Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-22, 13:15   #1321
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez yonce Poka¿ wiadomo¶æ
Psikam odzywka zmieszana z gencjana ale wydaje mi sie, ze nie ma zadnej roznicy. Nie umiem tonowac Jest na Wizazu jakis poradnik albo cos takiego, zebym sobie krzywdy nie zrobila?
Napisze ci pm
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 13:36   #1322
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Piêkne te Wasze w³oski...

ja najchêtniej ¶ciê³abym te w³osy blond ale jeszcze siê wstrzymam... zastanawiam siê czy nie podci±æ koñcówek...
bardzo ju¿ mnie irytuje ten blond ale za rok ¶lub i chcia³abym mieæ d³u¿sze w³osy...
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 13:38   #1323
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ehhh oddycham z ulg±, ¿e mi siê ¿adna wiêksza uroczysto¶æ nie szykuje i ze nie czuje na sobie presji zapuszczania w³osów :-P chocia¿ nie powiem, t¿ móg³by siê bardziej postaraæ i chocia¿ zaklepaæ pier¶cionkiem ;-P
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-22 o 13:42
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 13:52   #1324
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin, mój tak samo... .
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:21   #1325
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Ehhh oddycham z ulg±, ¿e mi siê ¿adna wiêksza uroczysto¶æ nie szykuje i ze nie czuje na sobie presji zapuszczania w³osów :-P chocia¿ nie powiem, t¿ móg³by siê bardziej postaraæ i chocia¿ zaklepaæ pier¶cionkiem ;-P
Oj ja czeka³am 7 lat
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:50   #1326
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ech.. a ja Wam zazdroszczê, ¿e w ogóle macie T¿...

Zrobi³am dzisiaj zdjêcie na dworze (psisko pcha³o siê do zdjêcia;P), jeszcze przed podciêciem koñcówek i cieszê siê, ¿e odrosty nie rzucaj± siê w oczy i tak jakby w³osy mniej wpada³y w rudy, mo¿e to po keratynie?

W ogóle, jak tak na nie teraz patrzê to wydaje mi siê, ¿e bardzo uros³y
Nie wiem czy to bardziej zas³uga skrzypokrzywy (zió³ek) czy CP, a biorê 4 dziennie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P2221316aj.jpg (175,7 KB, 59 za³adowañ)
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:53   #1327
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
gratulujê . ty obciê³a¶ siê, dboom siê bêdzie obcinaæ, wiêc z tych forumowych dinozaurów zostajê tylko ja i sandrika do obciêcia farbowañców :. szkoda mi teraz i¶æ nawet podci±æ koñcówki, w³osy siêgaj± stanika i nie chcê by fryzjerka która wie lepiej ode mnie co chcê - a takich jest przewa¿aj±ca wiêkszo¶æ - uciê³a mi w³osy do ramienia.
Rozwali³o mnie to


Ja tu jeszcze sobie pobêdê...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 15:21   #1328
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
I ona: a nie myslalas o doczepach? Na slub bym chyba z desperacji sie na nie zdecydowala :p
Eh i to mi przez my¶l przesz³o. Prawdê mówi±c ró¿ne rzeczy mi po g³owie ju¿ chodzi³y. Nic jeszcze nie jest postanowione ostatecznie, ale jedno jest pewne, musze je podci±æ jeszcze raz przed ¶lubem choæby 1 cm. Chce ¿eby w³osy wyglada³y jak w³osy a nie jak pokruszone nierówne str±ki.

Cytat:
Napisane przez yonce Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem zalamana i mam ochote zafarbowac wlosy chociaz szamponetka Moje wlosy na dlugosci sa po prostu zolte. Ja nie wiem jak tak wytrzymam chociazby pol roku zeby odrosly wlosy przy twarzy i zostalo cos w stylu "ombre"
Tylko co zrobisz jak szamponetka ca³kiem nie zejdzie? Nie szkoda Ci odrostu?

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Ehhh oddycham z ulg±, ¿e mi siê ¿adna wiêksza uroczysto¶æ nie szykuje i ze nie czuje na sobie presji zapuszczania w³osów :-P chocia¿ nie powiem, t¿ móg³by siê bardziej postaraæ i chocia¿ zaklepaæ pier¶cionkiem ;-P
A d³ugo jeste¶cie ju¿ razem?

