Majowe Panny Młode - część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 16:02   #91
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

witam nową Kuleczkę

Lachonki, ale ja mam dzis dzien..normlanie wypluta jakaś dzis jestem!
teraz przyszłam prosto do domu, i legnęłam na łóziu. Mój TŻ dopiero bedzie koło 20ej, wiec popołudnie mam na zbijaniu bąków
a poza tym to mam ochote pójsć na basen, ale mi się nie chce.
Anetuniaa, jak to było? "niechciesiejestwo'?
I_K - suknia -petarda!!!!! sliczna poprostu!!
dobra, biorę sie za przeróbkę fotek, co by Wam wrzucić jak obiecałam

Edytowane przez DELL
Czas edycji: 2010-11-24 o 16:03
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:07   #92
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Lachonki, ale ja mam dzis dzien..normlanie wypluta jakaś dzis jestem!
teraz przyszłam prosto do domu, i legnęłam na łóziu. Mój TŻ dopiero bedzie koło 20ej, wiec popołudnie mam na zbijaniu bąków
a poza tym to mam ochote pójsć na basen, ale mi się nie chce.
ja idę wieczorem do TŻ, pizzę będziemy jeść z teściową

muszę trochę hula pokręcić ale póki co nie idzie mi
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:18   #93
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
to wkleje w domku, bo tu nie mam "oryginalnej" wielkości....
ok?
no to WKLEJAM
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:20   #94
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

T'ai , tesciowa będzie pizze robić?
hula hulaaaaaa, tylko się nie zahulaj
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:30   #95
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
T'ai , tesciowa będzie pizze robić?
hula hulaaaaaa, tylko się nie zahulaj
tym razem idziemy na łatwiznę i zamawiamy
a jak już to P robi bo teściowej przestało ciasto wychodzić i ona strasznie dużo farszu dawała a my wolimy jak jest mniej składników

uuuuu na razie wytrzymuję jakieś 20 sek więc zahulanie mi nie grozi
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:20   #96
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark lady no dokładnie Ale dzisiaj mi się udało Choć mógłby by być jeszcze ciaśniejszy w obwodzie... No ale nie narzekam już
A gorseciarki nigdzie nie mam takiej buuuuu Więc strasznie C fajnie! I 50 zł za stanik to nie jest tak dużo! No i masz dopasowany idealnie! Bomba!!!!!! Gdzie mieszkasz?
No i pokażesz nam halkę? Bo ja też chyba będę zamawiać tam gdzie Ty...
Monitko ależ piękni Panowie ulala
I_K wow jaką masz piękną suknię!!!!!!!
kuleczka777 witamy: To pochwal się obrączkami jak już będziecie mieć! No i proszę... Też 28 maj Wow ale nas dużo 28go
DELL hehe masz ochotę... A Ci się nie chce
Ta'i czemu Ci nie idzie? Spada Ci hula??? Matko ja bym mogła kręcić godzinami Ale po pół godziny mi się nudzi

No i qrczę zimno u nas dzisiaj Idzie zima chyba
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:51   #97
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Dark lady no dokładnie Ale dzisiaj mi się udało Choć mógłby by być jeszcze ciaśniejszy w obwodzie... No ale nie narzekam już
A gorseciarki nigdzie nie mam takiej buuuuu Więc strasznie C fajnie! I 50 zł za stanik to nie jest tak dużo! No i masz dopasowany idealnie! Bomba!!!!!! Gdzie mieszkasz?
No i pokażesz nam halkę? Bo ja też chyba będę zamawiać tam gdzie Ty...
Monitko ależ piękni Panowie ulala
I_K wow jaką masz piękną suknię!!!!!!!
kuleczka777 witamy: To pochwal się obrączkami jak już będziecie mieć! No i proszę... Też 28 maj Wow ale nas dużo 28go
DELL hehe masz ochotę... A Ci się nie chce
Ta'i czemu Ci nie idzie? Spada Ci hula??? Matko ja bym mogła kręcić godzinami Ale po pół godziny mi się nudzi

No i qrczę zimno u nas dzisiaj Idzie zima chyba
Mieszkam w Łodzi, cena po nowym roku wzrośnie zapewne ale zgadzam się że 50 czy nawet 100 zł za stanik szyty na miarę, tylko dla mnie to bardzo przystępna cena.

