Styczniowe mamusie 2016, cz. I :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 07:37   #1171
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Kinga, o kurczę, dwa łóżeczka to już hardkor

Kasiulenkowo, powodzenia
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 07:39   #1172
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Med ja bylam zadowolona ze mam wolna reke jesli chodzi o wyprawke teraz tez sama wszystko wybieram i kupuje dla malej i mi to pasuje bo uwielbiam jej cos kupowac
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
U mnie to bylo na zasadzie ze ja wybieram, pokazuje mezowi a on mowi ze ladne i mi ten uklad odpowiadal
Haha zuken u mnie tak samo było i nadal jest stary tylko pyta ile to kosztuje a ciuszków to nawet nie ogarnia kiedy i co kupiłam

Nas czeka w styczniu urządzanie pokoju dla starszego bo będziemy go wyprowadzać z sypialni. Juz się nie mogę doczekać
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:18   #1173
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Dzien dobry

U mnie maz sie interesuje, zaczal czytac o lozeczkach, wozkach i innych rzeczach Jak ja mu zaczelam opowiadac, to chyba go to troche przeygniotlo, ale jest podekscytowany
Czasem mam wrazenie, ze chcial tego dziecka bardziej niz ja
Nie no zartuje Ale zainteresowany jest, takze sie ciesze

Oszukalam dzis system i przed makijazem zjadlam sniadanie. Przynajmniej mnie z rana mdlosci nie powalily i nie slablam, ale no sa i tak.... Musze chyba zaczac ta herbate z imbirem pic.
Poki co zrobie sobie czarna... innej nie mam pod reka nawet
Widze, ze cieple picie dziala mi kojaco na zoladek
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:32   #1174
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Dzien dobry

U mnie maz sie interesuje, zaczal czytac o lozeczkach, wozkach i innych rzeczach Jak ja mu zaczelam opowiadac, to chyba go to troche przeygniotlo, ale jest podekscytowany
Czasem mam wrazenie, ze chcial tego dziecka bardziej niz ja
Nie no zartuje Ale zainteresowany jest, takze sie ciesze
U nas tak było

My wczoraj byliśmy w SMYKu kupić dla jego siostrzeńców prezenty na dzień dziecka i sam mnie zaciągnął na dział dla maluchów, żeby pooglądać różne rzeczy i znaleźliśmy łóżeczko, które idealnie nam do sypialni pasuje 300zł, nie tak źle
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:36   #1175
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja sie bede bujac z decyzjami czy kupowac wozek, lozeczko w Polsce, czy tu... w Polsce wychodzi taniej, ale tez trzeba wyslac. Niestety sporo rzeczy dostepnych w Polsce tu jest niedostepnych.

Mi poki co spodobalo sie lozeczko z IKEA. Wczoraj gdzies przemknela mi informacja, ze biale dla dziewczynek, a brazowe - w kolorze drewna dla chlopcow? Jaka roznica ?:P Mnie sie akurat biale spodobalo i pewnie takie kupie, niezaleznie od plci :P
Ten caly szal kolorow mnie dobija - co za roznica...podobaja mi sie niebieskie ciuszki bardziej niz rozowe, a sklepy zmuszaja mnie do rozowych dla dziewczynki :P
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:36   #1176
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

U mnie tez chlop chcial bardziej tego dziecka niz ja,ile razy w ciagu ostatniego roku mi wypominal ze biore tabletki....ale teraz chyba oboje podobnie zadowoleni jestesmy
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:42   #1177
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Mała biegaczka bez przesady żeby nawet drewno nie było "bezpłciowe"... Unas chyba też będzie białe, bo w sypialni takie nam pasuje bardziej. A na dół przyjdzie pewnie turystyczne.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 08:43   #1178
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Mój mąż się bardzo interesuje. Na przykład na temat fotelików, to obecnie jest w stanie powiedzieć znacznie więcej niż ja, bo tego tematu też dogłębnie jeszcze nie zgłębiałam

A z tymi kolorami, to ja nie zamierzam się szufladkować, że chłopiec to tylko niebieskie, a dziewczynka różowe. Tzn wiadomo, że chłopca na różowo nie ubiorę Ale podobają mi się takie unisexy trochę w jakieś wzorki, prążki, paseczki itd.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:44   #1179
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

