Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-19, 12:47   #1231
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja podobnie miałam kiedyś z Hakuro. Włosie strasznie wypadało a podczas malowania zostawało na twarzy Ale zareklamowałam i mam teraz taki z którego nie wypada nic (odpukać)

Fajne te masełka Bielendy
Ja mam jeszcze 2 pędzle z Be Beauty i tylko z tym mi się coś takiego stało, a dodam, że on był "najmłodszy" w całym zeostawie, bo pozostałe służą mi dobrze od kilku lat

Kusi mnie to malinowe masełko, ewentualnie brzoskwinia. Ciekawa jestem jak się będą miały do moich ulubionych maseł Nivea, bo póki co to mój numer 1 w pielęgnacji ust
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 18:44   #1232
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze 2 pędzle z Be Beauty i tylko z tym mi się coś takiego stało, a dodam, że on był "najmłodszy" w całym zeostawie, bo pozostałe służą mi dobrze od kilku lat

Kusi mnie to malinowe masełko, ewentualnie brzoskwinia. Ciekawa jestem jak się będą miały do moich ulubionych maseł Nivea, bo póki co to mój numer 1 w pielęgnacji ust
Może po prostu taka partia tych pędzli była? Ja mam tyle mazideł do ust, że strach kupować kolejne
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 21:14   #1233
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiadomo jak długo tu popracuję, mogę otwarcia nie doczekać. Bo dalej nic nie wiem nowego.

Ja się dzisiaj wybieram, chcę podkład 123 Perfect bo mi się kończy i serum Hydrain3, bo kończy mi się Balea. Kupiłam też Awanti ze znizkami z myślą o wizycie w Tesco i jest -50% na SVR w SP, to może też coś zgarnę.

Poza tym nienawidzę jesieni i takiej pogody, boli mnie głowa i mi nieszczęśliwie jak patrzę za okno.
Ech, trzeba być cierpliwym..

Ja zaczęłam krem na dzień z mini dermedików przeciwtrądzikowych, podoba mi się, że nie jest bardzo agresywny. Może wspomoże działanie serum z tej linii. A bez serum H3 już sobie nie wyobrażam nakładania czegokolwiek na dzień

Ja się wyjątkowo nie zastanawiam w tym roku, nie chce mi się zużywać energii na ewentualne narzekanie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Przy okazji kliknęło mi się na Bielendę, bo zobaczyłam reklamę i jakieś nowości do ust są:
http://bielenda.pl/serie/balsamiki-i-maselka-do-ust[/COLOR]
Widziałam je już kiedyś w r., ale jakos nie skusiły.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja mam tyle mazideł do ust, że strach kupować kolejne
Ja powoli wykopałam się z zapasów w tej dziedzinie- został mi jeszcze jeden nierozpakowany miętowy, ale na pewno poczeka do lata. Obiecałam sobie nie kupić niczego póki każde z otwartych smarowidełek nie będzie miało min 25% do końca opakowania

Przeznaczyłam dzisiejszy dzień na zakupy- zwiedziłam 3 galerie i straszna jest. Problem wcale nie tkwił w rozmiarze- pomimo zrzucenia tych 8 kilo nadal 90% rzeczy zupełnie na mnie nie leży... Nawet dresów sobie nie mogłam dobrać Niech mnie ktoś ubierze, błagam Wróciłam ze zwykłymi legginsami z HM i łańcuchem z re http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ement-necklace

I chyba się nie polubię z pędzlami RT tymi z limitki- z tych większych żaden mi nie odpowiada do różu, a do małego mam za małe oczy W sumie to jeszcze z konturowaniem muszę pokombinować- może do tego mi się sprawdzą.

