Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 13:29   #1201
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Po tygodniu używania wody brzozowej jakos nie widzę efektów, ale może to jeszcze za wcześnie

I Ty jeszcze się nazywasz kosmetykoholiczką? wstyd
Oj tam, oj tam Po prostu do SP mam nie po drodze, za to chodzę do Rossmanna i zamawiam w necie.

Ja efekty po wodzie widziałam szybko, głównie takie, że włosy są miękkie i cały dzień świeże i nie przetłuszczają mi się przy głowie.

Gratuluję ocenki i zamknięcia sesji
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:48   #1202
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko gratulacje należy się nagroda!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:21   #1203
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Może spróbuj do nich napisać? W końcu jakby nie było- jest to kradzież
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nina zglos im to - to jest kradziez. co za glupia panienka, ciekawe czy fotki sa jej, watpliwe skoro nie potrafi zrecenzowac kosmetyku, ktory rzekomo posiada.
napisałam, dostałam taką odpowiedź:
Niestety, niemożliwością wręcz jest sprawdzanie każdego słowa w nadsyłanych kosmetyczkach. Musimy ufać naszym czytelniczkom w kwestiach takiej etyki internetowej - jak widać czasami na wyrost.
Prawda jest taka, że dziewczyna faktycznie posiada opisaną maseczkę, która widnieje na przesłanych przez nią zdjęciach, a

Niemniej jednak przyjrzymy się następnym nadsyłanym materiałom.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za czujność

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
warszawianki nie mialybyscie ochoty na zamowienie ze strony benefita? bo zapragnelam jednego rozu ale nie oplaca sie w polskiej cenie, a powyzej chyba 115 dolarow jest gratisowa wysylka
właśnie oglądam swatche tego różu, boski uwielbiam takie egzotyczne, słodkie kolory
jest już w Pl? pomacałabym
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Widzę, że tu jakaś rozpusta zakupowa szaleje
W piątek będę prawdopodobnie w okolicy G.Kazimierz i chyba sobie zajrzę do SP. Nie byłam tam prawie rok
też zaszalej

o rany, nie wytrzymałabym tyle
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dzięki za kciukanie - dostałam 3,5 wpisane jako pierwszy termin (obniżał pół oceny za to ze drugi raz ma z nami przyjemność. Z resztą mi i tak nie zależało ani na ocenie ani na terminie ) i oficjalnie sesja zakończona
super! wielkie gratulacje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 16:10   #1204
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gratuluję ocenki i zamknięcia sesji
ocenki raczej nie ma co gratulować dzięki
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
rzyrafko gratulacje należy się nagroda!
No nie wiem, nagradzałam się cały luty
Obiecałam sobie paletkę cieni KOBO w sumie, ale lecą do mnie teraz 3 cienie i jeszcze chciałam parę staroci, które od dawna kuszą nabyć (i zawiesić na jakiś czas zakupy na allegro) no i trochę długów mam. Zobaczymy
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
napisałam, dostałam taką odpowiedź:
Niestety, niemożliwością wręcz jest sprawdzanie każdego słowa w nadsyłanych kosmetyczkach....Pozdrawi am serdecznie i dziękuję za czujność

super! wielkie gratulacje
Przecież nikt im nie każe tego robić , wystarcz żeby publicznie zareagowali po Twoim mailu i tyle. No ale cóż- jaki portal i użytkownicy taka redakcja

dzięki

czekam na wezwanie z katedry mojej magisterskiej

Ależ mam okropną cerę jak się nie wyśpię- sucha, ze podkładu się nie da rozprowadzić nawet na kremie a za godzinę tłusta jak nie powiem co
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:31   #1205
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jest gęściejszy jeśli chodzi o samą konsystencję a nie ilość drobinek, z kolei są one grubsze, różnej wielkości i chyba ostrzejsze Ogólnie różni się od tych poprzednich znacznie, ciekawe czy w użyciu na plus
Dobrze brzmiJuż zamówiłam

