Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-19, 14:37   #1171
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiu mi podoba się Szymon i Amelia z Twoich typów.

Iza spodnie super-zamawiaj!!!

Sylwia-zuza mi też podoba się ten wózek
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 16:31   #1172
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

iza spodnie super a jeszcze lniane to na lato przewiewne...jak znalazł
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 09:58   #1173
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczynki u mnie w domu już czeka na pysiątko kołyska
Dostałam ją w spadku od przyjaciółki, która mieszka aktualnie w Angli, na zdjęciach jej maleństwo, które teraz ma 10 miesięcy Oczywiście troszkę wcześnie..., ale była właśnie w Polce więc ją nam przywiozła z całą masą pięknych ciuszków jak zrobię jakieś fotki to Wam pokarzę bo niektóre to tylko schrupać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kołyska w.jpg (107,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kołyska aw.jpg (86,2 KB, 30 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 12:51   #1174
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cześć dziewczynki,
Ja już też mam swoje typy imion: Pola lub Kaja.
wiecie chyba zostanę sama z dzidziusiem i w ogóle......koniec narzekania
Pa.....
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 16:28   #1175
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edytkap...

moje typy to Maciej i Maja lub Zosia
annula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 18:34   #1176
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki,
Ja już też mam swoje typy imion: Pola lub Kaja.
wiecie chyba zostanę sama z dzidziusiem i w ogóle......koniec narzekania
Pa.....
a czemu sama? .. nie smutaj, ja tez z dzidziusiem bede sama...poradzimy sobie
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 19:48   #1177
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Właśnie dziś moj ukochany powiedział mi, że do siebie nie pasujemy, że nigdy mnie nie pokocha, że błędem chyba były te wspolne lata spedzone... ciężko mi . sorki że tak narzekam ale naprawdę mi ulżyło jak przelałam to forum
A powodem tego zachowania były ciągłe telefony "byłych " koleżanek, sms-y, e`maile - z podtekstami. Ja chyba tego nie wytrzymałam i powiedziałam że mam już dość tolerowania. Najbardziej denerwuje mnie fakt że te panny nie wiedzą nic o mojej ciąży i nadal próbuja swoich szans . Mam wrażenie że on wstydzi się nas i tego że jestem w ciąży.... i nic im nie powiedział.
Uh.... ulzyło mi
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 08:34   #1178
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
Właśnie dziś moj ukochany powiedział mi, że do siebie nie pasujemy, że nigdy mnie nie pokocha, że błędem chyba były te wspolne lata spedzone... ciężko mi . sorki że tak narzekam ale naprawdę mi ulżyło jak przelałam to forum
A powodem tego zachowania były ciągłe telefony "byłych " koleżanek, sms-y, e`maile - z podtekstami. Ja chyba tego nie wytrzymałam i powiedziałam że mam już dość tolerowania. Najbardziej denerwuje mnie fakt że te panny nie wiedzą nic o mojej ciąży i nadal próbuja swoich szans . Mam wrażenie że on wstydzi się nas i tego że jestem w ciąży.... i nic im nie powiedział.
Uh.... ulzyło mi
hmm... wybacz, ale ten facet troche dziwny, robil ci dziecko po to zeby zostawic? cholera... ze tez takie dziwadla zyja na tym swiecie? Wy rozumiem slubu nie macie? Wydaje mi sie, ze ten twoj facet nie dorosl do bycia ojcem, tak jak niestety moj.... i skoro on ci powiedzial, ze do siebie nie pasujecie to go zostaw, bo chyba lepiej bedzie dla dziecka jesli bedzie sie wychowywalo przy kochajacej matce niz przy "nie pasujacych" do siebie rodzicow, gdzie ojciec jest chyba wiekszym dzieckiem niz twoj maluszek. Jestem z Toba skarbie, trzymaj sie i pisz jak sytuacja.
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 09:47   #1179
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

