Jesienne Mamy 2007 cz. II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 12:25   #1261
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
My dziś z Blanka szalałysmy na zakupach))

Jutro wiecej napisze bo dzis winko z tz


Milego wieczoru mamusie
Slicznie sie prezentuje na zakupach i te okularki fiu fiu...

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
czeeeeśc wam
ja się piszę na spotkanko
warszawe troche znam mi może być i arkadia i złote tarasy wsio rawno
aha Ivy mozemy razem pojechać :P
a co u nas jakoś leci pomału
daję już małej zupki ktore jej jakoś mało posmakowały nie wiedzieć czemu hmmm ale podejrzewam ze akurat dziasla ją swedzialy bo nie miala ochoty na jedzenie jak i na mleko
ale cos popatrzylam ze jakas troszkę obsypana i nie wiem czy to od deserkow
na razie odstawie na kilka dni i zobaczymy
ale muszę się wybrac do alergologa dla swietego spokoju
nie nadrobie tych wszystkich stron
pozdrawiam was serdecznie
joasiah fajnie ze wpadłaś, podeslij jakies fotki małej...

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
chrzciny juz za nami............. wszystko bylo ok, z jednym ale. Zamowilam fotografa na19 (zdjecia studyjne) i fotograf nas olal i nie przyszedl. Zaklad(tuz przy kosciele) zamkniety, fakt spoznilismy sie, ale 5 minut!
Ja pojde tam w poniedzialek , to taka awanture zrobie!!!!!!!!!! A jak nie bedzie chcial oddac kasy(bylo juz zaplacone), to normalnie pojde na policje!

na ta chwile, mam malo zdjec- na tym jest moja siostra z dziecmi
Fotograf do ostrzału...oj poniedziałek bedzie sądny
Maćko jak aniołek w tym bialym ubranku...

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
jakby któraś chciała mam sukienke i płszczyk z czapeczką do chrztu po Zuzi, nadaje sie tez na inne okazje, wrzucam fotki Zuzi w tej kreacji - miała na sobie tylko do chrztu
Mała cudnie wygladała
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2008-03-16 o 14:14
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:56   #1262
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

pysiam dzięki

to dorzucam jeszcze fotkę z moim mężem, jakby , któraś z was chciała taką sukienkę i płaszczyk, to piszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mąż.JPG (24,7 KB, 36 załadowań)
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:17   #1263
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
pysiam dzięki

to dorzucam jeszcze fotkę z moim mężem, jakby , któraś z was chciała taką sukienkę i płaszczyk, to piszcie
Fajna fotka...
My z Kubą za propozycję dziękujemy...Kuba kiecki lubi, ale oglądać, nie chodzić
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 15:01   #1264
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

eszeweria a za ile bys chciała?? bo koleżanka szuka ale na 11 mcy to dobre bedzie jaki to rozmiarek?

Ivy ale o ile dobrze doczytałam to piszesz sie na drugi termin ja tak samo i o ile pamietam to do Lublina jedziesz na święta
dokładnie mówiłam o drugim terminie bo jednak weekend bardziej mi pasuje niż środek tygodnia

wkleje parę zdjątek Zuzi potem
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 15:35   #1265
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dokładnie Zuzia miała 11 miesiecy jak ją chrzcilismy - rozmiar 80, długośc sukienusi 51,5 cm od ramienia a płaszczyk 54cm
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 16:51   #1266
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość

wkleje parę zdjątek Zuzi potem
To czekamy na fotki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 16:54   #1267
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6920057]O ktorej godzinie sie spotykamy 25 marca??? Pasuje Wam okolo godz 12.30-13 [/quote]
Mi pasuje
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 17:03   #1268
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6920129]To dobrze, Pysiu
My planowo powinnismy byc na Centralnym o 11.15, ale wiadomo jak to jest, plus Oli Do Arkadii raczej pojdziemy pieszo ew. tramwajem, taxi odpada, bo nie bedziemy miec fotelika dla Olusia, a po prawie 4-godzinnej jezdzie pociagiem chetnie pospacerujemy (w oparach spalin )[/quote]

Skarbie, ale na piechotę to daleko...nie polecam ...umęczycie się tylko to ok.6-7 przystanków tramwajowych z dw.centalnego.

