Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 16:07   #1291
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dołączam się do pytania o te spraye !!!

Ja używałam zwykłych odżywek, a kiedy rozplątywałam to zawsze najlepiej mi szło na sucho - jeżeli w ogóle może to iść dobrze hehe, po prawie 4 miesiącach noszenia kołtuny od skóry głowy były conajmiej nie fajnie

Co do zaplecionych warkoczykow nie zgadzam się z tym, ze muszą oscylować koło 180-200, zdarzyło mi się raz mieć dziewczynę która nie dość, że miała cienkie włosy to jeszcze zakola, na których włosy miały ok 2 cm, całość to klasyczny bob do ucha, wyszło mi u niej 103 warkoczyki, żeby nie obciążały włosów i przede wszystkim żeby na tych zakolach się trzymały, warkoczyki nosi od świąt i jest bardzo zadowolona, każda głowa jest inna gęstość włosów, czy różne genetyczne ubytki też się zdażają co przecież nie znaczy, że osoba zrobiła na odpiernicz

Edytowane przez SunShineDoll
Czas edycji: 2009-02-10 o 16:22
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:10   #1292
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Hushabye Pokaż wiadomość
witam
jestem posiadaczka warkoczykow syntetycznych od 2 tyg., zaczely troszke sie obsuwac, czy moze ktos mi wytlumaczyc jak sie je przeciaga zeby byly bardziej przy skorze glowy ?
z gory dziekuje za odp. ;p


Po 2 tygodniach nie powinny Ci się jeszcze obsuwać, po prostu masz zrobione ...takim splotem, pewnie po umyciu głowy już Ci się obsunęły - reklamacja do osoby robiącej.
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:05   #1293
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Osoba zaplatająca warkoczyki powinna Cię poinformować jak to myć - prać?

Zdecydowanie radziłabym umyć całość i nałożyć odżywkę, nawet tam, gdzie masz same syntetyczne, po prostu ładnie będą pachnieć, ale nie nakładaj odżywki na skórę głowy, najlepiej myj w pozycji siedzącej, a nie nachylając się nad wanną przodem, możesz nie udźwignąć tego ciężaru
Co do samego mycia ja zawsze rozprowadzam szampon na rękach i poźniej delikatnie masuję skórę głowy (wszedzie) dokładnie, i spłukujesz też DOKŁADNIE !!! Robisz turban, ja zazwyczaj wymieniam z 2, 3 ręczniki, bo one wchłaniają wodę, i co chwile są całe mokre, kiedy juz woda się odsączy, ściągam i schną sobie dalej ):

Dziękuje znacznie mi pomogłaś i ułatwiłaś tą z pozoru niby nie trudną ale dość uciążliwą czynność jaką jest mycie tej nowej fryzurki Tak dziewczyny przy zaplataniu mówiły co i jak ale wiadomo nawet takie rzeczy umykają z pamięci
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:37   #1294
maegwathien
Raczkowanie
 
Avatar maegwathien
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 79
GG do maegwathien
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Po 2 tygodniach nie powinny Ci się jeszcze obsuwać, po prostu masz zrobione ...takim splotem, pewnie po umyciu głowy już Ci się obsunęły - reklamacja do osoby robiącej.

a no właśnie, reklamować! mi nikt nie reklamuje, a w sumie gdyby reklamował to wiedziałabym nad czym pracować i na co szukać nowych sposobów. tymbardziej, że chodzi o sporą kasę, więc moje drogie, reklamujcie!

a co do zdejmowania to ja zawsze na odżywce, wielkiej butli, byle najtańszej. chodzi o poślizg i mi idzie dużo łatwiej

jak rozczesywałam sobie dredy (takie normalne, nie dredloki) to też pod wodą szło duuuużo szybciej


polecam spróbować )
maegwathien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:53   #1295
sekkmet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 18
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

wszystkie te wynalazki na dredy, warkoczyki odżywki etc to pic na wodę, tak zwany chłit martetindowy.

Ja polecam wszelkie kosmetyki pielęgnacyjne L'oreala zwłaszcza te sprzedawane w salonach, do tego gliskurr w dozowniku i witaminki
sekkmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:54   #1296
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

