Sytuacja w Polsce po wyborach 2015 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 08:53   #1231
mira80
Raczkowanie
 
Avatar mira80
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Czyli jeśli wielu profesorów prawa i instytucje zagraniczne uważają, że coś jest z działaniami naszego rządu nie tak, to wszyscy się mylą?
Możliwe, że działania KOD są przesadzone, a Petru to niedługo będzie wyskakiwał z lodówki, ale nie da się zaprzeczyć, że jakiś problem istnieje.
Moim zdaniem PiS grzebie tam, gdzie nie powinien. Dlaczego nie zabierają się za realizację swojego programu? Jakiego wałka nie będą mogli przepchnąć przez trybunał?
P.S. jestem przeciwko opodatkowaniu banków i hipermarketów.
mira80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 08:58   #1232
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
Czyli jeśli wielu profesorów prawa i instytucje zagraniczne uważają, że coś jest z działaniami naszego rządu nie tak, to wszyscy się mylą?
Możliwe, że działania KOD są przesadzone, a Petru to niedługo będzie wyskakiwał z lodówki, ale nie da się zaprzeczyć, że jakiś problem istnieje.
Moim zdaniem PiS grzebie tam, gdzie nie powinien. Dlaczego nie zabierają się za realizację swojego programu? Jakiego wałka nie będą mogli przepchnąć przez trybunał?
P.S. jestem przeciwko opodatkowaniu banków i hipermarketów.
Ja też, skończy się praca na wykladaniu towarów i tańsze produkty.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:06   #1233
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Ja też, skończy się praca na wykladaniu towarów i tańsze produkty.
Przecież w wielu krajach są opodatkowane, np. w Niemczech i ciągle oferują wiele tanich produktów, czasem nawet taniej niż w Polsce, do tego lepiej płacą pracownikom. Jak im się to ciągle opłaca, a opodatkowaniu w Polsce już nie? Już Ty się nie martw, ciągną taką kasę, że i tak będzie im się opłacało.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:10   #1234
mira80
Raczkowanie
 
Avatar mira80
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Już Ty się nie martw, ciągną taką kasę, że i tak będzie im się opłacało.
Będzie się opłacało, bo podniosą ceny Albo zaczną odprowadzać podatki w swoich rodzimych krajach i wtedy do naszego budżetu trai okrąglutkie ZERO, bo PiS chciał być sprytniejszy od wszystkich
mira80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:17   #1235
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Mi się działania KOD bardzo, bardzo nie podobają. Ludzie wybrali, co wybrali w demokratycznych wyborach, trzeba teraz dać im się nacieszyć przez te cztery lata. Jak już dość zrażą do siebie Polaków, odsunąć w kolejnych demokratycznych wyborach. Ta cała szopka to mam wrażenie, że macki ludzi z mediów, którzy stracą dużą kasę, jak pan Lis i wielu na wysokich stołkach, którzy teraz z nich zlecą. Bo czy PiS, czy PO teraz będzie rządzić, to tak naprawdę ten sam cyrk dla zwykłych obywateli, ale dla tych "elit" z ogromnymi pensjami, to różnica ogromna. Ciemne masy są narzędziem w ich rękach. Wolę, żeby PiS rządzili tak, jak zostało im dane w demokratycznym kraju, a dostali te cztery lata, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że nie dali im porządzić i żeby narobili tyle bałaganu ile dadzą radę. Wtedy jest jakaś szansa, że za cztery lata znikną na zawsze. Niech będzie tak, jak trzeba z naszej strony. W Polsce jest demokracja i dlatego mieli szansę wygrać, dostać większość i dzięki temu mają rządy samodzielne. Kwintesencja demokracji. Niech teraz pokażą na co ich stać.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
Będzie się opłacało, bo podniosą ceny Albo zaczną odprowadzać podatki w swoich rodzimych krajach i wtedy do naszego budżetu trai okrąglutkie ZERO, bo PiS chciał być sprytniejszy od wszystkich
Nie podniosą cen, bo ludzie nie znajdą nagle więcej kasy w portfelach. Tutaj są proste zależności, nie da się podnosić cen i mieć więcej zysku, jeśli ludzie nie są bogatsi. Po prostu będą kupować mniej. Trzeba koniecznie ich opodatkować, najwyższa pora. Niestety przez obecne działania rodzime biznesy tego typu nie mają za bardzo szans się rozwinąć. To jest kalectwo Polski. Zobacz jak jest w Niemczech. Z nich powinniśmy od dawna brać przykład.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:33   #1236
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Mi się działania KOD bardzo, bardzo nie podobają. Ludzie wybrali, co wybrali w demokratycznych wyborach, trzeba teraz dać im się nacieszyć przez te cztery lata. Jak już dość zrażą do siebie Polaków, odsunąć w kolejnych demokratycznych wyborach. Ta cała szopka to mam wrażenie, że macki ludzi z mediów, którzy stracą dużą kasę, jak pan Lis i wielu na wysokich stołkach, którzy teraz z nich zlecą. Bo czy PiS, czy PO teraz będzie rządzić, to tak naprawdę ten sam cyrk dla zwykłych obywateli, ale dla tych "elit" z ogromnymi pensjami, to różnica ogromna. Ciemne masy są narzędziem w ich rękach. Wolę, żeby PiS rządzili tak, jak zostało im dane w demokratycznym kraju, a dostali te cztery lata, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że nie dali im porządzić i żeby narobili tyle bałaganu ile dadzą radę. Wtedy jest jakaś szansa, że za cztery lata znikną na zawsze. Niech będzie tak, jak trzeba z naszej strony. W Polsce jest demokracja i dlatego mieli szansę wygrać, dostać większość i dzięki temu mają rządy samodzielne. Kwintesencja demokracji. Niech teraz pokażą na co ich stać.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