edytkap... strasznie mi przykro...
tym bardziej ze wlasnie teraz musisz przez cos takiego przechodzic...
ja mam takie zdarzenie za soba, kiedy to 3 lata temu po 3 latach ukochany opuscil mnie dla "kolezanki" bo "mu sie znudzilo" i "to jednak nie to"...
nie chce sobie przypominac co wtedy czulam, bo to byl straszny bol i tym bardziej Tobie wspolczuje bo wiem co przezywasz... i jeszcze niewinna mala istotka w to wszystko wmieszana...
z wlasnego doswiadczenia wiem ze trzeba byc z ludzmi, starac sie nie przebywac samemu i nie myslec o tym co nas spotkalo. Mnie bardzo pomogly wtedy przyjaciolki i mama - po prostu wyciagaly mnie gdzie badz zebym sie rozerwala...
a teraz - jestem najszczesliwsza na swiecie zona odpowiedzialnego i kochanego czlowieka. Wiem, ze Tobie tez sie wszystko ulozy i trzymam za to kciuki.
zawsze mozesz nam sie wyzalic jak ci ciezko bo wiem jak to bardzo pomaga. Glowa do gory!
annula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 12:27   #1180
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysia kołyska bardzo ładna a dzidzia w kołysce słodziutka

Co do ciuszków to ja też miałam okazję kupić parę fajowych rzeczy od koleżanki z Anglii po okazyjnej cenie- większość to nowe ciuszki z firmy Next Postaram się wkleić fotki.

Edytko-Słońce3maj się Tak mi przykro Mam nadzieję że masz wokół siebie życzliwe osoby które Cię wspierają. Pamiętaj też, że zawsze możesz wygadać się na naszym forum. mam nadzieję, że wszystko jakoś sie ułoży

Pozdrawiam wszystkie samotne mamy
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 12:57   #1181
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witajcie dziewczyny, wczoraj wieczorem wrocilam do domu po 2 tyg. pobycie w Polsce u rodzicow. Jak to zwykle bywa czas ten szybko mi zlecial i juz bym chciala wracac Przyjechalam obladowana zakupami dla dziecka . Kupilam lozeczko Drewexu biale Julia z szuflada+ materac kokosowy(wydawal mi sie najtwardszy i byl bardzo polecany przez sprzedawce ) , ubranka. Ceny w porownaniu z cenami we Wloszech sa bardzo konkurencyjne dlatego tez staralam sie niczego nie zapomniec. Widze , ze duzo sie dzialo jak mnie nie bylo na forum. Gratuluje wszystkim mamom coreczek i synusiow.
Pysiamn kolyska super. Tez bym taka chciala
Edytkap glowa do gory . Nie moge powiedziec , ze wiem co czujesz bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji ale wiem , ze zycie jest pelne niespodzianek. Znam wiele dziewczyn, ktore ulozyly sobie zycie z innym partnerem i sa najszczesliwsze pod sloncem. Szkoda tylko , ze tralilas na tak nieodpowiedzialnego czlowieka. A moze Twoj TZ sobie jeszcze wszystko przemysli i bedziecie razem . Zycze Ci tego z calego serca.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 13:28   #1182
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

hej
Edytko 3maj sie bedzie dobrze
dziewczyny jak intensywne czujecie ruchy? Zauwazylam ze jak sie poloze na plecach i wyprostuje nogi to dziecko dostaje szalu-strasznie kopie. W ciagu dnia tez potrafi niezle przywalic-a to dopiero pocztek-co dopiero bedzie za kilka tygodni.
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:16   #1183
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dzięki dziewczynki
Edytko , ja nie miałam osobiście takich doświadczeń trafił mi się cudowny facet... BOŻE DZIĘKI CI ZA TO, ale mam kilka koleżanek, które są w takiej sytuacji jak ty ...nosek do góry będzie dobrze
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło ! bądz dzielna, zobaczysz maleństwo doda Ci skrzydeł
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 16:42   #1184
szmidtka
Raczkowanie
 
Avatar szmidtka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej
Edytko 3maj sie bedzie dobrze
dziewczyny jak intensywne czujecie ruchy? Zauwazylam ze jak sie poloze na plecach i wyprostuje nogi to dziecko dostaje szalu-strasznie kopie. W ciagu dnia tez potrafi niezle przywalic-a to dopiero pocztek-co dopiero bedzie za kilka tygodni.

