INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 12:26   #1231
Dessey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej. Jestem dzisiaj po pierwszym fit teście, i patrząc na wyniki niektórych dziewczyn byłam w szoku. Jak udało Wam się tyle zrobic?

MOje wyniki, kolejno:
74
60
71
27
11
12
15
37

No, ale mam zamiar dać z siebie wszystko i je poprawiać Zmęczyłam się strasznie, ale mimo wszystko jestem jakas taka zadowolona
Dessey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 19:40   #1232
piwonia91
Raczkowanie
 
Avatar piwonia91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 426
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Dessey Pokaż wiadomość
Hej. Jestem dzisiaj po pierwszym fit teście, i patrząc na wyniki niektórych dziewczyn byłam w szoku. Jak udało Wam się tyle zrobic?

MOje wyniki, kolejno:
74
60
71
27
11
12
15
37

No, ale mam zamiar dać z siebie wszystko i je poprawiać Zmęczyłam się strasznie, ale mimo wszystko jestem jakas taka zadowolona
Ja miałam dużo gorzej niż Ty . Przy następnym się trochę poprawiłam, za tydzień będzie już trzeci fit test.
__________________
"Nie możesz kazać słońcu, świecić jaśniej.
Albo deszczowi, żeby mniej padał..."


piwonia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 20:58   #1233
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Od jutra wracam do insanity.
Ostatnim razem brakło mi dwóch tyg ale tym razem się postaram
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:00   #1234
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

dziewczyny blagam , szukalam wszedzie i wszedzie i nie moge znalesc INSANITY a bardzo chce to cwiczyc... a na rapidshare cos mi sie nie chce sciagac. na jakich innych str to jest?


wiem, ze pewnie to w tym watku juz bylo napisane, probowalam juz wszedzie szukac namiarow i nic
__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 06:51   #1235
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Od jutra wracam do insanity.
Ostatnim razem brakło mi dwóch tyg ale tym razem się postaram
A jak efekty? Miałaś cos do zrzucenia i poprawy czy robiłas insanity tylko dla kondycji?
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 07:28   #1236
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ewaw, ja drugi tydzień zaczynam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 07:41   #1237
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez kamilon Pokaż wiadomość
dziewczyny blagam , szukalam wszedzie i wszedzie i nie moge znalesc INSANITY a bardzo chce to cwiczyc... a na rapidshare cos mi sie nie chce sciagac. na jakich innych str to jest?


wiem, ze pewnie to w tym watku juz bylo napisane, probowalam juz wszedzie szukac namiarow i nic
w pkt 8 regulaminu forum
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 10:02   #1238
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

juz znalazlam cale szczescie ;d

jaka diete (co powinno sie mniej wiecej jesc) nalezy stosowac w trakcie tych dwoch miesiecy z Insanity? tak , aby jak najwiecej schudnac ? (musze zrzucic ok 15kg )
__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 11:52   #1239
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
A jak efekty? Miałaś cos do zrzucenia i poprawy czy robiłas insanity tylko dla kondycji?
Jeśli chodzi o mnie to do zrzucenia za bardzo nie miałam co tak mi się wydaje wagę mam w normie.
Jednak po insanity waga mi poszła do góry chyba ok 2kg jeśli dobrze pamiętam,jednak wygląd ciała się poprawił na pewno brzuch ramiona a z nogami to już gorzej ale ja zawsze miałam z nimi problem
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ewaw, ja drugi tydzień zaczynam
Ale Ci fajnie ,aj za tydzień też będę po tygodniu
No to dziś zaczynam
Chciałabym chodzić jeszcze na stepy 2 razy w tyg ale się zastanawiam


A więc pierwszy test za mną obdarłam sobie łokcia na dywanie -piecze
Odnalazłam wcześniejsze moje wyniki wstawiam też dla porównania te ostatnie to dzisiejsze
Zaznaczę że od kiedy przerwałam insanity tylko kilka razy biegałam a potem to dłuuga przerwa była
Switch Kicks 113-115-134-115-----120
Power Jacks 54-57-60-
61------------67
Power Knees 74-80-94-
90---------86
Power Jumps 44-44-47-
49---------42
Globe Jumps 11-13-15-
15---------13
Succide Jumps 21-19-20-
19--------19
Push-Up Jacks 22-29-33-
32------27
Low Plank Oblique25-29 -43-
47----68
No i ta to wygląda

