Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 13:09   #1261
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

pin3ska nie bądź taka jak on! jesteś lepsza! jesteś ponad to! wyślij dziś i włącz "olewanie" na takich kupujących...
też mnie trzęsie jak np. wystawiam aukcję i dostaję maile: a można kup teraz? ostatnio napisałam, że mogę rozważyć niech tylko zaproponuje cenę i cisza.... bo chyba nie myślał, że wystawię kup teraz w cenie startowej?!?!
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:26   #1262
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
pin3ska nie bądź taka jak on! jesteś lepsza! jesteś ponad to! wyślij dziś i włącz "olewanie" na takich kupujących...
Wrecz przeciwnie, nic co ludzkie nie jest mi obce, obraza majestatu równiez Wobec powyzszego nie bede lazła na poczte specjalnie z jego paczką i stała godzine w kolejce Zresztą pogoda dzis niesprzyjająca, wieje, zimno... Myslal pewnie, ze jak zapłaci zeta wiecej za priorytet, to rzuce wszystko i pognam na zlamanie karku na poczte. Chyba zdurniał

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
też mnie trzęsie jak np. wystawiam aukcję i dostaję maile: a można kup teraz? ostatnio napisałam, że mogę rozważyć niech tylko zaproponuje cenę i cisza.... bo chyba nie myślał, że wystawię kup teraz w cenie startowej?!?!
Jakby mi ktos Kup teraz zaproponował jakies przyzwoite to nie mialabym nic przeciwko
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:45   #1263
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Wrecz przeciwnie, nic co ludzkie nie jest mi obce, obraza majestatu równiez Wobec powyzszego nie bede lazła na poczte specjalnie z jego paczką i stała godzine w kolejce Zresztą pogoda dzis niesprzyjająca, wieje, zimno... Myslal pewnie, ze jak zapłaci zeta wiecej za priorytet, to rzuce wszystko i pognam na zlamanie karku na poczte. Chyba zdurniał
Ja bym wysłała dzisiaj Gość miałby szansę na otrzymanie tego co kupił jeszcze w tym tygodniu. Zawsze lecę na pocztę najszybciej jak się da, bo sama po cichu oczekuję tego od Sprzedających (choć się tego specjalnie nie domagam). Traktuję innych Allegrowiczów dokładnie tak, jak sama chcę być traktowana i jak dotąd świetnie na tym wychodzę A emocjonować się takimi drobiazgami naprawdę nie ma sensu - żeby tylko takie przykrości na All nas spotykały
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:09   #1264
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Ja bym wysłała dzisiaj Gość miałby szansę na otrzymanie tego co kupił jeszcze w tym tygodniu. Zawsze lecę na pocztę najszybciej jak się da, bo sama po cichu oczekuję tego od Sprzedających (choć się tego specjalnie nie domagam). Traktuję innych Allegrowiczów dokładnie tak, jak sama chcę być traktowana i jak dotąd świetnie na tym wychodzę A emocjonować się takimi drobiazgami naprawdę nie ma sensu - żeby tylko takie przykrości na All nas spotykały
ja tez sie przychylam do dzisiaj, choc o tej godzinie to juz jest chyba po tzw. ptokach^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:32   #1265
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Wy to takie dobre dusze jestescie, nie to co ja. ^^

a ja dzis nie pojde, bo:
po 1) wkurzył mnie
po 2) musialabym zasuwac na nózkach do bankomatu bo gotówka mi sie skonczyła, a to daleko
po 3) dzis juz swoją godzine odstałam z paczkami na poczcie przed południem

Moze jutro mu wysle, bo pewnie mi przejdzie - moja złosc jest zawsze wielka, ale krótka

Ja wychodze z założenia, ze nikt nikomu na Allegro łaski nie robi, ani kupujący sprzedającemu, ani odwrotnie. I oczekiwałabym w przypadku checi natychmiastowej wysyłki uprzejmej prosby, a nie od razu pretensji.

