Mamusie Listopadowe 2015 część II! - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 19:59   #1171
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Chyba 4tygodnie to taki standard,prawda? Mi jest po prostu strasznie długo a ze martwią mnie braki ruchów to wogole mam ochotę kupić sobie usg do domu.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:02   #1172
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja czystość mam robioną co każdą wizytę na życzenie, trwa sekundę tak jak cytologia
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:04   #1173
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Chyba tak, ale pod koniec ciąży wizyty są częstsze. Koleżanka, która teraz jest bodajże w 33 tygodniu i chodzi do tej samej lekarki co ja, ma teraz wizyty co 3 tygodnie i na każdej wizycie ma robione ktg.
Dla mnie 4 tygodnie to też za długo, powinny być co 3 tygodnie. W ogóle to mam wrażenie, że większość dziewczyn tu ma wizyty częściej niż co 4 tygodnie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:08   #1174
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

ja mam wizyty w sumie tak jak samej mi się uda załapać na wolny termin, moja lekarka nigdy mi nie mówi kiedy mam przyjść, więc zazwyczaj jak zrobię jakieś badania lub coś mnie niepokoi to wtedy idę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:08   #1175
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja to chodzę prywatnie, pewnie mogłabym częściej jakbym przycisnela ale moja ginka mówi, że tak wystarczy, nie ma.konieczności częściej i zamiast wydawać pieniążki na nadmiar wizyt, lepiej kupić za to coś dzidzi ;-)
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:10   #1176
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Wizaz ja chyba też, takim papierkiem Ci sprawdza? Bo mnie na samolocie też prawie za każdym razem tak bada...
Poznanianka ja nawet jak nie biorę zwolnienia to mam wizyty co 3 tygodnie, na końcówce ciąży nawet co 2 miałam. Raz mi się zdarzyło, że miałam miesiąc przerwy, bo lekarz miał urlop a ja musiałam przełożyć wizytę...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:14   #1177
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja też prywatnie chodzę, więc fakt - zaoszczędzę, bo tylko raz w miesiącu kasa idzie na wizytę, a nie dwa A w lipcu w ogóle nie wydam, bo połówkowe mam na NFZ W ogóle oboje się z mężem cieszymy, bo dziś dostaliśmy rachunek za gaz (mamy piec dwufunkcyjny w mieszkaniu, który grzeje nam wodę i mieszkanie) i mimo, że płaciliśmy prognozowane kwoty to mamy nadpłatę prawie 120zł Więc fajnie, bo zaoszczędziliśmy i będziemy mogli coś dzidzi kupić w tym miesiącu, a już się bałam, że będzie ciężko z kasą.

A co do zwolnienia to mi lekarka zawsze daje od wizyty do wizyty.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 20:14   #1178
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Srebrna

Pocieszam się, że kasę zaoszczędzę a po ciąży chcę kupić orbitreka więc jest na co bo to jakieś 5 stów :P
Przynajmniej tyle pocieszenia eh...w niedziele jest msza i impreza na roczek naszej chrześniaczki. Przez to panikuję
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:41   #1179
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ehh wiadomo, że na rodzinnych imprezach trzeba dobrze wypaść
są sklepy z odzieżą dla kobiet w ciąży, gdzie mają piękne rzeczy i równie pięknie drogie :/ ale nazwy nie pamiętam ...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:41   #1180
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja mam standardowo wizyty co 4 tygodnie. Ale teraz mam połówkowe u innego lekarza (16.07.), a moja lekarka początkowo chciała mnie umówić na 15.07., ale jak się dowiedziała o połówkowym to stwierdziła, że w sierpniu się zobaczymy. Jak dzwoniłam na początku lipca to celowo umówiłam się na 5.08., czyli po 3 tygodniach od połówkowego Potem to nie przejdzie, bo lekarka mówi dokładnie kiedy następna wizyta...
Ale im bliżej tp tym częściej wizyty ja jeszcze na ktg chodziłam 2razy w tyg do szpitala wiec sie nachodzimy.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:41   #1181
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
tylkokasia, masz zupełnie inny kształt, to prawda I malutki mi się wydaje hehe

