Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 21:21   #1231
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Mam pastę cynkową i lubię, choć na opakowaniu jest napisane maść, to jednak dla mnie jak na maść ma zbyt zbitą konsystencję.
Ale wracając, lubię tę pastę, ponieważ radzi sobie z moimi dużymi niespodziankami. Czasami powoduje, że wyrabiają się one szybciej, czasami powoduje ich zanikanie. Ogólnie jest OK i ta "duża" cena.
Mi pastę cynkową doradziła kosmetyczka , jednak okazała się dla mnie zbyt ciężka i po nocy dorobiłam się tylko ranki, którą ciężko było zaleczyć. Maść cynkowa sprawdza się u mnie zdecydowanie lepiej, chodź staram się jej używać jak najrzadziej, bo specjalnego działania na mnie nie ma.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja używałam Acnedermu, ale dostałam po nim uczulenia (nie wysypu, zwykłe swędzace uczulenie) więc wszystko zależy od cery.


Jednak nic nie pomogło mi na tyle skutecznie co łączenie mikrodermabrazji z kwasem równocześnie (tak wiem, że nie powinno się tak robić, to wersja dla hardcorów jak ja! Moja skóra dobrze tolerowała takie 'kombo' i pozbyłam się w ten sposób 60% przebarwień)
Co do Acnedermu - również używałam , przepisała mi go Pani doktor dermatolog. Mnie nie uczulił, ale nie widziałam kompletnie żadnych efektów, jedyne co - to strasznie piekła mnie skóra twarzy przez pierwszą noc.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:32   #1232
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Zgadzam się

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------



Wypróbuję olej tamanu, podobno działa na takie problemy

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



Ja również stosowałam wodę różaną i polubiłam ją jako, że ładnie wygładzała i koiła skórę, ale słabo oczyszczała więc więcej na razie nie zamówię Mój ulubiony tonik, który działa jak woda różana a do tego ładnie oczyszcza to Melisa z provit. b 5, zieloną herbatą, melisą za 6 zł z drogerii
Polecam poczytać o hydrolacie z gorzkiej pomarańczy najlepiej wspominam pielęgnacje wlasnie tą wodą. A ten tonik o którym piszesz to w ktorej grogerii mozna dostac? chetnie bym wypróbowala

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Kurcze aż sobie kupię ten rumianek i zobaczymy czy coś zdziała
z rumiankiem mozna generalnie zrobic wszystko jezeli chodzi o pielegnacje skóry problemowej. Pamietam ze dodawałam go do wszystkiego. Robiłam parówki, toniki, okłady, dodawalam do masek, piłam litrami... Pomagało ale efekty byly widoczne po dluzszym okresie stosowania, przy ziołach to narmalne

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
A próbowałyście czegoś naturtalnego na blizny?
Czy taką skórę można traktować peelingiem enzymatycznym?
Poprzez ścieranie wyrównuje się naskórek
[eucerin][/eucerin]
Ja na blizny używalam soku z cytryny w tonikach, robiłam maseczki z aspiryny, kiedys robiłam też cos z sodą oczyszczoną (ale nie polecam bo tak jakby wyrzerało).
a jezeli chodzi o peelingi enzymatyczne to dzialają one delikatnie, na poziomie naskórka (warstwy rogowej) a blizny siedzą głębiej i my również głebiej musimy złuszczyć ten naskórek żeby pozbyć sie blizny. Dlatego Peelingi enzymatyczne tylko do wygładzania skóry, nie do walki z bliznami.

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
A macie może jakieś sprawdzone sposoby na maseczki do takiej skóry?
Boje się cokolwiek nakładać by nie pogorszyć stanu .Może maski gotowe z glinki ? ale czy one nie podrażnią mi skóry?
glinki są ekstra. Zielona, Biała, Czerwona...mozna robić nimi umyć buzie, zrobić peeling i maseczke. Nie nalezy tylko dopuszczaś zeby zasychały nam na twarzy...trzeba je spryskiwac wodą mineralną albo hydrolatem bo inaczej "wyssają" nam wode z naskórka (kolokwialnie mowiac) i pojawi sie wlasnie podraznienie

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa, czy ten sławny Bio oil coś w ogóle pomaga.

