Tasiemiec - pomocy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 14:02   #91
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tasiemiec - pomocy

nie wierzę w coś takiego, że osobę z nagłą utratą wzroku odsyłają do domu. Co więcej, ja wiem, że takie postępowanie lekarzy w tak poważnej sprawie jak utrata wzroku, jest niemożliwe po prostu.
Jesteś albo niezrównoważona psychicznie albo wymyślasz to wszystko.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:12   #92
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

nawet jak okulista mi uwierzy, coś zobaczy w tym oku i bardzo się przejmie tym no to jak myślicie co zrobi ? odeśle do poradni zakaźnej i tak w kółko wszyscy mnie odsyłają jak piłeczkę od jednego do drugiego lekarza

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

nie utraciłam wzroku całkowicie, na całe szczęście
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:14   #93
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tasiemiec - pomocy

uważam, że powinnaś się zgłosić do psychiatry. Serio.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:14   #94
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Może postaraj się nieco uspokoić i powiedz po prostu, że straciłaś wzrok w jednym oku, pozwól się zbadać, a nie opowiadaj na wstępie swoich domysłów (wymysłów?) o pasożytach. Żadne badanie Ci tego nie potwierdziło, a przecież miałaś już ich kilka - całą panikę nakręciłaś, bo zobaczyłaś w kale kawałek białej nitki. Może to wcale nie był pasożyt? Dlaczego nie przeszło Ci to przez myśl, tylko tak się nakręcasz z tymi robalami i zjadaniem od środka?
Aż się przecież wierzyć nie chce, że ktoś od dwóch dni nie widzi na jedno oko i zamiast działać (pogotowie, szpital, lekarz prywatny, lekarz w innym mieście) tylko marudzi na forum. "Bo stąd mnie odeślą, bo tam mnie nie chcą słuchać, nic tylko się zabić." Jeżeli sobie tego wszystkiego nie wymyśliłaś to naprawdę współczuję, ale może poproś kogoś trzeźwiej myślącego o pomoc. Rodzina, przyjaciele? Nie masz do kogo się zwrócić?
A jeśli wszystko zmyślasz to się wstydź, bo teksty o samobójstwie są średnio zabawne.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:21   #95
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

wcale mnie nie dziwi że ktoś tu pisze że jestem niezrównoważona, osoby z taką chorobą przeważnie się tak traktuję, lepiej i wygodniej powiedzieć komuś zwariowała pani i sobie to wymyśla niż potraktować poważnie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

no właśnie nie mam nikogo, rodziny itp. kto pomógłby mi, załatwił jakiegoś lekarza czy coś w tym stylu, poparł mnie itp; sama wszędzie chodzę, w pn pójdę do okulisty a we wtorek prywatnie do lekarza od chorób zakaźnych, myślałam żeby jeszcze iść do neurologa
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:16   #96
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Cytat:
Napisane przez rudytofik2 Pokaż wiadomość
wcale mnie nie dziwi że ktoś tu pisze że jestem niezrównoważona, osoby z taką chorobą przeważnie się tak traktuję, lepiej i wygodniej powiedzieć komuś zwariowała pani i sobie to wymyśla niż potraktować poważnie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

no właśnie nie mam nikogo, rodziny itp. kto pomógłby mi, załatwił jakiegoś lekarza czy coś w tym stylu, poparł mnie itp; sama wszędzie chodzę, w pn pójdę do okulisty a we wtorek prywatnie do lekarza od chorób zakaźnych, myślałam żeby jeszcze iść do neurologa


Do psychiatry idź.

I mowie to bez zlosliwosci
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:23   #97
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

i co mam temu psychiatrze powiedzieć, mam depresję bo tracę wzrok a każdy ma to gdzieś, ? niech pani da leki na uspokojenie, bo i tak oślepne i chciałabym to na spokojnie przeżyć czy jak ??? czytałam w internecie o dziewczynie która traciła wzrok bo miała toksokarozę ale o tym nie wiedziała, pisała że chodziła po okulistach i każdy ją odsyłał, aż prawie całkowicie oślepła zanim się zczaili,
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 15:30   #98
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Nie czytaj co kto miał itd., tylko IDŹ DO OKULISTY TERAZ - opisz te nagłe problemy ze wzrokiem i nie gadaj o pasożytach nic poza tym o co Cię lekarz zapyta. Daj mu szansę, sobie też, bo TY JUŻ WIESZ CO BĘDZIE choć nigdzie nie byłaś i bazujesz na jednostkowych doświadczeniach z lekarzami którym naopowiadałaś swoich koncepcji z rozsiewem pasożytów.
__________________
01.01.2014 r. Szlaban na internet!
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:33   #99
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Cytat:
Napisane przez rudytofik2 Pokaż wiadomość
wcale mnie nie dziwi że ktoś tu pisze że jestem niezrównoważona, osoby z taką chorobą przeważnie się tak traktuję, lepiej i wygodniej powiedzieć komuś zwariowała pani i sobie to wymyśla niż potraktować poważnie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

no właśnie nie mam nikogo, rodziny itp. kto pomógłby mi, załatwił jakiegoś lekarza czy coś w tym stylu, poparł mnie itp; sama wszędzie chodzę, w pn pójdę do okulisty a we wtorek prywatnie do lekarza od chorób zakaźnych, myślałam żeby jeszcze iść do neurologa
Powtórzę za dziewczynami. Jeśli nie jesteś trollem, idź do psychiatry.