Nie podniosą cen, bo ludzie nie znajdą nagle więcej kasy w portfelach. Tutaj są proste zależności, nie da się podnosić cen i mieć więcej zysku, jeśli ludzie nie są bogatsi. Po prostu będą kupować mniej. Trzeba koniecznie ich opodatkować, najwyższa pora. Niestety przez obecne działania rodzime biznesy tego typu nie mają za bardzo szans się rozwinąć. To jest kalectwo Polski. Zobacz jak jest w Niemczech. Z nich powinniśmy od dawna brać przykład.

Kto każe rodzinnym bisfnesom kłaść absurdalne ceny? Kupuje to na co mnie stać, jak towar "pod domem " kosztuje często gęsto 2x drożej to sorry ale nie. I to nie jest kwestia ich ciężkich rachunków.
Robiłam na słodyczach,sprzedawałam ciastka -ta sama firma - to samo opakowanie 1.80 na wagę max cena 3 zł u mnie pod domem 8.50 ... WTF?
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:40   #1237
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Przecież w wielu krajach są opodatkowane, np. w Niemczech i ciągle oferują wiele tanich produktów, czasem nawet taniej niż w Polsce, do tego lepiej płacą pracownikom. Jak im się to ciągle opłaca, a opodatkowaniu w Polsce już nie? Już Ty się nie martw, ciągną taką kasę, że i tak będzie im się opłacało.
Niektórzy ludzie nie rozumieją, że markety na całym świecie są opodatkowane i jeszcze tam jest taniej niż w PL. U nas zagraniczne sklepy nie płacą podatku (Polak z biznesem oczywiście musi) i jeszcze tak drogo. Drożej już nie będzie. Wszyscy już zapomnieli jak za PO podrożało jedzenie bo podwyższyli vat na jakieś tam produkty, już dokładnie nie pamiętam, na które. Więc ceny jedzenia mamy typowo skandynawskie (mam porównanie bo tam bywam).

