Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 11:05   #1171
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej! Jaki smutny dzień - poniedziałek

rzyrafko, udało mi się odebrać ten tusz - nie jestem nim zachwycona, ale jakoś przeżyję Fajnie rozdziela rzęsy, ale nie pogrubia, przy pierwszej warstwie prawie go nie widzę, no ale może później będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też się na niego skusiłam.
I kupiłam wreszcie dwa Esiaki - Watermelon i Camera.
A to wszystko w Warszawie, gdzie byłam na koncercie RHCP.
Camera? O rety rety, to jedyny lakier, który mnie kusił z Essie ostatnio, miałam nadzieję, że nie będzie go w SP No i teraz muszę się tam wybrać i go zobaczyć...
A ja tak chciałam jechać na ten koncert posłuchać przez płot ale położyłam się o 19 na 5 minut... i TŻ obudził mnie bardzo późno w nocy Nie wiem, co mi było w zeszłym tygodniu, zasypiałam o takiej godzinie jak wracałam z pracy na rowerze... A w weekend nie mogłam spać.

Mam w domu kota Co prawda tylko na 2 tygodnie, opiekujemy się kotką z rodziny, ale już ją uwielbiam i chciałabym, żeby została z nami Jest brytyjczykiem, dosyć grubym, wygląda jak misio, ma takie cudowne futro I prawie ciągle śpi pod kanapą.
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:11   #1172
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

U nas w SP Camera jest, ale mnie nie kusi, bo trochę mnie przerażają takie wściekłe kolory. Chociaż kto wie, może kiedyś zmienie zdanie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:30   #1173
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Camera? O rety rety, to jedyny lakier, który mnie kusił z Essie ostatnio, miałam nadzieję, że nie będzie go w SP No i teraz muszę się tam wybrać i go zobaczyć...
Jest jest, kupiłam w Złotych Tarasach. Co prawda wzięłam ostatni, ale jak byłam tam znów w sobotę to leżała pełna wystawka tych limitowanych odcieni na takim stoliku między perfumami.

Jest boski, uwielbiam takie rzucające się w oczy odcienie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:37   #1174
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

em, mi się też taka rażówa podoba. Będą fotki na blogu?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:41   #1175
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U nas w SP Camera jest, ale mnie nie kusi, bo trochę mnie przerażają takie wściekłe kolory. Chociaż kto wie, może kiedyś zmienie zdanie.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jest jest, kupiłam w Złotych Tarasach. Co prawda wzięłam ostatni, ale jak byłam tam znów w sobotę to leżała pełna wystawka tych limitowanych odcieni na takim stoliku między perfumami.

Jest boski, uwielbiam takie rzucające się w oczy odcienie.
No no to muszę się tam jakoś wybrać... i mam nadzieję, że jednak mnie nie skusi na żywo


Wczoraj zaczęłam zużywać próbkę jakiegoś super przeciwzmarszczkowego serum Sensai Kanebo (nie chcę wiedzieć, ile kosztuje). Coś mi w nim nie pasowało, dziś spojrzałam na skład - na drugim miejscu po wodzie jest alkohol Myślałam, że przy tak drogich kosmetykach stać ich na lepsze składniki Pewnie za kilka dni kupię serum Flavo C, tylko zastanawiam się, czy lepiej to 8% czy Forte... I czytałam w niektórych recenzjach na kwc, że barwi skórę
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:51   #1176
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Iza oba te sera Flavo C są dobre, żadne nie barwi skóry, przynajmniej ja u siebie nie zaobserwowałam. To mocniejsze lepiej leży pod makijażem i jakby szybciej działa, ale może to złudzenie, tamtego 8% już dawno nie miałam...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 12:00   #1177
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
em, mi się też taka rażówa podoba. Będą fotki na blogu?
Będą, niestety mój aparat za nic w świecie nie odda dobrze takiego koloru. Trzeba zobaczyć na żywo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 12:21   #1178
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Iza oba te sera Flavo C są dobre, żadne nie barwi skóry, przynajmniej ja u siebie nie zaobserwowałam. To mocniejsze lepiej leży pod makijażem i jakby szybciej działa, ale może to złudzenie, tamtego 8% już dawno nie miałam...
O, dziękuję Kusi mnie trochę ten zestaw z SP, no ale zależało mi tylko na serum, więc pewnie kupię przez internet

Też dzisiaj nie przyjechałam na rowerze do pracy, bo chmury wyglądały groźnie, a teraz żałuję... Trzeba będzie to nadrobić jutro
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 12:28   #1179
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Aaa jeszcze zapomniałam napisać, to serum 15% ma alkohol w składzie, ale nie denaturyzowany i mi krzywdy nie czynił, a mam wrażliwą cerę. Słabsze chyba nie ma i może dlatego gorzej się wchłania i przez to leży gorzej pod makijażem.

