam, ale dmucham na zimne". Albo się ufa partnerowi albo nie. Ty najwyraźniej mu nie ufasz. No bo co?tamta dziewczyna się na niego rzuci? I co się stanie?On biedny zniewolony podda jej się bo własnego rozumu nie ma?
Bez przesady. Skoro ufasz swojemu facetowi to nic się nie stanie choćby tamta wyskoczyła przed nim w bieliźnie(co jest wątpliwe skoro ma faceta-.-)
Dokladnie
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 09:33   #110
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez 90samotna Pokaż wiadomość
moj Tż dawniej tez miał taka przyjaciółke^^ co sobie mowili prawie o wszystkim. powiedziałam ok , przeciez mozesz miec, bo ja znał dłuzej ode mnie.
Ja tą dziewczyne znałam.
i dlatego któregos dnia dopytałam sie o czym tam sobie piszą i jaka ona jest
i powiedział mi ze sie w nim kochała , czy chciała z nim byc. cos takiego.
trochu mnie to wkurzyło , ze ona moze pisac do niego w stylu "może sie spotkamy, o jak mi jest ciezko , nikt mnie nie kocha i takie tam..."
Po jakims czasie jechałam z nia autobusem i myslałam ze mnie wzrokiem zje... jeszcze zaczeła cos mowic na moj temat do kolezanek ... głupio mi sie zrobiło ;/
Powiedziałam to Tz- towi i tak sie ich przyjazn i pisanie skonczyło....
Sam tak chciał , nawet go prosic o to nie musiałam
ale ty swojemu Tżtowi nic nie narzucałaś, a on sam ci powiedział co ta dziewczyna do niego ma - szczera relacja poprostu u was byla a nie bezpodstawna zazdrosc. to tez inaczej jest...
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:36   #111
ancill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 178
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

cytuję:
Myślisz, że żony mężów którzy zdradzają swoje żony dają im POWÓD? Że oni zdradzają bo żona daje mu powód????

oj oj oj

to chyba coś nie tak????
wg Ciebie panowie zdradzają bo te wstrętne baby dają im powód????
gratuluję spojrzenia na związki...

nie wiem skąd ci to przyszło do głowy, bo nigdzie tak nie napisałam. po prostu dla mnie podstawa zwiazku jest zaufanie, jesli przestaje komus ufac- zwiazek sie dla mnie konczy.
oczywiscie, ze nigdy nie moge miec 100% pewnosci, ze moj mezczyzna mnie nie zdradza, ale nigdy nie dał mi powodu do niepokoju. nie wiem zreszta po co miałby to robic, skoro uklada nam sie naparwde swietnie.
oczywiscie, słyszy się rozne historie o mezczyznach, ktorzy przez lata zdradzali swoje kobiety, ale nie znaczy to, ze musi sie taka sytuacja przytafic kazdej z nas.
pozdrawiam
__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=17250305 #post17250305

ancill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:16   #112
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez KATona Pokaż wiadomość
o ludzie nie było mnie parę godzin i jakie dyskusje żywe sie wywiązały...

Dzięki dziewczyny za tą dość bolesną krytykę że jestem kobietą-bluszczem...może naprawdę przesadzam, ale nie umiem sobie poradzić z zazdrością chociaż MAM zaufanie do partnera..nie mam za to zaufania do jego koleżanki, którą znam bardzo słabo...dlatego reaguje tak a nie inaczej.
Może mu zaproponuje żeby się z nią spotkał skoro jej tak dawno nie widział...może tego potrzebuje, jakiś kolega tez do niego pisał ostatnio żeby się spotkać, ale jakoś nie widze żeby planował z nim spotkanie...Dawno nidzie nie wychodziliśmy,może pójdę na piwo z koleżankami a jemu dam wolną rękę niech też się spotka z jakimś znajomym, no nawet z Nią jak chce...(serce mnie boli na samą myśl - jestem okropna, chyba naprawdę ze mną źle)
Boże co ze mnie za okropny, przezazdrosny babsztyl aż wstyd...
PS. co do mojej samooceny macie rację, zawsze miałam niską, chociaż wiem, że dla niego jestem naj- naj-, naj- bo wciąż to powtarza...
A często się spotykają?
Porozmawiaj szczerze i spokojnie z chłopakiem
Ustalcie jakiś kompromis jeśli tak bardzo ci to przeszkadza. Może będą się widywać rzadziej.
Uważam, że np raz w miesiącu ( lub raz na 2) wystarczyłoby mi spotkać się z przyjacielem
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:21   #113
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Uważam, że np raz w miesiącu ( lub raz na 2) wystarczyłoby mi spotkać się z przyjacielem
lol to fajny przyjaciel ja z moim gadam codziennie po czasem nawet parę godzin a chętnie widziałabym się z nim przynajmniej raz w tygodniu (oczywiście czasem sytuacja jest taka że się spotyka ten raz w miesiącu ale wtedy więzi z przyjacielem się rozluźniają..i staje się znajomym )
Raz w miesiącu lub raz na dwa miesiące to ja się mogę z kolegą czy koleżanką spotkać
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:24   #114
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
lol to fajny przyjaciel ja z moim gadam codziennie po czasem nawet parę godzin a chętnie widziałabym się z nim przynajmniej raz w tygodniu (oczywiście czasem sytuacja jest taka że się spotyka ten raz w miesiącu ale wtedy więzi z przyjacielem się rozluźniają..i staje się znajomym )
Raz w miesiącu lub raz na dwa miesiące to ja się mogę z kolegą czy koleżanką spotkać
A jesteś w związku?
Wtedy są inne proporcje.
Poza tym rozmawiam częściej niż się spotykam.
Nie bardzo sobie wyobrażam codziennego gadania po pare godzin, wtedy bym się zastnowiła czy to faktycznie tylko przyjaciel


