Listopadowe Mamy-2021! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-01, 12:43   #1231
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
My z mężem z maja, syn z czerwca. Fajne letnie miesiące, zawsze grillujemy na urodziny. Szybka, prosta impreza do zorganizowania. Moi bracia zimowi, zawsze narzekają że my mamy lepiej. Ale to ich opinia.
Z tym listopadem to mi ten 11.11 też bardzo się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Jedyne co mnie przeraża to spacery z takim maluszkiem zimna. Latem łatwiej, mniej ubierania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A mnie smog! Niby mieszkam na wsi, na osiedlu nowych domków, gdzie jest nakaz posiadania pieca gazowego, ale zaraz za osiedlem są takie starsze domki i tam ludzie palą wszystkim w zimne dni często nie da się okna otworzyć, o spacerze nie wspominając.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 13:02   #1232
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Intuicja też miałam takie szpile w pochwie. Jednej gin powiedział, że to niezbyt normalne i zbadał szyjke - okej. Ten nowy powiedział, że to nienormalne i dostałam luteine. Już mi powoli przechodzi. Nie straszę, tylko też się z tym meczyłam.

U mnie w rodzinie wszyscy urodziny mamy po kolei. Lipiec mój tata, sierpień mój brat, wrzesień mama, ja październik a mój TZ grudzień. Luka jest na listopad jak się patrzy ci z wakacyjnych miesięcy grillują na urodziny a ja zawsze zazdroszczę

Mnie przeraża to ubieranie na spacer zima. Na szczęście mieszkamy na górce, więc smog jest mniejszy. Ale obok bloku mamy jednego kopciucha;/

Byłam dzisiaj na ciuchach i kupilam m. in. Spioworek do spania a ostatnio oglądałam na vinted

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 13:13   #1233
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

U nas to takiej prawdziwej zimy nie ma, do syna to nawet nie mialam spiworka do wozka. Ale dla mnie jesienny termin jest do kitu ze wzgledu na brzydka pogode, krotkie dni i generalnie wszystko co sprzyja depresji, a w pologu to niefajne. I nie mozna sobie np siasc w parku i karmic, raz probowalam na lawce w listopadzie do nie bylo to przyjemne

No ale niestety nie zawsze mozna wybierac
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 13:52   #1234
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja sie ciesze ze w sumie na jesieni, wolalabym w sumie po nowym roku, bo tak to dziecko bedzie najmlodsze w klasie, ale dzieci temu bedzie mozna juz pojechac na jako takie wakacje z bobasem, ktory bedzie sam siedzial i moze juz jadl sloiki
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 15:01   #1235
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez arbuzik28 Pokaż wiadomość
Intuicja też miałam takie szpile w pochwie. Jednej gin powiedział, że to niezbyt normalne i zbadał szyjke - okej. Ten nowy powiedział, że to nienormalne i dostałam luteine. Już mi powoli przechodzi. Nie straszę, tylko też się z tym meczyłam.

U mnie w rodzinie wszyscy urodziny mamy po kolei. Lipiec mój tata, sierpień mój brat, wrzesień mama, ja październik a mój TZ grudzień. Luka jest na listopad jak się patrzy ci z wakacyjnych miesięcy grillują na urodziny a ja zawsze zazdroszczę

Mnie przeraża to ubieranie na spacer zima. Na szczęście mieszkamy na górce, więc smog jest mniejszy. Ale obok bloku mamy jednego kopciucha;/

Byłam dzisiaj na ciuchach i kupilam m. in. Spioworek do spania a ostatnio oglądałam na vinted

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie się uspokoiło (w sumie to po wizycie w toalecie więc może z tym miało to związek )
ale na pewno powiem o tym lekarzowi za tydzień mam endogina więc niech On też mi sprawdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 15:11   #1236
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja sie ciesze ze w sumie na jesieni, wolalabym w sumie po nowym roku, bo tak to dziecko bedzie najmlodsze w klasie, ale dzieci temu bedzie mozna juz pojechac na jako takie wakacje z bobasem, ktory bedzie sam siedzial i moze juz jadl sloiki
No wlasnie z ta klasa to jest niefajne, dziecko idzie do przedszkola jeszcze nie majac 3 lat, a powinno byc odpieluchowane. Tyle sie mowi dzisiaj, zeby nie zmuszac tylko czekac na wlasciwy moment, a tu niestety trzeba jednak caly proces zaczac wczesniej nawet jesli dziecko nie jest zupelnie gotowe.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 15:52   #1237
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
No wlasnie z ta klasa to jest niefajne, dziecko idzie do przedszkola jeszcze nie majac 3 lat, a powinno byc odpieluchowane. Tyle sie mowi dzisiaj, zeby nie zmuszac tylko czekac na wlasciwy moment, a tu niestety trzeba jednak caly proces zaczac wczesniej nawet jesli dziecko nie jest zupelnie gotowe.

