Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 07:10   #1201
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

dzien dobry
ja juz po sniadanku, tzet na ispo wiec mam weekend dla siebiewczoraj poplotkowalam z kolezankami a dzisiaj jade do rodzicow, pozatym wzielo mnie na "Przystanek Alaska"po raz chyba 3 i ogladam od dwoch dni cale wieczory...

pauledda zdrowka
d66666 - zgadzam sie z Toba co do odchudzania, mnie tylko mama meczyla zeby schudnac..no i zdrowy rozsadek przemowil, mam problemy z kregoslupem i kolanem i nie chcac ich poglebiac musialam schudnac ale musialam tez "dojrzec" do tego sama ale zanim zgrzesze to mysle, że bede musiala sie Wam tu wyspowiadac i to mnie czasem stopuje..takze jestescie nieocenione z batami

gratuluje wszystkim spadeczkow i zycze dalszych, ja doszlam do wagi z podpisu po "szalenstwach" 2 weekendow
i lece dalej jeszcze z 7-8 kg i trzecia faza ale cos mi sie wydaje, ze teraz to bedzie szlo jak "krew z nosa"

milej niedzieli wszystkimchoc u mnie leje
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 11:18   #1202
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Masz racje weteranko, ale czasem takie chwile sie zdarzaja, nawet najwytrwalszym. A co do mojego palowania, to chcialam w ten sposob spalic troche kalorii, bo nie mam pauera do sportu, tymczasowo

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------



Sorki, przesadzilam z tymi palami. Maly grzech, jutro na przeprosiny posle Ci goncem : roza::r oza::ro za::roz a::roza : : roza::r oza::ro za:kfiatky
Mi są baty i pały potrzebne, taki typ

PS. Spadek o 200 g
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 11:35   #1203
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

dzien dobry

nadal nie ma porannych spadków poniżej 66.2

a ja dziś rano bylam na piechotę w biedronce i kupilam 2 litrowy napoj niegazowany jabłkowy Vivat slodzony słodzikiem - i w smakuju nawet dobry, choc nie chce myslec co jest w srodku
uwaga cena 89 gr
i a kolejnych odkrytych nowosci filety sledziowe slabo solone bez cukru - zrobie sobie z cebulką i pieprzem

a w lodowce wlasnie chlodzi się galeretka z wanilowo-truskawkowej herbatki i ptasianka kawowa
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 11:44   #1204
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Hej kochane....
dojrzewam do tego, zeby znowu zaczac dukana.... czuje sie jak corka marnotrawna... niestety, to jest tak cholernie ciezkie.. podjac ta decyzje, nie moge patrzec na siebie w lustro a za chwile jem batonika jak ja chce wrocic na dobra droge..pozbyc sie jojo.. zrzucic 20kg... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem chyba psychicznie chora:/
niedlugo do Was dołączę! ZNOWU! ale mam nadzieje, ze tym razem nie dam sie zjojować
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 12:24   #1205
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
Hej kochane....
dojrzewam do tego, zeby znowu zaczac dukana.... czuje sie jak corka marnotrawna... niestety, to jest tak cholernie ciezkie.. podjac ta decyzje, nie moge patrzec na siebie w lustro a za chwile jem batonika jak ja chce wrocic na dobra droge..pozbyc sie jojo.. zrzucic 20kg... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem chyba psychicznie chora:/
niedlugo do Was dołączę! ZNOWU! ale mam nadzieje, ze tym razem nie dam sie zjojować
Dasz radę, jeśli tylko zdrowie Ci na to pozwala to wracaj szybciutko do nas i nie zastanawiaj się nad tym zbytnio. Tylko zaczynaj z marszu, zasady przecież bardzo dobrze znasz.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:42   #1206
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

