makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 22:08   #1201
20martuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

To link do salonu http://www.beauty-club.pl/kontakt.php . Jak dla mnie rewelacją są rownież kreski na oku -poranny makijaz zajmuje mi teraz 2 minuty i oczka takie wyrazne BOSKO!

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

http://www.beauty-club.pl/wizaz.php
20martuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:18   #1202
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny brwi

a ile za te brewki zaplacilas??????
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 15:24   #1203
doomster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
zielona gora

witam
czy moze ktos napisac o zielonej gorze, polecic lub odradzic gabinety, gdzie lepiej nie robic makijazupermanentnego. prosze o jakies opinie z zielonej gory lub okolic, jestem zainteresowana zrobieniem brwi.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
jestem z zg i tutaj robiłam
mozesz napisac w jakim salonie robilas? i jesli mozna to numer telefonu albo jeszcze lepiej fotki
dzieki

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

jescze jedno pytanie, czy ktos moze robil brwi kolorem brazowym? moje kolezanki robily i niestety te ktore mialy brazy to im sie odbarwiaja na jakies takie czerwonawe....a ja jestem blondynka, jasne brwi, niepomalowane wygladaja jakby ich w ogole nie bylo. chociaz nie sa takie az bardzo rzadkie...
wiec czy to jest tak zawsze, ze brazy sie robia rude, czerwone, rozowe...???? moze ktos ma doswiadczenie z brazem? no i w koncu jakie leipiej zrobic zeby bylu jak najbardziej naturalne?? wloski i cieniowanie?? bo dzwonilam do roznych gabinetow i wszedzie mowia co innego... no i komu tu wierzyc?
napiszcie cos...
doomster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:14   #1204
Martasik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: zielona gora

Hej, a co myślicie o tym miejscu? : http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/maki...rmamentny.html - są teraz promocje na makijaż permanentny.
Martasik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:58   #1205
violadd29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 227
Dot.: makijaż permanentny brwi

www.makeupstyl.pl
Witajcie
Brązy ukochane przez wszystkie klientki są piekne ale tylko przez pół roku jak zaczynają sie złuszczać to wychodzi czerwień lub żółć z tego względu , iż brąz uzyskuje się przez wymieszanie czerni, czerwieni, żółci i dalej idąc po wyłuszczeniu najciemniejszej bazy koloru wychodzą jaśniejsze domieszki ( czyli czerwien i zółć)- wszystkie klietnki mają ten sam problem- mozna jedynie do brązu dodać beż i wtedy proces wyłuszczania bedzie troszeczkę inaczej wygladać.
Pozdrawiam serdecznie i życze samych udanych makijaży
violadd29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:09   #1206
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: makijaż permanentny brwi

widze że tamt bardzo was ciekawi - ja mogę zamieścić kilak foter z zabiegu. (nie efektów, lecz tego jak wygląda sam zabieg) jeżeli chcecie to piszcie. Musiałabym wczesnij nauczyć się jak sie tu wkleja zdjęcia, ale myślę, ze to nie problem
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:11   #1207
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ok, próba generalna:

Makijaż 1.jpg

Makijaż 2.jpg
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 21:35   #1208
ankapok
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

agencja marketingu szeptanego - usunięte

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-03-18 o 09:24
ankapok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 06:07   #1209
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
ankapok!! kreske dolna mozna zrobic bardo delikatna tzw. zageszczenie rzes, aby podkreslic ksztalt oka, a nie zrobic mega kreske. Oczywiscie jesli klientka sobie zyczy widoczna kreske, to jest mozliwosc. Wszystko zalezy od indywidualnej osoby. Mozemy zrobic kolorem czekoladowym, szarym, czarnym. Jesli jest dobre znieczulenie, to nic nie boli!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090814096.jpg (18,2 KB, 285 załadowań)
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:48   #1210
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: makijaż permanentny brwi

ZMieczulenie - np za pomocą maści Elam pewnie będzie skuteczne. Makijaz trzeba jednak "zrobić" dwa razy - pierwszy zabieg, a po druch tygodniach zabieg uzupełniający, podczas którego można zrobić drobna korektę
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 07:34   #1211
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

Emla nie jest dobrym znieczuleniem, ja takiego nie stosuje.Nie moge pracowac jesli klientka podskakuje na lozku z cierpienia. Moje Panie potrafia zasnac podczas zabiegu, nawet przy kreskach. Duzo czasu poswiecilam, aby odkryc znieczulenia tak dzialajace. Juz kilka osob je posiada w gabinetach.
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 15:50   #1212
4everu
Raczkowanie
 
Avatar 4everu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: makijaż permanentny brwi

Po kreskach górnych i dolnych można zastosować ALANTAN?
Jeśli nie to jaką maść lub krem?
4everu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:10   #1213
20martuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja uzywałam VITA-POS
20martuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:19   #1214
ankapok
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

a wy same, jako profesjonalistki polecacie taki stały makijaż? uważacie, że to zdrowe dla skóry? warto w to inwestowac?
ankapok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 21:12   #1215
4everu
Raczkowanie
 