U nas na szczęście nie musi być odpieluchowane. Moj syn poszedł do szkoły jak miał 2,5 roku i w pieluchach był do 3rz albo nawet trochę później.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-01, 16:13   #1238
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Zmusic nie maja prawa, ale wiem jak to wyglada w praktyce we Francji- dziecko brudne wraca do domu.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 16:42   #1239
Ulaelitka
Raczkowanie
 
Avatar Ulaelitka
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 30
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Co do urodzin to powiem Wam, że moja Ula urodziła się 11.11 i nie jest z tego zachwycona, bo w przedszkolu czy gdziekolwiek jak robiliśmy urodziny, na sali zabaw czy w studiu tańca to nigdy nie w jej urodziny, tylko zawsze wcześniej lub później ze względu na to, że wszystko zamknięte. Teraz w szkole zwyczaj, że w urodziny przynosi się cukierki a ona słyszy tylko, że to święto narodowe, że apel, że na galowo. A jak maleństwo się urodzi na początku listopada to nawet nie ma szans, że zaprosi przyjaciół do domu, bo w poprzednim roku przez pandemię to nawet porządnych urodzin, a wiadomo, że nastolatka to już inne wymagania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ulaelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 16:43   #1240
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja pracuje w przedszkolu- nie ma opcji, żeby dziecko było w pieluchach jeszcze, my nawet nie możemy dzieciom pomóc w podcieraniu🤷☠♀️ ale jakoś nigdy nie było z tym problemu, przez 8 lat mojej pracy wszystkie dzieci już odpieluchowane przychodzą 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 16:54   #1241
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Ja pracuje w przedszkolu- nie ma opcji, żeby dziecko było w pieluchach jeszcze, my nawet nie możemy dzieciom pomóc w podcieraniu🤷☠♀️ ale jakoś nigdy nie było z tym problemu, przez 8 lat mojej pracy wszystkie dzieci już odpieluchowane przychodzą 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jest sporo dzieci, ktore odpieluchowuja sie dopiero po 3 roku zycia. A jak dziecko jest z grudnia? Moze w Polsce po prostu rodzice takiego dziecka jeszcze nie posylaja, a u nas jest juz obowiazek od 3 roku zycia.

No nic, ja zaczelam powolutku i generalnie jest juz prawie ok, bez przymusu, ale sukcesywnie. Ale roznie moze byc. Mysle, ze drugie dziecko moze przejsc proces szybciej, bo jednak jest zapatrzone troche w starsze rodzenstwo.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-01, 17:19   #1242
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja jestem z sierpnia, chyba fajnie, nie ma w tym czasie innych okazji do prezentów

Mój od kilku tygodni sadzany jest na nocnik, dziś pierwszy raz świadomie sam zawołał

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 17:23   #1243
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Nie no przychodzą i młodsze też. Rodzice wiedzą, że jak chcą się dostać to taki jest wymóg i sobie ogarniają to wcześniej, zawsze robimy im zebrania maj/ czerwiec i prosimy żeby w wakacje się tym zajęli. Ale serio nigdy nie było żadnych problemów, pretensji. Większość dzieci przychodzi juz ze żłobka i i tak jest już odpieluchowana wcześniej. Dla mnie więc to nie jest jakiś problem wielki. Ale ubieranie w zimie owszem. Zwłaszcza jeśli będzie taka zima jak ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 18:25   #1244
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Zmusic nie maja prawa, ale wiem jak to wyglada w praktyce we Francji- dziecko brudne wraca do domu.

Żartujesz? A ja myślałam ze Francja jest jednak cywilizowana
U nas jest nawet prawo ze nie mogą odmówić przyjęcia do szkoły jeżeli dziecko jeszcze w pieluszce chodzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 20:11   #1245
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Mój Jaś poszedł we wrześniu do przedszkola jeszcze nie miał skończonych 3 lat i jest w takiej grupie mieszanej. Bo przyjmują u nas również 2 latki, 2.5 latki. Dzieci są z pieluchami i bez problemu panie się tym wszystkim zajmują.

