Wrocław ;-) cz. 3 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 20:45   #1291
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Macie zamiar jutro wybrać się na miasto? Z tym całym zamieszaniem wokół Euro, to chyba najlepiej zamknąć się w 4 ścianach.

Eeeetam, ja jutro idę na mecz, a w sobotę oprowadzam znajomych z Niemiec po mieście. Pewnie będą chcieli obejrzeć ichni mecz w jakiejś knajpce, tylko ja nie bardzo mam pomysł, gdzie nam się może udać wyhaczyć wolne miejsca. Znacie może jakąś knajpę z telewizorem niekoniecznie w samym rynku, coby większość tam nie zabłądziła?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:44   #1292
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

a ja poszłam dzisiaj do rynku do biblioteki. i za szybko skręciłam. i cały rynek, plac solny, rynek, kawałek świdnickiej, oławskiej i kolejną cześć rynku obeszłam zanim doszłam .

więc jak chcecie iść do empiku to idźcie odrazu za kościół garnizonowy. od strony odrzańskiej wejdzicie na rynek.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 12:12   #1293
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Eeeetam, ja jutro idę na mecz, a w sobotę oprowadzam znajomych z Niemiec po mieście. Pewnie będą chcieli obejrzeć ichni mecz w jakiejś knajpce, tylko ja nie bardzo mam pomysł, gdzie nam się może udać wyhaczyć wolne miejsca. Znacie może jakąś knajpę z telewizorem niekoniecznie w samym rynku, coby większość tam nie zabłądziła?
W Pasażu Neopolda w 13-nastce są tv, ale to też blisko Rynku.

A widziałyście na Oławskiej przystanek autobusowy? Wygląda jak bramka, w środku są krzesełka i nawet murawa jest zielona
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 20:53   #1294
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Dziewczyny czy jakaś Wrocławianka organizuje wspólne zamówienia z katherine?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:06   #1295
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

dziewczyny widziałyście gdzies ten krem Ziaja, Krem ochronny UVA i UVB na lato i zimę ? Feniks będzie go posiadał?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:41   #1296
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Dziewczyny, jak często spotykacie na swojej "drodze" kanarów? Pytam, bo jeżdżę codziennie co najmniej dwoma środkami komunikacji miejskiej i zaczynam wierzyć, że kanar to taka urban legends a znam lepsze sposoby na zagospodarowanie 90PLN miesięcznie
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:44   #1297
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak często spotykacie na swojej "drodze" kanarów? Pytam, bo jeżdżę codziennie co najmniej dwoma środkami komunikacji miejskiej i zaczynam wierzyć, że kanar to taka urban legends a znam lepsze sposoby na zagospodarowanie 90PLN miesięcznie
jak jezdziłam jeszcze na uczelnie, to się kilka razy mi nawet trafili. Kierunek lotnisko chyba tez jest obstawiony. Ale teraz jak jezdże troche na "zadupiach" to ani razu i też właśnie tak już ostatnio myślałam, czy aby warto kupować ten bilet. I tak nie widze poprawy jakości uslug oferowanych przez mpk :P
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 18:45   #1298
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak często spotykacie na swojej "drodze" kanarów? Pytam, bo jeżdżę codziennie co najmniej dwoma środkami komunikacji miejskiej i zaczynam wierzyć, że kanar to taka urban legends a znam lepsze sposoby na zagospodarowanie 90PLN miesięcznie
Ja jeżdżę bardzo rzadko, a raz już w tym roku spotkałam
Bardzo rzadko = kilka przejazdów w miesiącu, okazyjnie
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:52   #1299
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
jak jezdziłam jeszcze na uczelnie, to się kilka razy mi nawet trafili. Kierunek lotnisko chyba tez jest obstawiony. Ale teraz jak jezdże troche na "zadupiach" to ani razu i też właśnie tak już ostatnio myślałam, czy aby warto kupować ten bilet. I tak nie widze poprawy jakości uslug oferowanych przez mpk :P
Przez parę lat na linii grabiszyńska-rynek-grunwald to potrafiłam nawet 3 kanarów spotkać, podczas jednej przejażdżki. Teraz chyba dojeżdżają tylko do dworca od strony centrum, zakładając że jeszcze istnieją
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 19:09   #1300
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

