Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane cz.2! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 17:43   #1201
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
O, jak już przy muzyce na wesele jesteśmy... Jestem w trakcie decyzji między dj a zespołem, na pm16 już dziewczyny męczyłam to i tu zapytam
Decyzja ofkors jest moja i tż ale lubię znać wiele opinii. Ogólnie byliśmy na weselu gdzie był super dj, zabawa była przednia do 6 rano i zarezerwowaliśmy go wstępnie na swoje wesele. Jednak ciągle jeszcze zastanawiamy się no bo niby ''zespół to zespół''. Trochę przeraża mnie cena dobrego zespołu (4000 i więcej, a doliczyć przyjazd na błogosławieństwo, talerzyki dla członków zespołu, do tego zazwyczaj zespół gra do 4 a później się dopłaca za każdą godzinę...) ale jeśli byłby fajny to moglibyśmy zainwestować. Sama nie wiem, ide na wesele z zespołem we wrześniu i potem podejmuję decyzję. Za dj przemawia dla mnie cena i to, że oryginały to jednak oryginały. Za zespołem - może trochę lepsza zabawa, instrumenty na żywo...

Co wy wolicie? Dj czy zespół?
Wszystko zależy od dj i od zespołu. I jeden i drugi może być albo beznadziejny, albo super. Byłam i na weselach z zespołem, i na weselach z DJ. Różnie bywało, więc pewnie sama przy wyborze będę się kierowała wieloma kwestiami.
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U mnie w regionie (podlaskie) to jest normalne, że Pan Młody przyjeżdża po Pannę Młodą wraz z grajkami :P Facet z akordeonem czy coś i on (albo oni) przygrywa na błogosławieństwie i wyjściu z domu.
U mnie też. Chociaż powoli się od tego odchodzi.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
No prosze, czego to sie czlowiek nie dowie z wizazu
Swoja droga ja bym chciala impreze bez obciachowych (moim zdaniem) zwyczajow, minimum polskiego disco polo, zabawy tylko te wesole, a nie erotyczne itp.
Mnie większość zabaw irytuje i żenuje. Jakieś mogą być, ale musiałabym to wcześniej uzgodnić. Co do disco polo - może być coś znanego. Kilka piosenek, ale na pewno nie przez całe wesele.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...




Edytowane przez Icannotfly
Czas edycji: 2014-08-28 o 17:44
Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:03   #1202
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Ja ogolnie sie boje organizacji, pomijajac juz koszty takiego wesela, to ustalanie wszystkiego to masakra.
A tak z innej beczki - mam wrazenie, ze na wizazu wszyscy wybieraja sale, gdzie placi sie od talerzyka, podczas na wiekszosci wesel, na ktorych bylam byla wynajeta sala + kucharki. Nie wiem z czego to wynika. O.o czasem mam wrazenie, ze nie moge wybrac tej drugiej opcji bo bede jakims plebsem o.O
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:04   #1203
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Mnie większość zabaw irytuje i żenuje. Jakieś mogą być, ale musiałabym to wcześniej uzgodnić. Co do disco polo - może być coś znanego. Kilka piosenek, ale na pewno nie przez całe wesele.
Na weselu z którego właśnie wróciłam jedną z zabaw oczepinowych był, jakby to ująć... "gejowski taniec" Zespół zaprosił na parkiet 8 mężczyzn, kazał im się dobrać w 4 pary i pary rywalizowały pomiędzy sobą w tańcu, po każdej rundzie Państwo Młodzi wybierali najsłabszą parę, zwycięzcy dostali wódkę weselną
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:25   #1204
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Gorsze od tych zabaw jest namawianie i wyciąganie do nich na siłę.

A jeszcze wracając do zespołu/dj to wydaje mi się, że zespół częściej przerwy robi.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...