Ja małego zaczęłam w wakacje odpieluchowywać, teoretycznie poszedł nauczony, ale w przedszkolu na początku różnie bywało. Często wracaliśmy z ubraniami do prania. Na 100% ogarnął temat jak wylądowaliśmy w szpitalu w grudniu. Coś mu się w głowie odblokowało

Ale wydaje mi się że takim maluchom to jest gorzej że są najmłodsze w klasie, grupie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 20:51   #1246
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Żartujesz? A ja myślałam ze Francja jest jednak cywilizowana
U nas jest nawet prawo ze nie mogą odmówić przyjęcia do szkoły jeżeli dziecko jeszcze w pieluszce chodzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

No wg prawa nie mogą odmówić, wypełniałam ostatnio formularz do szkoły i było pytanie miedzy innymi czy dziecko odpieluchowane. Ale z opowieści ludzi już się nasłuchałam różnych przypadków. Oczywiście można a nawet powinno się wtedy robić rozrube. Ale No jak mowie wolałam spróbować wcześniej żeby jednak trochę uniknąć stresów itd jak już się szkoła zacznie.

Generalnie Francja stosuje dość zimny chów, dzieci tu są dla dorosłych a nie na odwrót. Ma to swoje wady i zalety. Długo by dyskutować.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
Mój Jaś poszedł we wrześniu do przedszkola jeszcze nie miał skończonych 3 lat i jest w takiej grupie mieszanej. Bo przyjmują u nas również 2 latki, 2.5 latki. Dzieci są z pieluchami i bez problemu panie się tym wszystkim zajmują.

Ja małego zaczęłam w wakacje odpieluchowywać, teoretycznie poszedł nauczony, ale w przedszkolu na początku różnie bywało. Często wracaliśmy z ubraniami do prania. Na 100% ogarnął temat jak wylądowaliśmy w szpitalu w grudniu. Coś mu się w głowie odblokowało

Ale wydaje mi się że takim maluchom to jest gorzej że są najmłodsze w klasie, grupie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja myśle ze to ma dobre strony, te młodsze bardziej skorzystają, starsze mogą się trochę nudzić. Generalnie w tym wieku pół roku to może być przepaść.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 09:04   #1247
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja już po wizycie.
Z malutka wszystko w porządku, szyjka długa.
W związku z tym ze miałam te spięcia macicy w poprzedniej ciąży, w tej będę je miała również i to prawdopodobnie więcej. Ale na ta chwile nie powinnam rezygnować z życia i się położyć na kanapie do końca listopada. Mogę brac progesteron jak chce i magnez ale nie muszę. Nie powinnam może biec teraz maratonu ale nie powinnam się tez bardzo ograniczać. Po prostu powolutku ale bez leżenia całymi dniami.
To plan na ta chwile. Monitorować i obserwować.
Następna wizytę mamy już ta połówkowa z innym lekarzem na innym sprzęcie. Dokładnie za miesiąc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 09:51   #1248
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Super, zazdraszczam. Ja mam wizyte chyba cos 23 czerwca dopiero i ot w szpitalu wiec raczej nie bedzie szczegolowa. Bardzi sie stresuje, generalnie poki nie bede czuc bardziej ruchow to caly czas sie obawiam czy wszysto ok. Te poronienia to jednak ryja banie.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 11:33   #1249
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Opiumalfa super, że wszystko okej!
Ja mam polowkowa 25.06. Nie mogę się doczekać ☺

Zapomniałam zrobić zdjęcia a TZEt zdemontował dostawkę. Dokładnie taka kupiliśmy. O dziwo, jest bardziej stabilna niż te Chicco co oglądaliśmy w sklepach Screenshot_2021-06-02-12-32-01-466_com.android.chrome.jpgScreenshot_2021-06-02-12-31-55-538_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeszcze dostaliśmy do tego karuzelę z mini lampką, ale nie mogę jej na necie znalezc.

Edytowane przez arbuzik28
Czas edycji: 2021-06-02 o 11:34
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-02, 13:01   #1250
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Dzięki dziewczyny.
Arbuzik fajna ta dostawka


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 13:15   #1251
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez arbuzik28 Pokaż wiadomość
Opiumalfa super, że wszystko okej!
Ja mam polowkowa 25.06. Nie mogę się doczekać

Zapomniałam zrobić zdjęcia a TZEt zdemontował dostawkę. Dokładnie taka kupiliśmy. O dziwo, jest bardziej stabilna niż te Chicco co oglądaliśmy w sklepach Załącznik 7750055Załącznik 7750056

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeszcze dostaliśmy do tego karuzelę z mini lampką, ale nie mogę jej na necie znalezc.

