'Przepis na życie' - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 13:12   #91
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: 'Przepis na życie'

http://www.youtube.com/watch?v=AN4ewCPfucc

Dla nieznających
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 13:15   #92
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Jakoś do tej pory nie udało mi się obejrzeć, ale może nadrobię
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:22   #93
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: 'Przepis na życie'

"100% rozwodów zaczyna sie małżeństwem" hahaha
__________________
Dążę do minimalizacji- Projekt denko



Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 12:06   #94
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Dokładnie pierwszy raz widzę w ogóle ją w jakiejś roli
a Poranek Kojota nie oglądałam, chyba muszę to zrobić

Ciekawe, czy będzie II seria tego serialu, bo odcinków ma być 15...
Jak się spodoba (czyt. duża oglądalność) to zrobią. Zresztą jak do tej pory TVN robił kilka sezonów swoich seriali: Magda M, Teraz albo nigdy, 39 i pół.
W tym przypadku pewnie będzie podobnie
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 00:00   #95
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: 'Przepis na życie'

Ale "Klub Szalonych Dziewic" zniknął z ekranów po 1. serii Nie wiem, czy to naprawdę był taki kiepski serial i miał aż tak dramatycznie niską oglądalność, bo rzeczywiście wszędzie TVN dorabiało kolejne serie. Mam nadzieję, ze "przepis na życie" nie zniknie z ekranów po 1. sezonie, bo też zdołałam go polubić, chociaż "Klub Szalonych Dziewic" to mój ulubiony serial po "Gotowych" i "Pierwszej miłości".
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 00:03   #96
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: 'Przepis na życie'

KSD był fajny
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 07:41   #97
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
KSD był fajny
dokładnie, jeden z lepszych seriali TVN
a może powróci na jesień... <marzy>;P
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 11:58   #98
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
KSD był fajny
zgadzam się, też byłam zaskoczona, że nie bedzie drugiego sezonu, ale ''przepis na życie'' też bardzo mi się podoba, może przynajmniej ten serial nie skończy się na jednym sezonie
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:29   #99
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
zgadzam się, też byłam zaskoczona, że nie bedzie drugiego sezonu, ale ''przepis na życie'' też bardzo mi się podoba, może przynajmniej ten serial nie skończy się na jednym sezonie
Miejmy nadzieję ja natomiast KSD nie oglądałam więc się nie wypowiem na jego temat.
O której dają kolejny odcinek na VOD?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 13:32   #100
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję ja natomiast KSD nie oglądałam więc się nie wypowiem na jego temat.
O której dają kolejny odcinek na VOD?
albo w czasie emisji na TVN, albo chwilkę po
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:29   #101
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: 'Przepis na życie'

'Bypassy'?! LOL
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 08:49   #102
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: 'Przepis na życie'

Już jestem po trzecim odcinku
Fajna ta akcja z kredensem dziadka ale ciągle zastanawiam się jak ten Andrzej wytrzymuje z tą Beatą, kobieta jest nie do zniesienia: myślałam, że jak się do mnie wprowadzisz, to twoja rodzina zniknie
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 11:17   #103
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: 'Przepis na życie'

a ja powiem tak. Ostatnio tak bardzo zawiodłam się na " Naznaczonym"
Nie wiem, ale jakoś TVN w moich oczach nie ma szczęścia do seriali.

Po obejrzeniu 2 odcinków dochodzę do wniosku, że serial jest mdły jak czekolada z dżemem . Postaci są kiczowate, schematyczne, przerysowane, sztuczne i nieżyciowe. A cała fabuła ciągnie się jak flaki z olejem ( żeby po kulinarnemu było ) . Nuda, Panie, nuda.....