Ja mam tak samo! Mój malec tak strasznie kopie, że nie da sie juz tego nie wyczuć...choć dopiero 22tydzień mi sie zaczyna Najbardziej czuję ruchy dzidziusia właśnie jak leżę sobie na pleckach prościutko jak się kładę spać to na chwilę się tak kładę z rączkami na brzuszku i śmieję sie do siebie wtedy najbardziej wyczuwam przewrotki mój dzidziuś szaleje..a w szczególności tez kiedy jestem po obiadku..sił mu przybywa i warjuje śmiesznie tak


Edytko wszystko się ułoży zobaczysz...trzymaj się cieplutko
__________________
Dzieci są skrzydłami człowieka...
szmidtka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:47   #1185
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
Właśnie dziś moj ukochany powiedział mi, że do siebie nie pasujemy, że nigdy mnie nie pokocha, że błędem chyba były te wspolne lata spedzone... ciężko mi . sorki że tak narzekam ale naprawdę mi ulżyło jak przelałam to forum
A powodem tego zachowania były ciągłe telefony "byłych " koleżanek, sms-y, e`maile - z podtekstami. Ja chyba tego nie wytrzymałam i powiedziałam że mam już dość tolerowania. Najbardziej denerwuje mnie fakt że te panny nie wiedzą nic o mojej ciąży i nadal próbuja swoich szans . Mam wrażenie że on wstydzi się nas i tego że jestem w ciąży.... i nic im nie powiedział.
Uh.... ulzyło mi
Z reguły jestem spokojna i opanowana, więc wybacz mojemu wybuchowi emocji: ten Twój facet to męska, szowinistyczna świnia i do tego jeszcze nieodpowiedzialny . Wiem edytko, że pewnie go kochasz, ja trafiłam kiedyś na podobnego dupka , choć moja sytuacja była o ciut lepsza, bo nie byłam w ciąży... Na szczęście ze szponów owego dupka wyrwał mnie skutecznie mój kochany mąż, którego zaczęłam doceniać dopiero w 2 lata po ślubie .
Cóż mogę Ci tylko życzyć, aby sytuacja się rozwiązała dla Ciebie i dzidzi jak najlepiej.


Mój lekarz mnie chyba zabije , dzisiaj odebrałam wyniki znów za niska hemoglobina. I to jeszcze niższa niż w poprzednim badaniu, no a teraz biorę żelazo. Na szczęście bark białka w moczu, uf zatrucia nie ma .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:48   #1186
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

PYSIA kochana moja,mam pytanie dotyczące L4,znów....
Wróciłam dziś do pracy,ohhhh z wielkim trudem... ...
Czy jak popracuję,powiedzmy do końca czerwca,to będę mogła iść już SPOKOJNIE na zwolnienie od powiedzmy 1 lipca ,uwzględniając te 7 dni w styczniu,i te ostatnie 26 dni...

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:49   #1187
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Z reguły jestem spokojna i opanowana, więc wybacz mojemu wybuchowi emocji: ten Twój facet to męska, szowinistyczna świnia i do tego jeszcze nieodpowiedzialny . Wiem edytko, że pewnie go kochasz, ja trafiłam kiedyś na podobnego dupka , choć moja sytuacja była o ciut lepsza, bo nie byłam w ciąży... Na szczęście ze szponów owego dupka wyrwał mnie skutecznie mój kochany mąż, którego zaczęłam doceniać dopiero w 2 lata po ślubie .
Cóż mogę Ci tylko życzyć, aby sytuacja się rozwiązała dla Ciebie i dzidzi jak najlepiej.


