Trwała - zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-01, 11:40   #1261
black_angel07
Przyczajenie
 
Avatar black_angel07
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Trwała na farbowane włosy?

W sumie troche przesuszone, małe rozdwojenia na koncówkach. Ale mam dośc swojego wygladu i chciałabym sie jakos zmienić wiec pomyslałam o lokach. Nie takich spręzynkach ale chociaz troszkę.
black_angel07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:55   #1262
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: robicie trwałą???

No cóż, ja zrobiłam pod koniec września i do tej pory mam "loki", albo co lepiej pasuje do tego 'puch' i to straszny ! czekam, aż mi urosną włosy i zetne to paskudztwo. Nigdy nie farbowałam ani nic nie robiłam z moimi włosami i mi się nagle loków zachciało nigdy więcej !
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 09:10   #1263
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Trwała na farbowane włosy?

Cytat:
Napisane przez black_angel07 Pokaż wiadomość
W sumie troche przesuszone, małe rozdwojenia na koncówkach. Ale mam dośc swojego wygladu i chciałabym sie jakos zmienić wiec pomyslałam o lokach. Nie takich spręzynkach ale chociaz troszkę.

Hm...To może podetnij troszkę końcówki i wtedy zrób trwałą.Oczywiście u fryzjera. A potem odpowiednia pielęgnacja włosków.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 18:42   #1264
black_angel07
Przyczajenie
 
Avatar black_angel07
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Trwała na farbowane włosy?

Juz wiem! Zrobie lekki podkład na grube loki a wcześniej podetne końcówki. Dzieki za poradę Benek23
black_angel07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:19   #1265
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Trwała na farbowane włosy?

Cytat:
Napisane przez black_angel07 Pokaż wiadomość
Juz wiem! Zrobie lekki podkład na grube loki a wcześniej podetne końcówki. Dzieki za poradę Benek23
Ależ nie ma za co
Życzę Ci abyś pięknie wyglądała w nowej fryzurze I żebyś była z niej zadowolona
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 23:03   #1266
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Trwała na farbowane włosy?

uwazam... ze powinnas sie jednak zwrocic do fachowca
trwala to jeden z najbarzdiej chemicznych zabiegow chemicznych, wiec ryzyko jest duze
nie pomoga ci duze walki, jezeli plyn bedzie zle dobrany do wlosow,normalnie to w profi salonie musi znalezc sie plyn dokazdego rodzaju wlosow
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 07:06   #1267
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Trwała na farbowane włosy?

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
uwazam... ze powinnas sie jednak zwrocic do fachowca
trwala to jeden z najbarzdiej chemicznych zabiegow chemicznych, wiec ryzyko jest duze
nie pomoga ci duze walki, jezeli plyn bedzie zle dobrany do wlosow,normalnie to w profi salonie musi znalezc sie plyn dokazdego rodzaju wlosow
Oczywiście że u fachowca. Black_angel07,chyba nie chciałaś tego w domu sama robić?
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 09:42   #1268
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Trwała na farbowane włosy?

Ja mam podobny problem. Jakies 7 lat temu mialam zrobiona trwala u zwyklej fryzjerki a nie w jakims ekskluzywnym salonie fryzjerskim, za 40zl. Wyszla rewelacyjnie. Trzymala sie 2 lata. Ale byla robiona na naturalnych (nie farbowanych) wlosach. Teraz mam pasemka, tylko na gornej czesci glowy. Chcialabym rowniez zrobic trwala, ale boje sie, ze cos moze nie wyjsc. Czy ktoras z Was robila trwala kiedys na pasemka? Jak wyszla? Czy nie zalowalyscie? No i z tego, co wiem to sa rozne rodzaje trwal, w tym jakas ziolowa. Czy one naprawde bardzo sie od siebie roznia? Chodzi o to ile sie beda utrzymywaly czy w jakim stopniu zniszcza wlosy? Z gory dziekuje za odpowiedz.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 15:22   #1269
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Trwała na pasemka??? W ogóle wyjdzie???