O ile się nie mylę to masz z dworca jeden tramwaj bez przesiadki do Arkadii tj 17. Trzeba wysiadać na Rondo Radosława.

p.s sprawdziłam :
http://www.ztm.waw.pl/baza/20080317/17/TO-ZR4.HTM
Tak dojedziesz 17 jedzie do Arkadii ok 12 minut.
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 17:14   #1269
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

jakie spotkanie??????????????/
__________________
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 17:16   #1270
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

mi też pasuje
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 17:17   #1271
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
jakie spotkanie??????????????/
Szabat czarowic hehe

Przyłącz się...zapraszamy.. .
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 17:55   #1272
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

witam!
to a tez jestem okropna i karmie moje dziecko głównie słoiczkami. czasem gotuje jej zupki ale niezbyt często.
no i oczywieście podkarmiam ja wszystkim co ja jem bo jej az slina cieknie i inaczej sie nie da.

dzis zakupilismy nowa wiosenna kurteczke bo tż kupił czapke no i trzeba bylo kurteczke dopasować.bo tz wybrał niebieska czapke( Ruch Chorzów) a my kurteczki mamy różowe.

no i fotki po dzisiejszych zakupach o wczorajszy przeglad prasy.

udanego spotkanka wam zycze i ładnej pogody.

motylku- pogody to zazdroszczę.

bianka- okulary super!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00417.JPG (27,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00418.JPG (26,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02649.JPG (54,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02650.JPG (49,3 KB, 10 załadowań)
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 17:59   #1273
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dorka... fajne fotki
Pierwszy raz widzę by ktoś przeglądal prasęoczyma, rękoma i stopami
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 18:01   #1274
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Dorka... fajne fotki
Pierwszy raz widzę by ktoś przeglądal prasęoczyma, rękoma i stopami
i jeszcze sparawdza czy do jedzenia sie nadaje
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 18:25   #1275
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Sylwia facet fotograf do odstrzalu natychmiastowego!Zrob mu taka awanture zeby sobie popamietal do konca zycia.A zdjecie z rodzinka SLICZNE. Twoja siostra to mlodziutka. Chyba jest mala roznica wieku miedzy wami?
dzieki dziewczyny za pocieszenie
siostra jest starsza o 13 lat

Wiecie co, chec zglosic tego fotografa do powiatowego rzecznika praw konsumenta
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 18:36   #1276
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
Ivy ale o ile dobrze doczytałam to piszesz sie na drugi termin ja tak samo i o ile pamietam to do Lublina jedziesz na święta
dokładnie mówiłam o drugim terminie bo jednak weekend bardziej mi pasuje niż środek tygodnia
A ja zrozumiałam, że w marcu jedziesz na zlot

Byłoby super razem jechać . Czy dobrze rozumiem, że mogłabym się z Tobą zabrać?
Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
Jak tylko Mikołaj zasnął - wziełam garśc mikroelemntów, bo piję głównie kawę - 2 kapsułki centrum, 3 szt. magnezu i urosept na oczyszczenie dróg moczowych, wypiłam 2 szklanki wody, ubrałam buty sportowe i 15 minut biegu -troche wybiegałam ten stres ale tylko trochę - dziś będę piła tylko wodę, jak sie otrząsnę po tym upiornym poranku to się wezmę za sprzątanie tego burdelu
Fajny sajgon , Eszeweria, Ty lepiej przystopuj z tą kawą, szkoda organizmu, potem przecież łykasz sztuczne witaminy. Córeczka ślicznie wyglądała w tym stroju.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 19:01   #1277
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Dzięki Piossy, no coś Ty, ja sobie tak zażartowałam, może też bym pogotowała dla Majki zupki, ale nie mam niestety żadnego pewnego źródła dobrego mięska, a słyszałam, że jeśli tak jest to lepiej dawać te w słoiczkach, bo przynajmiej są przebadane...
Jeśli chodzi o mleko modyfikowane, to jakie dajesz? Ostanio jak byłam u pediatry to zaproponowała mi Nutramigen, tak na wszelki wypadek, gdyby moje cycki już nie wyrabiały normy ,ale w końcu nie wykupiłam, bratowa mówi, że Nutramigen jest wstrętny...
Nutramigen śmierdzi sianem, ale w odróżnieniu do Bebilonu Pepti nie uczula Michała. Jemu oczywiście smakuje, bo chyba nie ma czegoś takiego czego by nie lubił... Co prawda oprócz mleka modyfikowanego nic nie jadł, ale wszelkie witaminy i lekarstwa wcina ze smakiem.


Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
nie stety nie mam czasu by was poczytać- u mnie sajgon - Zuzia zrobiła taki burdel w domu ze brak słów jakby ktoś bombę podrzucił, a teraz drą się w niebogłosy - musiałam wyjśc z do grugiego pokoju, mąz został z dzieciakami, musiałam wyjśc bo podusiłabym towarzystwo - ale jestem wsciekła - kilka dni sprzątania na darmo, firanki poobrywane, Zuzia po zjedzeniu czekolady wysmarowała łapami okno i do tego wszędzie porozrzucane zabawki, jak dawałam małemu jeśc to Zuzia powywalała ubranka ze swojej szafki i prasowanie tez na darmo - koszmar - jestem wsciekła, nie wróce tam dopóki się nie uspokoję bo.....
Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
Mój mąż, wyczuł, że ze mną coś złego się dzieje i zapakował Zuzie do samochodu i pojechali do jego rodziców - szkoda że nie zabrał Mikołaja... a w domu sajgon, nie wiem czy do wieczora bedę wstanie to ogarnąć

Zrobiłam fotki to jakiś koszmar - dwa pokoje tak mi urządziła, wstała po cichu i ani mnie ani męża nie obudziła i robiła sajgon a do konczyła go jak juz wstalismy - człowiek nie jest wstanie za nią nadążyć...jak się cieszę jutro jedzie do żłobka
Oj, mój syn dostałby lanie za coś takiego. Nie jestem za biciem, ale czasami nic innego nie pomaga. Na pewno byłaby kara i sprzątanie. Ja od najmłodszych lat uczyłam syna, że jak nabroi to sam ma naprawić szkody nawet jeśli miałoby to trwać cały dzień. Jak jej nie nauczysz ponosić konsekwencji własnych poczynań to będziesz miała ciężko.

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6920057]
O ktorej godzinie sie spotykamy 25 marca??? Pasuje Wam okolo godz 12.30-13 [/QUOTE]
Mi pasuje ale na krótko. Muszę Kacpra ze szkoły odebrać koło 14.00.
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 20:26   #1278
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Nutramigen śmierdzi sianem, ale w odróżnieniu do Bebilonu Pepti nie uczula Michała. Jemu oczywiście smakuje, bo chyba nie ma czegoś takiego czego by nie lubił... Co prawda oprócz mleka modyfikowanego nic nie jadł, ale wszelkie witaminy i lekarstwa wcina ze smakiem

