Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 09:15   #1321
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czyli nie są takie złe te Belle
Mój raczej nie, choć w buteleczce kolor wygląda bardziej ciemno i bordowo a na paznokciach jest to ciemna czerwień po prostu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Casting to wbrew pozorom jest straszne paskudztwo i niszczy bardzo włosy. Już lepiej kupić farbę, ze sklepowych to ja pamiętam tylko jedną dobrą - Recital Preferance. Ale do sklepowych już nigdy nie wrócę bo jednak fryzjer to jest przepaść.

A jakie widzisz efekty stosowania Radical? Jesteś zadowolona?
Miałam parę lat temu z Recitala jakiś jasny blond, chyba skandynawski czy sztokholmski, coś takiego. Fakt, był w porządku, ale ja właśnie teraz nie chcę farbować farbami. Właściwie tego Castinga pierwszy raz kupiłam tak na spróbowanie i nie zniszczył moich włosów tak jak to robiły farby, tylko szkoda że szybko się zmywa
U mnie problemem są jednak te siwe włosy i tutaj farba może jedynie lepiej by je pokryła, choć i tak ciągle mi nowe wyłażą i na to nie poradzę nic

Radical chyba trochę podobnie u mnie działa jak woda brzozowa. Już wiele razy używałam i tego w sprayu i tego w szklanej butelce. Na pewno po użyciu włosy są nieco dłużej świeże. Trochę pomagają na wypadanie i porost, choć teraz to co się dzieje na mojej głowie (mnóstwo antenek zwanych baby hair) to raczej zasługa pokrzywy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:20   #1322
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wklejam jeszcze te popielate buty - tak mi się podobają, że muszę się nimi pochwalić :-P
czuję się przekonana...

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Niestety mnie nikt o tym nie uprzedził A teraz wiele bym dała za mój naturalny kolor, zwłaszcza, że jak pokazywałam fryzjerowi zdjęcie, to powiedział, że taki odcień zimnego brązu mają tylko włosy naturalne i on nie zna farby, która da taki kolor na dłużej niż kilka myć
Mnie też nie, a pewnie wtedy kiedy sięgnęłam pierwszy raz po farbę to jako nastolatki pewnie nikt by mnie nie przekonał w ten sposób.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pamiętaj tylko, że ja w tej chwili jestem opalona na twarzy i kolor może wychodzić zupełnie inaczej, niż na bledszej skórze. Mnie się jednak bardzo podoba, lubię takie odcienie.
No ja ogólnie nie wyglądam teraz za dobrze, wezmę poprawkę na Twoja opaleniznę. Nie jest wciąż na mojej top liście pokus do zrealizowania, tylko na tej do przemyślenia. Czekam na Twoją opinię o Rose Gold.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Radical chyba trochę podobnie u mnie działa jak woda brzozowa. Już wiele razy używałam i tego w sprayu i tego w szklanej butelce. Na pewno po użyciu włosy są nieco dłużej świeże. Trochę pomagają na wypadanie i porost, choć teraz to co się dzieje na mojej głowie (mnóstwo antenek zwanych baby hair) to raczej zasługa pokrzywy.
Dzięki za opinię, to nie będę się chyba jakoś bardzo na nią napalać jak jest podobna do wody brzozowej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:25   #1323
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mój raczej nie, choć w buteleczce kolor wygląda bardziej ciemno i bordowo a na paznokciach jest to ciemna czerwień po prostu
Mi ten kolor podsunął TŻ, sama bym się chyba nie skusiła, ale cieszę się, że go kupiłam.
Pewnie wypróbuję go dopiero za jakiś czas, na razie wolę intensywne kolory albo pastele

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
czuję się przekonana...
Na żywo wyglądają jeszcze ładniej. Czarne z kolei mają niesamowicie głęboki kolor, też jestem nimi zachwycona.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie też nie, a pewnie wtedy kiedy sięgnęłam pierwszy raz po farbę to jako nastolatki pewnie nikt by mnie nie przekonał w ten sposób.
W sumie masz rację. Też raczej zlekceważyłabym takie absurdalne argumenty.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja ogólnie nie wyglądam teraz za dobrze, wezmę poprawkę na Twoja opaleniznę. Nie jest wciąż na mojej top liście pokus do zrealizowania, tylko na tej do przemyślenia. Czekam na Twoją opinię o Rose Gold.
Będzie jutro rano.