ANKA - główna bohaterka, to jakaś płaczliwa zołza z klapkami na oczach , która jedyne co potrafi to ślimtać do poduszki, i coś tam niby pichcić. Pełna poświęcenia - jak to pisza o niej na stronie - a w rzeczywistości jakaś masochistka pozwalająca sobą pomiatać w imię... no właśnie -czego??
Jest tak oderwana od współczesnych kobiet że głowa mała. Bo która kobieta mająca dorastającą córkę, i straciła pracę pozwoliła by sobie na gnicie w łóżku w stanie katatonii ? Każda z nas na jej miejscu po 2 dniach doła wzięła by dupę w troki i zaczęła szukać pracy bo czynsz sam się nie zapłaci, a córka sama nie wychowa....

ANDRZEJ - jakaś ciapa nie facet, d**a wołowa, ostatnia sierota której trzeba powtarzać że oddychanie polega na: wdech - wydech - bo sam sobie by nie poradził. Jak dziecko daje się manipulować i prowadzić za rączkę BEACIE - nie ma własnego zdania, własnych ambicji - NIC. 3/4 wizażanek takiego kolesia na 3 randce posłało by do wszystkich diabłów.
Adamczyk w tej roli miota się próbują ratować słaby scenariusz.

BEATA - zdesperowana histeryczka, kapryśna panienka, która nie znosi sprzeciwu a Andrzeja traktuje jak laleczkę ( co z resztą bardzo mu odpowiada ) . W jaki sposób w realnym świecie taka infantylna kobieta mogła by osiągnąć status społeczny taki jak jej bohaterka ?? Cud??!! Karykatura silnej kobiety - bo z takową nic nie ma wspólnego.


Scenariusz - Agnieszka Pilaszewska niezapomniana Alina Krawczyk z " Miodowych Lat" i Jadwiga z " Barw Szczęścia"
Pomysł na prawdę świetny -na interaktywny serial, z którego poza relaksem można było by czerpać wiedzę kulinarną... ale może z inną, mniej znaną obsadą.Bo od Aktorów w formacie Szyca, Adamczyka czy nawet Olszówki wymaga się o wiele więcej niż tylko miotania się po planie i ratowana sytuacji.


Generalne cały serial to kawałek prawie godzinnego bloku reklamowego ( przypraw, ciuchów, biżuterii Aparta jak na TVN przystało ) połączonego z pseudo programem kulinarnym.

Na dodatek strona internetowa serialu na siłę stara się wciskać jakieś przepisy kulinarne ...

Ehhh- miało być dobrze - a wyszło jak zawsze ;-)

DRAMAT!!!
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.

Edytowane przez 28nana
Czas edycji: 2011-03-14 o 11:22
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 11:30   #104
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
dokładnie, jeden z lepszych seriali TVN
a może powróci na jesień... <marzy>;P
ooo i ''39 i pół''

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
zgadzam się, też byłam zaskoczona, że nie bedzie drugiego sezonu, ale ''przepis na życie'' też bardzo mi się podoba, może przynajmniej ten serial nie skończy się na jednym sezonie
ten serial troche jak 'teraz albo nigdy' jakis taki tez był na tvn w niedziele? fajny taki życiowy

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Już jestem po trzecim odcinku
Fajna ta akcja z kredensem dziadka ale ciągle zastanawiam się jak ten Andrzej wytrzymuje z tą Beatą, kobieta jest nie do zniesienia: myślałam, że jak się do mnie wprowadzisz, to twoja rodzina zniknie
porażka
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 11:47   #105
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: 'Przepis na życie'

28nana po części się z Tobą zgodzę, ale nie oszukujmy się. Jest to serial nastawiony na rozrywkę i odmóżdżenie. Chyba nikt nie szuka tam wzorców do naśladowania, a przynajmniej ja nie zamierzam. Postacie są trochę przerysowane (zwłaszcza Beata), są im z góry doczepione cechy: Anka - ta fajna, biedna, świetnie gotuje, lubi ludzi; Andrzej - pierdoła, sam nic nie zrobi, naiwny; Beata - ta zła, bezwzględna egoistka; Pola - wyzwolona, nowoczesna; Mania - buntowniczka, trudny wiek.