Majka tez lubi lekarstwa a Cebion Multi po prostu uwielbia jak jej daję to aż piszczy, tak jej smakuje. A z tym mlekiem modyfikowanym to się poważnie zastanawiam, bo teraz mam dużo swojego i może jednak warto jeszcze zarywać noce, póki nie pracuję, dla dobra dziecka...
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 20:33   #1279
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Hej to ja.
Pucka śpi. Mało spała w ciagu dnia, wieczorem taki paczek się jej załączył, że mi nerwy też puściły. Obie beczałysmy. Mi dodatkowo tusz "wpadł" do oka, piekło i szczypało....
Teraz jest cisza spokój, tż pewnie ściagnie ok 23. Pojechał tak w ogóle do tego Wro po drzwi, którymi przybrał ten biedny przystanek. Wiecie o czym mówię ?
Pytałam go jak to się stało, to powiedział, że tam była dziura i tak jakoś przyhaczył górą, a Ducato jest wysokie. Mechanik powiedział, że bardziej opłaca sie kupić za 400 zł nowe drzwi niż klepać i malować.
Czyli jutro idę na zakupy. Skoro jego niefrasobliwość tyle kosztowała, to moje przyjemności też moga tyle kosztować. A co sprawiedliwość musi być po mojej stronie
Ostatnio mi na główkę padło. W piątek kupowałam w salonie nowy telefon. Oczywiście w specjalnej promocji dla stałych klientów płaciłam tylko 29 zł, ale zgubiłam paragon. Pewnie przypadkowo sprzatajac wszystkie metki i reklamówki z zakupów wywaliłam go do kosza. Jutro idę podbic gwarancję. Czy jest potrzebny ten nieszczęsny paragon? Zaś trzeba będzie pościemniac.
Dobranoc Mamusie. Buziaki
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 21:06   #1280
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
P.S. Kilka fotek zmęczonego zabawą śpiocha

Słodko śpi Kubuś, widzę, że nie lub sypiać sam zawsze coś musi mieć pod ręką


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Skład zupki: marchew, seler (odrobina) i królik. Mięso zawsze gotuje się w oddzielnym garnku, a wywar spod jarzyn służy do rozcieńczenia zupki. Porządnie trzeba zblenderować (jak ja kocham to urządzenie).

Ivy jak blenderujesz to nie ma w ogóle grudek?? Jest tak ?gładka? zupka jak ze słoiczków? Ja nie mam blendera, mam taką końcówkę do miksera z nożami, ale jak potraktuje warzywa tą końcówką nie jest ona jednolitej konsystencji zdarzają się grudki, i wtedy muszę jeszcze przecierać przez sitko Do tego jak dodałam mięso to robią się takie nitki, a jak je przecieram to zostaje na sitku, co się mija z celem, bo staje się zupka z mięsem bez mięsa


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Wklejam dzisiejsze zdjecia Maxa w nowym nakryciu glowy

Fajowo Maxiu wygląda w kapeluszu.


[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6912081]Za nami debiut miesny, czyli warzywa z kurczakiem bylo pycha, Oli polykal w locie, sama tez sprobowalam resztek z panskiego stolu, nawet, nawet teraz szpinak czeka [/QUOTE]


Gratulujemy udanego debiutu, dobrze że Oliemu smakowało.


Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
My dziś z Blanka szalałysmy na zakupach))

Jutro wiecej napisze bo dzis winko z tz


Milego wieczoru mamusie

Balanka super prezentuje się w tych okularach, pasują do małej śmieszki


Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
chrzciny juz za nami............. wszystko bylo ok, z jednym ale. Zamowilam fotografa na19 (zdjecia studyjne) i fotograf nas olal i nie przyszedl. Zaklad(tuz przy kosciele) zamkniety, fakt spoznilismy sie, ale 5 minut!
Ja pojde tam w poniedzialek , to taka awanture zrobie!!!!!!!!!! A jak nie bedzie chcial oddac kasy(bylo juz zaplacone), to normalnie pojde na policje!

na ta chwile, mam malo zdjec- na tym jest moja siostra z dziecmi

Na fotografa też bym była mega wkurzona, jakiś chory facet, idź i zrób z nim porządek.
Ślicznie Maciuś wyglądał, bardzo fajny z niego chłopczyk.


Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
jakby któraś chciała mam sukienke i płszczyk z czapeczką do chrztu po Zuzi, nadaje sie tez na inne okazje, wrzucam fotki Zuzi w tej kreacji - miała na sobie tylko do chrztu

Zuzia ślicznie wyglądała na swoich chrzcinach, bardzo ładne zdjęcia.


Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
dzis zakupilismy nowa wiosenna kurteczke bo tż kupił czapke no i trzeba bylo kurteczke dopasować.bo tz wybrał niebieska czapke( Ruch Chorzów) a my kurteczki mamy różowe.

no i fotki po dzisiejszych zakupach o wczorajszy przeglad prasy.

