Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe 2009 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 10:28   #1261
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

dzis ucielam gobie pogawedke z syniem tzn nakarmilam go cycem , odbilam a pozniej sobie gadamy... małemu sie ulalo...wiec go pytam co niedobre mleko mamy??
a ten mi odpowiada... A Fu ... łobuziak jeden a swoja droga to nie źle mu sie udalo
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 10:52   #1262
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Dzis z rana uslyszalam tekst "samruj mu glowke oliwka bo ... (i ciasza )bo ... bedzie mial brzydka " i czapeczke zebym mu po oliwkowaniu wkladala itp jasne niech mu ubierze czapke po kapieli Olek nie zje i bedzie sie darl do poki mu jej nie sciagne... co za kobieta ... ja kiedys nie wytryzmam psychicznie co ja to obchodzi co ja robie swoje dzieci miala niech da mi wychowac juz sie boje co bedzie jak Olo bedzie wiekszy ... Teraz mi glowe truje zebym jej dala akt urodz i za Chiny nie wiem po co jej ...

Czekam az Olus sie obudzi i dam mu am i trzeba isc na jakis spacer ale cholernie mi sie nie chce

Kingus witamy w naszym gronie
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:03   #1263
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Witam nową mamusie !
fajnie ,ze w koncu zdecydowałas sie do Nas dołączyc

a mnie ta grypa nadal trzyma zjadłam juz całe opakowanie gripeksu i poprawa srednia.
u mnie zima lezy snieg gdzie ta wiosna?
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:12   #1264
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Dzis z rana uslyszalam tekst "samruj mu glowke oliwka bo ... (i ciasza )bo ... bedzie mial brzydka " i czapeczke zebym mu po oliwkowaniu wkladala itp jasne niech mu ubierze czapke po kapieli Olek nie zje i bedzie sie darl do poki mu jej nie sciagne... co za kobieta ... ja kiedys nie wytryzmam psychicznie co ja to obchodzi co ja robie swoje dzieci miala niech da mi wychowac juz sie boje co bedzie jak Olo bedzie wiekszy ... Teraz mi glowe truje zebym jej dala akt urodz i za Chiny nie wiem po co jej ...

Czekam az Olus sie obudzi i dam mu am i trzeba isc na jakis spacer ale cholernie mi sie nie chce

Kingus witamy w naszym gronie
dziekuje za przyjecie do grona mamus

współczuje teściowej,ja też mam podobnie tylko że widzimy sie rzadziej bo mieszka od nas 300km,a e co drugi tydzień przyjezdza,teraz na szczeście rozwaliła samochód (przy parkowaniu)i na jakiś czas mam ją z głowy.Jakies 10 lat temu prowadziła szkołe rodzenia i kurcze wszedzie wpycha sie ze swoimi radami,a bo za zimno,a bo za ciepło,a bo płacze,a bo mam karmić piersią bo ona to do prawie 2 lat karmiła,doprowadza mnie czasem do szału,ostatnio jak dzwoni to nawet nie odbieram. bo ma jakieś widzimi sie i zazyczyła sobie zebym na weekend z mała do niej przyjechała,taaaa zawijam kiece i lece

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
Witam nową mamusie !
fajnie ,ze w koncu zdecydowałas sie do Nas dołączyc

a mnie ta grypa nadal trzyma zjadłam juz całe opakowanie gripeksu i poprawa srednia.
u mnie zima lezy snieg gdzie ta wiosna?
dziekuje

u nas też zima jak byłam rano na spacerku to normalnie wózek sam mi jechał i mnie za sobą taszczył jest tak ślisko
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:15   #1265
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Witam nową mamusie
A ja mam jzde bez trzymanki - wziełam wczoraj tabletki na zatrzymanie laktacji i umierałam przez pół nocy i teraz w sumie nadal zdycham. W nocy 4 razy wymiotowałam, zawrotu głowy na maxa, dobrze ze mój maż póki co jest wdomu bo ja nie wiem kto by się młodą zajął...do tej pory łeb mi peka i jestem słaba jak mało kiedy.
Pogoda u nas też kiepska - snieg lezy i zimno jest bleee.... Za to młoda dzis bardzo rozmowna ciagle ma cos do powiedzenia
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:38   #1266
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

ja karmiłam piersią równe 4 tygodnie,niestety mała ma skaze białkową ,przestałam jesć nabiał i wszystkie produkty które mogłyby uczulac,ale niestety zadnej poprawy nie było,odstawiłam cycusia na 4 dni i wszystko zeszło,cała wysypka z buzi,dlatego teraz jedziemy na Nutramigenie.