My dzieciaczka planowalismy, ja czekalam az mi sie tarczyca uspokoi, czekalam na umowe w pracy itd. Wiec teraz to bylo takie naturalne i spodziewane... ale chyba to normalne, ze odczuwam jakis zal, bo moja jakas tam kariera zawodowa bedzie wstrzymana. I bede do tylu.
A jednak chcialabym po powrocie do Polski juz moc aplikowac na stanowiska wyzsze, a nie zaczynac od dolu znowu.
Rozne uczucia mam w glowie, ale to na pewno normalne.... Zdecydowanie hormony mna targaja

Moj tz tez nie do konca rozumie moje uczucia chyba - ja mam to poczucie tego, jak juz sie zmienia i jak zmieni sie moje cialo, a to dla mnie wazne, bo od kilku lat zmagam sie z nadwagami i kazdy zdobyty kilogram to dla mnie psychiczna porazka itd. Dodatkowo no zycie mi sie wywroci do gory nogami - z jednej pracy wejde w inna, kompletnie nowa. Obawiam sie tego wszystkiego itd. ale mam wrazenie, ze z tymi uczuciami jestem kompletnie sama...
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:47   #1180
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
My dzieciaczka planowalismy, ja czekalam az mi sie tarczyca uspokoi, czekalam na umowe w pracy itd. Wiec teraz to bylo takie naturalne i spodziewane... ale chyba to normalne, ze odczuwam jakis zal, bo moja jakas tam kariera zawodowa bedzie wstrzymana. I bede do tylu.
A jednak chcialabym po powrocie do Polski juz moc aplikowac na stanowiska wyzsze, a nie zaczynac od dolu znowu.
Rozne uczucia mam w glowie, ale to na pewno normalne.... Zdecydowanie hormony mna targaja

Moj tz tez nie do konca rozumie moje uczucia chyba - ja mam to poczucie tego, jak juz sie zmienia i jak zmieni sie moje cialo, a to dla mnie wazne, bo od kilku lat zmagam sie z nadwagami i kazdy zdobyty kilogram to dla mnie psychiczna porazka itd. Dodatkowo no zycie mi sie wywroci do gory nogami - z jednej pracy wejde w inna, kompletnie nowa. Obawiam sie tego wszystkiego itd. ale mam wrazenie, ze z tymi uczuciami jestem kompletnie sama...
No pewnie, że to normalne. Tzn według mnie, bo ja mam podobne różne przemyślenia. Do tego to l4 mnie dosłownie dobija.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:50   #1181
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
No pewnie, że to normalne. Tzn według mnie, bo ja mam podobne różne przemyślenia. Do tego to l4 mnie dosłownie dobija.
A mnie znowu brak l4.... a raczej swiadomosc braku mozliwosci... Bo gdybym pewnie wiedziala, ze moge, to by bylo inaczej, a tak to czuje sie przymuszona, a mam taki charakter, ze nie cierpie byc przymuszana :/
Sa tu zwolnienia lekarskie, ale to naprawde musialabym sie chyba czuc zle + nie wiem czy nie doiero po magicznym 12. tygodniu :/

Eh mam dzis dzien marudy :P
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 09:01   #1182
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
heej! dziś idę do gina
powodzenia
Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
.

Mi poki co spodobalo sie lozeczko z IKEA. Wczoraj gdzies przemknela mi informacja, ze biale dla dziewczynek, a brazowe - w kolorze drewna dla chlopcow? Jaka roznica ?:P Mnie sie akurat biale spodobalo i pewnie takie kupie, niezaleznie od plci :P
Ten caly szal kolorow mnie dobija - co za roznica...podobaja mi sie niebieskie ciuszki bardziej niz rozowe, a sklepy zmuszaja mnie do rozowych dla dziewczynki :P
ja pierwsze słyszę o takim podziale...
U nas gdyby stało w sypialni byłoby białe niezależnie od płci a tak kupimy łóżeczko pod kolor mebli do dziecięcego pokoju
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:13   #1183
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Poczekaj będzie widać brzuszek to i zainteresowanie się pewnie zwiększy. Jak juz na ocznie widać ze dzidziuś coraz bliżej to i do naszych mężów szybciej dotrze.
moim zdaniem dopóki nie zacznie kopać to nie zdają sobie sprawy z tego że coś się dzieje. Jakby nie patrzeć dla nich to magiczne coś nagle się rozwija. Oni nie czują wzdęć, zawrotów głowy mdłości itd dla nich to czarna magia więc ja się nie dziwię, że mój mąż np podchodzi do tego narazie na dystans. Póki nie widać brzuszka sama czasem zapominam żem w ciąży