[eucerin][/eucerin]
czytalam gdzies tam wczoraj na forum ze tyle szumu a efekty zadne ;/ nie próbowalam, nie wiem...ale dziewczyny pisaly ze ta krowa co dużo muczy, mało mleka daje

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
nie powinna, bo skoro nawet przy zjechanych hormonach udaje mi sie uzyskac bardzo dobry wynik w wygladzie skory to jest to raczej wina nadropdukcji sebum (chyba) (ostatnio przez ten Trikenol niezle mi sie zmniejszyla produkcja, wiec zapewne to to)
Zaciekawił mnie ten Trikenol o którym czytam juz któryś raz z koleji. W jaki sposób go używasz?
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:52   #1233
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość


Zaciekawił mnie ten Trikenol o którym czytam juz któryś raz z koleji. W jaki sposób go używasz?
To pewnie moje wypowiedzi były, bo ja spamuje nim xD wieczorem dodaje kropelkę do porcji kremu i dodatkowo 2 krople olejowego ekstraktu z rozmarynu, bo z tego co pamiętam (a pamiętam niewiele) to Trikenol rozpuszcza się w olejach czy jakoś tak... W specyfikacji to jest napisane

Przepis brałam stąd: http://mazidla.com/receptariusz/91-e...trdzikowy.html ale lekko go zmieniłam, bo żal mi było kwasu hialuronowego

Edytowane przez 201708250935
Czas edycji: 2013-09-26 o 21:56
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:58   #1234
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
To pewnie moje wypowiedzi były, bo ja spamuje nim xD wieczorem dodaje kropelkę do porcji kremu i dodatkowo 2 krople olejowego ekstraktu z rozmarynu, bo z tego co pamiętam (a pamiętam niewiele) to Trikenol rozpuszcza się w olejach czy jakoś tak... W specyfikacji to jest napisane
przekonałaś mnie hehe, zamowie to ze strony do której dałaś linka bo zapowiada sie fajnie, a ja uwazam ze warto próbowac dowiem sie też co i jak z tym rozpuszczaniem w olejach bo tez nie wiem na razie nic na ten temat dziekuje
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:01   #1235
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

właśnie przemyłam twarz tonikiem z rozdania Eucerin, wydaje się super, zawiera kwas mlekowy, to bardzo u mnie punktuje, zobaczymy, co będzie przy dłuższym używaniu
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:03   #1236
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Mi pastę cynkową doradziła kosmetyczka , jednak okazała się dla mnie zbyt ciężka i po nocy dorobiłam się tylko ranki, którą ciężko było zaleczyć. Maść cynkowa sprawdza się u mnie zdecydowanie lepiej, chodź staram się jej używać jak najrzadziej, bo specjalnego działania na mnie nie ma.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Co do Acnedermu - również używałam , przepisała mi go Pani doktor dermatolog. Mnie nie uczulił, ale nie widziałam kompletnie żadnych efektów, jedyne co - to strasznie piekła mnie skóra twarzy przez pierwszą noc.
Maść cynkowa ma słabsze działanie, więc może dlatego jest dla Ciebie bardziej odpowiednia ja z pastą mam niemiłe wspomnienia, ale z innych powodów: codziennie musiałam zmieniać poszewkę od małej poduszeczki, bo była cała biała od pasty

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
właśnie przemyłam twarz tonikiem z rozdania Eucerin, wydaje się super, zawiera kwas mlekowy, to bardzo u mnie punktuje, zobaczymy, co będzie przy dłuższym używaniu
Mnie troszkę przeraża alkohol w składzie, no ale zobaczymy...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:12   #1237
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
właśnie przemyłam twarz tonikiem z rozdania Eucerin, wydaje się super, zawiera kwas mlekowy, to bardzo u mnie punktuje, zobaczymy, co będzie przy dłuższym używaniu
ja używam tego wszystkiego z paczuszki od wczoraj rana i jak na razie plusy, plusy i jeszze raz plusy kwas mlekowy delikatnie otwiera pory i oczyszcza z zaskórników. Zobaczymy po tygoodniu czy nie bedzie niespodzianek
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 22:48   #1238
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Jeśli chodzi o walkę z bliznami, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupieniem kremu z zawartością 5 % kwasu migdałowego z Pharmacerisu, czy któraś z Was go używała? Przynosił jakieś większe efekty? Czy wręcz przeciwnie-szkodził?

