Lutówki 2017 ❤ - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 09:42   #1171
89szalona89
Wtajemniczenie
 
Avatar 89szalona89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 194
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Mnie siły opuszczają dopiero koło 21. Wcześniej jestem pełna energii.
Od 1,5 roku trenowałam crossfit więc jestem trochę uzależniona od bardzo ciężkiego wysiłku. W domu robię jakieś ćwiczenia na nogi, pośladki, ręce... unikam spięć brzucha.

Z brzuchem mam problem w ciągu dnia - jestem przyzwyczajona chodzić na lekko wciągniętym brzuchu. Teraz dziwnie się w ogóle czuję jak wciągam brzuch. Czy mocne wciąganie może w ogóle np zaszkodzić jakoś czy jest bez znaczenia?
Nie zaszkodzi, ale będzie Ci coraz trudniej go wciągać i sprawiać Ci to będzie dyskomfort.
89szalona89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:45   #1172
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

wg mnie nie moze zaszkodzic...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:46   #1173
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Pokaż wiadomość
Nie zaszkodzi, ale będzie Ci coraz trudniej go wciągać i sprawiać Ci to będzie dyskomfort.
Dzięki. Właśnie też o tym czytam i widzę, że nie ma medycznych przeciwskazań U mnie nie chodzi o wciągnięcie "wizualne" tak naprawde ale przywyklam do tego, ze mam mięśnie lekko napięte. Nie mam przy tym żadnego problemu z oddychaniem, napinam jedynie same mięśnie. Podobno to oddech może być problemem. Jak ktoś wciąga brzuch na chama żeby go widać nie było i wtedy nie oddycha to może spowodować jakieś niedotlenienia.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:53   #1174
89szalona89
Wtajemniczenie
 
Avatar 89szalona89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 194
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dzięki. Właśnie też o tym czytam i widzę, że nie ma medycznych przeciwskazań U mnie nie chodzi o wciągnięcie "wizualne" tak naprawde ale przywyklam do tego, ze mam mięśnie lekko napięte. Nie mam przy tym żadnego problemu z oddychaniem, napinam jedynie same mięśnie. Podobno to oddech może być problemem. Jak ktoś wciąga brzuch na chama żeby go widać nie było i wtedy nie oddycha to może spowodować jakieś niedotlenienia.
Myślę, że dopiero w miarę rośnięcia brzuszka możesz mieć problem z napinaniem mięśni
89szalona89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:57   #1175
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤

axn22 a tak wogóle to kiedy masz wizyte u gina?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 10:11   #1176
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Ale się tu gromadka robi, super im nas więcej tym lepiej i ciekawiej
Ja nie mogę wysiedzieć w pracy, nie wiem czy na następnej wizycie 5 lipca, jak wszystko będzie dobrze nie poproszę o zwolnienie...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 10:43   #1177
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
axn22 a tak wogóle to kiedy masz wizyte u gina?
Kolejną dopiero 14.07. Byłaby wcześniej ale w niedziele wyjeżdzam na urlop

Na ostatniej dostałam cały plik skierowań na badania krwi. Pobiłam chyba swój rekord bo jak dobrze liczyłam to kobitka pobrała mi 8 sporych ampułek

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2016-06-27 o 10:45
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 10:53   #1178
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Hej. Leże właśnie w domu. Musiały mnie dziś z pracy puścić. Tak mi słabo było i zawroty głowy miałam :/

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 10:54   #1179
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Kolejną dopiero 14.07. Byłaby wcześniej ale w niedziele wyjeżdzam na urlop

Na ostatniej dostałam cały plik skierowań na badania krwi. Pobiłam chyba swój rekord bo jak dobrze liczyłam to kobitka pobrała mi 8 sporych ampułek
Co oni robią z taką ilością krwi?! mi dała skierowanie tylko na kilka badań, następną wizytę mam 20.07 więc spokojne mam jeszcze czas zrobić badania
TP jeszcze nie masz?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej. Leże właśnie w domu. Musiały mnie dziś z pracy puścić. Tak mi słabo było i zawroty głowy miałam :/

