Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: według mnie najlepszą lokówką jest
Lokówka spiralna BAB 2335E 0 0%
Lokówka babyliss PRO 0 0%
Lokówka ceramiczna do włosów Vidal Sassoon 1 100,00%
Wigo; Profesjonalna lokówka o średnicy 40 mm 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 20:59   #1261
gossipgirlserena
Raczkowanie
 
Avatar gossipgirlserena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 48
Dot.: Gruba lokówka do włosów

tez sie strasznie napalilam na ta lokówke Hot tools tylko jest jeden problem. cena wysylki ze stanów z ebay jest taka sama jak zena tej lokówki wiec cos okolo 130 zl. W polsce niestety nie mozna ich dostac:P
gossipgirlserena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 18:58   #1262
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Lokówki, falownice itp. - wątek zbiorczy

Witam.
Od jakiegoś czasu myślałam o zakupie falownicy. I dziś w moje ręce trafiło takie urządzenie. Ma 3 wymienne nakładki - falownice, lokówkę stożkową z taka spiralka oaz normalna lokówkę (grubsza).
Powiem wam ze loki wyszly cudne od 1 uzycia. Falownica robi je szybka, a ta stozkowa cos ala sprezynki. I cena byla dobra bo ostatnio u fryzjera za loki lokowka stozkowa dalam 70zł!
Polecam wszystkim bo warto!
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:27   #1263
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: lokówka remington średnica 38mm

Cytat:
Napisane przez Baskinia Pokaż wiadomość
Czy ktoś też takie miał problemy z tą lokówką?
Czy macie na myśli lokówkę Ci151 z linii Protect&Shine?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:02   #1264
ankawilk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Exclamation Spiralna lokówka ceramiczna babyliss-

siemka czy ktos z was ma ta http://allegro.pl/item580457069_hit_...s.html#gallery lokoweczke do wlosow?? czy jest ona dobra na wlosy nie podatne na krecenie? mam proste ciezkie wlosy i szukam lokowki i zastanwiam sie nad ta prosze opinie
ankawilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:04   #1265
Justyna15
Raczkowanie
 
Avatar Justyna15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 32
Dot.: Spiralna lokówka ceramiczna babyliss-

niestety nie miałam do czynienia z tą lokówką, ale polecam ci kręcenie prostownicą ( jeśli ją posiadasz). Nie jest wcale gorsza od lokówki a loczki wychodzą takie jakie chcesz ( w zależności jakim sposobem newijasz).
Justyna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:23   #1266
nata2903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Spiralna lokówka ceramiczna babyliss-

babyliss to napewno bardzo dobra firma jeśli chodzi o produkty do włosów zajmuje się tym długo a z tego co rozmawiałam z klientami to byli zadowoleni z produktów tej firmy!
nata2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:30   #1267
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Lokówki, falownice itp. - wątek zbiorczy

Jestem zmuszona oddać swoją ukochaną rowentę brush activ na gwarancji w związku z tym muszę kupić coś w zastępstwo aż wróci moja rowenta, później to coś przejmie moja mama w związku z czym, z racji tego, że mama ma włosy krótkie, a ja średnie szukam czegoś w miarę uniwersalnego i odrobinę tańszego niż brush activ. Myslałam o czymś takim http://www.allegro.pl/item577462542_...3_lata_gw.html
ale czy to się nada i do włosów krótkich i do podkręcenia włosów średnich?? Jak to w ogóle działa - mam włosy proste jak drut więc nie potrzeba mi prostownicy, ale raczej czegoś co je lekko podkręci. Proszę o porady.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 18:48   #1268
wandaanna80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Spiralna lokówka ceramiczna babyliss-

Nie znam lokówek Babyliss ale mogę powiedzieć, że marka bardzo się popsuła. Kiedyś miałam suszarkę tej firmy i byłam zadowolona i z tego powodu kupiłam prostownicę, no i niestety z płytek zeszła powłoka ceramiczna po 3 miesiącach. Reklamacji nie uznali bo ponoć źle ją używałam!
wandaanna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 16:44   #1269
aga123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Lokówka spiralna

jeżeli nikt nie korzystał to moze dziewczyny wiecie jakie robi loki??
gruby skręt czy sprężynki
aga123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 10:04   #1270
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Lokówka spiralna

Cytat:
Napisane przez aga123 Pokaż wiadomość
jeżeli nikt nie korzystał to moze dziewczyny wiecie jakie robi loki??
gruby skręt czy sprężynki
Taka jak na zdjęciach raczej robi takie grubsze spirale...
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:59   #1271
pieces_of_you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 16
Dot.: Lokówka spiralna

ja mam taką i jestem z niej zadowolona ;]
jest świetna

mam z regulacją..
mogę robić i duże loki i małe spirale ;p
pieces_of_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 18:28   #1272
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Lokówka spiralna

Cytat:
Napisane przez pieces_of_you Pokaż wiadomość
ja mam taką i jestem z niej zadowolona ;]
jest świetna

mam z regulacją..
mogę robić i duże loki i małe spirale ;p
A z jakiej firmy i jaki model??
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:23   #1273
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Lokówka spiralna

