Orgazm łechtaczkowy, a pochwowy-wątek zbiorczy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 13:47   #91
aliss4
BAN stały
 
Avatar aliss4
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Question Dot.: Orgazm pochwowy

Ja nie rozróżniam orgamzmu pochwowego i łechtaczkowego. Dla mnie orgazm to orgazm, tylko są różne sposoby na wywołanie go.Czytałam też o orgazmie sutkowym (wywołanym przez pocieranie sutków) albo o kobietach, które tak wyćwiczyły mięsnie pochwy, że samymi mięsniami potrafią go wywołać. Można by tak rozróżniać bez końca. Ja osiagam taki sam orgazm podczas pieszczenia łechtaczki jak i podczas stosunku, zawsze objawia się w ten sam sposób,mimo że dochodzę do niego poprzez inne pieszczoty.
Chociaż wiadomo, że orgazm orgazmowi nierówny, czasem bardziej intensywny, czasem mniej, krótszy albo dłuższy.
Nie rozumiem więc jak rozróżniacie orgazm łechtaczkowy od pochowoego. Zrtesztą uczeni też juz stwierdzili, że najprawdopodobniej nie istnieją różne orgazmy, tylko 1...
aliss4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:57   #92
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
nie zgodze sie z toba Jesli tak piszesz, to oznacza, ze nigdy nie mialas do czynienia z tego typu doswiadczeniami
nie rozumiem? tzn ja pisałam co odkryli a nie z własnych doświadczeń.
__________________

Edytowane przez Aneth:)
Czas edycji: 2009-10-30 o 10:51
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:26   #93
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Aneth:)
nie rozumiem? tzn ja pisałam co odkryli a nie z własnych doświadczeń.
Ja np nigdy chyba nie miałam łechtaczkowego.. Bo mnie po prostu drażni jej dłuższe pieszczenie. Mam orgazm w środku,ale też nie zawsze.Przeważnie,ale nie zawsze.I jest to głębokie przezycie..
Dodam,że niedawno rozpoczęłam "to życie" ,ale od dłuższego czasu ćwiczyłam mieśnie K. Polecam!
oj, to widac nie zrozumialam cie sorki
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 02:33   #94
magdagrz
Raczkowanie
 
Avatar magdagrz
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 36
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Aneth:)
Dodam,że niedawno rozpoczęłam "to życie" ,ale od dłuższego czasu ćwiczyłam mieśnie K. Polecam!
"od dłuzszego czasu" czyli ile? jak długo i w jakich "seriach" należy powtarzać to ćwiczenie by poczuć różnicę?
magdagrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 12:14   #95
aliss4
BAN stały
 
Avatar aliss4
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Cytat:
"od dłuzszego czasu" czyli ile? jak długo i w jakich "seriach" należy powtarzać to ćwiczenie by poczuć różnicę?
ćwicze jak mi sie przypomni w toalecie podczas siusiania:P , przeważnie tak raz dwa razy dziennie po 10 skurczów gdzieś tak bo więcej nie daje rady. Więc to trwa zaledwie pare sekund. Ale można to ćwiczyć gdzie sie chce,nawet jadąc autobusem:P poczytaj o tym,bo ja to tak robie "na wyczucie" i kiedy mi się chce.
A zaczęłam pare miesięcy wcześniej przed rozpoczęciem współżycia. Również robie tak podczas pieszczot z chłopakiem.

A jeszcze mi się przypomniało.

A słyszałyście dziewczyny taką metodę na orgazm,że gdy czujecie,że on się zbliża to zachowujecie się tak jakby on już był? tzn szybsze,regularne oddechy,ruchy,dźwięki i właśne te skurcze.Ja nie próbowałam,ale czytałałam,że wiele dziewczyn wtedy tak się rozluźnia i zaraz mają prawdziwy orgazm.

