Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 13:06   #1171
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Co do kawy - popieram TŻ kiedyś nawet miał studencki epizod pracy w kawiarni, ale na dobre to wyszło, bo wyrobiliśmy sobie gust, no i wie, co i jak zrobić, by kawa była pyszna Taka rozpuszczalna, czy z kapsułek to dla mnie napój kawowy, nie kawa.
Hehe, ja się będę upierać, że to zależy od kapsułek, bo nie wszystkie są takie same

Natomiast fakt faktem, przed erą kapsułkowca wydawało mi się, że wszystkie kapsułki są identyczne, kawa jest niedobra i tylko kawa z dobrego ciśnieniowego jest coś warta.
Ale po wglębieniu się w temat okazało się, że i kapsułkowce są rózne, i kapsułki są różne, i kawy są różne i to naprawdę nie jest wszystko jedno czy ktoś ma Tchibo, Dolce Gusto czy Nespresso
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:14   #1172
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

my jesteśmy smakoszami i wydaje mi się,że podstawa dobrej kawy to jednak młynek - kawa ziarnista+ młynek + ekspres
Oj tak. Wszystko ma bardzo duże znaczenie. A ustawienia młynka to już w ogóle sztuka
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:15   #1173
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Hehe, ja się będę upierać, że to zależy od kapsułek, bo nie wszystkie są takie same

Natomiast fakt faktem, przed erą kapsułkowca wydawało mi się, że wszystkie kapsułki są identyczne, kawa jest niedobra i tylko kawa z dobrego ciśnieniowego jest coś warta.
Ale po wglębieniu się w temat okazało się, że i kapsułkowce są rózne, i kapsułki są różne, i kawy są różne i to naprawdę nie jest wszystko jedno czy ktoś ma Tchibo, Dolce Gusto czy Nespresso
o to o to
te kawy sa rozne, a porownywanie kapsulek do kawy rozpuszczalnej to juz w ogole dziwne jest
kapsulkowy najbardziej przypomina te ekspresy cisnieniowe bez mlynka - do ktorych sie daje juz mielona kawe. to tez jest ekspres cisnieniowy roznica jest taka, ze porcja kawy jest juz gotowa, a nie trzeba jej sypac samemu i, ze kawa np po kilku tyg od zmielenia wietrzeje - tu nie ma takiej opcji

minusem kapsulek jest to, ze nie mozna jak w ekspresie z mlynkiem sobie na swiezo kawy zmielic i nie mozna sobie wybrac dowolnej kawy na swiecie - jestesmy skazani na to, co jest w kapsulkach
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:15   #1174
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Natomiast fakt faktem, przed erą kapsułkowca wydawało mi się, że wszystkie kapsułki są identyczne, kawa jest niedobra i tylko kawa z dobrego ciśnieniowego jest coś warta.
Ale po wglębieniu się w temat okazało się, że i kapsułkowce są rózne, i kapsułki są różne, i kawy są różne i to naprawdę nie jest wszystko jedno czy ktoś ma Tchibo, Dolce Gusto czy Nespresso
Poleć jakieś kapsułki, które Twoim zdaniem są najsmaczniejsze żebym mojej Mamie prezent udany zrobiła ;-)
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:18   #1175
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37956501]Ja rozpuszczalnej nie pijam, parszywa jest w smaku i zapachu

Wzięłam same ziarniste z różnych rejonów świata, pominęłam afrykańskie (za bardzo kwaśne) i takie o aromatach kwiatowo-owocowych (bo kupowałam je z myślą o TŻ-kawoszu). Ostatecznie zdecydowałam się kawy raczej mocne, z lekką goryczką ale właśnie niezbyt kwaśne: na klasyczną arabicę, indyjską robustę, Black Velvet (mieszanka arabik), dwie różne ziarniste brazylijskie-słabszą i mocniejszą (mieszanki z różnych rejonów), gwatemalską Teanzul Bourbon Amarillo i typowo włoską espresso (arabica+robusta).



