Plotkowy - sklepy dziecięce - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 07:25   #1171
kreolka7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 377
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Kochane Mamy życzę Wam Zdrowych i Spokojnych Świąt i przesyłam całusy dla naszych dzielnych Organizatorek
__________________
Możesz coś z tym zrobić..pytanie czy chcesz?
http://unicef.pl/nmaction/lpage/29?n...eolka7%40o2.pl
kreolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 14:02   #1172
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Zdrowych, spokojnych świąt, dziewczęta. Dla Was i Waszych bliskich
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 20:19   #1173
isabell88
Raczkowanie
 
Avatar isabell88
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina Wiecznego Szczęścia
Wiadomości: 175
GG do isabell88
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

no i po świętach jak zwykle nagotowałam się jak mały wariat i nie wiem kto to teraz wszystko zje też tak macie?

zastanawiam się nad kupnem tych butków dla Zośki http://www.nextdirect.com/pl/en/shop...bsp%3bTrainers czy któraś z Was miała z nimi styczność? mała już drepcze z moją bądź kanapy pomocą i chciałabym żeby te buty nie tylko ładnie wyglądały ale były też dla niej wygodne... co myślicie?
__________________
'stay hungry, stay foolish...' s.jobs

17.06.2012
isabell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:42   #1174
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez isabell88 Pokaż wiadomość
no i po świętach jak zwykle nagotowałam się jak mały wariat i nie wiem kto to teraz wszystko zje też tak macie?

zastanawiam się nad kupnem tych butków dla Zośki http://www.nextdirect.com/pl/en/shop...bsp%3bTrainers czy któraś z Was miała z nimi styczność? mała już drepcze z moją bądź kanapy pomocą i chciałabym żeby te buty nie tylko ładnie wyglądały ale były też dla niej wygodne... co myślicie?
Ja też mam teraz dylemat butowy. Tyle, że ja się zastanawiam jakie buty kupić na wiosnę dla dziecka, które nie chodzi. Bo w skarpetkach w wózku siedzieć nie będzie Dziewczyny napiszcie o swoich doświadczeniach
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 22:00   #1175
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Ja też mam teraz dylemat butowy. Tyle, że ja się zastanawiam jakie buty kupić na wiosnę dla dziecka, które nie chodzi. Bo w skarpetkach w wózku siedzieć nie będzie Dziewczyny napiszcie o swoich doświadczeniach
ja kupowałam balerinki w cocodrillo i f&f - u, te z cocdrillo były prześwietne, byłam z nich mega zadowolona, Mała miała też superowe trampki z miękką podeszwą antypoślizgową, ale te akurat dostała w prezencie - ale świetnie też wyglądały i nóżka oddychała na chłodniejszą pogodę miała takie butki futerkowe mięciutkie - ale to była bardzo malutka, no i na lato sandałki też miała, ale często zdzierała i jeździła boso najważniejsze, żeby były przewiewne i nigdzie nie uciskały

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez isabell88 Pokaż wiadomość
no i po świętach jak zwykle nagotowałam się jak mały wariat i nie wiem kto to teraz wszystko zje też tak macie?

zastanawiam się nad kupnem tych butków dla Zośki http://www.nextdirect.com/pl/en/shop...bsp%3bTrainers czy któraś z Was miała z nimi styczność? mała już drepcze z moją bądź kanapy pomocą i chciałabym żeby te buty nie tylko ładnie wyglądały ale były też dla niej wygodne... co myślicie?
nie wiem czy takie trampki nie będą dla takiego malucha za ciężkie, co jej utrudni poruszanie drugie, że trampki zazwyczaj nie mają profilowanej podeszwy i mogę deformować stópkę ogólnie, raczej bym zainwestowała w coś kształtującego stopkę, ankham chyba wstawiała fajny sklep internetowy z butami dla najmniejszych dzieciaczków
__________________