Właśnie spojrzałam na listy z pierwszej strony, chciałam zobaczyć kto oprócz mnie jeszcze nie zna płci i wyszło mi, że 8 dziewczyn, ale może niektóre nie napisały do srbrnej_smugi, a płeć znają. W każdym bądź razie zauważyłam, że w liście płci są Gaabbi i monic167, a nie ma ich na liście z datami porodu, może się ujawnią?
hej u mnie ta data zmienna jak w kalejdoskopie, poki co stanęło na 26.11

Gabbi -super fota
przy okazji zapytam- czy wykupowalyscie na prenatalnych filmik 3D ? ja jestem na NIE, za to Tż chce , dla mnie bez sensu, i tak nikt tego pozniej nie oglada, a dzieci nie zawsze wygladaja ladnie na filmie
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 20:46   #1182
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja bym chciała nagranie z usg połówkowego, ale nie wiem czy mąż by chciał, jeszcze z nim o tym nie rozmawiałam...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:47   #1183
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Jestem wściekła Nachodziłam się jak idiotka po silesii i nic nie kupiłam bo w nic się nie mieszczę Żenada
ja sie wybieram w nastepnym tyg trudno ,kupie najwyzej rozmiar czy dwa wieksze
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:47   #1184
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Ehh wiadomo, że na rodzinnych imprezach trzeba dobrze wypaść
są sklepy z odzieżą dla kobiet w ciąży, gdzie mają piękne rzeczy i równie pięknie drogie :/ ale nazwy nie pamiętam ...
Dokładnie... ale to prawda, ciuchy są nieziemskie a ciężarówka w nich.. no uroczy widok
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:58   #1185
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Amelia u mnie patyczkiem chyba, później na papierek i pod mikroskop
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:32   #1186
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dziewczyny no weźcie przestańcie z ta glukoza. Badanie jak badanie i tak trzeba je przejść. A połowa sukcesu to nastawienie. Niektórzy to taki banał rozdmuchają do niewiadomo czego, nie słuchajcie tych głupot!
dokładnie!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Jestem wściekła Nachodziłam się jak idiotka po silesii i nic nie kupiłam bo w nic się nie mieszczę Żenada
Nawet mi nie mów Ja się wkrótce wybieram do silesi po "kreację" na wesele Już się boję...
Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
hej u mnie ta data zmienna jak w kalejdoskopie, poki co stanęło na 26.11

Gabbi -super fota
przy okazji zapytam- czy wykupowalyscie na prenatalnych filmik 3D ? ja jestem na NIE, za to Tż chce , dla mnie bez sensu, i tak nikt tego pozniej nie oglada, a dzieci nie zawsze wygladaja ladnie na filmie
Teraz nie.
Jak z Hanią miałam połówkowe, to zapłaciliśmy za płytę, przyszliśmy do domu, a płyta nie działa Ale masz rację, później i tak tego nikt nie ogląda. Ma się na tyle "wrażeń" na żywo, że płyta niepotrzebna
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:37   #1187
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny jak tam u Was po nocnych burzach? Ja dopiero przed chwilą odzyskałam internet...
Z nudy zrobiłam kolaż od pierwszego ciążowego zdjęcia do najaktualniejszego i przeżyłam szok jak zobaczyłam zmianę:p a jeszcze do listopada tyle urosne...

Tez juz mam skierowanie na krzywą, codziennie to odkładam :/ mam tylko jedną żyłe z której da się cokolwiek pobrać,nie wiem czy da rade 3 razy w jednym dniu... Po ostatnim badaniu dopiero co mi zszedł siniak.
A wiecie ile prywatnie kosztuje krzywa? Niby mi skierowanie dał ale czy z tym skierowaniem będę miała zadarmo to mam jakieś wątpliwości...
Ja w Diagnostyce płaciłam 18 zł, tak jakbyś 3 razy krew na glukozę pobierała, która jest po 6 zł A i glukoza jakieś 3 zł do tego.