Słyszałam jeszcze taką metodę (jeśli ktoś pisał o tym wcześniej to sorrki,bo przyznam,że nie czytałam wszystkiego)- że jeśli kobieta ma orgazm od drażnienia łechtaczki,i czuje jak orgazm napływa to wtedy mężczyzna powinien przestac pieścić łechtaczkę a zająć się wejściem do pochwy,no albo penetracją jeśli zdąży. I ćwicząc za każdym razem powinien wcześniej wycofywac się od pieszczenia łechtaczki, tzn codziennie pieścić ją krócej ale tak by partnerka czuła zbliżającą się przyjemność).Mam nadzieje,że choć troche zrozumiecie, bo ja namotałam

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2009-02-10 o 23:33 Powód: Post pod postem.
aliss4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:23   #96
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Orgazm pochwowy

A ja tak trochę off topic- w jakich pozycjach doznajecie orgazmu łechtaczkowego?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 13:04   #97
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Orgazm pochwowy

Aneth wszystko zrozumiale napisalas

Ja tylko odnosnie tej drugiej metody napisze, ze mnie wlasnie strasznie denerwuje takie przerywanie pieszczot lechtaczki gdy czuje, ze to tuz tuz... Moj TZ tak robi czasami, a mnie to strasznie wkurza.
Wole jak po orgazmie lechtaczkowym on od razu zaczyna penetracje pochwy. W tedy bardzo szybko mam orgazm pochwowy.

U mnie glownie lepiej dzialaja wszystkie metody od tylu Np. odparta na ugietych lokciach, tylek wypiety. Albo od tylu pod sciana.

Nie wiem czemu tak u mnie jest, ale ogolnie szybciej sie podniecam gdy on piesci tylne czesci ciala np. plecy i schodzi coraz nizej. Wtedy orgazm pochwowy murowany


Sovilo
nie wiem czy dobrze rozumiem Twoje pytanie, ale u nas wyglada to zawsze tak samo. Tzn. ja leze normalnie na wznak, a on nizej tzn. glowa w moim kroczu i piesci lechtaczke jezykiem, a palcem penetruje pochwe. Nie cierpie gdy dotyka lechtaczke palcami, to az mnie boli.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 16:34   #98
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Orgazm pochwowy

Nie, nie, ja pytałam o normalny stosunek, nie oralny- w jakich pozycjach najczęściej i najłatwiej osiagacie orgazm łechtaczkowy? Wiem, że to nie na temat, ale kto może, niech odpowie
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 17:33   #99
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Orgazm pochwowy

Normalny stosunek i orgazm łechtaczkowy? - nie. NIe mam nawet pojęcia jak to zrobic.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:02   #100
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Nie, nie, ja pytałam o normalny stosunek, nie oralny- w jakich pozycjach najczęściej i najłatwiej osiagacie orgazm łechtaczkowy? Wiem, że to nie na temat, ale kto może, niech odpowie
to chyba możliwe tylko przy pozycji od tyłu,gdzie samej można się dotykać podczas stosunku
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:39   #101
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
to chyba możliwe tylko przy pozycji od tyłu,gdzie samej można się dotykać podczas stosunku
badz w pozycji na jezdzca lub lezac na plecach na brzuchu TZ
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-05, 08:28   #102
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Orgazm pochwowy

a drażnienie podczas pozycji na krzesle? To chyba wszystkie...?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2007-08-21 o 20:51
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:26   #103
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Orgazm pochwowy

orgazm pochwowy mialam tylko przez sen.A z moim TŻ-em tylko łechtaczkowy.A tak strasznie chcialabym dostac wreszcie podczas stosunku,takiego mocnego i dlugiego i.........
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:24   #104
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Orgazm pochwowy

Odświeżam wątek,bo coraz bardziej mnie irytuje ciągły brak orgazmu podczas stosunku
Może opiszę trochę swoją sytuację...a więc nigdy nie miałam orgazmu z TŻ-tem ani łechtaczkowego,ani pochwowego...a wpółżyjemy już z 2 lata.Do łechtaczkowego potrafię się sama doprowadzić,choć nie przychodzi mi to aż tak łatwo,na pewno nie w 5 minut podczas seksu oralnego jest mi bardzo dobrze,ale niewiem czy to kwestia braku rozluźnienia,czy tak jak pisały dziewczyny braku całkowitego otwarcia się na partnera..TŻ próbował mnie pieścić dłonią- też nic,oczywiście nakierowywałam go,ale to i tak nic nie dawało..skupiałam się tylko na tym jak źle mu to wychodzi,i jak ciężko będzie jeśli chodzi o pozycje to ponoć najlepiej jest osiągnąć orgazm w pozycji od tyłu-tylko u mnie właśnie jest tak,że nie lubię od tyłu,nie sprawia mi to aż takiej przyjemności,czasem nawet lekki ból.Na jeźdzca znowu jest tak,że mało co czuję... najlepiej mi jest w pozycji klasycznej,tzn dobrze mi,ale do orgazmu bardzo daleko... aha dodam jeszcze,że nasz seks wcale nie trwa tak krótko,więc to nie kwestia czasu...
No i tak to wygląda trochę to już wkurzające,bo zawsze po seksie jestem nadal podniecona,czuję się niezaspokojona podczas,gdy TŻ jest już rozluźniony i po..
TŻ ostatnio wpadł na pomysł kupna wibratora-może to pomoże? jak nie to ja już niewiem ,poddaje się..
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:45   #105
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

