Psychiatra - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 19:47   #1261
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Psychiatra

skoro to watek o psychiatrii, to terapie szokowe tez wchodza w gre no nie

Wiecie...kazdy ma jakies slabosci, problemy, kto wie czy nie wieksze niz wasze..Ale o to chodzi, ze rece mi opadaja jezeli ktos mowi (i mam swiete prawo tak uwazac) ze chce cos zmienic i cala walke o zmiane sprowadza do uzalania sie nad tym jaki jest biedny i nieszczesliwy :P Starajcie sie myslec pozytywnie, kreatywnie itd...Smiac sie z problemow. Wtedy szczescie sie do was usmiechnie.


To ze ludzie umieraja to jest normalne... na kazdego przyjdzie po prostu inna pora.



Hmm czyli przejmowanie sie cale zycie wszystkim nie jest niby byciem warzywkiem? :P
Moze mi wytlumaczcie.

Czyli skoro depresja moze sie tylko pogarszac to coz po zyciu... :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:48   #1262
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Kawuśka Pokaż wiadomość
trzeba sie moze troszkę odwrażliwić i nie brać wszystkich nieszczęść do siebie. Zachować balans i nie przeginać ani w jedną ani w drugą. Łatwo powiedzieć.
O,właśnie - odwrażliwić.Wrażliwość to rzadka i szlachetna cecha,ale niektórym przynosząca więcej szkody niż pożytku.Usłyszałam przecie,żem za wrażliwa.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:50   #1263
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Yhmmm...


Przykro mi Ineska. Zycie jest ciezkie, a najlepiej pocieszac jesli zna sie fakty... inaczej tak jak juz mowilam mamy doczynienia z naszymi wymyslami.

Co cie tak dobija?
Pisałam stronę wcześniej skróconą wersję.

Cytat:
Napisane przez Kawuśka Pokaż wiadomość
jak dziecko we mgle? te role ciągną się za nami całe życie
We mgle która ostro szczypie w oczy do łez.

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Ines-ka,ja czuje się tak samo czasami...Ale nie myśl,że jesteś słaba.Wręcz przeciwnie,uważam,że jesteś bardzo silna zważywszy na to co przeszaś
Mi też tak się wydawało. I chyba jestem taka tylko na zewnątrz, w środku coś zupełnie innego.

Miss_seepy, streszczę cały wywód w jedno zdanie, łatwo Ci powiedzieć.

edit: A chyba oczywistym jest że w życiu każdego z nas przychodzą chwile zwątpienia.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:55   #1264
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Psychiatra

Hmmm :P

Prosze badz odwazna i powiedz mi z czym masz problem numer jeden
Wybacz nie przekopywalam sie przez ten watek, a odpowiedz ze czujesz sie jak dziecko, nie traktuje jako problemu.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:57   #1265
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość

To ze ludzie umieraja to jest normalne... na kazdego przyjdzie po prostu inna pora.



:P
cos ty
rozumiem ,ze twoim hobby jest psychologia i postawilas sobie za cel uleczyc nas ale przynajmniej do mnie to nie przemawia.
Moze innym pomoze
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:57   #1266
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Hmmm :P

Prosze badz odwazna i powiedz mi z czym masz problem numer jeden
Wybacz nie przekopywalam sie przez ten watek, a odpowiedz ze czujesz sie jak dziecko, nie traktuje jako problemu.
Nr jeden? Śmierć chłopaka. Tragiczna, 2 miesiące temu. W najmniej oczekiwanym momencie kiedy to przez chwilę zaczynałam być szczęśliwa.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:07   #1267
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Psychiatra

Czy Ktoś Może Mi Polecić Psychologa Lub Psychiatrę Z Krakowa, Który Przyjmuje Na Nfz Albo Kase Chorych (żebym Nie Musiała Płacić), A Przy Tym Jest Dobrym, Wartym Polecenia Człowiekiem I Naprawdę Potrafi Pomóc??

Będę Bardzo Wdzięczna Ze Wszelkie Porady Na Tym Forum Albo Na Priva
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 20:15   #1268
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Czy Ktoś Może Mi Polecić Psychologa Lub Psychiatrę Z Krakowa, Który Przyjmuje Na Nfz Albo Kase Chorych (żebym Nie Musiała Płacić), A Przy Tym Jest Dobrym, Wartym Polecenia Człowiekiem I Naprawdę Potrafi Pomóc??