Edytowane przez Icannotfly
Czas edycji: 2014-08-28 o 18:26
Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:31   #1205
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ja ogolnie sie boje organizacji, pomijajac juz koszty takiego wesela, to ustalanie wszystkiego to masakra.
A tak z innej beczki - mam wrazenie, ze na wizazu wszyscy wybieraja sale, gdzie placi sie od talerzyka, podczas na wiekszosci wesel, na ktorych bylam byla wynajeta sala + kucharki. Nie wiem z czego to wynika. O.o czasem mam wrazenie, ze nie moge wybrac tej drugiej opcji bo bede jakims plebsem o.O
U mnie (małe miasto) też zawsze wyglądały tak wesela, że załatwiało się salę i kucharkę. Ale teraz to chyba ludzie z wygody płacą za talerzyk i im wszystko wisi, łącznie z obsługą i np.pakowaniem wszystkiego już po weselu.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:36   #1206
mala_ruda_wredna
Raczkowanie
 
Avatar mala_ruda_wredna
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez stellagemella Pokaż wiadomość
Poznaliśmy się na kursie tańca - zabawnie i romantycznie, trochę jak w filmie. Byłam wtedy przekonana, że będę szczęśliwą singielką i nie potrzebowałam faceta. Na szczęście przebił się przez ten pancerz i zaczęliśmy się ze sobą spotykać, równocześnie bardzo się zaprzyjaźniając. Właściwie od razu czuliśmy, że to coś poważnego: to samo poczucie humoru, światopogląd, podejście do życia... Przez rok, ze względu na jego pracę, nasz związek musiał znosić próbę odległości...nie było łatwo, ale nasza relacja była priorytetem i się udało. Potem było już tylko lepiej ta odległość wiele nas nauczyła i chyba dzięki temu nasza relacja szybko dojrzała.
Mój ukochany ma dość jasno sprecyzowany pogląd na życie: jeśli to jest to, to nie ma na co czekać
Pozdrawiam wszystkie inne przyszłe narzeczone
Świetna historia!
Ja też nie chciałam się spotykać na początku z moim TŻ, bo własnie było mi dobrze samej. Ale po ok. 2-3 miesiącach się przekonałam do niego.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ja ogolnie sie boje organizacji, pomijajac juz koszty takiego wesela, to ustalanie wszystkiego to masakra.
A tak z innej beczki - mam wrazenie, ze na wizazu wszyscy wybieraja sale, gdzie placi sie od talerzyka, podczas na wiekszosci wesel, na ktorych bylam byla wynajeta sala + kucharki. Nie wiem z czego to wynika. O.o czasem mam wrazenie, ze nie moge wybrac tej drugiej opcji bo bede jakims plebsem o.O
mnie się wydaje, że niektóre sale mają taką politykę - bierzesz całą obsługę (ew. alko, tort i ciasta swoje) albo nic. pustej sali Ci nie wynajmą. Przynajmniej ja się z tym spotkałam w W-wie.
__________________
I'm chocoholic! And I proud of it!
mala_ruda_wredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:44   #1207
M123MM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cześć! spodobał mi się ten wątek, lubie czytac o planach na ślub wesele ;-)
jestem z TŻ już prawie 4 lata, nie powiem chciałąbym zobaczyć na palcu piercionek, ale chyba nie ma co pospieszać chłopaka ;-) często mi mówi że oświadczy się jak skoncze studia ( jeszcze 3 lata-jesli bede robic mgr ) więc kiedyś TEN dzień nastapi. Bo tż ma takie podejście że jak się osiwadczy to zaraz juz musi być slub, ale ja tak nie uważam. mozna sie oswiadczyc a slub dopiero za kilka lat-zwalszcza ze teraz aby cos zarezerwowac juz sa terminy za 2-3 lata. Pozdrawiam Was
M123MM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 19:56   #1208
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Mój TŻ wrócił z pracy po 19. Dałam mu papu jak na dobrą dziewczynę przystało TŻ do mnie "Zanim zacznę jeść, patrz!" i wyciąga telefon z kieszeni. Nie jakiś byle jaki, tylko samsung, ten wiecie super ekstra. Ja takie oczy :O. TŻ dostał służbowy telefon. 2 tygodnie temu zmienił pracę, a tutaj już takie rzeczy

Zarabiać teraz będzie więcej. Plus teraz był na dwa dni w delegacji, jutro też jedzie. Poszliśmy na spacer z psem. Gadam do TŻta, że pewnie sporo wyciągnie z tymi nadgodzinami. On mówi, że właśnie myślał o tym. Dodaję "To szybko odłożysz na pewne rzeczy" On szczerząc się do mnie "A na co?"

