Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapetówka - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 14:09   #1171
rucolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

mogę Ci polecić kolekcję "ogród moich marzeń" wydawaną przez IMP. są tam dokładne opisy różnych roślin, więc na pewno przyda się twojej koleżance. mi się bardzo przydała
rucolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:27   #1172
Jedwabniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rawa Maz/ Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Koleżanka - fanka Włoch

Może coś jedwabnego. Jedwabna apaszka za 39 zł? Jedwab również kojarzy się z włoską elegancją. Włoszki kochają tę tkaninę.
__________________
Polub nas i skorzystaj z wiosennej promocji:
Jedwab & Kaszmir
Jedwabniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:29   #1173
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

TeRenia1 super pomysł z kapeluszem słomkowym! Dodałabym do tego dobrą książkę. I można by świetnie spędzać słoneczny dzień w ogrodzie czytając książkę
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:22   #1174
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Myślę, że świetną propozycją na prezent jest kurs podarunkowy.
Oczywiście w zależności od upodobań! Fajną opcję proponuje AP Edukacja: http://www.kursyhobby.pl/kurs_podarunkowy,58.html

Bardzo fajna rzecz, zawsze raźniej z kimś iść na taki kurs To naprawdę fajna sprawa
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:07   #1175
Martabal
Przyczajenie
 
Avatar Martabal
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

VIP Voucher SPA to fajny pomysł, sama bym się wybrała do SPA z przyjaciółką
__________________
SPAIN Uwielbiam Hiszpańskie wino słodkie!
Martabal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 07:36   #1176
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

fajnie byłoby coś znaleźć w przystępnej cenie choć SPA raczej tanie nie są
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 13:11   #1177
Kasiashe
Raczkowanie
 
Avatar Kasiashe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Fajny pomysł, ale dość droga jest taka przyjemność ;/
__________________
Mój blog Restauracje Gdyni. Zapraszam
Kasiashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 12:56   #1178
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Dziewczyny próbuję odświeżyć wątek )

W październiku moi chrzestni obchodzą 25 rocznicę ślubu, do standardowego prezentu chcę dołączyć coś na wesolo

Pomyślałam, że cioci sprezentuję koszulkę nocną z koronki coś a'la takie jakie daje się dziewczynom na wieczorze panieńskim [najpierw myślałam o staniku z cukierków, który znalazłam na allegro ]

ale nie mam bladego pojęcia co w tym temacie sprezentować wujkowi.. może coś doradzicie?
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 18:41   #1179
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny próbuję odświeżyć wątek )

W październiku moi chrzestni obchodzą 25 rocznicę ślubu, do standardowego prezentu chcę dołączyć coś na wesolo

Pomyślałam, że cioci sprezentuję koszulkę nocną z koronki coś a'la takie jakie daje się dziewczynom na wieczorze panieńskim [najpierw myślałam o staniku z cukierków, który znalazłam na allegro ]

ale nie mam bladego pojęcia co w tym temacie sprezentować wujkowi.. może coś doradzicie?
skoro cioci stanik z cukierkow albo ta koszulkę nocna, to wujkowi cos w podobnym klimacie? sa takie majtki męskie też z cukierków
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 22:06   #1180
madzia13ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Ja ostatnio na urodziny przyjaciółki zrobiłam bardziej śmieszny prezent. Ma 19 lat wiec kupiłam 19 róznych balonów napompowałam je napisałam na nich różne teksty o przyjazni w średek balonów włożyłam piórka ładnie wygladaja w balonach do tego w nocy wyszłysmy na dwór zawiazałam jej oczy i kazałam pomyslec 3 życzenia a w tym czasie zapaliłam lampiony i je puściłam no oczywiscie upiekłam jej tort i kupiłam lamke z litera jej imienia wszystko wyniosło mnie koło 50zł. ale jej radość była owiele cenniejsza a tym bardziej że wczesniej powiedziałam jej że jade do cioci na tydzien no i sie mnie nie spodziewała;]
madzia13ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 22:58   #1181
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

z tego co sprawdzałam to same damskie myślałam czy moze jakieś seksiaste kapcie/ klapki ?
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 07:52   #1182
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
z tego co sprawdzałam to same damskie myślałam czy moze jakieś seksiaste kapcie/ klapki ?
http://alle gro.pl/extra-kostium-kelnera-mucha-mankiety-stringi-l-xl-i2601600456.html
majtkowy strój kelnera. są jeszcze stringi, ale w tych przynajmniej mozna pochodzić:P.