http://www.allegro.pl/item550265315_...yki_slask.html ku przestrodze
1 i 2 zdjęcie, tak nie wyglądają PROFESJONALNE WARKOCZYKI, chyba o tą dziewczynę z Rudy Śląskiej chodzilo...
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:07   #1297
aniusia930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej!!! Już od dawna planuje sobie zrobić warkoczyki (jeszcze nigdy nie miałam) Moja mama mi nie pozwala, ale to się jakoś załatwi. Znalazłam już nawet taki salon w poznaniu gdzie warkoczyki zaplatają afrykanki (strona www.afrosalon.pl ). Chciałabym w czerwcu na wakacje, ale nie wiem czy się zdecydować. Moje włosy są w dobrym stanie, ale trochę się boję (najbardziej przeraża mnie ta podzielność zdań na temat robienia sobie warkoczyków).
aniusia930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 21:31   #1298
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez aniusia930 Pokaż wiadomość
hej!!! Już od dawna planuje sobie zrobić warkoczyki (jeszcze nigdy nie miałam) Moja mama mi nie pozwala, ale to się jakoś załatwi. Znalazłam już nawet taki salon w poznaniu gdzie warkoczyki zaplatają afrykanki (strona www.afrosalon.pl ). Chciałabym w czerwcu na wakacje, ale nie wiem czy się zdecydować. Moje włosy są w dobrym stanie, ale trochę się boję (najbardziej przeraża mnie ta podzielność zdań na temat robienia sobie warkoczyków).


Słuchaj to tak jak z farbowaniem, prostowaniem suszeniem, a nawet wiązaniem włosów za pomocą gumek, wszystko niby wpływa na kondycję włosów, nie znam osoby która po warkoczykach była łysa - bo takie mity też krążą, wszystko zależy od tego jakie teraz masz włosy, takie będziesz miała, najlepiej idź do tego salonu i pogadaj, chyba za taką konsultację nic nie zapłacisz choć różni ludzie się zdarzają, babki na pewno powiedzą Ci co i jak. Jak marzysz to rób
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:19   #1299
aniusia930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Słuchaj to tak jak z farbowaniem, prostowaniem suszeniem, a nawet wiązaniem włosów za pomocą gumek, wszystko niby wpływa na kondycję włosów, nie znam osoby która po warkoczykach była łysa - bo takie mity też krążą, wszystko zależy od tego jakie teraz masz włosy, takie będziesz miała, najlepiej idź do tego salonu i pogadaj, chyba za taką konsultację nic nie zapłacisz choć różni ludzie się zdarzają, babki na pewno powiedzą Ci co i jak. Jak marzysz to rób
dzięki, do czerwca mam jeszcze trochę czasu, ale myślę, że chyba jednak się zdecyduję. Bo nie wiadomo jak to wyjdzie, a jak bym nie zrobiła sobie warkoczyków to zaś bym żałowała, że w ogóle nie spróbowałam
aniusia930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 12:30   #1300
warkoczyki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: warkoczyki, śląsk, ważne!

WITAM


.....................


Reklama na wizazu jest platna.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-15 o 14:49
warkoczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 12:33   #1301
lenka17
Raczkowanie
 
Avatar lenka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
Talking Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Warkocze sa za***iaszcze =D mialam na głowie 4 razy i niebawem szykuje sie 5 =D Fakt ze wlosy sa obciążone i widac po jakims czasie ze wyszly cebulki ale nie obwiniajmy za to tylko warkoczy! kazdego dnia wypadaja nam wlosy a to ze zatrzymują się w splocie...no coz...cos za cos =] Nie czytalam wszystkich stron watku bo to zajeloby mi wiecznosc ale przebrnelam przez pierwsze strony i dziwie sie jakie glupoty piszecie ze po warkoczach trzeba scinac wlosy! absolutnie nie trzeba!! to jest doczepianie wlosow ale nie na klej tylko na specjalny splot dzieki czemu wlosy syntetyczne trzymaja sie naturalnych! warkocze z latwoscia mozna zdjąc a caly kurz i martwe wlosy wyczesac. Nie jest to przyjemne ale da sie wytrzymac =) Nalezy tez wiedziec ze od razu po zrobieniu warkoczy skrora glowy nie przyzwyczajona do takiego napiecia bedzie nas bolala ale tylko przez gora 2 dni...napewno bedzie tez nas swedziala skora glowy bo w koncu to syntetyk! no i moze wystapic wysypka ktora jednak z czasem tez mija. Warkoczyki to super metoda przedluzania i koloryzacji tez bo przeciez mozemy wybierac w kolorach od naturalnych po różnobarwne w tym neonowe =D jesli chodzi o cene to w salonach jest ona bardzo duza ale warto poszukac na roznych stronach ogloszenia o przedluzaniu za owiele mniejsza cene lecz w warunkach domowych. Moja kolezanka zajmuje sie przedluzaniem wlosow takze jesli ktos bylby zaintetesowany prosze o wyslanie pryw. wiadomosci lub zapraszam na stronke:
http://waarkoczyki.blog.onet.pl/ . Na stronie znajdują się moje zdjęcia miedzy innymi to z wygoloną glową po bokach =D
__________________
Varium et mutabile semper femina
lenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 12:44   #1302
lenka17
Raczkowanie
 