Jasne, że nie ma tam za wiele do myślenia, ale mogę poświęcić te 40 minut w tyg i zrelaksować się

A tak PS ten Grochol jest całkiem fajny i co one mają do jego wyglądu, tragicznie nie jest
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 12:47   #106
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: 'Przepis na życie'

A mnie się podooooba...

Postaci są przerysowane, owszem, ale może to dlatego, żeby bardziej było widać ich przemianę w kolejnych odcinkach...? Podejrzewam, że tak będzie, zawsze tak jest. Anka zacznie być silna i radzić sobie w życiu, zakocha się na nowo, Adamczyk w końcu Beatce się postawi, no bo ileż można, i zrozumie, że Anka była jednak sto razy lepsza, Pola w końcu uwierzy w miłosć, a jeśli chodzi o Manię, to idę o zakład, że będzie jakiś odcinek, w której nagle ściągnie okulary, rozpuści włosy i okaże się śliczną rusałką

Nie zmienia to faktu, że mnie się i tak serial podoba, taki lekki, przyjemny, idealny na niedzielny wieczór, gdy człowiek chce po prostu zrelaksować się przed snem i trudnym poniedziałkiem

Jedyne, co mnie wkurza, to pokazywanie Szyca w początkowych napisach. Gdyby nie to, to wcale nie wiedziałabym i nie spodziewała się, że gra on jedną z głównych ról w serialu i myślę, że wtedy efekt zaskoczenia byłby lepszy. A tak to człowiek siedzi i czeka "no kiedy oni wreszcie się poznają".
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 12:55   #107
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
28nana po części się z Tobą zgodzę, ale nie oszukujmy się. Jest to serial nastawiony na rozrywkę i odmóżdżenie. Chyba nikt nie szuka tam wzorców do naśladowania, a przynajmniej ja nie zamierzam. Postacie są trochę przerysowane (zwłaszcza Beata), są im z góry doczepione cechy: Anka - ta fajna, biedna, świetnie gotuje, lubi ludzi; Andrzej - pierdoła, sam nic nie zrobi, naiwny; Beata - ta zła, bezwzględna egoistka; Pola - wyzwolona, nowoczesna; Mania - buntowniczka, trudny wiek.

Jasne, że nie ma tam za wiele do myślenia, ale mogę poświęcić te 40 minut w tyg i zrelaksować się

A tak PS ten Grochol jest całkiem fajny i co one mają do jego wyglądu, tragicznie nie jest

ja rozumiem, bo sama lubię się odmóżdżyć czasami

ale dlaczego od razu robić z widzów idiotów serwując im tak oczywiste i banalne postaci
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 13:44   #108
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: 'Przepis na życie'

Ja nie mogę znieść tej Beaty Kochanka ma większe prawa od żony i ona decyduje o warunkach rozwodu, masakra. A Adamczyk to faktycznie taka pierdoła, że głowa mała. Najlepiej niech wyrzuci żonę i córkę z domu, żeby mieszkały pod mostem, ale przynajmniej kochanka będzie zadowolona Zamienił żonę z pewnością nie na lepszy model Jak bym była facetem, to w życiu bym nie wytrzymała z taką Beatą. Ponadto ta jej mimika twarzy i mowa ciała, rozumiem, że jej postać miała być przerysowana (taki był zamysł), ale nie da się na nią patrzyć. Wolałabym, żeby miała mocniejszy charakter,a nie robiła dzióbek jak mała, niezadowolona dziewczynka.
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:58   #109
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez lone bird Pokaż wiadomość
Ja nie mogę znieść tej Beaty Kochanka ma większe prawa od żony i ona decyduje o warunkach rozwodu, masakra. A Adamczyk to faktycznie taka pierdoła, że głowa mała. Najlepiej niech wyrzuci żonę i córkę z domu, żeby mieszkały pod mostem, ale przynajmniej kochanka będzie zadowolona Zamienił żonę z pewnością nie na lepszy model Jak bym była facetem, to w życiu bym nie wytrzymała z taką Beatą. Ponadto ta jej mimika twarzy i mowa ciała, rozumiem, że jej postać miała być przerysowana (taki był zamysł), ale nie da się na nią patrzyć. Wolałabym, żeby miała mocniejszy charakter,a nie robiła dzióbek jak mała, niezadowolona dziewczynka.
Też bym wolała. Te jej minki są straszne

