Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 17:38   #1261
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
hmm tak dlugo kazala ci czekac ? ja mialam prostowane farbowane wlosy i normalnie odczekalam te 48 h i potem je umylam i wszytko bylo ok
Ja też czekałam 48 h i wszystko jak narazie gra
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:51   #1262
mossonka
Przyczajenie
 
Avatar mossonka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

jestem juz po prostowaniu, siedzialam u fyzjera okolo 4 godzin ale oplacalo sie. wlosy sa prooste. to fakt, mialyscie racje ,ze sa troche przyklapniete,ale fryzjerka powiedziala mi ze po tygodniu lub dwoch, jak wlosy troche odbija beda duzo lepiej sie ukladaly.
nie jest to prawda,ze nie mozna ich upinac, bo wlosy nie maja prawa sie wygiac "na stale", bo luski wlosa po zabiegu sa juz przeciez zamkniete.
zabieg przebiegal mniej wiecej taK:
-mycie,odzywka na 10 min
-suszenie,modelowanie,dokl adne prostowanie
-nakladanie pierwszego plynu , splukanie go po 10 min
-mycie,odzywka
-suszenie,modelowanie,pros towanie
-nakladanie drugiego plynu , splukanie go po 10 min
-mycie,odzywka na kilka minut
-suszenie iiiiiiiiii wlosy proste

Siedziala obok mnie dziewczyna ktora prostowala sobie tylko grzywke, bo ktoras z Was kiedys sie pytala czy tak mozna. )

w zalaczniku dodaje zdjecie po prostowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sona 004.jpg (76,4 KB, 238 załadowań)
mossonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 09:07   #1263
michalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

No to ja się zawiodłam - jakiś rok temu wyprostowałam włosy Kadusem. Fryzjerka z takim przekonaniem opowiadała o tym zabiegu że się skusiłam. Powiedziała,że jak prostowanie nie da rezultatu to poprawi mi to już za darmo. Jakie było jej zdziwienie jak po tygodniu wróciłam z równie kręconymi włosami co przed prostowaniem. Oczywiście poprawiła a moje włosy znów się skręciły, ale były już tak zniszczone że nie wróciłam do niej po raz trzeci. Tak więc dla mnie tylko i wyłącznie prostowanie na gorąco!
michalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 09:39   #1264
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

michalinaa - przeczytaj watek to zmienisz zdanie KADUS jest beznadziejny i to tylko rozluznienie skretu wloskow, to o czym tu mowimy to TRWALE prostowanki i teraz ja rowniez sama moge Ci zareczyc, ze wloski bedziesz miala proste :P sama prostowalam kadusem dwa razy, masakra poo prostu

------------------------------

dziewczyny, wiecie co zauwazylam, od 2-3 dni jak przycisne wlosy do skory glowy to czuje, ze one sa takie szorstkie, takie jakby "wypustki",, wloski odbily sie od glowy to fakt, mysle ze te male wypustki ktore czuje jakby, no nie wiem jak to okreslic, ale wydaje mi sie ze to juz sa takie male odrosty.. rzeczywiscie jak ktoras z Was napisala, wloski tuz przy skorze odbijaja sie i tworza z reszta wloska odwrocona w bok literke L.. tworzy sie po porostu takie zagiecie w miejscu styku wlosa odrastajacego i wyprostowanego...
nie przeszkadza mi to w sumie (bo to tylko "czuc" a nie widac) ale no wlasnie, czy pozniej, za miesiac dwa, kiedy odrosty beda juz wieksze, wlosy wygladaja ladnie, czy trzeba przy skorze doprostowywac prostownica ??
czy ktoras z Was moglaby wkleic zdjecia jakis czas (tak min. miesiac, dwa) po prostowaniu ????
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 09:51   #1265
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez mossonka Pokaż wiadomość
jestem juz po prostowaniu,

w zalaczniku dodaje zdjecie po prostowaniu
mossonka prześlicznie po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 10:14   #1266
michalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
michalinaa - przeczytaj watek to zmienisz zdanie KADUS jest beznadziejny i to tylko rozluznienie skretu wloskow, to o czym tu mowimy to TRWALE prostowanki i teraz ja rowniez sama moge Ci zareczyc, ze wloski bedziesz miala proste :P sama prostowalam kadusem dwa razy, masakra poo prostu
No to może kadus jest rzeczywiście tak kiepski, chociaż to moje to też miała być trwała prostująca. W każdym razie ja już się tak zraziłam że na pewno tego nie zrobię po raz drugi. Moje włosy mniej są zniszczone po prostownicy niż po tym zabiegu.
michalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 11:03   #1267
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Dziewczynki tak wam zazdroszczę,że macie proste włoski(zaznaczam,że to zdrowa ZAZDROŚĆ ) i bardzo się cieszę,że nie musicie się męczyć z prostownicą.Ja sama będę prostować dopiero na przyszły rok(gdzieś koło maja),bo w moim mieście nie prostują Faroukiem,a najbliżej mam do Poznania.I mimo,że sama nie prostowałam,ślędzę wątek i przeżywam wszystko razem z wami.
Całuski dla Kosianych wizażanek
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 11:25   #1268
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Dziękujemy ci bardzo ... a tak nawiasem mówiąc, sama zastanawiam się ile już dziewczyn dyskretnie skorzystało na naszych doświadczeniach ... jak to miło
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 11:30   #1269
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość

