Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-23, 19:39   #91
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

no ale też byłby głupi, jakby mieszkał w Lublinie i dawał fałszywe ogłoszenia dla ludzi z Lublina.. tzn. - ja akurat mieszkam jakieś dobre 400km od Lublina, więc innym miastom też dawał ogłoszenia, no ale u siebie? Chyba że czuje się już tak pewnie... albo myśli, że najciemniej pod latarnią.

Ja nie wiem jak to działa w tym wordzie - bo otworzyłąm sobie plik worda, który przesłał mi mój promotor (na mój dokument word naniósł swoje poprawki, zapisał na swoim komputerze i mi odesłał) - i jak otwieram to we właściwościach w autorze mam wpisaną mnie i nic o żadnych ingerencjach kogokolwiek nie ma. więc też jest możliwość, że miał jakiś plik word byle jaki i na nim robi, a nie od siebie.. ale nie wiem musiałby być bardzo sprytny żeby o tym pomyśleć

w każdym razie, ja miałam to info o graf-text, a za 2 tygodnie będę w warszawie i się zastanawiałam, czy nie podejść tam pod podany adres i nie zapytać o co kaman - może gość wykorzystuje nazwę firmy a właściciel nic nie wie (chociaż wg googli to prywatna firma jednoosobowa..)? Ale nie wiem, trochę się boję, bo może to jakaś mafia : -)
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 19:50   #92
iwanthome
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

pod adres możesz się przejść, zobaczyć jak to z zewnątrz wygląda, bo jeśli dobrze myślę, to nie będzie nawet najmniejszej reklamy że tam jest jakaś działalność. no te pliki word nie dają stuprocentowej gwarancji ale wydaje mi się że to dobry trop

niech każdy kto może zrobi printscreena właściwości tych plików word, i wyśle mi na meila michalmomot@wp.pl
jutro planuję pójść na policję to może się to przydać jako dowód

Edytowane przez iwanthome
Czas edycji: 2015-01-23 o 19:53
iwanthome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 19:53   #93
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

z zewnątrz to już widziałam na google maps ) Podany adres wskazuje na to, że jest to mieszkanie.. (no ale nieraz nawet dentyści mają swoje gabinety zrobione z mieszkania, więc może ktoś tam ma firmę)A
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:03   #94
szalona_ruda22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

wiecie co u mnie też jest Ryszard A... a podpisywał się jako Mateusz Daniluk
szalona_ruda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:14   #95
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

U mnie podpisywał się jako Tomasz Malarz.

@iwanthome, wyślę ci screeny tutaj na priv

ja nie zrobiłam przelewu, więc w moim wypadku policja na razie nic nie robi, ale ty możesz działać - w dodatku ten Rysio jest z Lublina, więc policemani w pierwszej kolejności powinni jego odwiedzić, w końcu poszlaki są, które trzeba sprawdzić...
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 21:27   #96
korbowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Pisałam wczoraj w wątku o tym, że nie wysłałam przelewu. Dziś dostałam wiadomość sms "Witam, prosze o wiadomosc kiedy dokonaja Panstwo przelewu?Maziarski" (zachowałam oryginalną pisownię).

Jakie to to nachalne, mało się jeszcze nachapał..

@iwanthome, ja również wysyłam screena w prywatnej wiadomości.
korbowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 21:35   #97
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez korbowska Pokaż wiadomość
Pisałam wczoraj w wątku o tym, że nie wysłałam przelewu. Dziś dostałam wiadomość sms "Witam, prosze o wiadomosc kiedy dokonaja Panstwo przelewu?Maziarski" (zachowałam oryginalną pisownię).

Jakie to to nachalne, mało się jeszcze nachapał..
Co za debil, ja wydzwaniam po kilka razy dziennie na ten numer, co mam, to nie odbiera

Że też on się nie myli, dla kogo ma być Maziarskim, dla kogo Malarzem, a dla kogo Danilukiem czy tam nie wiadomo kim
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 21:41   #98
szalona_ruda22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

ja wysłałam screena na maila jak coś..
szalona_ruda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 00:54   #99
Malutka_25
Raczkowanie
 
