etorebka.pl część IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 17:02   #1231
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
hmm niech policzę
Ze starych mam Vivien, Andi i jeszcze 3, których nazw nie pamiętam a już są niedostepnę.
Z nowych mam Simon, Maris i Mari a iElvie.
Miałam Iko i Amberlyn ale sprzedałam bo przestały mi się podobać nim zaczęłam je używać
Podsuma: 9.
Dobrze, że nie padło pytanie, która to w ogóle torebka, nie tylko z etorebki

edit: katalog real zdjęć jest przydatny
Te 3 stare to - granatowa Milla, fioletowa Karli i Cassia.
super masz tą kolekcję teraz jeszcze Mari - świetna jest Nie wiem czy wytrzymam i jej nie kliknę
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:04   #1232
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
w zasadzie podobają mi się obie. i mśle nad nimi

ta 1 jest w kolorze zaprezentowanym przez Ciebie (to biały?), szarym i bardzo różowym?

nie wygląda na bardzo nauczycielska?

ta 2 też jest spoko. ale na pewno sztywna?
z tego co pamietam to amberlyn sama w sobie nie jest raczej sztywna, ale jak sie ją napakuje to nabiera ksztaltu
wg mnie jest o wiele ładniejsza od cesi
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:16   #1233
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
Witam wizażanki do tej pory nie udzielałam się w wątku Również jestem szczęśliwą posiadaczką e- torebek na które trafiłam dzięki wizażowi
Wasze real fotki bardzo mi pomagały w podjęciu decyzji przed zamówieniem także postanowiłam wstawić fotki moich torebek może również komuś pomogą ,a oczywiście real zdjęć nigdy za mało
Oprócz real fotek opisuje swoje wrażenia na temat każdej mojej e torebki i ewentualne wady. Zdjęcia średniej jakości

Szara Emili- o tej torebce napisano już chyba wszystko gdy wyjęłam ją z opakowania byłam zachwycona
+ bardzo fajna dobrej jakości eko skórka miękka ale dobrze się układa , również przyjemna dla oka faktura torebki
- jedyna wada jak dla mnie to jest zacinający się zamek
+/- pasek nie jest regulowany , ja mam 160cm wzrostu ale szczerze mówiąc to mi nie przeszkadza ,ja ją noszę różnie na pasku albo na zgięciu ręki bardzo ładnie się prezentuje
ocena : + warto
Zielona Ana- również jestem bardzo zadowolona, fajna eko skórka , świetny kolor a przede wszystkim solidnie wykonana torebka,wydaje mi się że jest bardzo podobna do Andi
+plusem jak dla mnie jest na pewno faktura skórki bardzo fajna mięciutka, ale nie flakowata
+piękna butelkowa zieleń
+jest bardzo dobrze wykonana
-jedyną jak dla mnie wadą może być to że zamek dobrze się nie układa tak jakby się faluje, ale wypchałam ją poduszką co trochę pomogło
ocena: + warto
Andi w kolorze jasnego różu- wrażenie też jak najbardziej pozytywne !
+faktura , eko skorka bardzo podobna do zielonej Any
+wyjątkowy piękny róż
+tak samo jak w zielonej Anie bardzo ładnie wykonana
-jedyną wadą jak dla mnie jest ten "falujący" zamek
ocena : + warto
Iko- tu mam mieszane uczucia które postaram się na dole opisać
-różnica w cenie pomiędzy zieloną Aną Andi albo Emilką jest 20 zł a jednak jakość tamtych torebek dużo lepsza
+ podoba mi się jej fason, ma długie uszy jednak mi to nie przeszkadza jest pojemna , bardzo ładnie się prezentuje trochę w takim rockowym stylu no i te nity
-eko skorka bardzo mięciutka i cieńsza dużo niż np. w Emilce czy w Andi moim zdaniem dużo za cienka
-flakowata ja lubię torebki które dobrze się układają i są trochę sztywniejsze jak np. Emilka ,a ta skórka jest naprawdę cienka ,zastanawia mnie jak będzie z jej wytrzymałością
ocena: +/- i tak i nie, minus ze względu cienką eko skórkę plus za wygląd i pojemność ogólnie rzecz biorąc chyba jestem na plus u mnie wygrywa ciekawy design
Czarna Caroline- tu również byłam zaskoczona kupiłam ją z myślą że może odeślę, ale jest to niedroga a naprawdę fajna torebka! Bardzo mi się podoba faktura skóry , grubość dużo lepiej niż np. w IKO jest też sztywniejsza może dlatego, gdyby jeszcze miala zamek to byłaby super.
+ fajna eko skorka dużo grubsza niz np. w iko
+mimo dużej ilości złota nie wygląda tandetnie
+plusem jest również cena
-minusem i to dużym napewno jest to że nie ma zamka ani kieszonki w środku, na zakupy ją nie zabieram jedynie jak ide np. w odwiedziny do rodzinki i że tak powiem wiem że nic mi nie zginie
ocena: +/- i tak i nie- plus za fajną eko skórkę ,minusem najwiekszym jest jednak brak zamka i tej kieszonki co naprawde przeszkadza w jej częstym użytkowaniu , nie jest za bardzo praktyczna
Simone w kolorze ultramaryna- gdy wyciągnęłam ją z kartonu bardzo mi sie podobala, jednak później zauważyłam kilka wad , ja ją noszę na długim pasku i wydaje mi się że tak wygląda najlepiej na zgięcie ręki jest chyba za ogromna
+dość fajny fason
+ dobrej jakości eko skórka
+bardzo pojemna
-jest to jedyna torebka która miała dziwny fabryczny zapach jednak już troche wywietrzala
-minusem jest to że zatrzask nie trzyma za dobrze
ocena: +/- i tak i nie jak dla mnie przemawia bardziej na tak , mimo słabo trzymającego zatrzasku jest fajna ma ładny kolor ciekawy fason.