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez hostessa Pokaż wiadomość
Jako nastolatka wyciskałam wszelkie wypryski z uporem maniaka - to było jak uzależnienie, bo potrafiłam stać przy lustrze i szukać nowych, żeby tylko coś wycisnąć. Co dziwne, nie zostały mi żadne wielkie blizny, choć mama mnie przed nimi przestrzegała. Może jedna, dwie, mało widoczne. Bogu dzięki! Przebarwień mam też dosłownie ze swa na całej twarzy, ale zakryje je podkład czy puder, więc na szczęście nie muszę udawać się po pomoc do specjalisty. Gdybym jednak musiała, pewnie zaczęłabym od kosmetyczki - chirurg plastyk brzmi przerażająco
Mnie tak kusiło do drapania, wyciskania najczęściej wtedy, gdy się czymś stresowałam, a działo się tak bardzo często- niestety pozostały pamiątki

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
ja używam tego wszystkiego z paczuszki od wczoraj rana i jak na razie plusy, plusy i jeszze raz plusy kwas mlekowy delikatnie otwiera pory i oczyszcza z zaskórników. Zobaczymy po tygoodniu czy nie bedzie niespodzianek
Również jestem zadowolona z paczuszki
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 02:53   #1239
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Kiedyś używałam maści cynkowej na pryszcze, ale szczerze to nic mi nie dawała. Była za to bardzo tłusta i wydawało mi się, że jeszcze pogarszała stan mojej cery. Za to po soku z cytryny miałam zaczerwienioną twarz także radzę uważać szczególnie jeśli któraś z Was ma naczynkową cerę, która z reguły nie lubi kwasów AHA.
Za to strasznie polubiłam się z maseczką baviphat strawberry toxifying mask https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...szczajaca.html. Po jej pierwszym użyciu byłam zachwycona efektami. Skóra rozjaśniona, wypoczęta, cudo Co prawda nie ma w niej nic odkrywczego; kaolin, arginina, wyciąg z truskawek, ale ona naprawdę działa
Fajny też jest krem z wyciągiem ze ślimaka z Mizona, ale wg. mnie bardziej pomaga zaleczyć istniejące stany zapalne
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 06:46   #1240
Elestra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do Elestra
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Maść cynkowa także mi nie pomaga...;( Dlatego liczę, że odpowiedni tonik, żel i maseczka zahamuje wysyp pryszczy, a blizn dużo nie zostanie. Staram się nie dotykać i nie rozdrapywać.
Elestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:11   #1241
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Thumbs up Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Jak tam dziewczyny testujecie już zestaw Eucerin? jak wrażenia? Ja jestem póki co bardzo zadowolona. Tonik fajnie oczyszcza, nie trzeba go dużo wlewać na wacik no i najważniejsze nie świecę się a skóra nie jest wysuszona jak przy innych tonikach np. z Loreala żel świetnie zmywa podkład, a krem się bardzo szybko wchłania i jest delikatniutki, nie roluje się po nim podkład a co też warte uwagi to fajnie kosmetyki pachną
Na chwile obecna daje piątkę z plusem, ciekawe jak będzie dalej. W ogóle pierwszy raz coś testuje i jestem mega podekscytowana
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 08:27   #1242
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Kiedyś używałam maści cynkowej na pryszcze, ale szczerze to nic mi nie dawała. Była za to bardzo tłusta i wydawało mi się, że jeszcze pogarszała stan mojej cery. Za to po soku z cytryny miałam zaczerwienioną twarz także radzę uważać szczególnie jeśli któraś z Was ma naczynkową cerę, która z reguły nie lubi kwasów AHA.
Za to strasznie polubiłam się z maseczką baviphat strawberry toxifying mask https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...szczajaca.html. Po jej pierwszym użyciu byłam zachwycona efektami. Skóra rozjaśniona, wypoczęta, cudo Co prawda nie ma w niej nic odkrywczego; kaolin, arginina, wyciąg z truskawek, ale ona naprawdę działa
Fajny też jest krem z wyciągiem ze ślimaka z Mizona, ale wg. mnie bardziej pomaga zaleczyć istniejące stany zapalne
u mnie nie zapobiegal powstawania nowych, ale świetnie przebarwienia usunął
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:28   #1243
pieknabyc
Raczkowanie
 