tripka, nie tylko Ty masz tki problem. Takich kobiet jest wiekszosc. Ja rowiez wspolzyje 2 lata z TZ i jeszcze ani razu nie doprowadzil mnie do orgazmu podczas stosunku.
Zamin zaczelam osiagac orgazm przez pieszczoty palcem czy oralnie to tez minelo duzo czasu.
Piszesz, ze podczas pieszczot ciagle myslisz o tym, ze zle to robi. Oznacza to, ze to jest przyczyna, dlaczego orgazmu nie mozesz osiagnac. Musisz mu jasno powiedziec czego ocekujesz a najlepiej wziac jego dlon i kierowac lub polozyc jego dlon na swoja gdy ty sie piescisz, to na prawde dziala Podczas pieszczot orlnych po prostu go instruuj. Moze to byc krepujace, ale uwazam, ze skoro wspolzyjecie i pokazaliscie wzajemnie co w gatkach macie to juz nie ma sie czym wstydzic
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:52   #106
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Orgazm pochwowy

Czyli nigdy nie przeżyłaś orgazmu podczas stosunku? Ale podczas ''innej''formy pieszczot tak?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:04   #107
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Czyli nigdy nie przeżyłaś orgazmu podczas stosunku? Ale podczas ''innej''formy pieszczot tak?
podczas stosunku nigdy, a podczas innych pieszczot-tak ale we własny wykonaniu...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:49   #108
.lonestar.
Raczkowanie
 
Avatar .lonestar.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 75
GG do .lonestar. Send a message via Skype™ to .lonestar.
Dot.: Orgazm pochwowy

Na wp znalazłam coś takiego:

"Orgazm pochwowy. Pozycje można wypróbowywać różne, każda kobieta ma swoje indywidualne preferencje. Orgazm łechtaczkowy w niczym nie jest gorszy, a ten drugi zdarza się u niewielkiego odsetka kobiet i u młodych kobiet mających niewielkie doświadczenia seksualne raczej się nie zdarza"

Myślę, że aby osiągnąć orgazm podczas kontaktu z partnerem trzeba byc z nim w dobrych stosunkach, wokół powinna panować miła atmosfera, na początku jakaś gra wstępna, całkowite rozluźnienie...jeżeli coś idzie nie tak nie powinno sie o tym myśleć bo w takim przypadku stresujemy się a wtedy wcale nie jest tak pięknie...Drobna pomoc partnerowi czasami sie przyda .

A ja w tego sylwestra rozpoczęłam życie seksualne i za pierwszym razem doznałam orgazmu pochwowego (w każdym bądź razie różnił sie od tego wcześniej - łechtaczkowego )...Może to dlatego, że bardzo kocham mojego TŻ, wcześniej poznaliśmy swoje ciała, wiemy co nas kręci...

Życzę powodzenia
.lonestar. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:54   #109
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
dziewczyny no co Wy? nie czytałyscie tych odkryć,że nie ma czegoś takiego jak orgazm pochwowy i łechtaczkowy tzn ,że się czymś różnią? Wpiszcie w wyszukiwarkę "orgazm" i od razu znajdziecie w encyklopediach te informacje, nie zmyśliłam sobie tego..
I to by było logiczne.. orgazm to orgazm to stan przede wszystkim rozkoszy fizycznej ale też psychicznej. Co za różnica którą drogą?