Edytowane przez Aalicia24
Czas edycji: 2013-04-01 o 22:02
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 22:47   #1176
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja kupowałam balerinki w cocodrillo i f&f - u, te z cocdrillo były prześwietne, byłam z nich mega zadowolona, Mała miała też superowe trampki z miękką podeszwą antypoślizgową, ale te akurat dostała w prezencie - ale świetnie też wyglądały i nóżka oddychała na chłodniejszą pogodę miała takie butki futerkowe mięciutkie - ale to była bardzo malutka, no i na lato sandałki też miała, ale często zdzierała i jeździła boso najważniejsze, żeby były przewiewne i nigdzie nie uciskały
Myślałam o butach do raczkowania (takie jak w załączniku). Są całe ze skóry, mają miękką podeszwę. Mojej Małej nie pali się nadal do siadania, chociaż robi postępy. Teraz już przynajmniej wiem, czemu jeszcze nie siedzi. Chodzimy prywatnie na rehabilitację. Więc takie butki trochę nam posłużą. Ale nie wiem czy to dobry pomysł?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RO113A01A-302@1.1.jpg (58,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RO113A012-404@1.1.jpg (53,4 KB, 10 załadowań)
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 22:57   #1177
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez isabell88 Pokaż wiadomość
no i po świętach jak zwykle nagotowałam się jak mały wariat i nie wiem kto to teraz wszystko zje też tak macie?

zastanawiam się nad kupnem tych butków dla Zośki http://www.nextdirect.com/pl/en/shop...bsp%3bTrainers czy któraś z Was miała z nimi styczność? mała już drepcze z moją bądź kanapy pomocą i chciałabym żeby te buty nie tylko ładnie wyglądały ale były też dla niej wygodne... co myślicie?
Ja jestem za tym, że dopóki się da to wszędzie w skarpetkach - to najlepiej kształtuje stopę dziecka. Jak już buty stają się koniecznością - czyli dreptać chce na spacerach to wtedy coś odpowiedniego , profilowanego, ja sama młodemu kupię chyba emele, w deichmannie też są fajne profilowane dla maluchów z marki elefanten

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Ja też mam teraz dylemat butowy. Tyle, że ja się zastanawiam jakie buty kupić na wiosnę dla dziecka, które nie chodzi. Bo w skarpetkach w wózku siedzieć nie będzie Dziewczyny napiszcie o swoich doświadczeniach
Megan - wszystko z miękką podeszwą, zwykle na niej są też te gumki antypoślizgowe. Młody ma teraz kilka par z mothercare i chyba ze dwie z nexta, gdy był całkiem niechodzący to żeby głupio nie wyglądał to kupowałam właśnie w cocodrillo - tekstylne mają tam do rozmiaru 004, u nich to jest 11 cm długości.
__________________
Szymek 26.04.2012

Edytowane przez Kulkaaga
Czas edycji: 2013-04-01 o 22:58
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 23:51   #1178
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Myślałam o butach do raczkowania (takie jak w załączniku). Są całe ze skóry, mają miękką podeszwę. Mojej Małej nie pali się nadal do siadania, chociaż robi postępy. Teraz już przynajmniej wiem, czemu jeszcze nie siedzi. Chodzimy prywatnie na rehabilitację. Więc takie butki trochę nam posłużą. Ale nie wiem czy to dobry pomysł?
fajne, chociaż ogólnie moja raczkując nie miała na nóżkach co najwyżej antypoślizgi - ale na wyjścia jak najbardziej, swoją drogą są śliczne
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 08:51   #1179
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Megan - wszystko z miękką podeszwą, zwykle na niej są też te gumki antypoślizgowe. Młody ma teraz kilka par z mothercare i chyba ze dwie z nexta, gdy był całkiem niechodzący to żeby głupio nie wyglądał to kupowałam właśnie w cocodrillo - tekstylne mają tam do rozmiaru 004, u nich to jest 11 cm długości.
Muszę się wybrać w takim razie do cocodrillo

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
fajne, chociaż ogólnie moja raczkując nie miała na nóżkach co najwyżej antypoślizgi - ale na wyjścia jak najbardziej, swoją drogą są śliczne
Do raczkowania (o ile będzie), mam zamiar zakładać tylko skarpetki. A buty chcę tylko na wyjścia