Avatar 4everu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez 4everu Pokaż wiadomość
Po kreskach górnych i dolnych można zastosować ALANTAN?
Jeśli nie to jaką maść lub krem?
Bo mam krem z Biodermy Sensibio - ale chyba nie bardzo
i Nanobase (bardzo natłuszcza)- moja mama jak miała spore alericzne problemy z oczami, aż jej sie strupy robiły na powiekach, po wyprubowaniu ok.20 różnych kremów - bez pozytywnych reakcji, dermatolog przepisała go i dobrze natuszczał, goił i nic nie piekło w odróżnieniu do reszty. Będzie się nadawał?
Byłam w aptece ale aptekarka powiedziała mi że prawie wszyskie maści do oczu (i krople chyba) są na receptę i poleciła mi alantan tylko tak ostrożnie żeby do oka sie nie dostało.
Używał ktoś tych specyfików?
4everu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:56   #1216
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

La RochePosay, CICAPLAST!!! Preparat przyśpiesza regenerację naskórka chroniąc go niczym plaster. Wskazany do stosowania na zmiany skórne, skórę podrażnioną, popękaną i po zabiegach chirurgicznych. Posiada potrójne działanie: regeneruje naskórek dzięki obecności kompleksu minerałów miedzi/cynku/manganu, który aktywuje produkcję nowych komórek oraz madekasozydu, który sprzyja właściwej organizacji nowo powstałych komórek oraz wytwarzaniu równomiernej powierzchni; działanie antybakteryjne zawarty w preparacie glukonian cynku ogranicza namnażanie się mikroorganizmów a medekasozyd redukuje liczbę mikroorganizmów osiadąjących na skórze; działanie ochronne dzięki oddzielaniu rany od środowiska zewnętrznego. Konsystencja preparatu jest niewidoczna na skórze, nietłusta, nieklejąca się, łatwa do nałożenia.
Rezultat: odpowiednio chroniona oraz stymulowana do produkcji nowych komórek, skóra szybciej się regeneruje. Nie zawiera środków zapachowych. Nie powoduje zaskórników. Tolerancja testowana na nabłonku ust.

www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

ankapok!! Osobiscie lubie delikatne makijaze i takie tez wole wykonywac, czyli ksztalty i kolory naturalne. Jednak sa rozne klientki i gusta. Mam pania, ktora wrecz nie daje sie przekonac do delikatnego makijazu i meczy o mocny kontur a wypelnienie w szalonym kolorze. Mysle, ze brwi i kreski sa dobrym pomyslem na makijaz permanentny i ladne podkreslenie ust, ale traktowanie permanentnego na ustach jako zamiennik szminki, to blad.
www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
__________________
Anna Paulińska


Edytowane przez anna paulinska
Czas edycji: 2009-09-05 o 11:58
anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 12:17   #1217
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: makijaż permanentny brwi

agencja marketingu szeptanego - usunięte

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-03-18 o 09:22
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:09   #1218
ankapok
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Nie mam zdjęć, ale widziałam kilka efektów makijażu trwałego wykonanego w salonie urody Anny Zajdel i naprawdę dziewczyny wyglądały po nim olśniewająco! Polecam wszystkim dziewczynom, i tym które nie lubią się malować, i tym którym to nie zawsze wychodzi , i tym które cenią sobie 5 dodatkowych minut snu rano Same zobaczcie ich ofertę http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/maki...rmamentny.html
ankapok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:01   #1219
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez anna paulinska Pokaż wiadomość

ankapok!! Osobiscie lubie delikatne makijaze i takie tez wole wykonywac, czyli ksztalty i kolory naturalne. Jednak sa rozne klientki i gusta. Mam pania, ktora wrecz nie daje sie przekonac do delikatnego makijazu i meczy o mocny kontur a wypelnienie w szalonym kolorze. Mysle, ze brwi i kreski sa dobrym pomyslem na makijaz permanentny i ladne podkreslenie ust, ale traktowanie permanentnego na ustach jako zamiennik szminki, to blad.
I tu alternatywą jest Cryopigmentation - makijaz trwały wykonywany przy użyciu głowicy emitującej zmino. Zabieg znacznie mniej bolesny niż klasyczny makijaz trwały ,a efekt wyraźny, chociac delikatny. Istotą makijazu trwałego jest podkreślać walory urody - nic nie stoim na przeszkodzie wykonywania na mikijazu trwałym własnego makijażu, za pomoca "tradycyjnych kosmetyków"
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 16:00   #1220
doomster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

4 dni temu zrobilam sobie makijaz permanentny brwi, z ksztaltu jestem bardzo zadowolona, a kolor ..to sie okaze za kilka dni zaluje ze tak dlugo zwlekalam z tym, naprawde jestem zadowolona. kolor ma byc braz, zobaczymy ehehe
doomster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 18:24   #1221
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej dziewczyny w marcu zrobiłam sobie brwi, kolor pieprz i sól, jak to fachowo okresliła pani w salonie. W tym czasie miałam jasne blond włosy, wiec grafitowe brwi bardzo ładnie sie prezentowały. Teraz zmieniłam kolor włosów na brązowe i jakoś nie bardzo pasuja mi te grafitowe brwi. Czy jest szansa żeby brwi przyciemnic na taki ciemny brąz? dzieki za odpowiedz.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:45   #1222
doujinshi
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: makijaż permanentny brwi

kolezanka robiła brwi w salonie Anny Zajdel, wygląda to dobrze i mówi ze straszna wygoda. Sama sie zastanawiam
doujinshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 13:32   #1223
deangell
Raczkowanie
 
