Manicure hybrydowy ? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-17, 07:26   #1231
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja używam bazy i topu z Gelisha , a kolorki mam z różnych firm od Ins, poprzez Estetiq, MM, Sheelaqa i OPI. I każdy trzymał się od 1,5tyg, najdłuzszy odrost przyszedł do mnie po 2 miesiącach to był rekord . Natomiast średnio trzymają się właśnie ok 2-3 tyg bo zazwyczaj wtedy ściagam bo juz odrost duzy.
A mam pytanie czy baze i top mogę zamienić na coś sprawdzonego, ale RÓWNIE dobrego? A jednocześnie żeby było nieco taniej niż gelish, bo wolę inwestować w kolorki
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 10:51   #1232
AiszaPerfumy_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja przed wczoraj zrobiłam sobie pierwszą hybrydę w życiu i jestem póki co zadowolona. Paznokcie po sobotnim sprzątaniu trzymają się idealnie.. nie to co zwykłe malowanie - nawet najdroższym lakierem.
AiszaPerfumy_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:28   #1233
pannaill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny przebrnęłam przez połowę tego tematu, bo chcę sobie kupić podstawowy zestaw, ale już mam taki poczes w głowie że dochodzę do wniosku, że na początek wolę kupić cały gotowy zestaw. Wiem, że to co pokazuję, to nie jest najwyższa jakość, ale gdybyście miały wybrać z tych któryś zestaw na początek na próbę, to który najlepiej? Nie chodzi mi oczywiście o te pierdółki typu gratisowe pilniczki itp tylko o prawdopodobnie najlepszą jakość z tych tańszych lakierów. Proszę też, żebyście mi zwróciły uwagę, jeśli któreś z nich to pseudożele i będzie problem z ich zmywaniem.

http://allegro.pl/lampa-uv-zestaw-ze...440621003.html

http://allegro.pl/jaapee-manicure-hy...449385469.html

http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...443817381.html

Szczerze najbardziej do mnie przemawia ten pierwszy, tylko że w nim jest lampa 9W, a czytałam, że taka niezbyt się nadaje...

Pomóżcie.
pannaill jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 00:20   #1234
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

wg mnie wszystkie te zestawy, które podałaś będą mieć lakiery kiepskiej jakości...
sama od siebie mogę polecić ten zestaw http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...489669352.html
mam lakiery tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Dobra jakość, fajne kolory, trzymają się wystarczająco długo i do tego schodzą w acetonie lepiej dopłacić od razu, bo później i tak wychodzi, że trzeba kupić inne lakiery bo te tanie do niczego się nie nadają
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:43   #1235
pannaill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej, a mam jeszcze takie pytania dwa.

Po pierwsze powiedzcie, czy robiłyście frencha na hybrydowych za pomocą pasków? Ogólnie robię bez, samym pędzelkiem, ale przy zwykłym lakierze mogę sobie pozwolić na to, żeby w razie czego wyrównać wacikiem brzegi etc, bo jednak na prawej ręce nie tak prosto samej sobie zrobić No i stąd pytanie - czy można na hybrydzie to zrobić z paskami? Tylko czy wtedy odkleić je przed lampą - pewnie nie, bo lakier się rozleje, czy po lampie - tu z kolei obawiam się jak lampa wpłynie na paski, czy nic im się nie stanie czy odkleją się potem bez uszkodzenia lakieru, no i czy nie będzie potem różnicy w utwardzeniu następnej warstwy w tym miejscu, które przykrywał przy poprzednim utwardzaniu pasek... Jak myślicie?

A, no i czy robiłyście może na warstwie kolorowej przed bazą wzorki zwykłym lakierem - nie farbką ani nie hybrydą, tylko zwykłym? Bo słyszałam różne głosy - jedni, że potem po nałożeniu topu, będzie pękać całość, a inni, że robią i trzyma się ok, bez różnicy. A Wy?
pannaill jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 06:50   #1236
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez pannaill Pokaż wiadomość
Hej, a mam jeszcze takie pytania dwa.