U mnie dziś niestety wzrost +0,3kg, ale mam nadzieję, że to chwilowe
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:53   #1207
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Bidulko, z tego co pamietam, to niedawno tez bylas chora (pamietam jak mialas dylemat co do lekow zawierajacych cukier i miodu w herbacie, kiedy dopadlo Cie przeziebienie). Zdrowiej szybko. Co za cholerstwa sie szerza na swiecie, te grypy wszelkiego rodzaju, ptasia, swinska, zoladkowa, jelitowa, zwykla. Niby 21 wiek, a czlowiek sie boi takiego chorobska
buona notte
na poczatku diety sie pochorowalam :/ a teraz znowu, tym razem angina ropna, wlasnie byl u mnie lekarz i przepisal mi antybiotyk... na dodatek chora jest moja corcia prawdopodobnie grypa zoladkowa...
dzieki za mile slowa

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
dzien dobry
ja juz po sniadanku, tzet na ispo wiec mam weekend dla siebiewczoraj poplotkowalam z kolezankami a dzisiaj jade do rodzicow, pozatym wzielo mnie na "Przystanek Alaska"po raz chyba 3 i ogladam od dwoch dni cale wieczory...

pauledda zdrowka

milej niedzieli wszystkimchoc u mnie leje
nie ma jak wieczor z babami, jak mi tego brakuje...
oj przyda mi sie zdrowka... szkoda mi siedziec w domu, w zeszlym tygodniu zaczelam maszerowanie z kolezanka, 6 km dziennie... teraz bede musiala zaczac wszystko od poczatku... eh
milego dzionka
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 14:11   #1208
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem jest on dobry ja na kolacje preferuje twarog ale to tylko dlatego ze ma bardzo duzo bialka ale wiejski tez jest ok

No i w leczu pewnie nie ma kielbasy ?

Ja co do Twojego menu jestem na TAK niew iem jak inni
Leczo bez kiełbaski oczywiście było, same warzywka. Też uważam że twaróg jest lepszy jednak serek wiejski bardziej 'turystyczny' a to się często przydaje

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Otrębów jemy 2 łyżki owsianych i 1 pszennych
Do kolacji dobrze dodać jakąś wędlinkę i ogólnie nie mam większych zastrzeżeń
Kolacje już zjadłaś ? Tutaj możemy zjeść coś lekkiego do 2 h przed snem spokojnie
Mit o jedzeniu kolacji do 18godziny to bujda
Hmmm... ale z tego co wiem to jedzenie 3 łyżek otrąb owsianych nie jest błędem, czasem jem 2owsiane+1 pszenne, ale owsiane wydają mi się bardziej sycące.

A co do wędlinki to od zawsze, żyję w przekonaniu, że tam jest sporo 'dodatków' nie wiadomo jakich więc raczej nie nadużywam a jedynie dodaje jako urozmaicenie czasami.

Oh z głodu bym umarła jedząc kolację o 18 zdarza mi się nawet 0,5 h przed snem czysto białkowe coś zjeść jak jestem głodna, ale to chyba nie jest straszny błąd?

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość

Ja nie mam nic do zarzucenia. Marchewek tylko nie należy zbyt często jeść. I mam nadzieję, że to udko było naprawdę duże.
Co do otrębów, ja jem dwie łyżki.
Udo była mega wielkie marchewki w warzywkach nie było sporo, tak ze 20% a póki waga spada to nie rezygnuje z 3 łyżek otrąb... porcelanka mnie męczy

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Kolacja czysto białkowa, jest moim zdaniem dobrą decyzją.
No właśnie tu nie wiedziałam czy na PW jeść też warzywka na kolację czy lepiej nie..... ale że w terenie byłam to już nie świrowałam z warzywami....

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
mozemy 3 lyzki owsianych lub 2 o i 1 p.


nic dodac nic ujac... ja wielka baba jestem wiec potrzebuje wiecej zarcia z tego co pamietam to ty niziutka jestes wiec ok
Tak ja z tych małych cieszyć się czy płakać sama nie wiem pogodziłam się z tym ale są dni, że potrafię zjeść dużo więcej bo poprostu jestem głodna


Dzięki wszystkim, którzy zechcieli skomentować moje menu. Mam nadzieję, że odżywiając się mniej więcej w ten sposób waga będzie łaskawa. Przestawiam się na tryb 5/5 zobaczymy czy dam radę. Po 5 dniach samych P miałam problemy z wc... i to mnie najbardziej irytuje chyba w tym wszystkim
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 14:55   #1209
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość

Oh z głodu bym umarła jedząc kolację o 18 zdarza mi się nawet 0,5 h przed snem czysto białkowe coś zjeść jak jestem głodna, ale to chyba nie jest straszny błąd?