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Karolina daj znać jak ten krem do ciała Eveline będzie się sprawował. Lubię ich smarowidła, ale mam sporo w zapasie i nie wiem czy warto grzeszyć.
Pierwszy test na plusBardzo fajny, wyraźny zapach, ale nie męczący. Fajna, delikatna konsystencja, dobrze się rozsmarowuje, nie zostawia tłustej warstwy, przyzwoicie nawilża- rano miałam gładkie nawilżone łydki, nie podrażnił ich mimo, że chwilę wcześniej depilowałam

Poszłam dziś do MACa wybrać z przyjaciółką róż dla niej (Estell wybrałyśmy Peachykeen-piękny, ale dla mnie nie wiem czy nie za różowy?Muszę pożyczyć od niej i przetestować porządnie)i oczywiście siłą powstrzymywałam się, żeby i dla siebie jakiegoś nie wybrać...Udało się, ale nie wiem na jak długo
Kuszą mnie te kremowe, jeszcze nie wiem czy nowa formuła czy stara, ale boję się, że będę się za bardzo świecić i czy będę umiała nałożyć go tak, żeby nie narobić sobie plamJakiego pędzla do tego używasz?
Aaa i oblukałam Bella Bambę i...jakby była dobra cena to mogłabym wziąć...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-03-02 o 19:35
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 21:00   #1206
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko gratulacje

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
właśnie oglądam swatche tego różu, boski uwielbiam takie egzotyczne, słodkie kolory
jest już w Pl? pomacałabym
też zaszalej
nie wiem, tutaj w Pradze jest w Sephorze - niby malina, ale taka przejrzysta, boska, na szczescie wzielam ze soba bardzo malo koron i mi nie starczy, a nie chce mi sie wymieniac euro na takie glupoty
wiec pewnie poprosze kolezanke, zeby mi w Stanach kupila
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poszłam dziś do MACa wybrać z przyjaciółką róż dla niej (Estell wybrałyśmy Peachykeen-piękny, ale dla mnie nie wiem czy nie za różowy?Muszę pożyczyć od niej i przetestować porządnie)i oczywiście siłą powstrzymywałam się, żeby i dla siebie jakiegoś nie wybrać...Udało się, ale nie wiem na jak długo
Kuszą mnie te kremowe, jeszcze nie wiem czy nowa formuła czy stara, ale boję się, że będę się za bardzo świecić i czy będę umiała nałożyć go tak, żeby nie narobić sobie plamJakiego pędzla do tego używasz?
on przy pomaranczowych rozach wyglada na rozowy, ale jak go polozysz samego to wyglada bardziej na brzoskwinie - najlepiej pozycz od niej, ew. moge ci przyniesc moj; nie balabym sie takiej ilosci rozu jaka ma peachykeen, zuzylam juz jedno opakowanie jest naprawde boski
Cytat:
Aaa i oblukałam Bella Bambę i...jakby była dobra cena to mogłabym wziąć...
: hahaha: tyle Ci powiem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 07:13   #1207
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też zaszalej
Chyba jutro będę mieć okazję Ale najpierw chcę coś ciuchowego kupić a jak mi zostanie trochę grosza, to może się skuszę na zakupy lakierowe z Catrice. Na pewno muszę kupić jakiś preparat przyspieszający wysychanie lakierów i utrwalający i chcę też matującego Top Coata.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 08:45   #1208
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba jutro będę mieć okazję Ale najpierw chcę coś ciuchowego kupić a jak mi zostanie trochę grosza, to może się skuszę na zakupy lakierowe z Catrice. Na pewno muszę kupić jakiś preparat przyspieszający wysychanie lakierów i utrwalający i chcę też matującego Top Coata.
Uwielbiam lakiery z Catrice Są różne opinie na ich temat, ale mnie jak na razie bardzo odpowiadają Mam czerwień Bloody Mary To Go-przepiękna klasyczna czerwień

Eh, już ponad tydzień czekam na wyniki z egzaminu A plan zajęć mam tak beznadziejny że szkoda gadać
Zakochałam się w Rossmannowskiej oliwcedo ciała Jest świetna

Aaaa i kupiłam sobie mój pierwszy w historii rozswietlacz i chyba podoba mi się taki makijaż z nim
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 10:01   #1209
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej dziewczyny!

