Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-25, 09:37   #1261
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ona jest fajniuchna. Aż się zdziwiłam bo moje pierwsze z nią "spotkanie" skończyło się dość negatywną reakcją z mojej strony. Po tym filmiku, nie pamiętam już co do niej miałam.
Och, i uwielbiam gdy mówi po niemiecku. Aż jestem w szoku, że tyle zrozumiałam. Tyle lat nie używałam tego języka a jednak coś tam jeszcze pamiętam z nauki.
Jej vlogi zapowiadają się ciekawie. Dla mnie mogłaby niemal całe prowadzić po niemiecku, z napisami Ale po polsku też jest ok. Zabawnie mówi, na początku mnie to wkurzało, teraz ma to swój urok.
Ja też zmieniłam o niej zdanie. Fifi chyba po prostu jest taką specyficzną osobą przy której trzeba czasu, żeby się przełamać i polubić. Przez swój skrajny minimalizm i masowe pozbywanie się rzeczy nie zrobiła na mnie pozytywnego pierwszego wrażenia. Chociaż chyba nadal jest bardziej sympatyczne i pozytywne w odbiorze niż minimalistyczna Maja
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:43   #1262
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Przy okazji przyszła mi do głowy myśl czemu montaż zajmuje Szusz tyle dni, Nagrywa prawie cały dzień, potem musi obejrzeć kilka/naście godzin nagrania i wyłapać co by można tu wkleić, żeby był kolejny film o niczym. Wolałam jak nagrywała rzadziej i na jakość, a nie ilość. Subów mało trzeba się ratować wyświetleniami.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:45   #1263
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Ania i jedzenie


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Przy okazji przyszła mi do głowy myśl czemu montaż zajmuje Szusz tyle dni, Nagrywa prawie cały dzień, potem musi obejrzeć kilka/naście godzin nagrania i wyłapać co by można tu wkleić, żeby był kolejny film o niczym. Wolałam jak nagrywała rzadziej i na jakość, a nie ilość. Subów mało trzeba się ratować wyświetleniami.
odczekam jak znów zacznie tak robić i wtedy na nowa ja zasubskrybuje
póki co unsub
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:09   #1264
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość

Karolina Baszak - Autoportret 2015 <3
Yyyyy, zabrakło tylko jakiegoś "przedwyborczego hasła" na koniec. Nie podoba mi się. Dość specyficzna narracja. Nie trafia to do mnie. Ale potrafię docenić starania. Wizualnie ładna produkcja.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mam jakieś opory przed wrzuceniem go na insta, nie wiem czemu xD
ale wysyłałam ostatnio koleżance fote:
http://scr.hu/1kql/z0e11
tylko tu jest troche brudny, bo przed czyszczeniem i ma chore oko :C wiec jak ktos jest wrażlwy na takie widoki niech nie otwiera xD
moja babcia w ogóle mowi, ze on wygląda "jak taki sietniok"
Słodkie maleństwo Niech rośnie zdrowo! A zdjęcie na tyle małe, że nie widać tych okropności na oku. Może zaprzyjaźni się z kurczakami?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:18   #1265
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
Ania i jedzenie


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



odczekam jak znów zacznie tak robić i wtedy na nowa ja zasubskrybuje
póki co unsub


nie chciałam pisać, bo sama nie lubię takich komentarzy, ale wciąż mi to chodzi po głowie.
ona się zmieniła. naprawdę. od czasu jak schudła (tak, wiem, to brzmi głupio ) zmieniła się i jest inna. jej filmy są inne.
nie oglądałam niczego od co najmniej miesiąca. niestety.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:38   #1266
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

To było najgorsze i totalnie psycho

https://www.youtube.com/watch?v=G-njw4eZH-Y
Po tym filmiku odnoszę takie dziwne wrażanie, że ktoś wymyślił boga, religię, tylko po to by nas poniżyć >>jestem druga<< Wut? Nigdy nie zrozumiem, jak rzekomy bóg może być taki miłosierny, cudowny a zarazem zapatrzony w siebie >>módlcie się do mnie, chwalcie mnie, jestem najważniejszy<<. To jest tak jak ja widzę tę dziwną wiarę. Dla kogoś to co piszę może być głupotą. Może.