Czasem mam takie dni, ze jak mnie coś zdenerwuje, to kaplica. I koniec, bo sie sama nakręcam.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:37   #1266
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Ale ja sama się spotkałam z takimi reakcjami od Kupujących raz na moją informację, że od tygodnia czekam na przelew pieniążków dostałam gniewnego maila, że pieniądze to idą dzień a nie tydzień ... po czym przeprosiny, że jednak "nie zeszło z banku choć zawsze schodzi" - należy się najpierw upewnić i dogadać zanim się zacznie kłapać zębami
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:19   #1267
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Wy to takie dobre dusze jestescie, nie to co ja. ^^

a ja dzis nie pojde, bo:
po 1) wkurzył mnie
po 2) musialabym zasuwac na nózkach do bankomatu bo gotówka mi sie skonczyła, a to daleko
po 3) dzis juz swoją godzine odstałam z paczkami na poczcie przed południem

Moze jutro mu wysle, bo pewnie mi przejdzie - moja złosc jest zawsze wielka, ale krótka

Ja wychodze z założenia, ze nikt nikomu na Allegro łaski nie robi, ani kupujący sprzedającemu, ani odwrotnie. I oczekiwałabym w przypadku checi natychmiastowej wysyłki uprzejmej prosby, a nie od razu pretensji.

Czasem mam takie dni, ze jak mnie coś zdenerwuje, to kaplica. I koniec, bo sie sama nakręcam.
A ja cie kobito popieram Jak arystokracie sie spieszy to niech se odbierze łosobiscie.
Poza tym, owym tekstem delikatnie zasugerowal, ze niby ma do czynienia z oszustka, ktora tylko czyha na ograbienie kupujacych ze zlotowki (czy tam 2), aby potem wyslac zwyklym poleconym.

Ja wysylam juz nastepnego dnia po dniu w ktorym mi kasa wplynela na konto. Czasami to paczki juz mam gotowe i tylko czekam na wplate, aby pognac na poczte. Lubie wysylac, ot co
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 19:31   #1268
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Poza tym, owym tekstem delikatnie zasugerowal, ze niby ma do czynienia z oszustka, ktora tylko czyha na ograbienie kupujacych ze zlotowki (czy tam 2), aby potem wyslac zwyklym poleconym.

Ja wysylam juz nastepnego dnia po dniu w ktorym mi kasa wplynela na konto. Czasami to paczki juz mam gotowe i tylko czekam na wplate, aby pognac na poczte. Lubie wysylac, ot co
On raczej miał na mysli, żem pewnie leniwa krowa i wysle mu ten priorytet za miesiąc

Ja tez lubie wysyłac i robić tez Paczki robie dopiero po wpłacie, bo niektorzy dopiero jak wpłaca to sobie przypominają, ze chcą zmiany adresu, a niektorzy robią zakupy łączone, wiec nie bede od razu jednej rzeczy pakowac
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:44   #1269
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja tez lubie wysyłac i robić tez Paczki robie dopiero po wpłacie, bo niektorzy dopiero jak wpłaca to sobie przypominają, ze chcą zmiany adresu, a niektorzy robią zakupy łączone, wiec nie bede od razu jednej rzeczy pakowac
No właśnie, Ty przynajmniej bardziej przewidująca jesteś Ile razy ja musiałam zmieniać kopertę bo zachciało mi się pakować sprzedaną rzecz zaraz po aukcji . Teraz cierpliwie czekam na włatę, chyba że to znana mi Wizażanka i wiem, że adresu w ostatniej chwili nie zmieni
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:30   #1270
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

A mnie intryguje ten tekst , że on chce "prawdziwy priorytet". Co w takim razie oznacza "oszukany "priorytet? Może chodzi mu o to, ze placi za priorytet a dostaje ekonomiczny? Albo, ze prawdziwy priorytet, to taki kiedy sprzedajacy od razu po otrzymaniu kasy biegnie na poczte i wysyla?
Nie lubie takich ludzi. Nie lubie takich insynuacji, takiego sugerowania, ze "ja zaplacilem a ty wysylaj i nie probuj zwlekac, bo ja sprawdze stempel nadania, sprawdze tez znaczki czy nie przeplacilem a towar obejrze przez lupę w poszukiwaniu ukrytych wad"
Ostatnio dostalam maila o tresci mniej wiecej takiej "kupilam 5ml perfum i prosze wlac 5ml, bo ja sie na tym znam i bede widziec ze jest mniej niz 5ml"
To tez jest chamskie. Zakladanie , ze sprzedawca jest nieuczciwy i tylko nogami przebiera by oszukac na jednej kropli perfum
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 23:10   #1271
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

a ja miałam historię która podniosła mi ciśnienie...

