Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 12:41   #1291
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

witam

płodzicie tyle, że zaczęłam się zastanawiać czy nie poczekać na rozładunek do następnego wątku

wczoraj byłam na chyba ostatniej wycieczce w dwupaku, jakieś 100 km od domu, ale fajnie było i nie byłam bardziej zmęczona niż latając po sklepach wybierając meble, ale mąż i kuzynka się bali, że zacznę im rodzić ... ale nic tego nie zapowiada ...

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Melduję się już po porodzie. Michałek ma 56cm i 3440

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
gratuluję

witam nowe mamusie

Edytowane przez ali_ma
Czas edycji: 2015-08-31 o 12:42
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:41   #1292
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Tez chce

Co to znaczy i jak się to robi?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Znaczy zrobić przetwory
Najprościej kompot. Ale jest duże pole do popisu. Możesz tez,np. przygotować sobie jabłka do szarlotki,potem bez roboty tylko wywalasz na ciasto.
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:46   #1293
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

dobra
ide po składniki na pierogi z owocami

zjem dziś 100 ze śmietaną i cukrem.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:47   #1294
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Didi- ja Cię nie chce absolutnie straszyć ale lezalam i widziałam na bieżąco co sie dzieje. Brakowało miejsc na salach porodowych i pacjentki z rozwarciem nazwijmy to porodowym leżały na 4 osobowej sali za kotara. Nie muszę pisać ze bez piłki, gazu itp. Czekając aż sie zwolni sala porodowa. Oczywiście jak już by sie zaczęła II faza no to jakaś sale musieli by znaleźć. Było którejś nocy tak ze mamy z urodzonymi maluchami leżały na korytarzu zanim przeszły na polozniczy. Wieczne opóźnienie w planowych cc. Byłam w SR wiem co mówili. Jedna z poloznych która mówiła o porodzie i metodach łagodzenia bólu przy indukcji oxy nie pozwoliła mi wstać a miałam bóle z krzyża. A jak mnie odpieli od oxy i przenieśli na sale i zasypialam o 4 rano na stojąco przychodziła mnie budzić bo jej sie tętno dziecka zle pisze. Dopiero jak przyszła lekarz dyzurna to ja opierdzielila i pozwolono mI spać. A co do Twojego pytania to odpisze Ci na prv jak tz mi przywiezie laptopa. Bo z tel nie umiem.
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:48   #1295
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
oczarowana - to jak ja muszę z mężem wyglądać jak on komplet obrączek a ja bez niczego!
U mnie dokładnie tak samo. Mąż zawsze z obrączką, a ja od dawna bez
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:48   #1296
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
oczarowana - to jak ja muszę z mężem wyglądać jak on komplet obrączek a ja bez niczego!
a weź Ty idź,córo nieczysta


ja ogólnie mam wywalone bo i tak chcemy wziaść cywilny,pożniej kościelny o ile go weźmiemy-my żyjący w nieczystości i grzechu,tyle ze rozpipcza mnie to parcie na ślub kościelny i wgl na ślub a my oboje to takie przekorne zwierzątka-że jak nam ktoś suszy łeb,co powinniśmy to robimy odwrotnie.to w koncu nasze życie
no ale ukrywać nie będę,że strasze pokolenie się strasznie TYM TEMATEM PODNIECA.

