Mazury - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 15:08   #91
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Ja się wybieram do Augustowa. Możesz coś konkretnie polecić? gdzie warto wstąpić. Chcę pod koniec lipca z Tż. Jakiś tani nocleg dla dwojga możesz polecić? Kluby itd. Będę bardzo wdzięczna
Hmm cos konkretnego czyli co? hehe
Jesli chodzi o żarelko to polecam restauracje Albatros a takze znane i zwane przez miejscowych"jabłonki" nad rzeka netta (b.dobre jedzenie i nie drogo),Blues brothers tanio i duuzo. ;]
Klubow to tam za bardzo duzego wyboru nie ma .. jest Infiniti, route66, fabryka nastrojow,2 swiaty. Najlepiej jak jest jakas wieksza impreza w Augustowie to zawsze wiecej atrakcji i ogolnie fajniej.
Jezeli chodzi o plaze to : plaza miejska,plaza kolo senatorium"budowlani", "borki" ,a najczystsza moim zdaniem woda jest nad jez. Białym chociaz tam sa dzikie kapieliska ale tam rzeczywiscie jest extra
warto tez wpasc i zobaczyc sanktuarium Studzieniczna ..

hehe no i nie wiem co jeszcze .. hm
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:08   #92
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
Hmm cos konkretnego czyli co? hehe
Jesli chodzi o żarelko to polecam restauracje Albatros a takze znane i zwane przez miejscowych"jabłonki" nad rzeka netta (b.dobre jedzenie i nie drogo),Blues brothers tanio i duuzo. ;]
Klubow to tam za bardzo duzego wyboru nie ma .. jest Infiniti, route66, fabryka nastrojow,2 swiaty. Najlepiej jak jest jakas wieksza impreza w Augustowie to zawsze wiecej atrakcji i ogolnie fajniej.
Jezeli chodzi o plaze to : plaza miejska,plaza kolo senatorium"budowlani", "borki" ,a najczystsza moim zdaniem woda jest nad jez. Białym chociaz tam sa dzikie kapieliska ale tam rzeczywiscie jest extra
warto tez wpasc i zobaczyc sanktuarium Studzieniczna ..

hehe no i nie wiem co jeszcze .. hm
O dziękuję Ci bardzo, wiele mi pomogłaś A jak z noclegami?
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:11   #93
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Hmm z noclegami to ja ogarniam te troche drozsze a z tych tanszych to np. kwatery prywatne
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:24   #94
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Aha, ok dziękuję
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:47   #95
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

ciesze sie ze znalazlam to forum chcialabym zebyscie mi polecili jakas miejscowosc zeby bylo cos dla kazdego dla maluchow starszych i seniorow heheh
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:56   #96
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Hej dziewczyny (i chłopaki, jeśli są)
Za dwa tygodnie zacznę wakacje na mazurach. mam juz zamówiony nocleg w Mikołajkach. Napiszcie mi w promieniu około 30 km od Mikołajek gdzie trzeba pojechać, co warto zobaczyć jak już tam będę? Jeśli nie będzie pogody na jezioro to chcę zorganizować czas na wycieczki do pobliskich, ciekawych miejsc.
Pomóżcie!!!
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:26   #97
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny (i chłopaki, jeśli są)
Za dwa tygodnie zacznę wakacje na mazurach. mam juz zamówiony nocleg w Mikołajkach. Napiszcie mi w promieniu około 30 km od Mikołajek gdzie trzeba pojechać, co warto zobaczyć jak już tam będę? Jeśli nie będzie pogody na jezioro to chcę zorganizować czas na wycieczki do pobliskich, ciekawych miejsc.
Pomóżcie!!!
Spływ krutynią, Park linowy w Spychowie, Miasteczko Country w Mrągowie, Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, Ośrodek PAN i przejazd promem w Wierzbie.....

W sobotę do Zgonu jadę i już odliczam godziny.