Amberlyn -jak ją wyciągnęłam z kartona to byłam trochę zaskoczona bo myślałam że jest większa ,jest to torebka średniej wielkości chyba nawet ciut mniejsza od Emilki, w pierwszej chwili chcialam ją odesłać bo wydała mi się za mała ale poźniej się w niej zakochałam
+ciekawy fason, fajna eko skórka
+ładny kolor stonowany ciepły brąz
+parciany pasek wyglada naprawde super
-jedyną wadę jaką narazie zauważyłam nie wiem jak będzie z wytrzymalością torebki jeżeli jest noszona na parcianym pasku ,widzę że jakby tam klej troche popuszczal... a swoją drogą szok że jest klejona szkoda by było bo naprawdę z paskiem parcianym moim zdaniem wyglądo o niebo lepiej
ocena: + jestem na plus !!!

Musze wam jeszcze powiedzieć ,że w latem moim hitem byla Emilka, poźniej jesienią Ana ,a teraz cały czas nie mogę się rozstać z Amberlyn jest cudna Simone, Coroline są rzadziej użytkowane, Iko dość często to zależy od stroju bo nie do wszystkiego pasuje ,a Andi jak narazie leży sobie biedna ,ale muszę znaleźć na nią jakiś pomysł napewno bedę też ją nosiła bo bardzo mi się podoba.
Witamy dobrze że się ujawniłaś i pokazałaś nam swoją kolekcję etorebek - jestem pod wrażeniem Świetne torebki - prawie wszystkie chciałabym mieć w swojej szafie Dziękuję za super zdjęcia i szczegółowy opis - na pewno nie jedna Wizażanka się skusi na zakup po Twoim wpisie
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
Trochę się uzbierało, ogólnie jestem zadowolona z jakości e torebek jak narazie z żadną nic się nie działo i mam nadzieje że tak zostanie marzy mi się jeszcze :
- Cesi jasno szara albo w kolorze kawowym
-Landi ruda
-Czerwona liya