dokładnie zgadzam się w całej rozciągłości to samo dotyczy magicznych punktów g, u , itp najważniejsze jest osiągnięcie orgazmu a to czy kobitka osiąga go przez stymulację pochwy , czy łechtaczki to nie ma znaczenia, po prostu niektóre kobiety mają bardziej unerwione łechtaczki , a inne kobity mają bardziej unerwione miejsca wewnątrz pochwy, oczywiście są również kobiety osiągające zarówno orgazm przez stymulacje pochwy i łechtaczki ale to też jest ok.....więc dziewczyny cieszcie się z orgazmów i nie wymyślajcie sobie niepotrzebnych problemów
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 19:57   #110
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Dodam,że niedawno rozpoczęłam "to życie" ,ale od dłuższego czasu ćwiczyłam mieśnie K. Polecam!
Jak to sie ćwiczy ( te miesnie)?
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:58   #111
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez .lonestar. Pokaż wiadomość
A ja w tego sylwestra rozpoczęłam życie seksualne i za pierwszym razem doznałam orgazmu pochwowego (w każdym bądź razie różnił sie od tego wcześniej - łechtaczkowego )...Może to dlatego, że bardzo kocham mojego TŻ, wcześniej poznaliśmy swoje ciała, wiemy co nas kręci.
ale ja też bardzo kocham mojego TŻ-ta i też znamy bardzo dobrze swoje ciała...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 20:07   #112
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
Jak to sie ćwiczy ( te miesnie)?
bardzo latwo. Zaciskasz sobie mocno miesnie "tam" Jesli nie wiejsz o co chodzi to podczas oddawania moczu postaraj sie tak zacisnac miesnie aby zatrzymac strumien moczu. To sa wlasnie te miesnie K., czyli Kegla. Pozniej mozna cwiczyc na sucho o kazdej porze dnia i nocy i w kazdym miejscu ;

Tripka, moze powinnas przed igraszkami wypic jakies piwko na rozluznienie Moze po prostu jeste za bardzo spieta i za bardzo rozmyslasz o orgazmie dlatego to nie wychodzi?


kurcze, nastukalo mi tych postow :/
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 20:16   #113
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Orgazm pochwowy

Ehh...już próbowała wypić trochę przed...owszem byłam bardziej rozluźniona,ale nie zmieniło to nic w kwestii orgazmu
no nic będę próbować aż do skutku,może kupie wibrator,a jak dalej nic to już niewiem
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 20:22   #114
.lonestar.
Raczkowanie
 
Avatar .lonestar.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 75
GG do .lonestar. Send a message via Skype™ to .lonestar.
Dot.: Orgazm pochwowy

Nie martw się Głowa do góry, banan na twarz i...do dzieła A ja biorę się za cwiczenia mięśni :-P
.lonestar. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 20:47   #115
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Ehh...już próbowała wypić trochę przed...owszem byłam bardziej rozluźniona,ale nie zmieniło to nic w kwestii orgazmu
no nic będę próbować aż do skutku,może kupie wibrator,a jak dalej nic to już niewiem
tripka, ja mam wibrator, dostalam od TZ na urodziny ale ja go nie uzywam, bo go nie lubie
Widze, ze Twoj problem polega na tym, ze ciagle myslisz o tym orgazmie, a tak nigdy do orgazmu nie dojdziesz. Wiem, bo u mnie jest podobnie. Jesli zaczne sie kochac z pytaniem czy osiagne orgazm, to na bank go miec nie bede. Pare razy nie myslalam, i niewiele brakowalo abym orgazm osiagnela. Problem bylo z TZ, bo to on szybciej szczytowal ode mnie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 20:51   #116
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
tripka, ja mam wibrator, dostalam od TZ na urodziny ale ja go nie uzywam, bo go nie lubie
Widze, ze Twoj problem polega na tym, ze ciagle myslisz o tym orgazmie, a tak nigdy do orgazmu nie dojdziesz. Wiem, bo u mnie jest podobnie. Jesli zaczne sie kochac z pytaniem czy osiagne orgazm, to na bank go miec nie bede. Pare razy nie myslalam, i niewiele brakowalo abym orgazm osiagnela. Problem bylo z TZ, bo to on szybciej szczytowal ode mnie.
możliwe...raz pamiętam było tak,że podczas seksu było tak jakoś bardziej miło,tzn poczułam coś innego niż zwykle ale trwało to tylko chwilke...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:51   #117
poziomka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Orgazm pochwowy

