Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-19, 09:29   #1291
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Oliweczko no ja mam dwoje, ale Ty będziesz miec niemowlę w domu i półtoraroczna dziewczynkę w domu i jednak będziesz musiała się jednocześnie dwójka różnych wiekowo dzieciaków. Poświecić trochę czasu Julce i zajmować się Mateuszkiem jednocześnie.Ja jednak mam w jednym wieku i potrafią się trochę zabawić.

Monia moje dzieciaki gadają, zrobią papa, kosi kosi i pokażą gdzie jest nos, i jak mówię pokaz język to też mi pokażą. Generalnie Lila dużo mówi np.
"mama, mama mama (a jak nie zwracam uwagi to mówi ania!- moje imię-skubana);zobacz,koko, lala ; Lena umie powiedzieć Jola pon swojemu Joja
i uwielbiają tańczyć- bosko to wygląda
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.

Edytowane przez bella7
Czas edycji: 2012-07-19 o 09:32
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:29   #1292
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ale numerancik z niego Pięknie się wspina
No i jak zwykle powtórzę, że masz wyjątkowej urody dziecko Kajoolku

Rany, dużo tego się nagle zrobiło. To gotuję budyń, tu usypiam dziecko, tu gadam z Wami, a tu piszę do pracy A jeszcze jutro księgowość męża muszę zrobić...
Kto mi kilka godzin ze swojej doby odda? W zamian oddam parę kilo
dziekuje brumku, co do kilka godzin, z cala sympatia do ciebie ale swoich nie oddam :P

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość

Malwiś w ogóle nie chciała spać w dzień. Zrobiła sobie ponadprogramową drzemkę o 11 (zawsze idzie o 13) i wytrzymała do 19. Nie wiem jak to zrobiła.

Kajool Szymek śliczności .
ja nie moge rozszyfrowac teraz Szymona, kiedy go klasc spac :/

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Brumek, a ja powiem ŻABA, ŻABA!(ona w rzeczywistości nie ma aż tak jaskrawego koloru jak na zdjęciach) Tak naprawdę, to tylko kwestia tego co ci się bardziej podoba, bo myślę, że 3 letniemu Tymkowi obie wersje by przypadły do gustu.


Kajool, Szymki chyba już tak mają, ze wyczyniają różne akrobacje. Nie wiem, czy to możliwe, ale Twój synuś coraz ładniejszy. Torcik bardzo fajny, taki oryginalny.
tez mi sie lepiej zaba podoba :P
A co do Szymona, niestety ma to w genach. Tata goral, mama tez uwielbiala wspinaczki po meblach :P

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość

Kajool a czym ten tort obłożony? super wygląda.

Ja mam doła, to tyle Wam powiem. Pierdoły ***** ( albo i nie)
patik w biedronce sa takie ciastka oblane czekolada gorzka,opakowanie 6 zl ale strasznie ich duzo tam jest i tym obkladalam.

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
babcia wie lepiej, babcia doradza, babcia w wychowaniu dzieciaka zawadza.
Dzień dobry
haha genialne

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Piankolina? Raczej nie miał.
Na dzień dziecka dałam mu piaskolinę.

A książeczki bardzo lubi, bratowa mu czyta.
Masz jakieś na myśli?


Oliweczka a ja się chwilę zastanawiałam
Z jakim kakaukiem?
piankolina to cos ala ciastolina, tylko z pianki, mozna rozne rzeczy wyciskac.
A ksiazeczke, to moze cos z serii "poczytaj mi mamo"?