Jaki masz rozmiar? Ja noszę 70e (choć w niektórych firmach raczej 70f) i staniki dla mnie mogę kupić tylko na allegro.

Jak tylko halka dojdzie, a że idą święta to może troszkę minąć, to zrobię jej zdjęcia i wstawię.


kuleczka777 pokaż obie sukienki i napisz, z której co bierzesz .

T'ai ja nie umiem kręcić hula-hopem też mi się trzyma z 30 sekund .

Dostałam wiadomość od pani od welonu że już dostała pieniążki i TŻ może jechać go odebrać . Poprosiła jeszcze żebym jej napisała jak mi się pdoba i czy kolor pasuje, bardzo fajna ta pani .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 18:04   #98
little pea
Raczkowanie
 
Avatar little pea
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 144
GG do little pea
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

witajcie w nowej części
T'ai druga fryzurka jest prześliczna
little pea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:10   #99
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez little pea Pokaż wiadomość
witajcie w nowej części
T'ai druga fryzurka jest prześliczna
Cześć .

Apeluję raz jeszcze:

Dziewczyny wklejcie teraz na początku swoje suknie tak żeby było później łatwo je znaleźć
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:37   #100
justa7931
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mragowo/Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cześc dziewczyny! Dzisiaj znalazłam wasze forum ,bardzo mnie wciągneło i postanowiłam się przyłączyc.Jestem z okolic Mrągowa. Mam ślub 14.05.2011 W Rezydencji w Pieckach.Wszystko mamy załatwione:sala,orkiestra ,fotograf,kamera.Teraz poszukuje dobrego fryzjera i makijażystki.Nie jest łatwo bo od dawna nie mieszkam w Mrągowie.Może wy znacie kogoś dobrego.
justa7931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:47   #101
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Witaj justa7931.

Niestety nie znam nikogo z tych okolic.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 18:56   #102
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

witajcie
właśnie trafiłam na ten wątek, tez biorę ślub w maju, dokladnie 21 V 2011 roku zawsze marzyłam o maju, taki radosny, zielony miesiąc, wtedy mam imieniny i kwitną moje ukochane konwalie, to po prostu mój ukochany miesiąc, a żeby było ciekawie po ślubie będę panią MAJ

co do wesela to mamy sale, fotografia i kamerzyste, wodzireja, ja mam tez buty i sukienke, pomalu kompletujemy elementy do dekoracji a aktulanie jestesmy na etapie wyboru zaproszeń.

mamy tez juz diakonie muzyczna, która obstawi nam muzycznie Eucharystie, termin w kosciele tez zamowiony i ksiądz, który bedzie nam blogosławił, jakies wieksze przygotowania zaczna ie ale po swietach.

pozdrawiam wszystkie majówki
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:00   #103
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark ja tak naprawdę nie mam pojęcia jaki naprawdę mam rozmiar! W jednym kupiłam niegłupi stanik-75F,ale obwód trochu za duży... No i cena 60 zł... Kiedyś, rok temu kupiłam duużo tańszy stanik-rozmiar 80D A dzisiaj kupiłam i rozmiar pisze 85DD... Heh nie mam pojęcia...
No i wstawiaj szybciutko zdjęcia,bom ciekawa halki I też bym zamówiła już co by mieć jedno z głowy
justa7931 o witaj

A może powklejać by na początku w jednym z postów wszystkie nasze kiecki i podpisać fotki?