dziewczyny, wiecie co zauwazylam, od 2-3 dni jak przycisne wlosy do skory glowy to czuje, ze one sa takie szorstkie, takie jakby "wypustki",, wloski odbily sie od glowy to fakt, mysle ze te male wypustki ktore czuje jakby, no nie wiem jak to okreslic, ale wydaje mi sie ze to juz sa takie male odrosty.. rzeczywiscie jak ktoras z Was napisala, wloski tuz przy skorze odbijaja sie i tworza z reszta wloska odwrocona w bok literke L.. tworzy sie po porostu takie zagiecie w miejscu styku wlosa odrastajacego i wyprostowanego...
nie przeszkadza mi to w sumie (bo to tylko "czuc" a nie widac) ale no wlasnie, czy pozniej, za miesiac dwa, kiedy odrosty beda juz wieksze, wlosy wygladaja ladnie, czy trzeba przy skorze doprostowywac prostownica ??
czy ktoras z Was moglaby wkleic zdjecia jakis czas (tak min. miesiac, dwa) po prostowaniu ????
Potwiedzam spostrzeżenie mi też to narazie nie przeszkadza .... ale wydaje mi się że będzie to po paru miesiącach bardziej widoczne ... myślę że będzie widoczny taki "pasek" pozaginanych włosków na czubku głowy ...narazie o tym nie myślę .. a i faktycznie ciekawa jestem jak to wygląda .... fotkę koniecznie poproszę
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 12:26   #1270
mossonka
Przyczajenie
 
Avatar mossonka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a moj przedzialek zrobil sie bardzo nieelastyczny...nie moge grzywki przelozyc na strone na ktorej zawsze ja nosilam
mossonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:41   #1271
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: trwałe prostowanie

Witam, ja właśnie COŚ próbuję zrobić z moimi włosami...mama mi przedwczoraj ścięła za łopatki( Bo ja sobie wyobraziłam że mam krzywo za pierwszym razem obcięte, a później się okazało, że przez moją robotę trzeba je jeszcze bardziej skracać...Droga Doris, widziałam Twoją odpowiedź, że włosy którejś dziewczyny puszą się przez niewłaściwą pielęgnację. Moje włosy są falowane, dziwnie powykręcane, a potem loczki się robią (kiedy nie prostuję). Moja mama ma takie same...Tylko że ma ciemne włosy, a ja jestem blondynką, a blondynki mają ponoć najwięcej włosów. A choć dbam o włosy to się PUSZĄ i nic na to nie mogę zrobić! Zapewniam że ich nawet nie suszę tylko pozostawiam je "same sobie". Potrafie nawet przez kilka godzin chodzić w 'turbanie" na głowie, coby je troche przyklapnęło, ale tylko u nasady są przyklapnięte, a im bardziej w dół, tym większe afro( No i co ja mam zrobić? Jest jakiś psecjalista?? Kiedyś może załączę swoje zdjęcie, to zobaczycie jakie są (choć na fotkach mam włosy wyprostowane,ale to nie zmienia faktu, że są napuszone.)
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 14:37   #1272
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: trwałe prostowanie

Właśnie wysłałam sobie na pocztę mms ze zdjęciem moich włosów (siostra robiła). A skoro mms, to i fotka robiona telem, a jak tel, to siemens c65 Może ktoś kto zna się na rzeczy doradzi mi co zrobić z tym "buszem puszu" na głowie? Napisałam to tutaj, bo mam problem z założeniem nowego wątka Proszę o odpowiedzi! Z góry dzięki: cmok:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asia.jpg (37,2 KB, 111 załadowań)
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:44   #1273
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: trwałe prostowanie

Oj, sorcia, zła fotka( Ale skoro tamta już do Was trafiła, to co możecie o mnie powiedzieć? (zwykle mam kompleksy z powodu swojej urody)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (30,2 KB, 113 załadowań)
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:07   #1274
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: trwałe prostowanie