Ale święta idą ,co za tym mnóstwo wydatków
Cesi szara też mi się marzy Rudą Landi już mam - i polecam, kup ją koniecznie bo jest piękna

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Oto Lisbeth i Lori zdjęcia są średnie bo za oknem ciągle szaro, a z lampą błyskową to już w ogóle beznadziejnie wychodzą
A czy mogłabyś zdjęcie Lisbeth zrobić na ramieniu i założoną przez ramię na skos? Bardzo mnie zainteresowała po Twoich fotkach
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:16   #1234
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
No super że farfalla go stworzyła
No właśnie ja się tak zastanawiam od kogo wyszedł pomysł stworzenia takiego katalogu? Od farfalli czy od innej wizażanki ?
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:21   #1235
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: etorebka.pl część IV

dziewczynyyy, no i po co ja tu wchodziłam, dopiero co zamówiłam Emili szarą, a teraz ta Mari chyba nie mam wyjścia i muszę zamówić
albo jeszcze Amber
Polecam się ze swoim kodem
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:23   #1236
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: etorebka.pl część IV

rany, ależ Wy produkujecie

Alufa zdjęcia Cesi wkleję jutro bo dzisiaj to już nie ma sensu gdyż przy sztucznym świetle bez lampy widać nie wiele a z lampą to już całkiem
ja jestem jak na razie zadowlona, ale jeszcze jej nie użytkowałam

no i mi jednak Cesi o wiele bardziej podoba się od Amber
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:23   #1237
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
Kolor najlepiej odzwierciedla fotka z Emili, którą dawałam wczesniej, tu wyszła ciemniejsza. Dodatki srebrne są błyszczące, ale jest ich bardzo mało. Torebka jest dużo większa od Emili. Skórka bardzo miękka, cieńsza niż Emili. W torebce umiesciłam rzeczy, które przeważnie noszę. Ostatnie zdjęcie z błyskiem. 168cm/62kg
Jestem bardzo zadowolona Jedyny minus to to, że podszewka jest bardzo sztuczna, błyszcząca i szeleszcząca.
Jest śliczna i rzeczywiście można ją nosić na ramieniu. Jednak narazie powstrzymuje mnie to że torebka jest taka "flaczkowata" tzn nie trzyma fasonu. Ale i tak jest śliczna, gdyby była usztywniana pewnie bym już ją kliknęła, a tak powstrzymam się jeszcze troszkę tylko nie wiem czy do wiosny będzie, bo chciałabym ją właśnie na wiosnę zamówić
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 17:24   #1238
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: etorebka.pl część IV

Własnie gadałam z moją mamą i mam sobie zamówic pod choinkę jakomś torebkę!! Boziu, tylko jaką??!!! Już sama nie wiem, bo prawie wszystkiem mi się podobają...
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:24   #1239
PaulinaPPP
Zadomowienie
 
Avatar PaulinaPPP
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 220
Dot.: etorebka.pl część IV

[QUOTE=maggie82;15740868]Witamy dobrze że się ujawniłaś i pokazałaś nam swoją kolekcję etorebek - jestem pod wrażeniem Świetne torebki - prawie wszystkie chciałabym mieć w swojej szafie Dziękuję za super zdjęcia i szczegółowy opis - na pewno nie jedna Wizażanka się skusi na zakup po Twoim wpisie
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------


Cesi szara też mi się marzy Rudą Landi już mam - i polecam, kup ją koniecznie bo jest piękna

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


Dziękuję za miłe powitanie myślę nad Landi ale boje się trochę tego fasonu worka... za kilka dni będę miała okazję na żywo zobaczyć kawową Cesi i Landi ale niebieską także mniej wiecej ocenię czy przypadną mi do gustu moja koleżanka sobie zamówiła i Cesi jest ponoć zachwycona , mi sie wydaje że ona fajnie by się prezentowała noszona na sportowo. Tak czy inaczej zamówienie mogłabym zlożyć dopiero po nowym roku , teraz nie mam niestety jak.
PaulinaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:26   #1240
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: etorebka.pl część IV