Avatar Malutka_25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

U mnie gość rzekomo nazywał się Andrzej Rygiel. Dla mnie dziwnym jest fakt, że facet działa już tak długo - min. od lata 2012 - wtedy ja dałam się złapać na 'ofertę pracy'. Śledzę ten wątek od tego czasu i czytałam, że niby sprawą już ma się zajmować prokuratura, że coś się ruszyło, już go szukają, a tymczasem inni piszą, że pojawiają się nowe ogłoszenia, że gość dalej działa. Może to faktycznie jest grupa osób, albo jacyś inni cwaniacy też tak kombinują. Podłapali pomysł, że można coś wyłudzić i na tym zarobić. Z tego co widzę, działa w różnych miastach. a pod tymi adresami firm które podaje nie ma co szukać, one nic nie wiedzą, że się podszywa ktoś pod nich. OLX też miało wiele razy zgłaszane te ogłoszenia, i nadal ich z automatu nie usuwają. Chyba jest tam jakiś moderator/administrator, który powinien śledzić co ludzie dodają???
Ogólnie cała ta sprawa za długo się ciągnie jak na jedną osobę
Mnie Policja dokumentnie zlała, choć miałam wszystko wydrukowane - nawet nie chcieli zobaczyć! od razu zbagatelizował sprawę i powiedział, że sama założyłam sobie konto tym przelewem i skąd oni mają wiedzieć, że sama tych danych do banku nie wysłałam itd. Wizyta na komendzie była dla mnie tylko stratą czasu i nerwów, a byłam tam min. 3 razy i dooopa.
Nie zniechęcam jednak do tego, może kogoś potraktują bardziej ludzko i profesjonalnie i coś drgnie dobrze by było, gdyby osoby, którym udało się coś wskórać napisały jak się sprawa rozwija.

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

Cytat:
Napisane przez melisa_88 Pokaż wiadomość
Witaj Serdecznie

Proszę o pilny kontakt mailowy

krainagrafiki@gmail.com

Napiszę co dalej w tej sprawie wiadomo, ew. proszę w mailu podać nr telefonu, oddzwonię. Sprawa jest w toku na Policji
... a oferty dalej się pojawiają, kolejne osoby dają się nabrać. Napisałam maila na priv i w sumie dalej nic się nie wyjaśniło i nie zadziało domyślam się, że 'dla dobra śledztwa' te osoby, których sprawami zainteresowali się policemani nie mogą nic mówić itp.?
Malutka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 10:05   #100
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez Malutka_25 Pokaż wiadomość
a pod tymi adresami firm które podaje nie ma co szukać, one nic nie wiedzą, że się podszywa ktoś pod nich.
No dlatego jeżeli nic nie wiedzą to warto je poinformować, bo wtedy one mogą iść na policję, do sądu, że ktoś znieważa ich dobre imię, bo łączy je z oszustwem....

Cytat:
Nie zniechęcam jednak do tego, może kogoś potraktują bardziej ludzko i profesjonalnie i coś drgnie
Mnie policja nie zlała, ale nie wykonałam przelewu, więc nie mieli co zrobić. Niemniej jeżeli coś by się stało, jakieś podejrzane pisma o spłaty itd., to mam od razu do nich lecieć i mi pomogą.


Ja się dziwię, że w dzisiejszych czasach, tak trudno znaleźć, kto publikował ogłoszenie
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 12:58   #101
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Na olx mojego miasta pojawiło się kolejne ogłoszenie!!!! Tym razem chodzi nie o korektę, a o przepisywanie baz danych! Ogłoszenie jednak w treści jest ŁUDZĄCO PODOBNE do tamtego!

Witam Państwa,
Firma z branży usługowej zatrudni osobę do pracy jako pomocnik w biurze.Do głównych zadań zadań pracownika będzie należało uzupełnianie baz danych klientów i ich bieżąca aktualizacja oraz inne zadania.

Nasze wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość programów office, szybkie pisanie na komputerze, status ucznia lub studenta będzie dodatkowym atutem, kreatywność, dyspozycyjność. Mile widziane osoby ze statusem uczeń/student.

Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość pracy na tygodniu lub w weekendy, pracę w młodym, ambitnym zespole, możliwość dostosowania godzin pracy do swoich możliwości.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie Cv oraz swoich danych kontaktowych.


Gość tym razem podpisuje się jako TOMASZ BUJAK. I nie podaje swojego nr tel ni nic. Konto użytkownika założone na olx w styczniu 2015. To ogłoszenie jest jedynym jakie dodał, tyle że nawet je OPŁACIŁ-bo jest ono "wyróżnione" na olx czyli pojawia się na samej górze!

Już zgłosiłam do olx naruszenie i prośbę o usunięcie tego!

Czy temu frajerowi się nudzi??

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

oczywiście robię screena do kolekcji

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

edit: i kolejne jego ogłoszenie http://olx.pl/oferta/przepisywanie-t...tml#586937208c
tym razem Tomasz Tkaczyk. Zgłaszajcie olx, może mu się znudzi, jak ciągle będa usuwać jego ogłoszenia!