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Kto każe rodzinnym bisfnesom kłaść absurdalne ceny? Kupuje to na co mnie stać, jak towar "pod domem " kosztuje często gęsto 2x drożej to sorry ale nie. I to nie jest kwestia ich ciężkich rachunków.
Robiłam na słodyczach,sprzedawałam ciastka -ta sama firma - to samo opakowanie 1.80 na wagę max cena 3 zł u mnie pod domem 8.50 ... WTF?
Bo Polski biznes musi płacić podatek itd a zagraniczne sklepy nie płacą. Dochodzi do tego jeszcze ZUS i inne popierdółki. Cena rośnie bo nie ma taryf ulgowych dla polskich przedsiębiorców tylko z zagranicy
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 09:49   #1238
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Mi się działania KOD bardzo, bardzo nie podobają. Ludzie wybrali, co wybrali w demokratycznych wyborach, trzeba teraz dać im się nacieszyć przez te cztery lata. Jak już dość zrażą do siebie Polaków, odsunąć w kolejnych demokratycznych wyborach. Ta cała szopka to mam wrażenie, że macki ludzi z mediów, którzy stracą dużą kasę, jak pan Lis i wielu na wysokich stołkach, którzy teraz z nich zlecą. Bo czy PiS, czy PO teraz będzie rządzić, to tak naprawdę ten sam cyrk dla zwykłych obywateli, ale dla tych "elit" z ogromnymi pensjami, to różnica ogromna. Ciemne masy są narzędziem w ich rękach. Wolę, żeby PiS rządzili tak, jak zostało im dane w demokratycznym kraju, a dostali te cztery lata, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że nie dali im porządzić i żeby narobili tyle bałaganu ile dadzą radę. Wtedy jest jakaś szansa, że za cztery lata znikną na zawsze. Niech będzie tak, jak trzeba z naszej strony. W Polsce jest demokracja i dlatego mieli szansę wygrać, dostać większość i dzięki temu mają rządy samodzielne. Kwintesencja demokracji. Niech teraz pokażą na co ich stać.
A ja nie. To, że zostali wybrani reprezentanci z takiej, a nie innej partii nie znaczy, że wolno im wszystko. Zresztą przecież mieli już kadencję i jakoś nie zostali pożegnani na zawsze.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:58   #1239
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;53830303]A ja nie. To, że zostali wybrani reprezentanci z takiej, a nie innej partii nie znaczy, że wolno im wszystko. Zresztą przecież mieli już kadencję i jakoś nie zostali pożegnani na zawsze.[/QUOTE]

Widocznie nie byli tacy źli . Tak na poważnie, to mieli raptem dwa lata i do tego trudną koalicję. Zdecydowanie nie mieli szans, żeby pokazać na co ich stać.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:01   #1240
mira80
Raczkowanie
 
Avatar mira80
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez LadyDeMadeline Pokaż wiadomość
Wszyscy już zapomnieli jak za PO podrożało jedzenie bo podwyższyli vat na jakieś tam produkty, już dokładnie nie pamiętam, na które.
A PiS chce wprowadzić 23% podatek na naukę języka (szkoły, kursy, podręczniki) i nikogo to nie razi? Może to ich jedyny sposób, by zatrzymać falę emigracji ;p
mira80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:11   #1241
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Jak się boicie że ceny pójdą w górę to zacznijcie kupować u naszych drobnych i średnich przedsiebiorców. Da się?
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 10:32   #1242
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
Czyli jeśli wielu profesorów prawa i instytucje zagraniczne uważają, że coś jest z działaniami naszego rządu nie tak, to wszyscy się mylą?
W mojej ocenie jest to strach przed lustracją (uczelnie) oraz przerażenie, że mogłaby się zatrzymać (lub nie daj Bóg nawet cofnąć) dalsza kolonizacja Polski (instytucje zagraniczne)
Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem PiS grzebie tam, gdzie nie powinien. Dlaczego nie zabierają się za realizację swojego programu? Jakiego wałka nie będą mogli przepchnąć przez trybunał?
Lustracja, której nigdy nie było dzięki grubej kresce, jest pierwszym krokiem do normalności. Niestety, tę blokuje trybunał, który powstał w czasie realnej komuny i m.inn. takie właśnie było jedno z jego zadań
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:33   #1243
lila_lila
Raczkowanie
 