Nic... Barwy szczęścia się zbliżają... Spadam hulać

Matko jak mnie oczy dzisiaj pieką
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:05   #104
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
witajcie
właśnie trafiłam na ten wątek, tez biorę ślub w maju, dokladnie 21 V 2011 roku zawsze marzyłam o maju, taki radosny, zielony miesiąc, wtedy mam imieniny i kwitną moje ukochane konwalie, to po prostu mój ukochany miesiąc, a żeby było ciekawie po ślubie będę panią MAJ

co do wesela to mamy sale, fotografia i kamerzyste, wodzireja, ja mam tez buty i sukienke, pomalu kompletujemy elementy do dekoracji a aktulanie jestesmy na etapie wyboru zaproszeń.

mamy tez juz diakonie muzyczna, która obstawi nam muzycznie Eucharystie, termin w kosciele tez zamowiony i ksiądz, który bedzie nam blogosławił, jakies wieksze przygotowania zaczna ie ale po swietach.

pozdrawiam wszystkie majówki
Witaj

Nowe majówki też prosimy o pochwalenie się sukniami.

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Dark ja tak naprawdę nie mam pojęcia jaki naprawdę mam rozmiar! W jednym kupiłam niegłupi stanik-75F,ale obwód trochu za duży... No i cena 60 zł... Kiedyś, rok temu kupiłam duużo tańszy stanik-rozmiar 80D A dzisiaj kupiłam i rozmiar pisze 85DD... Heh nie mam pojęcia...
No i wstawiaj szybciutko zdjęcia,bom ciekawa halki I też bym zamówiła już co by mieć jedno z głowy
justa7931 o witaj

A może powklejać by na początku w jednym z postów wszystkie nasze kiecki i podpisać fotki?

Nic... Barwy szczęścia się zbliżają... Spadam hulać

Matko jak mnie oczy dzisiaj pieką
Joasiunia bardzo dobry pomysł z tymi zdjęciami a rozmiar musisz ustalić z różnicy obwodu biustu i obwodu pod biustem, zajrzyj np. tu:
http://www.rozmiar.com/stanika.php

Zdjęcia jak tylko halka dotrze .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-11-24 o 19:12
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:08   #105
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Trzymam Cię za słowo Dark

No i z rozmiarkiem-dzięki! Sprawdzę w wolnym czasie
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:12   #106
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Trzymam Cię za słowo Dark

No i z rozmiarkiem-dzięki! Sprawdzę w wolnym czasie
Trzymaj
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:26   #107
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie majowe Panny Młode. Ja się muszę pochwalić że w piątek idziemy odebrać obrączki już się nie mogę doczekać aż je zobacze na żywo
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja idę wieczorem do TŻ, pizzę będziemy jeść z teściową

muszę trochę hula pokręcić ale póki co nie idzie mi
Cytat:
Napisane przez justa7931 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny! Dzisiaj znalazłam wasze forum ,bardzo mnie wciągneło i postanowiłam się przyłączyc.Jestem z okolic Mrągowa. Mam ślub 14.05.2011 W Rezydencji w Pieckach.Wszystko mamy załatwione:sala,orkiestra ,fotograf,kamera.Teraz poszukuje dobrego fryzjera i makijażystki.Nie jest łatwo bo od dawna nie mieszkam w Mrągowie.Może wy znacie kogoś dobrego.
Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
witajcie
właśnie trafiłam na ten wątek, tez biorę ślub w maju, dokladnie 21 V 2011 roku zawsze marzyłam o maju, taki radosny, zielony miesiąc, wtedy mam imieniny i kwitną moje ukochane konwalie, to po prostu mój ukochany miesiąc, a żeby było ciekawie po ślubie będę panią MAJ

co do wesela to mamy sale, fotografia i kamerzyste, wodzireja, ja mam tez buty i sukienke, pomalu kompletujemy elementy do dekoracji a aktulanie jestesmy na etapie wyboru zaproszeń.

mamy tez juz diakonie muzyczna, która obstawi nam muzycznie Eucharystie, termin w kosciele tez zamowiony i ksiądz, który bedzie nam blogosławił, jakies wieksze przygotowania zaczna ie ale po swietach.