I coś mi podrażniło skórę wokół oczu- zrobiła się lekko opuchnięta, wyskoczyła mi jakaś kaszka lekko swędząca- podejrzewam micel Tołpy Odstawiłam i powoli przechodzi.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 09:44   #1234
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam krem na dzień z mini dermedików przeciwtrądzikowych, podoba mi się, że nie jest bardzo agresywny. Może wspomoże działanie serum z tej linii. A bez serum H3 już sobie nie wyobrażam nakładania czegokolwiek na dzień
Serum H3 nie było w Futurze, jestem zła. Wróciłam z samym podkładem Burżujka i z zapasem rajstop. W Tesco w sobotę też nic nie kupiłam, nic mnie nie rzuciło na kolana a ceny u nich to już się całkiem nie-tescowe robią. Tak więc znowu kupiłam bezsensowną gazetę ze zniżkami i nic a nic nie skorzystałam.

I jeszcze kupon do Hebe -10 zł mi się przeterminował, bo nie miałam w zeszłym tygodniu czasu się tam wybrać.

[QUOTE=rzyrafka;43343829]Przeznaczyłam dzisiejszy dzień na zakupy- zwiedziłam 3 galerie i straszna jest. Problem wcale nie tkwił w rozmiarze- pomimo zrzucenia tych 8 kilo nadal 90% rzeczy zupełnie na mnie nie leży... Nawet dresów sobie nie mogłam dobrać Niech mnie ktoś ubierze, błagam Wróciłam ze zwykłymi legginsami z HM i łańcuchem z re http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ement-necklace [/QUOTE]

A bo oni tak dziwnie te ciuchy szyją. Nie martw się, na pewno coś znajdziesz. Ja też ostatnio się wkurzyłam jak mierzyłam spodnie i tak wyglądały jakby powinien nosić je meżczyzna, bo była kupa miejsca wiadomo gdzie.
A spodnie do pracy by mi się jednak dość przydały.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I coś mi podrażniło skórę wokół oczu- zrobiła się lekko opuchnięta, wyskoczyła mi jakaś kaszka lekko swędząca- podejrzewam micel Tołpy Odstawiłam i powoli przechodzi.
Który? Physio? Bo też go mam w zapasach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 10:16   #1235
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Zgadzam się, że w sklepach nic nie ma. Byłam w sobotę na zakupach, ale wszystko alebo brzydkie albo drogie. Namówiłam tylko TŻ na kupienie mi nowych kapci w H&M, chociaż narzekał, że wyglądają jak emu (to w ustach faceta jest chyba równoznaczne z "brzydko" ).

rzyrafko, w ogóle to gratuluję Ci zrzucenia kg. Mnie jest strasznie ciężko się za siebie zabrać.

Chwalę się toaletką i kolekcją makijażową http://www.lusterko.net/2013/10/nowy...-kolekcja.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1800.jpg (52,2 KB, 16 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 10:20   #1236
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

em superowa toaletka i komoda na kosmetyki ja właśnie w sobote na budowie się zastanawiałam, gdzie postawię toaletkę w sypialni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 11:11   #1237
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

ice, ja wiedziałam, gdzie będzie toaletka już po pierwszym oglądaniu mieszkania, kiedy jeszcze było w trakcie wykańczania, nie było zamontowanej kuchni, blatu i tak dalej, a ja już upatrzyłam sobie swój kącik.

Jestem bardzo ciekawa, jak sobie wszystko urządzisz. Pewnie będzie to dla was niezła zmiana biorąc pod uwagę różnice w metrażu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 11:50   #1238
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa, jak sobie wszystko urządzisz. Pewnie będzie to dla was niezła zmiana biorąc pod uwagę różnice w metrażu.
Też jestem ciekawa, najbardziej jestem ciekawa na co starczy mi funduszy. Miejsce na toaletkę miałam wybrane na etapie projektowania ale zostało zrewidowane, bo łóżko będzie stało gdzie indziej niż miało stać.