Edytowane przez ewaw71
Czas edycji: 2010-09-06 o 16:34
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 16:36   #1240
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez kamilon Pokaż wiadomość
juz znalazlam cale szczescie ;d

jaka diete (co powinno sie mniej wiecej jesc) nalezy stosowac w trakcie tych dwoch miesiecy z Insanity? tak , aby jak najwiecej schudnac ? (musze zrzucic ok 15kg )
Moja waga raczej wzrosła
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:24   #1241
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Moja waga raczej wzrosła
A jak tam wyglądają Twoje mięśnie na udach? Ja juz teraz mam wrażenie że mam nogi umięsnione jak jakaś obleśna kuturystka :/ I nie chcę żeby się bardziej rozrosły
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 17:39   #1242
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Zawsze miałam problem z udami , ogólnie całe nogi mam grube w porównaniu do reszty ,więc mięśni za bardzo nie widać, choć jeśli dobrze pamiętam 1 cm mi po 50 dniach (bo tyle zaliczyłam) ubyło .
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:44   #1243
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Moja waga raczej wzrosła

blagam nie strasz mnie!
wiesz, nie chodzi o sama wage, po prostu chce spalic tluszczyk z ciala.
mam ok 163 wzrostu i waze ok 65kg (przez ostatni czas przytylam 2 kg) . po prostu dobrze wygladac

wydaje mi sie, ze skoro mam nadwage to predzej czy pozniej po takich cwiczeniach centymetry i waga poleca troche w dol, nie uwazasz?

szczerze mowiac to mam taka nadzieje, bo sie strasznie napalilam na te cwiczenia...
__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:59   #1244
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Nie chcę Cię straszyć w żadnym razie .Po tym treningu na pewno tłuszczyk poleci a jeśli waga miałaby wzrosnąć to na pewno troszeczkę mięśni nabierzesz ale też bez przesady.
U mnie było tak że waga trochę w górę poszła ale cm mi poleciały szczególnie z boczków i brzucha i ciało takie ładniejsze się zrobiło ,więc ten trening jak najbardziej Ci przypasuje.Ale najważniejsze jest to że ma się po nim więcej energii i lepsze samopoczucie
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:03   #1245
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Kamilon, to nie jest program na zbicie wagi... raczej na poprawienie kondycji i odrobinkę na rzeźbę ciała... nie wiem czego oczekujesz, ale jeśli myślisz, że po 60 dniach zgubisz 15 kg nadwagi to się rozczarujesz... No i jeśli NIC nie ćwiczyłaś i NIC nie robiłaś to będzie CI ciężko i mozesz się zniechecić.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:34   #1246
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Kamilon, to nie jest program na zbicie wagi... raczej na poprawienie kondycji i odrobinkę na rzeźbę ciała... nie wiem czego oczekujesz, ale jeśli myślisz, że po 60 dniach zgubisz 15 kg nadwagi to się rozczarujesz... No i jeśli NIC nie ćwiczyłaś i NIC nie robiłaś to będzie CI ciężko i mozesz się zniechecić.
czy ja powiedzialam ze w 60 dni chce schudnac 15 kg? napisalam ze mam do zrzucenia 15 kg a tym programem chce sie troche wyrobic.
a skad wiesz ze NIC nie cwiczylam i NIC nie robilam...?
bardziej chodzi mi o wyglad a nie wage, po prostu na oko napisalam ze 15. jesli dobrze pojdzie z Insanity to rownie dobrze moze byc to 8.

czytalam kilka artykulow i forum o tym programie i ludzie pisali , ze chudli tylko musieli odpowiednio sie odzywiac.

nie rozumiem niektorych dziewczyn na tym watku, az strach sie czasem wypowiadac i pytac

a mozesz mi polecic jakies cwiczenia na zrzucenie cialka? bo ja sie juz pogubilam w tym wsystkim- jedni pisza ze Insanity jest na zrzucanie dobre+ dieta, inni ze nie.
bardzo zalezy mi na pozbyciu sie mojej warstwy grzewczej .

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię straszyć w żadnym razie .Po tym treningu na pewno tłuszczyk poleci a jeśli waga miałaby wzrosnąć to na pewno troszeczkę mięśni nabierzesz ale też bez przesady.
U mnie było tak że waga trochę w górę poszła ale cm mi poleciały szczególnie z boczków i brzucha i ciało takie ładniejsze się zrobiło ,więc ten trening jak najbardziej Ci przypasuje.Ale najważniejsze jest to że ma się po nim więcej energii i lepsze samopoczucie
dziekuje moja droga
chodzi mi szczegolnie o to aby sie 'zbic' i pozbyc tluszczyku. kondycja tez by lepsza sie przydala, dlatego wydaje mi sie, ze bedzie ok. z reszta - sprobuje to zobacze.
__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr

