Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 23:29   #1231
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Nie porozumienie niektóre rzeczy wogole sa inne
Ja to się juz boje co bedzie z Ćwirkowym zamówieniem dobrze że mamy wojowniczą organizatorke
Tak na serrio to kpiny z tym sklepem naprawde...
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 23:33   #1232
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Svinecko dziękujemy za fotki!
Zobaczyłam moje rzeczy które idą w paczce do Ćwirki.
Myślałam że będzie gorzej jak przeczytałam pierwszy post...
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 23:34   #1233
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Rany, ale tragicznie wygląda ta bluza z kocimi uszkami! A już ją chciałam kliknąć na ebayu...
Integral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 23:35   #1234
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Ja nie mogę się wypowiadać, bo mojej rzeczy i tak nie ma.
Ale rozumiem, że zwracałabyś pieniążki po starym kursie, tyle ile wpłacałam? Bo byłoby to głupie, żebyś po wyższym przepłacała...

Mam nadzieję, że uda się załatwić tę sprawę... Odsyłanie dosyć kosztowne, a do tego męczące, ale jeżeli Wam koszty strasznie wzrosną, chyba lepiej...

zwroce po takim kursie po jakim mi oddadza - dlaczego mialabym Wam oddawac w kursie w jakim zamawialam jesli oddadza mi w terazniejszym? mam odejmowac roznice i brac dla siebie? no jak? oddam Wam tyle ile dostane

Integral - ta bluzka jest najgorsza z calego zamowienia moim zdaniem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 23:41   #1235
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Dziewczyny ale ten płaszczyk w kolorze wina to chyba też się pomylili, załączam zdjęcie płaszczyka z w-d ale w kolorze czarnym, i bardzo przypomina ten ze zdjęcia.. A to?? To kpiny są jakieś Tylko wygnieciony troszkę :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (46,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (50,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,9 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez hikaru1989
Czas edycji: 2008-10-23 o 23:42 Powód: ...
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 23:42   #1236
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

dobra kochane - ja ide spac bo padam na twarz a o 7 musze wstac
jutro pomyslimy co dalej
dobranoc
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 23:46   #1237
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
zwroce po takim kursie po jakim mi oddadza - dlaczego mialabym Wam oddawac w kursie w jakim zamawialam jesli oddadza mi w terazniejszym? mam odejmowac roznice i brac dla siebie? no jak? oddam Wam tyle ile dostane
No tak, faktycznie, o tym nie myślałam... W takim razie czekamy
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 04:47   #1238
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

i to akurat moja bluzka.
a ja jej nie widzę na zdjęciach.
w ogóle mam wrażenie że nie ma połowy moich rzeczy.
płaszczyk wydaje się ok, bluza tragiczna, bluzka ok, ten pasiak chyba nie ma uszu, w ogóle nojaaa.

edit: teraz widzę. ojapier.
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 05:34   #1239
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

czy do płaszcza dołączono pasek?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 05:54   #1240
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez svinecka Pokaż wiadomość
a wiec najpierw podsumowanie rzeczy:

m_ileczka
http://www.wholesale-dress.net/goods-806.html blue - nie ma
http://www.wholesale-dress.net/goods-4826.html black - jest ale biala, cienka szmatka ale ladna
http://www.wholesale-dress.net/goods-2105.html - nie ma
http://www.wholesale-dress.net/goods-1360.html white - nie ma
http://www.wholesale-dress.net/goods-2284.html - nie ma
http://www.wholesale-dress.net/goods-4544.html black - nie ma
http://www.wholesale-dress.net/goods-3588.html - cienka szmata - beznadziejna
http://www.wholesale-dress.net/goods-4019.html rozmiar s - cienki i strasznie sztywny, ale ladny
ilość: 8 suma: 58,21$
ONI CHYBA SOBIE JAJA ROBIA? wydalam ok 240 zl (z przesylka) i dostalam 3 rzeczy a w tym jedna beznadziejna szmate? no ja przepraszam bardzo i do tego jedna biala, nie chce bialeeeej chce czarnaaaa przeciez to jakas TRAGEDIA jest ! :O


EDIT:
Svinecka - tak chcialam spytac kiedy chcesz rozsylac te ciuszki po Polsce?