Po pierwsze powiedzcie, czy robiłyście frencha na hybrydowych za pomocą pasków? Ogólnie robię bez, samym pędzelkiem, ale przy zwykłym lakierze mogę sobie pozwolić na to, żeby w razie czego wyrównać wacikiem brzegi etc, bo jednak na prawej ręce nie tak prosto samej sobie zrobić No i stąd pytanie - czy można na hybrydzie to zrobić z paskami? Tylko czy wtedy odkleić je przed lampą - pewnie nie, bo lakier się rozleje, czy po lampie - tu z kolei obawiam się jak lampa wpłynie na paski, czy nic im się nie stanie czy odkleją się potem bez uszkodzenia lakieru, no i czy nie będzie potem różnicy w utwardzeniu następnej warstwy w tym miejscu, które przykrywał przy poprzednim utwardzaniu pasek... Jak myślicie?

A, no i czy robiłyście może na warstwie kolorowej przed bazą wzorki zwykłym lakierem - nie farbką ani nie hybrydą, tylko zwykłym? Bo słyszałam różne głosy - jedni, że potem po nałożeniu topu, będzie pękać całość, a inni, że robią i trzyma się ok, bez różnicy. A Wy?
ja frencha maluję bez pasków. I jest mi o wiele wygodniej malować frencha hybrydami, niż normalnymi lakierami. Najpierw nakładam bazę (utwardzam), potem róż do frencha (utwardzam) i bawię się w malowanie białych końcówek. Jak mi nie wychodzi, albo jestem niezadowolona, to zmywam wacikiem nasączonym cleanerem (w moim przypadku spirytusem salicylowym z apteki ) i maluję znowu, tak długo aż będę zadowolona. Poprzednie warstwy się nie zmywają .

Co do drugiego pytania, to wg mnie śmiało można tak zrobić. Ja nawet kiedyś, z braku małej ilości kolorów hybryd, malowałam siostrze paznokcie w taki sposób: baza hybrydowa (utwardzona), warstwa koloru (zwykły lakier), druga warstwa koloru (zwykły lakier), na to jeszcze dawałam sypki brokat i całość 2 razy pokryłam topem hybrydowym. Trzymało się 2 tygodnie .
Ale to też zależy od "zwykłego" lakieru, bo jak kiedyś chciałam tak zrobić mamie i używałam lakieru z essence, to potem hybrydowy top uciekał z paznokci i zbijał się w kropelki na płytce.
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 07:02   #1237
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja pokrywalam wzorek lakierowy topem i cacy
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 19:09   #1238
aries
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure hybrydowy ?

śliczny pomysł

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

bardzo ładne te cieniowaneestetyka na wysokim poziomie

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

jedna z bardziej konkretnych informacji, dziękuję
aries jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:30   #1239
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ja robię hybrydy firmy Estetiq, ale łączę je z bazą i topem Activ, bo lepiej się trzymają.
Miałam też Mistero Milano, ale ściąganie ich przyprawiało mnie o ból głowy, więc zrezygnowałam.