Dawno się nie odzywałam, ale ostatnio codziennie wychodzę z domu o 7 i wracam po 21 i nie mam wtedy siły na nic... W pokoju mam bałagan straszny, ale jak wracam to się tylko myję i idę spać. To chyba tak na koniec zimy, ale teraz jest tak pięknie, na pewno mi przejdzie Może jutro będę miała czas po pracy, to może nawet coś wreszcie upiekę

I mam sporo rzeczy do zrobienia do ślubu... W weekend rozdaliśmy dużo zaproszeń, a i tak została nam jeszcze ponad połowa

Tak podliczałyście luty - u mnie nie było źle Sporo rzeczy zużyłam (chyba 8 pełnowymiarowych, nie mam przy sobie listy), kupiłam co prawda 4 cienie (3 wkłady inglota i naked lunch maca), ale za to nie kupiłam nic z pielęgnacji!

Za to w marcu mam więcej "potrzeb" niż pieniędzy, a przecież i tak większość muszę odłożyć Kusi mnie podkład prolongwear Maca, to pierwsza firma (oprócz mineralnych), gdzie jest dla mnie kolor... We wszystkich innych, jakich próbowałam, najjaśniejsze odcienie są za ciemne i w dodatku wyglądam jak marchewka lub prosiak
I mam ochotę zmienić depilator, bo ten stary ma 8 lat... Chciałabym Brauna 7180, miała go któraś z Was?

A, przypomniało mi się. Dziewczyny, chcemy gdzieś pojechać w maju, nigdy nie latałam samolotem na wakacje (no, raz, ale to było daleko), zawsze jeździliśmy samochodem a teraz chcielibyśmy pojechać na jakąś wyspę... i nie mogę się zdecydować, gdzie. Macie może jakieś typy? Karolina, na jakiej wyspie byłaś w zeszłym roku, bo nie pamiętam?? Mieliśmy się zdecydować w styczniu, a tu czas uciekł a my nadal nie mamy nic zarezerwowanego... (trochę zaczynam panikować )

Dobra, wracam do pracy!
Miłego dnia
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:09   #1210
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ale dzisiaj piękna pogoda, prawda?

Zaliczyłam tę poprawkę! Jeszcze jedna mi została.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:14   #1211
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

bossy, gratulacje!

Ja nie cierpię lakierów Catrice, buble jakich mało.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 14:16   #1212
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj piękna pogoda, prawda?

Zaliczyłam tę poprawkę! Jeszcze jedna mi została.
Gratulacje

A pogoda przepiękna, aż szkoda siedzieć w biurze... chociaż zaraz wychodzę Moja siostrzenica kończy dziś 5 lat - równo pięć lat temu też było tak pięknie Uwielbiam jak jest jeszcze chłodno i śnieg leży a słońce świeci cały dzień!



Przed chwilą dopiero dowiedziałam się, że Kwiatkowska nie żyje, strasznie mi się przykro zrobiło, uwielbiam KSP, aż mi się płakać zachciało No nic, posłucham sobie dzisiaj jej piosenek


PS. Dziewczyny, mogłaby mi któraś przesłać smsa ze zniżką do Sephory? Może być tutaj tekst Bo na wątku nie widziałam, a chciałam kupic małą rzecz...


EDYCJA:
Ninuś, bardzo dziękuję, ale jesteś szybka

Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2011-03-03 o 14:21
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 14:21   #1213
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Aaa i oblukałam Bella Bambę i...jakby była dobra cena to mogłabym wziąć...
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
nie wiem, tutaj w Pradze jest w Sephorze - niby malina, ale taka przejrzysta, boska, na szczescie wzielam ze soba bardzo malo koron i mi nie starczy, a nie chce mi sie wymieniac euro na takie glupoty
wiec pewnie poprosze kolezanke, zeby mi w Stanach kupila
chyba że jednak zamówimy z ich strony? Karo się waha, czyli pewnie ulegnie (), ja obejrzę w S., ale jeśli jest tak piękny jak na swatchach, to pewnie też będę chcieć może się znajdzie jeszcze ktoś, żeby dobić do tej darmowej wysyłki? w ogóle ile on kosztuje u nas?