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ja ogolnie sie boje organizacji, pomijajac juz koszty takiego wesela, to ustalanie wszystkiego to masakra.
A tak z innej beczki - mam wrazenie, ze na wizazu wszyscy wybieraja sale, gdzie placi sie od talerzyka, podczas na wiekszosci wesel, na ktorych bylam byla wynajeta sala + kucharki. Nie wiem z czego to wynika. O.o czasem mam wrazenie, ze nie moge wybrac tej drugiej opcji bo bede jakims plebsem o.O
Myślę, że płacąc za talerzyk jest łatwiej gdzieś czytałam, że jak jest kucharka to trzeba samemu jechać kupić produkty na potrawy, sporo z tym zabawy tak na koniec przygotowań

Cytat:
Napisane przez M123MM Pokaż wiadomość
Cześć! spodobał mi się ten wątek, lubie czytac o planach na ślub wesele ;-)
jestem z TŻ już prawie 4 lata, nie powiem chciałąbym zobaczyć na palcu piercionek, ale chyba nie ma co pospieszać chłopaka ;-) często mi mówi że oświadczy się jak skoncze studia ( jeszcze 3 lata-jesli bede robic mgr ) więc kiedyś TEN dzień nastapi. Bo tż ma takie podejście że jak się osiwadczy to zaraz juz musi być slub, ale ja tak nie uważam. mozna sie oswiadczyc a slub dopiero za kilka lat-zwalszcza ze teraz aby cos zarezerwowac juz sa terminy za 2-3 lata. Pozdrawiam Was
hej
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:58   #1209
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
O, jak już przy muzyce na wesele jesteśmy... Jestem w trakcie decyzji między dj a zespołem, na pm16 już dziewczyny męczyłam to i tu zapytam
Decyzja ofkors jest moja i tż ale lubię znać wiele opinii. Ogólnie byliśmy na weselu gdzie był super dj, zabawa była przednia do 6 rano i zarezerwowaliśmy go wstępnie na swoje wesele. Jednak ciągle jeszcze zastanawiamy się no bo niby ''zespół to zespół''. Trochę przeraża mnie cena dobrego zespołu (4000 i więcej, a doliczyć przyjazd na błogosławieństwo, talerzyki dla członków zespołu, do tego zazwyczaj zespół gra do 4 a później się dopłaca za każdą godzinę...) ale jeśli byłby fajny to moglibyśmy zainwestować. Sama nie wiem, ide na wesele z zespołem we wrześniu i potem podejmuję decyzję. Za dj przemawia dla mnie cena i to, że oryginały to jednak oryginały. Za zespołem - może trochę lepsza zabawa, instrumenty na żywo...

Co wy wolicie? Dj czy zespół?
Ja szukając zdecydowałam się na DJ:a mimo, że mi kompletnie nie pasuje. Nie są to moje klimaty, nie lubię muzyki odtwarzanej z płyt na większych imprezach, wolę muzykę na żywo. Poza tym DJ na weselu kojarzy mi się z disco polo a nie znoszę takiej muzyki i nie dopuściłabym do niej na weselu... rozumiem, że goście może i tego się spodziewają, ale to raczej nasz dzień a nie ich.