Czy ktoras z Was robila trwala kiedys na pasemka? Jak wyszla? Czy nie zalowalyscie? No i z tego, co wiem to sa rozne rodzaje trwal, w tym jakas ziolowa. Czy one naprawde bardzo sie od siebie roznia? Chodzi o to ile sie beda utrzymywaly czy w jakim stopniu zniszcza wlosy? Z gory dziekuje za odpowiedz. A mam wlosy dlugie, pasemka tylko na gornej czesci glowy. Wlosy mocne, ale na pasemach lekko zniszczone, wiadomo.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 11:29   #1270
killieane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: robicie trwałą???

A da si za pomoca trwalej uzyskac taki efekt? Gdyby np. pojsc z fotka do alonu fryzjerskiego:P http://z.about.com/d/beauty/1/0/E/H/curls7.JPG
killieane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 23:19   #1271
kaskadidi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: robicie trwałą???

Hej! ja wlasnie zamierzam sobie zrobic trwala, bo lubie loczki. zazwyczaj krecilam sobie wlosy po prostu na walki ale jest to strasznie uciazliwe zwlaszcza ze mam juz dlugie wlosy.
mam tylko jedno pytanko: czy stosowanie pigulek lub plasterkow antykoncepcyjnych zmniejsza w jakimkolwiek stopniu to czy trwala sie uda? pytam bo slyszalam ze jak ma sie okres lub jest sie w ciazy to sie trwala nie udaje. a ja uzywam plasterki.
czyli jeszcze raz- czy ktoras z Was robila trwala jak brala pigulki i czy sie wtedy udala? pozdrawaiam
kaskadidi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 23:21   #1272
kaskadidi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: robicie trwałą???

Killieane,
takie cos to chyba lokowka sie robi. ale lokowka musi byc porzadna

pozdrawiam
kaskadidi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 11:21   #1273
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: robicie trwałą???

zrobilam, minely 2 lata a ja mam tylko czesc tego co mialam na glowie... tragedia...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 15:59   #1274
pauliska_zdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

PILNA SPRAWA... dotycząca trwałej. A wiec mialam robiona trwala w piatek(nie byla to trwala u fryzjera), mama robiac mi te trwala skrecila mi za lekko i umyla w ciagu 24 h ... efekt wlosy wyszly takie jakie byly. Troszeczke sie zniszczyly ale zniszczona czesc wlosow obiecielam. I moje pytanie brzmi... czy moge zrobic nastepna trwała we wtorek jesli tamta nie zostawila po sobie zadnych skutkow.Prosze o porade... albo piszcie na moja poczte... paula.nowak10@wp.pl prosze o szybko odpowiedzi z gory dziekuje
pauliska_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 16:26   #1275
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

Wiesz co, ciesz się, że trwała w ogóle nie wyszła i radzę Ci żebyś następnej nie robiła! Obecnie prawie każda fryzjerka odradzi Ci zrobienie trwałej, ponieważ to przeokropnie niszczy włosy, a do tego efekt może być nie taki jaki chciałaś...
Trwałą mogą robić osoby o zdrowych, niezniszczonych farbowaniem i innymi czynnikami włosach, ale nawet trwała na zdrowych włosach nie da gwarancji zadowolenia Zastanów się czy po tym chcesz "kurować" włosy przez nawet kilka lat, aby choć częściowo wróciły do poprzedniego stanu:P

Ps. Wiem, że to nie odpowiedź na Twoje pytanie, no ale na prawdę odradzam trwała, a w szczególności robioną przez osobę niedoświadczoną
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 16:45   #1276
pauliska_zdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

Mi sie zawsze podobały loczki... ale sie boje ja chce miec delikatne a sie zastanawiam czy ja moge zrobic. Nie wiem moze sobie odpuszcze... ale wiem ze wszystkim sie podobaja wlosy krecone a dosyc mam krecenia je na walkizastanawiam sie... prosze o odpowiedz
pauliska_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 16:50   #1277
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

Cytat:
Napisane przez pauliska_zdw Pokaż wiadomość
Mi sie zawsze podobały loczki... ale sie boje ja chce miec delikatne a sie zastanawiam czy ja moge zrobic. Nie wiem moze sobie odpuszcze... ale wiem ze wszystkim sie podobaja wlosy krecone a dosyc mam krecenia je na walkizastanawiam sie... prosze o odpowiedz
Wolisz loczki ale w postaci sianka? po trwałej będziesz musiła baaaardzo dbać o powrócenie do kondycji włosów. Lepiej kręć na wałki bo po trwałej niee ma odwrotu
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 17:09   #1278
pauliska_zdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