Zmianę już przeczuwamy, jak ostatnio byliśmy na budowie, na tym samym piętrze to nie słyszeliśmy się z pokoju do pokoju, a potem w domu siedliśmy i się tak zastanawialiśmy jak to będzie i doszliśmy do wniosku, że ta przestrzeń to będzie masakra i będziemy się tam gubić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 16:00   #1239
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Chwalę się toaletką i kolekcją makijażową http://www.lusterko.net/2013/10/nowy...-kolekcja.html
Jak wszystko ładnie posegregowane Zwłaszcza lakiery wyglądają super. Uwielbiam taki ład i porządek.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 19:38   #1240
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kupiłam dzisiaj wreszcie osławioną pomadkę Celii w kolorze 604, ciekawe jak się spisze
__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2013-10-22 o 08:48
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 20:22   #1241
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I jeszcze kupon do Hebe -10 zł mi się przeterminował, bo nie miałam w zeszłym tygodniu czasu się tam wybrać.

A bo oni tak dziwnie te ciuchy szyją. Nie martw się, na pewno coś znajdziesz. Ja też ostatnio się wkurzyłam jak mierzyłam spodnie i tak wyglądały jakby powinien nosić je meżczyzna, bo była kupa miejsca wiadomo gdzie.
A spodnie do pracy by mi się jednak dość przydały.

Który? Physio? Bo też go mam w zapasach.
No to już przegięcie

Muszę na gwałt kupić cokolwiek. Buty zwłaszcza Jutro rano jak się zbiorę to może na Długiej się porozglądam.

Tak o ten mi chodzi. Pod oczami już mi zeszło, powieki jeszcze ciut swedzą. Na razie wróciłam do dwufazy Evy. Jeszcze nigdy mi sięnic takiego na twarzy nie przytrafiło.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zmianę już przeczuwamy, jak ostatnio byliśmy na budowie, na tym samym piętrze to nie słyszeliśmy się z pokoju do pokoju, a potem w domu siedliśmy i się tak zastanawialiśmy jak to będzie i doszliśmy do wniosku, że ta przestrzeń to będzie masakra i będziemy się tam gubić.
Będziecie musieli ją szybko zaludnić
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, ja wiedziałam, gdzie będzie toaletka już po pierwszym oglądaniu mieszkania, kiedy jeszcze było w trakcie wykańczania, nie było zamontowanej kuchni, blatu i tak dalej, a ja już upatrzyłam sobie swój kącik.
Śliczna toaletka, chociaż nie wiem, czy dla mnie nie za mała za to lustro bardzo ciekawe, przyjrzę się jak będę w Ikei, bo przydałoby mi się takie na biurko- nie chce mi się już latać z podkładem do łazienki z kiepskim światłem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 21:00   #1242
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Będziecie musieli ją szybko zaludnić

Śliczna toaletka, chociaż nie wiem, czy dla mnie nie za mała za to lustro bardzo ciekawe, przyjrzę się jak będę w Ikei, bo przydałoby mi się takie na biurko- nie chce mi się już latać z podkładem do łazienki z kiepskim światłem
Dobry pomysł.

Szybko wybiłam sobie (niestety) z głowy większe biurko. TŻ powiedział "rób co chcesz, ale zostaw mi miejsce na fotel do grania". Jak wiadomo fotel go grania musi być wygodny, w miarę duży i mieć oparcie pod łokcie, więc akurat został dla niego ostatni wolny kawałek podłogi i to chyba koniec meblowania. I tak się cieszę, że mam ten swój kąt dla siebie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 23:03   #1243
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

No pewnie, że tylko się cieszyć

tadam http://www.youtube.com/watch?v=i-PuVYbrzeU#t=40 będzie mój
Zaczynamy się bardziej lubić z Wingsem, ale to chyba jest jak zwykle faza końcowa użyteczności tuszu.
O, zapomniałam- kusi mnie Hypnose Star z Douglasowej promocji- myślicie, że warto?