Avatar deangell
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom Myszków
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to deangell
Dot.: makijaż permanentny ust

jak długo wam się goiły usta , ja wyglądam strasznie i cały czas je smaruję ale mimo wszystko coś mi cieknie( typu limfa ) co robić POMOCY!!! w poniedziałek do pracy
__________________
deangell
Niebo mnie nieche a, piekło obawia sie że nim zawładnę
deangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 10:36   #1224
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny ust

Cytat:
Napisane przez deangell Pokaż wiadomość
jak długo wam się goiły usta , ja wyglądam strasznie i cały czas je smaruję ale mimo wszystko coś mi cieknie( typu limfa ) co robić POMOCY!!! w poniedziałek do pracy
po 4 dniach powinno byc ok, strupki juz powinny zejsc
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 19:33   #1225
deangell
Raczkowanie
 
Avatar deangell
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom Myszków
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to deangell
Dot.: makijaż permanentny ust

Kryniaola dziękuję, dzisiaj rano przestałam smarować i już troszkę jest lepiej, rzeczywiście troszeczkę zaczęły się zasychać, no piątek i sobota to był koszmar, tydzień wcześniej robiłam brwi i kreski i wszystko było super, troszę mi oczy podpuchły, ale w poniedziałek poszłam do pracy i nikt sie nie zorientował, dziewczyny myślały że zrobiłam regulacje z henna, a te usta są okropne , aż się boję korekcji
__________________
deangell
Niebo mnie nieche a, piekło obawia sie że nim zawładnę
deangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 17:42   #1226
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez ankapok Pokaż wiadomość
Nie mam zdjęć, ale widziałam kilka efektów makijażu trwałego wykonanego w salonie urody Anny Zajdel i naprawdę dziewczyny wyglądały po nim olśniewająco! Polecam wszystkim dziewczynom, i tym które nie lubią się malować, i tym którym to nie zawsze wychodzi , i tym które cenią sobie 5 dodatkowych minut snu rano Same zobaczcie ich ofertę http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/maki...rmamentny.html
ja się też do niego przekonałem i pozwoliłem dziewczynie go zrobić będzie miała dla mnie rano więcej czasu ;D
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 19:19   #1227
axie22
Raczkowanie
 
Avatar axie22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 236
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny czy to prawda, że jak się taki makijaż wykonuje na brwiach przez wiele lat to później traci się woje włoski? czy to w jakiś sposób uszkadza cebulki brwi? Pytam gdyż odtatnio rozmawiałam z dziewczyną, która od wielu lat robi sobie makijaż brwi i strasznie żałuje, pierwszy zrobiła sobie w zielonej górze i tam kosmetyczka wykonała jej to fatalnie, potem kilka poprawek już u innych kosmetyczek, koniec końców wygląda tak sobie, przy czym nie ma ani jednego włoska swoich brwi,wszystko "namalowane", twierdzi że to właśnie skutek makijażu permanentnego i stanowczo odradza. Co Wy myślicie, czy faktycznie po kilku zabiegach tak sie dzieje?
axie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:38   #1228
4everu
Raczkowanie
 
Avatar 4everu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: makijaż permanentny brwi

W czawrtek jestem umówiona na poprawke (kreski góra dół) . . . i mam troche problem. . . bo się rozchorowałam. Dzisiaj spędziłam pół dnia pod kołdrą i kocem z dreszczami choć było 35 stopni do słońca. . . więc moje pytanie - można w takiej sytuacji robić poprawke? Jade do innego miasta z koleżanką autem (jedzie pozałatwiać sprawy i zna to miasto, ja nie) a jakbym miała przełożyć termin to musiałabym jechać sama autobusem i latać z mapą po mieście bo samochodem się nie odważę . . . Czy ktoś się orentuje?
4everu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:46   #1229
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

4everu prawda jest taka, ze wszelkie przeziębienia, stany zapalne sa przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego. To twoja decyzja, ale ja bym odradzala i mojej klientce bym nie wykonala korekty w takim stanie zdrowia. Jesli stosujesz leki na przeziebienie, to zawarte w nich skladniki rozżedzaja krew, co powoduje zle wprowadzenie barwnika itp. PRZEMYS, czy warto eksperymentowac na wlasnej buzi.
akolor
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:28   #1230
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez 4everu Pokaż wiadomość
Po kreskach górnych i dolnych można zastosować ALANTAN?
Jeśli nie to jaką maść lub krem?
Nie natłuszczałam niczym ale to ponoć różnie bywa , jedni każą natłuszczać inni nie.Ja miałam robione na longu i babka kazała natłuszczać a jak byłam potem u kogoś innego i też miałam robione na longu to zakazała natłuszczać
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.