Edytowane przez M_ileczka
Czas edycji: 2008-10-24 o 06:21
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 07:19   #1241
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Dziewczyny- jak zakończycie zamówienie to i jeszcze Ćwirki to zamykam wątek. Wogóle zastanawiam się czy nie utworzyć takiego wątku podwieszonego z czarną listą sklepów- co wy na to?
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 07:26   #1242
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
Rany, ale tragicznie wygląda ta bluza z kocimi uszkami! A już ją chciałam kliknąć na ebayu...
Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale ten płaszczyk w kolorze wina to chyba też się pomylili, załączam zdjęcie płaszczyka z w-d ale w kolorze czarnym, i bardzo przypomina ten ze zdjęcia.. A to?? To kpiny są jakieś Tylko wygnieciony troszkę :P
Dziewczyny, to że z tego "sklepu" otrzymałyście takie rzeczy nie oznacza, że każdy sprzedaje taką samą tandetę i że na ebayu tez takie szmaty sprzedają...
Właśnie stąd się bierze niechęć do tych ciuchów, a jak same wiecie można kupić oryginale takie ciuszki i są naprawdę śliczne - identyczne jak na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
Dziewczyny- jak zakończycie zamówienie to i jeszcze Ćwirki to zamykam wątek. Wogóle zastanawiam się czy nie utworzyć takiego wątku podwieszonego z czarną listą sklepów- co wy na to?
Ja jestem ZA
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 07:32   #1243
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
bede rozsylac rzeczy jak ustalicie czy w ogole je chcecie czy mam odeslac im cala paczke

oczywiscie nie ukrywam ze nie chce mi sie im tego odsylac - proponuje im napisac ze maja oddac za rzeczy ktorych nie ma i za te ktore sa inne niz mialy byc

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
czy do płaszcza dołączono pasek?
dolaczono

Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2008-10-24 o 10:47 Powód: post pod postem- prosze używać edycji postów!
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 10:00   #1244
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
bede rozsylac rzeczy jak ustalicie czy w ogole je chcecie czy mam odeslac im cala paczke

oczywiscie nie ukrywam ze nie chce mi sie im tego odsylac - proponuje im napisac ze maja oddac za rzeczy ktorych nie ma i za te ktore sa inne niz mialy byc

Dziewczyny, co prawda nie brałam udziału w tym zamówieniu, ale miałam problem z tą stroną i chyba wiem co wam odpowiedzą..
Policzą Wam za ciuchy (WSZYSTKIE nawet te, których nie zamawiałyście) po cenach ze stronki + przesyłkę (wynosi tyle co połowa zamówienia nawet więcej :/), a resztę zwrócą po odliczeniu sobie 3,9% kwoty na paypala.

Nie wiem czy satysfakcjonuje Was takie rozwiązanie i czy nie lepiej złożyć się na odesłanie tego.. jeśli jest Was np. 20 i paczka kosztuje 80 zł, to po 4 zł od każdej I przynajmniej odzyskacie pieniążki, i to po wyższym kursie Tylko od razu pierwszy mail musi być w stylu: odsyłam towar oddawaj kasę złodzieju

Pozdrawiam
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 10:06   #1245
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

mi sie naprawde nie chce tego odsylac - tym bardziej ze nie wiem czy oddadza mi za ta kase a podejrzewam ze nie

poza tym jedna bluzka i zakiecik mi sie podoba

byleby zwrocili za rzeczy ktorych nie ma i oddali kase za rzeczy ktore sa nie takie jak trzeba a bylabym zadowolona
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 10:06   #1246
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
bede rozsylac rzeczy jak ustalicie czy w ogole je chcecie czy mam odeslac im cala paczke