http://alle gro.pl/cukierkowe-stringi-prezent-dla-chlopaka-kawalerski-i2602854544.html

tutaj jest jadalna bielizna dla panów
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 08:42   #1183
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Wszystko zależy od funduszy, niestety. Od kreatywności również, nie twierdzę, że nie Pomysł ze SPA jest spoko, sama bym się wybrała, tyle tylko, że jak wszystkie wiemy, kosztowna to impreza. Jeżeli nas stać, nie ma problemu. A co jeżeli nie? Właśnie! Pytanie zasadnicze: Ile jesteście w stanie przeznaczyć na prezent?
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 09:01   #1184
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

ahahaha ale sie uśmiałam z tych cukierkowych stringów chyba je kupie mojemu TŻ na dzień chłopca

ten strój kelnera ciekawy bardzo, wlasnie chce żeby to było praktyczne jakoś.. koronkowa koszulka dla cioci może być wtedy (nie)zwykłą piżamką

chyba że może masz jakiś inny pomysł nie w klimacie erotycznym ale śmieszno-praktycznym?

PS: dzięki wielkie że tracisz tu dla mnie czas
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 20:20   #1185
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
ahahaha ale sie uśmiałam z tych cukierkowych stringów chyba je kupie mojemu TŻ na dzień chłopca

ten strój kelnera ciekawy bardzo, wlasnie chce żeby to było praktyczne jakoś.. koronkowa koszulka dla cioci może być wtedy (nie)zwykłą piżamką

chyba że może masz jakiś inny pomysł nie w klimacie erotycznym ale śmieszno-praktycznym?

PS: dzięki wielkie że tracisz tu dla mnie czas
jest taka strona z prezentami dla mezczyzn i kobiet, i np widziałam zestaw do golfa, podczas siedzenia na kibelku. Jest mini pole golfowe z dziurka, jest kij pileczka, podczas spedzenia czasu w kibelku mozna pograć. No i widzialam też papier toaletowy sudoku Jeśli wujek lubi łamigłówki...

W sklepach z upominkami smiesznymi, mozna często znaleźć fajne rzeczy, coś typu seksownego fartucha do pichcenia w kuchni z motywem np umiesnienego maczo czy nagiego striptizera z lisciem w wiadomym miejscu.. jesli pali papierosy to popielniczka w kształcie piersi
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:26   #1186
namalowana_w_lustrze
Raczkowanie
 
Avatar namalowana_w_lustrze
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 56
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Moi rodzice obchodzą okrągłą rocznice ślubu, moja mama przepada za klimatami woda, piasek itp. Dlatego wspólnie z rodzeństwem zastanawiamy sie nad ofertą http://www.unityline.pl/oferta/ofert...ejsy_specjalne
Ponieważ ich rocznica wypada blisko andrzejek pomyśleliśmy, że byłaby to fajna okazja, aby połączyć te dwie imprezy i dać im coś wyjątkowego. Myślicie, że to dobry pomysł dla ludzi w starszym już wieku ?
namalowana_w_lustrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:51   #1187
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Cytat:
Napisane przez namalowana_w_lustrze Pokaż wiadomość
Moi rodzice obchodzą okrągłą rocznice ślubu, moja mama przepada za klimatami woda, piasek itp. Dlatego wspólnie z rodzeństwem zastanawiamy sie nad ofertą http://www.unityline.pl/oferta/ofert...ejsy_specjalne
Ponieważ ich rocznica wypada blisko andrzejek pomyśleliśmy, że byłaby to fajna okazja, aby połączyć te dwie imprezy i dać im coś wyjątkowego. Myślicie, że to dobry pomysł dla ludzi w starszym już wieku ?
tata tez lubi?
jeśli tak to można z pewnością taki prezent sprawić, ważne tylko, żeby zdrowie nie było zagrozone, bo zalezy czy mowimy o 50 czy o 70latkach Ale mysle, że spodoba sie, skoro mama uwielbia te klimaty
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:01   #1188
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Moja mama byłaby zachwycona tata też by pewnie nie narzekał, no ale Ty ich znasz wiec Ty wiesz najlepiej co wybrać wg mnie świetny pomysł!
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 09:18   #1189
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