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

A tak swoją drogą, to myślę, że Rysio A. to dobry trop, bo na facebooku ma w zalajkowanych stronach: Usługi bankowe dostarczane przez Alior Bank (A Alior Bank to jest jeden z tych, które właśnie umożliwiają założenie konta przez przelew weryfikacyjny), Meritum bank - który także umożliwia takie założenie konta, i BGŻ optima - tak samo, mbank - także...

Nie wime, może przypadek że takie zainteresowanie bankami.... ale według mnie warto gościa sprawdzić!

@iwanthome, byłeś dzisiaj na policji?

Edytowane przez 3metrynadniebem
Czas edycji: 2015-01-24 o 13:00
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 19:57   #102
Malutka_25
Raczkowanie
 
Avatar Malutka_25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez 3metrynadniebem Pokaż wiadomość
No dlatego jeżeli nic nie wiedzą to warto je poinformować, bo wtedy one mogą iść na policję, do sądu, że ktoś znieważa ich dobre imię, bo łączy je z oszustwem....


Mnie policja nie zlała, ale nie wykonałam przelewu, więc nie mieli co zrobić. Niemniej jeżeli coś by się stało, jakieś podejrzane pisma o spłaty itd., to mam od razu do nich lecieć i mi pomogą.


Ja się dziwię, że w dzisiejszych czasach, tak trudno znaleźć, kto publikował ogłoszenie
W takim razie widać miałaś więcej szczęścia niż ja, bo mnie w dwóch komisariatach odesłali z kwitkiem. A przelew zrobiłam i konto miałam założone. A firma ANKRA z Wawy, będąca notabene jednoosobową działalnością gospodarczą, została poinformowana, że facet się za nich podaje. Nie muszę dodawać, że to zignorowała - chyba, że o czymś nie wiem i podjęli jakieś kroki, ale z tego co do mnie dotarło - nie. Może któraś z innych firm zareagowała na te wieści...
Swoją drogą, żałuję teraz, że od razu kiedy na komisariacie mnie olali, nie poszłam do prokuratury, zgłosić choćby wyłudzenie danych osobowych. Pewnie byłabym teraz spokojniejsza i nie siedziała jak na szpilkach za każdym razem, gdy przyjdzie do domu jakieś pismo z banku.
Malutka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 00:34   #103
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Zarejestruj się na BIK - Biuro Informacji Kredytowej. Tam będziesz dostawać powiadomienia, jeżeli będziesz miała jakiś kredyt
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 11:47   #104
Malutka_25
Raczkowanie
 
Avatar Malutka_25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez 3metrynadniebem Pokaż wiadomość
Zarejestruj się na BIK - Biuro Informacji Kredytowej. Tam będziesz dostawać powiadomienia, jeżeli będziesz miała jakiś kredyt
Dobry pomysł, dzięki za podpowiedź mam wielką nadzieję, że ten koleś w końcu dostanie za swoje co ludziom krwi napsuł, to jego.
Malutka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 12:16   #105
iwanthome
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

byłem na policji i nie za pozytywnych informacji, w aktualnym momencie, że to konto może być otwarte na nasze dane, co prawda bez naszej zgody, to nie mogą oni nic zbytnio z tym zrobić. Bo jak na razie nie mamy żadnych strat ani finansowych ani zdrowotnych, i ciężko by im było to nawet ruszyć bo nie mają też żadnych dowodów, bo my tak na prawdę nie mamy nic, poszlaki, domysły, a to jest za mało. Powiedzieli że mogą przyjąć zgłoszenie ale to tak na prawdę nic nie zmieni w tym momencie. Ale, poinformowali że jak tylko zobaczymy jakieś akcje, ruchy, działania na tym koncie to spokojnie możemy przychodzić bo już coś się działo i to będzie łatwiej ruszyć. Innym minusem jest na przykład to że każda placówka policji pracuje nad jakąś sprawą oddzielnie, mimo że potencjalnie są one ukierunkowane przeciwko jednej i tej samej osobie, ale jest możliwość połączenia tych spraw, ale muszą być spełnione jakieś warunki (czy cuś), nie pamiętam już jakie :/ sprawa chyba musi wejść w jakiś zaawansowany stan. Tutaj może się przydać to imię i nazwisko które widnieje w plikach word od niego, bo powiedzieli że to będzie przydatne.