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:22 ----------

Przypomniałam sobie w porę i zadzwoniłam z pracy do fryzjera- jestem umówiona na 8 rano w sobotę na ścięcie i może farbowanie. Chcę jasnego kasztanka jak kiedyś, pracują tam na Welli i L'Orealu. Będzie to dla mnie bankructwo, ale z taką mieszaniną odcieni na głowie nie odważę się zrobić koloru sama w domu.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:29   #1244
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No to już przegięcie
Też tak sądzę

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tak o ten mi chodzi. Pod oczami już mi zeszło, powieki jeszcze ciut swedzą. Na razie wróciłam do dwufazy Evy. Jeszcze nigdy mi sięnic takiego na twarzy nie przytrafiło.
Niedobrze, mam nadzieję, że mi tak nie zaszkodzi. Ale i tak chyba nie będzie następnym micelem w kolejce do zużywania.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Będziecie musieli ją szybko zaludnić
Łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, zapomniałam- kusi mnie Hypnose Star z Douglasowej promocji- myślicie, że warto?
A jaka to promocja? Nie miałam Hypnose Star, ale z mojego doświadczenia z wariacjami Hypnose wynika, że klasyk jest najlepszy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie w porę i zadzwoniłam z pracy do fryzjera- jestem umówiona na 8 rano w sobotę na ścięcie i może farbowanie. Chcę jasnego kasztanka jak kiedyś, pracują tam na Welli i L'Orealu. Będzie to dla mnie bankructwo, ale z taką mieszaniną odcieni na głowie nie odważę się zrobić koloru sama w domu.
Gdzie idziesz?
Jak będzie wybór w Twoim odcieniu to bierz L'Oreala.

Ciekawa jestem nowych zapachów żeli Original Source, widziałyście je już gdzieś?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:32   #1245
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie budujcie domów, to ciągłe problemy, wybory technologiczne i stresy.
Miałam dzisiaj pospać jak najdłużej, bo ostatnio wcześnie wstawałam, a tu o 8 sąsiad z góry zaczął wiercić - od razu pomyślałam, że nie ma to jak dom
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja w niedzielę idę do kuzynki się obciąć (myślę, że tak z 5 cm pójdzie pod nożyczki, ale mam końce w fatalnym stanie i nie widzę innej rady). Zrobię w końcu też balejaż. Znudziło mi się farbowanie co miesiąc, po którym i tak siwe włosy mi wyłażą, a przy balejażu powinny nieco "zgubić się" między rozjaśnionymi pasemkami
I jak wyszło?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znowu byłam w szpitalu, tym razem przez wysokie cisnienie-150/83, na IP z nerwów było 180/100 i dopiero po 2 tabletkach zaczęło wolno spadać.
Współczuję problemów z ciążą.. Trzymaj się ciepło
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Przy okazji kliknęło mi się na Bielendę, bo zobaczyłam reklamę i jakieś nowości do ust są:
http://bielenda.pl/serie/balsamiki-i-maselka-do-ust
O nie, tylko nie Bielenda miałam kiedyś dwa ich masła i były fatalne bardziej wysuszały usta, nie było mowy o pielęgnacji
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Chwalę się toaletką i kolekcją makijażową http://www.lusterko.net/2013/10/nowy...-kolekcja.html
Ładnie wygląda