No właśnie tu nie wiedziałam czy na PW jeść też warzywka na kolację czy lepiej nie..... ale że w terenie byłam to już nie świrowałam z warzywami....


Jeśli jesz tak lekką kolacje jak pisałaś wcześniej to nie ma problemu
Ja jem jakąs godzinkę - dwie przed snem
A na PW warzywami opycham się w kazdym z możliwych posiłków w tym też na kolacje
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 18:00   #1210
Czarna232
Przyczajenie
 
Avatar Czarna232
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
GG do Czarna232
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Witam wszystkich. Wypowiadam się w tym temacie pierwszy raz. Dziś mija mój 4 dzień fazy uderzeniowej, od jutra przechodzę na 2 fazę diety.
Mam 165cm wzrostu, przed rozpoczęciem diety ważyłam 66kg - owszem, BMI w granicach normy, ale jeszcze dwa lata temu ważyłam 47kg i szczerze mówiąc tęsknię za tamtą wagą. Strona Dukana podpowiada, że powinnam schudnąć ok. 10kg żeby uzyskać optymalną wagę, jednak wolałabym schudnąć ok. 15 kg.
Czytałam na innym forum, że będąc na tej diecie nie da się doprowadzić do niedowagi. Czy to prawda? I czy jest możliwe, żeby udało mi się schudnąć te 15kg?
Proszę o radę.
__________________
66 ->62 - >60 ->55
Czarna232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 18:11   #1211
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Czarna232 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Wypowiadam się w tym temacie pierwszy raz. Dziś mija mój 4 dzień fazy uderzeniowej, od jutra przechodzę na 2 fazę diety.
Mam 165cm wzrostu, przed rozpoczęciem diety ważyłam 66kg - owszem, BMI w granicach normy, ale jeszcze dwa lata temu ważyłam 47kg i szczerze mówiąc tęsknię za tamtą wagą. Strona Dukana podpowiada, że powinnam schudnąć ok. 10kg żeby uzyskać optymalną wagę, jednak wolałabym schudnąć ok. 15 kg.
Czytałam na innym forum, że będąc na tej diecie nie da się doprowadzić do niedowagi. Czy to prawda? I czy jest możliwe, żeby udało mi się schudnąć te 15kg?
Proszę o radę.
Przed rozpoczęciem diety (rozumiem 4 dni temu) ważyłaś 66kg przy 165cm wzrostu i robisz 4 dzień fazy uderzeniowej? a to jest ostatni dzień I fazy? Ile masz lat?
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 18:15   #1212
Czarna232
Przyczajenie
 
Avatar Czarna232
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
GG do Czarna232
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Mam 21 lat, przed rozpoczęciem fazy uderzeniowej ważyłam 66kg. Tak, ostatni 4 dzień fazy uderzeniowej dziś przechodzę. Od jutra nareszcie ukochane warzywka.
__________________
66 ->62 - >60 ->55
Czarna232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 18:25   #1213
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Witam i nieskromnie pytam, czy mogę sie przyłączyć... Musze wrócić na Dukana i to w tempie natychmiastowym Niby zasady znam i "niby" odżywiam się zgodnie z nimi, ale ostatnio ciagle wpadają mi jakieś grzeszki typu owoce albo 3 kawałki czekolady... Nie mogę się zmobilizować, a wiem, że dieta działa na mnie świetnie, bo wcześnie zrzuciłam z nią 7kg. Cieżko się wraca... muszę zrzuć tylko i aż 4 kg, myslicie, że mogę pominąć faze uderzeniową? W sumie Dukan pisał, ze ona działa tylko raz Poza tym, chyba zbyt szybko oczekuję efektów. W zeszłym tygodniu przez 6 dni byłam na fazie naprzemiennej 1/1 i waga nawet niedrgneła, wiec w sobotę obrzarłam się przeszkami i owocami. Dzisiaj to samo, same jabłka w siebie pakuje Pomocy!!! Czuje sie ze sobą naprawdę źle, a jednoczenie nie mogę się zmotywować i te owoce...moje ukochane... Czy któraś z Was już wracała na Dukana? Czy za drugim razem działał tak samo dobrze jak za pierwszym?
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:08   #1214
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Brałam Microgynon 21 przez jakieś 3 lata... libido spadło do zera więc odstawiłam... iiiii przytyłam 10kg (po jego odstawieniu)