Ja sie wypowiem moim zdaniem na tym zdjeciu wyszłaś ślicznie! super wyglądasz z włosami zaczesanymi do tyłu naprawde!! i masz ładną twarz taką kształtną ślicznie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195970
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:18   #1275
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: trwałe prostowanie

Gdybym mogła cofnąć czas w życiu nie wyprostowałabym sobie włosów chemicznie. Nie dość, że niszczy włosy to wcale nie są one proste tak jakby się chciało- tak czy siak trzeba je układać na szczotkę, a efekt końcowy i tak nie jest tego wart. Za zabieg zapłaciłam ok.300zł.
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 17:56   #1276
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: trwałe prostowanie

Colorful, dzięki . Szkoda, że Panna Migotka 86 nie była zadowolona z efektu... No bo w takim razie już nie wiem co mam zrobić z tym CZYMŚ na głowie( I 300zł( Co za życie...Zajmują się tarczami antyrakietowymi zamiast zatroszczyć się o wygląd włosów młodych Polek
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 18:01   #1277
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: trwałe prostowanie

A, zapomniałam Czy może mi ktoś powiedzieć jak się tworzy nowe wątki?? Bo nie mam pojęcia gdzie to się robi, a tak to tylko zaśmiecam czyjeś wątki
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 21:59   #1278
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: trwałe prostowanie

ja także nie polecam, a raczej doradzam najpierw wywiad środowiskowy zanim oddasz się w ręce pierwszej lepszej fryzjerce. moja kumpela poszła do swojej znajomej fryzjerki i okazało się, że może obciąć to ona potrafi, ale trwała prosta napewno nie była prosta, bo w efekcie koleżanka ma katowala wloski prostownicą żeby jakoś wyglądać i musiała je ściąć do brody :P
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:41   #1279
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: trwałe prostowanie

No to kiszka;D Najgorsze jest to, że nie mogę sobie z tymi włosami poradzić....Jest ich bardzo dużo, a jak umyję i na domiar złego wyszuszę bo się gdzieś śpieszę (co się raczej rzadko zdarza)to wyglądam jak czarownica...Obecnie wyglądam bardziej jak Hermiona Granger niż jakaś super hiper z pięknymi włoskami. A u mnie raczej nie ma szans na cięcie włosów. To że mam szopę na głowie zupełnie mi to uniemożliwia, a że mam włosy chyba po mamie, to w ogóle szok... W wieku 13 lat chyba ścięła sobie włosy i po prostu zaczęły jej się normalnie legalnie kręcić... Jak byłam mała śmiesznie wyglądałam bo miałam włoski na chłopaka, znaczy...gęste były więc wiecie jak to było, ale coś takiego w "kroju" jak ma Ania Mucha obecnie. Ale z grzywką
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 11:09   #1280
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cholera! Byłam u fryzjera na prostowaniu włosów. Zapłacilam 100 zl i co? I nic! Dalej sie kręcą...nic sie z nimi nie stało. Wygladaja tak samo, jakbym w ogole nie poszla do tego fryzjera! Co mam zrobic?!
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 12:02   #1281
agu_to
Przyczajenie
 
Avatar agu_to
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez ICQ do agu_to GG do agu_to
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez mossonka Pokaż wiadomość
a moj przedzialek zrobil sie bardzo nieelastyczny...nie moge grzywki przelozyc na strone na ktorej zawsze ja nosilam
hehehe, ja tez tak mam i nawet po myciu są bardzo uparte

Cytat:
Napisane przez Sylwia_14 Pokaż wiadomość
Cholera! Byłam u fryzjera na prostowaniu włosów. Zapłacilam 100 zl i co? I nic! Dalej sie kręcą...nic sie z nimi nie stało. Wygladaja tak samo, jakbym w ogole nie poszla do tego fryzjera! Co mam zrobic?!

A jaką firmą Ci prostowali? Pewnie to był jakiś specyfik do rozluźniania skrętu a nie trwałe prostowanie...
agu_to jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 12:27   #1282
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość


dziewczyny, wiecie co zauwazylam, od 2-3 dni jak przycisne wlosy do skory glowy to czuje, ze one sa takie szorstkie, takie jakby "wypustki",, wloski odbily sie od glowy to fakt, mysle ze te male wypustki ktore czuje jakby, no nie wiem jak to okreslic, ale wydaje mi sie ze to juz sa takie male odrosty.. rzeczywiscie jak ktoras z Was napisala, wloski tuz przy skorze odbijaja sie i tworza z reszta wloska odwrocona w bok literke L.. tworzy sie po porostu takie zagiecie w miejscu styku wlosa odrastajacego i wyprostowanego...
nie przeszkadza mi to w sumie (bo to tylko "czuc" a nie widac) ale no wlasnie, czy pozniej, za miesiac dwa, kiedy odrosty beda juz wieksze, wlosy wygladaja ladnie, czy trzeba przy skorze doprostowywac prostownica ??
czy ktoras z Was moglaby wkleic zdjecia jakis czas (tak min. miesiac, dwa) po prostowaniu ????
tak, u mnie to samo. ja jestem 2 mc po prostowaniu i na razie tego jeszcze normalnie nie widac, tylko jak siedze przed lustrem, przeczesuje wlosy i bardzo intensywnie sie w nie wpatruje