pierwszy list od klienta:

"Dziwię się ogromnie , że tak niewielki przecież przedmiot, podróżuje już przez Polskę od jak mniemam blisko trzech tygodni. Trudno mi też stwierdzić czy wynika to z pewnych niekompetencji, ogromnego natłoku spraw, czy może braku wiarygodności w Pani zapewnienia o wysłaniu paczki. Skłaniam się ku ostatniemu, gdyż trudno po miesiącu mieć do Pani zaufanie. Proszę o pilną odpowiedź oraz rozwiązanie tej niewygodnej sytuacji."

drugi list od klienta:

"Muszę Panią przeprosić za swoją ostatnią wiadomość. Tak niefortunnie się złożyło że moja żona zamówiła dwie identyczne torebki. Przyszła jedna z nich z adresu w Wielkiej Brytanii, niestety przez zagubienie opakowania po paczce z torebką, nie mieliśmy niku z allegro. Po informacjach na stronach Pani i drugiego sprzedającego, sugerując się adresem z UK, stwierdziłem, że torebka pochodzi od innego niż Pani sprzedawcy. I dopiero załącznik z potwierdzeniem nadania i Pani pismo wyjaśniło nam tą sytuację. Przykro mi, że to bardziej moja, niż fałszywie zarzucana Pani niekompetencja doprowadziła do takich rozwiązań. Z miejsca chciałbym przeprosić za tą pomyłkę i poinformować, że po wysłaniu tej wiadomości wystawiam pozytywny komentarz."

no dobra, przeprosił, ale czy to nie łatwiej najpierw dokładnie sprawdzić wszystkie szczegóły zanim się oskarży sprzedawcę o nieuczciwość????????????? ?
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 08:37   #1272
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Mnie ostatnio zbulwersował tak sformułowany cennik przesyłek:

"Orientacyjny cennik wysyłki przy opcji standardowej, na który skałada się nie tylko opcja cennika Poczty Polskiej ale i dodatkowe opłaty wysyłkowe zgodnie z zasadami Allegro: Przy zakupie:
1szt. (gdzie waga nie przekroczy 0,5kg – wraz z opakowaniem – a pojemność 300ml):
Poczta: 9zł-12zł (w zależności od wagi i gabarytów produktu, koszt zazwyczaj podany na stronie przedmiotu, w innych przypadkach proszę o kontakt e-mail), priorytet dodatkowo 2zł.
2-3szt. (gdzie waga nie przekroczy 1kg – wraz z opakowaniem – a pojemność 600ml):
Poczta: 12zł-14zł (w zależności od wagi i gabarytów produktu, proszę o kontakt meilowy), priorytet dodatkowo 2zł.
4-5szt. (gdzie waga nie przekroczy 2kg – wraz z opakowaniem – a pojemność 1500ml):
Poczta: 14zł-18zł (w zależności od wagi i gabarytów produktu, proszę o kontakt meilowy), priorytet dodatkowo 2zł.
6-7szt. (gdzie waga nie przekroczy 5kg – wraz z opakowaniem – a pojemność 4000ml):
Poczta: 18zł-22zł (w zależności od wagi i gabarytów produktu, proszę o kontakt meilowy), priorytet dodatkowo 2zł.
Przesyłki powyżej 5kg i powyżej 7 szt. w celu ustalenia kosztu wysyłki proszę o kontakt e-mail.
Nieodpowiednie oszacowanie kosztów wysyłki przez kupującego spowoduje brak możliwości nadania przesyłki, dlatego zawsze proszę o kontakt w sprawie ustalenia konkretnego i finalnego kosztu wysyłki.
Przesyłki małogabarytowe nadawane są w kopertach tzw. "bąbelkowych". Zawsze istnieje możliwość zapakowania przesyłki w kartonik za niewielką dopłatą w wysokości 1,50zł."