Avatar lila_lila
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 72
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Widocznie nie byli tacy źli . Tak na poważnie, to mieli raptem dwa lata i do tego trudną koalicję. Zdecydowanie nie mieli szans, żeby pokazać na co ich stać.
No tak i dlatego nie zdążyli wybudować 3mln mieszkań
__________________
"Człowiek, który wydrapał słowo H*J na ścianie, przecież jest lepszym poetą od ciebie"
Marcin Świetlicki /Druga połowa/
lila_lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:55   #1244
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/pis-zm...ej,603751.html
Robi się ciekawie
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:58   #1245
lila_lila
Raczkowanie
 
Avatar lila_lila
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 72
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Cytat:
Rozwiązanie zasili kadry nowymi, wykwalifikowanymi pracownikami. Rząd musi oprzeć się na ludziach, którzy będą się utożsamiać z polityką rządu
__________________
"Człowiek, który wydrapał słowo H*J na ścianie, przecież jest lepszym poetą od ciebie"
Marcin Świetlicki /Druga połowa/
lila_lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:09   #1246
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Masakra. Oni nawet nie udają, że im zależy na czymś innym, niż władzy absolutnej.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:16   #1247
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

To jest niesamowite jak potraficie zrobić afere z niczego. Eksperci wypowiadają się optymistycznie o tej ustawie na wzór francuski
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:19   #1248
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Nie znajduję niczego radosnego w nowelizacji, która kasuje wymogi kompetencyjne pracowników służby cywilnej. Trzeba być lekko zamglonym, żeby się z tego cieszyć.
Tzn. trolle się cieszą.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:27   #1249
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Prseciwnie wręcz ona wymaga kompetencji od pracowników
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 11:29   #1250
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Nie znajduję niczego radosnego w nowelizacji, która kasuje wymogi kompetencyjne pracowników służby cywilnej. Trzeba być lekko zamglonym, żeby się z tego cieszyć.
Tzn. trolle się cieszą.
Mam tak samo...pęd ku władzy absolutnej na pewno
Choinka, Prezes nie żartował z drugimi Węgrami...

Opinia Prezesa SN o projekcie zmian
http://www.sn.pl/aktualnosci/SitePag...ame=Wydarzenia

http://wyborcza.pl/1,75478,19351324,....html#BoxGWImg
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:31   #1251
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez LadyDeMadeline Pokaż wiadomość
Niektórzy ludzie nie rozumieją, że markety na całym świecie są opodatkowane i jeszcze tam jest taniej niż w PL. U nas zagraniczne sklepy nie płacą podatku (Polak z biznesem oczywiście musi) i jeszcze tak drogo. Drożej już nie będzie. Wszyscy już zapomnieli jak za PO podrożało jedzenie bo podwyższyli vat na jakieś tam produkty, już dokładnie nie pamiętam, na które. Więc ceny jedzenia mamy typowo skandynawskie (mam porównanie bo tam bywam).

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------



Bo Polski biznes musi płacić podatek itd a zagraniczne sklepy nie płacą. Dochodzi do tego jeszcze ZUS i inne popierdółki. Cena rośnie bo nie ma taryf ulgowych dla polskich przedsiębiorców tylko z zagranicy
Ta dlatego w innym sklepie pod domem są za max.3-4 zł Serio zastanów się co mówisz. Czasami myślę, że nie bez powodu masz taki awatar.
[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;53830303]A ja nie. To, że zostali wybrani reprezentanci z takiej, a nie innej partii nie znaczy, że wolno im wszystko. Zresztą przecież mieli już kadencję i jakoś nie zostali pożegnani na zawsze.[/QUOTE]
Otóż to.
Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Widocznie nie byli tacy źli . Tak na poważnie, to mieli raptem dwa lata i do tego trudną koalicję. Zdecydowanie nie mieli szans, żeby pokazać na co ich stać.
Z tego co ja pamiętam to siedzieli na 4 i nie robili nic w naszym kraju jednie L.K uratował Gruzję przed Putinem .
Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
A PiS chce wprowadzić 23% podatek na naukę języka (szkoły, kursy, podręczniki) i nikogo to nie razi? Może to ich jedyny sposób, by zatrzymać falę emigracji ;p
Haha
Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Jak się boicie że ceny pójdą w górę to zacznijcie kupować u naszych drobnych i średnich przedsiebiorców. Da się?
Nie da się, nie będę moich pieniędzy wygodnej paniusi pchać w szufladkę.
Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Nie znajduję niczego radosnego w nowelizacji, która kasuje wymogi kompetencyjne pracowników służby cywilnej. Trzeba być lekko zamglonym, żeby się z tego cieszyć.
Tzn. trolle się cieszą.
Osoby, które nie mają pojęcia nawet bladego o przepisach się będą cieszyć bo PIS tak przedstawia swoje pomysły, że brzmią pięknie Tylko mają drugie dno o którym większość jego elektoratu nie wie. Bo nie zna prawa.