Polecam ze swojej strony Kruklanki, kilkanaście kilometrów od Giżycka. W centrum miasteczka, w odrębie jakichś 200 metrów, są sklepy, bary, apteka. Ośrodek do którego jeżdziłam, znajduje się 1,5 km od tego centrum, nad samym jeziorem- ogromna (gminna) plaża z ratownikiem. świetne połączenie mijscowości letniskowej i spokojnego ośrodka.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-07-18 o 11:45 Powód: dopisek
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 08:19   #98
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

http://www.szczepanscy.yoyo.pl/ zapraszam
__________________

anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 12:09   #99
paddy20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Witam, odświeżę temat. Mam chęć z rodzinką wybrać się na mazury. Czy możecie polecić jakieś fajne ośrodki? Chodzi głównie o to, aby było to w lesie lub koło lasu, nad jeziorkiem. Żeby była możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (łódka, rower wodny), plac zabaw dla dzieci, stołówka i wogóle fajny klimat. Pozdrawiam
paddy20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 13:28   #100
PaniBogHalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Witam serdecznie,

w drugim tygodniu września wybieram się na Mazury. Internet aż kipi od informacji, ale jako że nigdy na Mazurach nie byłam, za nic w Świecie nie mogę się odnaleźć wśród tego sieciowego zgiełku, natłoku reklam, etc.
Nazwy tamtejszych miejscowości brzmią dla mnie jak łacińskie nazwy roślin, a widząc hotelowe ceny załamuję ręce.

Jedziemy w dwie osoby, pociągiem, na tydzień. Chciałabym zasięgnąć u Was języka, gdzie niedrogo na ten tydzień czasu (być może z jakąś zniżką ) wynająć coś 2-osobowego, w miejscu z którego będą jakieś możliwie dobre połączenia ze Światem w którym kupimy jeść, zobaczymy mazurskie cuda i wyślemy pocztówkę . Fajnie gdyby miejsce było spokojne, z trawą i wodą niedaleko i miłymi ludźmi i ogniskiem .

Straszniestraszniestraszn ie mocno proszę Was o pomoc .

Lila
PaniBogHalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 11:45   #101
Lady Millionaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Ja polecam Mikołajki, co roku jeżdżę tam z rodzicami na łódkę - jest przyjemnie, w dzień żagle, wieczorami imprezy na drugim brzegu. Co prawda Mikołajki są nieco komercyjne i lansiarskie, ale widoki są piękne i naprawdę można znaleźć dużo wyludnionych miejsc do odpoczynku
Lady Millionaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 11:50   #102
Lady Millionaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Ja polecam Mikołajki - co roku jeżdżę tam z rodzicami, w dzień pływamy na łódce, wieczorami po drugiej stronie jeziora chodzimy posiedzieć, posłuchać muzyki, dobrze zjeść. Mikołajki bywają mylnie nazywane lansiarskimi, ja tak nie uważam - jest uroczo
Lady Millionaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:21   #103
Violetta_Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Nie polecam szukania domków przez internet ponieważ oferta jest uboga. A mazury są naprawdę pięknym miejscem i jest tu sporo ośrodków wypoczynkowych, które po prostu się nie reklamują. My z mężem polecamy mniej znane i popularne jeziora - tam nie ma tylu ludzi, można nacieszyć się ciszą i spokojem. A żeby przejść już do konkretów... to polecamy Wiartel - nie za wielkie jeziorko, wokół którego jest sporo ośrodków wypoczynkowych.
Violetta_Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:27   #104
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Violetta_Anna Pokaż wiadomość
Nie polecam szukania domków przez internet ponieważ oferta jest uboga. A mazury są naprawdę pięknym miejscem i jest tu sporo ośrodków wypoczynkowych, które po prostu się nie reklamują. My z mężem polecamy mniej znane i popularne jeziora - tam nie ma tylu ludzi, można nacieszyć się ciszą i spokojem. A żeby przejść już do konkretów... to polecamy Wiartel - nie za wielkie jeziorko, wokół którego jest sporo ośrodków wypoczynkowych.
Wiartel? Przecież tam jest masa ludzi. Jedno z najpopularniejszych miejsc na mazurach
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 12:54   #105
wernicola
Raczkowanie
 