Polecili mi aby dopóki nic się nie dzieje z tym kontem, nie ma przelewów, zapożyczeń, to najlepiej tą sprawę jak na razie załatwiać z bankiem, bo jakby na to nie patrzeć to jest nasze konto i mamy do niego prawa, i spokojnie możemy sprawdzić czy coś się na nim działo, i je wyłączyć. Miałem dziś pójść do siedziby banku ale była zamknięta :/ tak samo jutro. Najwcześniej w poniedziałek dopiero tam zajrzę.
iwanthome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 14:26   #106
szalona_ruda22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Możesz zadzwonić na infolinie tego banku i tam Ci powiedzą
szalona_ruda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 14:54   #107
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

może idź na inną komendę, może inni się tym zajmą.. :/ bo mi powiedzieli że jakbym zrobiła przelew to od razu by sie tym zajęli, bo doskonale wiedzą co za tym przelewem się kryje (otworzenie konta, potem mozliwe kredyty itd)..
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 08:28   #108
Malutka_25
Raczkowanie
 
Avatar Malutka_25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Mi wystarczył telefon do banku, dowiedziałam się że konto jest i od razu je zamknęłam. Bez żadnego problemu nadali numer reklamacji i następnego dnia konto zablokowali. Operacji jeszcze nie było - chyba nie zdążył... Powodzenia
Malutka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 23:26   #109
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Dziewczyny! Ja też zostałam oszukana! Dostałam takie same dokumenty jak pyssssia (str. 3), tylko, że ja zrobiłam ten przelew. Pan Tomasz Maziarski, czy raczej Ryszar Alberski założył mi konto w ING BankOnLine i UWAGA - przez 4 dni wzioł na moje nazwisko 3 pożyczki łącznie na 1300 zł! Złożyłam doniesienie na policję, zablokowałam konto w ING, ale zobaczymy co tam jeszcze nawywijał. APEL DO WAS - każdy kto został oszukany niech niezwłocznie zgłosi się na policję i do banku! Razem będziemy mocniejszym przeciwnikiem. Niech każda powoła się też na informacje na tym forum!

Edytowane przez anttreee
Czas edycji: 2015-01-27 o 23:27
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 13:31   #110
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Dlatego dziwię się, że policja odesłała @iwanthome z kwitkiem... skoro ten przelew zrobił i gość może brać pożyczki..
Zbierajcie wszystkie info i drukujcie (nawet łącznie z tym forum, a co!)... niech wreszcie tego gościa złapią :/ Zwłaszcza że wiadomo, że oszukuje, to nie iwem, co za problem... po IP czy tam po czym.. albo chociaż to nazwisko jego z worda sprawdzić..
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:08   #111
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Dziewczyny z Łodzi! Kolejny oszust?

Adam Serwin
Na OLX.pl od sty 2015

Wymiar zatrudnienia:
Inny
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie

Brak telefonu kontaktowego!

Przepisywanie prac/tekstów, Łódź
Łódź, ŁódzkieŚródmieście Dodane o 16:03, 27 Stycznia 2015, ID ogłoszenia: 128529039

"Firma poszukuje młodej osoby do pracy biurowej. Zajmujemy się tłumaczeniami, pisaniem na zlecenie i archiwizacją dokumentów.
Praca oferowana w ogłoszenie będzie polegała na przepisywaniu i archiwizacji dokumentów/tekstów.

Praca od poniedziałku do piątku lub w weekendy.Istnieje możliwość wykonywania części pracy w domu. Firma zapewnia umowę zlecenie, stałe atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w grupie osób, możliwości rozwoju na stanowisku i awansu.

Wymagania to: znajomość office,szybkie pisanie na komputerze, kreatywność, dyspozycyjność, wykształcenie przynajmniej średnie, mile widziane osoby uczące się.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania swoich Cv. "
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 08:49   #112
korbowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Łodzi! Kolejny oszust?

Adam Serwin
Na OLX.pl od sty 2015

Wymiar zatrudnienia:
Inny
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie

Brak telefonu kontaktowego!

Przepisywanie prac/tekstów, Łódź
Łódź, ŁódzkieŚródmieście Dodane o 16:03, 27 Stycznia 2015, ID ogłoszenia: 128529039

"Firma poszukuje młodej osoby do pracy biurowej. Zajmujemy się tłumaczeniami, pisaniem na zlecenie i archiwizacją dokumentów.
Praca oferowana w ogłoszenie będzie polegała na przepisywaniu i archiwizacji dokumentów/tekstów.

Praca od poniedziałku do piątku lub w weekendy.Istnieje możliwość wykonywania części pracy w domu. Firma zapewnia umowę zlecenie, stałe atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w grupie osób, możliwości rozwoju na stanowisku i awansu.