A jednak decyzja padła na DJa. A to, dlatego że nasłuchałam się masy zespołów, większość z nich mi nie pasowała głosowo (śpiewałam w chórze i uszy mam wyczulone na niektóre rzeczy), jak już wokal był ok to angielski tak bolał, że szkoda gadać. A zespół, który spełniał wszystkie wymagania chciał 10 tys
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:12   #1210
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Tija - jasne, ze jest latwiej! Tylko naprawde mam wrazenie, ze tutaj - na wizazu juz nikt tak nie robi, aczkolwiek na wizazu takze wszyscy studiuja, wiec moze to nie jest dobre miejsce
Mala ruda - bo tak jest, restauracje czy sale weselne wynajmuja tylko wraz z calym cateringiem.
Mamy w okolicach calkiem fajne sale na wynajem, jak juz TZ sie oswiadczy to bedziemy myslec i kalkulowac.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:26   #1211
mala_ruda_wredna
Raczkowanie
 
Avatar mala_ruda_wredna
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tija - jasne, ze jest latwiej! Tylko naprawde mam wrazenie, ze tutaj - na wizazu juz nikt tak nie robi, aczkolwiek na wizazu takze wszyscy studiuja, wiec moze to nie jest dobre miejsce
Mala ruda - bo tak jest, restauracje czy sale weselne wynajmuja tylko wraz z calym cateringiem.
Mamy w okolicach calkiem fajne sale na wynajem, jak juz TZ sie oswiadczy to bedziemy myslec i kalkulowac.
Właśnie ja się nie spotkałam w moich stronach z wynajmem samej sali. może mam samych wygodnickich znajomych?
A tez myślałam o takim rozwiązaniu, bo mama ma znajome kucharki, u rodziny TŻ-ta moglibyśmy zamówić całe świniaki na stoły (w sensie do przerobienia na kotlety, zimną płytę, etc, a nie całą pieczoną świnię z jabłkiem ). Byśmy byli pewniejsi jedzenia, że dobrze przyrządzone, z dobrych składników. A o jedzeniu na sali można różne rzeczy przeczytać.
Własnie jestem w kropce, bo upatrzyłam lokal na wesele (niestety restauracja, więc nie ma opcji wynajmu tylko sali) i nie znalazłam zbyt wielu opinii o nim. Chyba po prostu pójdziemy tam na obiad i zrobimy rekonesans.

A tak swoją drogą, jeszcze raz spytam. nie wiecie jak powinnam się zachować u rodziców TŻ-ta? w ten weekend jedziemy im powiedzieć i nie wiem czy mam np. coś wziąć ze sobą czy jak?
__________________
I'm chocoholic! And I proud of it!
mala_ruda_wredna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 20:33   #1212
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Co do sal - te sale, ktore mozna wynajac to nie sa restauracje najczesciej sa to sale na ROD, jakies domy kultury. To nie sa palace, ale wiele jest odremontowanych i sa serio ladne u nas w okolicy jest fajny dom kultury, bylam tam na weselu i bylo fajnie
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:35   #1213
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tija - jasne, ze jest latwiej! Tylko naprawde mam wrazenie, ze tutaj - na wizazu juz nikt tak nie robi, aczkolwiek na wizazu takze wszyscy studiuja, wiec moze to nie jest dobre miejsce
Mala ruda - bo tak jest, restauracje czy sale weselne wynajmuja tylko wraz z calym cateringiem.
Mamy w okolicach calkiem fajne sale na wynajem, jak juz TZ sie oswiadczy to bedziemy myslec i kalkulowac.
Tak! I wszystkie wizażanki świetnie zarabiają, mają super facetów i same się utrzymują Bo da się!

Cytat:
Napisane przez mala_ruda_wredna Pokaż wiadomość
Właśnie ja się nie spotkałam w moich stronach z wynajmem samej sali. może mam samych wygodnickich znajomych?
A tez myślałam o takim rozwiązaniu, bo mama ma znajome kucharki, u rodziny TŻ-ta moglibyśmy zamówić całe świniaki na stoły (w sensie do przerobienia na kotlety, zimną płytę, etc, a nie całą pieczoną świnię z jabłkiem ). Byśmy byli pewniejsi jedzenia, że dobrze przyrządzone, z dobrych składników. A o jedzeniu na sali można różne rzeczy przeczytać.
Własnie jestem w kropce, bo upatrzyłam lokal na wesele (niestety restauracja, więc nie ma opcji wynajmu tylko sali) i nie znalazłam zbyt wielu opinii o nim. Chyba po prostu pójdziemy tam na obiad i zrobimy rekonesans.