Ja czekam na nowe róże Guerlain http://www.temptalia.com/guerlain-la...ues-blush-duos, jestem ich strasznie ciekawa. Z poprzednich mam tylko limitowankę Cherry Blossom (swoją drogą o wiele za jasną teraz), ale bardzo ją lubię.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:28   #1324
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Widziałam, widziałam, a jakże
Zapowiada się przecudownie. Jeżeli do tego zrobią ładniejszą kolorystykę niż w Parure Aqua i Lingerie de Peau, to nie wiem, czy zdołam się powstrzymać. Mam straszną słabość do Guerlain...
ja też i ostatnio do podkładów rozświetlających
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bo o lakierach żadnej firmy nie da się ogólnie powiedzieć: beznadziejne czy super. Wiele zależy od wykończenia i samego koloru , tak jakby zastosowane barwniki decydowały o końcowej jakości lakieru.
jasne, ale myślałam, że tu większość będzie słaba, dobrze więc, że jednak nie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Refleksy to jest to co ja mam i jest zrobione normalną farbą. Mi sie ten kolor idealnie trzyma, mam wrażenie, że lekko tylko się wypłukał a minęły już 3 miesiące odkąd je robiłam.

Jak wam wysyłałam zdjęcia ze ślubu to tam zdaje się były 2 zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, tam możesz sobie porównać różnicę w kolorze jeżeli widać, bo te zdjęcia są sprzed refleksów.
Swoją drogą jak fryzjerka robiła mi te refleksy to miałam obawy że będę mieć wielkie łaty na głowie, bo nakładała farbę na naprawdę grube pasma, ale wyszło to super. I dzięki temu te loki co miałam na ślubie jakoś wyglądały.
nabieram coraz większej chęci na taki zabieg różnica jest widoczna, podoba mi się

a mogę spytać ile mniej-więcej Cię to kosztowało? bo jak widzę ceny są tak zróżnicowane, że nie wiem jaka stawka jest "normalna" (oglądałam ceny salonów wykonującej refleksy L'Orealem)
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No niestety po farbowaniu można zapomnieć o tym, że cokolwiek zostanie z naturalnego koloru. Ja miałam taki ładny ciemny blond, ale nie mysi tylko o ciepłym miodowym odcieniu a po kilku latach farbowania odzyskałam naturalny ciemny zimny mysi szatyn.
czyli z farbą włosy nie odrastają w swoim naturalnym odcieniu? jej, straszne
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wklejam jeszcze te popielate buty - tak mi się podobają, że muszę się nimi pochwalić
kolejne śliczności
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:36   #1325
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na żywo wyglądają jeszcze ładniej. Czarne z kolei mają niesamowicie głęboki kolor, też jestem nimi zachwycona.
Wyglądają bosko i o wiele lepiej na Twoim zdjęciu niż na tym katalogowym co wrzucałaś wczoraj przydałyby mi się takie na jesień.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja czekam na nowe róże Guerlain http://www.temptalia.com/guerlain-la...ues-blush-duos, jestem ich strasznie ciekawa. Z poprzednich mam tylko limitowankę Cherry Blossom (swoją drogą o wiele za jasną teraz), ale bardzo ją lubię.
Ślicznie się zapowiadają, pewnie na żywo też będą fajne. Ja mam jeden z poprzednich róży i go uwielbiam.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a mogę spytać ile mniej-więcej Cię to kosztowało? bo jak widzę ceny są tak zróżnicowane, że nie wiem jaka stawka jest "normalna" (oglądałam ceny salonów wykonującej refleksy L'Orealem)
Hmm moja może nie być normalna - płaciłam 130 zł za refleksy i strzyżenie (podrównanie końcówek, grzywka) i rytuał nawilżający. Ale ja teraz mam tę fryzjerkę na samym końcu świata co rozkręca swój salon i zbiera klientki z polecenia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:43   #1326
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mi ten kolor podsunął TŻ, sama bym się chyba nie skusiła, ale cieszę się, że go kupiłam.
Pewnie wypróbuję go dopiero za jakiś czas, na razie wolę intensywne kolory albo pastele
A ja z kolei mało lubię czerwienie a jednak się skusiłam, bo pisałam przecież niedawno, że szukam bordowego na jesień. Co prawda to nie jest "ten" odcień, o który mi chodziło, ale z drugiej strony taka czerwień jest klasyczna