ostatnio widzialam trzy krotnie wciagu tygodnia na trasie jana pawla i jana pawla nadodrze. jezdze codziennie komunikacja miejska i moge powiedziec, ze pojawia sie raczej falami. jak sa to ich widuje po kilka razy a pozniej spokoj na te dwa, trzy miesiace znow.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 19:16   #1301
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Na trasie plusów się zdarzają, czasem kilka w tygodniu, czasem kilka tygodni spokoju Ale ogólnie bywają. A ja jeżdżę od Magnolii do Świdnickiej zazwyczaj.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 19:23   #1302
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak często spotykacie na swojej "drodze" kanarów? Pytam, bo jeżdżę codziennie co najmniej dwoma środkami komunikacji miejskiej i zaczynam wierzyć, że kanar to taka urban legends a znam lepsze sposoby na zagospodarowanie 90PLN miesięcznie
Jeżdżę C od Długiej do Placu Grunwaldzkiego, z Placu Grunwaldzkiego 33, 10 i 0. Czasami też jeżdżę 127, 128. Kanarów spotykam minimum raz w tygodniu W ostatnim tygodniu w ciągu 3 dni spotkałam kanarów... 6 razy.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 21:43   #1303
natk_a
Raczkowanie
 
Avatar natk_a
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak często spotykacie na swojej "drodze" kanarów? Pytam, bo jeżdżę codziennie co najmniej dwoma środkami komunikacji miejskiej i zaczynam wierzyć, że kanar to taka urban legends a znam lepsze sposoby na zagospodarowanie 90PLN miesięcznie
Średnio na rok mam z 3 kontrole. Od jakiegoś czasu trochę mniej jeżdżę MPK więc pomyślałam tak jak ty, że po co mi bilet skoro praktycznie nie spotykam kanarów i chętnie zagospodaruję pieniążki w inny sposób... i co? zaraz drugiego dnia bez biletu wsiadłam jak nigdy nic do tramwaju, stanęłam na samym tyle przy tym wąziutkim wyjściu co jest w nowych tramwajach i na kolejnym przystanku dokładnie tymi drzwiami wszedł kanar, zablokował mi wyjście a mnie olśniło, że to ostatnia szansa, żeby uciec - przepchnęłam się obok niego, w wejściu prawie staranowałam jakąś biedną babcię, na siłę otworzyłam zamykające się drzwi i uciekłam... nawet nie wiecie jak mi było głupio, dorosła "baba" a uciekłam jak "dzieciak" teraz grzecznie kupuję bilety
__________________

vivere senza rimipianti
natk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 21:55   #1304
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Ale ja Wam zazdroszczę tych rzadkich kontroli

Raz mi się udało jechać bez biletu, bo zapomniałam kupić i jakoś oba kanary mnie ominęły. Ale serce mi biło jak szalone.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 22:22   #1305
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak często spotykacie na swojej "drodze" kanarów? Pytam, bo jeżdżę codziennie co najmniej dwoma środkami komunikacji miejskiej i zaczynam wierzyć, że kanar to taka urban legends a znam lepsze sposoby na zagospodarowanie 90PLN miesięcznie
na trasie Sępolno - Grunwald ani razu. mam na myśli autobusy 145 i 146 (czego nie można powiedzieć o tych liniach na trasie Grunwald - dworzec). za to Biskupin - Grunwald, czyli tramwaje, częściej, tak raz na 2 miesiące, zwykle na klinikach.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:46   #1306
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Ja często spotykam na trasie centrum - krzyki i szczytnicki - centrum.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:30   #1307
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

ja jeżdżę codziennie po 4 razy tramwajami i tak jak dziewczyny wspominały, zazwyczaj z dwa miesiące ich nie ma, a potem po parę kontroli dziennie przez tydzień, moim zdaniem jak się jeździ regularnie to nie opłaca się jeździć bez biletu
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:42   #1308
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

A w 1 często spotykacie kontrole?

Ja zaczęłam tak często spotykać od maja :/ Bo wcześniej to było 1-2 razy w miesiącu. Ehh... Niby zawsze mam bilet, ale zawsze się mimo to stresuję Kiedyś kupiłam bilet i biletomat mi go nie zakodował i musiałam jeździć wyjaśniać. Więc trauma pozostała :P
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3

Edytowane przez Oh Peggy Brown
Czas edycji: 2012-06-10 o 14:45
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:07   #1309
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Ja na trasie Leśnica - Plac Strzegomski przez rok jeżdżenia ani razu nie miałam kontroli. Dwa razy zdarzyło mi się spotkać w 409. Generalnie spokój

Dziewczyny, orientujecie się jak wyglądała jazda po mieście w dniu meczowym? Bo we wtorek czeka mnie powrót z pracy w godzinach, w których ludzie będą zdążać na mecz i się tego obawiam trochę. Poruszam się na razie komunikacją miejską...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 18:35   #1310
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
A w 1 często spotykacie kontrole?