Zimno mi strasznie... Szymon szaleje z klockami. A ja nie mam ochoty sie ruszyc.
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:29   #1293
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Dziewczyny my mamy te papcie - któraś rzuciła linka. tez polecam, nawet na gołą stópkę dobre. Ja dla Lili kupiłam w rossmanie, przymierzyłam w sklepie na nóżkę i nie martwiłam sie o numery i cm.
Ja wrzucałam.
W rosmanie mówisz? Faktycznie, że tam moga być takie paputki i może nawet taniej.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:33   #1294
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość


Rany, dużo tego się nagle zrobiło. To gotuję budyń, tu usypiam dziecko, tu gadam z Wami, a tu piszę do pracy A jeszcze jutro księgowość męża muszę zrobić...
Kto mi kilka godzin ze swojej doby odda? W zamian oddam parę kilo
Ja, ja!
Chociaż teraz zaczęłam ćwiczyć. Wczoraj to miałam takie zakwasy...
Dziś zaczynam skalpel Chodakowskiej jak dam radę bo jutro Juliś ma roczek.
Robię tak Twoje ciasto toffi Brumku ( przepis świetny! z bloga), tort ciasteczkowy coś a'la Robert Sowa, Wafle z kajmakiem, deska serów, koreczki (kapary, paluszki krabowe, camembert) i chyba jeszcze lina w maśle
Może nieduzo ale jak goście przyjdą na 17 to akurat.
Aha no i jeszcze dziś będę "alkoholizować" moje wisienki które stoją od tygodnia na strychu z cukrem w słoiku i będzie wiśniówka, czerwone wino, piwo

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
babcia wie lepiej, babcia doradza, babcia w wychowaniu dzieciaka zawadza.
Dzień dobry
Ty Cookie do mnie na kawę i to już! Na Antoniuku jesteś to blisko masz i od odpoczniesz! Mojej tez teraz nie ma!

Dzień dobry!
Wszystkim solenizantom sto lat
Oliweczka zazdroszczę Ci tych kopniaczków.

Może jeszcze bezę dziś upiekę, mam ochotę i 5 niepotrzebnych białek
Juli spi a ja sie kawkuję, nie mogę nic robić bo go obudzę mikserem...
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:33   #1295
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Znowu dzisiaj zapowiadają te trąby powietrzne i potworne burze
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:35   #1296
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
wczoraj kindze lałą sie pierwsza krew, ale to porzadnie. szła na czworaka z klamerka do bielizny w buzi (jak to dziecko) i sie przewrocila. klamerka rozcharatała jej całe podniebienie. dobrze ze juz najedzona byla, bo ryk gdzine, nie chciala potem smoczka... az beczałam taka byla obolala... dzis juz lepiej, nie marudzila zbyt wiele, jadła normalnie...[COLOR="Silver"]

biedna mała.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:35   #1297
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

kto ma pomysła na jakies dobre ciasta? błagam o przepis bo mam imieniny w przyszłym tyg ale wolę być na niedzielę gotowa
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 09:35   #1298
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Robię tak Twoje ciasto toffi Brumku ( przepis świetny! z bloga), tort ciasteczkowy coś a'la Robert Sowa, Wafle z kajmakiem, deska serów, koreczki (kapary, paluszki krabowe, camembert) i chyba jeszcze lina w maśle
Może nieduzo ale jak goście przyjdą na 17 to akurat.
Aha no i jeszcze dziś będę "alkoholizować" moje wisienki które stoją od tygodnia na strychu z cukrem w słoiku i będzie wiśniówka, czerwone wino, piwo



Oliweczka zazdroszczę Ci tych kopniaczków.
To jutro imprezka
A jak wygląda, jak się robi tę deskę serów? w sensie jakie sery bedziesz układać ?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2012-07-19 o 09:37
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:36   #1299
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Sto lat dla Natalki i Alicji
i dla Julki