Edytowane przez oczarowana
Czas edycji: 2015-08-31 o 12:49
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:52   #1297
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z przyjaciółka jej kolega ginekolog z 30 letnim stażem za głowę sie złapał ze zaczęli mnie indukowac w 39 tyg. Wg niego nie ma żadnych wytyczynych żeby tak robić. On mi zrobi cc ale dopiero jak skończę 41 tc czyli 8 września. Zaleca żebym na wszelki wypadek została w szpitalu (tu na patologii jest spoko) ale nie godziła sie na żadne kolejne indukcje bo jak widać macica o szyjka są niedojrzale. I ze on uważa ze stopuje mnie stres i to ze jestem w szpitalu i ze to ogromny błąd ze mnie tak wcześnie przyjęli. Mam spróbować sie wyciszyć i dużo chodzić (od wtorku byłam przywiazana do łóżka). I ze mi bardzo współczuje . Obcy chłop powiedział mi wiecej niż wszyscy lekarze razem wzięci tutaj. Podjęliśmy decyzje ze zostanę ale nie dam sobie nic zrobić w sensie jakiś przyspieszaczy. Chcą natury bedą mieli naturę. A jak przenosze to bedą musieli zrobić cc tak czy inaczej. Napisze Wam tak spotkałam tu dużo bardzo przyjaznych osób zaangażowanych ale to szczególnie położne i studentki poloznictwa. Słyszałam masę porodow (niosło sie niezle) niektóre były dobre, niektóre nie. Uratowano przez ten czas życie 4 dzieci. Ale wymeczono kilka kobiet w tym mnie. Jeśli chcecie spokojnie i w intymnej atmosferze urodzić Maluszka to odradzam ten szpital. Jeśli cokolwiek sie dzieje z mama lub dzieckiem polecam. No i jest to tez fabryka planowych cc ze wskazań tak komicznych ze hej aczkolwiek sami twierdza ze stawiają na sn. Na minus brak szacunku do pacjentki, brak decyzyjnosci, mało empatii, na plus wiedza i umiejętności w stanach zagrożenia życia. Sorki ze sie rozpisalam ale mam taka refleksje
nie miałam czasu wszytskiego ponadrabiać i tak zajrzała czy już urodziłas. w głowie sie nie miesci na to co ty opisujesz, ze tak długo Cie mecza i to bez efektów. faktycznie bezsensu ze przed terminem juz zaczeli wywoływanie. nie znaqm szczegółw całej historii ale zycze Ci zebyś szczesliwie urodziła i szybko zapomniała o tych całych stresach.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 12:53   #1298
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
dobra
ide po składniki na pierogi z owocami

zjem dziś 100 ze śmietaną i cukrem.
aż tyle?

Co robita na obiad?
bo ja mam dzisiaj zwęglone czyli mielone
zapomniałam że mi się smażą,napłodziłam posta i zwęgliły mi się z jednej strony. no trudno,będą takowe żryć-teśćiowa i chłop.
(ja nie muszę bo mnie na widok i zapach mięsa bierze na rzyganie).


Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
zakupiłam budyń czekoladowy i otwieram Sektę Budyniowczyń

Która do niej wstepuje razem ze mną?
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:53   #1299
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Owieczkaa
My bez obrączek oboje chodzimy. Mnie spuchly palce i jemu też z racji pracy przez niego wykonywanej.

Oczarowana
Moja mama mi wytłumaczyła fenomen tych starych babka i gapienia się. Kiedyś kobiety chodziły w wielkich sukienkach lub ubraniach workach by maskowac brzuch. My teraz normalnie się ubieramy nie raz w coś dość obcislego i je to razi jak tak można eksponować!!!
Haha właśnie o to chodzi! Pamiętam jakieś 2 miesiące temu byłam z córką na placu zabaw i miałam dopasowaną tunikę. I siedziały obok takie dwie starsze babki i bez żenady na głos taka rozmowa. "No mówię Ci, że ona w ciąży jest. Teraz one wszystkie takie obcisłe noszą! "
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:54   #1300
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

-Puk,puk,dziń dybry
-Panie w jakiej sprawie?
-My chciałyśmy tylko porozmawiać...
-O Bogu?
-Nie, o budyniuuuuuuuuuuuu


wtf?
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:54   #1301
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Takie cuda do mnie idą <3
Śliczne Ten komplet z dinozaurem mnie zauroczył

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość

Kompot z jabłek podobno jest dobry na laktacje. Mąż mi obiecał, że będzie mi robił,mamy kilka drzew w okolicy z dzikimi.
Ja w tym roku też trochę pozaprawialam,ale konsumujemy na bieżąco
Za to moja mama w tym roku poszalała. Zrobiła juz prawie 300 słoików z roznosciami
300 słoików Szok!!! Ja też lubię zaprawiać, ale takie ilości to nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