Edytowane przez kamilon
Czas edycji: 2010-09-06 o 21:40
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 02:59   #1247
Centkowana
Raczkowanie
 
Avatar Centkowana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 105
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez kamilon Pokaż wiadomość
czy ja powiedzialam ze w 60 dni chce schudnac 15 kg? napisalam ze mam do zrzucenia 15 kg a tym programem chce sie troche wyrobic.
a skad wiesz ze NIC nie cwiczylam i NIC nie robilam...?
bardziej chodzi mi o wyglad a nie wage, po prostu na oko napisalam ze 15. jesli dobrze pojdzie z Insanity to rownie dobrze moze byc to 8.

czytalam kilka artykulow i forum o tym programie i ludzie pisali , ze chudli tylko musieli odpowiednio sie odzywiac.

nie rozumiem niektorych dziewczyn na tym watku, az strach sie czasem wypowiadac i pytac

a mozesz mi polecic jakies cwiczenia na zrzucenie cialka? bo ja sie juz pogubilam w tym wsystkim- jedni pisza ze Insanity jest na zrzucanie dobre+ dieta, inni ze nie.
bardzo zalezy mi na pozbyciu sie mojej warstwy grzewczej .

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



dziekuje moja droga
chodzi mi szczegolnie o to aby sie 'zbic' i pozbyc tluszczyku. kondycja tez by lepsza sie przydala, dlatego wydaje mi sie, ze bedzie ok. z reszta - sprobuje to zobacze.
Zycze powodzenia Jesli bedziesz sie trzymac diety to zrzucisz. Oblicz kalorie wg zalecen Tony"ego odejmij 500 i do dziela.. Ciezka droga przed Toba, ale trzymam kciuki. Jesli masz wszystkie filmiki, to i nutrition guide pewnie tez
__________________
Do zajechania jeden krok
Centkowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 07:44   #1248
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Nie napisałam, że NIC nie robisz, tylko JEŚLI... nic nie pisałaś o sobie poza tym, że masz do zrzucenia ok. 15 kg.... Przepraszam, jeśli zbyt pochopnie wyciągnęłam wnioski.
Życzę żebyś osiągnęła wymarzoną sylwetkę, ale ćwiczę ins i wiem, że to niełatwy trening a efekty nie są tak spektakularne jak na filmikach reklamowych. Tylko uprzedzam.
Odpowiednia dieta, ćwiczenia i silna motywacja i determinacja to jest to co prowadzi do celu. Trzymam kciuki za Ciebie

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-09-07 o 07:46
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:46   #1249
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

WIesz, Marioladabr? Ja też myślę, że efekty nie są tak spektakularne jak na filmikach, ale z drugiej strony miałam juz rozmaite 'sportowe' zrywy, do biegania, do steppera, do aerobiku, gdzie zasuwałam duuużo dłużej niż z insanity i jednak tu poprawa jest najlepsza. Jeśli chodzi o sylwetkę Chociaz też złapałam trochę wagi, ale ja zawsze byłam bez żadnych mięśni, a teraz conieco się rysuje, więc wiadomo, że waga skoczyła.

ZOstały mi trzy tygodnie, ale ostatnio się strułam więc mam przymusową kilkudniową przerwę....

Jeszcze mam tylko jedną wątpliwość. Jak widzę w kalendarzu na drugi miesiąc Max Cardio Conditioning i Insane Abs na ten sam dzień to mnie poprun strzela, bo nie mam zazwyczaj tyle czasu - często wstaję rano, żeby zrobić program. W pierwszym miesiącu wydawało mi się logiczne, że takie filmiki to jeden po drugim, ale teraz mnie to zastanawia... a Wy jak robicie? Jeden po drugim?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 08:57   #1250
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
WIesz, Marioladabr? Ja też myślę, że efekty nie są tak spektakularne jak na filmikach, ale z drugiej strony miałam juz rozmaite 'sportowe' zrywy, do biegania, do steppera, do aerobiku, gdzie zasuwałam duuużo dłużej niż z insanity i jednak tu poprawa jest najlepsza. Jeśli chodzi o sylwetkę Chociaz też złapałam trochę wagi, ale ja zawsze byłam bez żadnych mięśni, a teraz conieco się rysuje, więc wiadomo, że waga skoczyła.

ZOstały mi trzy tygodnie, ale ostatnio się strułam więc mam przymusową kilkudniową przerwę....