Paulina założyłam dzisiaj Cesi przez ramię do sportowej kurtki i mi ta torebka noszona w ten sposób wcale się nie podoba, ale to tylko moje zdanie.
co innego do płaszczyka i na ramieniu - zupełnie inna gadka
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:35   #1241
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Własnie gadałam z moją mamą i mam sobie zamówic pod choinkę jakomś torebkę!! Boziu, tylko jaką??!!! Już sama nie wiem, bo prawie wszystkiem mi się podobają...
Może Amberlyn, Andi ? Masz jakieś konkretne typy ?
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 17:36   #1242
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
Witam wizażanki do tej pory nie udzielałam się w wątku Również jestem szczęśliwą posiadaczką e- torebek na które trafiłam dzięki wizażowi
Wasze real fotki bardzo mi pomagały w podjęciu decyzji przed zamówieniem także postanowiłam wstawić fotki moich torebek może również komuś pomogą ,a oczywiście real zdjęć nigdy za mało
Oprócz real fotek opisuje swoje wrażenia na temat każdej mojej e torebki i ewentualne wady. Zdjęcia średniej jakości

Szara Emili- o tej torebce napisano już chyba wszystko gdy wyjęłam ją z opakowania byłam zachwycona
+ bardzo fajna dobrej jakości eko skórka miękka ale dobrze się układa , również przyjemna dla oka faktura torebki
- jedyna wada jak dla mnie to jest zacinający się zamek
+/- pasek nie jest regulowany , ja mam 160cm wzrostu ale szczerze mówiąc to mi nie przeszkadza ,ja ją noszę różnie na pasku albo na zgięciu ręki bardzo ładnie się prezentuje
ocena : + warto
Zielona Ana- również jestem bardzo zadowolona, fajna eko skórka , świetny kolor a przede wszystkim solidnie wykonana torebka,wydaje mi się że jest bardzo podobna do Andi
+plusem jak dla mnie jest na pewno faktura skórki bardzo fajna mięciutka, ale nie flakowata
+piękna butelkowa zieleń
+jest bardzo dobrze wykonana
-jedyną jak dla mnie wadą może być to że zamek dobrze się nie układa tak jakby się faluje, ale wypchałam ją poduszką co trochę pomogło
ocena: + warto
Andi w kolorze jasnego różu- wrażenie też jak najbardziej pozytywne !
+faktura , eko skorka bardzo podobna do zielonej Any
+wyjątkowy piękny róż
+tak samo jak w zielonej Anie bardzo ładnie wykonana
-jedyną wadą jak dla mnie jest ten "falujący" zamek
ocena : + warto
Iko- tu mam mieszane uczucia które postaram się na dole opisać
-różnica w cenie pomiędzy zieloną Aną Andi albo Emilką jest 20 zł a jednak jakość tamtych torebek dużo lepsza
+ podoba mi się jej fason, ma długie uszy jednak mi to nie przeszkadza jest pojemna , bardzo ładnie się prezentuje trochę w takim rockowym stylu no i te nity
-eko skorka bardzo mięciutka i cieńsza dużo niż np. w Emilce czy w Andi moim zdaniem dużo za cienka
-flakowata ja lubię torebki które dobrze się układają i są trochę sztywniejsze jak np. Emilka ,a ta skórka jest naprawdę cienka ,zastanawia mnie jak będzie z jej wytrzymałością
ocena: +/- i tak i nie, minus ze względu cienką eko skórkę plus za wygląd i pojemność ogólnie rzecz biorąc chyba jestem na plus u mnie wygrywa ciekawy design
Czarna Caroline- tu również byłam zaskoczona kupiłam ją z myślą że może odeślę, ale jest to niedroga a naprawdę fajna torebka! Bardzo mi się podoba faktura skóry , grubość dużo lepiej niż np. w IKO jest też sztywniejsza może dlatego, gdyby jeszcze miala zamek to byłaby super.
+ fajna eko skorka dużo grubsza niz np. w iko
+mimo dużej ilości złota nie wygląda tandetnie
+plusem jest również cena
-minusem i to dużym napewno jest to że nie ma zamka ani kieszonki w środku, na zakupy ją nie zabieram jedynie jak ide np. w odwiedziny do rodzinki i że tak powiem wiem że nic mi nie zginie
ocena: +/- i tak i nie- plus za fajną eko skórkę ,minusem najwiekszym jest jednak brak zamka i tej kieszonki co naprawde przeszkadza w jej częstym użytkowaniu , nie jest za bardzo praktyczna
Simone w kolorze ultramaryna- gdy wyciągnęłam ją z kartonu bardzo mi sie podobala, jednak później zauważyłam kilka wad , ja ją noszę na długim pasku i wydaje mi się że tak wygląda najlepiej na zgięcie ręki jest chyba za ogromna
+dość fajny fason
+ dobrej jakości eko skórka
+bardzo pojemna
-jest to jedyna torebka która miała dziwny fabryczny zapach jednak już troche wywietrzala
-minusem jest to że zatrzask nie trzyma za dobrze
ocena: +/- i tak i nie jak dla mnie przemawia bardziej na tak , mimo słabo trzymającego zatrzasku jest fajna ma ładny kolor ciekawy fason.