Ja mam tą z pierwszego zdjęcia, Babyliss. Nie jestem z niej zadowolona =/ Loki są ładne dopiero jak się trochę rozwalą i to też nie zawsze, no a poza tym to ta lokówka strasznie wplątuje się we włosy i w rezultacie sporo ich wyrywa. Zaluje ze nie kupilam zwykłej albo stożkowej.
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:38   #1274
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Lokówka spiralna

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Ja mam tą z pierwszego zdjęcia, Babyliss. Nie jestem z niej zadowolona =/ Loki są ładne dopiero jak się trochę rozwalą i to też nie zawsze, no a poza tym to ta lokówka strasznie wplątuje się we włosy i w rezultacie sporo ich wyrywa. Zaluje ze nie kupilam zwykłej albo stożkowej.
Myślisz że stożkowa byłaby lepsza?? Bo mi ogólnie zalezy na takich grubszych spiralach a nie wiem własciwie jaki efekt byłby po stożkowej....
Ja z reszta przede wszystkim musze mieć taką o dużej mocy, bo moje własy sukcesywnie zawsze się prostują....

elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 13:33   #1275
pieces_of_you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 16
Dot.: Lokówka spiralna

Ja mam BaByliss nr.90067

cudo*
pieces_of_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:06   #1276
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Lokówka spiralna

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
Myślisz że stożkowa byłaby lepsza?? Bo mi ogólnie zalezy na takich grubszych spiralach a nie wiem własciwie jaki efekt byłby po stożkowej....
Ja z reszta przede wszystkim musze mieć taką o dużej mocy, bo moje własy sukcesywnie zawsze się prostują....

Hmm ja kręcę włosy rzadko, czesciej chodze w prostych wiec nie znam sie az tak na lokówkach ale pamietam jak fryzjerka robila mi loki stozkowa i byly ladniejsze. Bo po tej spiralnej zamiast delikatnie opadać one sterczą bo na całej długości srednica loka jest taka sama. Tyle ze moje wlosy nie sa wycieniowane - moze to tez ma znaczenie. Dzisiaj zakrecilam ok 13:00 i dopiero teraz moge ja popsikac lakierem, jak sie wyprostowaly ^^ wczesniej jak zwykle mialam babcine loczki =)
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 16:35   #1277
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Lokówka spiralna

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Hmm ja kręcę włosy rzadko, czesciej chodze w prostych wiec nie znam sie az tak na lokówkach ale pamietam jak fryzjerka robila mi loki stozkowa i byly ladniejsze. Bo po tej spiralnej zamiast delikatnie opadać one sterczą bo na całej długości srednica loka jest taka sama. Tyle ze moje wlosy nie sa wycieniowane - moze to tez ma znaczenie. Dzisiaj zakrecilam ok 13:00 i dopiero teraz moge ja popsikac lakierem, jak sie wyprostowaly ^^ wczesniej jak zwykle mialam babcine loczki =)
Ja też bardzo rzadko korzystam, ale jak już to chciałabym miec coś fajnego..... Poza tym tak sobie myśle, a może ty po prostu powinnaś krócej trzymać te włosy na lokówce skoro sa takie sztywne.....
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 18:28   #1278
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Question Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

Hej!
Zawsze coś przyciągało mnie we wlosach kręconych, gdy wszyscy na około niszczyli je na prostownicy. Nie miałam jeszcze lokówki, ale niedługo będę sie nią posługiwać, więc prosiłabym was, kochane, o pomoc w jej obsłudze. Oczywiście wiem, że będzie zamieszczona instrukcja obsługi, lecz może znacie jakieś triki, lub macie prywatne porady w kręceniu włosów??
Z góry wielkie dzięki za pomoc =*
tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 18:29   #1279
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Question Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

Hej!
Zawsze coś przyciągało mnie we wlosach kręconych, gdy wszyscy na około niszczyli je na prostownicy. Nie miałam jeszcze lokówki, ale niedługo będę sie nią posługiwać, więc prosiłabym was, kochane, o pomoc w jej obsłudze. Oczywiście wiem, że będzie zamieszczona instrukcja obsługi, lecz może znacie jakieś triki, lub macie prywatne porady w kręceniu włosów??
Z góry wielkie dzięki za pomoc =*
tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 20:29   #1280
Madzia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

czesc ale chodzi Ci o loczki??czy poprostu takie sobie krecone??jezeli masz dosc dlugie włoski to mysle że papiloty ładnie by wyszły nie niszcza włosów..Ale dość duży efekty daje "mokra włoszka '' włosy sa kręcone ..ale za to wymagaja pielegnacji bo beda osłabione..mam nadzieje ze moja rada na cos sie przyda
Madzia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 13:26   #1281
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Lokówka spiralna

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo rzadko korzystam, ale jak już to chciałabym miec coś fajnego..... Poza tym tak sobie myśle, a może ty po prostu powinnaś krócej trzymać te włosy na lokówce skoro sa takie sztywne.....
Ja tylko zawijam i od razu puszczam, az strach myslec co mialaym na glowie gdybym trzymala dluzej ^^ a wlosy nie sa sztywne, maja po prostu nieladny ksztalt =) mysle ze jeslli masz cienkie, dlugie i wycieniowane wlosy to mozesz uzyskac ladny efekt spiralna ale loczki beda bardzo wyrazne, ja wole delikatniejszy i bardziej naturalny efekt =)
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 13:41   #1282
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Lokówka spiralna