Jeszcze mam tylko jedną wątpliwość. Jak widzę w kalendarzu na drugi miesiąc Max Cardio Conditioning i Insane Abs na ten sam dzień to mnie poprun strzela, bo nie mam zazwyczaj tyle czasu - często wstaję rano, żeby zrobić program. W pierwszym miesiącu wydawało mi się logiczne, że takie filmiki to jeden po drugim, ale teraz mnie to zastanawia... a Wy jak robicie? Jeden po drugim?
Ja robiłam jeden za drugim....
Ins. działało najlepiej z Twoich zrywów bo to inny rodzaj ćwiczeń... to interwały, które mocno spalają. A próbowałas siłowych? Rzabbka na ten temat może więcej i dłużej... Rzabbko, wypowiesz się? Dlaczeo Ins. lepiej działa niż samo bieganie czy aerobik?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 09:21   #1251
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja robiłam jeden za drugim....
Ins. działało najlepiej z Twoich zrywów bo to inny rodzaj ćwiczeń... to interwały, które mocno spalają. A próbowałas siłowych? Rzabbka na ten temat może więcej i dłużej... Rzabbko, wypowiesz się? Dlaczeo Ins. lepiej działa niż samo bieganie czy aerobik?
Też jestem ciekawa
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 09:31   #1252
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa
Wydaje mi się, że już była mowa o tym w tym wątku, ale nie bardzo mam teraz czas na szukanie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 10:11   #1253
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Bo jest intensywniejszy
bo następuje po nim kilkunasto-kilkudziesięciogodzinne zwiększone spalanie potreningowe
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 10:25   #1254
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja to rozumiem, ale biegi moje były też interwałowe, brykanie na stepperze też, ale tego to nie uważam za prawdziwy interwał A jak biegałam aerobowo, to zajmowało mi to strasznie dużo czasu, co mnie nie cieszyło zbytnio, bo było 40 minut biegu do tego rozgrzewka, do tego rozciąganie, a tu mam w 40 lub w 60 minut (zalezy który miesiąc) praktycznie wszystko. Mam nadzieję, że do końca września skończę drugi miesiąc (dziś się jednak nadal poddałam, bo mój żołądek jeszcze nie wydobrzał), a potem zamierzam robić INS 3 - 4 razy w tygodniu w zależności od tego ile będę mieć czasu.

Próbowałam siłowych, ale to na razie jeszcze śmiech na sali w moim wykonaniu. Jestem ciągle na etapie stricte domowym, bo mało powtórzeń nawet tylko z ciężarem ciała umiem zrobić. Na przyszłość myślę o zapisaniu się na sztangę, tylko absolutnie nie mam kiedy tego wcisnąć... Myślę, że w przyszłym roku zmienię pracę i może będzie łatwiej.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:50   #1255
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Bo jest intensywniejszy
bo następuje po nim kilkunasto-kilkudziesięciogodzinne zwiększone spalanie potreningowe
Intensywnośc ćwiczeń zależy od tego przez ile godzin po trenignu występuje zwiększone spalanie potreningowe?
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:38   #1256
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
Intensywnośc ćwiczeń zależy od tego przez ile godzin po trenignu występuje zwiększone spalanie potreningowe?
raczej odwrotnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:07   #1257
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

dziekuje za dobre rady i slowa dziewczyny.

dzisiaj policzylam to mam ok 27% tluszczu na ciele/w ciele itp.
nie wiem czy to duzo czy nie, ale chce to zgubic!

ehh wiem , wiem, ze bedzie ciezko, ale nie ma nic za darmo
__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:19   #1258
Kaczusia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 40
GG do Kaczusia17
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

kurde a mi te filmiki nie chcą chodzić na dvd chodzi tylko ten z pierwszego dnia muszę coś pokombinować.... a przy kompie nie mam głośników.... hmmm pomyśle jeszcze...
__________________
Take it easy
Kaczusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:07   #1259
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Kaczusia17 Pokaż wiadomość
kurde a mi te filmiki nie chcą chodzić na dvd chodzi tylko ten z pierwszego dnia muszę coś pokombinować.... a przy kompie nie mam głośników.... hmmm pomyśle jeszcze...
Mnie tam głośniki nie są potrzebne. Ostatnio ćwiczę jak mój TŻ ogląda tv... stawiam lapka na podłodze, wyłączam głos i ćwiczę, wystarczy mi jak patrzę i widzę co się robi
Zaliczam właśnie "trudne dni"... jeszcze kilka i będzie lepiej
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:15   #1260
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej zaliczyłam 2 dni dziś będzie trzeci
Wczoraj oprócz insana były jeszcze 60 min stepów, koleżanka wyciągnęła mnie na halę na zajęcia będę raz w tyg chodzić na razie raz a jak będą zajęcia 2 razy to się zapiszę
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.