W praktyce okazuje się, że nic nie jest zależne od wagi, a liczy się jedynie ilość zakupionych przedmiotów, więc za przesyłkę poleconym 3 rzeczy o objętości wspólnej 300 ml ma się zapłacić - 13 zł (i to jest rzekomo w pełni zgodne z powyższym cennikiem).



Kupujący myśli, że mieści się w widełkach wagi przesyłki, sprzedający uważa, że cennik jest jasny i nie wyśle, jak nie dopłacisz, a tracą na tym allegro (zaniżona prowizja, część kosztu przedmiotu przeniesiona w koszt przesyłki) i kupujący, który jest przecież głupi (i jest o tym niedwuznacznie i niewybrednie informowany), bo nie umie właściwie odczytać jasnych jak słońce informacji. uff
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:58   #1273
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Dostajecie tez ma maila "Miesięczne zestawienie płatności" z Allegro ? Mozna to jakos wyłączyc?

Wolalam nie wiedziec...
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:04   #1274
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dostajecie tez ma maila "Miesięczne zestawienie płatności" z Allegro ? Mozna to jakos wyłączyc?

Wolalam nie wiedziec...
Ja nie dostaję Może tego sobie nie włączyłam?
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:08   #1275
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dostajecie tez ma maila "Miesięczne zestawienie płatności" z Allegro ? Mozna to jakos wyłączyc?

Wolalam nie wiedziec...
Dostajemy mi pierwszy raz taki mail przyszedl, ale nawet go nie czytalam (nie przegladalam).
Mozna oczywiscie to wylaczyc. Wejdz w "moja sprzedaz", potem "Place z llegro" i "konfiguracja konta". Po prawej odptaszkuj powiadomienie "miesieczne zestawienie platnosci". I juz twoja glowa jest wolna od cyferek
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:11   #1276
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dostajemy mi pierwszy raz taki mail przyszedl, ale nawet go nie czytalam (nie przegladalam).
Mozna oczywiscie to wylaczyc. Wejdz w "moja sprzedaz", potem "Place z llegro" i "konfiguracja konta". Po prawej odptaszkuj powiadomienie "miesieczne zestawienie platnosci". I juz twoja glowa jest wolna od cyferek
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:13   #1277
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Dziewczyny męczy mnie to od dwóch dni, przeszukałam całe swoje konto i dalej nie widzę:
miałam aukcję z ceną minimalną, nie została osiągnięta. Dotąd zawsze odzywałam się do dającego najwyższą ofertę i czasem się dogadywaliśmy na sprzedaż ( z tego co wiem all tego nie zabrania), a teraz nick zasłonięty i nie mam do kogo się odezwać - nie widzę czegoś czy tak jest?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:21   #1278
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dziewczyny męczy mnie to od dwóch dni, przeszukałam całe swoje konto i dalej nie widzę:
miałam aukcję z ceną minimalną, nie została osiągnięta. Dotąd zawsze odzywałam się do dającego najwyższą ofertę i czasem się dogadywaliśmy na sprzedaż ( z tego co wiem all tego nie zabrania), a teraz nick zasłonięty i nie mam do kogo się odezwać - nie widzę czegoś czy tak jest?
tak jest z tego co wiem.