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
To przynajmniej tyle, że mam mniej myślenia niż Ty, harriet. My nie mamy możliwości robić pokoju dziecięcego, bo mieszkanie jest 2pok, jedynie będzie kwestia łóżeczka - jak mieć własne łóżko, nakastniki, komodę i gdzie je wcisnąć w sypialni
My też nie mamy jeśli ma Cię to pocieszyć, na mieszkanie dwupokojowe zmienimy dopiero w grudniu

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
To dokładnie jak ja tylko musze gdzieś zmieścić dwa łóżeczka, obawiam się ze będę musiała zrezygnować z mojego łóżka na mniejsze. Może później uda nam się zmienić mieszkanie.
Oj ty biedna Ja to Cię podziwiam.. jakbym się dowiedziała teraz że bliźniaki to bym się chyba zapłakała

A co do łóżeczek - mój brat spał w białym, a ja w brązowym i wyrosłam na normalną kobietę Wiem, że jedno czego chcę to żeby miało wyciągany jeden bok, żeby dało się przystawić do łóżka po to abym nie wędrowała w nocy po dziecko tylko spało obok Ale z drugiej strony wolę takie turystyczne bo ma miękkie boki ze wszystkich stron, a ze względów praktycznych (np. wycieczki w lecie) łatwo je wziąć ze sobą. Wózek gdy dziecko już się próbuje podnosić jak dla mnie za bardzo niebezpieczne żeby spało w nim.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:25   #1184
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
A mnie znowu brak l4.... a raczej swiadomosc braku mozliwosci... Bo gdybym pewnie wiedziala, ze moge, to by bylo inaczej, a tak to czuje sie przymuszona, a mam taki charakter, ze nie cierpie byc przymuszana :/
Sa tu zwolnienia lekarskie, ale to naprawde musialabym sie chyba czuc zle + nie wiem czy nie doiero po magicznym 12. tygodniu :/

Eh mam dzis dzien marudy :P
Mala biegaczka,widze ze mamypodobna sytuacje w wielu kwestiach
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:42   #1185
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
A z tymi kolorami, to ja nie zamierzam się szufladkować, że chłopiec to tylko niebieskie, a dziewczynka różowe. Tzn wiadomo, że chłopca na różowo nie ubiorę Ale podobają mi się takie unisexy trochę w jakieś wzorki, prążki, paseczki itd.
Ja tak samo
Zwłaszcza, że jest trochę kolorów neutralnych: biały, szary, żółty, zielony, fioletowy, dot ego właśnie tak jak mówisz: wzorki, paski, groszki.

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
moim zdaniem dopóki nie zacznie kopać to nie zdają sobie sprawy z tego że coś się dzieje. Jakby nie patrzeć dla nich to magiczne coś nagle się rozwija. Oni nie czują wzdęć, zawrotów głowy mdłości itd dla nich to czarna magia więc ja się nie dziwię, że mój mąż np podchodzi do tego narazie na dystans.
A ja myślę, że to zależy od faceta

Mój mnie baardzo rozumie i mega dużo robi w domu, wie że to, że leżę pod kocem przez pół popołudnia, to nie lenistwo ani mój wymysł, a po prostu zmęczenie i senność. Dopytuje o wyniki badań, o efekty wizyt lekarskich, rano mi daje krakersy żebym nie miała mdłości itd.


My łóżeczko na pewno kupimy białe lub białe z szarym, bo mamy białe meble w sypialni + szare panele.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:51   #1186
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
heej! dziś idę do gina
Ja też mam dziś wizytę tylko wieczorkiem, już się nie mogę doczekać.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:55   #1187
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Mala biegaczka,widze ze mamypodobna sytuacje w wielu kwestiach
No i widze, ze w Hiszpanii podobnie jak w UK w pewnych kwestiach...

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja tak samo
Zwłaszcza, że jest trochę kolorów neutralnych: biały, szary, żółty, zielony, fioletowy, dot ego właśnie tak jak mówisz: wzorki, paski, groszki.
Gdyby tylko w UK byly groszki i paski Tu jak sie idzie na dzial Newborn to sa biale, rozowe, niebieskie i szare
Groszki i paski to juz na starsze dzieciaczki, ale takie noworodki, to tylko te 4 opcje widzialam jak dotad, a zeszlam troche sklepow.