Bossy, gratuluję
oj tak, pogoda cudna, nie mogę się doczekać wiosny

jadłyście już pączki? ja jeszcze nie miałam okazji, ale może to i lepiej

Iza, wysłałam Ci smsa
edit: cieszę się, że dotarł
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-03-03 o 14:23
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 14:35   #1214
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Zaliczyłam tę poprawkę! Jeszcze jedna mi została.
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nie cierpię lakierów Catrice, buble jakich mało.
Z Meet me at coral island jestem bardzo zadowolona, ale z Sold out for ever już nie Ciężko się nim maluje, robią się prześwity.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:08   #1215
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dzięki Dziewczyny
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:46   #1216
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Bosiak, gratuluję zdanej poprawki
A pogoda w Krakowie dziś lekko pod chmurką, ale za to jest cieplej niż przez ostatnie 3 dni, gdy niebo było czyste, ale wiał lodowaty wiatr. Dziś za to czuć trochę wiosnę

Pączka zjadłam aż jednego Ale to dlatego, że mama miała upiec faworki i chciałam zostawić na nie miejsce w żołądku, ale w końcu jednak nie upiekła.

Zapłaciłam OC za auto, 450 zł poszło Jeszcze stówka na przegląd i mam spokój na rok o ile w trakcie przeglądu nie okaże sie, że coś mam w aucie do naprawy/wymiany. Oby nie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 18:56   #1217
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
on przy pomaranczowych rozach wyglada na rozowy, ale jak go polozysz samego to wyglada bardziej na brzoskwinie - najlepiej pozycz od niej, ew. moge ci przyniesc moj; nie balabym sie takiej ilosci rozu jaka ma peachykeen, zuzylam juz jedno opakowanie jest naprawde boski

: hahaha: tyle Ci powiem
Foch ;p

Dzięki, pożyczę od niej i przetestuję, na razie tylko na ręku mazałam i właśnie zdecydowanie różowy mi się wydał.
Panie w MACu w GM są przemiłe, ale na razie trochę kiepsko u nich z dobieraniem róży
Jak kupowałam Buff jedna zaproponowała mi same różowe baby pink kolory, jak jej od razu powiedziałam, że nie czuję dobrze w typowym różowym tylko w moreli, brzoskwini, że mam Style i Peaches, ewentualnie brudnym różu, ale pozwoliłam się umalować jednym z tych jej typów i tym co sama wybrałam i przyznała mi rację
Wczoraj tak samo mówię, że dla tej mojej przyjaciółki to jakieś brudne, ciemne róże, nasycona brzoskwinia itp. a ta wyciąga znowu te baby pink Ja nie wiem co one mają z tymi kolorami...Na szczęście nie naciskają jak słynna Pani od podkładu Niny

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Za to w marcu mam więcej "potrzeb" niż pieniędzy, a przecież i tak większość muszę odłożyć Kusi mnie podkład prolongwear Maca, to pierwsza firma (oprócz mineralnych), gdzie jest dla mnie kolor... We wszystkich innych, jakich próbowałam, najjaśniejsze odcienie są za ciemne i w dodatku wyglądam jak marchewka lub prosiak

A, przypomniało mi się. Dziewczyny, chcemy gdzieś pojechać w maju, nigdy nie latałam samolotem na wakacje (no, raz, ale to było daleko), zawsze jeździliśmy samochodem a teraz chcielibyśmy pojechać na jakąś wyspę... i nie mogę się zdecydować, gdzie. Macie może jakieś typy? Karolina, na jakiej wyspie byłaś w zeszłym roku, bo nie pamiętam?? Mieliśmy się zdecydować w styczniu, a tu czas uciekł a my nadal nie mamy nic zarezerwowanego... (trochę zaczynam panikować )
Prolongwear ma Estella i Ewwwa chyba?Mnie do niego zraziły częste opinie,że jest gęsty i trzeba wprawy do nakładania, bo szybko zasycha.