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne te Wasze w³oski...

ja najchêtniej ¶ciê³abym te w³osy blond ale jeszcze siê wstrzymam... zastanawiam siê czy nie podci±æ koñcówek...
bardzo ju¿ mnie irytuje ten blond ale za rok ¶lub i chcia³abym mieæ d³u¿sze w³osy...
Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj ja czeka³am 7 lat
Jesli masz koñce w z³ym stanie to podetnij sobie chocia¿ odrobinê

My jeste¶my ze sob± 7 lat, o¶wiadczyny by³y jakie¶ 3 lata temu i tak siê nie mogli¶my zebraæ do ¶lubu wiecznie wypada³o co¶ innego haha a teraz gdybym powiedzia³a, ¿e w tym roku nie mo¿emy siê chajtn±æ bo mi w³osy nie odros³y to T¯ by mnie chyba zastrzeli³

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Poka¿ wiadomo¶æ
Ech.. a ja Wam zazdroszczê, ¿e w ogóle macie T¿...

Zrobi³am dzisiaj zdjêcie na dworze (psisko pcha³o siê do zdjêcia;P), jeszcze przed podciêciem koñcówek i cieszê siê, ¿e odrosty nie rzucaj± siê w oczy i tak jakby w³osy mniej wpada³y w rudy, mo¿e to po keratynie?

W ogóle, jak tak na nie teraz patrzê to wydaje mi siê, ¿e bardzo uros³y
Nie wiem czy to bardziej zas³uga skrzypokrzywy (zió³ek) czy CP, a biorê 4 dziennie...
W³osy masz ³adne bardzo i masz ten komfort zapuszczania naturalek, ¿e farbowane nie ró¿ni± siê jako¶ od nich bardzo
I pieska masz fajnego Kocham psiaki Wszystkie!
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 15:27   #1329
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Heh, mam 27 (w listopadzie 28 ) tz 30 ( w kwietniu 31) i 3 lata jeste¶my razem :-P nic nie mowie móg³by chocia¿ zaklepaæ bo grozi mi staropanienstwo :-P chocia¿ nie powiem, w tym roku tz kupuje mieszkanie dla nas na kredyt hipoteczny ale mimo wszystko, chyba jestem typem ktory potrzebuje tego czego¶ do poczucia bezpieczenstwa i stabilizacji ;-P

Elle MAsz bardzo ³adny kolor natralek zupe³nie jak moje ;D a farbowañce to te¿ tak jak moje <3 haha ale numer. Jak Ci siê trzyma keratyna???
Piese³ te¿ super , to spojrzenie <3
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-22 o 15:35
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 15:40   #1330
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja czasem daje szamponetke i zawsze mi schodzi calkowicie :p
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:35   #1331
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

W£OSY ¦CIÊTE i wcale nie ¿a³uje, posz³o 10 cm albo i wiêcej, pojecha³am po no¿yczki do kole¿anki, a potem do siostry, posz³ysmy na spacer i j± zagaduje: ej Siostra podetniesz mi w³osy, ona OK, w domu zmoczy³am w³osy, rozczesa³am i tak dla próby sama ciachne³am jakies 2-3 cm, potem siostre zawo³a³am, a ona my¶la³a ¿e chce tylko lekko podci±æ koncówki, a ja do niej : TNIJ! wzie³am sobie lusterko ¿eby widziec ile chce podci±æ, chcia³a mi tylko podci±æ znow 2,3 cm, ale wymusi³am ¿eby obcie³a bardziej no i posz³o ko³o 10 cm lub nawet wiêcej, ciê¿ko stwierdziæ, teraz umy³am g³owê, ale jak tylko wyschnie zrobie Wam zdjêcie i wstawie obok to z lutego, bêdzie widac ile ¶cie³am
pierwsze co zauwa¿y³am, to oczywi¶cie jak w³oski mi podesch³y jeszcze w domu Siostry, to warkoczyk na koñcu zrobi³ siê porz±dny,taki tre¶ciwy, a nie cienka wyw³oka a la modelka z wybiegów
dwa: po umyciu samym szamponem, a potem po sp³ukniêciu odzywki w sitku zosta³o zaledwie KILKA W£OSKÓW, normalnie zawsze by³o ich wiêcej, widocznie juz przy myciu te najs³absze sie ³ama³y
Eirin naprawdê lubie swoje w³osy, zw³aszcza jak sa d³ugie, a ju¿ chyba od podstawówki tak d³ugich nie mia³am, ale takie zniszczone konce, po co marnowac kosmetyki i wode na co¶ takiego
wcieram Jantar,³ykam CP i inne suplementy, mam nadzieje ¿e teraz w³oski rusza z kopyta, a nawet je¶li nie, to ³ysa przeciez nie jestem
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 16:42   #1332
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