wkleje Wam zdjecie moich spioszków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Canon 154.jpg (132,3 KB, 60 załadowań)
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:45   #1267
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Dzis z rana uslyszalam tekst "samruj mu glowke oliwka bo ... (i ciasza )bo ... bedzie mial brzydka " i czapeczke zebym mu po oliwkowaniu wkladala itp jasne niech mu ubierze czapke po kapieli Olek nie zje i bedzie sie darl do poki mu jej nie sciagne... co za kobieta ... ja kiedys nie wytryzmam psychicznie co ja to obchodzi co ja robie swoje dzieci miala niech da mi wychowac juz sie boje co bedzie jak Olo bedzie wiekszy ... Teraz mi glowe truje zebym jej dala akt urodz i za Chiny nie wiem po co jej ...
Współczucia. My od początku daliśmy bardzo jasno i wyraźnie do zrozumienia, że nie potrzebujemy dobrych rad (a jak będziemy potrzebowali to poprosimy) więc mamy spokój
Czasem moja mama lub teściowa coś powiedza, ale raczej się nie wtrącają.

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
a mnie ta grypa nadal trzyma zjadłam juz całe opakowanie gripeksu i poprawa srednia.
u mnie zima lezy snieg gdzie ta wiosna?
Kuruj się, kuruj.
U nas też całe ulice w śniegu i piaskraki jeżdżą!!!


Witamy nową mamusię!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 11:55   #1268
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Ira jakie słodziachne zdjęcie fajny kotek

dziewczyny ,które uzywaja pieluszek Huggies jest promocja w biedronce ,paczka pieluszek + sliniak gratis.
a sliniaczki juz niebawem sie przydadzą jak nasze malenstwa zaczną jesc pierwsze w swoim zyciu dania juz nie mogę sie doczekac.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:07   #1269
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

tak dla poprawy nastroju mała historyjka


AUTENTYK (ponoć)

Szymek, mój synek, kilka dni temu obchodzł 1 urodziny. Z lenistwa postanowiłam zamówić tort, bo piec mi się nie chciało, zadzwoniłam więc do cukierni. Odezwał się Pan. Spytałam czy mogę zamówić tort.
- Nie ma sprawy, jaki?
- Taki nasączany alkoholem, z wisniami...
- Aaa, węgierski, tak? - spytał Pan
- Tak - odparłam, tylko proszę nasączyć tort mniejsza iloscia alkoholu niż zazwyczaj, bo to bedzie kinder bal!
- Ok, a jaki napis by Pani chciała?
- Hmm, no jaki?! Szymon - 1 ROK! Tylko mniej alkoholu, niech Pan pamięta!
- Ok., do odbioru o 14, do zobaczenia
- Do zobaczenia.

EFEKT ROZMOWY I ZAMÓWIENIA WIDOCZNY NA ZDJĘCIU!!!

http://img525.imageshack.us/my.php?image=tortcs3.jpg
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:14   #1270
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Roxi Oby to w naszym przypadku nie był wstęp do ząbków chyba nie jestem przygotowana do tych jęków nocnych zwłaszcza że moje maleństwo ostatnio tak pięknie w nocy śpi
wygodna się zrobiłam

Nika Ja też od jakiegoś czasu juz nie karmię piersią, ale nic nie robie w kierunku zatrzymania mleka...piersi nie bolą nie tworzą się grudki-są miękkie.....więc myślałam że samo mleko przestanie się wytwarzać.....ale może muszę coś z tym zrobić??
nawet nie wiem czy to czymś grozi jak sie nie bierze leków na zatrzymanie laktacji

Ira Witamy nową mamusię
Śliczne imę ma Twoja córunia.....jak kiedyś będę miała jeszcze dziewczynkę, też ja tak
nazwę, mam duuzy sentyment do tego imienia

Jukolku Teściowa do odstrzału, i rady daje mało uzasadnione....bo główka będzie brzydka.???..co to za tekst przepraszam ale mnie to rozśmieszyło

Moja teściowa jest ok, ale wkurzało mnie jak przyjeżdżała bez zapowiedzi...ja sobie z małym robie pidżamowy dzień, w domu syfilis, a ona wpada jakby nigdy nic
No to mówię do niej delikatnie, że już coraz częściej wychodzimy z małym z domu i może pocałować klamkę.....a ona na to ze trudno, daleko nie ma- najwyżej wróci sie do domu.
no cóż nie zrozumiała..... ..to powiedziałam że poprostu ma dzwonić i już
nienawidzę tego!!, to ze jestem cały czas w domu, nie znaczy że można mnie nachodzić kiedy sie podoba