Proszę tylko, by po moim wyznaniu nikt mnie nagle nie zaczął nawracać. Dobrze mi bez religii. Czuję się szczęśliwa bez niej. Nie mam takich schizów jak ta kobieta z filmiku. Takim chorym, pogubionym ludziom może faktycznie jest potrzebna jakaś religia, by trochę uporządkować swoje życie i pozornie znaleźć swoje miejsce na ziemi i spokój.


---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Ja wybuchłam spazmatycznym płaczem i doświadczyłam katharsis. Jak możesz być tak obojętna na sztukę wysoką?

W skali od jeden do śmierć DiCaprio w Titanicu, to było po prostu najsmutniejsze video ever.
Teraz to ja dostałam ataku spazmatycznego śmiechu

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Odnośnie wyciętego fragmentu vloga Szusz. Z tego co pamiętam wołała Lwa na kanapę żeby zaczęli już jeść pizzę (nie obyło się bez zerkania w kamerę czy się nagrywa), Lew poirytowanym tonem i podniesionym głosem zapytał "Ty to znowu nagrywasz?". Potem Szusz zaczęła jojczyć, że tak nagrywa i o co mu chodzi bla bla na co Lew się rozgadał, że nigdy nie mogą czegoś tam, bo ona musi nagrywać.
:P
Czułam w moich małych paluszkach, że pewnie o to chodiz w tym wyciętym fragmencie. Nie dziwię się facetowi. Codziennie jego kobita nagrywa jakieś pierdoły, wszystko. On nawet po swoim domu nie może chodzić rozebrany czy rozmemłany bo zobaczy go cała Polska.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:45   #1267
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czułam w moich małych paluszkach, że pewnie o to chodiz w tym wyciętym fragmencie. Nie dziwię się facetowi. Codziennie jego kobita nagrywa jakieś pierdoły, wszystko. On nawet po swoim domu nie może chodzić rozebrany czy rozmemłany bo zobaczy go cała Polska.
A o zjedzeniu w spokoju może tylko pomarzyć, bo najpierw musi odpowiedzieć do kamery czy dobre. Później jeszcze przez wiekszość posiłku słuchać nawijania Szusz do kamery tak jak było na helu
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 10:47   #1268
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nie ma nic gorszego niż mrożona pizza. Później wychodzi taki flak już lepsze są te z lodówek
Oj niekoniecznie Z mikrofali wszystko będzie flakiem - dlatego nie polecam tej opcji podgrzewania mrożonek. Fuj. To faktycznie może być tragedia.
Ale pizza z piekarnika, nawet mrożona, może być dobra. Jadłam ostatnio serową z Biedronki Kruchy spód i taka mocno serowa, miękka góra. Pyszne było!!!




Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
A o zjedzeniu w spokoju może tylko pomarzyć, bo najpierw musi odpowiedzieć do kamery czy dobre. Później jeszcze przez wiekszość posiłku słuchać nawijania Szusz do kamery tak jak było na helu
Pewnie nawet nie pomyśli o pieszczotach w środku dnia, bo a nuż Susz nagra ich wstęp nim się skapnie, że dalej nie wypada.

Wiem, że nie powinnam tego pisać, ale naprawdę wróżę im rychłe rozejście, jak tak dalej będzie wyglądała ich codzienność.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:49   #1269
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Oj niekoniecznie Z mikrofali wszystko będzie flakiem - dlatego nie polecam tej opcji podgrzewania mrożonek. Fuj. To faktycznie może być tragedia.
Ale pizza z piekarnika, nawet mrożona, może być dobra. Jadłam ostatnio serową z Biedronki Kruchy spód i taka mocno serowa, miękka góra. Pyszne było!!!
Dopiero teraz przypomniały mi sie Guseppe. Są przegenialne Czasami nawet wolę zjeść Guseppe zamiast normalnej. Ale w tych na cieńszym spodzie zawsze wyczuwam jakąś wilgoć
Serowa z Biedronki to jakaś biedronkowa czy z innej firmy?
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:04   #1270
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