Ice, na Rossnecie jest napisane, że te OS będą dostępne od 1 listopada, może stacjonarnie też w tych okolicach? U mnie nie ma (a szkoda, bo jest ta fajna promocja 2 za 9zł..)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:36   #1246
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, na Rossnecie jest napisane, że te OS będą dostępne od 1 listopada, może stacjonarnie też w tych okolicach? U mnie nie ma (a szkoda, bo jest ta fajna promocja 2 za 9zł..)
Możliwe że podobnie, a właśnie też mnie kusi ta promocja. Tylko nie bardzo mam już miejsce w szafce z zapasami (chociaż nie mam pojęcia czemu bo ostatnio dzielnie zużywam i wydawało mi się, że nie kupuję za dużo), to może lepiej jakby ich nie było?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:48   #1247
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Możliwe że podobnie, a właśnie też mnie kusi ta promocja. Tylko nie bardzo mam już miejsce w szafce z zapasami (chociaż nie mam pojęcia czemu bo ostatnio dzielnie zużywam i wydawało mi się, że nie kupuję za dużo), to może lepiej jakby ich nie było?
Ja nie mam żadnego żelu w zapasach (ale wszystkie pootwierane, także też nie bardzo ) i chyba się skuszę jak spodobają mi się zapachy nie wiem tylko, skąd przy tych żelach opinie nawet z początku października - od blogerek, które dostały do testów
http://www.rossnet.pl/Produkt/Origin...-250-ml,329118
http://www.rossnet.pl/Produkt/Origin...-250-ml,329125
zainteresował mnie też kokos http://www.rossnet.pl/Produkt/Origin...-250-ml,329121
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 09:05   #1248
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnego żelu w zapasach (ale wszystkie pootwierane, także też nie bardzo ) i chyba się skuszę jak spodobają mi się zapachy nie wiem tylko, skąd przy tych żelach opinie nawet z początku października - od blogerek, które dostały do testów
http://www.rossnet.pl/Produkt/Origin...-250-ml,329118
http://www.rossnet.pl/Produkt/Origin...-250-ml,329125
zainteresował mnie też kokos http://www.rossnet.pl/Produkt/Origin...-250-ml,329121
To może są w sklepach sama nie wiem, niby zawsze jak zaczynali trąbić o tych żelach to były mniej więcej w tym samym czasie na sklepowych półkach. Kokos może być fajny, lubię kokosowe żele.

Ja mam w zapasach 3 lub 4 butelki, ale zapasy żelowe szybko w sumie schodzą...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 09:26   #1249
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To może są w sklepach sama nie wiem, niby zawsze jak zaczynali trąbić o tych żelach to były mniej więcej w tym samym czasie na sklepowych półkach. Kokos może być fajny, lubię kokosowe żele.

Ja mam w zapasach 3 lub 4 butelki, ale zapasy żelowe szybko w sumie schodzą...
Niewykluczone Może w tym tygodniu przejadę się do jakiegoś, bo u mnie zawsze limitowane OS są z opóźnieniem, albo wcale
Ostatnio wąchałam peeling Papaja-Kokos Alterry, też przyjemny, ale kokos nie dominuje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 09:29   #1250
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja się wybieram do Rossmanna juz z tydzienń ale coś dotrzeć nie mogę. Ale może dzisiaj się zbiorę to popatrzę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 16:10   #1251
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Będziecie musieli ją szybko zaludnić


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem nowych zapachów żeli Original Source, widziałyście je już gdzieś?
Właśnie też mnie ciekawią, ale jeszcze nie widziałam ich w Rossmannie. Może to i lepiej, bo w sumie dopiero co otworzyłam truskawkowego Palmolive i jeszcze mam pół butli żelu Ziaja Blubel i jakąś 1/3 butelki żelu z Biedronki, więc nim to zużyję to trochę minie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj pospać jak najdłużej, bo ostatnio wcześnie wstawałam, a tu o 8 sąsiad z góry zaczął wiercić - od razu pomyślałam, że nie ma to jak dom

I jak wyszło?

O nie, tylko nie Bielenda miałam kiedyś dwa ich masła i były fatalne bardziej wysuszały usta, nie było mowy o pielęgnacji
Ładnie wygląda
Ojej, nie ma nic gorszego niż zostać tak brutalnie obudzonym

Balejaż wyszedł fajnie tzn. większość osób mi mówi, że prawie nie widać, że coś robiłam i to dobrze, bo pasemka są bardzo cienkie i delikatne. Kuzynka nie robiła mi najmocniejszym utleniaczem tylko łagodniejszym, więc przejścia między odcieniami wyglądają jak refleksy od słońca, a jednocześnie siwe włosy faktycznie teraz nie są widoczne Podcięłam też jakieś 5 cm z długości żeby się pozbyć zniszczonych końców.