Podsumowujac pogoda do d*** -zaraz nawiedzę szafke ze słodyczami


Ira Dobre
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414

Edytowane przez mumi24
Czas edycji: 2009-03-25 o 13:17
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:23   #1271
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Ira dobre ,usmiałam siefacet od tego torta musiał byc nadzwyczaj inteligentny

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Mumi -Ja przerwałam laktacje od tak poprostu bez zadnych tabletek czy bandazy i nic sie nie stało.\ a te tabletki niekorzystnie wpływają na samopoczucie.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 13:26   #1272
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

a mi się nie otwiera to zdjęcie

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

mumi, pij szałwię. Ona osłabia laktację.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:01   #1273
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Hejka Jeszcze żyjemy i jest całkiem nieźle ale zero czasu na cokolwiek i lepiej nie będzie. Uroki życia na emigracji... Za to Matuś jest cudowny i kochany Tylko czasami ma gorsze dni i dłuuuugo ciągnie cyca a poza tym miodzio

Pozdrowionka dla Was wszystkich i naszych ślicznych Bobasków
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:05   #1274
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

A teraz przyszlam ze spaceru a tu okno w sypialni otwarte no jasna !@#$%^&* ja ja chyba ... brrrrrrr chyba zaraz jej cos dogadam ja chce swoj dom
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 17:04   #1275
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Jukolku- współczuję teściowej, choc moja wcale nie lepsza.

Ira- gościu poprostu nieprzeciętny

Co do laktacji- ponieważ pokarm zaczął mi zanikać to przerwałam ja dojąc małego coraz żadziej, póżniej tylko ściągałam pokarm podczas masażu pod prysznicem, ocecnie jeszcze czasem jakaś kropelka się zawinie, ale piersi mam puste- i to bez leków i bez bóli. A jeśli chodzi o okreś- już dostałam drugi raz ( pierwszy po miesiącu).

I mam do Was pytanko bo nie wiem czy czasem nie jestem przewrażliwiona:
Wkurza mnie przeokropnie jak pojawia sie ktoś i podczas płaczu Matiego rzuca teksem : "niedobra mama, tak cie krzywdzi "itp. oczywiście w ten dziwny sposób próbuje pocieszyc mojego synka- no mnie wtedy szlag trafia- bo jaka ja nie dobra?. Tesciowa jak sie pojawia i tylko slyszy płacz dziecka a my podajemy mu smoka łapie małego i gada " taaak, sama gumą cię karmią, sami ssijcie takie puste smoki, ale Ty masz rodziców". Dosłownie bym ją udusiła.
Tez tak macie- czy ja już jakaś skrzywiona jestem?
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 18:05   #1276
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

ira21 - Witaj

bezsennosc - Nie jestes skrzywiona. Pewnie tesciowa rowniez by sie zle poczula, gdybys wyjechala z podobnymi tekstami pod jej adresem.

Seviljanka - Milo Cie widziec przynajmniej przez chwile

Tak sie ze mnie leje, ze chyba pozycze od coreczki pampersa, bo podpaski nie daja rady. Zawsze uzywalam tamponow, ale teraz cos wrazliwa TAM jestem, i nie da rady zadnego tamponu wlozyc. Moze to jakas blokada psychiczna.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 18:39   #1277
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość

I mam do Was pytanko bo nie wiem czy czasem nie jestem przewrażliwiona:
Wkurza mnie przeokropnie jak pojawia sie ktoś i podczas płaczu Matiego rzuca teksem : "niedobra mama, tak cie krzywdzi "itp. oczywiście w ten dziwny sposób próbuje pocieszyc mojego synka- no mnie wtedy szlag trafia- bo jaka ja nie dobra?. Tesciowa jak sie pojawia i tylko slyszy płacz dziecka a my podajemy mu smoka łapie małego i gada " taaak, sama gumą cię karmią, sami ssijcie takie puste smoki, ale Ty masz rodziców". Dosłownie bym ją udusiła.
Tez tak macie- czy ja już jakaś skrzywiona jestem?
Ja jak Jaś płacze to sama do niego gadam takie teksty "ale niedobra mamusia, nie chce rozpieszczać synka" etc.. Ale gdyby tak mi moja mama albo teściowa gadały to bym się wkurzyła.