Amberlyn -jak ją wyciągnęłam z kartona to byłam trochę zaskoczona bo myślałam że jest większa ,jest to torebka średniej wielkości chyba nawet ciut mniejsza od Emilki, w pierwszej chwili chcialam ją odesłać bo wydała mi się za mała ale poźniej się w niej zakochałam
+ciekawy fason, fajna eko skórka
+ładny kolor stonowany ciepły brąz
+parciany pasek wyglada naprawde super
-jedyną wadę jaką narazie zauważyłam nie wiem jak będzie z wytrzymalością torebki jeżeli jest noszona na parcianym pasku ,widzę że jakby tam klej troche popuszczal... a swoją drogą szok że jest klejona szkoda by było bo naprawdę z paskiem parcianym moim zdaniem wyglądo o niebo lepiej
ocena: + jestem na plus !!!

Musze wam jeszcze powiedzieć ,że w latem moim hitem byla Emilka, poźniej jesienią Ana ,a teraz cały czas nie mogę się rozstać z Amberlyn jest cudna Simone, Coroline są rzadziej użytkowane, Iko dość często to zależy od stroju bo nie do wszystkiego pasuje ,a Andi jak narazie leży sobie biedna ,ale muszę znaleźć na nią jakiś pomysł napewno bedę też ją nosiła bo bardzo mi się podoba.
o matko i córko ... ile torebek po takich zdjęciach jakbym miałą pieniądze chyba bym wszystkie kupiłą które pokazałaś na zdjęciach cuda

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Oto Lisbeth i Lori zdjęcia są średnie bo za oknem ciągle szaro, a z lampą błyskową to już w ogóle beznadziejnie wychodzą
czarnym torebkom ogólnie trudniej robi się zdjecia ale bardzo dobrze sobie i tak poradziłaś Lisabeth wygląda super

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No właśnie ja się tak zastanawiam od kogo wyszedł pomysł stworzenia takiego katalogu? Od farfalli czy od innej wizażanki ?
ja tam nawet nie pamiętam jak to było tak jakoś przyszła potrzeba ogólna i ważne że udało się zrealizować i że jest użyteczny wszystkim
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:37   #1243
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Jest śliczna i rzeczywiście można ją nosić na ramieniu. Jednak narazie powstrzymuje mnie to że torebka jest taka "flaczkowata" tzn nie trzyma fasonu. Ale i tak jest śliczna, gdyby była usztywniana pewnie bym już ją kliknęła, a tak powstrzymam się jeszcze troszkę tylko nie wiem czy do wiosny będzie, bo chciałabym ją właśnie na wiosnę zamówić
Może i flaczek, ale jaki ładny ... faktycznie wygląda na taką typowo wiosenną torebeczke.
Do wiosny na pewno coś tam zostanie
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:37   #1244
PaulinaPPP
Zadomowienie
 