Ja zaczęłam tak często spotykać od maja :/ Bo wcześniej to było 1-2 razy w miesiącu. Ehh... Niby zawsze mam bilet, ale zawsze się mimo to stresuję Kiedyś kupiłam bilet i biletomat mi go nie zakodował i musiałam jeździć wyjaśniać. Więc trauma pozostała :P
W 1 spotykam regularnie, zwłaszcza kiedy jadę od marino, bo wsiadają zwykle na Marino lub Wrozamecie- zawsze ta sama para starszych panów

Ostatnio wzmożone kontrole widzę na trasie 70 9czyli teraz 0p i 0L. Jakieś dwa tygodnie temu nawet w obie strony mnie kontrolowali. Bywa, że kilka dni z rzędu jestem kontrolowana. Raz się uśmiałam, jak wszedł kontroler, taki młody w okularach, nie wiedziałam, ze to kontroler, ale pół tramwaju nagle wyskoczyła (przystanek Piastowska), a facet w śmiech i mówi "a ja dziś jadę prywatnie"
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:53   #1311
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, orientujecie się jak wyglądała jazda po mieście w dniu meczowym? Bo we wtorek czeka mnie powrót z pracy w godzinach, w których ludzie będą zdążać na mecz i się tego obawiam trochę. Poruszam się na razie komunikacją miejską...
powiem tak. w dniu meczu polski, na 20 minut przed rozpoczęciem postanowiłam iść do lidla na strzegomskiej. no i tramwaje akurat w kierunku stadionu były załadowane przez kibiców. (więc poszłam na nogach ) natomiast w kierunku rynku było pusto. więc to zależy w którą stronę planujesz jechać.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:55   #1312
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się jak wyglądała jazda po mieście w dniu meczowym? Bo we wtorek czeka mnie powrót z pracy w godzinach, w których ludzie będą zdążać na mecz i się tego obawiam trochę. Poruszam się na razie komunikacją miejską...
A skąd dokąd jedziesz?

Jak jechałam odebrać z dworca znajomego szefa to nie było tragedii. Rosjanie wybierali raczej taksówki, a nie tramwaj :P Za to koleżanka, która pracowała na wolontariacie i jeździła z lotniska do rynku to mówiła, że była masakra.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
W 1 spotykam regularnie, zwłaszcza kiedy jadę od marino, bo wsiadają zwykle na Marino lub Wrozamecie- zawsze ta sama para starszych panów

Ostatnio wzmożone kontrole widzę na trasie 70 9czyli teraz 0p i 0L. Jakieś dwa tygodnie temu nawet w obie strony mnie kontrolowali. Bywa, że kilka dni z rzędu jestem kontrolowana. Raz się uśmiałam, jak wszedł kontroler, taki młody w okularach, nie wiedziałam, ze to kontroler, ale pół tramwaju nagle wyskoczyła (przystanek Piastowska), a facet w śmiech i mówi "a ja dziś jadę prywatnie"
A mam pytanie... mieszkasz gdzieś koło Marino może? Jak Ci się tam mieszka? Niedługo zacznę przewozić rzeczy i zastanawiam się czy to była dobra decyzja...
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:07   #1313
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cześć dziewczyny
orientujecie się może gdzie we wro jest duży wybór walizek? Potrzebuję małą walizkę na bagaż podręczny (Ryanair).

W ogóle to nie wiedziałam,że taki problem jest z kupnem walizki;/ niestety większość tych małych nie spełnia wymaganych wymiarów, moja jest o 3cm za duża i nie zmieściła mi się do stelażu na lotnisku przy powrocie z Londynu;/
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:21   #1314
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
orientujecie się może gdzie we wro jest duży wybór walizek? Potrzebuję małą walizkę na bagaż podręczny (Ryanair).