...
...
madzik i seksowna bielizna
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:14   #1271
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
...
...
madzik i seksowna bielizna
Przynajmniej tym razem obeszło się bez wibratorów
Krteka chyba nagrała openbox pudełeczka z bielizną z większą klasą. U Madzika czułam się zażenowana. W sumie nawet nie wiem dlaczego
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 11:15   #1272
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Dopiero teraz przypomniały mi sie Guseppe.
moja ulubiona mrożona pizza
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:18   #1273
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Dopiero teraz przypomniały mi sie Guseppe. Są przegenialne Czasami nawet wolę zjeść Guseppe zamiast normalnej. Ale w tych na cieńszym spodzie zawsze wyczuwam jakąś wilgoć
Serowa z Biedronki to jakaś biedronkowa czy z innej firmy?
Teraz się zagubiłam. Byłam pewna, że to taka typowo biedronkowa była, ale obrazek po lewej mówi co innego. Zaraz się okaże, że w ogóle nie kupiono mi jej w Biedronce
http://3.bp. < unsuń spacje> blogspot .com/-ZHRTv-Itu08/U6YLFc_AqvI/AAAAAAAAKTA/Q-L3W6QhROE/s1600/pizza.jpg
W każdym razie tę z lewej jadłam i mi smakowała Taka może mało pizzowa, klasyczna, ale pyszna.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:19   #1274
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Przynajmniej tym razem obeszło się bez wibratorów
Krteka chyba nagrała openbox pudełeczka z bielizną z większą klasą. U Madzika czułam się zażenowana. W sumie nawet nie wiem dlaczego
one chyba zapomniały, ze główna cześć ich widowni to 12-14 latki
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:21   #1275
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------


Czułam w moich małych paluszkach, że pewnie o to chodiz w tym wyciętym fragmencie. Nie dziwię się facetowi. Codziennie jego kobita nagrywa jakieś pierdoły, wszystko. On nawet po swoim domu nie może chodzić rozebrany czy rozmemłany bo zobaczy go cała Polska.
Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
A o zjedzeniu w spokoju może tylko pomarzyć, bo najpierw musi odpowiedzieć do kamery czy dobre. Później jeszcze przez wiekszość posiłku słuchać nawijania Szusz do kamery tak jak było na helu
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Pewnie nawet nie pomyśli o pieszczotach w środku dnia, bo a nuż Susz nagra ich wstęp nim się skapnie, że dalej nie wypada.

Wiem, że nie powinnam tego pisać, ale naprawdę wróżę im rychłe rozejście, jak tak dalej będzie wyglądała ich codzienność.
nie słuchacie ze zrozumieniem Szusz wyraźnie na początku opowiada że vlogi kończy o 16stej, bo potem Lew wraca i robią różne ciekawe rzeczy razem :brzyda l:
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:22   #1276
7Paula
Przyczajenie
 
Avatar 7Paula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 28
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Ja na Fifi inaczej spojrzałam jak się dowiedziałam, że to kobieta po przejściach i podziwiam za uśmiech i taką pozytywną energię i strasznie szkoda mi się jej zrobiło, jak w którymś filmiku zaczęła się tłumaczyć odpowiadając na jakiś głupi hejt
dokładnie Fifi jest cudna i ma mega pozytywną energię

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
moja ulubiona mrożona pizza
o moja tez juz chyba wiem co zjem na obiad... :P
7Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:25   #1277
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
...
...
madzik i seksowna bielizna
Paczuszka. Rozumiem, raz, drugi, nawet trzeci i czwarty. Ale za piątym to zdrobnienie i powtórzenie mnie roz...denerwuje.

>>W SIERODECZKU<<
>>kfiatuszki<<
>>staniczek<<

>>gówno<<
>>dupa<<

Słownictwo bardzo nie na wizję, moim zdaniem.

To była dobra decyzja, podjęta kiedyś, by jej nie oglądać.