My również mamy Bialetti (Musa). Jest piękna, praktyczna, łatwa w utrzymaniu w czystości i chyba niezniszczalna. Kawa z niej jest mocna, tygrysia, kremowa i bardzo aromatyczna Bez porównania z kawą-zalewajką (plujką)[/QUOTE]

Fajne kawy kupiłaś chyba dzisiaj przejdę się do swojej ulubionej kawiarni
Tez mam Bialetti Musa + taka tradycyjna aluminiową na 2 -3 espresso - ale używam jak robię dla jednej osoby i taką do robienia capucciono (Mukka) ale stoi nieużywana, bo nie chce mi się jej myc po mleku

Hmm... co do ekspresów to ja mam swoje zdanie Wg mnie (i moich znajomych baristów, od których czerpałam kawowa wiedzę) żaden ekspres ciśnieniowy domowy nie zastąpi takiego przemysłowego - dobrego (a taki to pewnie kosztuje ok. 40 tys. i w górę).
Ja też przez długi czas zastanawiałam się czy wydać kilka tysięcy na tzw. porządny domowy ekspres ciśnieniowy (podobnież jeden z najlepszych to LaPavoni), czy nie I doszliśmy z TZtem do wniosku, że dobrze nam się korzysta z tradycyjnych kawiarek. Jesli chcemy dobra kawę to musimy zainwestować w dobry gatunek. Jesli zaś chcemy na prawdę świetna kawę to idziemy do pobliskiej kawiarni (Cafe Filtry), gdzie wg. mnie mają najlepszą kawę w warszawie i tam kupujemy. Bo i tak żaden ekspres domowy nie zastąpi ciśnienia z eksp. przemysłowego.
Ale oczywiście to nasz wybór, ja tylko piszę jakie my znaleźliśmy rozwiązanie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:23   #1176
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
minusem kapsulek jest to, ze nie mozna jak w ekspresie z mlynkiem sobie na swiezo kawy zmielic i nie mozna sobie wybrac dowolnej kawy na swiecie - jestesmy skazani na to, co jest w kapsulkach
A to już zależy od kapsułkowca

Do mojego mogę sobie kupić puste kapsułki, napełnić je swoją kawą i wrzucic do maszyny. Tylko że to jest jeszcze bardziej niewygodne niż napełnianie kolby w ciśnieniowcu, więc rzadko to robię
No ale taka opcja istnieje, a nie każdy o niej wie

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Poleć jakieś kapsułki, które Twoim zdaniem są najsmaczniejsze żebym mojej Mamie prezent udany zrobiła ;-)
Tutaj możesz sobie poczytać o 16 gatunkach Nespresso - http://www.nespresso.com/#/pl/pl/cof...so/grands_crus

Podane są nuty, intensywność - to wszystko jest ważne, bo są osoby, które lubią mocną kawę, są takie, które preferują łagodniejszą
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:25   #1177
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
. Bo i tak żaden ekspres domowy nie zastąpi ciśnienia z eksp. przemysłowego.
.
Niestety to fakt. Tylko jeszcze żeby w tych super/hiper/ekstra wyposażonych kawiarniach zatrudniali ludzi umiejących te sprzęty obsłużyć. Szlag mnie trafia jak widzę ekspres za grube tysiące i piję z niego lurę , której nie da się przełknąć. Masz szczęście mieszkać blisko takiej kawiarni i takich baristów, którzy znają się na rzeczy.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 13:25   #1178
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Hmm... co do ekspresów to ja mam swoje zdanie Wg mnie (i moich znajomych baristów, od których czerpałam kawowa wiedzę) żaden ekspres ciśnieniowy domowy nie zastąpi takiego przemysłowego - dobrego (a taki to pewnie kosztuje ok. 40 tys. i w górę).
Z tym to nawet bym się mogła zgodzić

Dlatego naprawdę sądzę, że nie ma aż takiej różnicy między dobrymi kapsułkami, a takim domowym ciśnieniowcem.

My rozważaliśmy taki ciśnieniowiec za ok 4 tysiaki chyba, ale właśnie po różnych testach kaw stwierdziliśmy, że nie ma sensu aż tyle przepłacać i kapsułki są ok w porównaniu z tym, co wychodzi z ciśnieniowca.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:28   #1179
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A


Tutaj możesz sobie poczytać o 16 gatunkach Nespresso - http://www.nespresso.com/#/pl/pl/cof...so/grands_crus