Ok doczytałam, że jesteś

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2010-10-25 o 10:26
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:41   #115
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
A jesteś w związku?
Wtedy są inne proporcje.
Poza tym rozmawiam częściej niż się spotykam.
Nie bardzo sobie wyobrażam codziennego gadania po pare godzin, wtedy bym się zastnowiła czy to faktycznie tylko przyjaciel


Ok doczytałam, że jesteś
Proporcje się zmieniają jeśli mowa o koledze, koleżance. Nie, jeśli mowa o przyjacielu przyjaciółce (zwłaszcza jak się ich znało na długo przed partnerem )

Tylko przyjaciel Świetnie mi się z nim gada a jeśli oboje siedzimy przy kompie to potrafimy i cały dzień z drobnymi przerwami przegadać
Akurat mój facet jest dosyć małomówny i gadam z nim mniej niż z przyjacielem który podobnie jak ja jest dosyć gadatliwy
Nie widzę sensu rezygnowania z rozmów które mi sprawiają tyle frajdy bo mam faceta (który na dodatek jest zazdrosny o coś o co nie ma powodu być-.-)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2010-10-25 o 10:42
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:48   #116
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Proporcje się zmieniają jeśli mowa o koledze, koleżance. Nie, jeśli mowa o przyjacielu przyjaciółce (zwłaszcza jak się ich znało na długo przed partnerem )

Tylko przyjaciel Świetnie mi się z nim gada a jeśli oboje siedzimy przy kompie to potrafimy i cały dzień z drobnymi przerwami przegadać
Akurat mój facet jest dosyć małomówny i gadam z nim mniej niż z przyjacielem który podobnie jak ja jest dosyć gadatliwy
Nie widzę sensu rezygnowania z rozmów które mi sprawiają tyle frajdy bo mam faceta (który na dodatek jest zazdrosny o coś o co nie ma powodu być-.-)
Czasem się warto zastanowić czy nie lepiej by było spróbować być z tym z kim się lepiej dogadujemy
Często z takich przyjazni wychodzi fajny związek, no ale nie będę tu nic insynuować
Bo w pewnym sensie cię rozumiem

Ale to już chyba off top
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:57   #117
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Czasem się warto zastanowić czy nie lepiej by było spróbować być z tym z kim się lepiej dogadujemy
Często z takich przyjazni wychodzi fajny związek, no ale nie będę tu nic insynuować
Bo w pewnym sensie cię rozumiem

Ale to już chyba off top
Myślałam kiedyś o tym ale jednak to dla mnie bardziej brat niż potencjalny chłopak;p A swojego aktualnego kocham i nie oddam ^^ Ale w przyszłości kto wie co się może wydarzyć Na razie śmiem twierdzić ze przyjaźń damsko męska istnieje (nawet jeśli jedna osoba by chciała czegoś więcej to nie musi to zniszczyć przyjaźni )
Ale fakt off top lekki, także już milknę
Pozdrawiam
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 11:32   #118
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Proporcje się zmieniają jeśli mowa o koledze, koleżance. Nie, jeśli mowa o przyjacielu przyjaciółce (zwłaszcza jak się ich znało na długo przed partnerem )

Tylko przyjaciel Świetnie mi się z nim gada a jeśli oboje siedzimy przy kompie to potrafimy i cały dzień z drobnymi przerwami przegadać
Akurat mój facet jest dosyć małomówny i gadam z nim mniej niż z przyjacielem który podobnie jak ja jest dosyć gadatliwy
Nie widzę sensu rezygnowania z rozmów które mi sprawiają tyle frajdy bo mam faceta (który na dodatek jest zazdrosny o coś o co nie ma powodu być-.-)
a Twój facet wie, że z przyjacielem Ci sie świetnie gada? nie ma nic przeciwko temu, że tak sobie nawijacie niemal całymi dniami? a tak btw. : przyjaciel wolny czy zajęty?
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 11:38   #119
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
a Twój facet wie, że z przyjacielem Ci sie świetnie gada? nie ma nic przeciwko temu, że tak sobie nawijacie niemal całymi dniami? a tak btw. : przyjaciel wolny czy zajęty?
Przyjaciel wolny. Facet wie ile dla mnie znaczy ta przyjaźń. Na początku był zazdrosny chociaż nigdy mi tego nie bronił, ani awantur nie robił, po jakimś czasie zrozumiał, że to tak jak ja bym mu zakazywała widywać się z jego przyjaciółmi, wytłumaczyłam, że to dla niego żadne zagrożenie bo to z nim chcę być i teraz jest w porządku Mimo, że dalej mówi o spotkaniach moich i przyjaciela "randki" ;p Ale to typ zazdrośnika ogólnie
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:00   #120
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
może i masz rację rabid, tylko widzisz, do Twojego logicznego poglądu nie pasuje mi to jak mnie podsumowałaś. Niestety, tracisz na wiarygodności.
Ani Twoja niezdolność do zawarcia/utrzymania przyjaźni, ani jej przyczyny nie mają nic wspólnego z moją wiarygodnością. Za to bardzo logiczne jest, że jeżeli nie udaje Ci się coś, co innym wychodzi, to przyczyna tkwi w Tobie, a nie w tym co się nie udaje.
Cytat:
Napisane przez Creed84
Nie ma przyjaźni między kobieta a mężczyzną.
Zawsze jedna ze strony po czasie chce czegoś więcej .
Jeżeli nie ma, to co się dzieje w czasie?
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.