pozdrawiam wszystkie majówki
Witam nowe majówki! I proszę, jak koleżanki, o wstawienie zdjęć sukien, abyśmy mogły sobie pooglądać Wasze cudeńka Dziękuję T'ai, Ty szczęściaro: uwielbiam pizze!
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:47   #108
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Dark lady no dokładnie Ale dzisiaj mi się udało Choć mógłby by być jeszcze ciaśniejszy w obwodzie... No ale nie narzekam już
A gorseciarki nigdzie nie mam takiej buuuuu Więc strasznie C fajnie! I 50 zł za stanik to nie jest tak dużo! No i masz dopasowany idealnie! Bomba!!!!!!
DELL hehe masz ochotę... A Ci się nie chce

No i qrczę zimno u nas dzisiaj Idzie zima chyba
Joasiunia, tak mi się nie chciało nic, że poszłam spać co do stanika..kurde fajna sprawa z tą gorseciarką. . . sama chciałabym spróbować.
Dziewczyny w ogóle teraz te staniki to ja mam wrazenie, ze wszystkie w chinach szyte... kazdy trzeba mierzyć, bo rozmiar rozmiarowi nie równy

Chwilunię się, ludź zdrzemie a tu już nowe kolezanki. Witam Justa7931 i Amcizia pokazujcie swoje buciki, biżu, suknie! jakie wybory zaproszeń, bukietów, fryzów. Dawajcie, bo my ciekawe no i czekamy na rady co do naszych wątpliwości

co do naszego forum-ojjj to wciaga wciąga i to mocno takze powodzenia

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Joasiunia bardzo dobry pomysł z tymi zdjęciami a rozmiar musisz ustalić z różnicy obwodu biustu i obwodu pod biustem, zajrzyj np. tu:
http://www.rozmiar.com/stanika.php

Zdjęcia jak tylko halka dotrze .
Dark, noo i ja czekam na fotki! ale super, ze masz juz jeden dylemat z głowy!pieknie!
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:55   #109
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziewczyny upolowałam tzn jeszcze się na nia niezdecydowalam, bo brak mi w niej trenu ;( Suknia jest z jedwabiu i bardzo mi się podoba bo ma sztywny gorset i zwiezny dół. Wklejam zdjęcie na sobie (Pani z oporem, ale się zgodzila) tu juz bez halki, bo chciałam zobaczyć jak sie układa no i oczywiście w biuście za mała bo to 38(mi w biuście potrzeba 42) Zatem nie patrzcie na te wylewające się u góry wałeczki
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 19:59   #110
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny upolowałam tzn jeszcze się na nia niezdecydowalam, bo brak mi w niej trenu ;( Suknia jest z jedwabiu i bardzo mi się podoba bo ma sztywny gorset i zwiezny dół. Wklejam zdjęcie na sobie (Pani z oporem, ale się zgodzila) tu juz bez halki, bo chciałam zobaczyć jak sie układa no i oczywiście w biuście za mała bo to 38(mi w biuście potrzeba 42) Zatem nie patrzcie na te wylewające się u góry wałeczki
Moja mama by powiedziała "za skromna" , a ja powiem że fajna delikatna i dobrze na tobie leży . Chyba lepsza niż te co pokazywałaś, a jaka cena? I tren mogą ci przecież dorobić, tak mi się przynajmniej zdaje.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:00   #111
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Takaya, b. ładna!
ale skoro brakuje Ci w niej trenu, to może jeszcze poszukaj z trenem, co byś była 100% pewna co myślisz?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:09   #112
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ech mama mi tak gada że za mało strojna i znowu się denerwuję kiecuszką.

Takaya jest coś takiego jak tren odpinany, może mogą ci doprawić.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:11   #113
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark Lady niestety nie dorobią, taki model i juz To suknia Justin Alexander więc tyle,że zamówią rozmiar 42 i sprowadza do polski, tu krawcowe z salonu mi ja zwężą i dopasują. Aby wydłużyć tren musiałyby szyć wszystko na miejscu i pewnie byłaby znacznie droższa bo to jedwab. Tyle,ze skracając ją z przodu mogą nie skracać z tyłu bo te 3-4cm będzie dłużej.