Źle się wyraziłam. Chodziło mi to który ekspres kapsułkowy w ogóle wybrać. kapsułki to sobie mama sama przetestuje różne, a potem wybierze te , dla niej, najlepsze.
Czy te kapsułki różnych firm wszystkie do wszystkich ekspresów pasują?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:31   #1180
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Niestety to fakt. Tylko jeszcze żeby w tych super/hiper/ekstra wyposażonych kawiarniach zatrudniali ludzi umiejących te sprzęty obsłużyć. Szlag mnie trafia jak widzę ekspres za grube tysiące i piję z niego lurę , której nie da się przełknąć. Masz szczęście mieszkać blisko takiej kawiarni i takich baristów.
Masz rację Gdyby nie ta kawiarnia pod nosem to pewnie bym nadal szukała jakiegoś ekspresu ciśnieniowego.
Jest na tyle fajna, że to nie sieciówka, a zapaleńcy i ten swój ekspres przemysłowy tez mają jakiś wypasiony. Sprowadzaja też bardzo dobrą kawę. Utrzymują się przy życiu głównie z tego, że niedaleko jest szkoła społeczna/prywatna i gimnazjaliści/licealiści przychodzą tam na kawę na przerwach
Plus kawiarnia zaangażowana jest w różne akcje lokalne na Ochocie, więc wiadomo mieszkańcy ją wspierają i tam chodzą na kawę a nie do Starbucksa.
Czasem i tam jednak zdarzy się początkującemu bariście zrobić kiepska kawę. Jak to w życiu
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:32   #1181
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam. Chodziło mi to który ekspres kapsułkowy w ogóle wybrać. kapsułki to sobie mama sama przetestuje różne, a potem wybierze te , dla niej, najlepsze.
Czy te kapsułki różnych firm wszystkie do wszystkich ekspresów pasują?
Aaa, rozumiem
To ja polecam kapsułki Nespresso, które wchodzą np. do takich kapsułkowców Krupsa czy De Longhi:
http://dukapolska.com/katalog-produktow?q=nespresso
Małe, duże, ze spieniarką do mleka, bez, do wyboru, do koloru
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 13:36   #1182
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Z tym to nawet bym się mogła zgodzić

Dlatego naprawdę sądzę, że nie ma aż takiej różnicy między dobrymi kapsułkami, a takim domowym ciśnieniowcem.

My rozważaliśmy taki ciśnieniowiec za ok 4 tysiaki chyba, ale właśnie po różnych testach kaw stwierdziliśmy, że nie ma sensu aż tyle przepłacać i kapsułki są ok w porównaniu z tym, co wychodzi z ciśnieniowca.

Nie zawsze ten za 4 będzie lepszy od tego za trzy My pierwszy ekspres mięliśmy za kilkaset złotych i nie daj Boże takiego świństwa jaki on parzył. Już zwykła sypana zalana wrzątkiem była o niebo lepsza.
Mój teść jednak był szczęśliwy jak stał się jego posiadaczem i bardzo sobie kawę chwalił.
Tak jak mówiłam co osoba to inny gust. Inne kubki smakowe i inne podniebienie. A co za tym idzie inne wymagania i to na tyle w temacie ekspresów i kaw. Najważniejsze by każda z nas piła to, co jej smakuje

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Aaa, rozumiem
To ja polecam kapsułki Nespresso, które wchodzą np. do takich kapsułkowców Krupsa czy De Longhi:
http://dukapolska.com/katalog-produktow?q=nespresso
Małe, duże, ze spieniarką do mleka, bez, do wyboru, do koloru
Dziękuję za pomoc
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:39   #1183
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam. Chodziło mi to który ekspres kapsułkowy w ogóle wybrać. kapsułki to sobie mama sama przetestuje różne, a potem wybierze te , dla niej, najlepsze.
Czy te kapsułki różnych firm wszystkie do wszystkich ekspresów pasują?
Chyba nie... ale w sumie nie znam się

My mamy ekspres na kapsułki w studio/pracowni TZta (nie pamietam firmy, ale jakas niezła; dostalismy w prezencie ślubnym) i do niego pasują tylko ichniejsze kapsułki.
Kawa gatunkowo jest dobra, ale jak przychodzi dużo osób na nagranie i każda pije po kilka kaw to zaczyna wychodzić drogo (wychodzi ze mnie sknera )

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Aaa, rozumiem
To ja polecam kapsułki Nespresso, które wchodzą np. do takich kapsułkowców Krupsa czy De Longhi:
http://dukapolska.com/katalog-produktow?q=nespresso
Małe, duże, ze spieniarką do mleka, bez, do wyboru, do koloru
o to muszę sprawdzić, może te kapsułki będą pasować do tego naszego w studio
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:42   #1184
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Aha, i tak, nie wszystkie kapsułki pasują do każdego ekspresu.

Dlatego warto sprawdzić ile rodzajów i jakie typy kawy pasują do danego ekspresu, żeby się potem nie zdziwić Bo przykładowo Tchibo ma chyba tylko 3 albo 4 rodzaje kawy? A to już może komuś nie wystarczyć.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o to muszę sprawdzić, może te kapsułki będą pasować do tego naszego w studio
Zobacz

Ale wiem, że albo Krups, albo De Longhi (albo i jedna i druga firma) robią też kapsułkowce na inne kapsułki niż Nespresso. Te modele na nespresso nazywają się Krups Nespresso itp.