Jak się przeprowadziłam to siłą rzeczy zmieniłam ginekologa i jak usłyszał że brałam Microgynon21 to powiedział, że to duży błąd, bo to ponoć lek, którego efektem ubocznym jest antykoncepcja... to było jakieś 7lat temu...

Tak daję znać
Hej Czy ci lekarze 'cipoldzy' za przeproszeniem maja podpisane umowy z dietetykami,jedni drugim nakrecaja pacjentow, czy co? Oklamuja nas, ze nie przytyjemy po tabletkach. To dlaczego mimo tego, ze mowimy, ze tabletki sa zle dla nas, to przepisuja nam jeszcze gorsze. Ja tez zaufalam ginekologom, a po tygodniu od stosowania yasmin ubrania na mnie pekaly. a obcy ludzie pytali sie czy nie jestem w blogoslawionym stanie, a na piersiach zamiast stanika nosilam namioty., moglam wtedy 10raczki nimi karmic...O Microgynon21 tez slyszalam, ze to silny lek, a do tego powoduje zmiennosc nastrojow, ze tak powiem w strone depresji...Pozdrowionka
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:12   #1215
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Dziewczyny czy ten serek można już jeść na fazie uderzeniowej czy dopiero od II?
http://vitalia.pl/kp72,18693,0_Serek_waniliowy.html
Wydaje mi się, że można już na uderzeniowej, ale wolę się upewnić.

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2011-02-06 o 19:15
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:20   #1216
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ten serek można już jeść na fazie uderzeniowej czy dopiero od II?
http://vitalia.pl/kp72,18693,0_Serek_waniliowy.html
Wydaje mi się, że można już na uderzeniowej, ale wolę się upewnić.

Ty tak na serio??
na III fazie jako deser po uczcie...
czytałaś książkę?? a zgadzam się ten serek z regułą W+T < B ?? nie..
nie jest podany skład ale na przykładzie innego waniliowego:
+ na 99% jest w cukier (albo syrok glukozowy) - nie
+ skrobia modyfikowana = nie
+ śmietanka = nie
__________________
13.10 -
Pilates z JF

Edytowane przez legalna_blondynka
Czas edycji: 2011-02-06 o 19:35
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:24   #1217
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
d66666 - zgadzam sie z Toba co do odchudzania, mnie tylko mama meczyla zeby schudnac..no i zdrowy rozsadek przemowil, mam problemy z kregoslupem i kolanem i nie chcac ich poglebiac musialam schudnac ale musialam tez "dojrzec" do tego sama ale zanim zgrzesze to mysle, że bede musiala sie Wam tu wyspowiadac i to mnie czasem stopuje..takze jestescie nieocenione z batami
Dokladnie, samemu trzeba chciec, a ta dieta jest super, bo mozna chudnac w przyjemny sposob... no i zdrowy i bez platnych wizyt u dietetykow, lub tym podobnych. Ja wspominam swoje odchudzanie z dziecinstwa i wczesnej mlodosci jako katorge, burczenie w brzuchu z glodu, bol i pot, a takze odmawianie sobie tego, co inni mogli dlatego ze jako grubas bylam ta inna, gorsza, ktora musi sie zmienic, zeby standardowe spoleczenstwo z prawidlowym BMI moglo mnie zaakceptowac. Zawsze chcialam jesc to samo co inni, tyle samo i tak samo, a zawsze nie bylo mi wolno, bo trzeba bylo sie odchudzac, bo jak zdarzyly sie chwile slabosci, znowu stawalam sie zlym i brzydkim kwadratowym grubasem. Teraz mozna powiedziec odkrylam radosc odchudzania i czerpie z tej diety same przyjemnosci