Klaudia dostała bardzo ładna kurteczkę, a gazeta wyczytana ze wszystkich stron.


Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Majka tez lubi lekarstwa a Cebion Multi po prostu uwielbia jak jej daję to aż piszczy, tak jej smakuje. A z tym mlekiem modyfikowanym to się poważnie zastanawiam, bo teraz mam dużo swojego i może jednak warto jeszcze zarywać noce, póki nie pracuję, dla dobra dziecka...

Zamieńmy się Majami choć na dzień, by raz mi spokojnie wypiła witaminki


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Hej to ja.
Pucka śpi. Mało spała w ciagu dnia, wieczorem taki paczek się jej załączył, że mi nerwy też puściły. Obie beczałysmy. Mi dodatkowo tusz "wpadł" do oka, piekło i szczypało....
Teraz jest cisza spokój, tż pewnie ściagnie ok 23. Pojechał tak w ogóle do tego Wro po drzwi, którymi przybrał ten biedny przystanek. Wiecie o czym mówię ?
Pytałam go jak to się stało, to powiedział, że tam była dziura i tak jakoś przyhaczył górą, a Ducato jest wysokie. Mechanik powiedział, że bardziej opłaca sie kupić za 400 zł nowe drzwi niż klepać i malować.
Czyli jutro idę na zakupy. Skoro jego niefrasobliwość tyle kosztowała, to moje przyjemności też moga tyle kosztować. A co sprawiedliwość musi być po mojej stronie

Mój dziś kupił sobie następna zabawkę CB radio, tak więc stwierdziłam, że ja za to kupię sobie jakieś ciuszki, tylko nie wiem kiedy? Nic w domu jeszcze nie zrobiłam na święta, nie będzie miał mi też kto z Mają zostać, więc pewnie po świętach dopiero się wybiorę na zakupy.
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:15   #1281
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Słodko śpi Kubuś, widzę, że nie lub sypiać sam zawsze coś musi mieć pod ręką
Różnie, ale najczęściej zasypia sam i zadowala się swym rękawem

P.S. Kilka weekendowych fotek (między innymi...szykam zęba i dość już paparazzi)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg model.jpg (74,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczkka.jpg (72,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szukam zęba.jpg (68,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paparazzi.jpg (76,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wzrok.jpg (76,7 KB, 6 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:27   #1282
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Różnie, ale najczęściej zasypia sam i zadowala się swym rękawem

P.S. Kilka weekendowych fotek (między innymi...szykam zęba i dość już paparazzi)
Piękne zdjęcia, Kubuś lubi pozować, ale widać do czasu Kubuś ma takie mądrze spogląda.

Edit: Jak ja piszę oczywiście miało być Kubuś ma takie mądre spojrzenie, a wyszło jak widać wyżej.
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011

Edytowane przez 82anusia
Czas edycji: 2008-03-16 o 21:56
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:30   #1283
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Piękne zdjęcia, Kubuś lubi pozować, ale widać do czasu Kubuś ma takie mądrze spogląda.
Dziękujemy z Kubusiem za miłe słowa
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:39   #1284
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

ja baaardzo krociutko,bo mi co chwile net dzis pada,a bede baaardzo zla jak sie naprodukuje i wszystko zniknie

Makasiu super wyglada w kapeluszu,tez zadroszcze Wam pogody!!!

Z Blanki niezla modelka rosnie...Simus bedzie musial duzo zarabiac

Zuza wyglada jak mala laleczka

Klaudia znow wygibasy wyczynia

Kubus slodko odgania od siebie mamusie

No i nasz Macius,widac,ze zadowolony z uroczystosci.mamusia moze nie do konca,ale napewno zrobi z tym porzadek

ps. mam nadzieje,ze nikogo nie pominelam

************************* ************************* ***********
kupilam juz blender,wiec piszcie co gotujecie maluszka,napewno wykorzystam chcialam pasteryzowac,ale jak Ivy mrozi to ja tez bede taka zgapiara ze mnie
bardzo wazne pytanie,ktorym bede Was meczyc codziennie jak je zignorujecie.
Co pichcicie na Swieta ??? szukam inspiracji
ja napewno bede robic :
jajka faszerowane(3 rodzaje)
galarety
zurek na kroliku
ziemniaczki z musem awokado
jak widac sporo mi jeszcze brakuje...
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:15   #1285
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