I w ogóle polecam też Dukę, oni czasem mają fajne promocje na te ekspresy - my w gratisie dostaliśmy spieniarkę za 300 A teraz święta, to też mogą być różne akcje.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:44   #1185
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Nie zawsze ten za 4 będzie lepszy od tego za trzy
zgadzam się duży wpływ na cenę ma m.in. design
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 14:06   #1186
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37956296]Ekspres obsluzyc umie, wiec nie w tym problem. W swoim sennym trybie "bez kija nie podchodz" musi od razu wypic kawe. Czasami walnie sobie jeszcze druga i dopiero zaczyna dzien. Nie ma czasu i ochoty na zabawe w parzenie.

btw: masz racje, najwyzej bedzie pila kawe po turecku (musialam wygooglac co to ) w wersji "dla zombie".[/QUOTE]Moge sobie podac reke z Twoja mama. Rano mam ten sam tryb. Budze sie i nieprzytomna lecee do kuchni wstawic wode. Pije kawe mielona i kozystam z zparzacza do kawy. Chwilke trzeba odczekac po zalaniu wrzatkiem ale fusow nie ma. Ekspres mam delonghi ale za dlugo sie czeka wiec rano pije zawsze taka z zaparzacza
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 14:18   #1187
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
w Hebe i Rossmanie nie znalazłam nic ciekawego Poluję na jakiś tusz Lancome lub od Helenki
W Douglasie są zestawy HR tusz plus mini micel i serum pod oczy, Lancome tusz mini micel i mini kredka

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
ja tez jeszcze nie dostałam. Płaciłam w piatek i nic. Zgodnie z Twoja rada weszlam na swoje konto i moje zamowienie widnieje jako nieoplacone
Mają niezłe tyły. Pewnie był szturm na P&R i się nie wyrabiają.
Napisz im maila odnośnie płatności bo może mają na koncie a nie odfajkowali tego na liście i kosmetyki wiszą jako nieopłacone.


Odnośnie kawy to ja wypijam z 10 kubków na rok więc doświadczenia w piciu kawy nie mam ale mam pytańsko
Dostaliśmy na ślub takie coś do kawy i nawet nie wiem czy kawa z tego jest dobra i jak się fachowo z tego przybytku korzysta.

Jest tutaj jakaś Pani dermatolog? Ostatnio zrobiły mi sie takie dziwne plamy na powiekach. Skóra w tych miejscach była sucha chropowata zaczerwieniona i swędziało jak diabli. Na noc smarowałam wazeliną i było ok zniknęło. Wczoraj wyskoczyły mi równolegle plamy na polikach i jest ten sam objaw. Posmarowałam wazeliną ale przecież nie bede wazeliną całego dzioba smarować bo mnie tak zapcha że mąż się do mnie nie będzie przyznawał byłam w aptece i babka nie wiedziała co to jest ;/ kupiłam zel pod oczy ze świetlikiem i zieloną herbatą. Wygląda to jak uczulenie tylko że ja nic "nowego" nie stosowałam (prócz cieni lovely i maybelline)
Spotkała się któraś z Was z takim czymś?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-12-04 o 14:23
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 14:18   #1188
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Hehe, ja się będę upierać, że to zależy od kapsułek, bo nie wszystkie są takie same

Natomiast fakt faktem, przed erą kapsułkowca wydawało mi się, że wszystkie kapsułki są identyczne, kawa jest niedobra i tylko kawa z dobrego ciśnieniowego jest coś warta.
Ale po wglębieniu się w temat okazało się, że i kapsułkowce są rózne, i kapsułki są różne, i kawy są różne i to naprawdę nie jest wszystko jedno czy ktoś ma Tchibo, Dolce Gusto czy Nespresso
Na pewno, ja się na kapsułkach nie znam, piłam tylko kilka smaków. W sumie to jestem ciekawa tych "lepszych", chętnie bym popróbowała Ale kawa z włoskiego czajniczka albo porządnej kawiarni i tak pozostanie moją ukochaną. Choć najbardziej wielbię kawę z przyprawami chai