Byliśmy na Krecie, zdecydowanie polecamAle tylko zachodnią część, wschodnia jest podobno mocno turystyczna z hordami pijanych Brytyjczyków

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba że jednak zamówimy z ich strony? Karo się waha, czyli pewnie ulegnie (), ja obejrzę w S., ale jeśli jest tak piękny jak na swatchach, to pewnie też będę chcieć może się znajdzie jeszcze ktoś, żeby dobić do tej darmowej wysyłki? w ogóle ile on kosztuje u nas?


jadłyście już pączki? ja jeszcze nie miałam okazji, ale może to i lepiej
Za kogo Wy mnie macie?

Ja zjadłam pół w pracy, bo były niedobre Potem chciałam kupić kilka, które bardzo lubię w cukierni w GM, ale już nie było Więc kupiłam faworki i zaraz będę wcinać
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-03-03 o 18:59
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 08:24   #1218
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba że jednak zamówimy z ich strony?
Wiecie co??!! Jesteście okropne! Nigdy mnie nie kusiło nic z tej firmy, a wczoraj weszłam na stronę i ja też chcę... Przyjmiecie mnie do zamówienia? Zastanawiam się nad Hoolą, muszę poczytać opinie. I chcę mini stay don't stray...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Iza, wysłałam Ci smsa
edit: cieszę się, że dotarł

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zapłaciłam OC za auto, 450 zł poszło
Ja robię taką samą minę co 3 miesiące przy płaceniu za bilet 200 zł, ale widzę, że z samochodem jest gorzej... (chociaż na pewno wygodniej )
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Prolongwear ma Estella i Ewwwa chyba?Mnie do niego zraziły częste opinie,że jest gęsty i trzeba wprawy do nakładania, bo szybko zasycha.

Byliśmy na Krecie, zdecydowanie polecamAle tylko zachodnią część, wschodnia jest podobno mocno turystyczna z hordami pijanych Brytyjczyków
Hm, ja dostałam próbkę prolongwear i wydaje mi się rzadki... przynajmniej w porównaniu do studio sculpt. A nakładam go pędzelkiem duofiber (taki czarno biały ) i dobrze się rozprowadza, choć pędzel mam za mały... Świetnie się trzyma, właściwie cały dzień. Kupię go pewnie na początku kwietnia, ale kusi mnie już teraz

I dziękuję za opinię o Krecie Hordy pijanych ludzi z jakiegokolwiek kraju wolę ominąć Właśnie myślałam o Krecie, Rodos, Maderze i Kanarach. Kanary są oczywiście najdroższe ale wcale nie tak wiele więcej się płaci niż za Maderę... No nie wiem, w marcu się na pewno zdecydujemy
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Za kogo Wy mnie macie?
A kim jesteś?

Ja wczoraj zjadłam dwa pączki - jeden od Bliklego a drugi od Zagoździńskiego (ten kto je kupił stał w kolejce prawie sześć godzin). I powiem, że Blikle nie umywa się do tego drugiego, muszę tam jeszcze jutro pojechać, na pewno już nie będzie kolejek

Byłam też na piątych urodzinach, chrześnica jest cudowna, dałam jej kucyka a ona "zawsze o takim marzyłam!" (a ma całe stado takich samych kucyków pony). W ogóle jest urocza. Jak wychodziliśmy to było jej naprawdę przykro, że idziemy i że kończą się jej urodzinki... Za to koszmarnie denerwuje mnie część "tamtej" rodziny, gadają herezje, ale są najmądrzejsi z całej wsi, wszyscy powinni ich słuchać... Ech. bardzo współczuję siostrze, ale nie mogę jej pomóc
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:54   #1219
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zjadłam dwa pączki - jeden od Bliklego a drugi od Zagoździńskiego (ten kto je kupił stał w kolejce prawie sześć godzin).
Po pączki?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 11:26   #1220
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Tak. wiem. masakra.