Co pichcicie na Swieta ??? szukam inspiracji
ja napewno bede robic :
jajka faszerowane(3 rodzaje)
galarety
zurek na kroliku
ziemniaczki z musem awokado
jak widac sporo mi jeszcze brakuje...
Maatra, Ty mnie zawsze zawstydzasz... Jak dobrze pojdzie, to zrobie zurek z jajkiem, bo lubie, i jakas prosta pieczen (typu miesko i warzywka razem do piekarnika i jak nie spale, to juz jest dobrze).

Edit:
Za to zaczne tu czesciej do Was zagladac po przepisy na zupki i przecierki Bo akurat to , to wole sama Hance pichcic
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:17   #1286
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Majka tez lubi lekarstwa a Cebion Multi po prostu uwielbia jak jej daję to aż piszczy, tak jej smakuje. A z tym mlekiem modyfikowanym to się poważnie zastanawiam, bo teraz mam dużo swojego i może jednak warto jeszcze zarywać noce, póki nie pracuję, dla dobra dziecka...
Z tego co czytałam, nie czytałaś wszystkich postów więc po krótce napiszę to i owo. Moje Szczęście jest alergikiem. Ja jestem na koszmarnej diecie i też właśnie zastanawiam się nad opcją przejścia na sztuczne. Może będzie lepiej może nie. Ale z jednej strony mam opcję jedzenia wszystkiego (co mnie bardzo kusi) a z drugiej strony wstawanie w nocy i robienie butli (nie masz gwarancji czy twoje dziecię będzie spało lepiej po sztucznym) więc ja póki co się zastanawiam i zobaczę co lekarka powie jak się zobaczymy na szczepieniu.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Co pichcicie na Swieta ??? szukam inspiracji
ja napewno bede robic :
jajka faszerowane(3 rodzaje)
galarety
zurek na kroliku
ziemniaczki z musem awokado
jak widac sporo mi jeszcze brakuje...
uduszę, wrrr ja będę jadła na święta żurek bez jajka, sałatkę z tuńczykiem (nie potrzeba majonezu ) ciasto to będzie jabłecznik bez jajek i bez mleka. Jeszcze nie wiem co będzie na śniadanie świąteczne... Owsianka na wodzie? Ech...
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:24   #1287
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
kupilam juz blender,wiec piszcie co gotujecie maluszka,napewno wykorzystam chcialam pasteryzowac,ale jak Ivy mrozi to ja tez bede taka zgapiara ze mnie
Ale maatra nikt nie powiedział, że ja dobrze robię