Podobaja mi sie takie 5-ciopaki np. body x 5 za 6 funtow, czy pajacyki...fajne, tanie i w sumie przy takiej cenie mozna kupowac
Podejrzewam, ze od 2. trymestru bede powoli kupowala, zeby sobie rozlozyc te koszta
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:55   #1188
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

U nas niby dzieć ma mieć swój pokoik, ale wyląduje tam pewnie dopiero za kilka lat, bo ten pokój ma być piętro niżej pod naszą sypialnią i trochę daleko od wszystkiego, więc maluch i tak będzie u nas bo bym zwariowała z bieganiem
Ja też właśnie chcę ubranka unisexy, bo dziewczynki całe ma różowo i w falbankavh jakoś mnie nie przekonują.
Co do tż to on zdaje sobie sprawę z ciąży, ale moja rozlazłość go już chyba irytuje

Ja nie wiem co zrobić z następnym semestrem. Chce wziąć dziekankę na rok, ale nie wiem czy już od października czy od marca. Poród zaplanowany na styczeń, więc na lutową sesję bym musiała chyba nie wiem co zrobić. Tym bardziej że pod koniec pewnie będę ledwo chodzić... Z drugiej strony szkoda mi pół roku dziekanki marnować na siedzenie w domu, wolałabym więcej czasu spędzić z dzieciem.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:04   #1189
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
U nas niby dzieć ma mieć swój pokoik, ale wyląduje tam pewnie dopiero za kilka lat, bo ten pokój ma być piętro niżej pod naszą sypialnią i trochę daleko od wszystkiego, więc maluch i tak będzie u nas bo bym zwariowała z bieganiem
Ja też właśnie chcę ubranka unisexy, bo dziewczynki całe ma różowo i w falbankavh jakoś mnie nie przekonują.
Co do tż to on zdaje sobie sprawę z ciąży, ale moja rozlazłość go już chyba irytuje

Ja nie wiem co zrobić z następnym semestrem. Chce wziąć dziekankę na rok, ale nie wiem czy już od października czy od marca. Poród zaplanowany na styczeń, więc na lutową sesję bym musiała chyba nie wiem co zrobić. Tym bardziej że pod koniec pewnie będę ledwo chodzić... Z drugiej strony szkoda mi pół roku dziekanki marnować na siedzenie w domu, wolałabym więcej czasu spędzić z dzieciem.
A indywidualnie? Nie moglabyc podania zlozyc o wczesniejsze egzaminy np? Porozmawiac z prowadzacymi, czasem ida na reke... Faktycznie szkoda dziekanki na siedzenie w domu.
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 10:05   #1190
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Oj ty biedna Ja to Cię podziwiam.. jakbym się dowiedziała teraz że bliźniaki to bym się chyba zapłakała
Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to płakałam ze szczęścia, a później że z dwójką to w szoku byłam, który trwa do tej pory. Dziś jak zobaczę na USG i usłyszę dwa serduszka może to do mnie bardziej dotrze.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:09   #1191
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Mała biegaczko to jest dobra myśl Jakbym miała IOS to by chyba prościej poszło. Trzeba pomyśleć
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:12   #1192
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny!

Mój mąż się bardzo tym wszystkim przejmuje. Rozumie to, że w ciąży można mieć różne samopoczucie i to że jak mam dzień, że z łóżka nie wstaję, to nie wynika z mojego lenistwa tylko bo nie jestem w stanie. Wraca wtedy z pracy i jeszcze przynosi co potrzeba, robi herbatki itd. Rozumie też moje rozterki, że kota w domu dostaję już, no ale poza wysłuchaniem mojego marudzenia i pocieszeniem to co on może? Trzeba to trzeba.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:13   #1193
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

na mam wizytę za 2 godz.
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:14   #1194
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
A indywidualnie? Nie moglabyc podania zlozyc o wczesniejsze egzaminy np? Porozmawiac z prowadzacymi, czasem ida na reke... Faktycznie szkoda dziekanki na siedzenie w domu.
ja też myślę, że to by było dobre rozwiązanie moja koleżanka tak sobie poradziła, bo też rodziła akurat na sesję. Wszystko pozdawała wcześniej i potem miała spokój
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:17   #1195
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny!