To czekamy na zdjêcie
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:42   #1333
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Heh, mam 27 (w listopadzie 28 ) tz 30 ( w kwietniu 31) i 3 lata jeste¶my razem :-P nic nie mowie móg³by chocia¿ zaklepaæ bo grozi mi staropanienstwo :-P chocia¿ nie powiem, w tym roku tz kupuje mieszkanie dla nas na kredyt hipoteczny ale mimo wszystko, chyba jestem typem ktory potrzebuje tego czego¶ do poczucia bezpieczenstwa i stabilizacji ;-P

Elle MAsz bardzo ³adny kolor natralek zupe³nie jak moje ;D a farbowañce to te¿ tak jak moje <3 haha ale numer. Jak Ci siê trzyma keratyna???
Piese³ te¿ super , to spojrzenie <3

U kochana ! To kredyt zwi±¿e Was mocnej ni¿ ¶lub
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:52   #1334
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Monia PODZIWIAM !!
Ju¿ siê nie mogê doczekaæ zdjêæ !! Jestem jaka¶ chyba hmmm zboczona pod tym wzglêdem jak dla mnie, to mog³yby¶cie wszystkie wklejaæ swoje zdjêcia codziennie a ja i tak bym je ogl±da³a
Ja te¿ kocham swoje w³osy gdy s± d³ugie i z perspektywy czasu stwierdzam, ¿e tyle lat przecie¿ mia³am takie d³ugie, moj± ulubion± d³ugo¶æ do zapiêcia stanika i nie docenia³am ich. By³y mocno pocieniowane ( przeze mnie osobi¶cie, nad umywalk± je cieniowa³am.. UWAGA !! ¯yletk± ) i mia³am rzadkie koñce na dodatek suche bo u¿ywa³am pierwszego lepszego szamponu i od¿ywki i nie zwraca³am nawet na nie uwagi, teraz bym odda³a wszystko ¿eby mieæ takiej d³ugo¶ci jak kiedy¶ a tu w najlepszym wypadku jeszcze pó³tora roku trzeba czekaæ
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:22   #1335
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
My jeste¶my ze sob± 7 lat, o¶wiadczyny by³y jakie¶ 3 lata temu i tak siê nie mogli¶my zebraæ do ¶lubu wiecznie wypada³o co¶ innego haha a teraz gdybym powiedzia³a, ¿e w tym roku nie mo¿emy siê chajtn±æ bo mi w³osy nie odros³y to T¯ by mnie chyba zastrzeli³
Pad³am!
Cytat:
Napisane przez Eirin
Elle MAsz bardzo ³adny kolor natralek zupe³nie jak moje ;D a farbowañce to te¿ tak jak moje <3 haha ale numer. Jak Ci siê trzyma keratyna???
Dopiero raz umy³am wiêc ciê¿ko stwierdziæ. Ale nie mam ju¿ takiej tafli jak w dniu prostowania No ale i tak s± ³adniejsze ni¿ by³y przed, zobaczymy jak d³ugo

A ja wrêcz przeciwnie ni¿ Wy, nigdy nie mia³am tak d³ugich w³osów! Chocia¿ zawsze d³ugie mi siê podoba³y
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:29   #1336
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin hi hi, dziêki, ale nie ma czego, bo tak naprawdê dopiero gdybym ¶ciê³a siê na zapa³kê, tak ¿eby mieæ tylko swoje w³oski naturalne, to wtedy szacun,szacun...ale a¿ tak odwa¿na nie jestem mam teraz takie same w³oski jak przez ostatnie 3 lata, d³ugo¶c do ³opatek
oszaleje z tym kallosem bananowym,nie da siê jednak po nim rozczesac w³osów normalnie,ostatnio chyba najlepszy do tego by³ zwyk³y drogeryjny Pantene i chyba sobie go kupie
dziewczyny czy przy suplementacji witamin± B5 i skrzypem konieczne jest przyjmowanie np. magnezu czy czegos innego ? mog³am pomylic ten magnez z czyms innym, cos tak mi przed oczami gdzies smigne³o i sie teraz zastanawiam
Elle88dw teraz mam podobn± d³ugo¶æ do Twoich, z tym ¿e u Ciebie o wiele, wiele d³u¿sze naturalki, widaæ ró¿nicê miêdzy nimi a farbowanymi, naturalki-miodzio , p.s. mia³a¶ jakie¶ efekty uboczne przy zazywaniu CP?
__________________