DELL no właśnie czasu mam niewiele, bo ta kosztuje 3500zl,ale jeśli zapłacę gotówka do końca listopada mogą ja mieć o 20%taniej czyli za 2800zł cena już ok a jak na jedwab to już zupełnie rewelacja!
Zrobię taki myk, ze w sobote przyjade jeszcze raz aby zobaczyć kolor w świetle dziennym, bo jedwab nie jest biały te, które są biale mają domieszki innych tkanin,ale nie sa 100%naturalnym jedwabiem. Przy okazji zalicze i inne salony, a w pon pojadę tam gdzie przymierzałam tę z dłuuugim trenem za 3200zł
Tu linki do jednej i drugiej:
jedwabna Justin Alexander: http://www.angelstarbrides.com/justi...nder/8524.html
z tafty Ladybird http://www.ladybird.nl/media/fotoalb...vorySilver.jpg

Ta od Alexa ma ładniejsze bolerko (ale chyba mi źle w takim bo mam szerokie ramiona)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:17   #114
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Mi tam wydaje się że tren w tej sukni jest niepotrzebny bo i tak jest dość długa z tyłu.

W bolerku ci dobrze tylko ono jest chyba za małe w obwodzie ramion (znaczy skrzydełka boczne nie nachodzą z przodu wystarczająco dobrze) a za wysokie.

To już tej pierwszej, gładkiej wcale nie bierzesz pod uwagę?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:20   #115
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dark Lady niestety nie dorobią, taki model i juz To suknia Justin Alexander więc tyle,że zamówią rozmiar 42 i sprowadza do polski, tu krawcowe z salonu mi ja zwężą i dopasują. Aby wydłużyć tren musiałyby szyć wszystko na miejscu i pewnie byłaby znacznie droższa bo to jedwab. Tyle,ze skracając ją z przodu mogą nie skracać z tyłu bo te 3-4cm będzie dłużej.

DELL no właśnie czasu mam niewiele, bo ta kosztuje 3500zl,ale jeśli zapłacę gotówka do końca listopada mogą ja mieć o 20%taniej czyli za 2800zł cena już ok a jak na jedwab to już zupełnie rewelacja!
Zrobię taki myk, ze w sobote przyjade jeszcze raz aby zobaczyć kolor w świetle dziennym, bo jedwab nie jest biały te, które są biale mają domieszki innych tkanin,ale nie sa 100%naturalnym jedwabiem. Przy okazji zalicze i inne salony, a w pon pojadę tam gdzie przymierzałam tę z dłuuugim trenem za 3200zł
Tu linki do jednej i drugiej:
jedwabna Justin Alexander: http://www.angelstarbrides.com/justi...nder/8524.html
z tafty Ladybird http://www.ladybird.nl/media/fotoalb...vorySilver.jpg

Ta od Alexa ma ładniejsze bolerko (ale chyba mi źle w takim bo mam szerokie ramiona)
Takaya, a mozesz przymierzyć tą Ladybird?? i wrzucic fotki??
mi się ona taaaaaaaaaaaaaak podoba!
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:37   #116
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Takaya, ładna ta sukienka i super na Tobie leży, ale na moje oko ona jest jakaś taka mało ślubna, sama nie wiem dlaczego... Chyba ta druga (drugi link, który wkleiłaś) bardziej mi się podoba. A bolerko rzeczywiście ładniejsze w pierwszej

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Ale bolerko zawsze można dobrać inne, nie?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Ech mama mi tak gada że za mało strojna i znowu się denerwuję kiecuszką.

Takaya jest coś takiego jak tren odpinany, może mogą ci doprawić.
Dark lady, nie dziwię Ci się, że się denerwujesz, bo gdyby mi tak mama powiedziała, to też bym sie chyba rozryczała, ale ale ALE: po pierwsze mówiłaś, że macie z mama inne gusta i że jej uważasz za dziwny (więc może to i lepiej, że jej się nie podoba....), po drugie, spytaj mamę, co jej zdaniem powinnaś zrobić, bo przecież suknia już kupiona i musi być ta. Czy nie lepiej więc patrzeć do przodu zamiast do tyłu i np. zastanowić się nad ładnymi dadatkami? A po 3cie Tobie sie podoba, nam się podoba i TŻowi się spodoba, bo on strojnych nie lubi. Dark, przywołuję Cię do porządku!!!
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:40   #117
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark Lady no właśnie nie wiem, bo ona nie zrobiła zbyt dużego wrażenia jak ją przymierzałam a była pierwsza która mi się spodobała.

