Wszystko o Avonie - Część II - Strona 411 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 07:24   #12301
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
yy przepraszam, zagalopowalam sie. dostalam 08 a nie 09. ups
no, juz sobie myślałam że zobaczymy 9 a tu niee
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 07:50   #12302
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
no, juz sobie myślałam że zobaczymy 9 a tu niee
gdybym miala to napewno bym sie podzielila.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 08:06   #12303
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
przekonałas mnie w takim razie wezmę tą maseczkę + serum a do tego lusterko za 3,90zł.

muszę bardzo pochwalić nowy krem do stóp pomarańczowo-miętowy - super odświeża zmęczone stopy
serum jest super co do balsamu cytrusowo-miętowego to się zgadzam odświeża i takie zrelaxowane są troche

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja w tym tygodniu powinnam dostać kosmetyki z kat. 6 i nie wiem co zamówić z kat.7, bo jeszcze mi się z Ori trochę rzeczy podoba
ja mam tak samo z tym, że ostatnio dużo bardziej mi się podobają perfumy z ORI
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 08:10   #12304
monaliza666
Raczkowanie
 
Avatar monaliza666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
dziewczyny wlasnie bylam dzis na szkoleniu ale gadalam z moja kierowniczka czy kims tam takim i mowila jak wyglada praca liderki, tak ma sie te 4% ale oprocz tego dodatkowo bonus 500, 750, i 1500 zl w zaleznosci ile sie ma konsultantek pod soba [5, 8, 12] mysle ze nie jest to taka kiepska robota. oczywiscie trzeba najpierw znalezc te konsultantki ktore beda pod takim liderem a z tym juz jest wiekszy problem. i mi ta kobieta mowi ze dziewczyny zarabiaja po 2000.

o widzę, ze troszkę się ostatnio zasady zmieniły, bo ostatnio było 500, 1000, 1500 [5, 10, 15] może poszli po rozum i zobaczyli, że nie jest takłatwo z tymi konsultantkami. Powiedziała ci, to bo może chce cie zrobić liderką. tylko zapytak się co będzie po 3 katalogach. Właśnie a propos to teraz jak się podpisuje umowę to nie ma juą koordynatorów tylko po podpisaniu jest ię młodszym liderem. Jak jak byłam, to na początku przed osiągnięciem progu 20 osób miałam chyba 2,5% z zamówień netto. załóżmy, że z każdego zamówienia konsultantki masz 5zł optymalnie, bo nie można liczyć, że od razu trafi ci się osoba, która zamawia na 2000zł . 1 katalog wszusyko fajnie bonus 500zł + 25zł za zamowienia konsultantek. 2 analogicznie katalog 750 + 40zł. 3 katalog 1500zł + 60zł. A co w 4 katalogu ?? masz nawet 20 konsultantek no to twoj zarobek, to 100zł i przychodzi załamka. Denerwuje mnie to, że oni obiecują, mydlą oczy ale tak naprawdę niektóre liderki nie mogą dojść do 3 progu, bo naprawde jest za dużo konsultantek.





Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Przeczytaj dokładnie moją wypowiedz!!!!!!!!!!!!!!!! Ja pisałam TYLKO O KONSULTANTKACH Z KLUBU RóżY!!!!ja mam zamówienia ok.2000zł co katalog.I moja koordynatorka wprost mi powiedziała ile na mnie zarabia.Zresztą ja nigdy na niej nic nie wymuszałam a to że mnie docenia to jej sprawa nikt nikomu nie musi nic dawać. A na bankiecie z KR było nad 50 i każda coś dostała od swojej koordynatorki.Drobne upominki czy to Cię tak zdenerwowało????Te że ktoś zarabia na mnie ok 1300zł w skali roku(bez kiwnięcia palcem??)i postanowił mnie docenić kompletem pościeli za 40zł i czasem balsamem za 10złJa swoim najlepszym klijentkom też na każde święta daję upominki i firma mi tego nie sponsoruje!!!Więc w czym sprawa??????????????????? ?????????
Skoro na bankiecie każdy coś dostał, to w czym problem ?? Po co tworzyć problem, bo wszystkie zaczną wydzwaniać dlaczego one nie dostały prezentu. "Przecież jest taka niepoisana umowa". Sama zobacz było 50 osób, a ile było od twojej koordynatorki ?? na pewno nie więcej niż 5 osób. Tak w każdym okręgu jest, że niby 50osób to klubowiczki rózy tylko w okręgu też jest ok 1000 osób które maja mniejsze zamówienia. Jaka jest skala klubowiczek do innych konsultantek. Nasza oms jak było za mało klubowiczek to marudziła kazała wybrać te z najlepszymi zamówieniami i jezdzic do nich i namawiac na większe zamówienia.