Mój lekarz mnie chyba zabije , dzisiaj odebrałam wyniki znów za niska hemoglobina. I to jeszcze niższa niż w poprzednim badaniu, no a teraz biorę żelazo. Na szczęście bark białka w moczu, uf zatrucia nie ma .
:Popier am w 100% !!!Dobrze powiedziane
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 19:11   #1188
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
PYSIA kochana moja,mam pytanie dotyczące L4,znów....
Wróciłam dziś do pracy,ohhhh z wielkim trudem... ...
Czy jak popracuję,powiedzmy do końca czerwca,to będę mogła iść już SPOKOJNIE na zwolnienie od powiedzmy 1 lipca ,uwzględniając te 7 dni w styczniu,i te ostatnie 26 dni...

Ot kombinatorka.... Ja tu myślę, jak na zwolnienie nie iść, ale chyba w końcu się wybiorę, z trudem przeżyłam dzisiejszy dzień.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 19:51   #1189
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Ot kombinatorka.... Ja tu myślę, jak na zwolnienie nie iść, ale chyba w końcu się wybiorę, z trudem przeżyłam dzisiejszy dzień.
Sorry,ale o co co chodzi? Co to ma znaczyć z tą "ot kombinatorką"?
Jestem w 19 tc,chyba mam prawo źle się czuć?Dla mnie przesiedzenie 8 godz przy biurku w tym stanie przed komputerem, w tym upale jest akurat męczące,a na żadne fory ze strony szefów nie mogę liczyć,więc szukam wyjścia z sytuacji!! A jak tobie sprawia taką przyjemność praca w tym stanie -to daj ci Boże zdrowie-pracuj sobie nawet do 40 tc!
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 22:44   #1190
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Sorry,ale o co co chodzi? Co to ma znaczyć z tą "ot kombinatorką"?
Jestem w 19 tc,chyba mam prawo źle się czuć?Dla mnie przesiedzenie 8 godz przy biurku w tym stanie przed komputerem, w tym upale jest akurat męczące,a na żadne fory ze strony szefów nie mogę liczyć,więc szukam wyjścia z sytuacji!! A jak tobie sprawia taką przyjemność praca w tym stanie -to daj ci Boże zdrowie-pracuj sobie nawet do 40 tc!
Izo, nie denerwuj się tak bardzo... Nie miałam nic złego na myśli, absolutnie nie chodziło mi o to, że wykręcasz się od pracy, bo rozumiem, że tak moją wypowiedź odebrałaś. To porównanie było kontynuacją wypowiedzi Pysi z poprzedniej strony. Tylko to miałam na myśli, pisząc to. Dla przypomnienia cytuję Pysię, aby nie było wątpliwości o którą część wypowiedzi mi chodziło.

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Iza ty kombinatorko

Więc wg mych obliczeń to takzwolnienie które masz od kwietnia zakładając że do końca maja też pociągniesz L4 to już:
37 dni, i kolejno miesiące c
zerwiec30dni+
lipiec31 dni+
sierpień 31dni +
wrzesień 30 dni +
paźdiernik 15 dni
-----------------------
do terminu porodu wychodzi 174 dni

Trzeba brać pod uwagę że normalnie poród może odbyć się od 2 tygodni wcześniej do 2 tygodni później

Tak więc zapasu masz tylo 8 dni

P.S. Iza mam nadzieję że pamiętasz i masz pewność że od stycznia do 25 kwietnia nie byłaś na innym L4, bo liczy się wszystko ciążowe, nie ciążowe tj za cały rok od styczna, bo jeśli byłas wcześniej to też to trzeba dodać
I absolutnie nie uważam, że nie masz prawa do zwolnienia. A co do szefów, ja mam troszkę luzu u dyrektora, ale co z tego, jak przy tej pogodzie dzieci w szkole są strasznie upierdliwe? I chyba właśnie tak jest, ja lubię swoją pracę i lubię uczyć swoich uczniów, bo tylko to mnie trzyma przed pójściem na zwolnienie.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 08:53   #1191
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edytko bardzo mi przykro i wyobrazam sobie jak musi ci być ciężko.