Bo babcia to tak naprawdę straszna instytucja ! Moja matka nie wpieprza się wze moje metody wychowawcze. Nawet jak Zuzka płacze a matka wie że ja z nią jestem to nie biegnie jak nienormalna żeby ratować dziecko. a ta wiedźma (matka Marcina) nie potrafi się oprzeć żeby podważyć to co robie z dzieckiem. Teraz ma urlop to codziennie przyjeżdżam tu rano, bo jęczała że chce z dzieckiem czas spędzać. i robie wszystko czego nie powinna. Nie dość że karmi dziecko tym, czego nie powinno jeść i jeszcze na złość mi nie chce powiedzieć co jej daje jak nie widze, to jeszcze przeszkadza mi w nauce fundamentalnych rzeczy. Staram się nauczyć Zuze samodzielnego zasypiania, a wiadomo że dziecko protestuje i histeryzuje. To najpierw chodziła i mówiła,m że ona musi do niej iść i ja ponosić, bo zaraz zawału dostanie (babka). ale posłuchała i nie poszła. później ja poszłam do Zuzki żeby ją przytulić i ułożyć spowrotem, to ona za mną wleciała ( a dziecko już prawie spało) i zaczęła do niej gadać, że zła mama, że krzywdzi i w końcu wzięła na rece i ją wyniosła i jeszcze obrażona że dziecko krzywdzę.

Zuzka niby to wszystko robi, ale za to nie mówi. To znaczy mówi, ale po swojemu. Nic konkretnego typu 'mama', 'tata' i tak dalej
jezu, co za babsztyl
co niby chce udowodnić? współczuję
ile ten urlop ma? kiedy miną te wizyty?


Dawid też nie mówi, mamamama jak marudzi czy popłakuje
pokazuje oko i nosek zabawki jak mu się chce, nie robi papa, nie pokazuje jaki duży... ale robi brawo
jak mówię gdzie jest tata" to się rozgląda i śmieje jak oszalały gdy tate zobaczy (np w tłumie na basenie), ale nie wie że ja to mama jak mu sama siebie pokazuję to nie łapie, a tz jakoś nie pracuje nad tym by mnie pokazywać jak idę, wchodzę etc bo w ten sposób ja bardzo szybko nauczyłam go "kto to tata"


zapsuł mi telefon kilka razy go zaślinił, mimo że dbam o to by telefon był poza jego zasięgiem, zdarzyło się że go dostał w swoje łapki
teraz telefon nie ładuje, coś chyba zaśniedziało, bo ewidentnie to kwestia styku (po dłuuugim kombinowaniu w końcu załapuje...)
kurde, nowego nie kupię, muszę jakiś używany wylookać, a nie chcę kradzionego kupić czy coś....
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:42   #1300
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość

zapsuł mi telefon kilka razy go zaślinił, mimo że dbam o to by telefon był poza jego zasięgiem, zdarzyło się że go dostał w swoje łapki
teraz telefon nie ładuje, coś chyba zaśniedziało, bo ewidentnie to kwestia styku (po dłuuugim kombinowaniu w końcu załapuje...)
kurde, nowego nie kupię, muszę jakiś używany wylookać, a nie chcę kradzionego kupić czy coś....
mi kiedyś Julka cos tak poprzestawiała w telefonie, że nie wiedziałam jak mam to wylaczyć i za jakiś czas znowu go dorwala i się naprawił, więc może daj mu jeszcze raz
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:44   #1301
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

i co, wiesz już?
KAKAO

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
kto ma pomysła na jakies dobre ciasta? błagam o przepis bo mam imieniny w przyszłym tyg ale wolę być na niedzielę gotowa
Ja mogę polecić to ciasto marchewkowe od Dziubka
Zawsze robi furrore i wszyscy chcą przepis

Na zimno fajny jest Shrek
Biszkopt+masa zielona z pysia+delicje+śmietanka+g alaretka.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 09:44   #1302
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
jezu, co za babsztyl
co niby chce udowodnić? współczuję
ile ten urlop ma? kiedy miną te wizyty?


Dawid też nie mówi, mamamama jak marudzi czy popłakuje
pokazuje oko i nosek zabawki jak mu się chce, nie robi papa, nie pokazuje jaki duży... ale robi brawo
jak mówię gdzie jest tata" to się rozgląda i śmieje jak oszalały gdy tate zobaczy (np w tłumie na basenie), ale nie wie że ja to mama jak mu sama siebie pokazuję to nie łapie, a tz jakoś nie pracuje nad tym by mnie pokazywać jak idę, wchodzę etc bo w ten sposób ja bardzo szybko nauczyłam go "kto to tata"