oczywiscie nie ukrywam ze nie chce mi sie im tego odsylac - proponuje im napisac ze maja oddac za rzeczy ktorych nie ma i za te ktore sa inne niz mialy byc
ja bym chciala moj plaszczyk i ta biala bluze 'new york doll' juz mi tam obojetny ten kolor ten 'zakiet' zolty tez moge wziasc, w koncu taki drogi nie byl...
wiec osobiscie bylabym za tym, zeby te rzeczy porozsylac a zglosic sie o oddanie pieniedzy za rzeczy ktorych nie wyslano
no nie wiem dziewczyny jak wy chcecie i za jaką opcją bedziecie, Svinecka decyzja nalezy do Ciebie ale nie ukrywam, ze plaszczyk bardzo chce i jest mi baaardzo potrzebny
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 10:10   #1247
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

nie no decyzje musimy podjac wspolnie - nie moge sama decydowac bez Waszej zgody
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 10:14   #1248
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nie no decyzje musimy podjac wspolnie - nie moge sama decydowac bez Waszej zgody
teraz trzeba tylko czekac na opinie dziewczyn ktorych ciuszki przyszly, kto by sie domyslal, ze w-d bedzie sklepem tak nieprofesjonalnym, a tyle fajnych ubran - szkoda, ze tylko na zdjeciach
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 10:38   #1249
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
Dziewczyny- jak zakończycie zamówienie to i jeszcze Ćwirki to zamykam wątek. Wogóle zastanawiam się czy nie utworzyć takiego wątku podwieszonego z czarną listą sklepów- co wy na to?
To jest dobra myśl

Można by też zrobić listę sklepów 'japan' z krótką charakterystyką zawierającą np. czas realizacji zamówienia, jakość ciuchów, czy jest dobry kontakt z firmą itp. Dla kogoś nie w temacie, a chcącego np. zrobić indywidualne zamówienie na pewno by to pomogło w wyborze sklepu.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 10:51   #1250
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Ja mam pewien pomysł na rozwiązanie tej sprawy
Svinecka rozsyła to co ma, a ja już się jakoś wykłuce o całą reszte. To napewno potrwa troche czasu- nie obiecuje, że 2 dni czy tydzień. Może miesiąc? ale myśle, że jakoś poradzimy sobie z nimi. Ale absolutnie nie można im powiedzieć na dzień dobry "oddawajcie kase złodzieje!" :/
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 11:06   #1251
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Dziewczęta zajęłam się już tą sprawą, rozmawiałam z Paypalem i wygląda to następująco:
Zdaje nam się, że jesteśmy chronione przez Paypala. Na Paypalu jeśli nie dostaniesz paczki lub jej zawartość jest niezgodna z opisem- można otworzyć spór lub roszczenie. Owszem. Można to zrobić pod warunkiem, że jest to przedmiot z Ebaya. Przedmioty kupione poza Ebayem, czyli we wszelkiego typu sklepach internetowych PayPala nie obchodzą. Mogą interweniować tylko i wyłącznie w momencie kiedy paczka do nas nie dojdzie. Niekompletny/niezgodny z opisem stan paczki ich nie obchodzi, bo oni nie mają możliwości sprawdzenia co tak naprawdę zamówiliśmy. Mając aukcję mają dokładny opis, a mail ze sklepu z listą rzeczy, które się zamówiło nie jest dowodem.

Jedyne co można zrobić to otworzyć spór, co pozwoli nam na kontrolowany kontakt ze sprzedawcą. Jedyną nadzieją jest, że się dogadamy przez maile. Po 20 dniach spór zostaje zamykany bez względu na to czy się dogadaliśmy czy nie. Wszystko w tym momencie zależy od dobrej woli sprzedawcy.


Odesłanie paczki jest najgłupszą rzeczą jaką można zrobić. Po pierwsze oni paczki mogą nie przyjąć i wróci do nas. Koszty. Po drugie mogą przyjąć, ale nie zwrócić kasy- jak udowodnicie po co wysłałyście im tą paczkę? W tym momencie ani Paypal nie będzie interweniował, a każdy inny urząd nas wyśmieje.

Któraś z Was napisała, że rozpoczęcie sporu jest świetnym pomysłem, bo w tym momencie Sprzedawca ma blokowane konto i interes stoi- nieprawda. PayPal powiedział mi, że żeby doszło do takiej sytuacji kilka różnych sporów musiałoby zostać otwarte.