Normalnie ja się tak wkurzam jak słysze takie historie, jacy ci niektórzy faceci są nieodpowiedzialni i dziecinni. Jak można sie wstydzić swojej kobiety która jest w ciąży i tak po prostu odejść - dla mnie szczyt dziecinady, on chyba emocjonalnie jescze z podstawówki nie wyszedł.
Buziaczki dla ciebie i dzidzi trzymaj sie i bądz silna, a poza tym na forum zawsze możesz się wygadać .
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 11:07   #1192
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edytka!!! Trzymam kciuki za Ciebie i za maleństwo.. Jak będziesz chciała się wygadać, to sie wygaduj!! Po to tu jesteśmy, żeby Cię wspierać

My z Polunią jesteśmy chore na katar przebrzydły i na gardełko Fatalnie i co jak co, ale kataru nienawidze najbardziej na świecie, bo zaraz mnie głowa boli, uszy sie zatykają no i nie czuję nic bo mi węch wysiadł..OKROPNIE!!!!!!!! !!!!!!
Pan doktor przepisał nam bezpieczne leki i jakoś się staramy wykaraskać z tego przeziębiońska wstrętnego
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 11:09   #1193
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hejka!
Oto fotki ciuszków które kupiłam od koleżanki z Anglii

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6aaecaa5e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cb8f49e28.html

Poza tym wkleiłam swoje foty na forum z brzucholkami

Iza widze że nie tylko ja reaguję tak emocjonalnie Ostatnio jestem jak burza, wszystko mnie drażni i denerwuje Nawet TŻ stwierdził że należy mi się

A wracając od wątku z wózkami to byłam wczoraj w sklepie o Pani odradziłam mi wózki które wcześniej upatrzyłam tj. V3 Coneco i Atlantica Baby Design. Jestem już całkiem chyba jednak wybiorę Graco Quattro Tour
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 11:39   #1194
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edytka, wiem że łatwo mówić trzymaj się no ale musisz to przetrwać i być uśmiechnieta dla Twojego maleństwa.Mam nadzieję, że Twój TŻ jeszcze dojrzeje i wszystko dobrze się ułoży-tego Ci życzę z całego serca.

A ja wróciłam ze wsi od rodziców no i mam straszny ból krzyża z lewej strony i okropne uczulenie, jestem w swędzących czerwonych krostkach (pewnie to uczulenie na kury albo jakąś paszę, bo musiłam pod nieobecność mamy zająć się jej obowiązkami) miałam dziś iść do lekarza ale postanowiłam, że nie pojdę, bo boję się brać jakichkolwiek tabletek by nie zaszkodzić małej, narazie stosuje samo wapno. Ale od wczoraj wieczorem jak wróciłam to chyba już mi nic nie przybywa tzn. że chyba samo zejdzie. Najbardziej martwię się tymi na brzuchu mam 3 ale takie rozległe, posmarowałam na noc oliwka dla dzieci i wydaje mi sie, ze troszku pomogło.
Dobrze, ze męża nie ma wyjechal na parę dni do Rumuni na pomiary to nie krzyczy na mnie, że nie uważam na siebie. Oj faceci zcasrm nie rozumieją kobiet.
A i jeszcze jedno widziałam u rodziców torbę z różnymi rzeczami dla dziecka (pościel, kocyki zabawki itp.)pewnie siostra przywiozla po swoim dziecku. Kiedyś mówiłam mamie, że za wcześno na gromadzenie rzeczy dla dziecka to mi nic nie mówią.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 13:02   #1195
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez anaid5 Pokaż wiadomość
Hejka!
Oto fotki ciuszków które kupiłam od koleżanki z Anglii

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6aaecaa5e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cb8f49e28.html

Poza tym wkleiłam swoje foty na forum z brzucholkami

Iza widze że nie tylko ja reaguję tak emocjonalnie Ostatnio jestem jak burza, wszystko mnie drażni i denerwuje Nawet TŻ stwierdził że należy mi się