Avatar PaulinaPPP
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 220
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Paulina założyłam dzisiaj Cesi przez ramię do sportowej kurtki i mi ta torebka noszona w ten sposób wcale się nie podoba, ale to tylko moje zdanie.
co innego do płaszczyka i na ramieniu - zupełnie inna gadka
Może masz rację ja musiałabym zobaczyć żeby ocenić bo nie widziałam ani do płaszczyka ani na sportowo.
PaulinaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:44   #1245
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ja tam nawet nie pamiętam jak to było tak jakoś przyszła potrzeba ogólna i ważne że udało się zrealizować i że jest użyteczny wszystkim
Rozumiem ... no najważniejsze, że jest i już
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:48   #1246
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Może Amberlyn, Andi ? Masz jakieś konkretne typy ?
Zastanawiam się nad pudrową Andi, Elvi, fioletową Anori i Amberlyn.. Już sama nie wiem

Marzę o Elvi, ale już mam SImon w takim szarawym odcieniu i teraz ją noszę i nie wiem już sama...
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:51   #1247
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: etorebka.pl część IV

dorzucam jeszcze zdjęcie Maris (z 2książkami A4 i 3 zeszytami w środku) dla zainteresowanych
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:53   #1248
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: etorebka.pl część IV

moja pierwsza torebka z etorebki....
i zapewne nie ostatnia jestem zachwycona....
zamówiłam ją w niedzielę a dzisiaj już dotarła....-szok
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:55   #1249
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad pudrową Andi, Elvi, fioletową Anori i Amberlyn.. Już sama nie wiem

Marzę o Elvi, ale już mam SImon w takim szarawym odcieniu i teraz ją noszę i nie wiem już sama...
No to faktycznie sama miałabym problem bo Andi i Elvie to piękne torebki, a jeszcze wymieniłaś Amberlyn na którą od jakiegoś czasu choruję
Może faktycznie kup teraz torebkę w innym kolorze niż szary/ beż ... może właśnie Amber, albo pudrowa Andi ? - jeżeli miałaby to być torebka bardziej uniwersalna to jestem zdecydowanie za Amberlyn . Ten pudrowy róż Andi niekoniecznie do wszystkiego może pasować
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 17:56   #1250
PaulinaPPP
Zadomowienie
 
Avatar PaulinaPPP
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 220
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
o matko i córko ... ile torebek po takich zdjęciach jakbym miałą pieniądze chyba bym wszystkie kupiłą które pokazałaś na zdjęciach cuda


ja tam nawet nie pamiętam jak to było tak jakoś przyszła potrzeba ogólna i ważne że udało się zrealizować i że jest użyteczny wszystkim
Katalog nawet bardzo użyteczny często z niego korzystałam
Aż tak dużo to nie jest niektóre wizażanki to się dopiero mogą pochwalić....najgorsze jest to że przeglądając ten wątek oglądając zdjęcia zawsze nabierałam ochoty żeby sobie nową torebeczkę kupić ,to wciąga naprawdę
Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Własnie gadałam z moją mamą i mam sobie zamówic pod choinkę jakomś torebkę!! Boziu, tylko jaką??!!! Już sama nie wiem, bo prawie wszystkiem mi się podobają...
A jakie już masz? Szczerze to mogę polecić Amberlyn, pudrową Andi , zieloną Anę, Emilkę .