Edytowane przez monika1983k
Czas edycji: 2015-02-22 o 17:33
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:56   #1337
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
Elle88dw teraz mam podobn± d³ugo¶æ do Twoich, z tym ¿e u Ciebie o wiele, wiele d³u¿sze naturalki, widaæ ró¿nicê miêdzy nimi a farbowanymi, naturalki-miodzio , p.s. mia³a¶ jakie¶ efekty uboczne przy zazywaniu CP?
Od kiedy nie farbujesz w³osów?
Nic mi nie dolega po CP Chcia³am w marcu wróciæ do dro¿d¿y, ale widzê, ¿e w³osy ³adnie mi po nim rosn±, wiêc chyba przed³u¿ê kuracjê
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:35   #1338
lankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cze¶æ dziewczyny,

Do³±czê siê do tego w±tku, poniewa¿ w³a¶nie minê³o mi równe 15 miesi±cy odk±d przesta³am farbowaæ w³osy i postanowi³am wróciæ do swoichh naturalnych. Zosta³am obdarzona niestety polskim, mysim blondem i im go wiêcej na g³owie siê pojawia, tym bardziej trace motywacjê do dalszego zapuszczania...Strasznie mnie kusi pofarbowanie w³osów na jaki¶ nowy kolor!
Mimo wszystko staram siê nie poddawaæ, bo wytrwa³am ju¿ tak d³ugo! Kiedy¶ mia³am na g³owie wszystkie mo¿liwe kolory, przed podjêciem decyzji o zapuszczaniu naturalek zafundowa³am w³osom ombre, 3 ROZJA¦NIANIA pod rz±d, a na koniec dwie blond farby...
Proszê wesprzyjcie mnie jako¶, bo naprawdê kusi mnie bardzo wycieczka do rossmana po jak±¶ farbê
lankaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:36   #1339
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Elle88dw u mnie to w³a¶ciwie nie rozchodzi sie o farbowanie w³osów, choæ to te¿, jak bardziej o ich rozjasnianie, bo ostatnie 10 lat tleni³am w³osy i to je wykonczy³o, od marca zesz³ego roku siê zawzie³am i powiedzia³am NIE BLONDOM, poniewa¿ kontrast pomiedzy moimi naturalnymi, a blondami by³ zbyt du¿y i do tego w lipcu zesz³ego roku wrocilam do pracy po macierzyñskim zafarbowa³am blondy zahaczaj±c trochê o naturalki ...pod spodem jako¶ ich nie tkne³am, ale farba posz³a na sam przód tam gdzie przedzia³ek, dlatego teraz pomiary naturalek robie zawsze z boku g³owy
oto efekty ¶cinania, z tym ¿e nie mam innego zdjecia jak to z pa¼dziernika, na dodatek w³osy s± wyprostowane, ale widac ¿e trochê ich posz³o
ja tam czuje ró¿nice jak siê pomiziam po nich, s± g³adsze

lankaa 15 miesiêcy to bardzo d³ugo! wstaw prosze jakies zdjêcie, przejrzyj sobie w±tek kilka stron wstecz, sama zobaczysz motywacje - zobacz jakie ³adne s± naturalne w³osy, a poza tym polski mysi blond jest bardzo ³adny, jak chcesz moge Cie zmotywowac po dobroci albo si³±: ¿adnej farby, ja zafarbowa³am bo chcia³am siê pozbyc kontrastu i teraz nie wiem ile tak naprawde mam naturalek...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1180053.jpg (35,4 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1190959.jpg (22,1 KB, 30 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez monika1983k
Czas edycji: 2015-02-22 o 18:41
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 19:00   #1340
lankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

