Najlepsze Prostownice PART II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 21:00   #1201
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Efalock boska prostownica

ja mam mastera juz prawie rok czasu, dokladie nia pamietam kiedy go kupilam, ale juz jakis czas go mam i na prawde nia mialam z nim zadnego kłopotu. A i powłoka jest caly czas nienaruszona
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 10:08   #1202
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Efalock boska prostownica

A tą Tondeo, to którą najlepiej (jakby udało mi się TŻ naciągnąć ) ?? Bo są chyba też różne modele??
Ona chyba najlepsza, z tego co tu czytałam??Tylko droga...
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 07:52   #1203
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Efalock boska prostownica

Ktos bedzie chwalil Tondeo,inny Flat Mastera i jeszcze inny jakas prostownice z marketu...
Ile wizazanek wypowiadajacych sie w tym watku,tyle opini i wiadomo,ze kazdy bedzie zachwac co ma...Poza tym kazdy ma inne wlosy i dla jednego cos jest super,a u innych sie nie sprawdzi
Ja uzywalam Flat Mastera i Champa/mam je obie/ Champ lezy w szafie,a bez Mastera nie wyobrazam sobie zycia,pomimo,ze jest to moj drugi Flat Master,bo z pierwszego zeszla mi powloka...
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:28   #1204
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Efalock boska prostownica

A dlaczego Champ leży w szafie?? Co Ci w nim nie pasuje??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:33   #1205
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Efalock boska prostownica

Moim zdaniem,nie prostuje tak dokladnie jak Flat Master-wlosy sa bardziej puszyste i efekt prostych wlosow nie utrzymuje sie tak dlugo Poza tym ciagnie wlosy i denerwujaco burczy...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:48   #1206
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez *majka*
Moim zdaniem,nie prostuje tak dokladnie jak Flat Master-wlosy sa bardziej puszyste i efekt prostych wlosow nie utrzymuje sie tak dlugo Poza tym ciagnie wlosy i denerwujaco burczy...
Aha, dzięki Wezmę to pod uwagę
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 10:44   #1207
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Efalock boska prostownica

Prosze bardzo
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 09:06   #1208
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Efalock boska prostownica

Hej dziewczyny! Mam problem z moim Champem Po 10 miesiącach używania padła jonizacja ;( Od jakiegoś czasu dało się zauważyć, że coś się zaczyna z prostownicą niedobrego dziać, nie prostowała włosów jak kiedyś, inaczej 'bzyczała', aż pewnego dnia nagle coś strzeliło. Myślałam, że całkiem się zepsuła, ale działa, tzn. nagrzewa się, ale brakuje mi tej jonizacji. Miałam nadzieję, że może miała roczną gwarancję, ale znalazłam papiery i okazało się, że tylko na pół roku Mimo, że podobno producent zapewnia rok. Słyszałyście coś na ten temat? I wiecie może gdzie mogą ją naprawić? Wiem, że gdzieś było już o tym pisane, ale nie mogę znaleźć...
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:10   #1209
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Efalock boska prostownica

Producent udziela gwarancji na rok -ja mojego flat mastera wsylalam do Efalocka gdy po okolo 9 mies zeszla mi powloka i mi reklamacje uznali i wciagu 2 tyg przyslali mi nowa.

__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:15   #1210
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez *majka*
Producent udziela gwarancji na rok -ja mojego flat mastera wsylalam do Efalocka gdy po okolo 9 mies zeszla mi powloka i mi reklamacje uznali i wciagu 2 tyg przyslali mi nowa.

A gdzie kupowałaś swoją prostownicę? Bo ja kupiłam na allegro i teraz nie wiem co zrobić. Czy mogę ją wysłać do producenta, czy rozmawiać ze sprzedawcą, u którego kupiłam? Ale qrcze na tej karcie gwarancyjnej mam piszę, że tylko na pół roku A na Twojej co pisało?
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:39   #1211
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez phoebe
A gdzie kupowałaś swoją prostownicę? Bo ja kupiłam na allegro i teraz nie wiem co zrobić. Czy mogę ją wysłać do producenta, czy rozmawiać ze sprzedawcą, u którego kupiłam? Ale qrcze na tej karcie gwarancyjnej mam piszę, że tylko na pół roku A na Twojej co pisało?
Ja kupilam na niemieckim ebay...Nie mialam zadnej karty gwarancyjnej,tylko rachunek,z data zakupu i to jest podstawa do zlozenia reklamacji,jesli nie uplynal rok od daty zakupu...
Wyslalam po prostu prostownice z rachunkiem i z listem reklamacyjnym do producenta i nie bylo zadnych trudnosci
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 11:39   #1212
lilebi
Przyczajenie
 