A tak swoją drogą, jeszcze raz spytam. nie wiecie jak powinnam się zachować u rodziców TŻ-ta? w ten weekend jedziemy im powiedzieć i nie wiem czy mam np. coś wziąć ze sobą czy jak?
Może coś upiecz?
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:39   #1214
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Tija - zapomnialas o 2 kierunkach studiow
Mala ruda - hmm. Pytanie jak oficjalne kontakty macie. Upieczenie czegos to dobry pomysl, ja bym poszla z jakims alko swietowac
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:44   #1215
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Tak Was czytam i odnoszę wrażenie, że chyba tylko ja jedyna nie pytam TŻta o ślub, nie zadręczam pytaniami o pierścionek, nie marudzę tylko tak sobie spokojnie czekam.
Chociaż wiem że i tak prędko się nie doczekam.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
My o pierścionkach nie rozmawiamy, zresztą jestem mało wynagająca pod tym względem, tylko o tym kiedy będziemy mogli wziąć ślub i gdzie będziemy mieszkać, jak to ogarnąć żeby wyszło dobrze. I dla mnie to normalne, bo jakoś nie bardzo to widzę, że wyskoczy mi z zaręczynami, a tu ani mieszkania ani nic. Tym bardziej, że tż chce ślub najpóźniej w ciągu roku od zaręczyn, a mamy jeszcze dużo zobowiązań w dwóch różnych miastach i jedno z nas będzie musiało się przeprowadzić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U nas podobnie jak i u Was dziewczyny. Też nie rozmawiamy za często o zaręczynach (rawie w ogóle). Jedynie wiemy,że jak się ogarniemy pracowo-mieszkaniowo to wtedy pomyślimy Ale czekam

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
O, jak już przy muzyce na wesele jesteśmy... Jestem w trakcie decyzji między dj a zespołem, na pm16 już dziewczyny męczyłam to i tu zapytam
Decyzja ofkors jest moja i tż ale lubię znać wiele opinii. Ogólnie byliśmy na weselu gdzie był super dj, zabawa była przednia do 6 rano i zarezerwowaliśmy go wstępnie na swoje wesele. Jednak ciągle jeszcze zastanawiamy się no bo niby ''zespół to zespół''. Trochę przeraża mnie cena dobrego zespołu (4000 i więcej, a doliczyć przyjazd na błogosławieństwo, talerzyki dla członków zespołu, do tego zazwyczaj zespół gra do 4 a później się dopłaca za każdą godzinę...) ale jeśli byłby fajny to moglibyśmy zainwestować. Sama nie wiem, ide na wesele z zespołem we wrześniu i potem podejmuję decyzję. Za dj przemawia dla mnie cena i to, że oryginały to jednak oryginały. Za zespołem - może trochę lepsza zabawa, instrumenty na żywo...

Co wy wolicie? Dj czy zespół?
Nigdy nie byłam na weselu z DJ. Ale zawsze lepiej mi się podobają orginały piosenek niż niektóre pożal się boże covery zespołów. Ale znowu w zespole lubię jak ktoś fajnie gra na instrumnetach np saksofon, gitara, perkusja Zespoły z keybordem i śpiewakiem zdecydowanie odpadają na twoim miejscu wziełabym DJ skoro bylście na weselu gdzie on był i rzeczywiście było super. Połowa sukcesu to jak dj/zespół umie zachęcić gości do wyjścia na parkiet