Avatar wernicola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Mazury są świetną alternatywą dla tych, którzy nie lubią smażyć się na piachu ani męczyć chodzeniem po górach. Ja byłam i w górach kilka razy i nad morzem, ale mazury wspominam najmilej Piękne, ciche i odprężające. Byłam tam dwa razy, ale najbardziej podobało mi się w Krzywonodze. Bardzo blisko kilku jezior, z czego najfajniejsze dla mnie to Kalwa. Nocowaliśmy w Domu pod Dobrym Aniołem-dosyć drogo, ale świetny standard. Okolica była przepiękna - obok małe kąpielisko i trasy rowerowe. Ponadto warto załapać się na jakiś spływ kajakowy - osobiście polecam spływ Granica - Sankturaium. Oprócz tego - windsurfing - świetna sprawa! Polecam nawet tym, którzy nigdy tego nie robili.

Edytowane przez wernicola
Czas edycji: 2012-10-18 o 13:04
wernicola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 07:39   #106
krasnopiura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Kochani Polacy.Zjechałem z żoną przyczepą N126E całą południową Europę przez okres naszego 44-letnigo pożycia.Polecam Mazury i warmię.Swiat cały jest piękny,ale tak dobrze nigdzie nie zjecie jak w Polsce.Ci co wracają z dalekich wojarzy,wiedzą co to polskie jedzonko.Cała Polska ma piękne strony np.wyspa wolin,ziemia lubuska itd.Jeżeli chodzi o mazury to tam każdy kątek jest atrakcyjny i o każdej porze wszędzie dostaniecie nocleg,bo jest tego dużo a Polacy obecnie podrózują po całym swiecie,więc zagęszczenia turystów raczj niema.Czym dalej nawschód to ceny są mniejsze a strony ciekawe.Ja przebywam w Mikołajkach w ,,Słonecznym Porcie"(polecam) i z tego miejsca robię wypady na zwiedzanie,łódką lub samochodem.Pięknie jest w ,,Pięknej Górze" koło Giżycka .Jest tam dużo domków i pole biwakowe,cisza,pięknie położona restauracja i wszystko co potrzeba turyscie.Wystarczy wejsc na internet i tam wszystko uzyskacie na temat pobytu w danym miejscu.Teraz w naszym kraju jest dużo lepiej jak to było w niektórych tz.krajach zachodnich.Ja osobiscie nigdy nie rezerwowałem miejsca pobytu,tylko warunki ustalałem tam gdzie mnie los rzucił.Pozdrawiam.
krasnopiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:44   #107
peach23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