Kilka moich kolorków w załącznikach.
Robisz slicznie paznokietki Mam pytanie w związku z hybrydami estetiq, szefowa kupila na probe jeden kolorek do gabinetu(pracujemy na mollonie) i niestety po dwóch tygodniach, gdy wykonalam moze z 4 stylizacje tym kolorkiem hybryda zgęstniala do tego stopnia, ze byla do wyrzucenia. Czy to był przypadek, czy u Ciebie też zdarzyly się tego typu przypadki? ogólnie dopoki nie zgestniala, bylam z niej naprawde zadowolona, za ta cene swietne krycie i konsystencja. odp proszę
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:41   #1240
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Robisz slicznie paznokietki Mam pytanie w związku z hybrydami estetiq, szefowa kupila na probe jeden kolorek do gabinetu(pracujemy na mollonie) i niestety po dwóch tygodniach, gdy wykonalam moze z 4 stylizacje tym kolorkiem hybryda zgęstniala do tego stopnia, ze byla do wyrzucenia. Czy to był przypadek, czy u Ciebie też zdarzyly się tego typu przypadki? ogólnie dopoki nie zgestniala, bylam z niej naprawde zadowolona, za ta cene swietne krycie i konsystencja. odp proszę
O kurczę, to musiał być jakiś trefny lakier. U mnie nic takiego nigdy nie miało miejsca
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:05   #1241
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A ja mam takie pytanko:
W związku z tym, że po zrobieniu manicure hybrydowego w salonach ( kilku ) efekt utrzymywał się max kilka dni ( już po dwóch zaczynały mi się robić odszczerki ) postanowiłam zainwestować w zestaw i sama sobie robić w domu ( obliczyłam, że zwróci mi się już po kilku zabiegach ). I całkiem fajnie mi sie to udaje, ale jest jedno ALE..
Pomimo tego, że przygotowuję paznokcie zgodnie ze wskazówkami, po kilku dniach zaczynają mi odpadać po kolei całe płytki lakieru. Wygląda to tak, jakby mi tips odpadł... I generalnie jak odpadnie jeden to mogę sobie sama zdjąć resztę w niczym nie maczając - po prostu drugim paznokciem podważam i mam całe płyteczki ze wszystkich paznokci w dłoni. I to nie w kawałeczkach, lecz w całości - zostają mi czyste paznokcie bez śladu lakieru.
Czy możecie mi odpowiedzieć, dlaczego tak mi się robi??

Edytowane przez Bocianica
Czas edycji: 2013-08-30 o 11:08
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 11:09   #1242
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Bocianica Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko:
W związku z tym, że po zrobieniu manicure hybrydowego w salonach ( kilku ) efekt utrzymywał się max kilka dni ( już po dwóch zaczynały mi się robić odszczerki ) postanowiłam zainwestować w zestaw i sama sobie robić w domu ( obliczyłam, że zwróci mi się już po kilku zabiegach ). I całkiem fajnie mi sie to udaje, ale jest jedno ALE..
Pomimo tego, że przygotowuję paznokcie zgodnie ze wskazówkami, po kilku dniach zaczynają mi odpadać po kolei całe płytki lakieru. Wygląda to tak, jakby mi tips odpadł... I generalnie jak odpadnie jeden to mogę sobie sama zdjąć resztę w niczym nie maczając - po prostu drugim paznokciem podważam i mam całe płyteczki ze wszystkich paznokci w dłoni.
Czy możecie mi odpowiedzieć, dlaczego tak mi się robi??
Jakich lakierów używasz?

Zabezpieczasz wolny brzeg paznokcia?
Dobrze matowisz i odtłuszczasz płytkę?

Jeśli lakiery są dobre, a przygotowanie płytki odpowiednie, przychodzi mi do głowy tylko jedna rzecz - możesz mieć swoją płytkę naturalnie "tłustą".
Dlatego baza się nie trzyma tak jak powinna.

Wypróbowałabym innej bazy.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:32   #1243
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Jakich lakierów używasz?

Zabezpieczasz wolny brzeg paznokcia?
Dobrze matowisz i odtłuszczasz płytkę?

Jeśli lakiery są dobre, a przygotowanie płytki odpowiednie, przychodzi mi do głowy tylko jedna rzecz - możesz mieć swoją płytkę naturalnie "tłustą".
Dlatego baza się nie trzyma tak jak powinna.

Wypróbowałabym innej bazy.
Używam te, które były w zestawie z lampą. Przyznam, że jestem w tym temacie laikiem - zawsze oddawałam dłonie specjalistkom. Nie wiem więc, jakie lakiery i bazy są najlepsze. Paznokcie oczywiście matowie i odtłuszczam i na koniec brzegi zabezpieczam.
A jeśli chodzi o lakiery i płyny to są firmy Sunny Nails ( lakiery Lacco UV )

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Dodam jeszcze, że przy stopach nic sie nie dzieje - mam już około 2 tygodni i jest wszystko ok.
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:36   #1244
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Bocianica Pokaż wiadomość
Używam te, które były w zestawie z lampą. Przyznam, że jestem w tym temacie laikiem - zawsze oddawałam dłonie specjalistkom. Nie wiem więc, jakie lakiery i bazy są najlepsze. Paznokcie oczywiście matowie i odtłuszczam i na koniec brzegi zabezpieczam.
A jeśli chodzi o lakiery i płyny to są firmy Sunny Nails ( lakiery Lacco UV )

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Dodam jeszcze, że przy stopach nic sie nie dzieje - mam już około 2 tygodni i jest wszystko ok.
Nie używałam Sunny Nails, ale używały ich moje 2 koleżanki i nie były zadowolone - właśnie ze względu na bardzo krótki czas jaki trzymały się na paznokciach.