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tija - jasne, ze jest latwiej! Tylko naprawde mam wrazenie, ze tutaj - na wizazu juz nikt tak nie robi, aczkolwiek na wizazu takze wszyscy studiuja, wiec moze to nie jest dobre miejsce
Mala ruda - bo tak jest, restauracje czy sale weselne wynajmuja tylko wraz z calym cateringiem.
Mamy w okolicach calkiem fajne sale na wynajem, jak juz TZ sie oswiadczy to bedziemy myslec i kalkulowac.
W moich okoliach we wszystkich fajniejszych salach płaci sie za talerzyk. Tak z wynajętymi kucharkami to tylko jakoś remizę, salę w jakimś np centrum kultury można wyjanąć, czyli mało ciekawe obiekty zresztą ja sama bym wolała zapłacić za talerzyk i mieć z bani

Cytat:
Napisane przez mala_ruda_wredna Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, jeszcze raz spytam. nie wiecie jak powinnam się zachować u rodziców TŻ-ta? w ten weekend jedziemy im powiedzieć i nie wiem czy mam np. coś wziąć ze sobą czy jak?
Jeśli chcecie to jakoś uczcić to możecie wziąć jakiś alkohol np wino i dobre ciacho. A jak tylko powiedzieć, bez zbędnego świętowania to bym bez niczego pojechała. No i zależy czy ich lubisz hehe
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 21:16   #1216
mala_ruda_wredna
Raczkowanie
 
Avatar mala_ruda_wredna
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tija - jasne, ze jest latwiej! Tylko naprawde mam wrazenie, ze tutaj - na wizazu juz nikt tak nie robi, aczkolwiek na wizazu takze wszyscy studiuja, wiec moze to nie jest dobre miejsce
Mala ruda - bo tak jest, restauracje czy sale weselne wynajmuja tylko wraz z calym cateringiem.
Mamy w okolicach calkiem fajne sale na wynajem, jak juz TZ sie oswiadczy to bedziemy myslec i kalkulowac.
RODos to dobry pomysł. Moi rodzice mieli właśnie na działkach wesele (ale to inne czasy), a 3 lata temu moi bratankowie mieli na takiej salce przyjęcie po komunii i chrzcinach. Plusem takiego miejsca jest ładne otoczenie (zadbana zieleń wkoło). Bardzo dobrze to przyjęcie wypadło na działkach.
Tylko boję się, że nie znajdziemy wystarczająco dużej sali (no niestety wyszło nam ok. 120 os.). i TŻ się nie zgodzi... Ale koniec tego off topu.
Co do ciacha, to nie zdążę nic upiec, bo jedziemy jutro wieczorem po pracy zaraz. Jednak może kupię jakiś torcik po drodze. Dzięki za rady. Denerwuję się strasznie. Oni są tacy zasadniczy i zdystansowani, do tego b. wierzący i nie wiem jak zareagują (bo jeszcze mamy powiedzieć, ze TŻ się do mnie wprowadza). A tak to mamy stosunki poprawne, da się żyć (szczególnie, że mieszkają ponad 200 km od nas ).
__________________
I'm chocoholic! And I proud of it!
mala_ruda_wredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 21:31   #1217
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

.....telefon mi wpadł do kibla...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 21:41   #1218
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Ależ Wy spamujecie Ledwie nadążam. W tym tygodniu większość dnia przesypiam, bo jestem mocno przeziębiona. Normalnie chodzę do pracy, bo i tak w tym tygodniu zastępuję koleżankę, która jest na urlopie, więc głupio iść na L-4 i ściągać na poranną zmianę kolegę z nocek. Mam tylko nadzieję, że do soboty w miarę wyzdrowieję, bo chcę jechać na koncert, na który bilety mam już od 3 miesięcy (Sabaton). No ale jak się nie uda, to już trudno - wolę się wykurować niż kolejny tydzień w pracy zdychać, zwłaszcza że znowu nie będzie komu mnie zastąpić.

