Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 11:31   #1171
efelka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
tego preparatu już się nie stosuje pms jest ponoć dobry, ale ja jednak wolę wchłanialne

jak to sie juz nie stosuje? masz na mysli aquamid? to chyba jakies nowe wiadomosci masz bo kilka miesiecy temu jeszcze wysylalam zapytania do osob wstrzykujacych aquamid zeby dowiedziec sie o cene,
efelka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:35   #1172
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez efelka001 Pokaż wiadomość
jak to sie juz nie stosuje? masz na mysli aquamid? to chyba jakies nowe wiadomosci masz bo kilka miesiecy temu jeszcze wysylalam zapytania do osob wstrzykujacych aquamid zeby dowiedziec sie o cene,
kilkakrotnie zetknęłam się z opinią, że coraz większa liczba lekarzy odmawia wstrzykiwania tego preparatu. wpisz w wyszukiwarkę aquamid przemieszczanie, poczytaj osobiście nie zdecydowałabym się na ten
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:27   #1173
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
dr. Barbara Jerschina
Dziękuję za odpowiedź
W której La perli ona przyjmuję, na łowickiej?
Byłam tam ostatnio na epilacji.
A co powinno zrobić się najpierw, makijaż permanentny czy powiększenie ust?
Jedno i drugie mam w planach, tylko nie wiem co pierwsze?
I ja też mam aparat na zębach, ale już niedługo, bo do lutego.
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r

Edytowane przez bb-m
Czas edycji: 2010-11-26 o 20:34
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:26   #1174
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bb-m Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
W której La perli ona przyjmuję, na łowickiej?
Byłam tam ostatnio na epilacji.
A co powinno zrobić się najpierw, makijaż permanentny czy powiększenie ust?
Jedno i drugie mam w planach, tylko nie wiem co pierwsze?
I ja też mam aparat na zębach, ale już niedługo, bo do lutego.
w panoramie i chyba na wilczej. też mam w planach trwały makijaż z tego co znalazłam w necie to najpierw powiększanie, ale to z forum wiadomości, nie od speca trzeba dopytać.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 09:12   #1175
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
w panoramie i chyba na wilczej. też mam w planach trwały makijaż z tego co znalazłam w necie to najpierw powiększanie, ale to z forum wiadomości, nie od speca trzeba dopytać.
Jak będę kolejny raz na epilacji to się wszystkiego dowiem i dam znać.
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:37   #1176
efelka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
kilkakrotnie zetknęłam się z opinią, że coraz większa liczba lekarzy odmawia wstrzykiwania tego preparatu. wpisz w wyszukiwarkę aquamid przemieszczanie, poczytaj osobiście nie zdecydowałabym się na ten

myślac o aquamidzie, czytalam w sumie tylko pozytywne opinie, bo tylko takie znalazlam wtedy w internecie. masz racje, jednak to nie to. a co to takiego PMS? szukalam ale niewiele znalazlam na ten temat.... mam na mysli jak to dziala i ile kosztuje.. w szczecinie robia tez przeszczep skóry z posladka (swieze info wlasnie dostalam) za 3000zl, jest to jednak w znieczuleniu ogolnym - co o tym myslicie? i powikszanie silikonem 5000zl ale silikon raczej odpada.
efelka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:24   #1177
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez efelka001 Pokaż wiadomość
myślac o aquamidzie, czytalam w sumie tylko pozytywne opinie, bo tylko takie znalazlam wtedy w internecie. masz racje, jednak to nie to. a co to takiego PMS? szukalam ale niewiele znalazlam na ten temat.... mam na mysli jak to dziala i ile kosztuje.. w szczecinie robia tez przeszczep skóry z posladka (swieze info wlasnie dostalam) za 3000zl, jest to jednak w znieczuleniu ogolnym - co o tym myslicie? i powikszanie silikonem 5000zl ale silikon raczej odpada.
http://www.fabrykaurody.com/medycyna...ztaltu-twarzy/ tu jest opisane co to jest.
a tutaj z wątku, zdaje się, że chyba ktoś robił pms?
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 02:43   #1178
efelka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
http://www.fabrykaurody.com/medycyna...ztaltu-twarzy/ tu jest opisane co to jest.
a tutaj z wątku, zdaje się, że chyba ktoś robił pms?