A wracając od wątku z wózkami to byłam wczoraj w sklepie o Pani odradziłam mi wózki które wcześniej upatrzyłam tj. V3 Coneco i Atlantica Baby Design. Jestem już całkiem chyba jednak wybiorę Graco Quattro Tour
a dlaczego odradzila?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 13:10   #1196
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edytko, nigdy nie byłam w podobnej sytuacji, więc nie do końca wiem co czujesz... , ale...
Wydaje mi się jednak, że lepszy żaden facet/przyszły tata niż taki KTOŚ Kompletny dzieciak! Żaden normalny facet nie zostawi kobiety w ciąży. Pewnie ucieka przed odpowiedzialnością. Tak niektórzy faceci mają... niestety. Nie martw się, Kochana, bo może to i lepiej, że rozstajecie się teraz niż przez całe życie miałabyś się męczyć z kimś takim. I pamiętaj, że nie jesteś i nie będziesz już sama! Masz swoje maleństwo i niech ono będzie słonkiem i sensem Twojego życia. Trzymaj się i dbaj teraz o siebie i o maleństwo!
Całuski
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:25   #1197
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

[
Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
PYSIA kochana moja,mam pytanie dotyczące L4,znów....

Wróciłam dziś do pracy,ohhhh z wielkim trudem... ...

Czy jak popracuję,powiedzmy do końca czerwca,to będę mogła iść już SPOKOJNIE na zwolnienie od powiedzmy 1 lipca ,uwzględniając te 7 dni w styczniu,i te ostatnie 26 dni...
[/SIZE]Izaunia wg tego co piszesz to twoje dni zwolnienia za rok 2007 to 7 dni + 26 jak na razie. Zakładając że popracujesz do końca maja ( po co czerwca ? ) to:

[/COLOR]aktualne L4 26+7=33dni
czerwiec 30dni+
lipiec 31 dni+
sierpień 31dni +
wrzesień 30 dni +
paźdiernik 15 dni
-----------------------
do terminu porodu wychodzi 170 dni L4


Tak więc zapasu masz tylo 11 dni jakby co
Więc jak ciężko Ci w pracy i naprawdę niechcesz skłądać papierów o zasiłek do ZUS-u, to spokojnie myślę że tak będzie dobrze czyli do końca maja- a 11dni zapasu powinno wystarczyć

anaid5 fajniutkie ciuszki szkoda że firmy NEXT nie ma w Plsce ma fajne ciuszki nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych mam kilka ciuszków i są super

sylwia-zuza po 5ciu wycieczkach z mężem po dużych sklapach, po serfowaniu w internecie na temat wózków (fora, sklepy, itp) ja też jestem zdecydowana na Graco
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:46   #1198
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Talking Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiuńka dzięki WIELKIE i radę i za wyrozumiałość Myślałam,że będę musiała przepracować może pełny miesiąc albo co - ale na szczęście nie

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:03   #1199
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Nie ma za co IZa ja Ciebie świetnie rozumiem
Zwłaszcza , że ja też mam zamiar niedługo iść na dłuższe L4 bo w pracy te 4h to znoszę całkiem fajnie w klimie ale jak dziś wyszłam przed budynek firmy to płonełam zanim przez połowe Warszawy przedostałam się do domku to o mało co się nie poryczałam Nie idzie na mieście wyrobić w tym UPALE!!!
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:44   #1200
BeatkaB78
Przyczajenie
 
Avatar BeatkaB78
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 20
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

anaid5 nie wiem czemu odradzono ci ten wozek coneco poniewaz ja mam cos podobnego i jestem bardzooo zadowolona, a wczesniej mialam graco quattro tez jest dosc wygodny ale zajmuje caly bagarznik samochodu, a coneco jest mniejszy.
__________________
Pozdrawiam mama Oscarka

Edytowane przez BeatkaB78
Czas edycji: 2007-05-22 o 18:12 Powód: pomylka
BeatkaB78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.