Avatar pieknabyc
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 296
GG do pieknabyc
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

zawsze mam pod ręką maść cynkową i dla mnie jest super! Czasem stosuję też papkę cynkową od Jadwigi - podobne działanie, chyba nawet lepsze. Dobrym produktem dla mnie okazał się: Lioele A.C Control - punktowy żel na trądzik - tylko cena jest troszkę wysoka :/
pieknabyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:29   #1244
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

A miałyście przygodę z kolagenem?
Na allegro jest dużo tego .Ja kupiłam w Bingo Spa taki do wcierania. Dodaję go do kremów i smaruję .
Warto też stosować kolagen w kapsułkach ,także pomaga zachować ladną skórę .W chwili obecnej w Rosmanie jest w bardzo dobrej cenie .
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:36   #1245
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o walkę z bliznami, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupieniem kremu z zawartością 5 % kwasu migdałowego z Pharmacerisu, czy któraś z Was go używała? Przynosił jakieś większe efekty? Czy wręcz przeciwnie-szkodził?
Ja używałam 10%. Nie szkodził, ładnie złuszczał (ale skóra się nie sypała, ja nie miałam żadnych odchodzących płatów), przebarwienia ładnie przyblakły. Ale 1 opakowanie cudów nie zdziała. Trzeba zużyć moim zdaniem więcej, żeby zobaczyć efekt - przynajmniej w moim przypadku.

Generalnie kwas migdałowy jest dobry, jest dość delikatny, więc dużej krzywdy zrobić nie powinien, tym bardziej, że tu nie jest wcale duże stężenie tego produktu.

Edytowane przez lavenda87
Czas edycji: 2013-09-27 o 08:46
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:16   #1246
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o walkę z bliznami, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupieniem kremu z zawartością 5 % kwasu migdałowego z Pharmacerisu, czy któraś z Was go używała? Przynosił jakieś większe efekty? Czy wręcz przeciwnie-szkodził?

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------



Mnie tak kusiło do drapania, wyciskania najczęściej wtedy, gdy się czymś stresowałam, a działo się tak bardzo często- niestety pozostały pamiątki

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------



Również jestem zadowolona z paczuszki
Ja miałam ten krem, ale w kilku próbkach. Bardzo prawdopodobne, że za krótko go stosowałam, ale nie widziałam żadnych rezultatów. Stosowałam go co drugi dzień, by nie nadwyręzyć mojej cery

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Elestra Pokaż wiadomość
Maść cynkowa także mi nie pomaga...;( Dlatego liczę, że odpowiedni tonik, żel i maseczka zahamuje wysyp pryszczy, a blizn dużo nie zostanie. Staram się nie dotykać i nie rozdrapywać.
I bardzo dobrze nie dotykać i nie rozdrapywać (chociaż to trudne), bo roznosimy tylko bakterie
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:21   #1247
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Unhappy Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Ja używałam 10%. Nie szkodził, ładnie złuszczał (ale skóra się nie sypała, ja nie miałam żadnych odchodzących płatów), przebarwienia ładnie przyblakły. Ale 1 opakowanie cudów nie zdziała. Trzeba zużyć moim zdaniem więcej, żeby zobaczyć efekt - przynajmniej w moim przypadku.