no własnie interesowały by mnie wrazenia osoby ktora juz wstrzyknela sobie PMS. na tej stronie juz czytałam, o aquamidzie tez sie wypowiadaja pozytywnie, wiec nie bardzo jestem przekonana co do tych informacji
efelka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 16:53   #1179
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

tak sie zastanawiam, a po powiekszac usta? pozniej wszystkie kobiety wygladaja tak samo... ja tam stawiam na naturalnosc! trzeba sie akceptowac taka jaka sie jest.
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:27   #1180
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam, a po powiekszac usta? pozniej wszystkie kobiety wygladaja tak samo... ja tam stawiam na naturalnosc! trzeba sie akceptowac taka jaka sie jest.
ale czy ktoś się tu o to pyta?
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:19   #1181
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

/\ skoro dziewczyny sie pytaja o adresy i metody tzn. ze chca sie temu zabiegowi poddac prawda?
Mam nadzieje, ze przynajmniej ktoras z nich sie zastanowi po co to robic. Na poludniu Europy to juz jakas epidemia z powiekszaniem ust i wszystkie wygladaja jednakowo... nieladnie. Polki sa piekne i po co to psuc? To juz tanszym sposobem - makijazem mozna wizualnie powiekszyc usta
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 00:43   #1182
efelka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

KTO ROBIL PMS ??? i moze przedstawic swoje wrazenia PO ?
efelka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 21:14   #1183
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
/\ skoro dziewczyny sie pytaja o adresy i metody tzn. ze chca sie temu zabiegowi poddac prawda?
Mam nadzieje, ze przynajmniej ktoras z nich sie zastanowi po co to robic. Na poludniu Europy to juz jakas epidemia z powiekszaniem ust i wszystkie wygladaja jednakowo... nieladnie. Polki sa piekne i po co to psuc? To juz tanszym sposobem - makijazem mozna wizualnie powiekszyc usta
...ale chyba nie to jst teate tego forum, prawda? Nie wiem po co czytasz i komentujesz jeśli nie jesteś zainteresowana ty teate...To forum dla osob , które CHCĄ powiększyć sobie usta i nie pytają o to czy warto...
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 12:24   #1184
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
...ale chyba nie to jst teate tego forum, prawda? Nie wiem po co czytasz i komentujesz jeśli nie jesteś zainteresowana ty teate...To forum dla osob , które CHCĄ powiększyć sobie usta i nie pytają o to czy warto...
raczej wątek, e nie forum... ;-) poza tym robisz Off Topic.
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 15:07   #1185
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja ponawiam swoje pytanko odnośnie zrobienia zabiegu w Krakowie?
Mozecie kogoś polecić? Zastanwaiam się nad gabinetem BonaDea w Krakowie. Byłam tam dwa razy na botoxie,ale nie wiem jak u nich z wypelnianiem ust proszę o porade.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:25   #1186
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
dr. Barbara Jerschina
Wersta, dzięki za poprzednią odpowiedz! mam jeszcze jedno pytanie a propos pani dr - czy jest u niej tak ze przychodzisz po ok. dwoch tygodniach po zabiegu zeby ewentualnie dostrzyknac (czy poprawic ksztalt) z ampulki za ktora zaplacilas? bo przeciez placi sie za cala ampulke.
wiem ze bylo tak u dr pszennego w sharley'u i bardzo mi sie to podoba, bo trudno od razu na zabiegu stwierdzic ile trzeba wstrzyknac, w pierwszym momencie wydaje sie ze juz efekt jest nie wiadomo jaki i ze nawet przesadzony a potem sie okazuje ze jak opuchlizna zejdzie to niewiele widac albo ksztalt nie do konca taki jak sie chcialo...
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:57   #1187
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leela25 Pokaż wiadomość
Wersta, dzięki za poprzednią odpowiedz! mam jeszcze jedno pytanie a propos pani dr - czy jest u niej tak ze przychodzisz po ok. dwoch tygodniach po zabiegu zeby ewentualnie dostrzyknac (czy poprawic ksztalt) z ampulki za ktora zaplacilas? bo przeciez placi sie za cala ampulke.
wiem ze bylo tak u dr pszennego w sharley'u i bardzo mi sie to podoba, bo trudno od razu na zabiegu stwierdzic ile trzeba wstrzyknac, w pierwszym momencie wydaje sie ze juz efekt jest nie wiadomo jaki i ze nawet przesadzony a potem sie okazuje ze jak opuchlizna zejdzie to niewiele widac albo ksztalt nie do konca taki jak sie chcialo...
niestety trzeba płacić ae ona nie chce robić wcześniej poprawek niż po ok. 4 tyg.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:54   #1188
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
niestety trzeba płacić ae ona nie chce robić wcześniej poprawek niż po ok. 4 tyg.
hmm to średnio... po 4 tyg zaczeta ampulka bedzie juz do niczego i trzeba bedzie zaczynac nowa... a ile kosztuje taka poprawka? chyba nie tyle co pierwotny zabieg?
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:13   #1189
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leela25 Pokaż wiadomość
hmm to średnio... po 4 tyg zaczeta ampulka bedzie juz do niczego i trzeba bedzie zaczynac nowa... a ile kosztuje taka poprawka? chyba nie tyle co pierwotny zabieg?
byłam 3 razy i za każdym razem pełna kwota. tutaj nie przechowują ampułek
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 15:13   #1190
agness30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, wczoraj powiekszyłam usta i wyczuwam kilka małych grudek po wew. stronie ust. Wiem że trzeba to masować ale kiedy mam zacząć masowanie i ile razy dziennie to robić/ jak długo? Pozdrawiam serdecznie
agness30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:45   #1191
martynka_9898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