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Mi są baty i pały potrzebne, taki typ

PS. Spadek o 200 g
Gratulacje nie wiem, czy to przez paly, czy za sprawa nutelki majonezowo-truskawkowej, moze daj przepis do przepisowni, bo u mnie waga znowu ma erekcje
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:25   #1218
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Czarna232 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Wypowiadam się w tym temacie pierwszy raz. Dziś mija mój 4 dzień fazy uderzeniowej, od jutra przechodzę na 2 fazę diety.
Mam 165cm wzrostu, przed rozpoczęciem diety ważyłam 66kg - owszem, BMI w granicach normy, ale jeszcze dwa lata temu ważyłam 47kg i szczerze mówiąc tęsknię za tamtą wagą. Strona Dukana podpowiada, że powinnam schudnąć ok. 10kg żeby uzyskać optymalną wagę, jednak wolałabym schudnąć ok. 15 kg.
Czytałam na innym forum, że będąc na tej diecie nie da się doprowadzić do niedowagi. Czy to prawda? I czy jest możliwe, żeby udało mi się schudnąć te 15kg?
Proszę o radę.
Masz prawidłowe BMI więc waga będzie Ci spadać bardzo wolno.
Pozatym 4 dni uderzeniówki przy takiej wadzę doprowadzi Cię do zastoju wagi , więc musisz być na to przygotowana.
Po drugie gdzie Ci Dukan niby podpowiedział że masz schudnąć 10kg ?
47 kg przy twoim wzroście toż to niedowaga będzie ...

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ten serek można już jeść na fazie uderzeniowej czy dopiero od II?
http://vitalia.pl/kp72,18693,0_Serek_waniliowy.html
Wydaje mi się, że można już na uderzeniowej, ale wolę się upewnić.
Ja nie wcinam takich serków więc się nie wypowiem, mają sporo węgli więc wole kupić zwykły serek homo - np ten w wiaderku z lidla i dodaję do niego słodzik i dowolny aromat i jest pycha, albo np kakao czy cynamon
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:30   #1219
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Witam i nieskromnie pytam, czy mogę sie przyłączyć... Musze wrócić na Dukana i to w tempie natychmiastowym Niby zasady znam i "niby" odżywiam się zgodnie z nimi, ale ostatnio ciagle wpadają mi jakieś grzeszki typu owoce albo 3 kawałki czekolady... Nie mogę się zmobilizować, a wiem, że dieta działa na mnie świetnie, bo wcześnie zrzuciłam z nią 7kg. Cieżko się wraca... muszę zrzuć tylko i aż 4 kg, myslicie, że mogę pominąć faze uderzeniową? W sumie Dukan pisał, ze ona działa tylko raz Poza tym, chyba zbyt szybko oczekuję efektów. W zeszłym tygodniu przez 6 dni byłam na fazie naprzemiennej 1/1 i waga nawet niedrgneła, wiec w sobotę obrzarłam się przeszkami i owocami. Dzisiaj to samo, same jabłka w siebie pakuje Pomocy!!! Czuje sie ze sobą naprawdę źle, a jednoczenie nie mogę się zmotywować i te owoce...moje ukochane... Czy któraś z Was już wracała na Dukana? Czy za drugim razem działał tak samo dobrze jak za pierwszym?
Cierpliwosci, na pewno ruszy. Ja mialam 3 miesiace zastoj, a potem ladnie spadlo, musialam na 2 tyg zmienic troche diete z przyczyn niezalezno- wyjazdowych, ale teraz znowu dukam i daje sobie czas na wdrozenie sie w tory dukana. Trzeba cierpliwie czekac i dukac dalej... Na pewno za drugim razem nie jest tak z gorki jak na poczatku, ale warto powodzenia
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 19:33   #1220
Czarna232
Przyczajenie
 