Cytat:
Napisane przez mmk Pokaż wiadomość
Z tymi autami osobowymi to nie tak jak piszesz - w koszty mozna wrzucić, tylko trzeba prowadzić ewidencję przebiegu pojazdu (do niższej z dwóch wykazanych kwot: za paliwo lub kilometry) lub mieć go jako środek trwały w firmie - wtedy całość w koszty (zawsze tak było), a VAT - faktycznie nie do odliczenia (chyba że ma homologację na ciężarowe), ale nie wszyscy muszą od razu wchodzić w VAT.
zgadzam się z tobą, tylko trzeba mieć jeszcze samochód zarejestrowany na siebie. Jeżeli jest, to samochód pożyczony od rodziców, czy kogokolwiek innego,Z tego co pamiętam jak było dawnie nawet jeśli samochód był na męza, ta osoba musiała by się rozliczać z podnajmu - tylko same problemy. W domu jak się mieszka z rodzicami też można by rozliczać sie za prąd za pomieszcxzenie tylko rodzice musieli by to ując w dochodzie i to już się nie opłaca. Oczywiście wszystko już dawno mogło się zmienić.






Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
u nas w miescie czasem zrobia jakies dni otwarte jak jest ladnei i cieplo, ale rany boskie jak ja widzialam te kosmetyki ktore maja niby na sprzedaz ktore byly zuzyte to normalnie mialam dosc. wygladalo to jak na straganie na jarmarku. mozna pokazywac jakies zaczete kosmetyki ale nie sprzedawac???? @!!!!!!!


No koszmar. Sprzedają bo chca zarobić. Takie dni otwarte to avon daje kase oms i ona musi coś w swoim mieście zorganizować. Moja oms, to taka była, że wbiurze nawet nie ma nowości. Wyobrażacie sobie, że stoja tam kosmetyki z przed 3 lat, pomadki przeterminowane, szata graficzna już sie dawno ich zmieniła w katalogu. a każda koordynatorka jak ma dyżur to musi przynieśc swoje kosmetyki aby zrobić wystawke. Co by nie było że wgablotach sa same starocie. Oczywiscie dyżury są darmowe - no nagrodą jest to, ze jak przyjdzie jakas osoba to można podpisać z nią umowe, ale zazwyczaj do takich miejsc chodzą osoby które są już konsultantami. Co do oms to każda na biuro dostaje nowości z każdego katalogu, aby mogły być tam wystawione i każda konsultantka mogłą je zobaczyć i wypróbować. No cóż do niekórych biur poprostu nie trafiaja. Nie wnikam w to gdzie zapewne są sprzedawane.
__________________
;]
monaliza666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 08:12   #12305
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
gdybym miala to napewno bym sie podzielila.


Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
serum jest super co do balsamu cytrusowo-miętowego to się zgadzam odświeża i takie zrelaxowane są troche
oj kusicie dziewczyny, kusicie
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 09:32   #12306
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość




oj kusicie dziewczyny, kusicie

ja przez was majatek wydam
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 09:48   #12307
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość




oj kusicie dziewczyny, kusicie
no ten balsam do stóp nie jest drogi 8.90 a fajny. serum też , ale szkoda że drogawe. choć pewnie kiedyś je jeszcze zamówie na razie w środe składam zamówienie na 2 termin K06
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 09:56   #12308
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ja używałam tego balsamu ujędrniającego(w sumie ciągle go używam)
Ma konsystencję mleczka, ślicznie pachnie, dobrze się go wsmarowuje i ogólnie jestem zadowolona. A co do działania... skóra widocznie się napina i staje się rzeczywiscie bardziej jędrna.
Cytat:
Napisane przez asiak55 Pokaż wiadomość
tez go używam. jest gęsty, dobrze nawilża, tylko ciężko się wchłania. niewiele kosztuje jak na 400 ml, zwłaszcza w netto i na wyprzedarzy pojaiwa się tani w starym, świątecznym opakowaniu. klientki chętnie go u mnie zamawiają. ja dla mnie to najlepszy balsam z całej serii care i w porównaniu ze starymi z owsem i multiwitaminowym też wygrywa
Dzieki dziewczyny Ja lubie balsamy Care, ale tego jeszcze nie mialam, kupie go przy najblizszej okazji

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
KassiaKonsultantka - dziękuję za opinnie, już wiem że mam wyrzucić ten kolor sposród tych nad którymi się zastanawiam.