Dziewczyny do jakiego momentu zakładałyście swoim dzieciom kombinezony? Od kiedy normalną kurtkę?
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:49   #1180
ollka1994
Rozeznanie
 
Avatar ollka1994
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Mielca
Wiadomości: 577
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać w takim razie do cocodrillo



Do raczkowania (o ile będzie), mam zamiar zakładać tylko skarpetki. A buty chcę tylko na wyjścia

Dziewczyny do jakiego momentu zakładałyście swoim dzieciom kombinezony? Od kiedy normalną kurtkę?
Ja swojej zakładałam kombinezon dopóki sie ciepło nie zrobiło. Takto cały czas w kombinezonie. Urodzila sie w styczniu więc całą zimę kombinezon na tą chłodniejsza wiosne tez kombinezon a potem sewterki grubsze bezrekawniczki noi kurteczki.
__________________
6 I 2012 Kornelka
10 V 2014 ten dzien

“Jedynie miłość rozumie tajemnice: innych obdarowywać i samemu przy tym stać się bogatym”
- Clemens von Brentano
ollka1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:19   #1181
kata80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Can, a do mnie dziś dotarła paczuszka dziękuję
Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to może niech ten zwrot będzie na razie u Ciebie, bo w sumie będzie jeszcze paczka i nie wiadomo jak wtedy wyjdzie przesyłka.
kata80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 15:39   #1182
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez ollka1994 Pokaż wiadomość
Ja swojej zakładałam kombinezon dopóki sie ciepło nie zrobiło. Takto cały czas w kombinezonie. Urodzila sie w styczniu więc całą zimę kombinezon na tą chłodniejsza wiosne tez kombinezon a potem sewterki grubsze bezrekawniczki noi kurteczki.
Myślę o kombinezonie na wiosnę (wczesną), bo moja córka jeszcze nie siedzi. Ale nie łatwo znaleźć coś nie zimowego Jeśli coś jest, to jest to grube albo w małych rozmiarach (do 68). Macie jakiś pomysł, gdzie mogłabym kupić taki kombinezon?
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:46   #1183
acha131321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość



Do raczkowania (o ile będzie), mam zamiar zakładać tylko skarpetki. A buty chcę tylko na wyjścia

Dziewczyny do jakiego momentu zakładałyście swoim dzieciom kombinezony? Od kiedy normalną kurtkę?
u nas kombinezon obowiązkowo zakładany do dziś a w sobotę coreczka skończyła 5 lat, jednoczęściowy nosiła dopóki nie chodziła, później dwuczęściowe- najważniejsze że mam pewność że nie zmarznie i nie przemoknie na spacerach w przedszkolu

co do butów, w domu mała bardzo długo chodziła w skarpetkach, kiedy zaczęła chodzić pierwsze buty miała profilowane, a przed chodzeniem do wózka miała takie mięciutkie, a wiosną i latem to w skarpetkach bo ściągała wszystko co miała na nóżkach jak Twoja gwiazdeczka nie bedzie ściągała butów to możesz zakładać jej dowolne buciki a te najmniejsze są przecudne

przed świętami wróciłam do domu, ale byłam tak wyczerpana że nie miałam siły nawet siedzieć przed komputerem.. sytuacja na dzień dzisiejszy opanowana, ale mam przyjąć do siebie ewentualność przedwczesnego porodu, no i mam się oszczędzać- czyli lezec, spac i jeść no i znowu lezeć
dzisiaj już trochę dochodzę do siebie najgorsza była rozłąka z córką, bo chociaż jestesmy przygotowane, że na czas porodu bedę w szpitalu to tu mała niespodzianka mama pojechała do szpitala i nie przywiozła dzidziusia oczywiście na całe szczęście że nie przywiozłam dzidziusia