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Tak sie ze mnie leje, ze chyba pozycze od coreczki pampersa, bo podpaski nie daja rady. Zawsze uzywalam tamponow, ale teraz cos wrazliwa TAM jestem, i nie da rady zadnego tamponu wlozyc. Moze to jakas blokada psychiczna.
Współczucia. Ja się boję pierwszej @. Też używałam tamponów zawsze, ale teraz to nie wiem czy się odważe! Mam nadzieję, że @ szybko nie przyjdzie.


Mój synek był dziś tak zmęczony, że nie mogliśmy go uspokoić. Wykąpaliśmy wcześniej i położyliśmy spać. Pewnie w nocy da nam popalić, bo się szybko wyśpi!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 18:47   #1278
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

hmm... moze serio nie bede sie truć lekami bo nie ukrywam ze po jednej tabletce czuje sie okropnie samopoczucie mniej niz zero
Współczuję relacji z teściami - ja mam to szczescie ze z nimi nie mieszkam ale i tak ostatnio byla wojna na maxa i poki co do nich nie mam zamiaru jeżdzić z Martyna.
Mykam szykować kapiel dla młodej...miłego wieczora
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 18:47   #1279
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Passion- ja też do Miatiego gadam krytykując jego mamusię, ale co innego autokrytyka, a co innego jak ktoś tak mówi- ale cieszę się że jeszcze nie musze iść na leczenie

Ja okres miałam normalny, brzuch pobolewa ale lekko. Ale to może dlatego że go dostałam zaraz po skonczeniu sie połogu.
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 18:53   #1280
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Nika, krolowaa - Wracajcie do zdrowia

passionfruit - Pytalas kiedys o higiene jamy ustnej malucha, przypadkowo znalazlam na allegro cos takiego:

http://www.allegro.pl/item591380950_...icrosofty.html
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:00   #1281
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

pierwszej @ dostałam 7 tygodni po porodzie i byłą raczej skąpa,druga rówmo za 3 tygodnie po pierwszej i była normalna taka jak przed porodem.


mnie też denerwuje jak ktoś udziela swoich "cennych" rad,ale staram sie kontrolować.
aha i wkurza mnie jak ktos wpycha mi sie z łapami do wózka z tekstawi typu,"o jaka dzidzia",ostatnio myslalam ze zabije babke stojąc w kolejce do kasy,bo kurcze prawie ze mi wlazła do tego wózka i zaczełą kwiatami co miała w ręce machać Zuzi przed sama twarzą,no żesz...myslałam ze ją zabije
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:02   #1282
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Hvid, właśnie coś takiego oglądałam kilka dni temu. Może kupię dla sprawdzenia. Drogie nie jest.
Problem polega na tym, że jak wieczorem już uśpię małego, to nie mam sumienia mu czymś w buzce majstrować, żeby się nie obudził

A! Mój tż kupił wczoraj małemu śpiworek do spania (bo tak się kręcił pod kołderką, że zakopywał się głową, a potem ryczał żeby go wyciągnąć) i muszę powiedzieć, że to super sprawa. Bardzo wygodne do spania.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:37   #1283
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Jeszcze podrzuce Wam foteczki naszego szczescia zycząc miłego wieczoru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2009-03-10- (4).jpg (34,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2009-03-11- (17).jpg (21,4 KB, 24 załadowań)
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:36   #1284
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

bezsennosc - Zdjecia, jak to zazwyczaj u Ciebie, niesamowite . Maly jest chyba do Ciebie podobny.

passionfruit - Alma ma inny problem, od jakiegos czasu rekami sciagala koldre w dol, w efekcie czego lezala nieprzykryta. Dwa dni temu rowniez kupilam jej spiworek, jestem zadowolona, w koncu jest przykryta jak nalezy. Ale to juz koniec zakupow w tym miesiacu, bo co miesiac odkladamy na bok pewna sumke, w ramach oszczedzania na przyszlosc. Niebezpiecznie zblizylam sie w tym miesiacu do dolnej granicy naszego budzetu, a oszczednosci nie ruszamy, to nasza zelazna zasada. W przyszlym miesiacu przyjdzie w koncu na konto pierwsze dunskie becikowe, ale tego tez nie ruszamy, od razu na bok odkladamy.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:24   #1285
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Ira witamy , piekne masz stadko leniuchow a i torcika nic nie pobije