I czekam aż może ktoś jeszcze ma jakiś kolorek
Ja mam forever my honey i zamieszczalam tutaj jej zdjecia
Na poczatku mialam co do niej mieszane uczucia,a teraz jestem bardzo zadowolona z tej szminki Jest potwornie trwala i bardzo trudno ja zetrzec z ust... Ten kolor jest dziwny---niby troszke zlotawy jak napisala KassiaKonsultantka,ale jednak na ustach nie pozostawia zadnego polysku i jest matowy dopoki nie nalozymy tego nablyszczacza w komplecie....
Ja ja nakladam bez nablyszczacza---wtedy kolor staje sie cielisty(przynajmniej u mnie) i swietnie nadaje sie do ciemnego makijazu oczu czy smokey eyes
Mnie ten kolor kojarzy sie z podkladem
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 10:15   #12309
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Haj!

Miałam nie składać zamówienia na 2 kampanię kat 6, ale okazało się,że trafił się niespodziewany klient, który zamówił za 100zł, kuzynka domówila krem i tonik solutions ja też wzięłam krem accolade dla mamy mojego Tż, krem do stóp z MM i uczyniło 150zł
Jeszcze nie mam podglądu fakturki, ale pewnie w brakach będzie preparat do skórek


Oczywiście w brakach: preparat do usuwania skórek
__________________




Edytowane przez sunik1
Czas edycji: 2007-05-21 o 10:49
sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 10:57   #12310
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kittyyy1 Pokaż wiadomość
hm... to bardziej opłaca się kupić np w 06 po upuście, i do zamówinia się liczy

no ja już nie mogę składać zamówienia z 06 tylko z 07 więc lepiej opłaca mi się wziąć ten zestaw z oferty specjalnej bo jest w tej samej cenie co sam balsam w katalogu. Tylko teraz ciekawe czy ten zestaw w ogóle przyjdzie ?
urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 11:07   #12311
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny jak to jest z tym programem dla konsultantek,że przy zakupie kremu na naczynka i kuracji wyszczuplającej (dowolna kombinacja) dostaje gratis krem ? Mam zamówienie na krem na naczynka i nie wiem czy w tym zamówieniu znajdę kogoś kto chciałby teń ten krem albo kuracje.. i np jeśli w 2 zamówieniu będzie taka osoba to i tak dadzą mi gratis ten krem therma Firm? Czy trzeba od razu w jednej paczce mieć zamówienie na 2 produkty? W Panoramie nie sprecyzowali ( tak jak to było z kremem do biustu)...
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 11:09   #12312
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
yy przepraszam, zagalopowalam sie. dostalam 08 a nie 09. ups
Elffee a jak pachnie maseczka jogurtowa do wlosow Naturals ?
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 11:22   #12313
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
no ten balsam do stóp nie jest drogi 8.90 a fajny. serum też , ale szkoda że drogawe. choć pewnie kiedyś je jeszcze zamówie na razie w środe składam zamówienie na 2 termin K06
wiem że jest tani ale narazie mam kawowy krem do stóp
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 11:33   #12314
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
od 25 maja
Dziękuję.

Trochę nie rozumiem tej promocji promocji przy szmince nabłyszczającej. "Katalog 8/2007 w prezencie" - przecież klientki zawsze dostają katalog, to co to za prezent? Trochę bez sensu.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 11:47   #12315
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Elffee a jak pachnie maseczka jogurtowa do wlosow Naturals ?
Ja juz wachałam ta maseczke w 08 u mojej liderki i baaaardzo mi sie spodobała. Nie moge powiedziec jak pachnie bo tylko raz ja powachałam ale wiem ze mi sie strasznie podoba. A super pachnie jeszcze ten nowy płyn do kąpieli arbuzowyBoski
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 12:29   #12316
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziękuję.