Bielizna ładna, chciałabym całą taką czarną lub granatową
Alen z rozmiarem zaszaleli. Gdy założyła majtki na głowę zaczął się etap żenady.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:26   #1278
noschino
Przyczajenie
 
Avatar noschino
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Od dłuższego czasu czytam te wątki i w końcu zdecydowałam się ujawnić i też z wami popisać także witajcie dziewczyny!
noschino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:27   #1279
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
nie słuchacie ze zrozumieniem Szusz wyraźnie na początku opowiada że vlogi kończy o 16stej, bo potem Lew wraca i robią różne ciekawe rzeczy razem :brzyda l:
Moja wina. Ja jej praktycznie nie oglądam. Tylko gdy ktoś napisze, że od takiej i takiej minuty coś intrygującego na chwilę się pojawia/mówi/cokolwiek.
Wierzę więc wam na słowo gdy relacjonujecie całe filmiki.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 11:28   #1280
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Dopiero teraz przypomniały mi sie Guseppe. Są przegenialne Czasami nawet wolę zjeść Guseppe zamiast normalnej. Ale w tych na cieńszym spodzie zawsze wyczuwam jakąś wilgoć
Serowa z Biedronki to jakaś biedronkowa czy z innej firmy?
Jak mówię 'mrożona pizza', mówię Giuseppe - u wie lbiam

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-08-25 o 11:31
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:30   #1281
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Btw, jak pizza to tylko PIZZA GDYNIANKA w wiekowej już knajpeczce (zdrobnienie celowe, mające swoje wytłumaczenie w metrażu tego miejsca) na Świętojańskiej <33333 To jest specyficzna POLSKA PIZZA z tradycją <333
Kocham.
Gdy jest ładna pogoda to zawsze biorę >>na wynos<< i śmigam jeść do parku na Kamienną Górę, opodal.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-08-25 o 11:31
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:32   #1282
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Jak mówię 'mrożona pizza', mówię Giuseppe - u wie lbiam
Cztery sery <3
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:33   #1283
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Komentarz Fifi chyba już usunęła :P. Tyle wyświetleń, tak mało komentarzy. Szusz, lubiłam Cię i lubię w pewnym stopniu dalej, ale takie tworzenie sobie alternatywnej rzeczywistości bez grama krytki czy odmiennego zdania nie jest zdrowe
Wydaje mi się, że ta Fifi się trochę pomyliła
Fragment z pizzą na łóżku zaczyna się od 12:40
Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Odnośnie wyciętego fragmentu vloga Szusz. Z tego co pamiętam wołała Lwa na kanapę żeby zaczęli już jeść pizzę (nie obyło się bez zerkania w kamerę czy się nagrywa), Lew poirytowanym tonem i podniesionym głosem zapytał "Ty to znowu nagrywasz?". Potem Szusz zaczęła jojczyć, że tak nagrywa i o co mu chodzi bla bla na co Lew się rozgadał, że nigdy nie mogą czegoś tam, bo ona musi nagrywać. Coś w ten deseń. Nie pamiętam dokładnie. To było chyba przed fragmentem, który został we vlogu, a po akcji z tv. Zmęczony chłopina po pracy pewnie był i chciał sobie wygodnie usiąść i zjeść po ludzku. Nie dziwię się Fifi, że to wyłapała (ale nie demonizowałabym Tomka aż tak), dziwię się, że Szusz nie wycięła tego przy wielodniowym montażu, widać było po jej minie, że takiej reakcji Tomka się nie spodziewała.


Nowy film Szusz to reklama depilatora Braun gdyby ktoś pytał :P
Zirytowanego Tomka słychać od 12:45 - "Czy ty musisz teraz kamerować?!".