Edytowane przez acha131321
Czas edycji: 2013-04-02 o 15:48
acha131321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 16:00   #1184
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Myślę o kombinezonie na wiosnę (wczesną), bo moja córka jeszcze nie siedzi. Ale nie łatwo znaleźć coś nie zimowego Jeśli coś jest, to jest to grube albo w małych rozmiarach (do 68). Macie jakiś pomysł, gdzie mogłabym kupić taki kombinezon?
Cytat:
Napisane przez acha131321 Pokaż wiadomość
u nas kombinezon obowiązkowo zakładany do dziś a w sobotę coreczka skończyła 5 lat, jednoczęściowy nosiła dopóki nie chodziła, później dwuczęściowe- najważniejsze że mam pewność że nie zmarznie i nie przemoknie na spacerach w przedszkolu

co do butów, w domu mała bardzo długo chodziła w skarpetkach, kiedy zaczęła chodzić pierwsze buty miała profilowane, a przed chodzeniem do wózka miała takie mięciutkie, a wiosną i latem to w skarpetkach bo ściągała wszystko co miała na nóżkach jak Twoja gwiazdeczka nie bedzie ściągała butów to możesz zakładać jej dowolne buciki a te najmniejsze są przecudne

przed świętami wróciłam do domu, ale byłam tak wyczerpana że nie miałam siły nawet siedzieć przed komputerem.. sytuacja na dzień dzisiejszy opanowana, ale mam przyjąć do siebie ewentualność przedwczesnego porodu, no i mam się oszczędzać- czyli lezec, spac i jeść no i znowu lezeć
dzisiaj już trochę dochodzę do siebie najgorsza była rozłąka z córką, bo chociaż jestesmy przygotowane, że na czas porodu bedę w szpitalu to tu mała niespodzianka mama pojechała do szpitala i nie przywiozła dzidziusia oczywiście na całe szczęście że nie przywiozłam dzidziusia
cieszę się, że już ci lepiej
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:02   #1185
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

acha - fajnie że już wszystko ok
kata - ok

Dziewczyny mam ogromne problemy z logowaniem na wizażu - a jak mi się uda zalogować to sam się przeładowuje co kilka sekund.
Teraz dopiero jakotako działa ...

Mogę teraz zaglądać niezbyt często, bo mam jeszcze trochę spraw do pozałatwiania..

Co do paczki to jeszcze nic nie wiem - w piątek będę dzwonić i o nią pytać - jak dowiem się coś konkretnie to dam znac oczywiście.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:05   #1186
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
acha - fajnie że już wszystko ok
kata - ok

Dziewczyny mam ogromne problemy z logowaniem na wizażu - a jak mi się uda zalogować to sam się przeładowuje co kilka sekund.
Teraz dopiero jakotako działa ...

Mogę teraz zaglądać niezbyt często, bo mam jeszcze trochę spraw do pozałatwiania..

Co do paczki to jeszcze nic nie wiem - w piątek będę dzwonić i o nią pytać - jak dowiem się coś konkretnie to dam znac oczywiście.
Can a tamte 2 pozostałe dalej w USA? ja dziś ten problem miałam nie tylko z wizażem - nie wiem czy coś z systemami nie robili po zmianie czasu albo kwartale
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:33   #1187
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Duża paka już jest w drodze a mała ma wylecieć w tym tyg.
Nie może puścić wszystkiego razem, bo.. same wiecie dlaczego...
Także w odstępie tyg. od tamtej wyleci ostatnia.

W przyszłym tyg będę miała więcej czasu (mam nadzieję) i wezmę się za rozliczanie tej, która ma dotrzeć niedługo.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:26   #1188
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Duża paka już jest w drodze a mała ma wylecieć w tym tyg.
Nie może puścić wszystkiego razem, bo.. same wiecie dlaczego...
Także w odstępie tyg. od tamtej wyleci ostatnia.