Avatar Czarna232
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
GG do Czarna232
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Po drugie gdzie Ci Dukan niby podpowiedział że masz schudnąć 10kg ?
47 kg przy twoim wzroście toż to niedowaga będzie ...
http://www.dukandiet.co.uk/ - na tej stronie wypełniłam test. wrzucam screena:
LINK
Zastój wagi? Kurczę, to niedobrze... Oprócz otrębów są jakieś cudka wpływające dobrze na przemianę materii? Oprócz ćwiczeń oczywiście.
__________________
66 ->62 - >60 ->55

Edytowane przez Czarna232
Czas edycji: 2011-02-06 o 19:43
Czarna232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:40   #1221
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Czarna232 Pokaż wiadomość
http://www.dukandiet.co.uk/ - na tej stronie wypełniłam test.
Zastój wagi? Kurczę, to niedobrze... Oprócz otrębów są jakieś cudka wpływające dobrze na przemianę materii? Oprócz ćwiczeń oczywiście.
Tak będzie zastój wagi.
Na PW możesz pozwolić sobie na sok z kapuchy kiszonej albo gdzieś tu były przepisy na placki z kapusty kiszonej.
Ile masz wzrostu ?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:44   #1222
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Moje drogie chudzinki!!! Nie wszystkie mnie znacie, ja Was wszystkich tez nie Ale jestem dinozaurem dukanowym, wracam na dobrą drogę.. dzisiaj jest dzien otylcowego apogeum, jestem zalamana swoim wyglądem... nie wiem dlaczego zrobilam sobie taka krzywde... a tak ladnie juz schudlam... oglądam stare zdjecia i wyje...
no wiec wszem i wobec oswiadczam, że... OD JUTRA WRACAM NA DUKANA!!!! nie ma co odkładac na 'lepszą chwilę' bo lepszej nie bedzie! w lodowce mam serek wiejski, tunczyka wiec na sniadanie bedzie, potem zjem sobie placuszki otrebowe z wedlina i jajkiem a na reszte dnia cos juz sobie kupie! no wiec moje drogie WRACAM DO WAS!!!!! Mam nadzieje, ze sie cieszycie i że bedzie nam tu tak fajnie jak rok temu
aha... moj plan ZNOWU to jest 20 kg... ostatnio zrzucilam ok 12kg i bylo cudownie ale choroba, ktora mnie chwilowo zalamala przerwala moja diete bo stres zażerałam czekolada i pizza... jojo dopadlo mnie po ok 3 miesiacach... teraz ochlonelam, choroba nie koliduje z dieta wiec wracam i chce dopiąć celu i to utrzymac!!!!! I tak jak rok temu bez was sie nie uda

__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:50   #1223
Czarna232
Przyczajenie
 
Avatar Czarna232
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
GG do Czarna232
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ile masz wzrostu ?
Dokładnie 165cm, napisałam wyżej.

Faktycznie, podobno kapusta przyspiesza przemianę materii, całkowicie zapomniałam.

Bardzo dziękuję za rady, dobrze jest wiedzieć, że po 2 stronie kabla też jest ktoś kto się odchudza i można liczyć na wsparcie.

Mam nadzieję, że mnie przygarniecie do siebie.
__________________
66 ->62 - >60 ->55
Czarna232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:56   #1224
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
Moje drogie chudzinki!!! Nie wszystkie mnie znacie, ja Was wszystkich tez nie Ale jestem dinozaurem dukanowym, wracam na dobrą drogę.. dzisiaj jest dzien otylcowego apogeum, jestem zalamana swoim wyglądem... nie wiem dlaczego zrobilam sobie taka krzywde... a tak ladnie juz schudlam... oglądam stare zdjecia i wyje...
no wiec wszem i wobec oswiadczam, że... OD JUTRA WRACAM NA DUKANA!!!! nie ma co odkładac na 'lepszą chwilę' bo lepszej nie bedzie! w lodowce mam serek wiejski, tunczyka wiec na sniadanie bedzie, potem zjem sobie placuszki otrebowe z wedlina i jajkiem a na reszte dnia cos juz sobie kupie! no wiec moje drogie WRACAM DO WAS!!!!! Mam nadzieje, ze sie cieszycie i że bedzie nam tu tak fajnie jak rok temu
aha... moj plan ZNOWU to jest 20 kg... ostatnio zrzucilam ok 12kg i bylo cudownie ale choroba, ktora mnie chwilowo zalamala przerwala moja diete bo stres zażerałam czekolada i pizza... jojo dopadlo mnie po ok 3 miesiacach... teraz ochlonelam, choroba nie koliduje z dieta wiec wracam i chce dopiąć celu i to utrzymac!!!!! I tak jak rok temu bez was sie nie uda