Na stopach praktycznie nigdy nic się nie dzieje. Ja swoje na stopach mam 3-4 tygodnie, ściągam ze względu na odrost, który i tak nie jest duży, bo paznokcie u stóp rosną dużo wolniej niż u rąk.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:41   #1245
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Nie używałam Sunny Nails, ale używały ich moje 2 koleżanki i nie były zadowolone - właśnie ze względu na bardzo krótki czas jaki trzymały się na paznokciach.

Na stopach praktycznie nigdy nic się nie dzieje. Ja swoje na stopach mam 3-4 tygodnie, ściągam ze względu na odrost, który i tak nie jest duży, bo paznokcie u stóp rosną dużo wolniej niż u rąk.
A czy w takim razie możesz doradzić jakie kupić? Bo gama jest szeroka. Nie chciałabym kupować w ciemno z każdej firmy. I czy ważniejsza jest baza czy sam lakier? I czy można "mieszać" bazę, lakiery i utwardzacz ( chodzi mi o firmy.) No i muszę dodać, że mam dosyć miękkie paznokcie z natury.
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:51   #1246
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Bocianica Pokaż wiadomość
A czy w takim razie możesz doradzić jakie kupić? Bo gama jest szeroka. Nie chciałabym kupować w ciemno z każdej firmy. I czy ważniejsza jest baza czy sam lakier? I czy można "mieszać" bazę, lakiery i utwardzacz ( chodzi mi o firmy.) No i muszę dodać, że mam dosyć miękkie paznokcie z natury.
Można mieszać firmy, ale nie każde się ze sobą ładnie połączą.
Ja używam np. bazy i topu Activ, a lakierów Estetiq i trzymają się nawet lepiej niz na bazie Estetiq.

Na pewno bardzo dobrze trzyma się też baza Gellish, ale nie wiem jak się zachowa z Sunny Nails.
Ta koleżanka, która miała SN, kupiła też bazę Activ i trzymały się lepiej, ale nie wiem ile dokładnie dłużej.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 12:18   #1247
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Można mieszać firmy, ale nie każde się ze sobą ładnie połączą.
Ja używam np. bazy i topu Activ, a lakierów Estetiq i trzymają się nawet lepiej niz na bazie Estetiq.

Na pewno bardzo dobrze trzyma się też baza Gellish, ale nie wiem jak się zachowa z Sunny Nails.
Ta koleżanka, która miała SN, kupiła też bazę Activ i trzymały się lepiej, ale nie wiem ile dokładnie dłużej.
Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Będę musiała zainwestować trochę, chociaż nie wszystko na raz. Pozdrawiam.
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:22   #1248
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja od siebie polece baze shellaca, nie trzeba do niego matowic
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:20   #1249
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

B+F od LNC jest też bardzo dobra.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 10:19   #1250
marteczka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam, ja także przerabiałam kilka baz a teraz wiem że dobra baza to podstawa używam bazę gelish wydatek duży ale starcza na długo a kolorki jak popadnie i wszystko się trzyma )
marteczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 13:03   #1251
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Manicure hybrydowy ?