W przyszłym tyg będę miała więcej czasu (mam nadzieję) i wezmę się za rozliczanie tej, która ma dotrzeć niedługo.
no wiem o co chodzi
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:47   #1189
ankham
Zadomowienie
 
Avatar ankham
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 433
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Myślałam o butach do raczkowania (takie jak w załączniku). Są całe ze skóry, mają miękką podeszwę. Mojej Małej nie pali się nadal do siadania, chociaż robi postępy. Teraz już przynajmniej wiem, czemu jeszcze nie siedzi. Chodzimy prywatnie na rehabilitację. Więc takie butki trochę nam posłużą. Ale nie wiem czy to dobry pomysł?
Megaan te buciki są ze skórki, mój Młody chodzi w takich cały czas, w skarpetkach się ślizgał i łamały mu się strasznie paznokcie jak raczkował i wstawał przy meblach, teraz jak pewnie chodzi i biega to nawet jest w skarpetkach ale w tych bucikach kapciuszkach jest cieplutko w stópkę, poza tym podeszwa jest mięciutka, nie spadają i nie ślizga się, co nie grozi częstymi upadkami.

od raczkowania cały czas w takich śmiga,
jeśli chodzi o wyjścia to na poczatku jak siedział i raczkował na zewnątrz zakładałam mu cieplejsze z kaphalla na rzepy buciki z miękką podeszwą, ale zawsze je zrzucał zresztą wszystkie buciki z miekką podeszwą zrzucał jak zaczął chodzić to jest ok
my jesteśmy po wizytach kontrolnych u ortopedy i neurologa i wszystko jest ok, ładnie chodzi, nóżki są spoko

w kombinezonie chodził długo, jak już zaczął chodzić samodzielnie i w normalnych butkach to zakładałam spodnie na szelki i kurtkę-komplet

Megaan a co się dzieje,że jeszcze nie siedzi?

ale w jesieni zakładałam mu kombinezon taki misiowy w h&m można kupić chyba, ja kupiłam w lumpeksie nowiutki


---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja kupowałam balerinki w cocodrillo i f&f - u, te z cocdrillo były prześwietne, byłam z nich mega zadowolona, Mała miała też superowe trampki z miękką podeszwą antypoślizgową, ale te akurat dostała w prezencie - ale świetnie też wyglądały i nóżka oddychała na chłodniejszą pogodę miała takie butki futerkowe mięciutkie - ale to była bardzo malutka, no i na lato sandałki też miała, ale często zdzierała i jeździła boso najważniejsze, żeby były przewiewne i nigdzie nie uciskały

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------


nie wiem czy takie trampki nie będą dla takiego malucha za ciężkie, co jej utrudni poruszanie drugie, że trampki zazwyczaj nie mają profilowanej podeszwy i mogę deformować stópkę ogólnie, raczej bym zainwestowała w coś kształtującego stopkę, ankham chyba wstawiała fajny sklep internetowy z butami dla najmniejszych dzieciaczków
już nie pamiętam czy to ja czy nie ja

Edytowane przez ankham
Czas edycji: 2013-04-02 o 18:52
ankham jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 20:40   #1190
nugat
Raczkowanie
 
Avatar nugat
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 364
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Duża paka już jest w drodze a mała ma wylecieć w tym tyg.
Nie może puścić wszystkiego razem, bo.. same wiecie dlaczego...
Także w odstępie tyg. od tamtej wyleci ostatnia.

W przyszłym tyg będę miała więcej czasu (mam nadzieję) i wezmę się za rozliczanie tej, która ma dotrzeć niedługo.
Can, to co zostalo z Matalan przenies na jakies zamowienie, moze Cartersa 14/02
a wiesz juz co z tymi bluzkami z Georga??
nugat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:09   #1191
zajec
Przyczajenie
 
Avatar zajec
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Heja dziewczyny
Mam na imię Ludmiła i co prawda Mamą jeszcze nie jestem, ale mam niezłą gromadkę siostrzenic i ńców
Szykuje się właśnie do ślubu i chciałabym aby dzieciaki wzięły w nim czynny udział, tzn. sypały kwiatki i takie tam...
Zastanawiam się czy nie macie pomysłu gdzie mogłabym kupić dla nich jakieś ładne sukieneczki? Nie chodzi mi tutaj o jakieś eleganckie suknie z satyny i tysiącem falban, tylko zwiewne, letnie, rustykalne i romantyczne sukieneczki Macie jakiś pomysł i praktykę w tym zakresie?