Aha zapomniałabym, śliczne te buty Ech, dawno nie miałam na nogach szpilek...

Mi też się zmienił kolor włosów po farbowaniach, obecnie mój naturalny odcień jest bliżej szatynowego niż ciemnego blondu. Ale ja od zawsze miałam też taki nieokreślony ten kolor. Niby ciemny blond, ale nie do końca mysi tylko mający złociste refleksy


Dziewczyny czy zamawiałyście coś z tej apteki Gemini, którą polecała niedawno chyba madziarra? Mają mój filtr Avene w niezłej cenie, a niedługo muszę nową tubkę kupić. W Aptece Słonik póki co brak a nie chcę znów zestawu z termalką, bo mam jeszcze ponad pół wody z poprzedniego zamówienia.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:52   #1327
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zamawiałyście coś z tej apteki Gemini, którą polecała niedawno chyba madziarra? Mają mój filtr Avene w niezłej cenie, a niedługo muszę nową tubkę kupić. W Aptece Słonik póki co brak a nie chcę znów zestawu z termalką, bo mam jeszcze ponad pół wody z poprzedniego zamówienia.
Ja jeszcze nie, ale myślę o tym intensywnie bo maja tanio Flavo C. We wrześniu of course.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:01   #1328
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm moja może nie być normalna - płaciłam 130 zł za refleksy i strzyżenie (podrównanie końcówek, grzywka) i rytuał nawilżający. Ale ja teraz mam tę fryzjerkę na samym końcu świata co rozkręca swój salon i zbiera klientki z polecenia.
no to konkurencyjna cena, zwłaszcza że sam rytuał to kilkadziesiąt złotych
dzięki

snow, fajne te róże Guerlain ja mam ten co ice i też sobie chwalę
za to na jesień kusi Chanel http://www.thebeautylookbook.com/201...-blush-72.html
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:08   #1329
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też i ostatnio do podkładów rozświetlających
Do takich podkładów mam słabość od zawsze Innych chyba nigdy nie używałam.
W ogóle lubię wszystko, co rozświetla cerę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kolejne śliczności
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wyglądają bosko i o wiele lepiej na Twoim zdjęciu niż na tym katalogowym co wrzucałaś wczoraj przydałyby mi się takie na jesień.
Polecam, zwłaszcza, że cena jest przyjazna, a wykonanie naprawdę porządne (przynajmniej w obu moich egzemplarzach, nie mam się do czego przyczepić).


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm moja może nie być normalna - płaciłam 130 zł za refleksy i strzyżenie (podrównanie końcówek, grzywka) i rytuał nawilżający. Ale ja teraz mam tę fryzjerkę na samym końcu świata co rozkręca swój salon i zbiera klientki z polecenia.
A mój fryzjer bierze 130 zł za samo strzyżenie z modelowaniem, a z farbowaniem prawie 300 zł

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aha zapomniałabym, śliczne te buty Ech, dawno nie miałam na nogach szpilek....
Dzięki Ja chodzę w szpilkach głównie z biurze, nie mam serca niszczyć ich na kostce brukowej, którą mam zarówno pod domem, jak i pod pracą...