Co do tematu zespół kontra DJ, to my wolimy zespół, zwłaszcza że w październiku słyszeliśmy jeden bardzo dobry na weselu przyjaciół i ten zespół jest akurat z tego regionu, w którym chcielibyśmy brać ślub i nie wychodzi drogo. Mają bardziej biesiadny repertuar, disco polo prawie wcale. Potrafią też fajnie zagrać nieco mocniejsze kawałki i mają w składzie osobę, która gra na gitarze elektrycznej, więc w sumie coś w naszych klimatach. Tempo przerw też spoko. Kolejność piosenek napisana na tablicy. My byliśmy zachwyceni, więc prawdopodobnie to będzie również nasz zespół weselny, zwłaszcza że nie trzeba go rezerwować dużo wcześniej (przyjaciele zarezerwowali ich 8-9 miesięcy przed ślubem, no ale w rejonie Inowrocławia generalnie rok spokojnie starczy na przygotowanie wesela).

Ja parę tygodni temu miałam fazę na gadanie TŻ o zaręczynach, ale nie tekstów w stylu "Oświadcz mi się", tylko takie delikatne sugestie. No ale to chyba było wywołane kryzysem na tle tego, że TŻ jest nieogarnięty z pracą i jakoś wtedy w kłótniach wychodziły przy okazji inne moje żale, że ile mam czekać aż stanie się bardziej odpowiedzialny i samodzielny, że nie będę też w nieskończoność czekać na pierścionek, bo mogę się nie doczekać. A ostatnio jest już między nami dobrze. TŻ poszedł do pracy (co prawda na umowę-zlecenie, ale od czegoś trzeba zacząć), nie kłócimy się, tylko wspieramy nawzajem. Nawet ten pierścionek przestał mi nagle jakoś być potrzebny i o temacie ślubu czy zaręczyn w ogóle ostatnio z TŻ nie rozmawiam
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 21:58   #1219
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47908574].....telefon mi wpadł do kibla... [/QUOTE]

__________________
13.05.10 r.
27.03.15 r.
1.10.16 r.
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 22:18   #1220
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47908574].....telefon mi wpadł do kibla... [/QUOTE]
To po co z nim do kibla poszłaś?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 22:27   #1221
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
To po co z nim do kibla poszłaś?
a ktoś nie chodzi do kibla z telefonem?
Aska, wspolczuje może ożyje? wrzuć go do ryżu.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 22:32   #1222
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
a ktoś nie chodzi do kibla z telefonem?
Dobra pytanie

Przed włożeniem do ryżu, rozłóż go maksymalnie na części.

Z obawy przed faktem, że TŻ chyba wyczaił, że mam konto na wizażu poszłam się wyżalać w klubie
__________________
13.05.10 r.
27.03.15 r.
1.10.16 r.
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 22:33   #1223
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
a ktoś nie chodzi do kibla z telefonem?
Aska, wspolczuje może ożyje? wrzuć go do ryżu.
Ja nie chodzę
Z resztą po co?

Ty serio z tym ryżem?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 22:33   #1224
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

hej ho!
wróciłam z wakacji i nigdy w życiu was nie nadrobię
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 22:37   #1225
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja nie chodzę
Z resztą po co?

Ty serio z tym ryżem?
żeby się nie nudzić
i z ryżem serio, Panna Black też ma dobry pomysł. Ryż wchłonie wodę.
Tak ogólnie, nie mówię, że Asia tak zrobiła - sprzętu NIGDY nie suszymy suszarką
Loloo - jak było?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 22:37   #1226
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
hej ho!
wróciłam z wakacji i nigdy w życiu was nie nadrobię
Musisz!
i zapraszamy do klubu
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 22:46   #1227
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

było mega tylko ja i tż, w ogóle nie zwracaliśmy uwagi na innych ludzi, a naszym jedynym problemem było to, jakiego drinka wybrać i w efekcie piliśmy wszystkie no i jestem opalona jak nigdy w życiu. ciężko będzie teraz wrócić do rzeczywistości.
byliśmy przez tydzień bez internetu i tv także potem wrzucę jakąś relacje na insta

a klub widziałam, też będę ogarniać
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 06:57   #1228
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Hej loloo , fajnie, że wyjazd sie udał