zapsuł mi telefon kilka razy go zaślinił, mimo że dbam o to by telefon był poza jego zasięgiem, zdarzyło się że go dostał w swoje łapki
teraz telefon nie ładuje, coś chyba zaśniedziało, bo ewidentnie to kwestia styku (po dłuuugim kombinowaniu w końcu załapuje...)
kurde, nowego nie kupię, muszę jakiś używany wylookać, a nie chcę kradzionego kupić czy coś....
Chce udowodnić, że jestem najwiekszym błędem w życiu jej synusia, a matka ze mnie najgorsza z możliwych
w sumie 2 tygodnie urlopu, prawie tydzień minął
Zuzka to wie kto to 'mama' i 'tata', ale nie mówi. Jak słyszy 'tata' to sie rozgląda i szuka, bo mało go widzi, a jak mówie do niej jakieś zdanie ze słowem 'mama' to mnie całuje i sie cieszy
a mój telefon tez dawno w utylizacji, bo mamy telefon najfajniejszy, choćby nei wiem jaki grat by to był. Zaśliniła mi w samsungu avilli wszystko. Nie działał dotyk, klawisze, wejście do ładowania
Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Ty Cookie do mnie na kawę i to już! Na Antoniuku jesteś to blisko masz i od odpoczniesz! Mojej tez teraz nie ma!

Dzień dobry!
Wszystkim solenizantom sto lat
Oliweczka zazdroszczę Ci tych kopniaczków.

Może jeszcze bezę dziś upiekę, mam ochotę i 5 niepotrzebnych białek
Juli spi a ja sie kawkuję, nie mogę nic robić bo go obudzę mikserem...
Dzisiaj to nie, ale musimy się kiedyś umówić 'w terenie' gdzie chodzicie na spacery?
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:45   #1303
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Radek też uwielbia mój telefon. Wiecznie coś poprzestawiane mam


Isia jestem zachwycona tym tortem ze świnkami
Takie świnki można zamówić czy trzeba samemu ulepić?
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:50   #1304
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
KAKAO


tak, ale wiem że nieskładnie napisałam
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:56   #1305
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Mamy, które karmią/karmiły Bebilonem 2, Bebilonem Comfort 2 albo Belionem HA 2 :
gdzie kupujecie/kupowałyście, wiecie gdzie najtaniej? ile kosztują te mleka?
Bo troche szkoda mi przepłacać, jeśli najprawdopodobniej bedę musiała wyrzucić.
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:56   #1306
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzie dobry
Ja tylko na chwilkę
Koszmarnie się dzisiaj czuję

Ala, Natalka -sto latek z okazji roczku
oraz
Julcia - za 11 miesięcy
i całusek dla Mateuszka za 6 miesięcy w brzuszku

A my też stawiamy flaszeczkę mleczka bo Amelce się należy pół świeczki na torcie Pół roczku dziś kończymy
Kiedy to zlecialo?

Spadam głowę wysuszyć, miłego dzionka dla wszystkich
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:57   #1307
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
To jutro imprezka
A jak wygląda, jak się robi tę deskę serów? w sensie jakie sery bedziesz układać ?
Ja układam goudę, brie, camembert, mozarella.
Ale z mozarelli zrobię chyba sałatkę caprese.
Taka skromna, nie chciałam nie wiadomo ile kasy wydać.
jak ktos będzie chciał to sobie i kanapkę z tego zrobi.
Zrobiłabym foundee ale nie mam tego specjalnego garnka.
Miałam robić sushi, ale zapomniałam o ryżu i łososiu w sklepie...
Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Chce udowodnić, że jestem najwiekszym błędem w życiu jej synusia, a matka ze mnie najgorsza z możliwych
w sumie 2 tygodnie urlopu, prawie tydzień minął
Zuzka to wie kto to 'mama' i 'tata', ale nie mówi. Jak słyszy 'tata' to sie rozgląda i szuka, bo mało go widzi, a jak mówie do niej jakieś zdanie ze słowem 'mama' to mnie całuje i sie cieszy
a mój telefon tez dawno w utylizacji, bo mamy telefon najfajniejszy, choćby nei wiem jaki grat by to był. Zaśliniła mi w samsungu avilli wszystko. Nie działał dotyk, klawisze, wejście do ładowania