Kiedyś miałam dzień paszteta, czułam się beznadziejnie, w dodatku od tygodnia byłam na chorobowym i byłam mega znudzona. Postanowiłam, że wyjdę z piżamki, umalowałam się, ubrałam jakoś życiowo i pochodziłam po domu w szpilkach - rewelacyjne lekarstwo, od razu poczułam się lepiej. Przede wszystkim się wyprostowałam, a tak to chodziłam taka zblazowana z kąta w kąt.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zamawiałyście coś z tej apteki Gemini, którą polecała niedawno chyba madziarra? Mają mój filtr Avene w niezłej cenie, a niedługo muszę nową tubkę kupić. W Aptece Słonik póki co brak a nie chcę znów zestawu z termalką, bo mam jeszcze ponad pół wody z poprzedniego zamówienia.
Ja będę tam niedługo zamawiała Flavo C, Sensibio i kilka innych rzeczy. Ceny są bardzo dobre, ale wczoraj wstępnie dodałam do koszyka to, co chciałabym kupić i wyświetliło mi, że czas realizacji zamówienia 7 dni. Strasznie długo
madziarra, zawsze się u nich tyle czeka?


Nina, ładny ten Chanel, ale ja jakoś nigdy nie uległam ich różom. Żadnego nie miałam. Niby świetne te kolory, ale nigdy sobie nic nie dobrałam...

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-08-07 o 10:10
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:18   #1330
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Też ładny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Polecam, zwłaszcza, że cena jest przyjazna, a wykonanie naprawdę porządne (przynajmniej w obu moich egzemplarzach, nie mam się do czego przyczepić).
Tylko jak ja wytłumaczę mężowi że nie są nowe i już je miałam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A mój fryzjer bierze 130 zł za samo strzyżenie z modelowaniem, a z farbowaniem prawie 300 zł
Moja poprzednia fryzjerka też tyle brała, zawsze wychodziłam od niej podłamana finansowo. Teraz odetchnęłam, chociaż ciekawa jestem ile mi policzy następnym razem jak nie będę w pakiecie z czesaniem ślubnym za które swoją drogą też wzięła mało.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:24   #1331
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice, snow to jak już coś zamówicie to dajcie znać. Ja też będę chyba zamawiać we wrześniu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:26   #1332
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tylko jak ja wytłumaczę mężowi że nie są nowe i już je miałam.
Najlepiej przynieść je do domu, jak męża nie ma, schować głęboko, a potem jeszcze zrobić wyrzut, że jak może ich nie pamiętać, bo masz je już tak długo.

To oczywiście tak żartem..

isa, jasne, dam znać.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:28   #1333
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Najlepiej przynieść je do domu, jak męża nie ma, schować głęboko, a potem jeszcze zrobić wyrzut, że jak może ich nie pamiętać, bo masz je już tak długo.

To oczywiście tak żartem..


Nie przejdzie u mnie, prowadzi krucjatę przeciwko platformom, nie zna się głupek i mu się nie podobają.
Będę chyba musiała mężnie znieść wyrzuty.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice, snow to jak już coś zamówicie to dajcie znać. Ja też będę chyba zamawiać we wrześniu
Jasne, ale ja nie wiem czy nie w Eskulapie jednak zamówię, to będzie zależało od aktualnych promocji tam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:46   #1334
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie przejdzie u mnie, prowadzi krucjatę przeciwko platformom, nie zna się głupek i mu się nie podobają.
Będę chyba musiała mężnie znieść wyrzuty.


Jasne, ale ja nie wiem czy nie w Eskulapie jednak zamówię, to będzie zależało od aktualnych promocji tam.
Mój też nie przepada, ale te wyjątkowo uznał wczorajsze za, cytuję, "bardzo ładne".
Zazwyczaj twierdzi, że platformy są "klocowate" i tym podobne określenia.

Jakim cudem miałaś więc platformy na ślub?

Ja lubię, ale nie bardzo wysokie - wtedy przy mojej małej stopie faktycznie wygląda to dziwnie.

Ja zamówię tam, gdzie będzie lepsza cena w ogólnym rozrachunku - jak różnica będzie niewielka, to wybiorę Eskulap, bo oni potrafią dostarczyć zamówienie na następny dzień, a nie po tygodniu...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:18   #1335
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mój też nie przepada, ale te wyjątkowo uznał wczorajsze za, cytuję, "bardzo ładne".
Zazwyczaj twierdzi, że platformy są "klocowate" i tym podobne określenia.

Jakim cudem miałaś więc platformy na ślub?