Avatar lenka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez piosenka85 Pokaż wiadomość
A mam jeszcze pytanko do was dziewczyny możecie mi powiedzieć jak wygląda np.spr. z solarium? tak wiem że to straszne badziewie ale czasami trzeba tam zaglądnąć i tu jest moje pytanko czy to nie szkodzi tym syntetycznym włoskom?
W solarce nic sie nie dzieje z warkoczami tylko trzeba uwazac zeby nie podszedl jakis warkocz pod plecy czy cos bo wyjdziesz z wzorkiem.
W saunie panuje bardzo duza temperatura i warkocz moze sie topic =/
__________________
Varium et mutabile semper femina
lenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 23:07   #1303
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: warkoczyki, śląsk, ważne!

hm spróbuj nauczyć się sama. Ja też szukałam salonu, a jak już tam zrobiłam- 5 zł na sztuke to wytrzymały tydzień nauczyłam się i teraz sama sobie robię
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 14:12   #1304
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ah dziewczęta wspaniałe! Strzelę sobie chyba niedługo w łeb bo od dłuższego czasu mam ten dylemat czy robić warkoczykasy czy też nie. Problem w tym, że mam włosy raczej cienkie z natury i w czasie obecnym jeszcze wypadają ... eh eh! Po warkoczykach łysa może i nie zostanę, ale nie wyklucza to faktu, że mogę wyglądać jak Tatar z pejsem na środku głowy a tego to my nie chcemy Dlatego Waszym cennym zdaniem iść na rzywioł czy dać se siana?
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:18   #1305
lenka17
Raczkowanie
 
Avatar lenka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
Wink Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez goompka Pokaż wiadomość
Ah dziewczęta wspaniałe! Strzelę sobie chyba niedługo w łeb bo od dłuższego czasu mam ten dylemat czy robić warkoczykasy czy też nie. Problem w tym, że mam włosy raczej cienkie z natury i w czasie obecnym jeszcze wypadają ... eh eh! Po warkoczykach łysa może i nie zostanę, ale nie wyklucza to faktu, że mogę wyglądać jak Tatar z pejsem na środku głowy a tego to my nie chcemy Dlatego Waszym cennym zdaniem iść na rzywioł czy dać se siana?
Goompko ja też mam cienkie włosy. Po zdjeciu warkoczow wlosy opadają tzn nie sa takie puszyste, ale kupisz dobra odzywke i bedzie git pozatym jak stwierdzisz ze zle sie czujesz w warkoczach to zawsze mozesz je szybciutko zdjac. Liczy się to ze stratą kasy ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła, ale moze dlatego ze ja lubie kombinowac z kłaczkami =,) Jesli się zdecydujesz to napisz jakie wrażenia odniosłas =,)
__________________
Varium et mutabile semper femina

Edytowane przez lenka17
Czas edycji: 2009-02-15 o 15:21
lenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:54   #1306
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hę hę lenko17 myślisz, że przy niezbyt gęstych włosach nie będę wyglądała jak szogun? Boję się też zbytnich prześwitów na łepetynie;p
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:58   #1307
lenka17
Raczkowanie
 
Avatar lenka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
Wink Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez goompka Pokaż wiadomość
Hę hę lenko17 myślisz, że przy niezbyt gęstych włosach nie będę wyglądała jak szogun? Boję się też zbytnich prześwitów na łepetynie;p
Jak szogun napewno nie bo jak założysz warkocze to momentalnie wiecej włosów bedziesz miała bo dochodzą do Twoich te syntetyczne. Warkocze sie robi na kwadratach wiec wszedzie beda przedziałki. Nie wiem jakie masz te włosy i jak wyglada u Ciebie przedziałek takze co do przeswitow to nie moge nic stwierdzic ale nie raz pomagałam koleżance zakładać warkocze na cienkich włosach i wyglądało fajnie =) Wejdz na moj profil tam mam w albumie jak ja wygladałam w warkoczach gdzie przy normalnych wlosach srednica mojej kitki wynosiła ok 2 cm. =)
__________________
Varium et mutabile semper femina
lenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 17:43   #1308
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Oooooosz tak na marginesie to ładne tattoo Powracając do tematu to właśnie Twoje warkoczyki są ładniuśkie;] A widziałam gdzieś zdjęcia, na których panny miały normalnie autostrady na głowie łysony po prostu ;] Wycziłam kilka salonów w Krakowie i pewno będę musiała przeprowadzić ostrą inspekcję ;p Bo tyle co się naoglądałam i naczytałam o tych warkoczykonach to łoj;p
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:41   #1309
lenka17
Raczkowanie
 