witajcie,

Podpowiecie mi który z preparatow do powiększania ust powinnam wybrac? Który z nich jest najlepszy, czym się roznią?

  • Stylage
  • Juvederm
  • Surgiderm
  • Teosyal Kiss
  • Restylane
Przeczytałam 39 stron tego tematu, w większości wybieracie
  • Teosyal Kiss
  • Restylane
  • Juvederm
Ciekawi mnie dlaczego?
Jedna dziewczyna wspomniała, że " ...że preparat im gładszy

bardzie jednolity kwas hial tym efekty sa dłuższe i nie ma

takiego ryzyka rozwarstwienia się i grudek... "

Czy wiecie, który preparat nie powoduje "grudek" ? Czy tworzenie się grudek faktycznie zależy od preparatu czy od sposobu aplikacji kwasu?

Edytowane przez martynka_9898
Czas edycji: 2010-12-12 o 21:22
martynka_9898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 18:01   #1192
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martynka_9898 Pokaż wiadomość
witajcie

Podpowiecie mi który z preparatow do powiększania ust powinnam wybrac? Który z nich jest najlepszy, czym się roznią?

  • Stylage
  • Juvederm
  • Surgiderm
  • Teosyal Kiss
  • Restylane
Dołączam się do pytania, też mnie to interesuje, ale szczerze mówiąc wydaje mi się, że ostatecznie i tak najlepiej zdać się na lekarza i jego opinię, który preparat w konkretnym przypadku jest najodpowiedniejszy...
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 11:35   #1193
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja mam powiększone usta preparatem juvederm, na poczatku odczuwalam kilka grudek ale zaczełam masować usta i grudki znikają. Ponoć ważny jest masaż ust poprzez uciskanie, wtedy nie pojawiaja sie grudki a te które są stopniowo wchłaniają się. Mi preparat polecil lekarz, więc myslę że najlepiej zdać się własnie na niego. Pozdrawiam
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 11:37   #1194
efelka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Ja mam powiększone usta preparatem juvederm, na poczatku odczuwalam kilka grudek ale zaczełam masować usta i grudki znikają. Ponoć ważny jest masaż ust poprzez uciskanie, wtedy nie pojawiaja sie grudki a te które są stopniowo wchłaniają się. Mi preparat polecil lekarz, więc myslę że najlepiej zdać się własnie na niego. Pozdrawiam

a ile zaplacilas za ten preparat ? i jak dlugo trzymaja sie efekty?
efelka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 11:49   #1195
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez efelka001 Pokaż wiadomość
a ile zaplacilas za ten preparat ? i jak dlugo trzymaja sie efekty?
1 ampułka 0.55 ml kosztuje 600 zł, po zabiegu usta byly trochę spuchniete ale juz na 2 dzien spokojnie mogłam iść do pracy, siniaczki mialam ale po wew. stronie ust wiec nie było ich widać. Od powiekszenia minął dopiero tydzien ale usta są cały czas prawie takie same jak 2-go dnia. Z efektu jestem zadowolona, usta są ładnie zaznaczone i wieksze

Edytowane przez agaa125
Czas edycji: 2010-12-13 o 15:02
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:37   #1196
asik1013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Odradzam

Nie odradzam zabiegu, bo jest to genialna sprawa. Ale ostrzegam! Pomyślcie najpierw do kogo idziecie, sprawdźcie dobrze opinie o danej osobie. Ja tego nie zrobiłam i żałuję.