Ja lubię, ale nie bardzo wysokie - wtedy przy mojej małej stopie faktycznie wygląda to dziwnie.
Mój używa okreslenia "wstrętne" te na ślub sam mi wypatrzył w sklepie, co było dziwne, wydaje mi się, że nie zwrócił uwagi. Zaczął je krytykować dopiero po lekcji tańca jak się okazało że walcowe unoszenie mi w nich nie bardzo wychodzi.

Ja też lubię niewysokie, w wysokich platformach niewygodnie mi się chodzi i nie czuję się stabilnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zamówię tam, gdzie będzie lepsza cena w ogólnym rozrachunku - jak różnica będzie niewielka, to wybiorę Eskulap, bo oni potrafią dostarczyć zamówienie na następny dzień, a nie po tygodniu...
Mnie tak ostatnio zdenerwowali w Ziko - zamówiłam filtr w środę, wybrałam opcję odbioru w aptece, termin był 48h, więc się cieszyłam że akurat odbiorę na weekend, ale po tych 48h to ja dostałam dopiero maila, że moje zamówienie będzie do odbioru 5 dni później.

W Eskulapie faktycznie zwykle wszystko jest szybko, raz tylko czekałam chyba 3 dni na możliwość odbioru osobistego bo coś tam domawiali.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:24   #1336
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

O, nie pomyślałam wcześniej o Eskulapie. Ale patrzę teraz i nie ma mojej emulsji Avene tam. Są tylko kremy z linii przeciwsłonecznej

W temacie włosowym, zainteresowało mnie to coś: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-therapy.html
Muszę poszukać w drogeriach
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-08-07 o 12:26
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:09   #1337
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mój używa okreslenia "wstrętne" te na ślub sam mi wypatrzył w sklepie, co było dziwne, wydaje mi się, że nie zwrócił uwagi. Zaczął je krytykować dopiero po lekcji tańca jak się okazało że walcowe unoszenie mi w nich nie bardzo wychodzi.

Ja też lubię niewysokie, w wysokich platformach niewygodnie mi się chodzi i nie czuję się stabilnie.
Z takim określeniem też się spotykam.
Wysokie platformy są dla mnie zazwyczaj za ciężkie, zbyt niewygodne, a obcas jest już za wysoki.
Przy mojej małej stopie, jak chcę mieć wysoką szpilkę, to muszę mieć jakąś platformę - inaczej stoję na palcach

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie tak ostatnio zdenerwowali w Ziko - zamówiłam filtr w środę, wybrałam opcję odbioru w aptece, termin był 48h, więc się cieszyłam że akurat odbiorę na weekend, ale po tych 48h to ja dostałam dopiero maila, że moje zamówienie będzie do odbioru 5 dni później.

W Eskulapie faktycznie zwykle wszystko jest szybko, raz tylko czekałam chyba 3 dni na możliwość odbioru osobistego bo coś tam domawiali.
Też bym się zdenerwowała. Bardzo nie lubię takich sytuacji.
W Eskulapie dwa razy mi się zdarzyło, że kontaktowali się ze mną z przeprosinami, że muszą coś domówić i zamówienie będzie zrealizowane z jednodniowym opóźnienie. Zawsze uprzedzają.

W tej aptece Gemini nie wiem, z jakiej racji podają aż tak długi czas realizacji

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
OW temacie włosowym, zainteresowało mnie to coś: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-therapy.html
Muszę poszukać w drogeriach
Też zwróciłam na to uwagę, ostatnio o tym gdzieś czytałam, ale nie mam pojęcia, gdzie znajdę tą markę we Wrocławiu.