Pozdrawiam
Lu
zajec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:19   #1192
acha131321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

dzisiaj dotarła do nas paczka Can dziękuję za Twoje zaangażowanie

ubrania jak zwykle świetne, córka wybrała to co jej najbardziej wpadło w oko i nie rozstawała się do końca dnia mam wrażanie że ubrania gymboree są dla bardziej tęgich dzieci, moja jest szczupła i wygląda trochę śmiesznie, ale za to jakość i wzory są nieporównywalne z żadną inną marką

ożywiły mnie te kolory jeszcze bardziej tęsknię za wiosną a te czekanie jest coraz bardziej flustrujące jak byłam z córką w ciąży to mąż powtarzał że bedzie musiał wywozić dziecko za granicę bo nie było nawet grama śniegu, teraz jest zima jaką mało kto pamięta - pewnie będę opowiadała kiedyś o tym swoim wnukom
acha131321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 22:12   #1193
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez acha131321 Pokaż wiadomość
dzisiaj dotarła do nas paczka Can dziękuję za Twoje zaangażowanie

ubrania jak zwykle świetne, córka wybrała to co jej najbardziej wpadło w oko i nie rozstawała się do końca dnia mam wrażanie że ubrania gymboree są dla bardziej tęgich dzieci, moja jest szczupła i wygląda trochę śmiesznie, ale za to jakość i wzory są nieporównywalne z żadną inną marką

ożywiły mnie te kolory jeszcze bardziej tęsknię za wiosną a te czekanie jest coraz bardziej flustrujące jak byłam z córką w ciąży to mąż powtarzał że bedzie musiał wywozić dziecko za granicę bo nie było nawet grama śniegu, teraz jest zima jaką mało kto pamięta - pewnie będę opowiadała kiedyś o tym swoim wnukom
o ile śnieg a wielkanoc pamiętam z 5-10 lat temu, rok temu były końcem kwietnia i zaczynały się upały z kolei fajna różnica, to to co napadało w 1 dzień to czegoś takiego nie widziałam jak 2 tygodnie temu w ogóle ta zima dziwna - ja pamiętam przeskok temperatury po ostatnim weekendzie października w ciągu kilku dni z +25 na minus - anomalia straszne w tym roku

co do gymboree to się zgadzam - moja też szczupła, chociaż ostatnio w końcu odrobiła wagowo po tych wszystkich chorobach i mogłam popuścić sporo w guziczkach spodni w końcu po pół roku
__________________



Edytowane przez Aalicia24
Czas edycji: 2013-04-02 o 22:13
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 07:07   #1194
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez nugat Pokaż wiadomość
Can, to co zostalo z Matalan przenies na jakies zamowienie, moze Cartersa 14/02
a wiesz juz co z tymi bluzkami z Georga??
Dobre, że mi przypomniałaś George się nie odzywa.
Zarz npiszę do nich drugi raz
Pilnuj tego prszę jakbym się długo nie odzywała nic n ten temat bo mogę zapomnieć... a trzeba ich cisnąć..
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 09:09   #1195
ankham
Zadomowienie
 
Avatar ankham
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 433
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez acha131321 Pokaż wiadomość
dzisiaj dotarła do nas paczka Can dziękuję za Twoje zaangażowanie

ubrania jak zwykle świetne, córka wybrała to co jej najbardziej wpadło w oko i nie rozstawała się do końca dnia mam wrażanie że ubrania gymboree są dla bardziej tęgich dzieci, moja jest szczupła i wygląda trochę śmiesznie, ale za to jakość i wzory są nieporównywalne z żadną inną marką

ożywiły mnie te kolory jeszcze bardziej tęsknię za wiosną a te czekanie jest coraz bardziej flustrujące jak byłam z córką w ciąży to mąż powtarzał że bedzie musiał wywozić dziecko za granicę bo nie było nawet grama śniegu, teraz jest zima jaką mało kto pamięta - pewnie będę opowiadała kiedyś o tym swoim wnukom
no właśnie kiedy ta wiosna będzie... ile można patrzeć na ten śnieg...