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dziewczyny no weźcie przestańcie z ta glukoza. Badanie jak badanie i tak trzeba je przejść. A połowa sukcesu to nastawienie. Niektórzy to taki banał rozdmuchają do niewiadomo czego, nie słuchajcie tych głupot!
Dokładnie, do przeżycia. Ja wypiłam, nawet z lekko ciepłą wodą. Mój TŻ to taką herbatę pije Nie ma się czego bać, to jest bardzo ważne badanie.

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
co do krzywej to ja mam zrobić miedzy 24-26 tc, dziś kończę 21 tc więc to już niedługo. Jeżeli chodzi o cytrynę to koleżanka chciała sobie tak zrobić i Panie w Lux Medzie stanowczo zabroniły bo może zakłócić wynik więc sama nie wiem...
Ja mam informację od mojego diabetologa, że nie można pić z cytryną. Jak wiadomo cytryna obniża cukier, ja non stop piję wodę z cytryną, bo takie mam zalecenia. Tak samo jak spacery po wypiciu glukozy, przecież ruch spala cukier, a tu niestety chodzi o to, żeby to organizm sam sobie poradził z tą glukozą, bez wspomagaczy. Mi zostało to tak wytłumaczone i tego się będę trzymać, siedzę w temacie już 13 tygodni, więc mam świadomość jakie zagrożenia niesie cukrzyca Nikogo tu broń Boże nie namawiam do niczego i zrobicie jak będziecie chciały I oczywiście mam nadzieję, że pozostanę tu jedyną słodką mamą! No!


Byłam dziś na połówkowym u radiologa, wszystko w jak najlepszym porządku. Potwierdzony chłopak, 3 różnych lekarzy, 3 różne sprzęty... Tylko ponoć wód mam mało, w normie ale mało. Nie jest to małowodzie. I nie wiem za bardzo co to oznacza, ale ponoć to normalne, bo ta skala jest bardzo rozległa
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:00   #1188
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

A czy któraś z was zauważyła problem z dziąsłami ? Mam aparat orto na zębach, dbam o nie, ale już 2 raz zauważyłam krew po szczotkowaniu 😕 zmienię szczotkę na miękką, może to nie żadne zapalenie dziąseł ..

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:03   #1189
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
A czy któraś z was zauważyła problem z dziąsłami ? Mam aparat orto na zębach, dbam o nie, ale już 2 raz zauważyłam krew po szczotkowaniu 😕 zmienię szczotkę na miękką, może to nie żadne zapalenie dziąseł ..

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Podobno to normalne w ciąży. Ja nie miałam krwawienia z dziąseł, może właśnie dlatego, że mam miękką szczoteczkę. Btw. też nosiłam kiedyś aparat
Ja za to miewam krwawienia z nosa.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 22:21   #1190
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Mi jest po prostu strasznie długo a ze martwią mnie braki ruchów to wogole mam ochotę kupić sobie usg do domu.
Jestem na tym samym etapie ciąży i dzieć się uaktywnił dopiero 4-5 dni temu. Wcześniej nie było bąbelków, smyrania - a teraz nadrabia i jest aktywny w różnych porach dnia. Tych ruchów nie da się z niczym pomylić. Trzymam kciuki, żeby podobnie było u Ciebie

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
przy okazji zapytam- czy wykupowalyscie na prenatalnych filmik 3D ?
U mnie nie było opcji z filmikiem, ale dostaliśmy płytkę z całości badania.
Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Tylko ponoć wód mam mało, w normie ale mało. Nie jest to małowodzie. I nie wiem za bardzo co to oznacza, ale ponoć to normalne, bo ta skala jest bardzo rozległa
Cieszę się, że wszystko w porządku Co do wód, niestety się nie znam - może to kwestia skali i szerokich norm, oby nie było powodów do obaw.