Dostałam smsa od Mario, -23% na wszystko jeśli wydam 300zł. Mam ich w ...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:52   #1189
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Dostałam smsa od Mario, -23% na wszystko jeśli wydam 300zł. Mam ich w ...
Ja mam taki rabat przy zakupach za 200 ciekawe czemu mnie tak nisko cenią
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 16:01   #1190
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja dostalam taki sam jak Malgosia.. tez mnie wycenili na 200 zl

chyba dlatego, ze ostatnio wlasnie za 200 u nich krem kupilam
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:10   #1191
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja ostatnio robiłam zbiorowe zakupy za 700 i tez mnie na 200 wycenili
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:20   #1192
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Pewno znowu jakieś różne kody stosują.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:33   #1193
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wszędzie są, po prostu zamiast tu pisać, przejdź się po sklepach. Poza tym rok temu w Hebe były zestaw HR.
Jak wyraźnie napisałam: w moim mieście nie mam S. ani D., dlatego pytam, czy warto w ogóle się wybierać, czy jest coś ciekawego w zestawach

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
W Douglasie są zestawy HR tusz plus mini micel i serum pod oczy, Lancome tusz mini micel i mini kredka
dziękuję
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:42   #1194
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Powiedzcie mi Kochane, czy jak mam dwa kupony za punkty do Douglasa każdy na 40 zł to mogę je użyć podczas jednej transakcji? Miała już któraś z Was taki przypadek?
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:07   #1195
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi Kochane, czy jak mam dwa kupony za punkty do Douglasa każdy na 40 zł to mogę je użyć podczas jednej transakcji? Miała już któraś z Was taki przypadek?
Ja łączyłam ostatnio, bez problemu Nie połączą Ci tylko z bonem urodzinowym -10% i z akcjami -20% na cały asortyment.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Musa jest na indukcję, prawda? Chyba się skuszę
Jest na indukcję Na dowolną kuchenkę właściwie. Najtaniej je widziałam na porcelana24 bodajże jakby co
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:15   #1196
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi Kochane, czy jak mam dwa kupony za punkty do Douglasa każdy na 40 zł to mogę je użyć podczas jednej transakcji? Miała już któraś z Was taki przypadek?
Można łączyć cztery na raz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja mam taki rabat przy zakupach za 200 ciekawe czemu mnie tak nisko cenią
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
ja dostalam taki sam jak Malgosia.. tez mnie wycenili na 200 zl

chyba dlatego, ze ostatnio wlasnie za 200 u nich krem kupilam
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robiłam zbiorowe zakupy za 700 i tez mnie na 200 wycenili
Ja tam kupuję (w mojej ocenie) dość często, ale za mniejsze kwoty, 100-300. I odebrałam to tak, jakbym była tak marną klientką, że pozwolą mi skorzystać z promocji dopiero jak wydam 300, bo w przeciwnym razie mogłabym z niej, nie daj Boże, skorzystać, kupując temperówkę za 5zł. Nieładnie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:18   #1197
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Jest tutaj jakaś Pani dermatolog? Ostatnio zrobiły mi sie takie dziwne plamy na powiekach. Skóra w tych miejscach była sucha chropowata zaczerwieniona i swędziało jak diabli. Na noc smarowałam wazeliną i było ok zniknęło. Wczoraj wyskoczyły mi równolegle plamy na polikach i jest ten sam objaw. Posmarowałam wazeliną ale przecież nie bede wazeliną całego dzioba smarować bo mnie tak zapcha że mąż się do mnie nie będzie przyznawał byłam w aptece i babka nie wiedziała co to jest ;/ kupiłam zel pod oczy ze świetlikiem i zieloną herbatą. Wygląda to jak uczulenie tylko że ja nic "nowego" nie stosowałam (prócz cieni lovely i maybelline)
Spotkała się któraś z Was z takim czymś?
Też to przerabiałam niestety. Używałaś jakiś lakier do paznokci?- plamy na powiekach i wokół oczu to często alergia na lakier/żel/ do paznokci, bądź jakiś specyfik, z którym miały styczność dłonie (krem, piling, chemia).
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:19   #1198
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:32   #1199
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37967027]Ja łączyłam ostatnio, bez problemu Nie połączą Ci tylko z bonem urodzinowym -10% i z akcjami -20% na cały asortyment.[/QUOTE]

Dziękuję
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:33   #1200
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Też to przerabiałam niestety. Używałaś jakiś lakier do paznokci?- plamy na powiekach i wokół oczu to często alergia na lakier/żel/ do paznokci, bądź jakiś specyfik, z którym miały styczność dłonie (krem, piling, chemia).
łooo matko boska

czytałam i faktycznie to jakaś alergia na jakiś pierdoł ale cholerstwo co zaleczone to znowu sie pojawia.

z lakierowych nowości to
sally Hansen i essiakowe mini z ameryki

Już myślałam że coś z pielęgnacji ma tutaj winę
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.