W ogóle to nie wiedziałam,że taki problem jest z kupnem walizki;/ niestety większość tych małych nie spełnia wymaganych wymiarów, moja jest o 3cm za duża i nie zmieściła mi się do stelażu na lotnisku przy powrocie z Londynu;/
Hej wiem, że w factory jest kilka sklepów z walizkami.
Jak coś znajdziesz to się proszę pochwal. Bo i mnie niedługo czeka zakup jakiejś. Mam nadzieje, że znajdę jakąś super lekka (i przy okazji żeby cena też za bardzo nie ciążyła )
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:34   #1315
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
orientujecie się może gdzie we wro jest duży wybór walizek? Potrzebuję małą walizkę na bagaż podręczny (Ryanair).

W ogóle to nie wiedziałam,że taki problem jest z kupnem walizki;/ niestety większość tych małych nie spełnia wymaganych wymiarów, moja jest o 3cm za duża i nie zmieściła mi się do stelażu na lotnisku przy powrocie z Londynu;/
Teraz w wielu hipermarketach jest dużo walizek z okazji okresu przedwakacyjnego. Wczoraj widziałam sporo walizek w Tesco w magnolii a w zeszłym tygodniu w realu.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:42   #1316
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, orientujecie się jak wyglądała jazda po mieście w dniu meczowym? Bo we wtorek czeka mnie powrót z pracy w godzinach, w których ludzie będą zdążać na mecz i się tego obawiam trochę. Poruszam się na razie komunikacją miejską...
W piątek miasto było w miarę puste, jeśli chodzi o drogę z Krzyków w stronę Śródmieścia i Grunwaldu

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
A mam pytanie... mieszkasz gdzieś koło Marino może? Jak Ci się tam mieszka? Niedługo zacznę przewozić rzeczy i zastanawiam się czy to była dobra decyzja...
Mieszkam kilka przystanków od Marino, po drugiej stronie rzeki, ale bywam w tych rejonach regularnie, mam tam znajomych, tereny są cudowne, zwłaszcza jeśli chodzi o spacery i np. rower. Tylko z tego co mi ostatnio koleżanka opowiadała, to mają problem z Romami, bo na działkach zamieszkali i są dość problematyczni, teraz panuje tam odra.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:45   #1317
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Mieszkam kilka przystanków od Marino, po drugiej stronie rzeki, ale bywam w tych rejonach regularnie, mam tam znajomych, tereny są cudowne, zwłaszcza jeśli chodzi o spacery i np. rower. Tylko z tego co mi ostatnio koleżanka opowiadała, to mają problem z Romami, bo na działkach zamieszkali i są dość problematyczni, teraz panuje tam odra.
Ja będę mieszkała na Obornickiej, tuż przy przystanku Broniewskiego

Orientujesz się gdzie tutaj są jakieś sklepy spożywcze, kosmetyczne? :P Nie ma tutaj dużo dresów? Jest spokojnie czy raczej tak średnio?

Okolica mi się baaardzo podoba. Nowe bloki, do tego blisko Odra- no pięknie Ale rzadko tutaj bywałam i nie wiem jakie ta okolica może mieć wady :P
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:59   #1318
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Mnie niestety czeka trasa plac Strzegomski - Leśnica, więc stadion w połowie drogi. Coraz bardziej się boję tego powrotu... Zastanawiam się czy nie podreptać na 409 na Śrubową, bo wtedy chyba mnie ominie ten dziki tłum...

Co do walizek, to jest też spory wybór w TK Maxx i naprawdę ładne. Ja osobiście mam walizkę z Tesco. Małą, kupioną 4 lata temu za jakieś 40zł. Coś tam się materiał psuje na spodzie, ale jest ciągle w dobrym stanie i wiele już ze mną przeszła
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 20:01   #1319
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mnie niestety czeka trasa plac Strzegomski - Leśnica, więc stadion w połowie drogi. Coraz bardziej się boję tego powrotu... Zastanawiam się czy nie podreptać na 409 na Śrubową, bo wtedy chyba mnie ominie ten dziki tłum...
A ile przed meczem będziesz jechała?
Z tego co widziałam to te specjalne tramwaje były mniej zapełnione, więc może nimi?
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 20:05   #1320
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
A ile przed meczem będziesz jechała?
Z tego co widziałam to te specjalne tramwaje były mniej zapełnione, więc może nimi?
Mniej więcej dwie godziny przed... Piątek wzięłam wolny, więc poprzednio mnie ominęło. Ale teraz nie da rady...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.