pomysł z takim wyjazdem jest rewelacyjny ! Tym bardziej jeśli rodzice to lubią


A ja sie dziewczyny zdecudowałam w końcu.. dla cioci kupię te koronkową koszulkę a wujkowi sprezentuje fartuch z umięśnionym brzuszkiem
Do tego zaczynam ukłądać jakieś luźne opowiadanie które trochę nawiązywałoby do nich Co wy na to ?
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 10:20   #1190
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Cytat:
Napisane przez namalowana_w_lustrze Pokaż wiadomość
Myślicie, że to dobry pomysł dla ludzi w starszym już wieku ?
Byłam kiedyś na takim rejsie, nie andrzejkowym akurat, ale to bez różnicy Oni tam organizacyjnie świetnie się dostosowują do ludzi w każdym wieku. Wieczór zaczynał się od pokazów tańca i innych występów, potem był dancing dla starszych ludzi, spokojniej, a potem dyskoteka dla młodych do białego rana.
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 07:30   #1191
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Moi teście mają w październiku 30 lat po ślubie. Mąż mówi "po co im coś kupować, to ich dzień" - jak to "faceci". Jednak uważam, że miło byłoby podarować im coś skromnego, ponieważ wszystko nałożyło się na siebie. We wrześniu teść miał 50-tke, w październiku 30 lat po ślubie a w listopadzie teściowa ma 50-tke, nie licząc innych urodzin po drodze, dlatego chciałabym im podarować coś skromniejszego. Może kino? ponieważ nigdzie razem nie wychodzą, zawsze siedzą w domu, bo uważają " ze szkoda pieniędzy na wspólne wyjścia" lub dobre wino. Co sądzicie?

Ponadto nie mam pomysłu na prezent urodzinowy dla teściowej. Urodziny odprawia w restauracji. Na prezent możemy przeznaczyć maksymalnie 200 zł.

Myślałam o portfelu skórzanym.

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2012-10-03 o 07:31
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 11:42   #1192
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Perła nie możesz reklamować swoich stron ale napisz na pw w jakiej cenie są te karteczki Pozdrawiam
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 11:46   #1193
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
dziewczyny a co myślicie o portrecie jako dodatku do prezentu ślubnego (tak np zamiast kwiatów)??
na allegro widzałam, że takie rzeczy kosztują z kilkadziesiąt złotych, a ja sama takie rysuję, więc pomyślałam, że mogłabym to wykorzystać i w ten sposób dołożyć się tżowi do prezentu. koleżanka poddała mi taki pomysł, ale ja nie wiem czy nie będzie głupio...


Jak najbardziej, taki portret dobry pomysł.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 12:08   #1194
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Moi teście mają w październiku 30 lat po ślubie. Mąż mówi "po co im coś kupować, to ich dzień" - jak to "faceci". Jednak uważam, że miło byłoby podarować im coś skromnego, ponieważ wszystko nałożyło się na siebie. We wrześniu teść miał 50-tke, w październiku 30 lat po ślubie a w listopadzie teściowa ma 50-tke, nie licząc innych urodzin po drodze, dlatego chciałabym im podarować coś skromniejszego. Może kino? ponieważ nigdzie razem nie wychodzą, zawsze siedzą w domu, bo uważają " ze szkoda pieniędzy na wspólne wyjścia" lub dobre wino. Co sądzicie?