A tak na serio, to mam złe doświadczenia z pasteryzowaniem, czasem jak nagotuję za dużo jedzenia i popakuję w słoiki, to czasem zdarza się niewielki wgniecenie w nakrętce i ... klops. Wolę nie sprawdzać na dziecku, czy na nakrętka była dobra, czy nie. Mrożenie dla mnie jest bezpieczniejsze i szczerze powiem wygodniejsze, bo papkę ładuję do pojemników i do zamrażalnika. Potem jak chcę podać, to na mikrofali nastawiam rozmrażanie i po 5 minutach zupka jest i rozmrożona i lekko zagrzana, akurat do podania.
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
P.S. Kilka weekendowych fotek (między innymi...szykam zęba i dość już paparazzi)
Kubuś jest cudowny
Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Ivy jak blenderujesz to nie ma w ogóle grudek?? Jest tak ?gładka? zupka jak ze słoiczków? Ja nie mam blendera, mam taką końcówkę do miksera z nożami, ale jak potraktuje warzywa tą końcówką nie jest ona jednolitej konsystencji zdarzają się grudki, i wtedy muszę jeszcze przecierać przez sitko Do tego jak dodałam mięso to robią się takie nitki, a jak je przecieram to zostaje na sitku, co się mija z celem, bo staje się zupka z mięsem bez mięsa
Tak Anusiu po zblenderowaniu jest gładka papka, idealna. Wydaje mi się, że to sprawa mocy i szybkości obrotów, bo ta końcówka to chyba wiem jak mniej więcej wygląda, ale jak po woli się obraca, to nie będzie zmiksowane na gładko.
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Czyli jutro idę na zakupy. Skoro jego niefrasobliwość tyle kosztowała, to moje przyjemności też moga tyle kosztować. A co sprawiedliwość musi być po mojej stronie
Życzę udanych zakupów
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Pewnie przypadkowo sprzatajac wszystkie metki i reklamówki z zakupów wywaliłam go do kosza. Jutro idę podbic gwarancję. Czy jest potrzebny ten nieszczęsny paragon? Zaś trzeba będzie pościemniac.
Nic prostszego weź ze sobą Agatkę i powiedz, że przypadkiem zjadła paragon, jak ją zobaczą, to na pewno uwierzą .
Joli tylko na mnie się nie obraź, jakieś takie kiepskie poczucie humoru mam ostatnio.

Edit: chyba zrezygnuję w zupkach z ziemniaka, albo będę dawać bardzo małą ilość. Od niego Ola robi kupy gęste. Nie męczy się przy tym. No i opłaciło się po jednym warzywie co tydzień wprowadzać, a nie wszystko na raz, przynajmniej znam winowajcę tych zmian. A podobno, to marchewka zestala stolce , dziwne po marchewce miała normalne (no może trochę bardziej pomarańczowe ), a ziemniak u nas zestalił. Spróbujemy zamiast ziemniaka ryż.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:29   #1288
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość

Nic prostszego weź ze sobą Agatkę i powiedz, że przypadkiem zjadła paragon, jak ją zobaczą, to na pewno uwierzą .
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:30   #1289
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Maatra, Ty mnie zawsze zawstydzasz... Jak dobrze pojdzie, to zrobie zurek z jajkiem, bo lubie, i jakas prosta pieczen (typu miesko i warzywka razem do piekarnika i jak nie spale, to juz jest dobrze).

Edit:
Za to zaczne tu czesciej do Was zagladac po przepisy na zupki i przecierki Bo akurat to , to wole sama Hance pichcic
ja uwielbiam gotowac kazdy robi to co lubi
ps. ja juz upieklam lazanie dzis na jutrzejszy obiad,taka ze szpinakiem i brokulami i jaK tu schudnac ??? no jak ???

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
uduszę, wrrr ja będę jadła na święta żurek bez jajka, sałatkę z tuńczykiem (nie potrzeba majonezu ) ciasto to będzie jabłecznik bez jajek i bez mleka. Jeszcze nie wiem co będzie na śniadanie świąteczne... Owsianka na wodzie? Ech...
biedactwo,nie martw sie nadrobisz pozniej. ja tak zrobilam waga pnie sie w gore
co do dluzszego spania po mleku modyf to u mnie sie nie sprawdzilo. Simus je czesciej niz kiedys i jeszcze musze picie podawac.butle szykuje ok 23 i wkladam do termicnego opakowania.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:35   #1290
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ja uwielbiam gotowac kazdy robi to co lubi
ps. ja juz upieklam lazanie dzis na jutrzejszy obiad,taka ze szpinakiem i brokulami i jaK tu schudnac ??? no jak ???


co do dluzszego spania po mleku modyf to u mnie sie nie sprawdzilo. Simus je czesciej niz kiedys i jeszcze musze picie podawac.butle szykuje ok 23 i wkladam do termicnego opakowania.
Ale ja kiedys lubilam gotowanie Len sie ze mnie zrobil..

A co do butli w opakowaniu termicznym - Twoje mleko (tzn. Simona mleko ) mozna przetrzymywac dluzej niz 2 godziny? Jakiego uzywasz?
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.