Nie wierzę, że można tak traktować swoje zdrowie.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 17:07   #100
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Jeśli jesteś zz okolic Lublina wyślę Ci link do okulisty - który SZUKA przyczyn i nie zbagatelizuje problemu - nie wiem czy pracuje na nfz - ja chodze do niej prywatnie.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:32   #101
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

jak traktować swoje zdrowie ? a CO JA MAM ZROBIĆ ??? wiem że zrobiłam parę błedów ale już czasu nie cofnę

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

a co mi psychiatra pomoże ?

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

to chyba zrozumiałe że nie chcę żyć jak oślepnę, mam 24 lata jakie wtedy będę miała szanse na znalezienie chłopaka, dobrą pracę, życie towarzyskie itp ???
co mi psychiatra powie i tak warto
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 18:42   #102
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Cytat:
Napisane przez rudytofik2 Pokaż wiadomość
jak traktować swoje zdrowie ? a CO JA MAM ZROBIĆ ??? wiem że zrobiłam parę błedów ale już czasu nie cofnę

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

a co mi psychiatra pomoże ?

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

to chyba zrozumiałe że nie chcę żyć jak oślepnę, mam 24 lata jakie wtedy będę miała szanse na znalezienie chłopaka, dobrą pracę, życie towarzyskie itp ???
co mi psychiatra powie i tak warto
Ja odpadam.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:43   #103
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Ciezko mi w to uwierzyc w ogole, jak bylam na SOR okulistycznym (z banalnym zapaleniem spojowek) to pierwsze pytanie jakie mi zadano brzmialo "czy nie bylo pogorszenia widzenia albo utraty wzroku". Praktycznie osleplas i siedzisz na Wizazu zamiast jezdzic po lekarzach.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:44   #104
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Tasiemiec - pomocy

ej...dziwna jesteś :| mnie wszyscy wyśmiali tu bo dziecku zrobiłam badania żywej kropli krwii a sama siedzisz na dupie i szukasz pomocy w internecie. Sora jak mnie wypychali drzwiami to właziłam oknami i wszystkimi możliwymi dziurami i każdego lekarza w powiecie i na 2 końcu polski obleciałam.

Odwiedź psychiatrę bo to co się z Tobą dzieje jest nie do ogarnięcia.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:45   #105
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tasiemiec - pomocy

przecież to oczywiste, że autorka albo zmyśla albo jest bardzo zaburzona psychicznie. Ja byłam z zapaleniem spojówki w jednym oku, nie ma u mnie dyżuru okulistycznego, ale dwie godziny później był obchód i lekarz mnie wtedy zbadał. Dlatego nie wierzę, że ktoś z nagłymi zaburzeniami widzenia został odesłany bez pomocy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:51   #106
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Autorko na pw wysłałam Ci nazwisko super okulistki. Ja z błachostką poszłam raz na Chmielną na izbę przyjęć okulistyczną i nikt mnie nie wyśmiał.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:42   #107
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
przecież to oczywiste, że autorka albo zmyśla albo jest bardzo zaburzona psychicznie. Ja byłam z zapaleniem spojówki w jednym oku, nie ma u mnie dyżuru okulistycznego, ale dwie godziny później był obchód i lekarz mnie wtedy zbadał. Dlatego nie wierzę, że ktoś z nagłymi zaburzeniami widzenia został odesłany bez pomocy.
miałaś zapalenie spojówek, banalna sprawa okulista cię zbadał i przepisał leki, ale ja mam zaburzenia widzenia, a widzi się mózgiem a nie okiem, mam tam torbiel i poszerzenie komory, może to od tego, jeśli okulista nic nie widzi w samym oku to co mi pomoże ??? a wiesz jak wykryłam tą torbiel w oczodole, u 4 okulistów byłam i mówiłam że mnie oko boli i się powiększa a oni że nic nie widzą i mnie odsyłali, dopiero jak robiłam sobie tomografie zatok przy okazji wyszła jeszcze ta torbiel w oczodole, i co ty na to ?
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:45   #108
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tasiemiec - pomocy

chyba masz problem ze zrozumieniem języka polskiego. Napisałam o sobie żeby podać przykład tego, że pacjentem z zapaleniem spojówek się lekarz zajął WIĘC NIE WIERZĘ ŻE CIEBIE ODESŁALI Z UTRATĄ WIDZENIA.
Ja na twoje rewelacje mam tylko jedną odpowiedź, idź do psychiatry bo potrzebujesz pomocy od takiego fachowca.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:51   #109
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