Mi by się godzinę stać nie chciało
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:51   #1221
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja wolałabym chyba nic nie jeść cały dzień niż tyle stać po jedzenie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:18   #1222
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII


Wrzucam moje dzisiejsze skromne łowy Lakier GW ma numerek 403.
Niestety nie kupiłam nic z Catrice, bo szafa była puściusieńka! Stały obok pudła i jak już byłam przy kasie kobitka dopiero zaczynała wykładać towar, ale nie chciało mi się czekać aż wyciągnie wszystkie lakiery No cóż, może innym razem.

Z ciuchami też lipa, w H&M wszystko co mi się podobało zaczynało się od rozmiaru 40 Kupiłam tylko klasyczny czarny żakiet zapinany na 1 guzik z RE za 149 zł i kolczyki, takie wiszące łańcuszki srebrno-niebieskie.


Idę się teraz pobawić i zobaczyć jak będą wygladały moje lakiery zmatowione top coatem Essence


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3040015.jpg (73,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3040016.jpg (125,6 KB, 32 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:22   #1223
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wrzucam moje dzisiejsze skromne łowy Lakier GW ma numerek 403.
Niestety nie kupiłam nic z Catrice, bo szafa była puściusieńka! Stały obok pudła i jak już byłam przy kasie kobitka dopiero zaczynała wykładać towar, ale nie chciało mi się czekać aż wyciągnie wszystkie lakiery No cóż, może innym razem.

Z ciuchami też lipa, w H&M wszystko co mi się podobało zaczynało się od rozmiaru 40 Kupiłam tylko klasyczny czarny żakiet zapinany na 1 guzik z RE za 149 zł i kolczyki, takie wiszące łańcuszki srebrno-niebieskie.


Idę się teraz pobawić i zobaczyć jak będą wygladały moje lakiery zmatowione top coatem Essence


Następna kusi tym kremem Eveline. daj znać czy fajny
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:29   #1224
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Następna kusi tym kremem Eveline. daj znać czy fajny
Ok, ale nie wiem czy go otworzę dziś czy poczekam az wykończę tego nieszczęsnego Daxa. Tak czy siak na dniach na pewno dobiorę się do Eveline
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:33   #1225
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wiecie co??!! Jesteście okropne! Nigdy mnie nie kusiło nic z tej firmy, a wczoraj weszłam na stronę i ja też chcę... Przyjmiecie mnie do zamówienia? Zastanawiam się nad Hoolą, muszę poczytać opinie. I chcę mini stay don't stray...
To chyba zamówimy
Hoolę mam w paletce z Coralistą i Dallasem

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hm, ja dostałam próbkę prolongwear i wydaje mi się rzadki... przynajmniej w porównaniu do studio sculpt. A nakładam go pędzelkiem duofiber (taki czarno biały ) i dobrze się rozprowadza, choć pędzel mam za mały... Świetnie się trzyma, właściwie cały dzień. Kupię go pewnie na początku kwietnia, ale kusi mnie już teraz
Ja nigdy nie miałam próbki, czytałam tylko opinie. Skoro Ci pasuje to pewnie, że bierz

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I dziękuję za opinię o Krecie Hordy pijanych ludzi z jakiegokolwiek kraju wolę ominąć Właśnie myślałam o Krecie, Rodos, Maderze i Kanarach. Kanary są oczywiście najdroższe ale wcale nie tak wiele więcej się płaci niż za Maderę... No nie wiem, w marcu się na pewno zdecydujemy
Madera to też nasz cichy typ w tym roku, ale na wrzesień
Kretę i Rodos polecam, albo jakąś mniejszą grecką wysepkę. Kanary średnio do mnie przemawiają, ale też rozważaliśmy.