Wymagania to: znajomość office,szybkie pisanie na komputerze, kreatywność, dyspozycyjność, wykształcenie przynajmniej średnie, mile widziane osoby uczące się.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania swoich Cv. "
Ja odpowiadałam na bardzo podobne, nawet nie wiem czy nie takie same.
korbowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:51   #113
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez korbowska Pokaż wiadomość
Ja odpowiadałam na bardzo podobne, nawet nie wiem czy nie takie same.
To dobrze Ci radzę, nie rób przelewu weryfikacyjnego.

To jest tzw. "metoda na słupa". W necie jest pełno inf. na ten temat.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 10:44   #114
korbowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
To dobrze Ci radzę, nie rób przelewu weryfikacyjnego.

To jest tzw. "metoda na słupa". W necie jest pełno inf. na ten temat.
Wiem, wiem, nie zrobiłam. Wysłałam tylko swoje dane, na szczęście przed zrobieniem przelewu poczytałam trochę w internecie.

Byłam już na policji, zgłosiłam całą sprawę i przyjęli to jako próba oszustwa finansowego. Później byłam w banku, żeby usunąć konto, które już na mnie założył, ale na szczęście nie było aktywne, bo nie zrobiłam przelewu. Okazało się, że z danych zgadzało się tylko imię, nazwisko, adres i pesel. Telefon, nazwisko rodowe, e-mail i numer dowodu były zmyślane.
korbowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 01:07   #115
Katarina40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Są jeszcze takie ogłoszenia, jak te, ja na nie odpowiedziałam, że jestem zainteresowana, a teraz tu czytam i zastanawiam się co jest grane . Ile ich jest? Tu u mnie jakaś kobieta podpisana jest.
"
  • wynagrodzenie: 1 800 zł na miesiąc

Nasz firma proponuje państwu łatwą pracę w korzystnych warunkach. Polega ona na kopiowaniu i przepisywaniu tekstów, a cała procedura odbywa się drogą mailową więc nie będą państwo musieli nawet wychodzić z domu. Praca ta jest możliwa dla wszystkich osób, które spełniają powyższe warunki i ukończyli minimum 15 lat, bez względu na poziom wykształcenia. Ilość godzin wypracowanych w tygodniu zależy od pańswta, a zarobki przy minimalnym wkładzie pracy średnio wynoszą od 1200 do 1800 zł. Kwota za strone wynosi 1,80 zł, praca polega na przepisywaniu ze skanowanej książki do Worda, wypłata jest przed przesłaniem książki w Wordzie od państwa.
Zainteresowanych w celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt e-mail:
Wyślij wiadomość Kontakt:

  • Agata Baniak
  • Kraków
    Małopolskie, Polska"


Ja już wiem, że nie należy nic podawać. Ale w takim wypadku, jak znaleźć uczciwą pracę internetową? Każdy to oszust?
Katarina40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 18:49   #116
katrine_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

No i złapali tych oszustów okazało sie ze sa z Lublina)))

Dobrze im tak niech teraz pocierpia jak poszkodowani

tutaj sa watki o nich

http://www.kurierlubelski.pl/artykul...ideo,id,t.html

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...BLIN/150229936
katrine_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 21:23   #117
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

O Boże! Wreszcie się coś ruszyło Super
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 11:56   #118
katrine_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Niech teraz oni poczują taka bezradność i strach jak my
katrine_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 08:31   #119
Malutka_25
Raczkowanie
 
Avatar Malutka_25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
O Boże! Wreszcie się coś ruszyło Super
No w końcu! Ciekawe ile osób oszukali. Może inni, którzy też tak kombinują się wystraszą i dadzą spokój z naciąganiem ludzi. Oby poopalali się w kratkę przez kilka lat!
Malutka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 21:05   #120
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Hah, super!

Ale oni to pewnie tylko kropla w morzu oszukanych ogłoszeń... Na olx mojego miasta pojawiają się teraz ogłoszenia z pewnej gazety, wykorzystują nawet logo tej gazety... Wygląda, jakby to naprawdę było od nich. Mnie jednak coś tknęło -> no bo tak sobie pomyślałam, że to porządna gazeta i by ogłoszenie zamieścili u siebie, a nie na jakimś olx Weszłam na stronę gazety i napisałam do nich, czy to nie jest czasem fałszywka - odpisali, że faktycznie ogłoszenie nie jest od nich. Mam nadzieję, że dalej coś z tym zamierzają zrobić, w końcu ktoś wykorzystuje ich logo, a ludzie się nabierają.

Chyba niedługo zostanę olx-owym detektywem
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 19:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.