Trochę nie rozumiem tej promocji promocji przy szmince nabłyszczającej. "Katalog 8/2007 w prezencie" - przecież klientki zawsze dostają katalog, to co to za prezent? Trochę bez sensu.
Tak tylko klientki dostają katalog w prezencie od nas a tym razem katalog zasponsoruje AVON
Płyna arbuzowy moim zdaniem pachnie jak melonowy
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 12:41   #12317
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Tak tylko klientki dostają katalog w prezencie od nas a tym razem katalog zasponsoruje AVON
Płyna arbuzowy moim zdaniem pachnie jak melonowy
jakiś kretyn tłumaczył na polski, bo na butelce ja wół pisze MELON
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 12:56   #12318
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
jakiś kretyn tłumaczył na polski, bo na butelce ja wół pisze MELON
Tez tak myśałam ale dlaczego w takim razie na butelce są arbuzy???

Dostałam zaproszenie na spotkanie KR w kinie kijówciekawe jaki film będzie/
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 13:44   #12319
kwiatuszek_23
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek_23
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wiadomo, że łączka :D
Wiadomości: 111
GG do kwiatuszek_23
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny czy któraś z Was dostała zaproszenie na 23 maja do Coku w Krakowie?? Ja mam zamiar iść na to spotkanie bo się co nieco może więcej dowiem odnośnie tych zmian w Avonie
__________________
Miłość tylko wtedy nie żąda niczego, kiedy wierzy że posiada wszystko
Oczy...widzą, uszy...słyszą, a serce...i tak wie swoje
Zaręczynki
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200710060926.png
Nasze weselicho
http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-39055.png
kwiatuszek_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 13:55   #12320
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

w sumie "water melon" to z anglika arbuz więc moze dlatego tak daliale faktycznie pachnie fajniutko...
a o co chodzi z tym katalogiem gratis...w kat 08 na pewno??bo ja nie widzę :P tu czegoś takiego
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:03   #12321
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
w sumie "water melon" to z anglika arbuz więc moze dlatego tak daliale faktycznie pachnie fajniutko...
a o co chodzi z tym katalogiem gratis...w kat 08 na pewno??bo ja nie widzę :P tu czegoś takiego
Bo to jest arbuz. A katalog 08 jest gratis w katalogu 07 przy zamówieniu szminki nabłyszczającej.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:18   #12322
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Bo to jest arbuz. A katalog 08 jest gratis w katalogu 07 przy zamówieniu szminki nabłyszczającej.
aaaaja już zapomniałam jak wygląda katalog 07o dziwo nawet spore zamówienie udało mi się zebrać z 8...choć na początku wydał mi się ten katalog beznadziejny ponad 600zł mam na pierwszy termin...
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:30   #12323
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tym programem dla konsultantek,że przy zakupie kremu na naczynka i kuracji wyszczuplającej (dowolna kombinacja) dostaje gratis krem ? Mam zamówienie na krem na naczynka i nie wiem czy w tym zamówieniu znajdę kogoś kto chciałby teń ten krem albo kuracje.. i np jeśli w 2 zamówieniu będzie taka osoba to i tak dadzą mi gratis ten krem therma Firm? Czy trzeba od razu w jednej paczce mieć zamówienie na 2 produkty? W Panoramie nie sprecyzowali ( tak jak to było z kremem do biustu)...
hej
też się mocno nad tym zastanawiałam - ale znająć Avon to chyba lepiej nie ryzykować i zamówic dwa produkty w jednej paczce
koleżanka zamówiła laser na naczynka i ja też - moja sytuacja sie wyjaśniła
mam nadzieję, że Tobie tez się uda
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:31   #12324
Ja_MoNa
Raczkowanie
 
Avatar Ja_MoNa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny ostatnio miałam wiadomość od mojej OMS żę przy zamówieniu za 150 zł na II termin dostanę trzy kosmetyki i coś niekosmetycznego niedostępnego w katalogach.... No i zamówilam za 150... Spodziewalam się jakichś starych kremów a tu:
- Olejek do opalania SPF 2 (choć dla mnie mógłby być 20)
- Trwały tusz do kresek czarny
- Galaretkę do kąpieli mango i pasiflora
- koszulkę na długi rękaw z taką aplikacją z avonu (bede mialą mozliwość wrzuce fotke )