Nie wiem... dziekuje za porady... boje sie zrobic trwala ale to byla moja jedyna nadzieja niby ze fryzjerzy dobrze robia fryzury ale jest bardzo drogo... chcialam cos z wlosami zrobic ale nie wyszlo wiec pech Mam nonstop takie same wlosy do ramion i jeszcze proste jak druty... a sciac nie moge bo poszlam do szkoly o profilu siatkowka i musze miec dlugie wlosy zeby je wiazac. Nic innego mi nie pozostalo jak trwala. Ale nie wyszla.Chcialam te trwala zrobic we wtorek. Ale jak odradzacie to nic. Pogodze sie z faktem . I jeszcze raz dziekuje za porady
pauliska_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 17:28   #1279
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

Dziewczyny mają racje Ja robiłam sobie trwałą we wrześniu i straasznie sie z nia nameczyłam... Po wyjściu od fryzjera zamiast ślicznych loczków miałam sterte siana i wygladalam okropnie, musialam chodzic z tym jakies 4 dni bo fryzjer radzil by kilka dni odczekac z ich myciem... Po kilku dniach umylam włosy i wgniotłam pianke, wtedy wygladalo to calkiem fajnie ale strasznie skrocily mi sie wlosy. Poczatkowo jak mowie lockzi byly w miare oczywiscie z pianka bo pez niej wygladaly fatalnie. Jednak wlosy strasznie mi sie wysuszuly koncowki same sie odrywały:/ Trwała miala zejsc po ok 3 miesiacach, mineło 8 a ja nadal ja mam!!Pozniej kupilam sobie prostownice na ktora znowu musialam wydac kupe kasy, poczatkowo wszystko bylo syper ale po ok 3 miesiacach znowu siano!! Na szczescie teraz juz nie sa takie suche (skonczylam z prostowaniem) a skret sie osłabil, jednak wymagalo to duzej pracy i kasy ktora musialam zainwestowac w odzywki!! TRAGEDIA mimo ze teraz wydaje Ci sie ze loczki sa sliczne to predzej czy pozniej bedziesz zalowac
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 18:37   #1280
blondii44
Przyczajenie
 
Avatar blondii44
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Unhappy Dot.: Takie loczki po trwalej??

witam wszystkich!! Ja właśnie zastanawiam się nad zrobieniem sobie trwałej ondulacji.... Ale po tym co ja tutaj wyczytałam zaczynam coraz bardziej sie zastanawiac.....:/ już od dawna chciałam mieć delikatne fale na włosach i do tego miec wieksza ich puszystosc..... Ale niestety mam bardzo cienkie czarne(farbowane ) zniszczone bardzo po rozjasnianiu(ok 1roku mialam non stop jasny popielaty blond) włosy...... Jeśli bym miała sobie zrobic trwala to tylko w domu bo niestety nie mam kasy narazie....:/ ale strasznie sie boje ze moje wloski zaczna mi wypadac jeszzce bardziej niz teraz...... poradzcie mi cos.... blagam.....
blondii44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 09:38   #1281
pauliska_zdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Takie loczki po trwalej??

A wiecie co ja wam powiem... ja sobie zrobilam kilka dni temu trwala...(musialam ja sobie zrobic w domu bo brak munduszy) i nie wyszla taka jak miala wyjsc... wlosy byly takie jakie byly no moze tyciutenko sie falowaly. I mam do was pytanko jakiej pianki uzywacie do tego aby wlosy po myciu sie malowaly. Bo slyszalam zeby wlosy sie falowaly to po myciu nakladac pianke na wlosy... tylko nie wiem jaka I wlasnie was o to pytam ... prosze odpiszcie. Pilnez gory dziex
pauliska_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 13:16   #1282
pauliska_zdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