musze sie pochwalic, mialam dzis pierwsza lekcje jazdy, robilam kurs w pl 10lat temu ale oblalam 4x no i tak jakos mi sie nie spieiszylo, a teraz sie zebralam i bede jezdzic
w irl troszke inaczej niz u nas, tutaj najpierw sie robi prawko niepelne czyli zdaje sie teorie i mozna juz jezdzic z pelnoprawnym kierowca, ma sie 2 lata na zdanie egz praktycznego i do tego wcale nie jest potrzebne zrobienie kursu u instruktora...jak sie mzna latwo domyslec efekt jest taki ze jezdza jak chca, jedyne co reprezentuja jakas tam kulture na drogach w odroznieniu od polskich kierowcow
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 07:15   #1286
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

dziewczyny mam pytanie odnosnie twarzy Waszych dzieci .jaką cere maja Wasze dzieci?
mój mały dostał taka chropowatą i suchą skóre a zaznaczam ze wczesniej miał gładka.
tak mysle czy to normalne a może to reakcja na mleko?alergia?

juz nie wiem co robic czy zmienic na inne mleko.
pozatym po tym mleku mały robi tylko 1 kupe dziennie i to takie bobki.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1

Edytowane przez krolowaa
Czas edycji: 2009-03-26 o 07:17
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 07:24   #1287
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie odnosnie twarzy Waszych dzieci .jaką cere maja Wasze dzieci?
mój mały dostał taka chropowatą i suchą skóre a zaznaczam ze wczesniej miał gładka.
tak mysle czy to normalne a może to reakcja na mleko?alergia?

juz nie wiem co robic czy zmienic na inne mleko.
pozatym po tym mleku mały robi tylko 1 kupe dziennie i to takie bobki.
Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mojej Hani lekarka na podstawie właśnie takiej chropowatej, suchej skóry na buzi (w dodatku czerwonej), rozpoznała alergię. Jak już pisałam wcześniej, najpierw podejrzewała skazę białkową, a skoro nie jem wcale nabiału, to stanęło na nietolerancji laktozy.
Pozdrawiam
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 07:48   #1288
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mojej Hani lekarka na podstawie właśnie takiej chropowatej, suchej skóry na buzi (w dodatku czerwonej), rozpoznała alergię. Jak już pisałam wcześniej, najpierw podejrzewała skazę białkową, a skoro nie jem wcale nabiału, to stanęło na nietolerancji laktozy.
Pozdrawiam
no no własnie to moze byc to!
on ma taką czerwonawą tą twarz.-sucha i chropowata aaa i jest jakis niespokojny ale czy to tutaj tkwi przyczyna?
a jakie mleko podajesz małej?
zapisałam małego do pediatry na jutro niestety,dzis nie było miejsc
przeciez to tylko 5 minut i cała wizyta ,mówiłam przez telefon ,ze podejrzewam alergie.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1

Edytowane przez krolowaa
Czas edycji: 2009-03-26 o 07:50
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:36   #1289
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Dziewczyny mam pytanie czy jak wasze dzieciaczki leza/spia na brzuszku to maja główkę raz na jednym boku raz na drugim?? bo moj caly czas ma główkę obkręconą w jedna stronę a jak mu przekrece na druga to lezy tak chwilke i spowrotem zmienia na ten ulubiony boczek... i przy tym dosc czesto podciaga nozke tez z tej samej str co ma glowke czy to normalne... bo mam wątpliwości

A własnie i WITAM NOWĄ MAMUSIE I JEJ CÓRECZKE
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:46   #1290
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy jak wasze dzieciaczki leza/spia na brzuszku to maja główkę raz na jednym boku raz na drugim?? bo moj caly czas ma główkę obkręconą w jedna stronę a jak mu przekrece na druga to lezy tak chwilke i spowrotem zmienia na ten ulubiony boczek... i przy tym dosc czesto podciaga nozke tez z tej samej str co ma glowke czy to normalne... bo mam wątpliwości

A własnie i WITAM NOWĄ MAMUSIE I JEJ CÓRECZKE
Bartuś jak śpi na brzuszku to ciągle zmienia strony i gubi przy tym smoka często na nim spiąc Mam za to problem, bo od urodzenia woli jedną stronę jak leży na pleckach i ciągle mu trzeba układać prosto. Szału można dostać od tego układania ale walczę, bo nie chcę żeby rehabilitacją się skończyło. Może ktoś ma ten sam problem i jakieś metody???
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.