Dobre ceny ma ta apteka co madziarra kiedyś wrzucała link, przynajmniej miała jak patrzyłam, bo ja na razie odkładam zakup do września.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:16   #1180
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Będą, niestety mój aparat za nic w świecie nie odda dobrze takiego koloru. Trzeba zobaczyć na żywo.
Chyba żaden aparat nie oddaje dobrze neonów.
Szkoda, że SP tak daleko...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:21   #1181
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Aaa jeszcze zapomniałam napisać, to serum 15% ma alkohol w składzie, ale nie denaturyzowany i mi krzywdy nie czynił, a mam wrażliwą cerę. Słabsze chyba nie ma i może dlatego gorzej się wchłania i przez to leży gorzej pod makijażem.

Dobre ceny ma ta apteka co madziarra kiedyś wrzucała link, przynajmniej miała jak patrzyłam, bo ja na razie odkładam zakup do września.
O, no to może spróbuję ten słabszy...
Właśnie patrzyłam na tę aptekę Ale w ofercie na all nie widziałam flavo:/
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 09:29   #1182
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A co tu tak cicho moje panie?

Czytałam w wątku biedronkowym że gdzieniegdzie pojawiają się już lakeiry Bell. Może dzisiaj podjadę zobaczyć do Biedronki czy są.

Filtr Biodermy chyba mi się podoba pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, zobaczymy co będzie dalej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:16   #1183
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Filtr Biodermy chyba mi się podoba pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, zobaczymy co będzie dalej.
Uff Dla mnie to pierwszy filtr, z którego jestem tak zadowolona


Postanowiłam poczekać z zakupem serum do wypłaty... która powinna być dzisiaj
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:24   #1184
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho moje panie?

Czytałam w wątku biedronkowym że gdzieniegdzie pojawiają się już lakeiry Bell. Może dzisiaj podjadę zobaczyć do Biedronki czy są.
Ja wpadłam w wir artystyczny. Wczoraj zrobiłam mnóstwo fajnych zdjęć i przerabiam niektóre. Wena mnie dopadła, więc korzystam

Co do Biedronki to ja jutro mam zamiar zajrzeć do mojej wracając od dentysty. Ona nie jest bardzo zatłoczona jeśli chodzi o klientów, więc może coś z lakierów się ostanie, o ile w ogóle będą
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:44   #1185
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Uff Dla mnie to pierwszy filtr, z którego jestem tak zadowolona
Jest fajny, lekki i nawilża. Niech tylko nie zapycha i nie skończy się w miesiąc to go polubię naprawdę.

Moja Biedronka jest malutka i rzadko w niej coś jest z tygodni tematycznych (a przynajmniej rzadko się ostaje do popołudnia), więc wybieram się do domu na około, żeby zahaczyć o inną.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Nie mam nastroju do pracy dzisiaj.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 20:44   #1186
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dobry wieczór znad chłodnego morza

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kupilam ekoampulke i przy tej okazji wymusilam probke kremu pod oczy Rexaline.Na razie jestem zadowolona,ma przyjemna konsystencje i b.dobrze nawilza,ale i tak nie sadze,zeby byl wart swojej ceny.
Daj znać, jak pierwsze wrażenia z ampułki Próbowałam chyba całej serii Rexaline, ale szału nie było.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oglądałam też to serum AA Prestige które było reklamowane w artykule o filtrach, który wrzucała rzyrafka ale to prawie sam silikon, nie dla mnie takie wynalazki.
Ja też o nim pisałam, bo spodobało mi się z próbki, ale nie sprawdzałam składu - tak mi się zdawało, że to bardziej taka baza upiększająca, tak jak ten nowy Idealist... Przyjemny, ale jak nie ma nic wartościowego w składzie, to odpuszczę je sobie na pewno.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale to tak w każdej każdej Biedronie będą?

Ja mam 702 i 707, to jest najpiękniejszy czysty szaraczek jaki w życiu widziałam, bez żadnych niebieskich/zielonych/fioletowych podtonów a ten drugi to taki kakaowy beżo-róż, też go bardzo lubię.
Bardzo mi się te dwa kolory podobają, i jeszcze jakieś dwa, mam nadzieję, że upoluję je w nadmorskiej Biedronce jutro - zapowiedziałam TŻ, że jutro obowiązkowe zakupy - pogoda i tak słaba chwilowo