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Ja tylko zawijam i od razu puszczam, az strach myslec co mialaym na glowie gdybym trzymala dluzej ^^ a wlosy nie sa sztywne, maja po prostu nieladny ksztalt =) mysle ze jeslli masz cienkie, dlugie i wycieniowane wlosy to mozesz uzyskac ladny efekt spiralna ale loczki beda bardzo wyrazne, ja wole delikatniejszy i bardziej naturalny efekt =)
No właśnie nie.... Ja mam włosy nie cieniowane, długie do pasa i z natury proste.... Poza tym własnie dość szybko się prostują jak je zakręce.... Hmmm najfajniej to by było potestować takie lokówki i wybrać tą która daje nam ten efekt o który nam chodzi xD hehe
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 14:40   #1283
funiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

Hej!
Po pierwsze, gratuluję rozpoczęcia przygody z lokówką
Podstawą do opanowania jej obsługi jest cierpliwość Początki pewnie nie będą łatwe, włosy będą Ci się w nią plątać, nie zaczniesz kręcić i w połowie stwierdzisz że już Ci się nie chce, albo zajmie Ci to 1,5 godziny :P Ale już po kilku użyciach powinnaś dojść do wprawy. Metody kręcenia włosów lokówką różne, zależą od długości i gęstości włosów, rodzaju lokówki i rezultatu który się chce osiągnąć. Można kręcić całe włosy, końcówki, lekko podkręcić, pofalować, co tylko sobie wymyślisz Ja przeważnie kręcę całe włosy i biorę po prostu pasmo po paśmie, psikam lakierem albo nakładam piankę i nakręcam, czekam ok 10 sek. i odkręcam i jest loczek Można też sobie podzielić włosy związując najpierw górą część i pokręcić dół, potem stopniowo wypuszczać te z góry, wtedy łatwiej jest nic nie pominąć. No i najtrudniej oczywiście jest kręcić włosy z tyłu głowy, ale to też można opanować różne metody, ja przeważnie dzielę całe włosy na dwie częśli (lewa i prawa :P ) i kręce je po całości, wtedy te z tyłu też są pokręcone i na koniec poprawiam u góry z tyłu. To tyle ogólnych informacji, szczegółowe rady dotyczące konkretnych fryzur i efektów znajdziesz tu na forum
funiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 16:54   #1284
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Lokówka spiralna

Ja też poszukuję dobrej lokówki spiralnej....
Dziewczyny doradźcie, który model wybrać. Myślałam o firmie Babyliss
Zależy mi na grubych, większych spiralkach
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 00:30   #1285
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

Lokówka też niszczy włosy

Ja właśnie od kilku tygodni zastanawiam się jaką kupić. Wiem, że na pewno nie chcę zwykłej metalowej Zdecyduję się albo na BaByliss tą z wyświetlaczem albo na Braun EC2, ale jakoś bardziej ufam firmie tej pierwszej...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 15:02   #1286
Mokina
Przyczajenie
 
Avatar Mokina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

Dużo zależy też od rozmiaru lokówki - im grubsza tym luźniejsze loki wychodzą albo fale. Ja bardzo rzadko używam lokówki więc kręcenie włosów zajmuje mi około godziny, ale myślę że jak dojdziesz do wprawy to w 15 minut będziesz gotowa powodzenia
Mokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 15:26   #1287
Bozencia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Gruba lokówka do włosów

Ja również niedawno sobie kupiłam lokówkę Remingtona o średnicy 38 mm i po pierwszym nakręceniu byłam rozczarowana ... ale znalazłam filmik na którym jest pokazane jak nakręcać włosy na lokówkę i od tego zależny efekt ostateczny: http://lula.pl/lula/1,89887,5640125,..._lokowka_.html
Bozencia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 16:38   #1288
yamin
Raczkowanie
 
Avatar yamin
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 63
GG do yamin Send a message via Skype™ to yamin
Dot.: Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

hm, no takze zastanawiam się na kupnem lokóweczki bo mam hopla na punkcie loczków *marzyciel* tylko, poradzcie mi moje drogie jakie odzywki czy maseczki uzywac i po czy przed? bo nie chce strasznie zniszczyc włosków :<
__________________
,,Do mnie mów bo ja chcę twoje słowa jeść.
Do mnie mów bo tak najsłodsza staję się."
yamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:16   #1289
funiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

Dobrze jest używać jakiejś odżywki i maseczki nawilżającej, bo lokówka wysusza włosy. Ja kręcę prawie codziennie od jakichś 1,5 - 2 lat i moje włosy są w bardzo dobrym stanie
A lokówkę mam z Remingtona, natomiast z Babyliss mam termoloki - też świetna sprawa
funiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:18   #1290
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Lokówka; rady, ciekawostki, newsy...

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:18
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 12:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.