DELL nie wiem czy tam zgodzą się na zrobienie zdjęć, bo juz pytałam za pierwszym razem i powiedzieli, że można.

Monita pewnie Tobie jak mojemu TŻtowi wydaje się mało ślubna bo nie jest zdobna i nie ma tysiąca halek i nie jest rozlorzysta, ale mi właśnie takie się podobają Poza tym myślę, że ją broni to, że jest z jedwabiu
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:40   #118
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Takaya, ładna ta sukienka i super na Tobie leży, ale na moje oko ona jest jakaś taka mało ślubna, sama nie wiem dlaczego... Chyba ta druga (drugi link, który wkleiłaś) bardziej mi się podoba. A bolerko rzeczywiście ładniejsze w pierwszej

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Ale bolerko zawsze można dobrać inne, nie?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



Dark lady, nie dziwię Ci się, że się denerwujesz, bo gdyby mi tak mama powiedziała, to też bym sie chyba rozryczała, ale ale ALE: po pierwsze mówiłaś, że macie z mama inne gusta i że jej uważasz za dziwny (więc może to i lepiej, że jej się nie podoba....), po drugie, spytaj mamę, co jej zdaniem powinnaś zrobić, bo przecież suknia już kupiona i musi być ta. Czy nie lepiej więc patrzeć do przodu zamiast do tyłu i np. zastanowić się nad ładnymi dadatkami? A po 3cie Tobie sie podoba, nam się podoba i TŻowi się spodoba, bo on strojnych nie lubi. Dark, przywołuję Cię do porządku!!!
Generale Monito już się biorę w garść. Ze wszystkim masz rację. A mama nie mówi tego w sensie że mam ją wymienić, ja się jej spytałam . Ona nie chce źle a i ja tak bardzo się nie przejmuję, tylko wiecie niektóre dziewczyny pisały jak to ich mamy, siostry i ona rozpłakiwały się bo tak pięknie było a ja tak nie mam, ani mama nie ma i to czasem sprawia że się zastanawiam .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:46   #119
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Takaya, właśnie, to Tobie ma się podbać! A ogólnie jest Ci w niej bardzo ładnie

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Generale Monito już się biorę w garść. Ze wszystkim masz rację. A mama nie mówi tego w sensie że mam ją wymienić, ja się jej spytałam . Ona nie chce źle a i ja tak bardzo się nie przejmuję, tylko wiecie niektóre dziewczyny pisały jak to ich mamy, siostry i ona rozpłakiwały się bo tak pięknie było a ja tak nie mam, ani mama nie ma i to czasem sprawia że się zastanawiam .
Może po prostu nie są z Was takie płaczki Moja Mama na widok sukni nie, ale jak mi welon wbili na głowę to sie kobiecinka rozkleiła A ja się nie wzruszałam, nici, tylko jak wybrałam to uśmiech od ucha do ucha Ale jak widac do pierwszej przymiarki mi przeszlo
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:49   #120
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark Lady ja to z mamą juz mialam wojnę o salę, ma zupelnie inny gust bo lubi rozłożyste z koronek z haftami i świecącymi kamieniami. Juz teraz próbuje mi taka wmówić i wiem, że mój wybór nie będzie się jej podobał.
Ja na pewno nad swoją płakać nie będę ani siostra ani mama więc to nie jest nic dziwnego

Co do tej sukienki to ja tak naprawdę takiej talii nie mam ona to ze mną robi Tyle, ż ejest na suwak więc nie będzie mogla być tak mocno dopasowana by nie poszedł a nie mogą mi przerobić na wiązanie bo są te guziczki...
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.