Obejrzałam drugi raz i filmik nie został edytowany czy skrócony
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:44   #1284
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ona jest fajniuchna. Aż się zdziwiłam bo moje pierwsze z nią "spotkanie" skończyło się dość negatywną reakcją z mojej strony. Po tym filmiku, nie pamiętam już co do niej miałam.
Och, i uwielbiam gdy mówi po niemiecku. Aż jestem w szoku, że tyle zrozumiałam. Tyle lat nie używałam tego języka a jednak coś tam jeszcze pamiętam z nauki.
Jej vlogi zapowiadają się ciekawie. Dla mnie mogłaby niemal całe prowadzić po niemiecku, z napisami Ale po polsku też jest ok. Zabawnie mówi, na początku mnie to wkurzało, teraz ma to swój urok.

Mam z Fifi podobnie - na początku mój wewnętrzny Pope of Nope krzyczał NIE, a teraz im więcej o niej wiem tym bardziej ją lubię. Bardzo ją polubiłam i nawet niemiecki w jej wykonaniu mi sie podoba, a normalnie język ten budzi we mnie lęk :P
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:49   #1285
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Phiphigenia Fifi 3 godziny temu
A dlaczego Lew na końcu ma taki agresywny głos do ciebie...? Hans nie rozumie po polsku ale też to tak odjął że brzmi jakoś agresywnie i że do kobiety się takim tonem mówić nie powinno... czy tylko my to tak odjęliśmy? Albo miało to być zabawne i źle zrozumiałam... ? Ale się aż przestraszyłam koło 14:40...
Ale oprócz tego podobał mi się ten vlog. Rest In Peace Szuszotelefon...
Odpowiedz ¡ 3

Teraz film jest krótszy.

Edytowane przez 201701230959
Czas edycji: 2015-08-25 o 11:55
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:55   #1286
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Fifi chodziło o to, że film został skrócony z 14:40 do 14:11, nie w którym momencie.
To może akurat trafiłam na ten skrócony

Da się skracać filmiki bądź wycinać fragmenty już po wrzuceniu na YT?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:55   #1287
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Paczuszka. Rozumiem, raz, drugi, nawet trzeci i czwarty. Ale za piątym to zdrobnienie i powtórzenie mnie roz...denerwuje.

>>W SIERODECZKU<<
>>kfiatuszki<<
>>staniczek<<

>>gówno<<
>>dupa<<

Słownictwo bardzo nie na wizję, moim zdaniem.

To była dobra decyzja, podjęta kiedyś, by jej nie oglądać.

Bielizna ładna, chciałabym całą taką czarną lub granatową
Alen z rozmiarem zaszaleli. Gdy założyła majtki na głowę zaczął się etap żenady.
i te majtki na głowie klasa :brawo:
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:58   #1288
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
To może akurat trafiłam na ten skrócony

Da się skracać filmiki bądź wycinać fragmenty już po wrzuceniu na YT?
Raczej nie. Pewnie chodziło o tą końcówkę, która teraz jest. Lew cały czas burczy na Szusz
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:59   #1289
noschino
Przyczajenie
 
Avatar noschino
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
i te majtki na głowie klasa :brawo:
oglądając ten filmik czułam po prostu zażenowanie
noschino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:02   #1290
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Opowiem Wam śmieszno-straszną historyjkę z kategorii 'praca' Pani reprezentująca firmę Miraculum zaprosiła mnie na rozmowę w sprawie pracy w charakterze wizażystki marki Joko. Rozmowa miała się odbyć w galerii. Parę minut po umówionej godzinie pani zadzwoniła, że siedzi w jednej z kawiarni. No to idę. Przywitałam się, pani poprosiła mnie, żebym usiadła, "najlepiej od drugiej strony, bo tu mam kalendarz" - patrzę, a tam czeka świeża kawa z herbatniczkiem. Myślę sobie, miły gest, chociaż zazwyczaj się mnie najpierw pytają, co bym się chciała napić. Dziewoja (bo to w sumie młoda pani była) zagaja, jak sobie wyobrażam pracę w ich firmie, po czym ZAGARNIA do siebie kawę z herbatniczkiem bez zaproponowania z grzeczności choćby wody. Następnie zaczyna wpierdzielać na moich oczach ciasteczko, pomiędzy chrupnięciami mówiąc o pracy za totalnie, jak się okazało, żenującą stawkę. Dalej jestem w szoku
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.