u 4 okulistów byłam a oni że nic się złego nie dzieje a torbiel na 3 cm mi wyrosła i nie wiem jakim cudem taką dużą mi ją teraz usuną i od tych okulistów co mnie odsyłali też słyszałam że mi się wydaje że oko jest powiększone i sobie wymyślam, ja co 2 dni jestem u jakiegoś lekarza nie siedzę tylko jak to ktoś określił na dupie przed internetem, piszę o tym bo po prostu muszę się komuś wygadać i powiedzieć o tym a w rzeczywistości nie mam z kim,
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 19:53   #110
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tasiemiec - pomocy

tak, tak, na pewno tak jest jak piszesz.
Weź kobieto leki bo mam wrażenie, że masz przepisane leki od psychiatry tylko ich nie bierzesz.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:54   #111
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
chyba masz problem ze zrozumieniem języka polskiego. Napisałam o sobie żeby podać przykład tego, że pacjentem z zapaleniem spojówek się lekarz zajął WIĘC NIE WIERZĘ ŻE CIEBIE ODESŁALI Z UTRATĄ WIDZENIA.
Ja na twoje rewelacje mam tylko jedną odpowiedź, idź do psychiatry bo potrzebujesz pomocy od takiego fachowca.
wskaż mi tekst w którym napisałam że byłam na oddziale okulistycznym i mnie odesłali zacytuj jak możesz
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:56   #112
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Z ŻADNEGO ODDZIAŁU SZPITALNEGO nie zostaniesz odesłana z utratą wzroku!!! Nie ma takiej opcji żeby lekarz powiedział "nie widzi pani nagle to fajnie, proszę iść do okulisty w poradni, za trzy dni" weź nie rób z ludzi idiotów.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:00   #113
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

nie oślepłam całkowicie przecież pisze że mam zaburzenia widzenia

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

bez sensu nie będę się kłócić, z lekarzami raz i tutaj jeszcze na forum, jest super jestem zdrowa jak ryba i tylko mi się nudzi
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:00   #114
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tasiemiec - pomocy

dziewczyno, ja miałam zaburzenia widzenia przy nerwicy i stanach lękowych. POWTÓRZĘ PO RAZ KOLEJNY IDŹ DO PSYCHIATRY.
I ja się wypisuję z tego wątku bo do ciebie nie można kompletnie dotrzeć. kręcisz się z tą swoją obsesją, szkoda, że nikt w twoim realnym otoczeniu nie widzi, że potrzebujesz pomocy psyhciatrycznej.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:08   #115
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

ale ja wcale nie zaprzeczam że psychiatra nie jest mi potrzebny, a kto by nie miał stanów lękowych jak wzrok traci, nerwice też już mam, NIE ZAPRZECZAM
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:09   #116
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
nie wierzę w coś takiego, że osobę z nagłą utratą wzroku odsyłają do domu. Co więcej, ja wiem, że takie postępowanie lekarzy w tak poważnej sprawie jak utrata wzroku, jest niemożliwe po prostu.
Jesteś albo niezrównoważona psychicznie albo wymyślasz to wszystko.
moja koleżanka usłyszała (po nagłej utracie wzroku na jedno oko) od ordynatora okulistyki :a po co tu pani przyszła? i tak będzie pani ślepa!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:12   #117
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Powiedziłam na oddziale że przez 5 czy 10 minut nic nie widziałam na oko, a później mówię że już widzę to, czyli według nich problemu nie ma

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

w końcu jakieś zrozumienie, mi też mówią po co ja chodzę po oddziałach zakaźnych, ten kto chodzi po lekarzach to wie jak jest i że każdego mają daleko w dupie
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:14   #118
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tasiemiec - pomocy

skazana, nakręcasz autorkę.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:32   #119
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Cytat:
Napisane przez rudytofik2 Pokaż wiadomość
Powiedziłam na oddziale że przez 5 czy 10 minut nic nie widziałam na oko, a później mówię że już widzę to, czyli według nich problemu nie ma

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

w końcu jakieś zrozumienie, mi też mówią po co ja chodzę po oddziałach zakaźnych, ten kto chodzi po lekarzach to wie jak jest i że każdego mają daleko w dupie

Nie każdego, tylko Ciebie. I wcale im się nie dziwie, skoro w gabinecie zachowujesz sie jak tutaj.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:38   #120
rudytofik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Tasiemiec - pomocy

to proszę podpowiedźcie jak ja mam w końcu rozmawiać z tymi lekarzami bo mi ręce opadają

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

oni twierdzą że sobie to wymyślam, ja z kolei źle się czuję, nie którzy doradzają mi żebym się nie poddawała i biegała dalej po lekarzach a inni żebym dała sobie spokój i poszła do psychiatry
rudytofik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 14:11:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.