Edytowane przez agniesiaa
Czas edycji: 2011-03-14 o 15:59
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 17:09   #110
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: 'Przepis na życie'

Mnie podoba się postać Beaty- właśnie dlatego, że jest taka nieszablonowa- gdyby to była taka typowa silna kobieta sukcesu nie było by tak ciekawie, a tak łączy ona w sobie przeciwieństwa- z jednej strony robi karierę, jest niezależna, z z drugiej- ma osobowość małej dziewczynki, która musi dostać to co chce inaczej wpada w rozpacz i histeryzuje :p
Ogólnie wydaje mi się, że Andrzej ma być dla niej tylko takim dopełnieniem jej idealnego, poukładanego życia- osiągnęła wszystko co chciała, ma pracę, karierę, mieszkanie- brakowało jej tylko chłopa to go odbiła innej ale nie traktuje go jak partnera- ma być taki jak ona chce, ma być posłuszny i stać tam gdzie ona wyznaczy- jak jej wazony z mieszkania

Nie wiem czemu wkurza mnie Mańka- bez powodu obraża tego całego Grochola, normalny chłopak a ona ciągle mówi jak on wstrętny, w oczy też mu powiedziała kilka razy że wygląda nie za fajnie :-/ a sama miss świata też nie jest...
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 18:53   #111
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Madame_Kitty Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu wkurza mnie Mańka- bez powodu obraża tego całego Grochola, normalny chłopak a ona ciągle mówi jak on wstrętny, w oczy też mu powiedziała kilka razy że wygląda nie za fajnie :-/ a sama miss świata też nie jest...
I obraziła się na matkę o nie wiadomo co, przecież ta jej powiedziała, że podjęła taką, a nie inną decyzję gdy była z nią w ciąży. A ta wszystko na opak zrozumiała.
A te fochy Beaty, gdy ten chciał się spotkać z córką. Myślałam, że będzie bardziej tolerancyjna...
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 19:09   #112
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Czytałam opisy następnych odcinków. W skrócie: Anka jest w ciąży, trafi pod opiekę lekarską Beaty i jak Beata dowie się o tej ciąży Anki, to też będzie chciała mieć dziecko
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 19:39   #113
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: 'Przepis na życie'

Ten serial jest wciagający !Nie spodziewałam się. Ogląda się jak film. Testy ciążowe mnie rozwaliły.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 20:26   #114
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Madame_Kitty Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu wkurza mnie Mańka- bez powodu obraża tego całego Grochola, normalny chłopak a ona ciągle mówi jak on wstrętny, w oczy też mu powiedziała kilka razy że wygląda nie za fajnie :-/ a sama miss świata też nie jest...

ona ma 16lat, okres buntu itd.,itp, chyba każda z nas to przeżywała, trochę zrozumienia ;P

co do opinii, że serial i postaci są płytkie oraz schematyczne, to też bym nie przesadzała
nie traktujmy tego serialu(i żadnego w zasadzie) jako zbiorku wzorców do naśladowania, a jako lekką,nieskomplikowaną rozrywkę i nie ukrywajmy taką właśnie nam ten serial funduje.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 21:20   #115
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość

ona ma 16lat, okres buntu itd.,itp, chyba każda z nas to przeżywała, trochę zrozumienia ;P

co do opinii, że serial i postaci są płytkie oraz schematyczne, to też bym nie przesadzała
nie traktujmy tego serialu(i żadnego w zasadzie) jako zbiorku wzorców do naśladowania, a jako lekką,nieskomplikowaną rozrywkę i nie ukrywajmy taką właśnie nam ten serial funduje.
Okres buntu okresem buntu a chamstwo chamstwem :P
Ogólnie ta postać mi nie leży i juz za to Gruba jest świetna czy to nie ona grała czasem w Galeriankach?