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
A czy któraś z was zauważyła problem z dziąsłami ? Mam aparat orto na zębach, dbam o nie, ale już 2 raz zauważyłam krew po szczotkowaniu 😕 zmienię szczotkę na miękką, może to nie żadne zapalenie dziąseł ..
Mam tak prawie od początku ciąży. Zaczęłam się zastanawiać, czy nie jestem wampirem - dziąsła po myciu zębów wyglądają jak po uczcie z młodej dziewicy/ młodzieńca, do tego te żyły na bladej skórze
Nie mam żadnego zapalenia, po prostu myję zęby delikatniej i przestawiłam się na zwykłą szczoteczkę.

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
zobaczymy jak to będzie z naszym pupilkiem, bo odkąd jest z nami to był rozpieszczany na max, po prostu nasze oczko w głowie, lubi na przykład przyjść do męża na kolana, oprzeć mu głowę na ramieniu i stać tak przytulony naprawdę długo, więc może trochę pozazdrościć jak nagle kto inny będzie tulony na rękach.

Dziewczyny a robiłyście badanie czystości pochwy? Ja muszę w tym tygodniu zrobić.
To tym bardziej warto, żeby pamiętać o zabawie z kotem, jak tylko pojawi się maleństwo.
Ja miałam posiew, ale materiał pobierano z cewki moczowej.

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Moja szwagierka baaaardzo puchła w ciąży - palce, nogi - wszystko.
MOja koleżanka miała ten sam problem. W 9 miesiącu miałam problem z poznaniem jej, tak zmieniły się rysy twarzy. Po porodzie wszystko wróciło do normy. Ale co się namęczyła, to jest jej.

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
A te opuchnięcia to dopiero teraz przy tych upałach czy już wcześniej się zaczęło?
Może rzeczywiście wina upałów Pogadam z endokrynologiem i przy okazji zaopatrzę się w herbatki z pokrzywy.

Z tym moczem to pamiętałam o środkowym siku, wszelkie zasady higieny - podmycie itp. Powtarzałam badanie - to samo - wynik poza normą. Aż byłam zdziwiona, bo wcześniej infekcje były objawowe, a tu nic. Czekam na wynik z posiewu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 06:29   #1191
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Otwieram wątkowy czwartek i witam się w równej połowie ciąży, właśnie skończyłam 20 tydzień, szok

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Byłam dziś na połówkowym u radiologa, wszystko w jak najlepszym porządku. Potwierdzony chłopak, 3 różnych lekarzy, 3 różne sprzęty... Tylko ponoć wód mam mało, w normie ale mało. Nie jest to małowodzie. I nie wiem za bardzo co to oznacza, ale ponoć to normalne, bo ta skala jest bardzo rozległa
Także nic tylko oficjalnie pogratulować zdrowego Synka

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście wina upałów Pogadam z endokrynologiem i przy okazji zaopatrzę się w herbatki z pokrzywy.

Z tym moczem to pamiętałam o środkowym siku, wszelkie zasady higieny - podmycie itp. Powtarzałam badanie - to samo - wynik poza normą. Aż byłam zdziwiona, bo wcześniej infekcje były objawowe, a tu nic. Czekam na wynik z posiewu.
Biedna, oby odpuściły te puchnięcia, nic komfortowego
Trzymamy kciuki za dobre wieści z posiewu, oby to nic takiego
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 06:56   #1192
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Amelia Super,połowa za Tobą,teraz już z górki gratulacje

Ja dziś zaczynam 23 tydzień

Straszny katar mnie męczy już trzeci dzień,prenalen nic nie pomaga :/ w normalnych warunkach bym olała, katar jak katar,kiedyś minie, ale teraz trochę się martwię czy to w jakiś sposób nie zaszkodzi małej?

Musze dziś włosy zafarbowac, jednak ten blond to nie był dobry pomysł :p
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 07:28   #1193
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Jestem i ja 25 tydzień zaczynam dziś Gratki dla Was dziewczyny za kolejne wejście w kolejny tydzień

Będę dziś na wieczór czytać co po pisałyście bo wczoraj byłam rozżalona i nie dałam rady. Brzuch mnie bolał i ciągnął do rana ale już puściło Koniecznie muszę zwolnić tempo....