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zjadłam dwa pączki - jeden od Bliklego a drugi od Zagoździńskiego (ten kto je kupił stał w kolejce prawie sześć godzin). I powiem, że Blikle nie umywa się do tego drugiego, muszę tam jeszcze jutro pojechać, na pewno już nie będzie kolejek
Gdzie ten Zagoździński, to to słynne "okienko"?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Byłam też na piątych urodzinach, chrześnica jest cudowna, dałam jej kucyka a ona "zawsze o takim marzyłam!" (a ma całe stado takich samych kucyków pony). W ogóle jest urocza. Jak wychodziliśmy to było jej naprawdę przykro, że idziemy i że kończą się jej urodzinki...
Jaka słodka

Byliśmy dziś w Biedronie na zakupach, chciałam te słynne żele do twarzy, ale nie było, więc na pocieszenie nakupiłam sobie herbatniczków Beti, które kojarzą mi się z dzieciństwem
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:58   #1226
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Iza uwielbiam paczki z tej cukierni, sa boskie, niestety tu nie jadlam paczkow, wiec musze to nadrobic w niedziele
Polecam Ci greckie wyspy - bylam na Krecie, Rodos, Kos i Korfu - wszystkie fajne

Te pudry/roze Benefit sa chyba w cenie ok. 180zl - wiec zamawiajac ze strony mamy dwa w tej cenie ja bym chyba chciala Bambe i moze Dallas, bo mam miniaturke, w ktorej jest wielka dziura. Bardzo mi ten kolor odpowiada.

Bossy gratulacje!

U mnie Prolongwear raz jest super, a innym razem robi smugi - trzeba pamietac, zeby go dokladnie nakladac, ale ogolnie go polecam.

Edit: zagozdzinski to taka malenka cukierenka na gorczewskiej

mi sie marzy Madera, ale tam jest dosc specyficzna pogoda, wiec trzeba o tym pamietac wybierajac dany miesiac.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2011-03-04 o 19:59
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:04   #1227
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dobrze brzmiJuż zamówiłam
Oby był dobry
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Eh, już ponad tydzień czekam na wyniki z egzaminu A plan zajęć mam tak beznadziejny że szkoda gadać
Zakochałam się w Rossmannowskiej oliwcedo ciała Jest świetna

Aaaa i kupiłam sobie mój pierwszy w historii rozswietlacz i chyba podoba mi się taki makijaż z nim
Oj, to długo strasznie.
U mnie Babydream jest porównywalna do Hipp

Jaki? Ja teraz męczę czekoladkę białą burżujkową, bo juz z rok po dacie jest
Przy okazji tego słońca odkryłam, ze jednak obecne podkłady mam ciut za ciemne (nie było widać w rozproszonym burym świetle wcale) i chyba muszę coś kupić jaśniejszego
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Miłego dnia
Hej hej
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj piękna pogoda, prawda?

Zaliczyłam tę poprawkę! Jeszcze jedna mi została.
Cały tydzień piękna! Super
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nie cierpię lakierów Catrice, buble jakich mało.
A na którym się zraziłaś tak? Ja mam ten ciemny zielony (run forest? nie pamiętam) malowałam dopieor raz i to stopy ale nie mam negatywnych wspomnień.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jadłyście już pączki? ja jeszcze nie miałam okazji, ale może to i lepiej
Ja też do tej pory okazji jeszcze nie miałam, ale ppotem siostra przyniosła, mama i na koniec za podwózkę znajomych dostałam jednego- razem 4
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Bosiak, gratuluję zdanej poprawki
A pogoda w Krakowie dziś lekko pod chmurką, ale za to jest cieplej niż przez ostatnie 3 dni, gdy niebo było czyste, ale wiał lodowaty wiatr. Dziś za to czuć trochę wiosnę

Zapłaciłam OC za auto, 450 zł poszło Jeszcze stówka na przegląd i mam spokój na rok o ile w trakcie przeglądu nie okaże sie, że coś mam w aucie do naprawy/wymiany. Oby nie
Jaką znów chmurką? Cały dzień słońce waliło po oczach jak dzikie