Generalnie kwas migdałowy jest dobry, jest dość delikatny, więc dużej krzywdy zrobić nie powinien, tym bardziej, że tu nie jest wcale duże stężenie tego produktu.
Nie był zbyt mocny odrazu 10 %? Czytałam , że powinno się zacząć od tego delikatniejszego, choć boje się, żeby nie był zbyt delikatny.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:22   #1248
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

A ja mam ochotę przetestować prawdziwe kremy BB. Tylko wcześniej zamówię sobie próbki.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:25   #1249
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Ja używałam 10%. Nie szkodził, ładnie złuszczał (ale skóra się nie sypała, ja nie miałam żadnych odchodzących płatów), przebarwienia ładnie przyblakły. Ale 1 opakowanie cudów nie zdziała. Trzeba zużyć moim zdaniem więcej, żeby zobaczyć efekt - przynajmniej w moim przypadku.

Generalnie kwas migdałowy jest dobry, jest dość delikatny, więc dużej krzywdy zrobić nie powinien, tym bardziej, że tu nie jest wcale duże stężenie tego produktu.
Mi zrobił krzywdę. Miałam Serum z 10% kwasem migdałowym, spowodował gule i ogólnie pogorszył stan cery.

Cytat:
Napisane przez Elestra Pokaż wiadomość
Maść cynkowa także mi nie pomaga...;( Dlatego liczę, że odpowiedni tonik, żel i maseczka zahamuje wysyp pryszczy, a blizn dużo nie zostanie. Staram się nie dotykać i nie rozdrapywać.
Mi także nie pomagała ta pasta cynkowa, choć czytałam, że cynk ma silniejsze działanie przeciwtrądzikowe zewnętrznie niż wewnętrznie. A zmian nie dotykaj i nie rozdrapuj, zobaczysz, że będzie lepiej Kup sobie także żel antybakteryjny bez użycia wody, warto mieć go w torebce
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 09:31   #1250
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
A ja mam ochotę przetestować prawdziwe kremy BB. Tylko wcześniej zamówię sobie próbki.
No właśnie taki krem to tylko na próbkach, bo szkoda wyrzucać kase, jak coś do Ciebie nie będzie pasować, albo wręcz będzie szkodzić...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:39   #1251
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Ja używałam 10%. Nie szkodził, ładnie złuszczał (ale skóra się nie sypała, ja nie miałam żadnych odchodzących płatów), przebarwienia ładnie przyblakły. Ale 1 opakowanie cudów nie zdziała. Trzeba zużyć moim zdaniem więcej, żeby zobaczyć efekt - przynajmniej w moim przypadku.

Generalnie kwas migdałowy jest dobry, jest dość delikatny, więc dużej krzywdy zrobić nie powinien, tym bardziej, że tu nie jest wcale duże stężenie tego produktu.
Ja używam tonik z tej serii i jest bardzo dobry, na pewno kupię kolejne opakowanie Chyba, że Eucerin go przebije

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
No właśnie taki krem to tylko na próbkach, bo szkoda wyrzucać kase, jak coś do Ciebie nie będzie pasować, albo wręcz będzie szkodzić...
Mi żaden krem BB nie spasował, a próbowałam wiele, wszystkie mi za bardzo wysuszały buzię. Natomiast bardzo lubię kremy CC - to dla mnie strzał w 10
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:49   #1252
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny testujecie już zestaw Eucerin? jak wrażenia? Ja jestem póki co bardzo zadowolona. Tonik fajnie oczyszcza, nie trzeba go dużo wlewać na wacik no i najważniejsze nie świecę się a skóra nie jest wysuszona jak przy innych tonikach np. z Loreala żel świetnie zmywa podkład, a krem się bardzo szybko wchłania i jest delikatniutki, nie roluje się po nim podkład a co też warte uwagi to fajnie kosmetyki pachną
Na chwile obecna daje piątkę z plusem, ciekawe jak będzie dalej. W ogóle pierwszy raz coś testuje i jestem mega podekscytowana
Rozumiem ekscytację, sama bym też kciała cuś zacząć testować. Dobrze,że krem się nie roluje. Zapach też jest ważny.

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Mi żaden krem BB nie spasował, a próbowałam wiele, wszystkie mi za bardzo wysuszały buzię. Natomiast bardzo lubię kremy CC - to dla mnie strzał w 10 [/QUOTE]

Ooo krem CC a z jakiej formy stosujesz? To są kremy bardziej kryjące tak?