Avatar lilebi
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 26
GG do lilebi
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja prostuję kłaczki suszarką prostującą od Rowenty (Lissima). Nie niszczy włosów A przy okazji od razu suszy i prostuje Skutecznie ! Pzdr pa
lilebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 12:54   #1213
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Efalock boska prostownica

Dziewczyny, i ja przyszłam się poradzić mam Euroluxa 1519 (załączam zdjęcie) no i tak się zastanawiam czy mogę je bezkarnie używać
czy lepiej zainwestować w coś lepszego
prostuję codziennie (lub prawie codziennie - gdy zdarzy mi się zaspać)
przejrzałam wątek, ale każdy chwali co innego
mam włosy trochę krótsze niż do ramion, z tyłu dłuższe (zapuszczam ale chcę, żeby były z przodu, przy twarzy pocieniowane i krótsze), są okropne, puszą się, wywijają na wszystkie strony wrr
doradźcie mi proszę w moim dylemacie z prostownicą


aha, jeszcze jedno pytanie - przy codziennym postowaniu lepiej gdy włosy myje się codziennie czy nie
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 16:48   #1214
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja mam od około miesiąca EFALOCKA FLAT MASTERA
fajna prostownica, druga w moim życiu po babylissie z media markt kupionym na promocji, odkąd znudziły mi się kręcioły ;p
Jest to produkt profesjonalny, o niebo lepszy od zwykłych sklepowych prostownic. Zdecydowanie wart swojej ceny, jednak..
Kupowałam ją z myślą o tym że będę miała proste włoski "od mycia do mycia" i tutaj się przeliczyłam.
Mam delikatne, cienkie, mniej więcej od połowy długości bardzo kręcone i mimo używania profesjonalnych odżywek poplątane włosy. Sądziłam że profesjonalna prostownica w tej cenie sobie z nimi poradzi i efekt będzie trwalszy, jak przekonywała mnie grabcia (polecam). Jadnak efekt prostych włosów utrzymuje się tylko jeden dzień, a niekiedy pod wieczór lub przy dużej wilgotności powietrza końce włosów wywijają się, tak więc czasami używam jej nawet dwa razy dziennie (gdy wieczorem wychodzę).
No i niestety z przykrością stwierdzam, że włoski jednak przesuszają się, nie wiem czy jest to efekt prostowania (używam serii ochronnej do prostowania 123 Babyliss Pro: szampon+odżywka+spray), czy może jest to czym innym spowodowane ale jednak .. Więc boję się że tak częste prostowanie je zniszczy, a od kiedy zmieniłam fryzurkę jest ono konieczne, mam grzywkę w której świetnie się czuję ale bez prostowania nie da się jej nosić.
Mimo to cieszę się że ją mam bo jest o wiele lepsza od tego co miałam wcześniej. Może w przyszłym roku zdecyduję się na zakup czegoś droższego, myślę nad GAMĄ lub TONDEO i zobaczymy co z tego wyjdzie.
A może ktoś z Was mi poradzi, jakich jeszcze produktów mogłabym używać aby efekt prostowania był własnie taki jakiego oczekiwałam naczytawszy się forum na temat niewiarygodnego działania EFALOCKA ???
Będę wdzięczna za wszelkie porady
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:46   #1215
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Efalock boska prostownica

Wszystko pięknie i cudownie, acz ja teraz musze zadać z pozory głupie pytanie, no ale czegóż się po mnie spodziewać

Nie wiem gdzie kupić prostownice Efalock'a (chodzi mi głownie o EFALOCK Flat Master) Znalazłam ją na tej stronie http://www.tics.pl/sklep/product_inf...918e47fab97e63

ale nie chce kupować nic przez internet ... Chyba oczywiste jest ze w jakiś specjalnych sklepach fryzjerskich ale takowych nie znam w mojej mieścinie ( z Opola jestem ) Więc moze jest gdzieś do kupienia indziej ? W jakieś popularnej sieci sklepów ? Jesli nie to trudno - będe szukać dalej... Mam nadzieję że ktoś mi pomoże ;*
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:48   #1216
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Pytanie (pianka + prostownica?)