Dzisiaj to nie, ale musimy się kiedyś umówić 'w terenie' gdzie chodzicie na spacery?
Juli cały czas się bawi moim telefonem i caly czas działa
Okropną masz tą
My generalnie kręcimy się po tbsach, po osiedlu, czasem zajdziemy na Porosły do moich rodziców
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:57   #1308
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Oliweczko no ja mam dwoje, ale Ty będziesz miec niemowlę w domu i półtoraroczna dziewczynkę w domu i jednak będziesz musiała się jednocześnie dwójka różnych wiekowo dzieciaków. Poświecić trochę czasu Julce i zajmować się Mateuszkiem jednocześnie.Ja jednak mam w jednym wieku i potrafią się trochę zabawić.

Monia moje dzieciaki gadają, zrobią papa, kosi kosi i pokażą gdzie jest nos, i jak mówię pokaz język to też mi pokażą. Generalnie Lila dużo mówi np.
"mama, mama mama (a jak nie zwracam uwagi to mówi ania!- moje imię-skubana);zobacz,koko, lala ; Lena umie powiedzieć Jola pon swojemu Joja
i uwielbiają tańczyć- bosko to wygląda
heh, taniec zawsze boski

kinga poza tata, mama potrafi jeszcze mowic atul (artur) i byp (na chleb ewidentnie). dzis jak zobaczyla paczke zapalek to juz chciala swieczke dmuchac (zapluwać) no i klaszcze, nawet sobie jak zasypia
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2012-07-19 o 09:59
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:00   #1309
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Mamy, które karmią/karmiły Bebilonem 2, Bebilonem Comfort 2 albo Belionem HA 2 :
gdzie kupujecie/kupowałyście, wiecie gdzie najtaniej? ile kosztują te mleka?
Bo troche szkoda mi przepłacać, jeśli najprawdopodobniej bedę musiała wyrzucić.
Ja zawsze kupowałam w biedronce, ok 40zl za bebilon 2.
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 10:01   #1310
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Mamy, które karmią/karmiły Bebilonem 2, Bebilonem Comfort 2 albo Belionem HA 2 :
gdzie kupujecie/kupowałyście, wiecie gdzie najtaniej? ile kosztują te mleka?
Bo troche szkoda mi przepłacać, jeśli najprawdopodobniej bedę musiała wyrzucić.
Bebilon Comfort 2 najtaniej w Auchanie na Produkcyjnej lub w Makro. (Auchan 23 zł)
W Makro chyba najtańsze mleka są ostatnio Hipp 3 800g by ł po 30 zł. Wzięliśmy 2 puchy.
Aha i jak ktoś pierze w Perwooolu jak ja to w Makro do kolorów 4 l są po 25 zł. Oczywiście kupiłam
Silan w Auchan 2,8 l po 19,99
Woolit e3 l po 23,99.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:03   #1311
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dzie dobry
Ja tylko na chwilkę
Koszmarnie się dzisiaj czuję

Ala, Natalka -sto latek z okazji roczku
oraz
Julcia - za 11 miesięcy
i całusek dla Mateuszka za 6 miesięcy w brzuszku

A my też stawiamy flaszeczkę mleczka bo Amelce się należy pół świeczki na torcie Pół roczku dziś kończymy
Kiedy to zlecialo?

Spadam głowę wysuszyć, miłego dzionka dla wszystkich

Amelka: oklaski: to juz powazny wiek
Co Ci jest?



Agula dawno kupowałaś te ciapki w rosie? I są takie same jak z linka?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:14   #1312
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Mamy, które karmią/karmiły Bebilonem 2, Bebilonem Comfort 2 albo Belionem HA 2 :
gdzie kupujecie/kupowałyście, wiecie gdzie najtaniej? ile kosztują te mleka?
Bo troche szkoda mi przepłacać, jeśli najprawdopodobniej bedę musiała wyrzucić.
kilka dni temu jak byłamw tesco widziałam po 39,90 (800g) nie wiem cyz cene obnizyli bo do tej pory bez promocji zawsze po 42,90 było
a tak to poluję na okazje, często real ma obniżki i rossmann (miałam kupon na 2 opakowania za 35zl)
a czemu do wywalenia będzie?