Fajnie wygląda. Ja zaczęłam myśleć o dostawce i jak sie jakimś cudem zmieści, to weźmiemy.

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie.
Z malutka wszystko w porządku, szyjka długa.
W związku z tym ze miałam te spięcia macicy w poprzedniej ciąży, w tej będę je miała również i to prawdopodobnie więcej. Ale na ta chwile nie powinnam rezygnować z życia i się położyć na kanapie do końca listopada. Mogę brac progesteron jak chce i magnez ale nie muszę. Nie powinnam może biec teraz maratonu ale nie powinnam się tez bardzo ograniczać. Po prostu powolutku ale bez leżenia całymi dniami.
To plan na ta chwile. Monitorować i obserwować.
Następna wizytę mamy już ta połówkowa z innym lekarzem na innym sprzęcie. Dokładnie za miesiąc.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Super, cieszę sie

Czy tylko ja mam jeszcze jedną wizytę przed polowkowymi?

Dzisiaj chyba w końcu poczułam to słynne pukanie w brzuch. Śmieszne uczucie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 13:50   #1252
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja, przeciwniczka zakupów ciuchowych dla dziecka bo przecież mam tyle po synu. Aha. Trzymajcie moj portfel.
IMG_4532.jpg
IMG_4531.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 14:01   #1253
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Do mnie mówisz? To zawartość moich paczek z 2 ostatnich dni jeszcze wszystko skołowane, bo nie zdążyłam przejrzeć

A obok znak, że moje dziecko od początku będzie przesiąknięte dżenderem

Ale rzeczy masz piękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9001.jpg (106,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9002.jpg (167,0 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2021-06-02 o 14:03
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 14:50   #1254
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Co do dostawki, to w sypialni tylko ona nam się zmieści. Udało nam się upolować za 250 zł, wiec dobra okazja

Mikoma ja mam wizytę u gina 22.06 a prenatalne u innego 25.06.

Apropo ciuszkow to też mam już dużo muszę posegregować rozmiarami i zobaczyć ile czego jest.

Opiumalfa ale piękne wzory - ja uwielbiam motyw kwiatów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 15:12   #1255
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Dzieki Arbuzik!

Mikoma, ale wiesz ile ja mam jeszcze gender neutral po synu??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 17:27   #1256
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dzieki Arbuzik!

Mikoma, ale wiesz ile ja mam jeszcze gender neutral po synu??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Już widzę minę mojej teściowej jak zobaczy wnuczkę w bluzie w traktory
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 18:11   #1257
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Już widzę minę mojej teściowej jak zobaczy wnuczkę w bluzie w traktory

Przyzwyczai się moja tez była zszokowana jak założyłam dziecku czarne body potem przyznała ze fajnie. Nie dogodzisz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-02, 22:41   #1258
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Jejku, a ja jeszcze nic nie kupiłam dla Malucha. Nic. Trochę w sumie czekam do USG połówkowego żeby mi lekarz płeć potwierdził. Bo może się pomylił

No ale też jeśli będzie chłopczyk to mam wszystko po Janku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 07:03   #1259
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja na razie nic nie kupuje, jakoś mam wrażenie że za wcześnie, chciałabym bardzo zmienić tok myślenia ale nie mogę
Ale te rzeczy w kwiaty są piękne
Moją córka na pewno w pierwszych miesiącach będzie miała na sobie dużo rzeczy po starszym. Nie widzę sensu w kupowaniu body, które starszy nosił miesiąc. A tam miałam dużo niebieskiego i szarego

Co do badań, 23.06 mam u swojego gina, a 1.07 u innego połówkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 07:25   #1260
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Ja na razie nic nie kupuje, jakoś mam wrażenie że za wcześnie, chciałabym bardzo zmienić tok myślenia ale nie mogę
Ale te rzeczy w kwiaty są piękne
Moją córka na pewno w pierwszych miesiącach będzie miała na sobie dużo rzeczy po starszym. Nie widzę sensu w kupowaniu body, które starszy nosił miesiąc. A tam miałam dużo niebieskiego i szarego

Co do badań, 23.06 mam u swojego gina, a 1.07 u innego połówkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja żadnego body nie kupuje bo mam masę. Głównie białe. Ale piżamki musiałam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 10:27:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.