PayPal więc odpada z wszelką pomocą. Zostaje jeszcze ochrona karty kredytowej, ale o tym będę mogła się dopiero dowiedzieć w poniedziałek, bo dziś tam nieczynne. Skomplikowane to jest więc wyjaśnię Wam dopiero jak będę miała pełne informacje.

Jeśli nie pomoże ta ochrona karty, to tak naprawdę jesteśmy zdane tylko na dobrą wolę sprzedawcy.


Teraz uwaga do osób z mojego zamówienia:


majlin
Anetuniaa
katrina39
malwina
deniaW
Carrie
AnnaŁ
bejbi19
cashmere
basiawlg
kasiunia86
>Angel<
kilianna
charilady
kano
Queen
AnetaK20
Illya
BlairWaldorf
alaneczka
yoco
darkdot
madzi86


Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu dostanę naszą ocloną paczkę. Niestety ze względu na wydatki, nie będę mogła za Was założyć cła. Podejrzewam, że będzie ono w granicach ok. 800zł. Rzuciło mi się w oczy, że jakaś dziewczyna dostała ocloną paczkę, w środku ok. 30 sztuk na bodajże 350zł (nie wiem czy dobrze pamiętam). Nasza paczka kosztowała ok 2500zł, było tam 60kilka sztuk, więc pomyślcie jakie może być cło.

Dlatego muszę Was poprosić, abyście mi zrobiły przedpłatę na cło. Próbowałam sobie jakoś wyśrodkować ile może być cła od jednej sztuki i proszę Was o wpłacenie 10zł za JEDNĄ rzecz jaką zamawiałyście( ktoś zamawiał 5- wpłaca 50zł). Jeśli nie będę miała od Was pieniędzy to zwyczajnie nie odbiorę paczki, bo nie będę miała za co. Jeśli cło będzie niższe niż 10zł/szt- oddam, jeśli wyższe to trudno- dam radę dołożyć 100 lub 200zł ale nie całość.

Zróbcie to w mierę szybko- dziś lub w poniedziałek, bo jeśli paczka mi przyjdzie po weekendzie to ja muszę mieć pieniądze. Nie spodziewałam się, że to może być kwota bliżej 1000zł niż 200zł, bo nikt cła jeszcze nie dostał, dobrze że ta dziewczyna napisała ile ona dostała, dało nam to wyobrażenie o kwotach cła za tego typu paczki.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2008-10-24 o 11:35
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 11:07   #1252
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
Ja mam pewien pomysł na rozwiązanie tej sprawy
Svinecka rozsyła to co ma, a ja już się jakoś wykłuce o całą reszte. To napewno potrwa troche czasu- nie obiecuje, że 2 dni czy tydzień. Może miesiąc? ale myśle, że jakoś poradzimy sobie z nimi. Ale absolutnie nie można im powiedzieć na dzień dobry "oddawajcie kase złodzieje!" :/

dziekuje bardzo Turq za oferowana pomoc
ja tez jestem za takim rozwiazaniem

i nie maja zwrocic tylko za 13 brakujacych rzeczy ale tez za te zupelnie inne - np ta dluga biala koszula, nikt jej nie zamawial, co mam z nia zrobic? albo koszula ta kremowa co okazala sie zupelnie inna i satynowa, albo biala bluzka zamiast czarnej, albo moje zupelnie inne dlugie dzinsy zamiast rybaczej i szary swetr zamiast brazowego, aha i jeszcze rozowa bluzka zamiast niebieskiej

no ludzieeeeee - tyle pomylek?
pomijam juz rzeczy ktore sa podobne ale nie sa takie jak na zdjeciu - bo na to odpowiedza ze jest napisane ze szyja na zdjeciu wiec nie jest identyczne

no ale te rzeczy zupelnie inne to juz przesada - one nie sa szyte ze zdjecia napewno - sa zupelnie inne!!
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 11:33   #1253
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Ćwirko za chwilę Ci robię przelew z pieniędzmi na cło.
Zamawiałam dwie rzeczy więc wpłacam Ci narazie 20zł.