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Chce udowodnić, że jestem najwiekszym błędem w życiu jej synusia, a matka ze mnie najgorsza z możliwych
w sumie 2 tygodnie urlopu, prawie tydzień minął
Zuzka to wie kto to 'mama' i 'tata', ale nie mówi. Jak słyszy 'tata' to sie rozgląda i szuka, bo mało go widzi, a jak mówie do niej jakieś zdanie ze słowem 'mama' to mnie całuje i sie cieszy
a mój telefon tez dawno w utylizacji, bo mamy telefon najfajniejszy, choćby nei wiem jaki grat by to był. Zaśliniła mi w samsungu avilli wszystko. Nie działał dotyk, klawisze, wejście do ładowania

Dzisiaj to nie, ale musimy się kiedyś umówić 'w terenie' gdzie chodzicie na spacery?
ale ty wiesz jak jest i to ona jest intruzem

dokłądnie tak mi zaślinił kilka razu, nei działa ładowanie a raz była zaparowana szybka od środka i nie wyświetlało wszytskich kolorów, samo wyschło i teraz ekran ok działa, no ale to ładowanie..

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
tak, ale wiem że nieskładnie napisałam
a ja myślę jak zdrobnić kakao i chyba to kakauko najlepiej pasuje

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dzie dobry
Ja tylko na chwilkę
Koszmarnie się dzisiaj czuję

Ala, Natalka -sto latek z okazji roczku
oraz
Julcia - za 11 miesięcy
i całusek dla Mateuszka za 6 miesięcy w brzuszku


A my też stawiamy flaszeczkę mleczka bo Amelce się należy pół świeczki na torcie Pół roczku dziś kończymy
Kiedy to zlecialo?

Spadam głowę wysuszyć, miłego dzionka dla wszystkich
dla Amelki

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

cofnęłam się do wczorajszych zdjęć bo coś nei wyświetlało jak trzeba

Natka_ domek imponujący, mimo że na razie tylko fundamenty widać, ale po ludzikach w środku widać że nie taki mały, na pewno będzie wygodny

a Domek - kierbud pełną gęba w kasku - cud miód
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:16   #1313
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość


a ja myślę jak zdrobnić kakao i chyba to kakauko najlepiej pasuje

albo kakałko - nawet się nie podświetliło na czerwono, więc chyba powinno być ,,kakałko" , a nie ,,kakauko" swoją drogą śmiesznie brzmi jak się wolno czyta kakauko

Julcia pojechała z tatą na działkę podeptac trochę trawkę
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:20   #1314
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
albo kakałko - nawet się nie podświetliło na czerwono, więc chyba powinno być ,,kakałko" , a nie ,,kakauko" swoją drogą śmiesznie brzmi jak się wolno czyta kakauko

Julcia pojechała z tatą na działkę podeptac trochę trawkę
albo kakałko

ale wczesniej jakoś tę wersję odnosiłam do odmiany "ałtko"
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:53   #1315
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Jakoś na wiosnę kupilam, ale w maju widziałam je jeszcze w ross w Pl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9854.jpg (122,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9856.jpg (78,5 KB, 10 załadowań)
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:58   #1316
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Jakoś na wiosnę kupilam, ale w maju widziałam je jeszcze w ross w Pl.
Dzięki pojadę dzisiaj z Julką zobaczyć

Dziewczyny kupujecie te piłki i basen w tesco? To naprawdę jest szał dla dziecka, czy aby kupa piłek walających się po całym mieszkaniu?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:10   #1317
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Pół roczku dziś kończymy


Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
a ja myślę jak zdrobnić kakao i chyba to kakauko najlepiej pasuje
"Kakao jest jednym z niewielu słów w języku polskim, które się nie odmieniają. Błędne jest zdanie: „Kupiliśmy w barze dwa kakaa.” (poprawnie: dwa kakao). Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN skłonny jest uznać za dopuszczalne jedynie „w bardzo swobodnej polszczyźnie, np. w języku rodzinnym”. Ich pisownia w słowniku jest następująca: „D. kakaa, C. kakau, N. kakaem, lm Ms. kakaa”"

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujecie te piłki i basen w tesco? To naprawdę jest szał dla dziecka, czy aby kupa piłek walających się po całym mieszkaniu?
My kupiliśmy
Szał był 5 minut, albo nawet to nie.
Mam nadzieję, że jeszcze z tego skorzysta
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:15   #1318
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość




"Kakao jest jednym z niewielu słów w języku polskim, które się nie odmieniają. Błędne jest zdanie: „Kupiliśmy w barze dwa kakaa.” (poprawnie: dwa kakao). Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN skłonny jest uznać za dopuszczalne jedynie „w bardzo swobodnej polszczyźnie, np. w języku rodzinnym”. Ich pisownia w słowniku jest następująca: „D. kakaa, C. kakau, N. kakaem, lm Ms. kakaa”"
jeśli chodzi o odmianę, to tak, nie odmieniałabym (jak radio czy taxi), chociaż zaskoczeniem jest to co cytujesz że dopuszczalna jest odmiana
język ciągle się zmienia
ale wg tej dopuszczalnej domiany to jednak kakauko jest prawidłową wersją

co dzis macie dobrego na obiad?
za mną łazi fasolka po bretońsku...

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Dzięki pojadę dzisiaj z Julką zobaczyć

Dziewczyny kupujecie te piłki i basen w tesco? To naprawdę jest szał dla dziecka, czy aby kupa piłek walających się po całym mieszkaniu?
zapomniałam o tych piłeczkach
myślę że możnaby się skusić
jaki to rozmiar?

my bawiliśmy się w ikei jakiś czas temu, dość długo, przekładał z rączki do rączki, przepychał.. ale nie wiem czy same piłeczki były atrakcją czy to że siedział wśród dzieci, które bacznie obserwował
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:18   #1319
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dowód.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7197480.jpg (97,3 KB, 38 załadowań)
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:22   #1320
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzień dobry

Alusia i Nati - sto lat z okazji urodzin
I buziak miesięcznicowy dla Juleńki


Były dziś dwie pobudki, ale do północy, więc jest luzik


Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
brumeczku tata coraz bardziej opuchniety, czekamy na miejsce na paliacji, bo juz jest zapisany, ja nie wyrabiam juz, jestem zmeczona i przez to rozdrazniona, nie ogarniam wiekszosci rzeczy....
Och jej

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Niewiem Brumciu Ostatni raz byłam u lekarza miesiąc temu i ważył 40dkg,więc przez tyle czasu urósł napewno sporo, a teraz idę na początku sierpnia, więc sie dowiem i Wam powiem

Zaczęliśmy 6 miesiąc!!!!
Bardzo jestem ciekawa jaki jest teraz
I brawa za 6 miesiąc

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Właśnie poczytałam opisy Waszych porodów w k. i mam stracha, bardziej chyba pobytem w szpitalu niż porodem, no i rozstaniem z Julcią na pewnie 4 dni...
Ja się tego najbardziej boję w drugim porodzie i to wydaje mi się najtrudniejsze - rozstanie z dzieckiem na tyle czasu Bo ono nie rozumie dlaczego i strasznie tęskni

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
mój Maks już chodzi od ponad 2 tygodni i nie nadążam za nim trochę, teraz chory trochę, mój tata idzie z nim do przychodni dziś, więc się zobaczy czy to coś poważniejszego czy nie, ja w pracy, w domu nie mam czasu się niczym zająć bo albo mały wisi mi przy nodze albo jakieś ogórki czekają, za chwile soki trzeba będzie robić ...ech
Za szybkie wyzdrowienie
I za chodzenie