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
o ile śnieg a wielkanoc pamiętam z 5-10 lat temu, rok temu były końcem kwietnia i zaczynały się upały z kolei fajna różnica, to to co napadało w 1 dzień to czegoś takiego nie widziałam jak 2 tygodnie temu w ogóle ta zima dziwna - ja pamiętam przeskok temperatury po ostatnim weekendzie października w ciągu kilku dni z +25 na minus - anomalia straszne w tym roku

co do gymboree to się zgadzam - moja też szczupła, chociaż ostatnio w końcu odrobiła wagowo po tych wszystkich chorobach i mogłam popuścić sporo w guziczkach spodni w końcu po pół roku
mój szczupak można powiedzieć, że biega ale przybiera wagowo, więc się cieszę do jedzenia nie jest chętny, tzn rozgryzłam go, jest taki, że na miejscu nie usiedzi, cały czas musi się ruszać, więc gdyby jedzenie nie przeszkadzało w tym, gdyby nie musiał tyle siedzieć przy stole, to jadłby dużo, a tak to jedzenie jest stratą czasu
wczoraj jak musiał wysiedzieć tyle w foteliku to była dla niego katorga. najlepsze, że zatrzymaliśmy się na BP, żeby zatankować i żeby dać mu coś na drugie danie. To ten nie będzie jadł, tylko znalazł sobie łopatę do odśnieżania i zaczyna ją brać. Panie w śmiech, rozbawił je na maksa.
ankham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 09:34   #1196
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Właśne sobie uświadomiłam, że za to wybebeszone zamówienie nie rozliczyłam kosztu wysyłki w usai taxu. Oddali kasę tylko za rzeczy a o tym zapomniałyśmy...
W takim razie(ponieważ wzięłam sę za rozliczenie tego zamówienia giganta) rozliczam też to - będzie zaznaczone, ze to za to zaówieie, żebyście się nie muiały domyślać.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:37   #1197
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Can a w tej drugiej paczce coś jest poza tym cartersem dużym? bo widziałam, że rozliczasz też następnego cartersa
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:41   #1198
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Can a w tej drugiej paczce coś jest poza tym cartersem dużym? bo widziałam, że rozliczasz też następnego cartersa
Rozliczam właśnie to co ma teraz przyjść.
Jeszcze będzie TCP i crazy8. I (chyba) coś z Old Navy - aleto sprawdzę jak będę mieć paczkę bo iem na pewno, ze wszystko się nie zmieściło...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House

Edytowane przez candace1
Czas edycji: 2013-04-03 o 10:43
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:53   #1199
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Rozliczam właśnie to co ma teraz przyjść.
Jeszcze będzie TCP i crazy8. I (chyba) coś z Old Navy - aleto sprawdzę jak będę mieć paczkę bo iem na pewno, ze wszystko się nie zmieściło...
to będzie trochę tego teraz, letnie rzeczy małe i cienkie to się dużo zmieściło sztuk
tam w crazy8 jest bluzka moja, która jest dla Acha do spakowania - to sobie zaznacz i jej ją wyślij
czyli z tego zamówienia carters też https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=190 ?
__________________



Edytowane przez Aalicia24
Czas edycji: 2013-04-03 o 10:55
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 11:00   #1200
ankham
Zadomowienie
 
Avatar ankham
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 433
Dot.: Plotkowy - sklepy dziecięce

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Właśne sobie uświadomiłam, że za to wybebeszone zamówienie nie rozliczyłam kosztu wysyłki w usai taxu. Oddali kasę tylko za rzeczy a o tym zapomniałyśmy...
W takim razie(ponieważ wzięłam sę za rozliczenie tego zamówienia giganta) rozliczam też to - będzie zaznaczone, ze to za to zaówieie, żebyście się nie muiały domyślać.
Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Rozliczam właśnie to co ma teraz przyjść.
Jeszcze będzie TCP i crazy8. I (chyba) coś z Old Navy - aleto sprawdzę jak będę mieć paczkę bo iem na pewno, ze wszystko się nie zmieściło...
Can, dobrze, że Ty wszystko to ogarniesz i wiesz co i jak, bo ja to chyba dawno bym się już pogubiła
ankham jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-11 09:06:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.