Ja na krzywą ide za tydzień w czwartek...no coz, grunt to pozytywne nastawienie a reszta jakoś to bedzie.

W silesii jest sklep lc waikki i maja trochę rzeczy dla ciezarnych ale te ceny:/ A ja potrzebuje po prostu sukienki odcietej pod biustem i tyle

Wklejam brzuszek z wczoraj. Nie jestem zadowolona z kształtu i z mojej figury...Zaczynam tracić kontrole nad tym i coraz bardziej odczuwam, że Zuzia zarządza wszystkim. No cóż, lepiej nie bedzie

Krew z nosa to u mnie codzienność + dziąsła wiec staram sie krótko myć zęby miękka szczotką:X
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150708_161727.jpg (36,8 KB, 34 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 07:34   #1194
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziewczyny ja juz po wypiciu glukozy strasznie słodkie cholerstwo ale pprzechyliłam i o raz wypiłam zobaczymy co dalej będzie narazie mi trochę niedobrze mam nadzieję ze nie puszczę mężusia mam w razie co obok


Fasterka ja też msc temu blond sobie zrobiłam i już jakie odrochy mam
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 07:38   #1195
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz po wypiciu glukozy strasznie słodkie cholerstwo ale pprzechyliłam i o raz wypiłam zobaczymy co dalej będzie narazie mi trochę niedobrze mam nadzieję ze nie puszczę mężusia mam w razie co obok


Fasterka ja też msc temu blond sobie zrobiłam i już jakie odrochy mam
Trzymaj sie dzielnie! Podobno wypicie tego to mały pikuś tylko po jest gorzej. Kciuki zeby bylo ok
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:08   #1196
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Trzymaj sie dzielnie! Podobno wypicie tego to mały pikuś tylko po jest gorzej. Kciuki zeby bylo ok
eeee tam, potem to się rozchodzi po kościach i jest git!
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:09   #1197
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

jadę dziś do lekarza boję się strasznie, chce mi się ryczeć a jestem w pracy więc staram się jakoś opanować.. znowu o 5 obudził mnie ból brzucha, potem przeszło a jak wstałam rano do pracy to zaczeło kłuć zadzwoniłam i mam być na 13.30 . proszę trzymajcie kciuki
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:12   #1198
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

czekoladka będzie dobrze!

Mój małżonek jest myśliwym, wczoraj dostaliśmy od mojej siostry prezent. Body w jelonki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11736976_883054785063467_1015757075_n.jpg (77,1 KB, 19 załadowań)
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:14   #1199
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
jadę dziś do lekarza boję się strasznie, chce mi się ryczeć a jestem w pracy więc staram się jakoś opanować.. znowu o 5 obudził mnie ból brzucha, potem przeszło a jak wstałam rano do pracy to zaczeło kłuć zadzwoniłam i mam być na 13.30 . proszę trzymajcie kciuki
Trzymamy bardzo mocno, nie martw się, ja w pierwszej ciąży bylam chyba 2 razy na IP z bólami, ale nic się nie działo, lekarz powiedział ze to bóle fizjoloficzne, bo wszystko się rozchodzi, takze to wcale nie musi oznaczać czegoś niedobrego.
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:16   #1200
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
eeee tam, potem to się rozchodzi po kościach i jest git!
Będę pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że gładko to przejdę
Aczkolwiek wizja 3 x upuszczenie krwi mnie przeraża no ale co zrobić ;d
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
jadę dziś do lekarza boję się strasznie, chce mi się ryczeć a jestem w pracy więc staram się jakoś opanować.. znowu o 5 obudził mnie ból brzucha, potem przeszło a jak wstałam rano do pracy to zaczeło kłuć zadzwoniłam i mam być na 13.30 . proszę trzymajcie kciuki
Trzymam mocno kciuki!! Daj znać co i jak potem Mnie też bardzo bolał brzuch ale dwie nospy dały radę, to chyba była kolka jelitowa

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość

Mój małżonek jest myśliwym, wczoraj dostaliśmy od mojej siostry prezent. Body w jelonki
Słodkie
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 16:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.