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
Biedna
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:02   #1180
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Pokaż wiadomość
Myślę, że dopiero w miarę rośnięcia brzuszka możesz mieć problem z napinaniem mięśni
u mnie kolezanka mega wysportowana w 9 miesiacu ciazy tak mogła wciagnac miesniammoi brzych ze wygladała jak w 4-5 ) mega to było
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:04   #1181
89szalona89
Wtajemniczenie
 
Avatar 89szalona89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 194
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Co oni robią z taką ilością krwi?! mi dała skierowanie tylko na kilka badań, następną wizytę mam 20.07 więc spokojne mam jeszcze czas zrobić badania
TP jeszcze nie masz?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------


Biedna
Lekarka pewnie rozdzieliła Ci badania na kilka etapów. Z ciekawości chodzicie na NFZ czy prywatnie?
89szalona89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 11:06   #1182
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Co oni robią z taką ilością krwi?! mi dała skierowanie tylko na kilka badań, następną wizytę mam 20.07 więc spokojne mam jeszcze czas zrobić badania
TP jeszcze nie masz?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------


Biedna
u mnie pani pobrała 4... (na 14 roznych wynikow)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:07   #1183
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Pokaż wiadomość
Lekarka pewnie rozdzieliła Ci badania na kilka etapów. Z ciekawości chodzicie na NFZ czy prywatnie?
Możliwe Ja akurat chodzę prywatnie.
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:07   #1184
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Pokaż wiadomość
Lekarka pewnie rozdzieliła Ci badania na kilka etapów. Z ciekawości chodzicie na NFZ czy prywatnie?
ja do lekarza prywatnie, na badania tez (enelmed)
wypisał mi skierowanie, na papierku ktory jest "zaswiadczenie lekarskie", skredslil to zaswiadczenie i napisal skierowanie, pieczątka i parafka obok
jak mi tego w enelmedzie (mam za darmo jak mam skierownaie) nie uznaja to wtedy bede chodzila do nich do byle lekarza byle po sierownaie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:07   #1185
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Co oni robią z taką ilością krwi?! mi dała skierowanie tylko na kilka badań, następną wizytę mam 20.07 więc spokojne mam jeszcze czas zrobić badania
TP jeszcze nie masz? [COLOR="Silver"]
Każda ampułka była na badanie innego typu. Miałam m.in morfologię, toxo/cyto/różyczkę, grupę krwi, hiv i coś jeszcze

TP poznam dopiero na tej nadchodzącej jak będzie już serduszko. Wcześniej nie chciała szacować m.in. przez mój PCOS, nie mam czegoś takiego jak "długość cyklu" bellybestfriend twierdzi że 26.02 no ale zobaczymy co lekarka powie.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:08   #1186
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Każda ampułka była na badanie innego typu. Miałam m.in morfologię, toxo/cyto/różyczkę, grupę krwi, hiv i coś jeszcze

TP poznam dopiero na tej nadchodzącej jak będzie już serduszko. Wcześniej nie chciała szacować m.in. przez mój PCOS, nie mam czegoś takiego jak "długość cyklu" bellybestfriend twierdzi że 26.02 no ale zobaczymy co lekarka powie.
Co to będą za emocje
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:09   #1187
89szalona89
Wtajemniczenie
 