Ale jestem happy
Ja_MoNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:32   #12325
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ja kupilam w zeszłym roku balsam z beta karotenem i dostałam po nim paskudne uczulenie w dodatku na urlopie.
Ja ten balsamik uwielbiam!!ślicznie pachnie i jeszcze nigdy mnie nie uczulił

Nie wiem jak u Was ale ja mam niesamowicie mało zamówień z k07mam nadzieję że uda mi się zamówić chociaż na 500zł-w poprzednim katalogu było o wiele lepiej
Ja zamawiam
zestaw z 1 strony
szminkę nabłyszczającą bo bardzo mi odpowiada
tą nową kredkę do powiek odcień chocolate
mgiełkę islad vibe bo wyjątkowo spodobał mi się zapach jak zamówiłam wodę w demo
zestaw do wina peeling sss(ten z serii balsamów brązujących)
no i zastanawiam się nad paletką cieni z kolor trend-miała któraś z Was z nią styczność??
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:36   #12326
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Ja ten balsamik uwielbiam!!ślicznie pachnie i jeszcze nigdy mnie nie uczulił

Nie wiem jak u Was ale ja mam niesamowicie mało zamówień z k07mam nadzieję że uda mi się zamówić chociaż na 500zł-w poprzednim katalogu było o wiele lepiej
Ja zamawiam
zestaw z 1 strony
szminkę nabłyszczającą bo bardzo mi odpowiada
tą nową kredkę do powiek odcień chocolate
mgiełkę islad vibe bo wyjątkowo spodobał mi się zapach jak zamówiłam wodę w demo
zestaw do wina peeling sss(ten z serii balsamów brązujących)
no i zastanawiam się nad paletką cieni z kolor trend-miała któraś z Was z nią styczność??
Ja jak narazie z 07 mam na 500zł a dla siebie biore
2x zestaw z 1 strony
kredke Chocolate i nie wiem czy tą nową wode Island Vibe brac, pewnie sie w ostatniej chwili zdecyduje. Wszyscy mowia ze jest nietrwała a ja lubie jak czuc cały dzien permufy. I mam dylemat
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:41   #12327
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

AAAA jeszcze info...Klub Rózy dla konsultantek z okręgów prognozujących zostanie przedłużony do katalogu 13 włącznie taką odpowiedź dostałam z Avonu
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:41   #12328
Ja_MoNa
Raczkowanie
 
Avatar Ja_MoNa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:)
no i zastanawiam się nad paletką cieni z kolor trend-miała któraś z Was z nią styczność??
Moja klientka zamawiała, paletka ladna, zgramna, z aplikatorem i pędzelkiem, kolorki ładne (nie wiem jak na powiece), cienie kremowe...
Ja_MoNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:46   #12329
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Petitka4 Pokaż wiadomość
Ja jak narazie z 07 mam na 500zł a dla siebie biore
2x zestaw z 1 strony
kredke Chocolate i nie wiem czy tą nową wode Island Vibe brac, pewnie sie w ostatniej chwili zdecyduje. Wszyscy mowia ze jest nietrwała a ja lubie jak czuc cały dzien permufy. I mam dylemat
faktycznie nie jest trwała-ale zapach śliczny. Ja biorę mgiełkę-połączenie będzie dawało na pewno dłuższy efekt
Cytat:
Napisane przez Ja_MoNa Pokaż wiadomość
Moja klientka zamawiała, paletka ladna, zgramna, z aplikatorem i pędzelkiem, kolorki ładne (nie wiem jak na powiece), cienie kremowe...
dzięki wielkie-bardzo podobają mi się te turkusowe i śliwkowe kolorki
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:52   #12330
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
no i zastanawiam się nad paletką cieni z kolor trend-miała któraś z Was z nią styczność??
mam tą paletkę w domku....swoją własną....odcienie te z turkusem i fioletem....ten jasny to sam brokat prawie fajne kremowe, jednakże chcąc nie chcąc się wałkują na powiece....
można stworzyć nimi efektowny makijaż na oku...kolory na to pozwalają...no ale po czasie niewiele z tego zostaje
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.