Będę Bardzo Wdzięczna Ze Wszelkie Porady Na Tym Forum Albo Na Priva
Tu jest lista poradni na NFZ,tylko w niektórych przyjmuje sam psychiatra

http://www.insomnia.pl/LISTA_PORADNI...O-t188925.html
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:17   #1269
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Ale o to chodzi, ze rece mi opadaja jezeli ktos mowi (i mam swiete prawo tak uwazac) ze chce cos zmienic i cala walke o zmiane sprowadza do uzalania sie nad tym jaki jest biedny i nieszczesliwy :P Starajcie sie myslec pozytywnie, kreatywnie itd...Smiac sie z problemow. Wtedy szczescie sie do was usmiechnie.
Miss,zauważ że my walczymy.Pytamy,radzimy się ,a potem przystępujemy do walki.Chodzimy do psychologów,psychiatrów,b ierzemy leki.To chyba nie jest sprowadzanie do użalania się??
Poza tym uważam,że jeśli nie cierpiałaś na depresje to nie jesteś w stanie jej zrozumieć.Co zresztą jest całkiem naturalne.Ale nie mów,że mamy myśleć pozytywnie,śmiać się z problemów...Depresja to naprawde nie jest zwykły dół jaki dopadnie każdego czasami.To co się wtedy czuje nie da się z niczym porównac.Mam nadzieje,ze nie będzie CI dane się o tym przekonać.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:21   #1270
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Miss,zauważ że my walczymy.Pytamy,radzimy się ,a potem przystępujemy do walki.Chodzimy do psychologów,psychiatrów,b ierzemy leki.To chyba nie jest sprowadzanie do użalania się??
Poza tym uważam,że jeśli nie cierpiałaś na depresje to nie jesteś w stanie jej zrozumieć.Co zresztą jest całkiem naturalne.Ale nie mów,że mamy myśleć pozytywnie,śmiać się z problemów...Depresja to naprawde nie jest zwykły dół jaki dopadnie każdego czasami.To co się wtedy czuje nie da się z niczym porównac.Mam nadzieje,ze nie będzie CI dane się o tym przekonać.
Całkowicie się zgadzam.
Depresja jako pojęcie medyczne jest chorobą i raczej nie czymś, z czego można wyjść wmawianiem sobie że nasze życie jest pozytywne.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:31   #1271
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Psychiatra

Wynika z tego jakbym was krzywdzila prosba o to, zebyscie sie usmiechaly :P
Wiele chorob, skoro sie tak upieracie przy tym terminie leczy sie metodami alternatywnymi.

Nie wiem, moze to glupie co powiem ale polepszenie samopoczucia jest kwestia silnej woli,ciaglej pracy nad soba... Nie twierdze, ze wyleczy was to z depresji, ale na chwile uczyni silniejsza, szczesliwsza.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 20:31   #1272
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra

skad znam te maski ... tez zakladam rozne do roznych osob ,moze nie sa to maski takie ktore calkowicie mnie zmieniaja,ale nie mowie to co czuje itd ,nie odkrywam sie zupelnie

w domu tylko nie udaje

co do problemow , za duzo ich ,za duzo analizuje , zabardzo empatyczyna jestem ( choc to podobna dobra cech tak jak i wrazlisowsc ,ale w nadmiarze nic dobre nie jest)i moze wyolbrzymiam ,ale tak amoja juz natura wrazliwa ,nic nie poradze

co jest jest moja podswiadomosc nie zamknela pewnej sprawy ,nie chce sie z nia pogodzic ,a swiadomosc i ja chce o tym zapomniec i pogodzi sie ,czy czas zrobi swoje?
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:37   #1273
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
co jest jest moja podswiadomosc nie zamknela pewnej sprawy ,nie chce sie z nia pogodzic ,a swiadomosc i ja chce o tym zapomniec i pogodzi sie ,czy czas zrobi swoje?
Jakiej sprawy?
Czas nie leczy ran, przyzwyczaja nas do faktu ich istnienia.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:38   #1274
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Psychiatra

Brook,mam nadzieje,ze czas pomoże

Miss,nie gadaj głupot.My się uśmiechamy często.W świecie realnym.WIęc tu możemy sobie pobiadolić prawda?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:40   #1275
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Miss,nie gadaj głupot.My się uśmiechamy często.W świecie realnym.WIęc tu możemy sobie pobiadolić prawda?
To że ktoś jest wesoły nie oznacza że w głębi duszy jest szczęśliwy.
To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:42   #1276
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Psychiatra

miss - ale nie prosisz nas żebyśmy się uśmiechały,tylko oskarżasz. A może to myjesteś,my przewrażliwione

Ines-ka - dorosłe dzieci we mgle z nas
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:44   #1277
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Psychiatra

Ines-ka miałam to samo na myśli
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:52   #1278
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Psychiatra

Miss jako zainteresowana psychologia powinnas wiedziec,ze to co przedstawilas to podst.błedy,dosc czesto spotykane.Tu nie trzeba rad typu wez sie w garsc,usmiechaj,nie mysl o tym co złe,tylko wspierania.Pomoc owszem ,mnie by sie przydala w umawianiu na wizyte i to tyle.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:52   #1279
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Ines-ka miałam to samo na myśli
Tak właśnie podsumowałam Twoją wypowiedź.