Avatar 89szalona89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 194
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
u mnie pani pobrała 4... (na 14 roznych wynikow)
Ogólnie w rekomendacjach obecnie do 10 tygodnia powinny być pobrane badania " Grupa krwi i odczyn Commbsa, morfologia, mocz, glukoza, VDRL, HIV, anty-HCV, Toxo ( IgG i IgM) Różyczka (IgG i IgM) i do tego cytologia i czystość pochwy. Ale wiem bo pracuje z różnymi lekarzami nie każdy się do tego stosuje. Od siebie dodam, że jeszcze warto TSH sobie zrobić. Przepraszam za takie moje mądrości, skrzywienie zawodowe
89szalona89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:10   #1188
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Pokaż wiadomość
Ogólnie w rekomendacjach obecnie do 10 tygodnia powinny być pobrane badania " Grupa krwi i odczyn Commbsa, morfologia, mocz, glukoza, VDRL, HIV, anty-HCV, Toxo ( IgG i IgM) Różyczka (IgG i IgM) i do tego cytologia i czystość pochwy. Ale wiem bo pracuje z różnymi lekarzami nie każdy się do tego stosuje. Od siebie dodam, że jeszcze warto TSH sobie zrobić. Przepraszam za takie moje mądrości, skrzywienie zawodowe
Twoje mądrości myślę, że nie raz się nam przydadzą
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:12   #1189
89szalona89
Wtajemniczenie
 
Avatar 89szalona89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 194
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja do lekarza prywatnie, na badania tez (enelmed)
wypisał mi skierowanie, na papierku ktory jest "zaswiadczenie lekarskie", skredslil to zaswiadczenie i napisal skierowanie, pieczątka i parafka obok
jak mi tego w enelmedzie (mam za darmo jak mam skierownaie) nie uznaja to wtedy bede chodzila do nich do byle lekarza byle po sierownaie
U mnie dużo pacjentek tak chodzi. W mojej przychodzi mają podpisaną umowe z różnymi firmami od dodatkowych ubezpieczeń i dużo pacjentek chodzi tylko po badania do lekarza ( bo im nie bardzo pasuje) a wizyty chodzi prywatnie. Zresztą jakbym nie pracowała tu gdzie pracuje też zapewne chodziłabym prywatnie, bo niestety wiem doskonale jak wizyta na fundusz wygląda. Na prawde mało jest lekarzy, którzy się do niej przykładają.

Edytowane przez 89szalona89
Czas edycji: 2016-06-27 o 11:13
89szalona89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 11:21   #1190
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej. Leże właśnie w domu. Musiały mnie dziś z pracy puścić. Tak mi słabo było i zawroty głowy miałam :/

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
Ja mam dziś kaca giganta, zaraz zasnę na siedząco
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:23   #1191
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Pokaż wiadomość
Ogólnie w rekomendacjach obecnie do 10 tygodnia powinny być pobrane badania " Grupa krwi i odczyn Commbsa, morfologia, mocz, glukoza, VDRL, HIV, anty-HCV, Toxo ( IgG i IgM) Różyczka (IgG i IgM) i do tego cytologia i czystość pochwy. Ale wiem bo pracuje z różnymi lekarzami nie każdy się do tego stosuje. Od siebie dodam, że jeszcze warto TSH sobie zrobić. Przepraszam za takie moje mądrości, skrzywienie zawodowe
no ja takie jakies mialam
rozyczki, zoltaczki, tsh, hiv itp itd ;-) lacznie 14 na rachunku pozycji bylo


Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Pokaż wiadomość
U mnie dużo pacjentek tak chodzi. W mojej przychodzi mają podpisaną umowe z różnymi firmami od dodatkowych ubezpieczeń i dużo pacjentek chodzi tylko po badania do lekarza ( bo im nie bardzo pasuje) a wizyty chodzi prywatnie. Zresztą jakbym nie pracowała tu gdzie pracuje też zapewne chodziłabym prywatnie, bo niestety wiem doskonale jak wizyta na fundusz wygląda. Na prawde mało jest lekarzy, którzy się do niej przykładają.

ja bede prowadzila wtedy 2prywatnie kwestia ze w enel musze miec skierowanie na krew, a moj lekarz jako ze prywatny to takowych nie wystawia... tzn no zobaczymy czy ten swistek co mi dał wystarczy )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:26   #1192
Krysilla
Rozeznanie
 