Mam do was jeszcze jedno pytanko pytanko jakiej pianki uzywacie do tego aby wlosy po myciu sie falowaly. Bo slyszalam zeby wlosy sie falowaly to po myciu nakladac pianke na wlosy tylko nie wiem jaka... a nie chce zaszkodzic swoim wlosom... poradzciez gory dziekuje i buziak dla was
pauliska_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 13:51   #1283
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

nie rob trwalej... ja zrobilam i 2 lata czekalam az wlosy odrosna... pokruszyly sie, mialam jakies 2 cm strzepy w niektorych miejscach, szok tragedia... przez rok nie rozpuscilam, a pozniej walki walki walki na rozprostowanie tej szopy... okropienstwo. dodam ze skret sie nie rozprostowal... bite 2 lata , regularnie podcinanie, a na koncowkach jeszcze nie dawno mialam te cholerne babcine loczki... przestrzegam, bo przezylam koszmar, nigdy wiecej trwalej, teraz podobaja mi sie moje proste wlosy ktore mam za ramiona i dbam, odzywiam jak nigdy wczesniej czlowiek uczy sie na bledach teraz sie z tego smieje ale najgorszemu wrogowi nie zycze...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 19:11   #1284
pauliska_zdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

ale nadal mam to jedno pytanko... czy znacie jakies pianki do wlosow ktore sa dobre i wyprubowane przez jakas osobe... bo kupowac na oko nie chce. Dziekuje za wszystko ale prosze o jeszcze jedna odpowiedz z gory dziekuje
pauliska_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:30   #1285
jaska505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Unhappy POMOCY!!!;(;( Trwała..;(;(

Namowiono mnie na zrobienie trwalej...;(Chcialam zeby wlosy byly tylko delikatnie pofalowane i ladnie wygladaly...a fryzjerka "sprawila" ze na glowie mam pelno lokow a jak rozczesze wlosy to kompletne siano;(;(;( Wygladam jak pudel..;(;( Blagam pomozcie..co ja mam zrobic z tymi wlosami???;(
jaska505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:10   #1286
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: POMOCY!!!;(;( Trwała..;(;(

po prostu nie rozczesywać po umyciu nakładać piankę i czekać aż same wyschną.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:27   #1287
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: POMOCY!!!;(;( Trwała..;(;(

No właśnie. Rozszesywanie loków to jest przecież tragedia. Nie wolno tego robić jak się nie chce mieć szopy na głowie.


A co do trwałej to możesz tylko obciąć
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:48   #1288
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: POMOCY!!!;(;( Trwała..;(;(

no i jezeli chcesz zeby skret byl mniej mocny uzywaj kosmetykow regeneracyjnych bo one troche prostuja wlosy jezeli bedziesz uzywac nawilzajacych to beda sie bardziej krecic !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 14:27   #1289
zerta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: czy da się przyspieszyć rozprostowywanie się włosów po trwałej?

Po tym jak fryzjerka zrobiła mi trwałą loczki trzymały mi sie niecały tydzień, potem zbuntowane sie wyprostowały, tylko końcówki troszke sie "pstrokaczą" :/ Jedyne co mi pozostało po trwałej to zniszczone włosy i wydawanie pieniedzy na Wax'e i inne tym podobne... Nie popełnie wiecej tego błędu choć w loczkach byłam śliczna i bardzo dobrze sie czułam... Szkoda, ze nie ma innego sposobu na loczki
zerta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:20   #1290
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: TRWAŁA(nie udana)!!POMOZCIE I PRZECZYTAJCIE TO ... BLAGAM!!!

Cytat:
Napisane przez pauliska_zdw Pokaż wiadomość
ale nadal mam to jedno pytanko... czy znacie jakies pianki do wlosow ktore sa dobre i wyprubowane przez jakas osobe... bo kupowac na oko nie chce. Dziekuje za wszystko ale prosze o jeszcze jedna odpowiedz z gory dziekuje
mi się wydaje że każda pianka ma właściwości podkreślające skręt włosa. nie chodzi mi i jakąś "różową" (ruską, bo i przez to przeszłam), ale normalnie welli czy tafta. najważniejsze w piance jest to żeby nie nałożyć jej zbyt dużo, bo przeciąży włosy i sklei niezbyt estetycznie. i żeby chwile po nałożeniu pougniatać i nadać im ten kształt który chcesz. tylko pianka wysusza włosy... więc nie jest to odpowiedni kosmetyk do włosów po trwałej... jednak sprawdź jak na Tobie działa
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.