Zdecydowałam się na powiększenie ust i niestety żałuję, że nie udałam się do kogoś innego. Wybrałam panią doktor Beatę Miękoś-Zydek. Po powiększeniu usta stały się nierówne. Gdy zgłosiłam się z prośbą o poprawkę usłyszałam pretensje, że chcę mieć kolejny zabieg za darmo. Pani doktor nie przyznawała się do błędu, mimo iż na pierwszy rzut oka było widać ogromną różnice między prawą a lewą stroną górnej wargi. Wszyscy znajomi zwracali uwagę, że wygląda to kiepsko, ale Pani doktor jako jedyna osoba różnicy nie widziała. Mimo to zostałam zaproszona na dokonanie poprawki. Niestety ona nic nie dała. Pojawiałam się u Pani Miękoś-Zydek 4 razy na same poprawki ( w sumie było 5 wizyt). Ostateczny efekt był lepszy, jednak wciąż nieidealny. Pani doktor do końca wypierała się błędu. Podczas ostatniej wizyty usłyszałam, że faktycznie róznica była ale teraz już na 100% jej nie ma. Jednak wszystkie wcześniejsze spotkania opierały się na tym, iż pani doktor różnicy nie widzi dodatkowo na każdym spotkaniu musiałam wysłuchiwać uszczypliwych uwag. Podczas jednej wizyty usłyszałam nawet bym wyleczyła kompleksy to wtedy przestanę widzieć niedociągnięcia.
Zdecydowanie odradzam.
asik1013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:45   #1197
asik1013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Sam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym polecam, ale polecam rownież dobrze sprawdzić osobę do której się idzie. Ja tego nie zrobiłam i żałuję, bo teraz musi to inny lekarz poprawiać.

Dla osób z Łodzi - odradzam Panią doktor Miękoś-Zydek. Pani doktor wykazuje się zupełnym brakiem profesjonalizmu. Sytuację tą opisywałam już wcześniej na tym forum. Tu powiem skrótowo. Źle wstrzyknięty kwas, szereg uszczypliwych uwag dotyczących mojej osoby oraz strata nerwów i masy czasu. Totalny brak profesjonalizmu.

Odradzam.
asik1013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:21   #1198
anna26m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Witam po dłuższej przerwie. Nie odzywałam się bo prosicie o zdjęcia a ja mimo, że napisałam o nie maila to do dzisiaj nie dostałam zwrotnego ze zdjęciami :/
Widzę, że ktoś tu wpadł w niepowołane ręce. Ja na szczęście jestem nadal zadowolona. Efekt już jest coraz mniej widoczny, ale po pomalowaniu błyszcczykiem usta nadal wyglądają niesamowicie.

Polecam Gabinety Juwena gdzie miałam wykonywany zabieg. Kosz to 1260zł jeśli efekt ma być widoczny i zostanie wykorzystana cała ampułka, jeśli zużuje się mniej to i mniej się płaci. Rzecz fajna to to, że można np wykorzysttać połowe a na konsultacji po ok 3 tygodniach dostrzyknąć resztę jeśli ma się taka chęć.
Moja znajoma robiła usta (i nie tylko) u dr Jolanty Wojsy w Zabrzu na Kowalskiego i też jest super zadowolona.
Te dwa gabinety polecam z czystym sumieniem
anna26m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:08   #1199
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Powiększanie ust

Cytat:
Napisane przez maniaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z was girls, ma jakieś doświadczenia związane z powiększaniem ust kwasem hialuronowym?

Jakie to daje efekty? ile zabiegów trzeba wykonać? Czy gra jest "warta świeczki"?

Mam takie małe usteczka, chciałbym żeby były pełniejsze troszkę...potrzebuje rady http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Ja mam tylko z obserwacji... Moja koleżanka sobie robiła, w Krakowie w Multimedisie - Centrum Medycyny Estetycznej. Moja koleżanka przeszła przez to na luzie, ale trafiła na fachowca - lekarz jej doradził mniejsze wypełnienie i faktycznie wygląda super i pewnie lepiej niż zamierzała (chciała bardzo powiększyć usta, a to już nie modne, podobno).
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 10:28   #1200
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

u mnie dłużej utrzymuje się teosyal niż juvederm, a usta w dotyku są jak "prawdziwe"
zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu teosyal
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.