Ale jesli mialas powiadamianie na email o złożonych ofertach to moze tam masz nicki licytujących?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:22   #1279
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dziewczyny męczy mnie to od dwóch dni, przeszukałam całe swoje konto i dalej nie widzę:
miałam aukcję z ceną minimalną, nie została osiągnięta. Dotąd zawsze odzywałam się do dającego najwyższą ofertę i czasem się dogadywaliśmy na sprzedaż ( z tego co wiem all tego nie zabrania), a teraz nick zasłonięty i nie mam do kogo się odezwać - nie widzę czegoś czy tak jest?
A nie dostalas maila z informacja, ze kupujacy X licytuje twoja rzecz? Moze jak sie nie da poprzez allegro to moze mail cos pomoze.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 19:34   #1280
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

a ja ostatnio zostałam mile zaskoczona przez zprzedającego na allegro:
kupiłm kilka części do motoru dla TŻ, jedna część doszła porysowana ( co nie umniejsza jej wartości uzytkowych), komentarz wystawiłam pozytywny, TŻ napisał tylko meila do sprzedawcy, że by dokładniej sprawdzał części kupione w hurtowni, ot... taka przyjacielska wiadomość....po 3 dniach TŻ dostał nową nieporysowaną część ( na koszt sprzedawcy) + miły gratisik + list z przeprosinami oraz podziękowaniem za zwróconą uwagę

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2010-06-02 o 19:36
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:46   #1281
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
tak jest z tego co wiem.

Ale jesli mialas powiadamianie na email o złożonych ofertach to moze tam masz nicki licytujących?
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
A nie dostalas maila z informacja, ze kupujacy X licytuje twoja rzecz? Moze jak sie nie da poprzez allegro to moze mail cos pomoze.
Dziękuję! Uwielbiam was
Człowiek się głowi, a tu wystarczy na wizaż wrzucić i w parę minut odpowiedź
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:11   #1282
Contra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Nie wiedziałam za bardzo do jakiego wątku się udać z ty problemem więc postanowiłam napisać tu.

Dokonałam zakupu na aukcji, wybrałam opcję PzA. Zaznaczyłam bank BZWBK, jednak po wysłaniu wiadomości do kupującego wyłączyłam stronę logowania do banku, te która sie wyswietliła aby zapłacic, ponieważ chciałam dokonać wpłaty później. Jednak teraz nie widzę możliwości dokonania tej wpłaty ponownie poprzez PzA(tzn dostania się na stronę banku przez formularz PzA, a numeru konta sprzedajacego nie posiadam. Pomocy

Mam nadzieję, że ktokolwiek zrozumiał cokolwiek z tego co tu nieudolnie próbowałam wytłumaczyć
Contra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:24   #1283
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Wejdź w zakładkę Kupione, w opcjach z prawej strony powinno być m.in Zapłać - to Cię przeniesie ponownie do formularza zaplaty.

Tylko miej świadomośc, ze nawet placąc przez PzA będziesz się musiała zalogować do swojej strony bankowej i stamtad zapłacić, jak inaczej w końcu miałabyś wysłać pieniążki? Mam wrażenie, że robiłaś wszystko poprawnie i zmieszało Cie pojawienie się Twojej strony WBK, a było to jak najbardziej prawidłowe.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:29   #1284
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Contra Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam za bardzo do jakiego wątku się udać z ty problemem więc postanowiłam napisać tu.

Dokonałam zakupu na aukcji, wybrałam opcję PzA. Zaznaczyłam bank BZWBK, jednak po wysłaniu wiadomości do kupującego wyłączyłam stronę logowania do banku, te która sie wyswietliła aby zapłacic, ponieważ chciałam dokonać wpłaty później. Jednak teraz nie widzę możliwości dokonania tej wpłaty ponownie poprzez PzA(tzn dostania się na stronę banku przez formularz PzA, a numeru konta sprzedajacego nie posiadam. Pomocy

Mam nadzieję, że ktokolwiek zrozumiał cokolwiek z tego co tu nieudolnie próbowałam wytłumaczyć
Ja zrozumialam No to moze wejdz ponownie na allegro lub kliknij na "opcje dostawy" czy jakos tak (to jest w mailu) i od nowa wybierz forme platnosci, rodzaj przsylki, adres do wysylki itp. Moze to podziala.
Ja np, dostawalam ok 2-3 maili z takimi formularzami dostawy i platnosci, bo np ktos sie rozmyslal. Raz chcial zaplacic poprzez zwykly przelew, a potem sie rozmyslil i wskazal na PzA.