edit: zrobione
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą

Edytowane przez cashmere
Czas edycji: 2008-10-24 o 11:40 Powód: dopisek
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 11:50   #1254
majlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 223
GG do majlin
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Ćwirko
pieniążki właśnie wpłaciłam ooo i właśnie przelały się już na Twoje konto
5 rzeczy - 50 zł
majlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:00   #1255
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ćwirko za chwilę Ci robię przelew z pieniędzmi na cło.
Zamawiałam dwie rzeczy więc wpłacam Ci narazie 20zł.

edit: zrobione
Cytat:
Napisane przez majlin Pokaż wiadomość
Ćwirko
pieniążki właśnie wpłaciłam ooo i właśnie przelały się już na Twoje konto
5 rzeczy - 50 zł
Dzięki Dziewczęta Majlin już mam
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:05   #1256
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Dziewczęta zajęłam się już tą sprawą, rozmawiałam z Paypalem i wygląda to następująco:

Jedyne co można zrobić to otworzyć spór, co pozwoli nam na kontrolowany kontakt ze sprzedawcą. Jedyną nadzieją jest, że się dogadamy przez maile. Po 20 dniach spór zostaje zamykany bez względu na to czy się dogadaliśmy czy nie. Wszystko w tym momencie zależy od dobrej woli sprzedawcy.


Jak w ciągu 20 dni nie dojdziesz do kompromisu ze Sprzedawcą możesz go zgłosić jako nierozwiązany spór i wtedy sprawę bada Paypal, nieważne że jest to zakup poza eBay'em. Wiem, bo miałam taką możliwość, jednak zamknęłam spór po dogadaniu się. W opcjach zaznaczyłam, że nie dostałam tyle towaru, ile chciałam, że kolor odbiegał od katalogowego, i krój (3 różne opcje). Więc nie martwcie się tylko jeśli nie będziecie mogły się dogadać z w-d otwórzcie Spór.
Co do odesłania paczki, to DOPIERO jak się dogadacie, przecież nie na "ładne oczy"

A i co wypowiedzi Turq- to był żart z tymi złodziejami na rozluźnienie atmosfery, bo widzę, że dużo wizazanek tym się martwi..
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:07   #1257
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Ćwirko ja zrobię przelew w poniedziałek rano mamy ten sam bank to będzie od razu...
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:09   #1258
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

widocznie zostaje nam tylko otworzyć spór.
Svinecka, jak to teraz jest- rozsyłamy po Polsce? jeżeli tak ile mamy Ci dopłacić?
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:14   #1259
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez sroda Pokaż wiadomość
widocznie zostaje nam tylko otworzyć spór.
Svinecka, jak to teraz jest- rozsyłamy po Polsce? jeżeli tak ile mamy Ci dopłacić?
jezeli decydujecie sie ze chcecie ciuchy to rozesle

koszty z wlasnego doswiadczenia wiem ze wychodza mniej wiecej tak:

do trzech rzeczy - koperta 1,49, przesylka 5,30
od trzech do 6 - koperta 2,64, przesylka miedzy 9 a 11zl (jak sa lekkie to 9, jak grubsze to 11)

nie wysylalam jeszcze plaszczy i wiekszych paczek niz 6 rzeczy to nie wiem jak to wyglada

chociaz wydaje mi sie ze plaszcz to jedynie do tej wiekszej koperty wejdzie i przesylka 5,30 - jak do tego jeszcze ze dwa, trzy ciuszki to pewnie juz 11
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:16   #1260
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Wątek o sklepie www.wholesale-dress.net

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość

basiawlg

Dlatego muszę Was poprosić, abyście mi zrobiły przedpłatę na cło. Próbowałam sobie jakoś wyśrodkować ile może być cła od jednej sztuki i proszę Was o wpłacenie 10zł za JEDNĄ rzecz jaką zamawiałyście( ktoś zamawiał 5- wpłaca 50zł). Jeśli nie będę miała od Was pieniędzy to zwyczajnie nie odbiorę paczki, bo nie będę miała za co. Jeśli cło będzie niższe niż 10zł/szt- oddam, jeśli wyższe to trudno- dam radę dołożyć 100 lub 200zł ale nie całość.
Wpłaciłam za 5 szt.
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.