hej widze ze tu doswiadczone kolezanki są Ja zakupilam sobie jakis podstawowy pakiet na allegro. Wiadomo ze firma bez szalu i te rzeczy nie sa duzo warte ale na nauke w sam raz bo jednak naklada sie inaczej niz zwykly lakier (robie tylko sobie
Aczkolwiek mimo ze zabezpieczam konce to mi sie to sciera... mysle zeby zainwestowac w polecane przez Was bazy... mysliscie ze to wystarczy czy top coat powinnam tez miec lepszy?
bede bardzo wdzieczna za podpowiedz!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 13:45   #1252
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez marteczka7 Pokaż wiadomość
Witam, ja także przerabiałam kilka baz a teraz wiem że dobra baza to podstawa używam bazę gelish wydatek duży ale starcza na długo a kolorki jak popadnie i wszystko się trzyma )
no właśnie, czy baza z gelisha wystarczy czy top też musi być lepszy, aby hybryda trzymała się dłużej?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:09   #1253
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
hej widze ze tu doswiadczone kolezanki są Ja zakupilam sobie jakis podstawowy pakiet na allegro. Wiadomo ze firma bez szalu i te rzeczy nie sa duzo warte ale na nauke w sam raz bo jednak naklada sie inaczej niz zwykly lakier (robie tylko sobie
Aczkolwiek mimo ze zabezpieczam konce to mi sie to sciera... mysle zeby zainwestowac w polecane przez Was bazy... mysliscie ze to wystarczy czy top coat powinnam tez miec lepszy?
bede bardzo wdzieczna za podpowiedz!
Z moich osobistych obserwacji wynika, że za ścieranie (nie mylić z odpryskiwaniem) odpowiedzialny jest ...kolor, w drugiej kolejności top. Z tej samej firmy, jedne kolory bardziej się ścierają, inne mniej. Najogólniej u mnie bardziej wycierają się lakiero-żele, soak offy mniej. Twardszy top lub podwójna warstwa, chroni przed wycieraniem lakieru ...ale łatwo przesadzić a zbyt gruba warstwa na końcówkach paznokci będzie się z kolej wykruszać.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:09   #1254
lorilee2628
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dobrze, że to przeczytałam, bo moja koleżanka bardzo polecała, nic nie mówiła o skutkach ubocznych
lorilee2628 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:32   #1255
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez lorilee2628 Pokaż wiadomość
Dobrze, że to przeczytałam, bo moja koleżanka bardzo polecała, nic nie mówiła o skutkach ubocznych
O jakich skutkach ubocznych piszesz?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 06:19   #1256
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie ma skutków ubocznych, chyba że zrobi ci te hybrydy ktoś, kto nie ma o tym pojęcia i w dodatku stosuje beznadziejne kosmetyki. W żadnym innym przypadku nie ma prawa dziać się cokolwiek złego.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 12:53   #1257
tymbark1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy ?

To pochwalę się i ja moim pierwszym manicurem i pedicurem hybrydowym. Manicure wykonany lakierem Cosmetics Zone i Charbonne a pedicure lakierem CZ i normlanym białym Dodam że zdj. pedicure jest wykonane po jakimś miesiącu od wykonania oraz moja dotychczasowa kolekcja kolorów. Czekam na dostawę 5 kolorków Gelisha oraz bazę i top ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00585.jpg (25,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9196.jpg (34,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00579.jpg (30,9 KB, 63 załadowań)
tymbark1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 16:00   #1258
palusia20
Przyczajenie
 
Avatar palusia20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witajcie! Miałam niedawno wesele kolegi i moja znajoma zrobiła mi francuski manicure hybrydowy, z którego byłam bardzo zadowolona, a i kosztowało mnie to niedużo (bo po znajomości ). Manicure trzymał się ponad 3 tygodnie! U mnie sprawdził się doskonale, polecam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-23 22.27.54.jpg (69,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-24 16.25.51.jpg (61,8 KB, 94 załadowań)
palusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 06:16   #1259
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Tymbark - nieźle. A kto cię uczył? Czy raczej jesteś samoukiem? Ja to załatwiałam przez szkolenia, w sumie nie było to trudne.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 07:09   #1260
tymbark1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Tymbark - nieźle. A kto cię uczył? Czy raczej jesteś samoukiem? Ja to załatwiałam przez szkolenia, w sumie nie było to trudne.
Ja się sama uczyłam i to był pierwszy mani i pedi wykonany na moich paznokciach. Gdzieś mam jeszcze jak siostrze i koleżance robiłam. Ogólnie ponad 2 tygodnie się trzymały. A tu moje wczorajsze dzieła tylko że na sztucznych :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9200.jpg (22,9 KB, 47 załadowań)
tymbark1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.