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
wczoraj kindze lałą sie pierwsza krew, ale to porzadnie. szła na czworaka z klamerka do bielizny w buzi (jak to dziecko) i sie przewrocila. klamerka rozcharatała jej całe podniebienie. dobrze ze juz najedzona byla, bo ryk gdzine, nie chciala potem smoczka... az beczałam taka byla obolala... dzis juz lepiej, nie marudzila zbyt wiele, jadła normalnie...
O rany, brzmi okropnie Biedna Kinga, takie sprawy potrafią boleć

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Bo babcia to tak naprawdę straszna instytucja ! Moja matka nie wpieprza się wze moje metody wychowawcze. Nawet jak Zuzka płacze a matka wie że ja z nią jestem to nie biegnie jak nienormalna żeby ratować dziecko. a ta wiedźma (matka Marcina) nie potrafi się oprzeć żeby podważyć to co robie z dzieckiem. Teraz ma urlop to codziennie przyjeżdżam tu rano, bo jęczała że chce z dzieckiem czas spędzać. i robie wszystko czego nie powinna. Nie dość że karmi dziecko tym, czego nie powinno jeść i jeszcze na złość mi nie chce powiedzieć co jej daje jak nie widze, to jeszcze przeszkadza mi w nauce fundamentalnych rzeczy. Staram się nauczyć Zuze samodzielnego zasypiania, a wiadomo że dziecko protestuje i histeryzuje. To najpierw chodziła i mówiła,m że ona musi do niej iść i ja ponosić, bo zaraz zawału dostanie (babka). ale posłuchała i nie poszła. później ja poszłam do Zuzki żeby ją przytulić i ułożyć spowrotem, to ona za mną wleciała ( a dziecko już prawie spało) i zaczęła do niej gadać, że zła mama, że krzywdzi i w końcu wzięła na rece i ją wyniosła i jeszcze obrażona że dziecko krzywdzę.
To jest NIE DO WIARY!!!!!!!!!!!!!!! To jakaś wredna, zła osoba. Powinnaś uciekać Cookie, kolejny raz Ci to powtarzam. Ona nie ma nawet cienia prawa do podważania Twoich metod, decyzji. Jak się nie stosuje, to szlaban na wnuczkę powinien być. Bo co innego, jak my tu sobie narzekamy, że teściówki nas denerwują, a co innego takie coś. Ona Ci narobi kłopotów. I dziecku też, bo podważanie autorytetu rodzica burzy w dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
dziekuje brumku, co do kilka godzin, z cala sympatia do ciebie ale swoich nie oddam :P


Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Ja, ja!
Chociaż teraz zaczęłam ćwiczyć. Wczoraj to miałam takie zakwasy...
Dziś zaczynam skalpel Chodakowskiej jak dam radę bo jutro Juliś ma roczek.
Robię tak Twoje ciasto toffi Brumku ( przepis świetny! z bloga), tort ciasteczkowy coś a'la Robert Sowa, Wafle z kajmakiem, deska serów, koreczki (kapary, paluszki krabowe, camembert) i chyba jeszcze lina w maśle
za dobre chęci i za pochwałę ciasta.
A ten ciasteczkowy, to jaki?

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
kto ma pomysła na jakies dobre ciasta? błagam o przepis bo mam imieniny w przyszłym tyg ale wolę być na niedzielę gotowa
Ja zawsze i wszędzie keksa mojej mamy polecam. Najlepszy na świecie (nie przesadzam) i bardzo prosty i szybki w przygtowaniu (15 minut + pieczenie). Gdzieś kiiedyś wstawiałam przepis.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
A my też stawiamy flaszeczkę mleczka bo Amelce się należy pół świeczki na torcie Pół roczku dziś kończymy
Kiedy to zlecialo?
To wielkie święto! Pamiętam, jak się cieszyłam na naszą półrocznicę


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujecie te piłki i basen w tesco? To naprawdę jest szał dla dziecka, czy aby kupa piłek walających się po całym mieszkaniu?
Ja nie
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.