Ponadto nie mam pomysłu na prezent urodzinowy dla teściowej. Urodziny odprawia w restauracji. Na prezent możemy przeznaczyć maksymalnie 200 zł.
Kino to dobry pomysł o ile lubią oglądać filmu i wiecie jaki wybrać Ja z narzeczonym na 30 rocznicę slubu jego rodziców, ustawiliśmy im wieczór w eleganckiej restauracji Zarezerwowaliśmy stolik, na szczęście wiemy co lubią jeść, albo z czym eksperymentować to zamówiliśmy im danie główne i deser, napoje także. Kelnerki o wszystkim wiedziały i postarały się na piątkę Przyszli teściowie byli zachwyceni! Bo własnie nie wychodzą nigdzie, bo szkoda pieniędzy. a Ta kolacja wykosztowała nas na prawdę około 70zł


a co do prezentu dla teściowej to też zleży co lubi na 50 mojej chrzestnej kupiłam jej 50 zdrapek po zlotówce była zachwycona, bo mogła sie nadrapać do woli, a i adrenalinę z wygrywaniem miała :P
do tego można jakiś gadżet, drobną biżuterię, apaszkę albo tak jak piszesz portfel, kobiety wolą coś praktycznego
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:21   #1195
deneris90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Ja zamiast kina postawiłabym na kolację w eleganckiej restauracji - oczywiście ufundowaną przez Was. Albo weekendowy wyjazd w jakieś ciekawe miejsce.
deneris90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:29   #1196
deneris90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

My zrzuciliśmy się ze znajomymi i wykupiliśmy parze młodej weekendowy wyjazd do spa w Jastrzębiej Górze razem z romantyczną kolacją przy świecach - byli zachwyceni
deneris90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 12:01   #1197
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Nad wyjazdem weekendowym myśleliśmy już wcześniej aby zrobić im wspólny prezent urodzinowy + rocznica ślubu. Jednak ciężko było zrobić coś w tajemnicy, ponieważ teściowa pracuje na 3 zmiany a jak usłyszała o wyjeździe nie chciała jechać, mówiła, że to za dużo pieniędzy itd. Natomiast na rocznicę wolelibyśmy coś skromniejszego, ponieważ taki weekend dużo kosztuje. Zapłacimy im za nocleg ale śniadania, obiady też musielibyśmy wykupić i jakieś atrakcje. Jednak to spory koszt, z restauracją odpada, ponieważ też nie wiem jak z pracą a co do kina. Kupimy im bilety i pójdą na co będą chcieli.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:12   #1198
karina29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapet

Warto wykazać się kreatywnością i kupić lub zrobić coś niesamowitego dlatego też zachęcam wejść na http://prezentello.pl/?tag=na-slub. Dowiesz się również w jaki niestandardowy sposób wręczyć gotówkę i czego lepiej nie kupować. Pozdrawiam
karina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 08:38   #1199
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Prezenty dla teściów

ja mam problem bo dwie okazje się zlewają urodziny teściowej i rocznica ślubu teściów (2dni różnicy) i co kupić rozdzielać prezenty czy wspólny. Teatr, kino, wyjście do restauracji czy wyjazd do spa odpadają bo teściu bardzo marudny i nie wysiedzi nigdzie.

przypomniało mi się, że na ich 30-tą rocznicę kupiliśmy maszynkę do mięsa bo mieli jeszcze ręczną i teściu musiał kręcić mięso.

Edytowane przez fiazo
Czas edycji: 2012-10-22 o 08:41
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 09:41   #1200
Sylwiusa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Prezenty dla teściów

My kupiliśmy teściom na rocznicę serwis do kawy. Innym strzałem w dziesiątkę dla mojego teścia okazała się myjka karcher innym razem skrzynka ze wszystkimi narzędziami, wędki i przybory do łowienia także. Z teściową jest trudniej... zawsze jakaś książka, perfumik, kosmetyk
Sylwiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 23:34:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.