Edytowane przez PaulinaPPP
Czas edycji: 2009-12-08 o 17:58
PaulinaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:57   #1251
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
moja pierwsza torebka z etorebki....
i zapewne nie ostatnia jestem zachwycona....
zamówiłam ją w niedzielę a dzisiaj już dotarła....-szok
heh na pewno nie ostatnia
Pochwal się fotkami
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:59   #1252
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
dorzucam jeszcze zdjęcie Maris (z 2książkami A4 i 3 zeszytami w środku) dla zainteresowanych
Fajnie wygląda

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
moja pierwsza torebka z etorebki....
i zapewne nie ostatnia jestem zachwycona....
zamówiłam ją w niedzielę a dzisiaj już dotarła....-szok
Gratuluje zakupu i miałas szczęście bo już na stronce jej nie widzę
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:05   #1253
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
z tego co pamietam to amberlyn sama w sobie nie jest raczej sztywna, ale jak sie ją napakuje to nabiera ksztaltu
wg mnie jest o wiele ładniejsza od cesi
Nie jest specjalnie sztywna, oczywiście fason i wykonanie ma takie, że nie jest to miękka, plastyczna torebka, ale ja jej nie odbieram jako sztywnej. Dopasowuje się trochę do zawartości.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No to faktycznie sama miałabym problem bo Andi i Elvie to piękne torebki, a jeszcze wymieniłaś Amberlyn na którą od jakiegoś czasu choruję
Może faktycznie kup teraz torebkę w innym kolorze niż szary/ beż ... może właśnie Amber, albo pudrowa Andi ? - jeżeli miałaby to być torebka bardziej uniwersalna to jestem zdecydowanie za Amberlyn . Ten pudrowy róż Andi niekoniecznie do wszystkiego może pasować
Amber jest w kolorze dość uniwersalna - taki czekoladowy brąz, średniej wielkości, ale pakowna, zmieści tak na siłę teczkę sztywną a4. Ten parciano-skórzany pasek do niej pasuje i jest wygodny. Mi się ta torebka podoba bardzo
Elvie jest raczej duża, ciekawy fason, ale na pasku wygląda koszmarnie. Przyjemny ciepły kolor szaro-beżowy.

Pudrowa Andi mi się nie podoba, co innego szara....

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad pudrową Andi, Elvi, fioletową Anori i Amberlyn.. Już sama nie wiem

Marzę o Elvi, ale już mam SImon w takim szarawym odcieniu i teraz ją noszę i nie wiem już sama...
Skoro masz już w identycznym kolorze Simon, to może zamów Amberlyn? Zawsze to jakaś odmiana, a tak to będziesz miała dwie bardzo podobne torby.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:06   #1254
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
Katalog nawet bardzo użyteczny często z niego korzystałam
Aż tak dużo to nie jest niektóre wizażanki to się dopiero mogą pochwalić....najgorsze jest to że przeglądając ten wątek oglądając zdjęcia zawsze nabierałam ochoty żeby sobie nową torebeczkę kupić ,to wciąga naprawdę

A jakie już masz? Szczerze to mogę polecić Amberlyn, pudrową Andi , zieloną Anę, Emilkę .
No właśnie mam tylko Simon beżowo-szarą.

Nie wiem już sama.. za dużo torebek mi się podoba..

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No to faktycznie sama miałabym problem bo Andi i Elvie to piękne torebki, a jeszcze wymieniłaś Amberlyn na którą od jakiegoś czasu choruję
Może faktycznie kup teraz torebkę w innym kolorze niż szary/ beż ... może właśnie Amber, albo pudrowa Andi ? - jeżeli miałaby to być torebka bardziej uniwersalna to jestem zdecydowanie za Amberlyn . Ten pudrowy róż Andi niekoniecznie do wszystkiego może pasować
No właśnie tylko, że brązową torebkę też już mam.. hhh. sama już nie wiem..

Dużo z Was chwaliło pudrową Andi.. Nie lubię wyglądać cukierkowo chociaż lubię róż, ale sama już nie wiem...