Matko jak się wczoraj strachu najadłam z autem. Jak odwiozłam chłopaków z próby to jeszcze podjechałam kawałek po siostrę i tyle tylko co stanęłam w bocznej uliczce przy krawężniku, gadałam z nią przez telefon mówiąc gdzie ma iść i nawet świateł nie zdążyłam wyłączyć a tu się radiowóz zjawił z uśmiechniętymi panami. No to ja palę głupa, telefon wyłączam, ale wiem że nie mam nic powaznego na sumieniu więc się jakoś nie przejmuję. Wzięli papiery i się okazało, że wazność ostatniego przeglądu wygasła 17 marca 2010 ja blada jak ściana nie dowierzam, patrzę w pieczątkę- no jak byk. Już mam wizję 500 zł mandatu, awanturę od taty że zapomniałam i że siostra się po nocahc włóczy i w ogóle totalna katastrofa, tymczasem pan wręczył mi jedynie kwitek na odbiór dowodu rej. z urzędu Ale cały czas mam mega polew z tego- cały rok przecież coś się naprawiało w tym aucie, zaangażowane były 4 osoby, a o podbiciu przegladu wszyscy zapomnieli No to dziś pędem na stację kontroli z siostrą pognałyśmy a tu kolejny zawał serca- spaliny przekraczają o kilkaset % wszystkie normy na szczęście byłam na tyle przytomna żeby wpaść na pomysł, że to może wina nierozgrzanego silnika. Po małej rundce po osiedlu okazało się że wszystko ze spalinami i resztą jest ok, poza spaloną jedną żaróweczką. Dostałam tymczasowy świstek, po weekendzie wymienię go na dowód rejestracyjny. Przygód co niemiara. Na dodatek trzecia siostra zaraziła nas obie i właśnie mnie rozkłada na całego

A wczoraj w dzień miałam akcję "sprzątanie chlewika po sesji" wszystkie materiały ze studiów są posegregowane w teczki, na półce ułożone chronologicznie wg egzaminów żadne ciuchy się nie walają po podłodze, a dywan zdaje się śpiewać z wdzięczności za odkurzenie całego syfu
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hm, ja dostałam próbkę prolongwear i wydaje mi się rzadki... przynajmniej w porównaniu do studio sculpt. A nakładam go pędzelkiem duofiber (taki czarno biały ) i dobrze się rozprowadza, choć pędzel mam za mały... Świetnie się trzyma, właściwie cały dzień. Kupię go pewnie na początku kwietnia, ale kusi mnie już teraz

Byłam też na piątych urodzinach, chrześnica jest cudowna, dałam jej kucyka a ona "zawsze o takim marzyłam!" (a ma całe stado takich samych kucyków pony). W ogóle jest urocza. Jak wychodziliśmy to było jej naprawdę przykro, że idziemy i że kończą się jej urodzinki..
Ja wygrałam ten Face and body- to dopiero była woda też mi się marzy duofiber. W ogóle ostatnio w moim malowaniu dominuej dopieszczanie samej twarzy niż oczu

Ech, ja mam tyle osób do odwiedzenia, m.in. mojego wampirka energetycznego w Rzeszowie (kurczę 6 lat juz skończyła )
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja wolałabym chyba nic nie jeść cały dzień niż tyle stać po jedzenie.
Ciekawe jak wyglądały kolejki na starowiślnej wczoraj
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:11   #1228
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko, nie pamiętam, już dawno się pozbyłam.

Ja tam jadłam pączki po 0,69 zł z osiedlowego spożywczaka i były pyszne, zero kolejek.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:23   #1229
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

mi też najbardziej smakowały z osiedlowego Były idealnie gumiaste
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:52   #1230
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oby był dobry
Oj, to długo strasznie.
U mnie Babydream jest porównywalna do Hipp

Jaki? Ja teraz męczę czekoladkę białą burżujkową, bo juz z rok po dacie jest
Przy okazji tego słońca odkryłam, ze jednak obecne podkłady mam ciut za ciemne (nie było widać w rozproszonym burym świetle wcale) i chyba muszę coś kupić jaśniejszego

A wczoraj w dzień miałam akcję "sprzątanie chlewika po sesji" wszystkie materiały ze studiów są posegregowane w teczki, na półce ułożone chronologicznie wg egzaminów żadne ciuchy się nie walają po podłodze, a dywan zdaje się śpiewać z wdzięczności za odkurzenie całego syfu
Mam rozswietlacz z Essence Całkiem fajny

Hehe ja najbardziej posprzątane mam zawsze w sesji bo to dobry pretekst żeby naukę odłożyć o jakaś godzinkę
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.