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 07:10   #1229
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Na weselu z którego właśnie wróciłam jedną z zabaw oczepinowych był, jakby to ująć... "gejowski taniec" Zespół zaprosił na parkiet 8 mężczyzn, kazał im się dobrać w 4 pary i pary rywalizowały pomiędzy sobą w tańcu, po każdej rundzie Państwo Młodzi wybierali najsłabszą parę, zwycięzcy dostali wódkę weselną
Też to widziałam na którymś z wesel, brał w tym udział mój TŻ ale to z przymusu.
A teraz na weselu jego brata były całkiem fajne zabawy wodzirej prowadził, u nas też on będzie prowadził więc się nie obawiam .

Było np. że Państwo Młodzi siadają do siebie tyłem, ściągają buty i Panna Młoda trzyma w jednej ręce but męża i w drugiej swój i Pan Młody to samo. I wodzirej zadaje różne pytania typu "kto będzie trzymał kasę" lub "kto lepiej całuje", śmiechu było przy tym co niemiara.
Było przechodzenie pod liną ale akurat tego nie widziałam, hmm.. że panny stawały po jednej stronie a kawalerowie po drugiej i wodzirej kazał nam powtarzać jakieś śmieszne regułki, a potem w parach się tańczyło i jak muzyka ustała to wodzirej mówił np. "4 ręce, 2 nogi" to znaczyło, że tyle ma dotykać podłogi. Najlepiej jak powiedział "jedna pupa" a wszyscy po sobie patrzą my wybrnęliśmy z sytuacji bo TŻ siadł na podłodze, trzymał ręce kolanami i ja siadłam na nim i było ok .
Różne takie zabawy były ważne że nie chamskie.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47908574].....telefon mi wpadł do kibla... [/QUOTE]
Ryżu spróbuj-dobry sposób . Ja też zawsze do kibla chodzę z telefonem, ale trzymam go z dala od kibla bo przypomina mi się opowieść kumpeli jak jej wpadł i musiała rękę włożyć po łokieć żeby wyciągnąć

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
było mega tylko ja i tż, w ogóle nie zwracaliśmy uwagi na innych ludzi, a naszym jedynym problemem było to, jakiego drinka wybrać i w efekcie piliśmy wszystkie no i jestem opalona jak nigdy w życiu. ciężko będzie teraz wrócić do rzeczywistości.
byliśmy przez tydzień bez internetu i tv także potem wrzucę jakąś relacje na insta

a klub widziałam, też będę ogarniać
Super że się wyjazd udał . Do mnie doszło, że przez pierwsze dni, albo i tygodnie będę odcięta w Niemczech od cywilizacji bo nie mamy neta to znaczy mamy ale taki słaby, że pewnie nic na nim nie pójdzie.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"

Edytowane przez Madzialena7
Czas edycji: 2014-08-29 o 07:11
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 07:31   #1230
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Hej

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma - czyli: jak mieszkać na 12m2 http://www.domosfera.pl/wnetrza/51,9...26640.html?i=0

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tija - zapomnialas o 2 kierunkach studiow
Mala ruda - hmm. Pytanie jak oficjalne kontakty macie. Upieczenie czegos to dobry pomysl, ja bym poszla z jakims alko swietowac
O tak, przepraszam!

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47908574].....telefon mi wpadł do kibla... [/QUOTE]

Ups też chodzę z telefonem do wc

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
było mega tylko ja i tż, w ogóle nie zwracaliśmy uwagi na innych ludzi, a naszym jedynym problemem było to, jakiego drinka wybrać i w efekcie piliśmy wszystkie no i jestem opalona jak nigdy w życiu. ciężko będzie teraz wrócić do rzeczywistości.
byliśmy przez tydzień bez internetu i tv także potem wrzucę jakąś relacje na insta

a klub widziałam, też będę ogarniać
Suuuper!
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 15:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.