Mój mąż się bardzo tym wszystkim przejmuje. Rozumie to, że w ciąży można mieć różne samopoczucie i to że jak mam dzień, że z łóżka nie wstaję, to nie wynika z mojego lenistwa tylko bo nie jestem w stanie. Wraca wtedy z pracy i jeszcze przynosi co potrzeba, robi herbatki itd. Rozumie też moje rozterki, że kota w domu dostaję już, no ale poza wysłuchaniem mojego marudzenia i pocieszeniem to co on może? Trzeba to trzeba.
O tak

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
na mam wizytę za 2 godz.


Dzis mi mdlosci szybko minely Chociaz delikatnie muli...
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:19   #1196
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja dziś mam dzień full power Aż jestem pod wrażeniem, ale jak ostatnio pochwaliłam się, że jest dobrze, to wieczorem miałam bliskie spotkanie z toaletą Także ...
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:23   #1197
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

czarnula to lepiej sie nie chwal na glos
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:24   #1198
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

[
Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
U nas niby dzieć ma mieć swój pokoik, ale wyląduje tam pewnie dopiero za kilka lat, bo ten pokój ma być piętro niżej pod naszą sypialnią i trochę daleko od wszystkiego, więc maluch i tak będzie u nas bo bym zwariowała z bieganiem
Ja też właśnie chcę ubranka unisexy, bo dziewczynki całe ma różowo i w falbankavh jakoś mnie nie przekonują.
Co do tż to on zdaje sobie sprawę z ciąży, ale moja rozlazłość go już chyba irytuje

Ja nie wiem co zrobić z następnym semestrem. Chce wziąć dziekankę na rok, ale nie wiem czy już od października czy od marca. Poród zaplanowany na styczeń, więc na lutową sesję bym musiała chyba nie wiem co zrobić. Tym bardziej że pod koniec pewnie będę ledwo chodzić... Z drugiej strony szkoda mi pół roku dziekanki marnować na siedzenie w domu, wolałabym więcej czasu spędzić z dzieciem.
My niestety nie mamy w sypialni miejsca żeby dostawić, zresztą chyba tak wolimy żeby odrazu u siebie, bo aż tak daleko jak u Ciebie nie mamy pokoiku od sypialni
A co do kolorów to się zgadzam, też nienawidzę takiego szufladkowania, ALE niestety mój tż ma takie pojęcie że jak dziewczynka to tylko RÓŻOWY będzie wojna
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:24   #1199
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
czarnula to lepiej sie nie chwal na glos
uznajmy, że nic nie powiedziałam
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 10:29   #1200
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co zrobić z następnym semestrem. Chce wziąć dziekankę na rok, ale nie wiem czy już od października czy od marca. Poród zaplanowany na styczeń, więc na lutową sesję bym musiała chyba nie wiem co zrobić. Tym bardziej że pod koniec pewnie będę ledwo chodzić... Z drugiej strony szkoda mi pół roku dziekanki marnować na siedzenie w domu, wolałabym więcej czasu spędzić z dzieciem.
Ja studiuję zaocznie. I mam zamiar studiować i nie przerywać. Indywidualnego toku nie dostanę ze względu na to że jestem zaoczna. Mam zamiar albo przedłużyć sesję - i wszystko zdawać w marcu, albo przyspieszyć i zdawać wszystko w grudniu. Nie ma co się martwić.. Egzaminatorzy w takich sytuacjach idą na rękę. Jak odpuszczę rok to później będę rok w plecy, a tak to mam już dziewczyny obcykane, które w razie wu wiem. że mi pomogą przy tej sesji. A tak to zapoznawaj się z nowymi i w ogóle.
Jedyne co to będę jeździć z torbą do szpitala Ja studiuję w Rzeszowie, niby nie daleko, ale zawsze to 70km od domu. Jak zacznę rodzić na wykładzie to mnie ktoś zawiezie po prostu
Moja przyjaciółka rodziła w letniej sesji i część egzaminów zdała w maju a część we wrześniu. I nie było żadnych problemów

Ja mam nadzieję zdać ten semestr bo czarno to widzę kiedy ostatnio nic nie robię tylko śpię
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-14 12:50:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.