Avatar Krysilla
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 666
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Byłam na usg. Jest pecherzyk ciazowy. Tzn był w pt. Dziś pojawil się też zoltkowy i ciąża jest prawdopodobnie młodsza niż wynika z terminu miesiasiaczki i termin porodu będę miała przewidywany wg wielkości dziecka. Mam przyjść na następne usg w przyszłym tygodniu.moze coś będzie widać i słychać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta
Krysilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:28   #1193
89szalona89
Wtajemniczenie
 
Avatar 89szalona89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 194
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Krysilla Pokaż wiadomość
Byłam na usg. Jest pecherzyk ciazowy. Tzn był w pt. Dziś pojawil się też zoltkowy i ciąża jest prawdopodobnie młodsza niż wynika z terminu miesiasiaczki i termin porodu będę miała przewidywany wg wielkości dziecka. Mam przyjść na następne usg w przyszłym tygodniu.moze coś będzie widać i słychać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, gratulacje
89szalona89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:31   #1194
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Hello, idę dzisiaj na wizytę...na razie do ogólnego a on mnie pokieruje co i jak....powiem sc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Powiem szczerze....nie wiem jak to tu w UK wygląda.... będę się uczyć na biezaco wszystkiego o służbie zdrowia w Anglii.
Jedno wiem....jest na pewno nieco inaczej niż w Polsce ...czy lepiej czy gorzej...się okaże niebawem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:33   #1195
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez 89szalona89 Pokaż wiadomość
U mnie dużo pacjentek tak chodzi. W mojej przychodzi mają podpisaną umowe z różnymi firmami od dodatkowych ubezpieczeń i dużo pacjentek chodzi tylko po badania do lekarza ( bo im nie bardzo pasuje) a wizyty chodzi prywatnie. Zresztą jakbym nie pracowała tu gdzie pracuje też zapewne chodziłabym prywatnie, bo niestety wiem doskonale jak wizyta na fundusz wygląda. Na prawde mało jest lekarzy, którzy się do niej przykładają.
ehhh szkoda, że to jest prawda... ja ostatni raz na nfz byłam u internisty 3 lata temu jak miałam grypę. nie dość, że ledwo dychałam to jeszcze robił mi łaskę, że receptę wypisał i wydarł się na mnie, że pielęgniarka coś źle podała z moimi papierami.
nie wyobrażam sobie chodzić państwowo do lekarza, a ginekologa i stomatologa, to wręcz mam zakodowane, że chodzi się prywatnie

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Krysilla Pokaż wiadomość
Byłam na usg. Jest pecherzyk ciazowy. Tzn był w pt. Dziś pojawil się też zoltkowy i ciąża jest prawdopodobnie młodsza niż wynika z terminu miesiasiaczki i termin porodu będę miała przewidywany wg wielkości dziecka. Mam przyjść na następne usg w przyszłym tygodniu.moze coś będzie widać i słychać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze,że dałaś znać i że się wyjaśniło cośtrochę był niepokojący ten mniejszy przyrost bety i całe szczęście, że lekarz Cię uspokoił oby za tydzień biło mocno serce
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:34   #1196
Krysilla
Rozeznanie
 