Seriale z elementami komediowymi mają zwykle schematyczne postacie bo o to chodzi i już
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 22:34   #116
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: 'Przepis na życie'

Mi ta schematyczność nie przeszkadza, ja chcę się zrelaksować, pośmiać, pooglądać piękne kolorowe mieszkania.
Kupowanie wszystkich testów ciążowych było boskie... Ale nie wiem, co jej w koncu wyszło w nich;p
A Olszówka jest boska. Jej rozmowa z Agnieszką, fajnie, że się dziewczyny dogadały, w koncu nie wiedziały o swoim istnieniu, oberwać powinno się panu, który jest niewierny.
Podobał mi się tekst o wolności i dwóch kochankach, jednym do sprzatania, drugim do gotowania
A Pola i Mańka są dla mnie strasznie irytujące, szczerze mówiąc ja jakoś za dzieciakami w serialach nie przepadam;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 07:23   #117
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Madame_Kitty Pokaż wiadomość
Okres buntu okresem buntu a chamstwo chamstwem :P
Ogólnie ta postać mi nie leży i juz za to Gruba jest świetna czy to nie ona grała czasem w Galeriankach?

Seriale z elementami komediowymi mają zwykle schematyczne postacie bo o to chodzi i już
grała.

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Kupowanie wszystkich testów ciążowych było boskie... Ale nie wiem, co jej w koncu wyszło w nich;p
A Olszówka jest boska. Jej rozmowa z Agnieszką, fajnie, że się dziewczyny dogadały, w koncu nie wiedziały o swoim istnieniu, oberwać powinno się panu, który jest niewierny.
Podobał mi się tekst o wolności i dwóch kochankach, jednym do sprzatania, drugim do gotowania
A Pola i Mańka są dla mnie strasznie irytujące, szczerze mówiąc ja jakoś za dzieciakami w serialach nie przepadam;P
przecież Pola to dorosła kobita.;P
no a co oznaczają 2 kreski w teście ciążowym ?
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:48   #118
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez lone bird Pokaż wiadomość
Ja nie mogę znieść tej Beaty Kochanka ma większe prawa od żony i ona decyduje o warunkach rozwodu, masakra. A Adamczyk to faktycznie taka pierdoła, że głowa mała. Najlepiej niech wyrzuci żonę i córkę z domu, żeby mieszkały pod mostem, ale przynajmniej kochanka będzie zadowolona Zamienił żonę z pewnością nie na lepszy model Jak bym była facetem, to w życiu bym nie wytrzymała z taką Beatą. Ponadto ta jej mimika twarzy i mowa ciała, rozumiem, że jej postać miała być przerysowana (taki był zamysł), ale nie da się na nią patrzyć. Wolałabym, żeby miała mocniejszy charakter,a nie robiła dzióbek jak mała, niezadowolona dziewczynka.

Najgorsze jest to, że są tacy mężczyźni, ktorzy tak bezwolnie poddają się takiemu typowi kobiet i jeszcze nazywają to miłością...
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 10:03   #119
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Czytałam opisy następnych odcinków. W skrócie: Anka jest w ciąży, trafi pod opiekę lekarską Beaty i jak Beata dowie się o tej ciąży Anki, to też będzie chciała mieć dziecko
wiedziałam, że tak będzie ten serial jest tak strasznie przewidywalny...ale mimo wszystko fajny
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 10:48   #120
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
wiedziałam, że tak będzie ten serial jest tak strasznie przewidywalny...ale mimo wszystko fajny
Zgadzam się, ale ja też go lubię
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.