W tamtym roku byłam z narzeczonym w Pałacyku na skarpie w Dybowie niedaleko Olecka. Cisza i spokój. My wyjechaliśmy wypoczęci. Mają swoją stronę internetową. Tanio, czysto, smacznie. Wracamy tam w tym roku.
peach23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 05:15   #108
krasnopiura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez zgredek Pokaż wiadomość
Bardzo chce spedzic wakacje na Mazurach ale nie mam żednego rozeznania. Chciałabym abyscie pomogly mi wybrac jakies miejsce i podaly namiary na sprawdzone noclegi - najlepiej jakis fajny niedrogi domek dla kilku osob. Zadne luksusy, oby było jak najbliżej jeziora. Pomożecie?
Byłem w Pięknej Górze koło Gizycka cały sezon.Cisza ,spokój,domki kempingowe,knajpka pięknie położona,plaza i wszystko co jest potrzebne do odpoczynku.Nieopodal sklepiki,gospodarstwo rybackie drugi bar a do Giżycka pare kilometrów i jak chcesz ,to są autobusy.Polecam to miejsce zwłaszcza z dziecmi.
krasnopiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 13:35   #109
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Co polecacie nad jeziorem Wiartej? Już raz byłam...strefa ciszy,miejsce na prawdziwy odpoczynek
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 13:05   #110
do_porannej_kawy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Ja też polecam Mikołajki, wypoczywałam w jednym z tamtejszych hoteli i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam
do_porannej_kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 03:18   #111
krasnopiura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez zgredek Pokaż wiadomość
Bardzo chce spedzic wakacje na Mazurach ale nie mam żednego rozeznania. Chciałabym abyscie pomogly mi wybrac jakies miejsce i podaly namiary na sprawdzone noclegi - najlepiej jakis fajny niedrogi domek dla kilku osob. Zadne luksusy, oby było jak najbliżej jeziora. Pomożecie?
Na Mazurach i Warmii jest teraz tyle propozycji wypoczynku,że jak przyjedziesz do tej krainy ,to co druga chata cos Ci proponuje i najlepiej samemu sobie obejrzyc i zobaczyc aby zdecydowac o swoim pobycie.Przecież nie musisz od razu płacic i zamawiac całego pobytu i jak Ci się nie będzie podobało to pakujesz manele i dalej,bo nastały czasy że o turystę się teraz zabiega i go się szanuje.Ja jestem cały czas w Mikołajkach i wiem ,że od kilku lat nie mają pełnych obłożen.Brakuje ludziom czasu i kasy.Jedz w ciemno i wypoczywaj.Pozdrawiam.Bog umił.B. z łodzi.
krasnopiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 18:06   #112
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez do_porannej_kawy Pokaż wiadomość
Ja też polecam Mikołajki, wypoczywałam w jednym z tamtejszych hoteli i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam
A w którym?
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:00   #113
MarinaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

W tamtym roku byłam w Giżycku oraz Okartowie na wakacjach. Cisza spokój, idealne miejsce żeby się zrelakcować
MarinaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:07   #114
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Ja mieszkam całe życie na Mazurach i nie przeczę że w lato jest tu pięknie
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 07:28   #115
Sweet_Nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Z mniejszych miejscowości polecę Nowa Kaletka (koło Olsztyna) sa tam prawie same domki i ośrodki w dobrych cenach za kilka groszy można tam fajnie w spokoju spędzic wakacje, trzeba sie tylko liczyć że poza jeziorem jedną dyskoteką i atrakcjami typowo wakacyjnymi nic niema(przynajmniej kilka lat temu). Drugie warte polecenia to Łań też koło Olsztyna, ale tam już niestety nie moge polecić ośrodka. Ale na pewno coś jest.
__________________
Autokary Warszawa
Busy Warszawa
Sweet_Nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 18:18   #116
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

hej

w lipcu chcemy z Tż wybrać się na weekend na mazury właśnie przeczytałam cały wątek i kilka miejscowości wezmę pod uwagę ale chciałam was zapytać tak mniej więcej- ile będzie kosztował taki wypad nad jezioro na 2-3 dni? (jakieś nie drogie miejsce noclegowe), albo- ile Was wyniósł koszt wycieczki tam?

za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 08:58   #117
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

My teraz jedziemy na weekend majowy do Ruciane-Nida i płacimy za pokój 2os z łazienką 35 zł od osoby za dobę. Z tymże to nie jest sezon
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 06:34   #118
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Też byłam z TŻ ze 3 lata temu w Ruciane-Nida, i też płaciliśmy za pokój 35zł od osoby- a było to jakoś na początku sierpnia Wydaje mi się, że ta miejscowość nie jest właśnie droga, mi tam się podobało Ale trzeba trafić w pogodę.
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:59   #119
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

dzięki dziewczyny wezmę pod uwagę tą miejscowość
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 08:43   #120
AniaTorpeda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cześć, Mazury to żeglarstwo !! ja płynę z koleżanką już w czerwcu 29.06 z zeglujznami. Poznałam ich roku temu i na prawdę wykręcone towarzystwo. Startujemy koło Mikołajek, ale ogólnie nie przepadam za tym miejscem, bo jest tam pełno ludzi i nie ma klematu. Wolę biwakowanie na dziko . Ktoś jeszcze wybiera się pod koniec czerwca na Mazury ? Pozdrawiam Ania.
AniaTorpeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-19 15:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.