Cytat:
Napisane przez mossonka Pokaż wiadomość
a moj przedzialek zrobil sie bardzo nieelastyczny...nie moge grzywki przelozyc na strone na ktorej zawsze ja nosilam
to samo u mnie
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 12:56   #1283
Esterka86
Raczkowanie
 
Avatar Esterka86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a pic na wode..z tym prostowaniem, była u fyzjera w Mysłowicach...niby stałe prostowanie włosow i ich zapewnienie nie pokręcą się dopoki ci nie odrosną :/ żenada ...proste to ja mialam tylko w drodze dod omu pozniej juz mi się zaczeły wiwyjac we wsyztskie strony świata, zapłąciłam 200zł !!! w dodatku tydzien wczesniej u tej samej fryzjerki farbowalam włosy i wspominalam ze chce stale rpostowac, nawet mnie nie uprzedziła ze najpierw nalezy wyprostowac pozniej pofarbowac bo i tak mi kolor zejdzie...
podsumowanie takie ze za farbowanie zaplacilam 120 zł za prostowanie 200 po czym wygladałam jak ułom dosłowenie!!! z pasemek czerwonych zrobiły mi sie wyblakłe ruude
Esterka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 13:22   #1284
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A jaką firmą Ci prostowali? Pewnie to był jakiś specyfik do rozluźniania skrętu a nie trwałe prostowanie...[/quote]


Nie mam pojecia. Szczerze mowiac nie interesowalam sie. Bylam szczesliwa, ze bede miec w koncu proste wlosy...szczescie minelo po pierwszym myciu:/
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 13:25   #1285
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

mossonka ile dalas za prostowanie?
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 13:43   #1286
MrUfKa87
Raczkowanie
 
Avatar MrUfKa87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 144
GG do MrUfKa87
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez MrUfKa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie prosze, czy jak sie idzie na prostowanie odrostow to placi sie tyle samo co za caly zabieg bo gdzies wyczytalam ze tak, ale nie jestem pewna

Czy ktoras moze odpowiedziec?? Porszeeeee bo to juz teraz jedyna rzecz co do ktorej mam watpliwosci
__________________
Aparacik od 28.11.07
MrUfKa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 14:00   #1287
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Mój wygląd-pomóżcie i oceńcie:)

.........Dziewczyny, jak się robi nowe wątki?............ bo sie kurcze zaplątałam, nie mogli gdzieś na wierzchu tego zrobić??(
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 15:17   #1288
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

mrufka87- na pewno placi sie mniej ale to musza CI odpowiedziec dziewczyny ktore juz robily odrosty .. pewnie to tez zalezy od dlugosci odrostow
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 15:47   #1289
Sylwia_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez MrUfKa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie prosze, czy jak sie idzie na prostowanie odrostow to placi sie tyle samo co za caly zabieg bo gdzies wyczytalam ze tak, ale nie jestem pewna
Z tego co pamietam to na jakims cenniku pewnego salony było napisane, że odrosty kosztuja ok. 35 zł.
Sylwia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:31   #1290
agu_to
Przyczajenie
 
Avatar agu_to
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez ICQ do agu_to GG do agu_to
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwia_14 Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia. Szczerze mowiac nie interesowalam sie. Bylam szczesliwa, ze bede miec w koncu proste wlosy...szczescie minelo po pierwszym myciu:/

Jeśli prostujesz włosy, to warto byłoby się dowiedzieć, czym prostują. Tutaj w tym temacie masz opinie użytkowniczek, które polecają bądź odradzają różne produkty. Niektórzy fryzjerzy powiedzą Ci to, a wyjdzie co innego. Tylko po to, żeby zedrzeć kasę.



Mrówka, ja pytałam się babki ile kosztują odrosty, szczerze mówiąc nie potrafiła mi odpowiedzieć, bo dopiero od niedawna prostują włosy Faroukiem i jeszcze nie robili odrostów, ale powiedziała, że na pewno mniej...
Chociaż z tego co powiedziała Arcia, wywnioskowałam, że płaci się tyle samo, bo fryzjer przeciąga specyfik na całe włosy...
agu_to jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.