Kawuśka,

Właśnie dwóch znajomych napisało mi na gg, jeden że kupiłby mnie sobie tylko dla siebie, a drugi zarezerwował.

Nie wiem jak to się ma do tematu wątku, ale jakoś mnie to tak zdziwiło.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 21:05   #1280
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Psychiatra

bess interesuje sie psychologia tak jak wyczytalas w profilu,ale w ogolnie , a nie psychiatria, neurobiologia ani tymbardziej depresja kazda w roznym stopniu zna sie na modzie i makijazu, ale ma prawo do tego zeby mowic, ze sie tym interesuje, jedno nie wyklucza drugiego nie rozumiem czemu tak bierzecie do siebie to co napisalam
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 21:09   #1281
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
nie rozumiem czemu tak bierzecie do siebie to co napisalam
Ja osobiście nie wzięłam tego do siebie i reszta dziewczyn z wątku pewnie też nie. Miałyśmy olać Twoje wypowiedzi?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 21:12   #1282
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Psychiatra

Spoko Miss,zgadzam się z Ines-ką,że nie wzięłyśmy tego do siebie.Wszystko ok
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 21:33   #1283
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jakiej sprawy?
Czas nie leczy ran, przyzwyczaja nas do faktu ich istnienia.
hmm moze juz jestem przyzwyczajona do czegos albo wciaz sie przeyzwyczajam,jest poprostu za duzo spraw za ciezkich jak dla mnie b(przerastaja mnie)b yloby to w punktach ale jakos nie chce pisac tutaj tego ,moze na pm jesli bys chciala wysluchac bez obrazy do reszty tu dziewczyn
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 21:42   #1284
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hmm moze juz jestem przyzwyczajona do czegos albo wciaz sie przeyzwyczajam,jest poprostu za duzo spraw za ciezkich jak dla mnie b(przerastaja mnie)b yloby to w punktach ale jakos nie chce pisac tutaj tego ,moze na pm jesli bys chciala wysluchac bez obrazy do reszty tu dziewczyn
Jeśli chcesz, pisz.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 23:31   #1285
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
bess interesuje sie psychologia tak jak wyczytalas w profilu,ale w ogolnie , a nie psychiatria, neurobiologia ani tymbardziej depresja kazda w roznym stopniu zna sie na modzie i makijazu, ale ma prawo do tego zeby mowic, ze sie tym interesuje, jedno nie wyklucza drugiego nie rozumiem czemu tak bierzecie do siebie to co napisalam
Może reszty dziewczyn to nie rusza, ale mnie takie posty, jak Twoje, po prostu wkurzają... skoro nie interesujesz się, a tym bardziej się na tym nie znasz, to po co piszesz? Czy myslisz, że gdyby wzięcie się w garść i zmiana podejścia do życia były takie proste, to tylu ludzi chodziłoby do psychiatrów? A może w ogóle zgodnie z wiarą kościoła scjentologicznego psychiatrzy bardziej przypominają szarlatanów?
A poza tym... tak, depresja i nerwica sa jednostkami chorobowymi. Czy choremu na Parkinsona człowiekowi mówisz: "no co ty, stary, weź się za siebie i przestań wreszcie machać tymi rękami, bo jak sie postarasz, to zobaczysz, że wcale nie musisz tego robić?" Wybacz, ale dla mnie ludzie, którzy sami tego nie doświadczyli, nie powinni się wypowiadać, a przynajmniej nie w taki sposób. Bo dla nich i tak zawsze pozostaniemy rozhisteryzowanymi panienkami, którym się jakoś długo przeciąga okres dojrzewania i nie mają nic lepszego do roboty, jak użalanie sie nad sobą
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 08:51   #1286
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Miss,zauważ że my walczymy.Pytamy,radzimy się ,a potem przystępujemy do walki.Chodzimy do psychologów,psychiatrów,b ierzemy leki.To chyba nie jest sprowadzanie do użalania się??
Poza tym uważam,że jeśli nie cierpiałaś na depresje to nie jesteś w stanie jej zrozumieć.Co zresztą jest całkiem naturalne.Ale nie mów,że mamy myśleć pozytywnie,śmiać się z problemów...Depresja to naprawde nie jest zwykły dół jaki dopadnie każdego czasami.To co się wtedy czuje nie da się z niczym porównac.Mam nadzieje,ze nie będzie CI dane się o tym przekonać.
Zgadzam sie czesto moich znajomych mnie nie rozumie uwazaja ze wyolbrzymiam i sie nad soba uzalam ale ten kto nie choruje na depresje nigdy tego nie zrozumie co taki czlowiek czuje Magda bardzo podobaja mi sie twoje wpisy jestes bardzo modra dziewczyna