Edytowane przez MalarskiSen
Czas edycji: 2015-12-17 o 11:32 Powód: Reforma wypowiedzi.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:34   #1252
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Jak.sobie chcesz Malarko, możesz pchać niemcom
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:35   #1253
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Podatek od hipermarketów uderzy we wszystkich...ma być od powierzchni ponad 250 metrow, więc chiociążby warsztaty samochodowe zapłacą. Jeśli szanowne PiS uważa,że pieniądze z tego w linii prostej przejdą na 500 zł na każde dziecko, to oni mają mniejsze pojęcie o ekonomii niż ja...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:36   #1254
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Masakra. Oni nawet nie udają, że im zależy na czymś innym, niż władzy absolutnej.
Mnie takie podejście nie dziwi po wysłuchaniu szokującego wywiadu z panem Sumlińskim:
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg
Przypominam, że choć media głównego nurtu robiły z pana Sumlińskiego oszołoma, jak i służby przygotowały odpowiednią prowokację, aby go zniszczyć, to wczoraj sąd uznał Sumlińskiego za osobę wiarygodną ( w przeciwieństwie do Komorowskiego) i uwolnił go z zarzutów.
Czas się zastanowić jak można sprzątnąć tę stajnię Augiasza. Czy to w ogóle jest wykonalne?
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:39   #1255
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Jak.sobie chcesz Malarko, możesz pchać niemcom
A i pewnie ! Przynajmniej mogę sobie kupić ciastka za 1.80 za 100 g a nie za 8,50 a wieczorkiem skoczyć i rozłożyć towar, pani ze sklepu spod domu się zesfra prędzej niż zatrudni chociażby 2 osoby Mimo cen, którymi rachunki sobie odbija
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:43   #1256
Monka543
Raczkowanie
 
Avatar Monka543
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 442
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Najbardziej zastanawiające jest to, jakie ustawy planuje PiS, skoro tak strasznie boi się TK , że próbuje się go pozbyć... Bo w bajeczki, że "na pewno" TK zablokuje 500zł na dziecko to ja nie wierzę...
A co do samej ustawy - SN dobitnie podkreślił wszystkie największe zarzuty, które można podnieść wobec tego projektu...
Monka543 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:46   #1257
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Monka543 Pokaż wiadomość
Najbardziej zastanawiające jest to, jakie ustawy planuje PiS, skoro tak strasznie boi się TK , że próbuje się go pozbyć... Bo w bajeczki, że "na pewno" TK zablokuje 500zł na dziecko to ja nie wierzę...
A co do samej ustawy - SN dobitnie podkreślił wszystkie największe zarzuty, które można podnieść wobec tego projektu...
Ja tam czuję, że ten rząd się rozwiąże. Tu się takie jaja dzieją , że masakra.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:52   #1258
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
To jest niesamowite jak potraficie zrobić afere z niczego. Eksperci wypowiadają się optymistycznie o tej ustawie na wzór francuski
Jakieś przykłady/argumenty?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:53   #1259
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

A jakby ciasteczko kosztowało 2zł, a w markecie 2,50 po dolozeniu podatku to gdzie byś kupiła?
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:58   #1260
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
A jakby ciasteczko kosztowało 2zł, a w markecie 2,50 po dolozeniu podatku to gdzie byś kupiła?
Najpierw pokaż mi sytuację, że w markecie będzie drożej skoro 100 g w markecie to 1,80 a w sklepie pod domkiem 8,50 więc nawet po podatku w markecie będzie taniej
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 17:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.