Co to znaczy i jak się to robi?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Zrobienie kompotu do słoika. Ja z papierówek robię całych, wkładam do słoików dużych, zalewam zalewą (na 1 l wody daję 2 łyżki cukru), zamykam i gotuję ok. 15 minut. Czekam aż wystygną i do piwnicy. Całą zimę można wcinać

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Oczarowana
Moja mama mi wytłumaczyła fenomen tych starych babka i gapienia się. Kiedyś kobiety chodziły w wielkich sukienkach lub ubraniach workach by maskowac brzuch. My teraz normalnie się ubieramy nie raz w coś dość obcislego i je to razi jak tak można eksponować!!!
Moja babcia mi właśnie wczoraj mówiła,ze jej się nie podoba jak teraz chodzą ubrane ciężarne. One to miały takie śliczne, plisowane sukienki i plisy się przez całą ciążę wypuszczało Nieważne, ze wyglądały jak w namiotach Babcia kochana, ale ja czuję się 10 razy większa w luźnych strojach niż w zwykłych obcisłych bluzkach.

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość

Ja w pierwszej ciąży byłam spakowana 2 miechy przed porodem, teraz 2 tygodnie przed tp
Chyba uroki kolejnej ciąży

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Co do przetworów to zrobiłam powidla sliwkowe, wisnie w syropie i sos paprykowy. Mam na szczęście zapas grzybów marynowanych z zeszłego roku i papryki . Resztę teściowa robiła. Może jeszcze z moreli zrobię dzem.
Dżem z moreli - wbijam do ciebie
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 12:57   #1302
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez petel Pokaż wiadomość
Ale coś kasowalas? Może po prostu nikt nie znał odpowiedzi na Twoje pytanie albo zanim dotarł do Twojego postu to już go nie było (ja to ciągle tylko nadrabiam).
No to witaj siostro w cierpieniu dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna, bo już się czułam jak absolutne widowisko

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------


O kolejna koleżanka
ja też ciągle nadrabiam, wchodzę po dniu czy półtora i 20 stron, czasem się zastanawiam, czy odpisywać, czy ktoś w między czasie już udzielił odpowiedzi i niepotrzebnie tylko wracam do czegoś,
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:00   #1303
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

grrr no tak bo wg takich rur ciąża to stan nieczysty i najlepiej oblec się w wór po kartoflach,usiąść na przyzbie albo lepiej pod schodami w sieni i tak cichutko siedzieć przez 9 mcy. no ja nigdy nie pojmę tego 'fenomenu'. Moja mama w 78 roku była ze mną w ciąży to chodziła normalnie,modnie fajnie ubrana i też sie lampucery na nią gapiły- bo jakże tak można w ciązy z brzuchem chodzić w sukience opiętej,bluzeczkach,swete rkach?
Chryste panie skąd to się wzieło? ciąża naturalna rzecz od momentu stworzenia świata i kobita ma ją ukrywać jakby dokonała przestepstwa? albo lepiej-są tacy co uwazają,że ciężarne są obleśne- np. gimby-spotkam się kilka razy z ich tekstami i chichraniem.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:07   #1304
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
aż tyle?

Co robita na obiad?
bo ja mam dzisiaj zwęglone czyli mielone
zapomniałam że mi się smażą,napłodziłam posta i zwęgliły mi się z jednej strony. no trudno,będą takowe żryć-teśćiowa i chłop.
(ja nie muszę bo mnie na widok i zapach mięsa bierze na rzyganie).


Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
zakupiłam budyń czekoladowy i otwieram Sektę Budyniowczyń

Która do niej wstepuje razem ze mną?






Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
-Puk,puk,dziń dybry
-Panie w jakiej sprawie?
-My chciałyśmy tylko porozmawiać...
-O Bogu?
-Nie, o budyniuuuuuuuuuuuu


wtf?
Dawaj budyń.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:07   #1305
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
U mnie było tak, że ja nie chcialam, ale mąż stwierdził, że bardzo przydatne i kupiliśmy używany angelcare
za 160zl. Niani na naszych przestrzeniach nie potrzebujemy.
A poza tym podobno jest aplikacją na tel.działająca jak niania tylko trzeba mieć 2 aparaty i ten z aplikacją dzwoni na drugi jak się dziecko obudzi.







będzie działać. Wszystko masz zapisane na tel. Nie ma karcie






Kompot z jabłek podobno jest dobry na laktacje. Mąż mi obiecał, że będzie mi robił,mamy kilka drzew w okolicy z dzikimi.
Ja w tym roku też trochę pozaprawialam,ale konsumujemy na bieżąco
Za to moja mama w tym roku poszalała. Zrobiła juz prawie 300 słoików z roznosciami
Zrobię przegląd ilości słoików i chyba część przerobie jako jabłka na szarlotkę i może zrobię kompot
Wolę nie szaleć bo teściowie gotowi mi skrzynkę jabłek podesłać :|
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:10   #1306
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Wiecie co, śnią mi się po nocach normalne ciuchy i wyprzedaże A tu jeszcze nie tylko poród, ale też schudnięcie po nim, co będzie najtrudniejsze A ja już chcę włożyć normalne ciuchy!!!
hehehe ja to nawet zapisuje co nieco w ulubionych, z sieciówek co chce kupić, co by mi przy małym z pamięci nie wyszło
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:16   #1307
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Zamówiłam wózek Rychło wczas
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:31   #1308
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

hej dziewczyny, nie wiem co sie ze mna dzieje, całkowicie opadłam z sił. wstanie z łożka to mega bol, ledwo łaze. to dziwne dla mnie. nie spodziewałam sie ze az tak mnie zmognie. nie chce sie uzalać nad soba ale to dop 37 tydz a ja jakbym juz sie czuje jakbym była na porodówce jedną noga , a wcale i sie tam nie spieszy. wczoraj posiedziłam przy grillu na huśtaweczce i tak dziś mnie brzuch ciaży ze nie mam siły na nic
mam serdecznie dosyc tych upałów i spuchniętych stup. jeszcze mi nie spieszno do porodu i wolallbym normalnie funkcjonowac, a nie moge
wrrrr aaaaaaa


---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
grrr no tak bo wg takich rur ciąża to stan nieczysty i najlepiej oblec się w wór po kartoflach,usiąść na przyzbie albo lepiej pod schodami w sieni i tak cichutko siedzieć przez 9 mcy. no ja nigdy nie pojmę tego 'fenomenu'. Moja mama w 78 roku była ze mną w ciąży to chodziła normalnie,modnie fajnie ubrana i też sie lampucery na nią gapiły- bo jakże tak można w ciązy z brzuchem chodzić w sukience opiętej,bluzeczkach,swete rkach?
Chryste panie skąd to się wzieło? ciąża naturalna rzecz od momentu stworzenia świata i kobita ma ją ukrywać jakby dokonała przestepstwa? albo lepiej-są tacy co uwazają,że ciężarne są obleśne- np. gimby-spotkam się kilka razy z ich tekstami i chichraniem.
ja juz sie nie mieszcze w moje normalne ubrania i wsciekam sie bo nie lubie typowych namiotów. a na dwa tyg nie bede specjalnie juz nic kupowac. stawiałam ze we wrzesniu bede popylac w cieplejszych ubraniach a tu taki skwer a ja juz nie mam pomysłu w co sie ubrać.a te gimbazy to w ogole nie mają pojecia co sie w zyciu dzieje, żyją tylko facebookiem.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Nie tylko Tobie :-P mnie korcą te witryny sklepowe z napisem wyprzedaż itp. Najchętniej weszłabym i kupiła sobie coś super. a teraz to nawet nie wiem jak ciało zachowa się po porodzie i kiedy wejdę w moje dżinsy ukochane...

Po południu mam wizytę u gina więc dowiem się co i jak...
Kurczę, chciałam iść do fryzjera podciąć końcówki i nigdzie nie ma terminu. Dopiero na przyszły tydzień. A skąd ja mam wiedzieć czy dotrwam??