Avatar Krysilla
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 666
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
ehhh szkoda, że to jest prawda... ja ostatni raz na nfz byłam u internisty 3 lata temu jak miałam grypę. nie dość, że ledwo dychałam to jeszcze robił mi łaskę, że receptę wypisał i wydarł się na mnie, że pielęgniarka coś źle podała z moimi papierami.
nie wyobrażam sobie chodzić państwowo do lekarza, a ginekologa i stomatologa, to wręcz mam zakodowane, że chodzi się prywatnie
Mam to samo że stomatologii ginekologiem. A rodzinnego zmieniłam i jeszcze na szczęście do nowego nie musiałam isc. Poprzednia rodzinna chciała mi przy ostatniej anginie wypisać lek na który wiem, że źle reaguje i czuje się przez to jeszcze gorzej. Mimo tego że jej to powiedziałam olala mnie. Nie mówiąc już o tym że nawet nie zaglądałam do gardła, nie osluchiwala bo "ona poznaje po kaszlu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta
Krysilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:36   #1197
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Ja mam gin na NFZ u której się kontroluję od ponad 10 lat i chodzę do niej regularnie co parę miesięcy.
Teraz z pracy mam Enelmed i tam robię wszystkie badania. Ale i tak potem pokazuję je mojej starej lekarce W Enel trafiłam na fajną kompetentną gin więc myślę, że mogę spokojnie oddać w jej ręce prowadzenie ciąży póki co. Przynajmniej wszystkie badania mam niemalże od ręki wtedy.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:39   #1198
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Zapisalam się do prywatnego dziś na 16. Poprosze o L4. Kierowniczka mi sama powiedziała ze jak ma mnie tak z pracy puszczać jak dziś to woli żebym na l4 szła bo dziś np nie miała kogo za mnie na szybko dac. Myślicielie że jak pójdę prywatnie to da mi bez problemu l4 jak powiem że się źle czuje?

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:40   #1199
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Krysilla Pokaż wiadomość
Mam to samo że stomatologii ginekologiem. A rodzinnego zmieniłam i jeszcze na szczęście do nowego nie musiałam isc. Poprzednia rodzinna chciała mi przy ostatniej anginie wypisać lek na który wiem, że źle reaguje i czuje się przez to jeszcze gorzej. Mimo tego że jej to powiedziałam olala mnie. Nie mówiąc już o tym że nawet nie zaglądałam do gardła, nie osluchiwala bo "ona poznaje po kaszlu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pewnie można trafić państwowo na dobrego lekarza, ale ja prędzej straciłabym życie szukającmoja mama miała kiedyś taką sytuację, że u tego samego lekarza była państwowo i prywatnie, to powiedziała, że była w szoku, że jeden człowiek w zależności od tego gdzie przyjmuje potrafi taką transformację przejść
a też swoją drogą wiem, że w przychodniach na ogół mają kiepski sprzęt do usg. w szpitalach co innego, szczególnie o 3 stopniu referencyjności, ale nawet z ciekawości zadzwoniłam do mojej przychodni, w której nie byłam 2 lata i się spytałam informacyjnie kiedy w ciąży przyjść na 1 usg, to mi powiedziano, że wcześniej niż w 9 tygodniu nie, bo lekarz na usg nic nie zobaczy... to można się domyślać co mają za sprzęt
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:45   #1200
89szalona89
Wtajemniczenie
 
Avatar 89szalona89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 194
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Hello, idę dzisiaj na wizytę...na razie do ogólnego a on mnie pokieruje co i jak....powiem sc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Powiem szczerze....nie wiem jak to tu w UK wygląda.... będę się uczyć na biezaco wszystkiego o służbie zdrowia w Anglii.
Jedno wiem....jest na pewno nieco inaczej niż w Polsce ...czy lepiej czy gorzej...się okaże niebawem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W UK lekarza zobaczysz dopiero po 12-14 tygodniu ciąży, tak w ogóle za ciąże uważają dopiero II trymestr... Jest kompletnie inaczej niż u nas.
Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Zapisalam się do prywatnego dziś na 16. Poprosze o L4. Kierowniczka mi sama powiedziała ze jak ma mnie tak z pracy puszczać jak dziś to woli żebym na l4 szła bo dziś np nie miała kogo za mnie na szybko dac. Myślicielie że jak pójdę prywatnie to da mi bez problemu l4 jak powiem że się źle czuje?

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
Na pewno Ci da, powiedz, że masz pobolewania brzucha i ciężką pracę fizyczną, chociaż myślę, że i bez tego Ci da bez problemu.
89szalona89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 10:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.