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Mi także nie pomagała ta pasta cynkowa, choć czytałam, że cynk ma silniejsze działanie przeciwtrądzikowe zewnętrznie niż wewnętrznie. A zmian nie dotykaj i nie rozdrapuj, zobaczysz, że będzie lepiej Kup sobie także żel antybakteryjny bez użycia wody, warto mieć go w torebce [/QUOTE]


Kocham żele antybakteryjne do rąk!. Jeden z kosmetyków z którym się nie rozstaję!. Jazda w tramwaju, zakupy, wszędzie gdziekolwiek jesteśmy, warto od czasu do czasu zdezynfekować rączki, w końcu one są roznosicielami bakterii. Bardzo lubię te Carrex soft ładnie pachną i nawilżają dodatkowo.

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:52   #1253
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Ja używam tonik z tej serii i jest bardzo dobry, na pewno kupię kolejne opakowanie Chyba, że Eucerin go przebije

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Mi żaden krem BB nie spasował, a próbowałam wiele, wszystkie mi za bardzo wysuszały buzię. Natomiast bardzo lubię kremy CC - to dla mnie strzał w 10
Krem CC? szczerze przyznam, że pierwsze słyszę... Aż mi wstyd Napisz coś więcej
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:52   #1254
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Proponuję też Drogie Koleżanki przecierać często klawiaturę komputera, telefony. Tam kryją się potworne bakterie, które potem znajdują się na naszych twarzach dzięki rączkom. Znalazłam za granicą Sagrotan- u nas być może jeszcze nie ma, ale to płyn antybakteryjny w sprayu, który nadaje się do wszystkiego. Używam go w toalecie, kuchni czy do odkażania sprzętów. Polecam!

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:54   #1255
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
Proponuję też Drogie Koleżanki przecierać często klawiaturę komputera, telefony. Tam kryją się potworne bakterie, które potem znajdują się na naszych twarzach dzięki rączkom. Znalazłam za granicą Sagrotan- u nas być może jeszcze nie ma, ale to płyn antybakteryjny w sprayu, który nadaje się do wszystkiego. Używam go w toalecie, kuchni czy do odkażania sprzętów. Polecam!