A ja chcialam sie pozalic na PzA, bo przetrzymuje mi kasiore. A zaczynalam ich lubic
Zlecilam wyplate ok 4 w czerwca i do dzis nic nie mam na koncie. A mBank chyba przelewy uznaniowe wykonuje do 15, wiec juz po "ptokach".
Ja rozumiem, ze wczoraj bylo wolne, ale kurcze w srode mieli pol dnia, dzisiaj pol dnia i g...zrobione
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2010-06-04 o 14:41 Powód: wybieglam w przyszlosc
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 15:37   #1285
Regina Phalange
Rozeznanie
 
Avatar Regina Phalange
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 792
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
A ja chcialam sie pozalic na PzA, bo przetrzymuje mi kasiore. A zaczynalam ich lubic
Zlecilam wyplate ok 4 w czerwca i do dzis nic nie mam na koncie. A mBank chyba przelewy uznaniowe wykonuje do 15, wiec juz po "ptokach".
Ja rozumiem, ze wczoraj bylo wolne, ale kurcze w srode mieli pol dnia, dzisiaj pol dnia i g...zrobione
Ostatnie przelewy uznaniowe idą do mBanku o 18.15
http://www.mbank.pl/forum/read.html?...=834836&cat=26
więc może jest jeszcze szansa
Regina Phalange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 18:42   #1286
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Regina Phalange Pokaż wiadomość
Ostatnie przelewy uznaniowe idą do mBanku o 18.15
http://www.mbank.pl/forum/read.html?...=834836&cat=26
więc może jest jeszcze szansa
Regino, widocznie cos poknocilam i oczywiscie masz podwojna racje, bo kasiora dotarla
Ale czlowiek jak sie powkurza to wtedy wszyscy sie biora do roboty i cos sie dzieje
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 22:23   #1287
Regina Phalange
Rozeznanie
 
Avatar Regina Phalange
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 792
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Regino, widocznie cos poknocilam i oczywiscie masz podwojna racje, bo kasiora dotarla
Ale czlowiek jak sie powkurza to wtedy wszyscy sie biora do roboty i cos sie dzieje
fajno, że dotarła...może to PzA wcale nie jest takie złe...szkoda tylko, że przymusowe...jak zmiana papuci w szkole podstawowej
Regina Phalange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 22:48   #1288
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Regina Phalange Pokaż wiadomość
fajno, że dotarła...może to PzA wcale nie jest takie złe...szkoda tylko, że przymusowe...jak zmiana papuci w szkole podstawowej
porownanie srednie - wszak chodzenie do podstawowki jest obligatoryjne

dzis natknelam sie na komentarz negatywny na tej podstawie, ze kobitka zaplacila za perfumy poprzez PzA, zas towaru nie otrzymala, poniewaz "sprzedawca nie poradził sobie z tym system płatności i upierał sie że nadal nie zapłaciłam".
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 16:06   #1289
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Wkurza mnie jak ktoś sprzedaje na allegro odlewkę,chwaląc się,że jest ze wspólnych zakupów na wizażu a jednocześnie ,krzyczy za tę odlewkę dwukrotność tego co zapłacił.

Ja rozumiem,że sprzedajemy to co nam nie odpowiada,w końcu sporo jest zakupów w ciemno,sama zresztą opylam to co mi nie podchodzi.

Ale wystawiać za dwukrotność to trochę kicha
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 16:18   #1290
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Wkurza mnie jak ktoś sprzedaje na allegro odlewkę,chwaląc się,że jest ze wspólnych zakupów na wizażu a jednocześnie ,krzyczy za tę odlewkę dwukrotność tego co zapłacił.

Ja rozumiem,że sprzedajemy to co nam nie odpowiada,w końcu sporo jest zakupów w ciemno,sama zresztą opylam to co mi nie podchodzi.

Ale wystawiać za dwukrotność to trochę kicha
Nawet wiem o którą odlewkę chodzi, wczoraj się na nią natknęłam nawet jakby wliczać koszty przesyłki tej odlewki do sprzedającej to cena o ok. 10 zł za wysoka, ale może ktoś się skusi
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.