Z tego wszystkiego idę upiec szarlotkę na pocieszenie.
mnie drazni moj widok w tych wszytskich lustrach w sklepach. nie to ze nie mam co kupic to jeszce miga mi w lustrze jakis wieloryb

powodzenia na wizycie
ja mam jutro i tez ciekawa jestem czy dowiem sie szczegółow co do wielkosci dzidziola bo tez mam fryzjera na 08.09 i chciałabym z niego skorzystac.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:31   #1309
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie tak samo. Mąż zawsze z obrączką, a ja od dawna bez
Ja zawsze nosiłam, ale teraz z powodu moich obrzęków sobie darowałam.
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
a weź Ty idź,córo nieczysta


ja ogólnie mam wywalone bo i tak chcemy wziaść cywilny,pożniej kościelny o ile go weźmiemy-my żyjący w nieczystości i grzechu,tyle ze rozpipcza mnie to parcie na ślub kościelny i wgl na ślub a my oboje to takie przekorne zwierzątka-że jak nam ktoś suszy łeb,co powinniśmy to robimy odwrotnie.to w koncu nasze życie
no ale ukrywać nie będę,że strasze pokolenie się strasznie TYM TEMATEM PODNIECA.
My wzięliśmy ślub z powodów finansowych, mieliśmy już za dużo wspólnych interesów i chcieliśmy też ewentualną odpowiedzialność podzielić na naszą dwójkę.
Akurat presji żadnej nie było, ale też mam tak że im bardziej ktoś naciska tym mniej mam ochotę to zrobić... a już na coś tak osobistego jak ślub to już w ogóle.
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
zakupiłam budyń czekoladowy i otwieram Sektę Budyniowczyń

Która do niej wstepuje razem ze mną?
Ja! Zaraz idę pichcić
Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Zamówiłam wózek Rychło wczas
Wooow, ty to jesteś luzak
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 13:33   #1310
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Coś muszę zrobić z antonówkami, które przywiozłam od teściów. A jest ich z 5kg. Tż zbierał "trochę " na ciasto ;-)
Tylko trochę skąd to znam...
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja z moimi 20 kg na plusie na razie nawet nie marzę o wbiciu się w ciuchy sprzed ciąży... Ale w zimowe wyprzedaże celuję jak najbardziej

Ja też mam po południu wizytę u gina, ciekawe co z tego wyniknie...
Magiczne słowo wyprzedaż i zaraz przypomina mi się kabaret
https://www.youtube.com/watch?v=KmIDeQIZ2hI

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Jeansy... Nowe... Na dupie... Dopasowane... takie moje marzenie...
Tak nowe jeansy... Marzenie...

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Uff, dobrze, że udało Ci się pogadać z tym lekarzem. Może samo ruszy, a jak nie to się wypiszesz i już!

Serio, mi siedząc przed komputerem jest za gorąco..
U mnie jeszcze w miarę, wiatraki chodzą wszędzie

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Takie cuda do mnie idą <3
Śliczne, a do mnie idą takie.


Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
oczarowana - to jak ja muszę z mężem wyglądać jak on komplet obrączek a ja bez niczego!
My też tak śmigamy, mąż w obrączkach ja bez

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Owieczkaa
My bez obrączek oboje chodzimy. Mnie spuchly palce i jemu też z racji pracy przez niego wykonywanej.

Oczarowana
Moja mama mi wytłumaczyła fenomen tych starych babka i gapienia się. Kiedyś kobiety chodziły w wielkich sukienkach lub ubraniach workach by maskowac brzuch. My teraz normalnie się ubieramy nie raz w coś dość obcislego i je to razi jak tak można eksponować!!!
Moja mama dokładnie mi to samo mówiła...

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
dobra
ide po składniki na pierogi z owocami

zjem dziś 100 ze śmietaną i cukrem.
Jakbyś ruskie robiła to bym chętnie się teleportowała do ciebie
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
aż tyle?

Co robita na obiad?
bo ja mam dzisiaj zwęglone czyli mielone
zapomniałam że mi się smażą,napłodziłam posta i zwęgliły mi się z jednej strony. no trudno,będą takowe żryć-teśćiowa i chłop.
(ja nie muszę bo mnie na widok i zapach mięsa bierze na rzyganie).


Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
zakupiłam budyń czekoladowy i otwieram Sektę Budyniowczyń

Która do niej wstepuje razem ze mną?
Jaaaa tylko muszę budyń kupić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n2.jpg (642,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg psp3.jpg (509,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg psp6.jpg (608,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tg1.jpg (102,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zn7.jpg (637,0 KB, 13 załadowań)
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:39   #1311
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja z moimi 20 kg na plusie na razie nawet nie marzę o wbiciu się w ciuchy sprzed ciąży... Ale w zimowe wyprzedaże celuję jak najbardziej

Ja też mam po południu wizytę u gina, ciekawe co z tego wyniknie...
no ja mam nadzieje że do świąt tez bede mogła sie wcisnąc w cos ładnego. moje 20 kg mnie przeraza ale licze ze z 5 kg to zatrzymana woda, a reszte dzidziol szybko wyssie

powodzenia na wizyce

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Takie cuda do mnie idą <3
śliczne

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
.
śliczne te ciuszki
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:41   #1312
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
aż tyle?

Co robita na obiad?
bo ja mam dzisiaj zwęglone czyli mielone
zapomniałam że mi się smażą,napłodziłam posta i zwęgliły mi się z jednej strony. no trudno,będą takowe żryć-teśćiowa i chłop.
(ja nie muszę bo mnie na widok i zapach mięsa bierze na rzyganie).


Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
zakupiłam budyń czekoladowy i otwieram Sektę Budyniowczyń

Która do niej wstepuje razem ze mną?

Jeszcze ja; dzis zupelnie nieswiadomie kupilam budyn czekoladowy;-)
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:44   #1313
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Takie cuda do mnie idą <3


Sliczne ubranka! A moża wiedzieć jaki rozmiar planujesz na zime ubierać dziecko? tz ten kobinezon jaki ma rozmiar?
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:47   #1314
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja chce juz czopa. Potem skurcze 2 godz. Mega rozwarcie. Wody. I poród 30 min partych. O to mój plan porodu
ja tez tak chce tylko za 2 tyg
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:49   #1315
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Poce się jak prosie!!!!

Pomidora
Zapraszam jak tylko zrobię )

Stare rapszle mnie irytuja.

Oczarowana
Kiedy się szykujemy? Przejrzalam jeszcze raz torbę i wszystko już mam na bank :p. DZiecior też spakowany.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Meneq
Ja mam w zapasie parę torebek budyniu
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:52   #1316
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jeszcze ja; dzis zupelnie nieswiadomie kupilam budyn czekoladowy;-)
Tak tak, ZUPEŁNIE przypadkiem

Mój mąż tak mówi jak znajduję w koszyku przy kasie np. boczek albo żelki "o, ktoś nam boczek wrzucił do koszyka"
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:52   #1317
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Wróciłam z bazaru. Kupiłam owoce. Jak je mylam to normalnie krople potu kanały mi z twarzy.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:56   #1318
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
zakupiłam budyń czekoladowy i otwieram Sektę Budyniowczyń

Która do niej wstepuje razem ze mną?
jak dzisiejsze seksy nie pomogą to ja też dołączam
może zrobienie na "po" dla wzmocnienia efektu
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 14:05   #1319
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość

Raz jeden byłam w lidlu z rana na tygodniu sportowym. Nigdy więcej... Baby jak w amoku!
ja często przed pracą jeździłam na zakupy do lidla, bo był po drodze, ale jak były jakieś fajniejsze rzeczy to, aż strach było przechodzić koło tych koszów, ludzie w amoku, do lodówek szłam zawsze na około, żeby mnie nie staranowali
koleżanka kiedyś pracowała w lidlu to mówiła, że najgorzej było jak były torebki firmowe, bo baby się biły i szarpały za włosy
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 14:06   #1320
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Znaczy zrobić przetwory
Najprościej kompot. Ale jest duże pole do popisu. Możesz tez,np. przygotować sobie jabłka do szarlotki,potem bez roboty tylko wywalasz na ciasto.
Czyli zasypać cukrem i tyle? Bez wody w środku?

Dali mi obiad który nawet dało się zjeść. Co prawda bez soli totalnie ale nie było tak strasznie żeby się zerzygac

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.