W moim przypadku jest tak że mam tylko łechtaczkowy ogólnie to nie żałuję że nie mam tego pochwowego(o ile taki istnieje bo dziewczyny piszą że nie ma rozróżnienia). no więc też się naoglądałam programów i naczytałam, a według tych którzy oddzielają te orgazmy to naprawdę znikomy odsetek dziewczyn przeżywa orgazm pochwowy, więc gratutluję moje Panie Ja chyba jeszcze tego nie przeżyłam chociaż chyba kiedyś było blisko A co do łechtaczkowego to się zastanawiam jak do niego można dojśc w pozycji od tyłu . Ja mam (a raczej miałam bo mi się związek rozpadł ) tylko w poz na jeźdźca a i tak to trochę potrwało chyba z rok czekałam ale się nauczyłam i to też mi się wydaje że przez przypadek na "niego" trafiłam. Na szczęscie Hihi. Oczywiście zawsze było przyjemnie nawet bez . Dla mnie ważny jest początek i potem odpowiednio podnieconej jest łatwiej. Ale nie można myśleć o nim podczas stosunku bo wtedy nie wychodzi. Życzę powodzenia dziewczyny i wierzę że w końcu się uda jak nie z Tym to z innym TZ
__________________
Chcę mieć marzenia nawet na minutę przed śmiercią
i wierzyć, że się spełnią

poziomka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 00:29   #118
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Smile

Z moim pierwszym nie mialam wogole z moim drugim tylko lechtaczkowy.
Na szczescie poznalam mojego meza i marudzilam, ze pewno nie bede miala,bo niektore kobiety wogole ni maja itd.

Pracowal nade mna dokladnie 5 m-cy na wszystkie mozliwe sposoby po 2,3 godziny czasem mialam dosc,bo wmowilam sobie (to jest najgorsze)ze i tak nie bede miala po co On sie stara.
Mialam juz taka opsesje ze pytalam ginekologa.

Wiecie co powiedzial????
''KAZDA kobieta ma,ale kazda przezywa to inaczej i do kazdej trzeba podejsc inaczej''.Pomyslalam kazda to i JA!

Pewnego dnia maz piescil mnie i w pochwie i na zewnatrz w pewnym momencie poczulam ze dochodze i ze to INNY powtarzam INNY orgazm sie zbliza.I tak przezyla orgazm pochwowy,bylam w szoku i balam sie okropnie ze na pewno nie dojde podczas stosunku

Wzial mnie natychmiast i po okolo 25 min przezylam najpiekniejszy orgazm na swiecie.
Pozniej zeby dojsc do orgazmu pochwowego potrzebowalam duzo czasu,ciszy,jego dloni na oczach(bylo ciezko)

Teraz orgazm mam ZAWSZE i szybko kilkakrotny tez mi sie zdaza,ale jstesmy juz 7 lat,wiec troszke trzeba sie nad Nim napracowac i ukochany tez,a warto bo najpiekniejsze,cudowne i blogie uczucie jakie moze spotkac dwojga kochajcych sie ludzi.


Ale sie rozpisalam pierwszy RAZ tak na wizazyku,ale wiem co to znaczy jak sie Go pragnie dlatego napislam to dla WAS moje kochane prosto z serduszka.
Zycze Wam tez cudownych orgazmow jednych i drugich

Ps.Podzielcie sie jak sie ktorejs uda w ten sposob.

Cytat:
Napisane przez agi_kn Pokaż wiadomość
jak to jets miec pare orgazmow naraz ?? Ja jak mam orgazm to musze chwile ochlonac bo wszystko mam takie podraznione
Czujesz,ze masz orgazm konczy sie i w tym samym momencie zaczyna sie drugi lub trzeci(dalej nie wiem,bo czwartego wielokrotnego juz nie przezylam)
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06



Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2009-02-10 o 23:34 Powód: Post pod postem.
Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 04:23   #119
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
ale ja też bardzo kocham mojego TŻ-ta i też znamy bardzo dobrze swoje ciała...
Ja znam mojego ponad 3 lata, teraz jesteśmu małżeństwem, .
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2007-08-21 o 20:52
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:35   #120
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
Czujesz,ze masz orgazm konczy sie i w tym samym momencie zaczyna sie drugi lub trzeci(dalej nie wiem,bo czwartego wielokrotnego juz nie przezylam)
ech, cudowne uczucie, tak poczuc jak jeden orgazm powoli naplywa i nagle przychodzi drugi. Ten odplywa i nastepuje trzeci... Sandrunia, przezywasz tego rodzaju orgazm podczas stosunku czy podczas pieszczot? Ja w czasie stosunku nigdy nie mialam, ale ten wielokrotny osiagnelam podczas pieszczot oralnych. Najciekawsze jest to, ze ja wogole o niego nie prosilam, wystarczalo mi to czym obdarowywal mnie TZ Az tu nagle taka niespodzianka...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-09 08:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.