przepraszam za jako¶ zdjêæ, ale tylko takie mam obecnie na komputerze. pierwsze zdjêcie to stan moich w³osów z grudnia, 2 miesi±ce po drastycznym skróceniu ich d³ugo¶ci, a drugie zdjêcie zosta³o zrobione w sierpniu i prezentuje w ca³o¶ci ich koszmarny stan.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PC260267 (2).jpg (70,3 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 10615875_918246238191107_1422561466_n (2).jpg (47,9 KB, 54 za³adowañ)
lankaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 19:27   #1341
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez lankaa Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam za jako¶ zdjêæ, ale tylko takie mam obecnie na komputerze. pierwsze zdjêcie to stan moich w³osów z grudnia, 2 miesi±ce po drastycznym skróceniu ich d³ugo¶ci, a drugie zdjêcie zosta³o zrobione w sierpniu i prezentuje w ca³o¶ci ich koszmarny stan.
Naprawdê Ciê kusi, ¿eby wróciæ do tego ¿ó³tka nie wierzê .... szkoda marnowaæ taki odrost !
Pozwalamy Ci jedynie zafarbowaæ ¿ó³tka na kolor zbli¿ony do naturalek nic wiêcej !!
No i krótsze wygl±daj± o wiele zdrowiej ni¿ te d³ugie suchmielce ;P

Monia no no ;] nie straci³y na d³ugo¶ci tak jak my¶la³am. No i jak ? Lepiej ju¿ im ?? ;>
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-22 o 19:33
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 19:32   #1342
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Obiecane zdjêcie na szybko przed przeróbk±. Rano T¿ mi przerobi i wklei do pozosta³ych zdjêæ ¿eby by³o porównanie z poprzednimi miesi±cami, to te¿ Wam wklejê

Za³±cznik 5921437


Piêkne s±! A naturalki po prostu


Cytat:
Napisane przez Moniczaa0 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was i ja
Krótko o w³osach: nie farbujê ju¿ od 7miesiêcy. (schodzê z czarnego) Odrost jest do¶æ widoczny, u do³u kolor siê wyp³ukuje, ogólnie têcza. Koñcówki staram siê od jakiego¶ czasu podcinaæ regularnie. Ostatnio skróci³am w³osy o 10cm aby pozbyæ siê zniszczonej czê¶ci
Kusi mnie aby rozjasniæ w³osy, ale powstrzymuje siê
Witaj

Pocz±tki s± trudne, ale z czasem bêdzie coraz lepiej Dobrze, ¿e ¶ciê³a¶ zniszczone czê¶æ w³osów Masz mo¿e jakie¶ zdjêcia?


Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ³ykam olej lniany, wcieram Jantar (ale ten w buteleczce z atomizerem, mgie³kê) i regularnie stosujê Khadi Balsam Oil.

Na porost wiem, ¿e Dziewczyny chêtnie siêgaj± po dro¿d¿e, skrzypokrzywê, CP, wcierkê z cebuli itp. Ile osób, tyle pomys³ów
Od jutra te¿ zaczynam piæ olej lniany

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am dzisiaj zdjêcie na dworze (psisko pcha³o siê do zdjêcia;P), jeszcze przed podciêciem koñcówek i cieszê siê, ¿e odrosty nie rzucaj± siê w oczy i tak jakby w³osy mniej wpada³y w rudy, mo¿e to po keratynie?

W ogóle, jak tak na nie teraz patrzê to wydaje mi siê, ¿e bardzo uros³y
Nie wiem czy to bardziej zas³uga skrzypokrzywy (zió³ek) czy CP, a biorê 4 dziennie...
Bardzo ³adne w³osy i zdrowo wygl±daj±
Piesek cudny A¿ zatêskni³am za swoim


Cytat:
Napisane przez lankaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny,

Do³±czê siê do tego w±tku, poniewa¿ w³a¶nie minê³o mi równe 15 miesi±cy odk±d przesta³am farbowaæ w³osy i postanowi³am wróciæ do swoichh naturalnych. Zosta³am obdarzona niestety polskim, mysim blondem i im go wiêcej na g³owie siê pojawia, tym bardziej trace motywacjê do dalszego zapuszczania...Strasznie mnie kusi pofarbowanie w³osów na jaki¶ nowy kolor!
Mimo wszystko staram siê nie poddawaæ, bo wytrwa³am ju¿ tak d³ugo! Kiedy¶ mia³am na g³owie wszystkie mo¿liwe kolory, przed podjêciem decyzji o zapuszczaniu naturalek zafundowa³am w³osom ombre, 3 ROZJA¦NIANIA pod rz±d, a na koniec dwie blond farby...
Proszê wesprzyjcie mnie jako¶, bo naprawdê kusi mnie bardzo wycieczka do rossmana po jak±¶ farbê


15 miesiêcy to ju¿ sporo Szkoda by³oby zmarnowaæ tyle zapuszczania.
Z czasem kolor nabierze g³êbi, mój te¿ mi siê nie podoba³ a teraz to siê ca³kiem zmieni³o