Dziś prostowałam sobie włosy w taki sposób: najpierw nałożyłam piankę, potem wyprostowałam i efekt nawet fajny był

Więc chciałam się Was zapytać czy można tak robić, że najpierw nakładać piankę a potem prostować? Niby prostuję te włosy rano bez niczego, ale efekt jakiś taki... taki sobie w ogóle jestem niewtajemniczona, nie wiem jak się powinno prawidłowo układać włosy, prostować je nie śmiejcie się

mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra dusza i mi pomoże




__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 20:31   #1217
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Lapiej zamiast tej pianki spraw sobie mleczko hot liss loreala. Chroni ono włosy przed dorącem prostownicy i wspomaga prostowanie.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 20:56   #1218
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

o, dobry pomysł to jest to mleczko tak chwalone w KWC? zaraz sporawdzę czy mnie pamięć nie myli


EDIT: Tak, to to dziękuję za pomoc

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 21:14   #1219
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

pianka powoduje raczej puszenie i objetosc wlosow a prostownica prostuje
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 21:42   #1220
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Polecam Hot Lissa. Wlosy po nim latwiej sie prostuja i sa gladsze a dodatkowo chroni wlosy przed temperatura.
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 21:58   #1221
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

moze byc ale lepiej cos prostujacego
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 22:06   #1222
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Moja kuzynka prostuje właśnie na piankę i jest zadowolona z efektu. Mówi, że dłużej sa idealnie proste.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 13:25   #1223
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Byłam w drogerii i oblookałam tego hot lissa, ale 16 złotych i takie małe opakowanie, nie miałam akurat kasy na zbyciu

może kiedyś się skuszę, ale ... no, jednak drogie...

a jak myślicie, włosy się bardziej niszczą kiedy prostuje się z pianką czy bez pianki?
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 17:22   #1224
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

U fryzjera pani najpierw potraktowała moje włosy własnie pianka a potem prostownicą, efekt był ok, ale przyznam, ze w domu bez specjalnego kosmetyku chroniącego nie pozwalam sobie na prostowanie.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 19:22   #1225
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

dziewczyny, a ten hot liss na ile Wam wystarcza?

kurczę, wiem, że powinnam wreszcie zacząć jakoś chronić te moje włosy, ale 16 złotych za takie (przepraszam,) nic?

mam włosy trochę krótsze niż do ramion...
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 19:30   #1226
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

W żadnym wypadku nie powinno się uzywać pianki i prostownicy. Zniszczysz sobie włoski. Tak samo pianka jak i lakier strasznie wysuszaja a pozatym nie sa to kosmetyki do prostownic. Każdy fryzjer czy doświadczona wizażanka Ci to powie. A hot liss osobiscie u mnie sie nie sprawdził i teraz używam mleczka babyliss do prostownic- całkiem niezle ale dopiero je testuje
latinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 19:38   #1227
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Ja hot lissa używam już od 3 miesięcy tak średnio 1-2 w tygodniu i zostało mi ok. polowy. Jets wydajny.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 19:44   #1228
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Uhh nienawidze prostowac wlosow po piance, a zazwyczaj tak jest gdy zachce mi sie eksperymentowac, a pozniej stwierdzam, ze jak nie wyprostuje to z domu nie wyjde. W moim wypadku wlosy na piance nie chca sie za bardzo prostowac i potwornie sie kleja...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 20:33   #1229
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

macie racje... bez hot lissa albo czegos dobrego (wcale hot liss niedrogii jest, co to za bujda, 16 PLN to nie majatek, a w promocji 12 PLN).... pianka i prostownica - tylko na specjalne okazje, bo na codzien to chyba tylko zniszczyc wlosy.... no chyba ze ktos ma pianke za 70 PLN (ale skoro 16 PLN to duzo?) to wtedy moze nawet i 2 razy dziennie prostowac....
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 11:06   #1230
Kasiullka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: prostownica Eurolux-jaki model wybrać?

Teraz na allegro mozna kupic jonizujaca prostownice Eurolux czyli taka ktora zapobiega elektryzowaniu sie wlosow dopdatkowo posiada ona regulacje temperatury. Koszt 55zl. Czy ktos mial taki przypadek, ze czeste uzywanie wlasnie tej prostownicy spowodowalo zniszczenie wlosow??? piszcie.. latwiej bedzie mi dokonac zakupu.
Kasiullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.