Myśle też nad fioletową Anori.. szkoda, że jeszcze żadna jej nie zamawiała...
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja

Edytowane przez kaaamila1
Czas edycji: 2009-12-08 o 18:08
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:07   #1255
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: etorebka.pl część IV

Dziekuje Wizazance za skorzystanie z mojego kodu Niech sie torebka dobrze nosi(mam nadzieje,ze nie wzielas za pobraniem)
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:08   #1256
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka.pl część IV

[QUOTE=PaulinaPPP;15739147]
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Landi, Elvie i Liyę mogę spokojnie polecić, wszystkie są świetne, a najbardziej Landi i Liya

Tak jak już pisałam liczyłam ,że w nowej kolekcji będzie więcej rudości, karmelu... a tu nic i później zwróciłam uwagę na Landi wahałam się pomiędzy Landi a Amberlyn, ale Amberlyn zwyciężyła i w sumie nie żałuje , ja nie jestem aż taką fanką worków i nie wiem czy fason przypadł by mi do gustu bo kolor i wielkość świetna , czytałam że skorka tez super, ahh....sama już nie wiem moze sprezentuje sobie chociaż czerwona liye podoba mi sie od poczatku mojej "znajomości "z e torebką już prawie ją kliknęłam kiedyś ,ale zawsze coś innego sie wypatrzylo Elvie jest też świetna ale na końcu listy bo szarą torebkę już mam.
W takim razie klikaj Liyę. jest o tyle fajna, że można regulować paskiem jej pojemność. Może być całkiem mała, a może być taką większą-średnią torebką, mieszczącą sztywną teczkę a4. To jedyna torebka, którą mam w 2 kolorach
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:16   #1257
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: etorebka.pl część IV

[QUOTE=Dominiique;15742401]
Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość

W takim razie klikaj Liyę. jest o tyle fajna, że można regulować paskiem jej pojemność. Może być całkiem mała, a może być taką większą-średnią torebką, mieszczącą sztywną teczkę a4. To jedyna torebka, którą mam w 2 kolorach
Liya mieści A4? mi się zawsze podobała i żałowałam, że taka mała . Dużo mniejsza jest od Emili?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:20   #1258
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
No właśnie mam tylko Simon beżowo-szarą.
Nie wiem już sama.. za dużo torebek mi się podoba..
No właśnie tylko, że brązową torebkę też już mam.. hhh. sama już nie wiem..
Dużo z Was chwaliło pudrową Andi.. Nie lubię wyglądać cukierkowo chociaż lubię róż, ale sama już nie wiem...

Myśle też nad fioletową Anori.. szkoda, że jeszcze żadna jej nie zamawiała...
Możesz pokazać która to Anori bo nie kojarzę jej zupełnie ?

Hmm to w takim wypadku trudno coś doradzić.
To może zamów coś ze starej kolekcji ? W koncu nie wiadomo ile jeszcze te torebki będą na stronie ... wtedy zostałaby Ci albo Elvie, albo Andi

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Amber jest w kolorze dość uniwersalna - taki czekoladowy brąz, średniej wielkości, ale pakowna, zmieści tak na siłę teczkę sztywną a4. Ten parciano-skórzany pasek do niej pasuje i jest wygodny. Mi się ta torebka podoba bardzo
Nie błagam nie zachwalaj już Amber ... bo ja tu zaraz uschnę przed tym komputerem czytając tyle zachwytów na jej temat
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:22   #1259
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No właśnie ja się tak zastanawiam od kogo wyszedł pomysł stworzenia takiego katalogu? Od farfalli czy od innej wizażanki ?
Też się nad tym zastanawiałam

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Własnie gadałam z moją mamą i mam sobie zamówic pod choinkę jakomś torebkę!! Boziu, tylko jaką??!!! Już sama nie wiem, bo prawie wszystkiem mi się podobają...
To będziemy obie miały torebki pod choinkę
Ja chyba wybrałam Elvie (wciąż się zastanawiam)

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
moja pierwsza torebka z etorebki....
i zapewne nie ostatnia jestem zachwycona....
zamówiłam ją w niedzielę a dzisiaj już dotarła....-szok
Wstaw fotki Na ramieniu i w ręce i takie normalne A i napisz czy bardzo dużo zmieści ?
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:23   #1260
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: etorebka.pl część IV

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
dorzucam jeszcze zdjęcie Maris (z 2książkami A4 i 3 zeszytami w środku) dla zainteresowanych
fajna ta Maris
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.