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi się zdawało, że 2 została- a Eau Fraiche to jeszcze co innego było no ale się nie znam, była wystawiona w D. z jakims nowym Sensuelle- z blotterków mnie zachęciły do następnych testów nadgarstkowych
Bo to było coś innego, masz rację A teraz zamienili Addicta 2 na Eau Fraiche - to na 100% jest to samo, bo 2 mam i pachnie identycznie, nawet widziałam, że na testerze są wypisane te same nuty. A Eau Sensuelle to nowość.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Widziałam się z Estellą wczoraj i dziś i oparłam się żelom pod prysznic Balea, możecie być dumne
Ja jestem bardzo dumna i podziwiam - sama na pewno bym się im nie oparła, uwielbiam je!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Najczęściej robię tak, że tnę na małe kwadraty, nakładam szpinak zrobiony z czosnkiem, solą i gałką, na to plasterek sera żółtego, na to czosnek przemieszany z oregano i pokrojonymi drobno suszonymi pomidorami.
Ale pysznie brzmi, może kiedyś uraczę mojego TŻ czymś takim

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Generalnie trochę mnie w lipcu poniosło z zakupami i to w większości na rzeczy które poszły do zapasów. Jeszcze ostatnio nie dopisałam, że skusiłam się w SP na Dermedic Hydrain 2 do zakupów w promocji, poszedł do zapasów oczywiście.
Mnie z kolei doszły dziś 3 wygrane żele pod prysznic Dove - mama poinformowała, że paczka przyszła. Fajne takie zapasy bez zakupów.
Ale na pewno w sierpniu złożę zamówienie apteczne.

Miałam kiedyś ten krem i bardzo mi nie odpowiadał, mam nadzieję, że Tobie się lepiej sprawdzi.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I kupiłam wreszcie dwa Esiaki - Watermelon i Camera.
Camera jest boski U mnie go nie było

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Iza oba te sera Flavo C są dobre, żadne nie barwi skóry, przynajmniej ja u siebie nie zaobserwowałam. To mocniejsze lepiej leży pod makijażem i jakby szybciej działa, ale może to złudzenie, tamtego 8% już dawno nie miałam...
Ja jeszcze nie zdecydowałam, którą wersję kupię, chociaż zamówię na pewno., Zastanawiam się, czy nie kupić kremu do kompletu? Pamiętasz może, z jakim kremem go używałaś? Żeby mi się ta witaminka C z niczym nie gryzła...
Rozmyślam też, czy lepiej go używać na dzień, czy na noc...


Pogoda nam się zepsuła, dzisiaj po raz pierwszy od paru dni byliśmy na plaży. W sobotę, w najgorszy upał, zdecydowaliśmy się na wycieczkę do Trójmiasta, wróciłam straszliwie wyczerpana tą temperaturą Wczoraj też pogoda była kiepska na plażowanie, więc odwiedziliśmy Gdańsk ponownie.

Odkryłam na nowo lody Macao z Nestle Zajadam się nimi co parę dni, kiedy mogę Dla mnie lepsze od Magnum, zwłaszcza migdałowe.

Z pamiątek nadmorskich póki co jedna muszelka z plaży, błyszczyk Ziaji kupiony na deptaku, bo zapomniałam czegokolwiek do ust, a miałam przesuszone wiatrem i siedem sukienek upolowanych podczas miejskich wypadów
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 08:41   #1187
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
.
Z pamiątek nadmorskich póki co jedna muszelka z plaży, błyszczyk Ziaji kupiony na deptaku, bo zapomniałam czegokolwiek do ust, a miałam przesuszone wiatrem i siedem sukienek upolowanych podczas miejskich wypadów
Wow, ale się obłowiłaś Pokażesz fotki kiecek?

Ja od wczoraj wsiąkłam w Photoshopa i tak przesiedziałam ze 4 godziny non stop Dziś od rana to samo, w dodatku znalazłam jakiś programik na FB, który przerabia zdjęcia jak Instagram i właśnie się nim bawię

Koło południa wybywam do Krakowa. Jak zwykle jak mam dentystę to musi być upał i pewnie mi dogrzeje, ale wolę taką pogodę niż deszcz.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 09:05   #1188
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też o nim pisałam, bo spodobało mi się z próbki, ale nie sprawdzałam składu - tak mi się zdawało, że to bardziej taka baza upiększająca, tak jak ten nowy Idealist... Przyjemny, ale jak nie ma nic wartościowego w składzie, to odpuszczę je sobie na pewno.
Pamiętam że pisałaś Jest tam chyba jakiś jeden wyciąg i same silikony w kilku wersjach. Ja takich silikonowych maziaji nie lubię, a nie powiem wcześniej mnie kusiło ciut.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś ten krem i bardzo mi nie odpowiadał, mam nadzieję, że Tobie się lepiej sprawdzi.
Ja właśnie kończę słoiczek tego kremu i mi nawet odpowiada - bez większego szału, ale dobrze nawilża

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie zdecydowałam, którą wersję kupię, chociaż zamówię na pewno., Zastanawiam się, czy nie kupić kremu do kompletu? Pamiętasz może, z jakim kremem go używałaś? Żeby mi się ta witaminka C z niczym nie gryzła...
Rozmyślam też, czy lepiej go używać na dzień, czy na noc...
Ja używałam z różnymi kremami - ostatnio jak miałam Flavo C 15% to z kremem Uriage Xemose Cerat - w sumie głównie z nawilżającymi, używałam też pod filtr wtedy kiedy używałam kwasów (wtedy kwasy na noc, na dzieć Flavo C + filtr). Z tego co pamiętam to serum 8% to ono tak sobie leżało pod makijażem, lepsze było na noc.