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
oto efekty ¶cinania, z tym ¿e nie mam innego zdjecia jak to z pa¼dziernika, na dodatek w³osy s± wyprostowane, ale widac ¿e trochê ich posz³o
ja tam czuje ró¿nice jak siê pomiziam po nich, s± g³adsze
Piêkne w³osy masz, a te falowane to Twoje naturalne?
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:18   #1343
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kolejno od lewej : czerwiec, sierpieñ, pa¼dziernik, styczeñ, luty

w³osy.jpg
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-22 o 20:21
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:39   #1344
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

monika1983k piekne w³osy, naprawdê Dobrze, ¿e siê zdecydowa³a¶ na podciêcie i pozby³a¶ siê tych rzadkich koñcówek

lankaa prawdê mówi±c te krótsze w³osy s± o niebo lepsze. Widaæ, ¿e s± zdrowe, wyraziste Masz podobn± ró¿nicê kolorystyczn± miêdzy odrostem a farbowañcami jak ja! Ba nawet nie podobn± tylko tak± sam±

Eirin strasznie mi siê podoba to Twoje zdjêcie porównawcze i te kreski, które bardzo pomagaj± w dostrzeganiu ró¿nicy w odro¶cie
Wielki szacun za to, ¿e nadal trwasz w postanowieniu nie prostowania
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:56   #1345
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

monika1983k - ¶liczne s±! I fajnie, ¿e zafarbowany kolor nie schodzi Ci do blondów Mój lubi wraca do rudego.

lankaa - jak ju¿ tyle wytrzyma³a¶ to ¿al farbowaæ, chocia¿ mo¿e faktycznie spróbuj pofarbowaæ farbowañce na ciemniejszy kolor- pewnie bêdziesz lepiej siê czu³a
A mnie ten polski szatyn bardzo siê podoba i do takich w³osów d±¿ê

Eirin-
podciêcie by³o m±dr± decyzj±, teraz wygl±daj± du¿o zdrowiej
co powstrzymuje Ciê przed keratynowym prostowaniem?
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:00   #1346
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Poka¿ wiadomo¶æ

Eirin-
podciêcie by³o m±dr± decyzj±, teraz wygl±daj± du¿o zdrowiej
co powstrzymuje Ciê przed keratynowym prostowaniem?
¿e spale sobie w³osy bo by³y takie przypadki na w±tku o KP i jednak odpuszczam sobie z KP, podoba mi sie nawet ( póki co ) jak mi sie faluj± koñce a i pognie¶æ je mogê od czasu do czasu i mam "krêcone"
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:06   #1347
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Smile Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

lankaa mialam podobna dlugosc kiedy do watku dolaczylam, ale zero naturalnych, u Ciebie juz naprawde ladny odroscik szkoda ich, sprobuj przyciemnic te blondy jakas farba tylko nie rob tego sama bo wjedziesz na naturalne, jesli znow rozjasnisz beda ladne przez miesiac a potem znowu odrost i bledne kolo sie zamyka

swan999am pod spodem wlosy krecone, a na wierzchu falowane

Eirin fajne takie porownanie, dobrze byloby wlasnie robic zdjecia w ten sposob:to samo tlo, z podobnej odleg³o¶ci, nawet ta sama bluzka i efekty bylyby dobrze widoczne

I ona nie wiem ktora tutaj zaczela pisac o ¶cinaniu, ale pewnie bez tego impulsu nosilabym te straki do polowy kwietniatakze dziekuje za kopa
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:12   #1348
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
Eirin fajne takie porownanie, dobrze byloby wlasnie robic zdjecia w ten sposob:to samo tlo, z podobnej odleg³o¶ci, nawet ta sama bluzka i efekty bylyby dobrze widoczne

I ona nie wiem ktora tutaj zaczela pisac o ¶cinaniu, ale pewnie bez tego impulsu nosilabym te straki do polowy kwietniatakze dziekuje za kopa

W³asnie t³o jest inne i odleg³o¶æ te¿ jest inna a co za tym idzie wielko¶æ mojej g³owy jest ró¿na ale mój T¯ robi czary mary i mam takie oto porównanie , ¿e wszystkie zdjecia s± takie same i dodaje magiczn± linie bez niego bym wrzuca³a po prostu pojedyncze zdjêcia
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 22:58   #1349
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Edit.
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/

Edytowane przez nysiak1910
Czas edycji: 2015-02-23 o 01:58
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-22, 23:08   #1350
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Lepiej to usuñ, bana mo¿esz zarobiæ
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.