[eucerin][/eucerin]
Oj tutaj się w 100% z Tobą zgodzę - odnośnie tych bakterii... Sprawdzałam nawet czy bakterie, które znajdą się na komputerze są w stanie tam przetrwać (niestety tak - żywią się martwym naskórkiem) i można je bardzo łatwo przenosić...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:16   #1256
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Oj tutaj się w 100% z Tobą zgodzę - odnośnie tych bakterii... Sprawdzałam nawet czy bakterie, które znajdą się na komputerze są w stanie tam przetrwać (niestety tak - żywią się martwym naskórkiem) i można je bardzo łatwo przenosić...
Tak, warto dbać o czystość takich przedmiotów, tam jest najwięcej bakterii.
A propos, ja przestałam wycierać twarz ręcznikiem i teraz stosuję jednorazowe chusteczki do demakijażu lub papierowe ręczniki. W ten sposób staram się ograniczyć kontakt twarzy z bakteriami. Wiadomo, ręcznika nie zmienia się codziennie, a na wilgotnym na pewno jest mnóstwo bakterii.
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:24   #1257
pskawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Witajcie,moje drogie! Problem blizn potrądzikowych dotyczy bardzo wielu osób oraz jest bardzo uciążliwy,czasami można borykać się z nim przez długie lata,ale pytanie..po co? Czy to jest konieczne? Nie lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć zwalczać problem,ale skutecznie ?! Pewnie,że warto. Trzeba tylko odrobinę pewności siebie,wiary,trzeba uwierzyć,że dam radę,że to ja pokonam trądzik,blizny i przebarwienia,a nie oni mnie. Każda z Nas zasługuje na to,aby wyglądać pięknie,atrakcyjnie,śwież o z idealną,nieskazitelną cerą! Czas podjąć wyzwanie. Na początek możemy skonsultować się ze specjalistą,aby dowiedzieć się paru teoretycznych rzeczy na ten temat. Jedna ważna zasada : broń się przed zdrapywaniem,rozdrapywani em,wyciskaniem krostek! Dzięki temu,one rozsieją się w kilku innych miejscach i dłuzej się goją. Bardzo ważnym etapem jest odpowiednie oczyszczanie twarzy,rano oraz wieczorem. Ja robię to w ten sposób: nakładam żel oczyszczający do twarzy,kremowy,nastepnie rozsmarowuje gokulistymi ruchami rąk,zmywam wacikiem nasączonym wodą,następnie używam mleczka oczyszczającego,toniku odswieżającego i nakładam krem nawilżający. Skóra musi oddychać,być czysta! Raz w tygodniu stosuję peeling gruboziarnisty,czasami sodę oczyszczoną,która ma właściwości zmniejszające wągru oraz rozjaśnia cerę. Raz na jakiś czas także warto wybrać się do kosmetyczki na zabieg,ja chodzę na oczyszczanie twarzy oraz mikrodermabrazję.. są efekty,a ja czuję się lepiej! Wreszcie mogę spojrzeć w lustro bez mojej maski
pskawska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:35   #1258
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pskawska Pokaż wiadomość
Witajcie,moje drogie! Problem blizn potrądzikowych dotyczy bardzo wielu osób oraz jest bardzo uciążliwy,czasami można borykać się z nim przez długie lata,ale pytanie..po co? Czy to jest konieczne? Nie lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć zwalczać problem,ale skutecznie ?! Pewnie,że warto. Trzeba tylko odrobinę pewności siebie,wiary,trzeba uwierzyć,że dam radę,że to ja pokonam trądzik,blizny i przebarwienia,a nie oni mnie. Każda z Nas zasługuje na to,aby wyglądać pięknie,atrakcyjnie,śwież o z idealną,nieskazitelną cerą! Czas podjąć wyzwanie. Na początek możemy skonsultować się ze specjalistą,aby dowiedzieć się paru teoretycznych rzeczy na ten temat. Jedna ważna zasada : broń się przed zdrapywaniem,rozdrapywani em,wyciskaniem krostek! Dzięki temu,one rozsieją się w kilku innych miejscach i dłuzej się goją. Bardzo ważnym etapem jest odpowiednie oczyszczanie twarzy,rano oraz wieczorem. Ja robię to w ten sposób: nakładam żel oczyszczający do twarzy,kremowy,nastepnie rozsmarowuje gokulistymi ruchami rąk,zmywam wacikiem nasączonym wodą,następnie używam mleczka oczyszczającego,toniku odswieżającego i nakładam krem nawilżający. Skóra musi oddychać,być czysta! Raz w tygodniu stosuję peeling gruboziarnisty,czasami sodę oczyszczoną,która ma właściwości zmniejszające wągru oraz rozjaśnia cerę. Raz na jakiś czas także warto wybrać się do kosmetyczki na zabieg,ja chodzę na oczyszczanie twarzy oraz mikrodermabrazję.. są efekty,a ja czuję się lepiej! Wreszcie mogę spojrzeć w lustro bez mojej maski
No to tylko pogratulować efektów. Ja mam podobny system do Twojego żel do mycia buzi, tonik, krem - rano, wieczorem: demakijarz, żel do buzi, tonik i krem Dodatkowo 2 razy w tygodniu porządny peeling (dla mnie środa i sobota) i maseczka: w środy maseczka z błota z morza martwego, w sobote z glinką
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:37   #1259
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Jak widać wszystko zależy od cery, jak zareaguje. Niby kwas migdałowy jest łagodny, nawilżający i w ogóle a wcale przypasować nie musi... Nie ma innej rady, jak po prostu wypróbować na sobie.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:39   #1260
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
A miałyście przygodę z kolagenem?
Na allegro jest dużo tego .Ja kupiłam w Bingo Spa taki do wcierania. Dodaję go do kremów i smaruję .
Warto też stosować kolagen w kapsułkach ,także pomaga zachować ladną skórę .W chwili obecnej w Rosmanie jest w bardzo dobrej cenie .
Ja myję twarz żelem z kolagenem firmy Lagenko i jestem bardzo zadowolona.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.