Czyli widzę Bielenda do ust jak na razie nie cieszy się dobrą opinią No to chyba nie będę ryzykować i zostanę przy sprawdzonych masełkach Nivea
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 08:27   #1252
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Właśnie też mnie ciekawią, ale jeszcze nie widziałam ich w Rossmannie. Może to i lepiej, bo w sumie dopiero co otworzyłam truskawkowego Palmolive i jeszcze mam pół butli żelu Ziaja Blubel i jakąś 1/3 butelki żelu z Biedronki, więc nim to zużyję to trochę minie
Ale żel pod prysznic to taka rzecz, którą prędzej czy później kupić trzeba. Więc w sumie zapasy w tej dziedzinie nie są takie groźne.

Nie dojechałam wczoraj do Rossmanna, może dzisiaj będzie lepiej, chyba że pójdę do Makro szukać patelni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 09:54   #1253
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja wczoraj kupiłam patelnię w Ikei i to już chyba ostatnia na razie wizyta w tym sklepie, bo mam trochę dość. Zwróciłam też kilka rzeczy, świetne jest to, że wszystko przyjmują bez kręcenia nosem - można się na spokojnie zastanowić w domu, czy wszystko na pewno jest potrzebne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:07   #1254
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

No do Ikei też pójdę, nie wiem jakie oni mają patelnie, ale to się zobaczy.
I pojemniczek na domową przyprawę do piernika mi potrzebny to od razu wezmę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:23   #1255
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W Ikei patelnie są tańsze niż w Lidlu - napisałam Ci to też na wątku lidlowym, ale nie wiem, czy widziałaś. My kupiliśmy najtańszą odpowiednią do płyty indukcyjnej i kosztowała 54,99 zł - w Auchan i sklepach z AGD były droższe. Ta wygląda bardzo porządnie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:25   #1256
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Dziewczyny którą paletkę do brwi polecacie bardziej Catrice czy Essence? Mam ciemne brązowe włosy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:30   #1257
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja bym chyba brała CATRICE, wydaje mi się, że odcienie są trochę bardziej naturalne i dodatkowo opakowanie jest dużo ładniejsze. No i jeśli uda Ci się dorwać w Hebe w promocji -40%, to nie masz się nad czym zastanawiać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:31   #1258
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W Ikei patelnie są tańsze niż w Lidlu - napisałam Ci to też na wątku lidlowym, ale nie wiem, czy widziałaś. My kupiliśmy najtańszą odpowiednią do płyty indukcyjnej i kosztowała 54,99 zł - w Auchan i sklepach z AGD były droższe. Ta wygląda bardzo porządnie.
Widziałam, że pisałaś, ale w Ikei jest chyba z jakąs powłoką teflonową lub teflono-podobną a ja takiej nie chcę, idę zobaczyc czy są jakieś bez powłok, ze stali nierdzewnej albo ceramiczne.

Ja chcę już jakąś bardzo porządną, która mi "starczy na lata", teflonowe mam 2 lata i są do wywalenia, nie chcę więcej tej powłoki widzieć w swojej kuchni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:42   #1259
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

A no to w takim razie ja się nie znam, poszukałam po prostu najtańszej. Lepsze garnki i patelnie to może dostanę w prezencie ślubnym. I tak byłam zła, że nie mogę na indukcji używać tego, co miałam - wszystko musiałam kupić nowe.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 14:06   #1260
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mogłas sobie zażyczyć w prezencie parapetówkowym od kogoś my dostaliśmy garnki i patelnie od znajomych jak się wprowadziliśmy. Pierwsze garnki kupiliśmy na allegro, straszne badziewia, wiedy sobie jeszcze nie zdawałam sprawy z tego że nie każda stal nierdzewna to odpowiednia stal nierdzewna. Sprzedałam je potem na All używane przez miesiąc za prawie tyle co kupiłam na szczęście.

A teraz musze wymienić patelnie i chcę kupić lepsze, no bo indukcję w domu chcę mieć i muszą się na nią nadawać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.