A ja Cie znam Dinorzaurze Dukanowytzn dolaczylam do Was aktywnie w maju i dalej sie mecze, ale lubie toWITAJ!!!!!!!! klaski:
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:58   #1225
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
A ja Cie znam Dinorzaurze Dukanowytzn dolaczylam do Was aktywnie w maju i dalej sie mecze, ale lubie toWITAJ!!!!!!!! klaski:
hihi dzieki dzieki juz mi lepiej z sama swiadomoscia, ze wracam
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:58   #1226
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Czarna232 Pokaż wiadomość
Dokładnie 165cm, napisałam wyżej.

Faktycznie, podobno kapusta przyspiesza przemianę materii, całkowicie zapomniałam.

Bardzo dziękuję za rady, dobrze jest wiedzieć, że po 2 stronie kabla też jest ktoś kto się odchudza i można liczyć na wsparcie.

Mam nadzieję, że mnie przygarniecie do siebie.
Przepraszam, nie zauważyłam tego wzrostu...
Tak więc myślę że 3 dni uderzeniówki to jest max
Tam i tak tracimy tylko wodę bo tłuszczu pozbywamy się w II Fazie
Zawsze możesz liczyć na nasza pomoc
Powiedz jeszcze czy ksiązkę przeczytałaś?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:58   #1227
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
Ty tak na serio??
na III fazie jako deser po uczcie...
czytałaś książkę?? a zgadzam się ten serek z regułą W+T < B ?? nie..
nie jest podany skład ale na przykładzie innego waniliowego:
+ na 99% jest w cukier (albo syrok glukozowy) - nie
+ skrobia modyfikowana = nie
+ śmietanka = nie
Książka właśnie idzie do mnie pocztą. Znalazłam skład, nie ma w nim skrobii modyfikowanej, ani śmietanki, ale cukier rzeczywiście jest. Dzięki, poczekam sobie z nim do III fazy
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:00   #1228
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Tak będzie zastój wagi.
Na PW możesz pozwolić sobie na sok z kapuchy kiszonej albo gdzieś tu były przepisy na placki z kapusty kiszonej.
Ile masz wzrostu ?
mam pytanko Paati... ile juz schudlas????? bo dziwne mi sie wydaje, ze od wrzesnia 'tylko' 10kg? chyba, ze masz malo do zrzucenia to przepraszam
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:03   #1229
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
mam pytanko Paati... ile juz schudlas????? bo dziwne mi sie wydaje, ze od wrzesnia 'tylko' 10kg? chyba, ze masz malo do zrzucenia to przepraszam
Tak schudłam 10 kg ...
Mam sporą nadwagę a pomimo to kg tak wolno mi lecą
Cały styczeń stałam w miejscu...
Schodziłam z 88kg przy 156 cm wzrostu więc zahaczyłam się już o otyłość
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:15   #1230
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Tak schudłam 10 kg ...
Mam sporą nadwagę a pomimo to kg tak wolno mi lecą
Cały styczeń stałam w miejscu...
Schodziłam z 88kg przy 156 cm wzrostu więc zahaczyłam się już o otyłość
no wlasnie,... dziwne... bo ja tez juz zahaczam o otylosc:/ i mi szybko leciało.. 11 kg w 1,5 miesiaca mi spadlo... tylko, ze ja to mam 185cm wzrostu wiec pomysl ile ja waze no i kazdy ma inaczej.. chociaz jesli dukasz sumiennie bez wiekszych przerw no to jednak powinnas miec wiekszy spadek hmmmm
a badalas sobie tarczyce?????
no ale i tak masz super wynik, kazde 100g mniej to powod do dumy
__________________

Edytowane przez czarownica3006
Czas edycji: 2011-02-06 o 20:25
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.