Właśnie ostatnio jak oglądałam te sera jak chciałam składać zamówienie apteczne w lipcu to myślałam o tym kremie do kompletu, też z tej serii, ale na razie odkładam zamówienie gdzieś do września to jeszcze zobaczę jak mi będzie Idealia służyć (lada dzień otwieram ).

Musiałam wczoraj odsiedzieć trochę w pracy i nie pojechałam do Biedronki, dzisiaj się wybiorę, mam nadzieję, że coś zastanę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:55   #1189
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

hej a w jakiej cenie w sp jest ten zestaw flavo c? bo ja zamówiłam w eskupapie to serum forte i krem. i łącznie dostanę 9ml zwykłego serum jako gratisy a teraz widzę, że jest w sp i jestem ciekawa jaka cena
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 13:41   #1190
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Chyba niecałe 70 zł. Też chciałam zamawiać w Eskulapie w tej kombinacji, żeby zgarnąć 9 ml serum w gratisie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:06   #1191
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Tak na szybko - byłam w Biedronce i są inne kolory lakierów, niż na tych swatchach, które pokazywała Nina. Mają też inne numerki. Do wyboru był soczysty pomarańcz, koralowa czerwień, morski odcień zbliżony do Sky High, blady róż, wiśniowa czerwień, przybrudzona mięta, szary i ciemny, chabrowy niebieski.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:19   #1192
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Właśnie czytałam to już na wątku biedronkowym, kupiłaś któryś?
Ciekawe to, czyżby dla Biedronki puścili inną serię? Ciekawe czy są tej samej jakości co te normalne. No ale ja nie porównam, bo nie mam żadnego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:27   #1193
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Jakości też nie porównam, ale za tą cenę się skusiłam na blady róż, wiśnię, miętę i szary. Wzięłabym jeszcze czerwony i chabrowy, ale TŻ czuwał :P
Są pakowane każdy z osobna, skład mają na kartoniku, a nie na naklejce na buteleczce. Myślę, że to są te same lakiery (np. mietę widziałam kiedyś na stronie Bell), tylko może przeznaczone na inny rynek i stąd inne opakowanie i numeracja? W sklepie internetowym Bell jest lakier Air Flow 01 i to jest właśnie ten 01, który był w Biedronce.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:31   #1194
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Możliwe że tak jest, ale np. na wątku biedronkowym czytałam, że mięta jest inna niż ta mięta z tej serii, która jest wszędzie poza Biedronką.

Ciekawe czy u mnie te lakiery są.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:38   #1195
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A to tego nie wiem, oglądałam te lakiery tylko w internecie, a wiadomo, co zdjęcie i monitor, kolor może wydawać się nieco inny. Mnie w sumie mało interesuje, czy to te same - 5,99 to miła cena i kupiłam kolory, jakich właściwie nie mam.
Wzięłam też z ciekawości róż w tej samej cenie w odcieniu 02 i trzy maseczki z AA, skusiła mnie obłędna cena
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:41   #1196
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

W jaki sposób Bell jest wystawione? W tych koszach Biedronkowych, jak promocyjne artykuły?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:42   #1197
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mamy widę te same typy bo też myślę wstępnie o różu i tych maseczkach.
Mnie też to nie bardzo interesuje czy to to samo, ale ciekawa jestem jak to z nimi jest tak naprawdę. Z czystej babskiej ciekawości.

A tak naprawdę to teraz najbardziej do Biedronki ciągną mnie pogłoski o przecenie filetów z pstrąga.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:44   #1198
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Jest taki mały mebelek Bell i tam są wszystkie kosmetyki ładnie poukładane.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Na filety z pstrąga też bym się skusiła, gdybym była w domu od półtora tygodnia właściwie codziennie jem rybę!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:46   #1199
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Zazdroszczę, ja się w tej pracy dorobię rozstroju żołądka, w tym tygodniu ani razu nie trafiłam dobrze z obiadem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:51   #1200
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nad morzem aż głupio jeść coś innego, zwłaszcza, że ja ryby bardzo lubię
Współczuję tych kiepskich obiadów może jednak nie warto tam jeść...?

A z tej babskiej ciekawości to też mogłabym wiedzieć ale jakby nie było zakupy mnie ucieszyły.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.