Ja dzisiaj pedze do psychologa po raz pierwszy nie mam ochoty do niej isc i znowu do niej gadac przez godzine albo i dluzej ech co sie ze mna dzieje
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-07 o 22:43 Powód: Post pod postem. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 09:01   #1287
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
bess interesuje sie psychologia tak jak wyczytalas w profilu,ale w ogolnie , a nie psychiatria, neurobiologia ani tymbardziej depresja kazda w roznym stopniu zna sie na modzie i makijazu, ale ma prawo do tego zeby mowic, ze sie tym interesuje, jedno nie wyklucza drugiego nie rozumiem czemu tak bierzecie do siebie to co napisalam
no nie wiem mam inna definicje zainteresowan zdjae sie.To ze sie codziennie ubieram i maluje nie oznacza ,ze wpisze makijaz i mode jako swoje zainteresowania.
Rocki dobrze powiedziane,o tym machaniu rekami mnie rozsmieszylo,a moze nie powinno
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 10:08   #1288
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra

osobiscie mnie nie ruszyl post miss ,wiec nie nie pisze ,i tez mnie post z rekami roobawil ,choc nie powinien- ale fajny przyklad
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 10:56   #1289
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez rocki
Może reszty dziewczyn to nie rusza, ale mnie takie posty, jak Twoje, po prostu wkurzają... skoro nie interesujesz się, a tym bardziej się na tym nie znasz, to po co piszesz? Czy myslisz, że gdyby wzięcie się w garść i zmiana podejścia do życia były takie proste, to tylu ludzi chodziłoby do psychiatrów? A może w ogóle zgodnie z wiarą kościoła scjentologicznego psychiatrzy bardziej przypominają szarlatanów?
A poza tym... tak, depresja i nerwica sa jednostkami chorobowymi. Czy choremu na Parkinsona człowiekowi mówisz: "no co ty, stary, weź się za siebie i przestań wreszcie machać tymi rękami, bo jak sie postarasz, to zobaczysz, że wcale nie musisz tego robić?" Wybacz, ale dla mnie ludzie, którzy sami tego nie doświadczyli, nie powinni się wypowiadać, a przynajmniej nie w taki sposób. Bo dla nich i tak zawsze pozostaniemy rozhisteryzowanymi panienkami, którym się jakoś długo przeciąga okres dojrzewania i nie mają nic lepszego do roboty, jak użalanie sie nad sobą

Mysle, ze nie da sie wrzucic do jednego wora tych dwoch chorob z wielu wzgledow..
Moja ciocia ma parkinsona, i uwierz ze jej tego nie mowie.


Cytat:
Napisane przez Brook
osobiscie mnie nie ruszyl post miss ,wiec nie nie pisze ,i tez mnie post z rekami roobawil ,choc nie powinien- ale fajny przyklad
UFF, Brook jestem Ci wdzieczna , nie wszyscy lubia jak jezdzi sie po nim jak po starej szkapie

Uparlyscie sie na to, zeby w kazdej wypowiedzi znajdywac cos przeciwko wam :P Luzna refleksja,ktora wrzucilam tu w pierwszym poscie, ze problemy ludzkie sa czesto wyolbrzymiane, jest moim zdaniem sluszna i nie tyczy sie stricte depresji tylko zycia. Jak dotrze do was taka mysl, ze owszem wiele rzeczy sie wali, nad wieloma nie macie kontroli to jest tez wiele rzeczy, ktore stawia was w dobrej sytuacji. Potega umyslu! .Poza tym wielu ludzi, ktorych los doswiadczyl nie ma zwyczajnie czasu martwic sie samym soba, bo musi tez myslec o innych... "Poradze, sobie bo musze." Takie jest moje zdanie, wiem ze sie z nim nie zgadzacie :P But human rights for everyone!



BTW. Myslalam szczerze mowiac, ze jak wejde na ten watek dzisiaj, to bedziecie sobie pisac na jakies inne zyciowe tematy

pozdrawiam ciepło niezdiagnozowana
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 11:33   #1290
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Mysle, ze nie da sie wrzucic do jednego wora tych dwoch chorob z wielu wzgledow..
Moja ciocia ma parkinsona, i uwierz ze jej tego nie mowie.
Jedno choroba, i drugie choroba. Dlaczego akurat depresja albo nerwica wydają Ci się fanaberią?

I uwierz mi, że moi znajomi nawet nie podejrzewają, że mogę mieć stany lękowo-depresyjne i brać psychotropy... Bo uważają mnie za sympatyczną, usmiechniętą dziewczynę, która często ma głupawkę i dziwne, smieszne pomysły, tylko może czasem trochę złośliwą i łatwo w złość wpadającą
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.