Avatar lenka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A dziękuję =) No własnie oblukać trzeba gdzie jak robią bo jak się ktoś nie przyłoży to może wyjść porażka na główce. Jak nie znajdziesz nigdzie czegos dobrego to zapraszam do Łodzi =P moja kumpela chetnie zrobi =,) www.waarkoczyki.blog.onet.pl =,)
__________________
Varium et mutabile semper femina
lenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 19:12   #1310
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez goompka Pokaż wiadomość
Oooooosz tak na marginesie to ładne tattoo Powracając do tematu to właśnie Twoje warkoczyki są ładniuśkie;] A widziałam gdzieś zdjęcia, na których panny miały normalnie autostrady na głowie łysony po prostu ;] Wycziłam kilka salonów w Krakowie i pewno będę musiała przeprowadzić ostrą inspekcję ;p Bo tyle co się naoglądałam i naczytałam o tych warkoczykonach to łoj;p
O to może ja coś tutaj też zaproponuję i zrobię taką małą reklamę dziewczynom z salonu w krk gdzie sama robiłam swoje warkole na głowie o tym salonie na pewno już słyszałaś to afro styl na Krowoderskiej. Cen może nie mają zbyt niskich ale za to masz pewność że będą zrobione dobrze i profesjonalnie i w miłym towarzystwie
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:15   #1311
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Mmmm ładnie koleżanka robi! ;] ale fju fju kiedy ja w Łodzi będę;p Zapewne nie prędzej niż na wakacjach. A teraz sesyja nieszczęsna Ale bądź co bądź muszę poszpiegować w tych salonach krakowskich, a nóż trafię na jakąś utalentowaną, fantastyczną kobietę, która zrobi mi istną Mona Lisę na głowie Albo Damę z łasiczką;p Albo wolę bez łasiczki Albo w ogóle od komputera dziś mi na mózg padło
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:21   #1312
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Aaaaaah pewno, że słyszałam;d Niedaleko mam uczelnię nawet ;p I ślicznie tam robią;d;d Dlatego zastanawiam się nad Afrostylem bądź nad Kultem;p Bo tam też niczego sobie ;d;d
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:32   #1313
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez goompka Pokaż wiadomość
Aaaaaah pewno, że słyszałam;d Niedaleko mam uczelnię nawet ;p I ślicznie tam robią;d;d Dlatego zastanawiam się nad Afrostylem bądź nad Kultem;p Bo tam też niczego sobie ;d;d
Polecam też zaglądnąć do Studio Lucky Head (okolice rynku) Pierwotnie to tam miałam sama robić, mają chyba nawet teraz jakąś promocje ale w ostatniej chwili zmieniałam na afro styl, częściej spotykałam się z pozytywniejszą opinią. Zresztą wydaje mi się że lepiej zapłacić troszkę więcej i mieć na tej głowie tęż troszkę więcej o to przecież chodzi co nie?
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:41   #1314
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ołłłłłłłł jeeeee Z Lucky Head miałam gdzieś ulotkę, ale gdzie jest obecnie tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą Ale właśnie nie spotkałam jeszcze żadnej istoty, która wykonywałaby warkoczykony dlatego jakoś nie brałam tego studia pod uwagę.
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:56   #1315
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no widzisz warto spróbować i najlepiej iść tam osobiście, a jeszcze lepiej zaglądnąć na ich stronkę ja byłam tam umówiona ale mimo że dziewczyny całkiem sympatyczne to jakoś ta ich galeria mnie nie za bardzo przekonywała...
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:06   #1316
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Racja racja! Ta ich galeria jakaś taka hmm... nieinnowacyjna Za to już wyczaiłam ładniuchne na Afro Stylu Ino kolory bym wolała inne Ale to nie problem Wpadnę tam z jakimś taborem dzikich Cyganów co by zamieszanie zrobili i i mega dyskretnie obadam ich możliwości [dziewczyn z Afro Stylu, nie Cyganów rzecz jasna]
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:12   #1317
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hehe no ja myślę że dziewczyn ale szczerze siedziałam z nimi około 5godz. i są całkiem spoko ich możliwości też niczego sobie a możesz zdradzić które to wpadły Ci w oko? widziałam że moje też już tam wylądowały
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:42   #1318
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ano pewnie Coś w teń deseń ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg madafaka;p.jpg (70,7 KB, 116 załadowań)
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:44   #1319
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A tak w ogóle to które to Twoje? Jeśli rzecz jasna mogę spytać Gdyż chętnie zawieszę oko na warkoczykach
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:59   #1320
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

oczywiście że możesz moje to te w dwóch odcieniach blond do pasa jutro jak będzie lepsze światło ( dzienne ) to wkleję, jakieś swoje fotki na których może coś lepiej będzie widać, oczywiście jak tylko chcesz
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.