Strasznie się zachmurzyło, a ja mam sukienkę bez rękawów, mam nadzieję, że jakoś strasznie nie zmarznę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:27   #1338
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow, sprawdź sobie tutaj gdzie są kosmetyki Marion: http://marionkosmetyki.pl/sklepy.html
Widzę, że raczej w małych sklepikach są dostępne jeśli chodzi o Kraków na przykład. Też będę próbowała znaleźć.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:33   #1339
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W temacie włosowym, zainteresowało mnie to coś: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-therapy.html
Muszę poszukać w drogeriach
O ciekawe to jak będę w Krakowskiej to luknę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W Eskulapie dwa razy mi się zdarzyło, że kontaktowali się ze mną z przeprosinami, że muszą coś domówić i zamówienie będzie zrealizowane z jednodniowym opóźnienie. Zawsze uprzedzają.
Ze mną się wtedy nie kontaktowali chyba z tego co pamiętam, ale w sumie 3 dni to nie tragedia, ale jak mam czekać tydzień to chciałabym to wiedzieć od razu po zamówieniu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:40   #1340
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, sprawdź sobie tutaj gdzie są kosmetyki Marion: http://marionkosmetyki.pl/sklepy.html
Widzę, że raczej w małych sklepikach są dostępne jeśli chodzi o Kraków na przykład. Też będę próbowała znaleźć.
Ooo dzięki, już znalazłam kilka drogerii w pobliżu, w tym jedną bardzo blisko domu, super

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ze mną się wtedy nie kontaktowali chyba z tego co pamiętam, ale w sumie 3 dni to nie tragedia, ale jak mam czekać tydzień to chciałabym to wiedzieć od razu po zamówieniu.
Ja w ogóle nie chcę czekać tydzień, jestem zbyt niecierpliwa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:01   #1341
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mi to czasami nie przeszkadza, ale są też sytuacje kiedy zamawiam wszystko na ostatnią chwilę i potrzebuję natychmiast.

Niech mnie ktoś teleportuje z tej pracy już. Krótko dzisiaj spałam i mam dość.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 15:12   #1342
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Kupiłam kąpiel i spray malinowy Marion zobaczymy, co to warte
Była też woda brzozowa, ale z Barwy poszukam jeszcze tej, którą zachwalacie.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 15:28   #1343
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow szybka jesteś Ja możę kupię jutro, bo jedna z drogerii jest w pobliżu mojego gabinetu dentystycznego. O ile tam będzie dostępna.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 16:40   #1344
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kupiłam kąpiel i spray malinowy Marion zobaczymy, co to warte
Była też woda brzozowa, ale z Barwy poszukam jeszcze tej, którą zachwalacie.
Testuj i opowiadać, z Barwy woda też może być dobra
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:29   #1345
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow szybka jesteś Ja możę kupię jutro, bo jedna z drogerii jest w pobliżu mojego gabinetu dentystycznego. O ile tam będzie dostępna.
To przez Ciebie, bo podsunęłaś mi adresy drogerii Umówiłam się z przyjaciółką na Rynku, jedna z nich jest właśnie tam, a że miałam chwilę czasu... Nie było co czekać z zakupem.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Testuj i opowiadać, z Barwy woda też może być dobra
Ta z Polleny ma jednak lepsze recenzje, ale nie wykluczam, że wypróbuję i tą z Barwy. Różni się chyba tylko brakiem gliceryny w składzie. Ale zapach przyzwoity, nie czuć mocno alkoholu, co mnie zaskoczyło.

Jutro rano dam znać jak pierwsze wrażenia.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:51   #1346
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cześć

Snow, świetne buty Ile cm ma obcas?

Wpadam jak po ogień, ale pędzicie strasznie a ja jestem ostatnio ciągle w niedoczasie

Przyłączam się do sierpniowych odwykowiczek Na razie wpadł mi tylko Ogródek Nilowy w bardzo okazyjnej cenie (50 ml plus 2 x 15 ml- idealne do torebki) i mam zamiar przy tym pozostać
Nic mi nie potrzeba, w każdej prawie kategorii mam zapasy i już mnie to przytłacza Oglądałam sobie dziś szampony w Naturze i chciałam coś z Ultra Doux, ale potem przypomniałam sobie ile mam jeszcze w szafce i odłożyłam.

Poza tym muszę się pochwalić, że w lipcu zużyłam naprawdę sporo kosmetyków jak na mnie. 13 sztuk pielęgnacji i miniaturę tuszu
Sprzedałam 15 lakierów i 10 sztuk kolorówki i trochę odetchnęłam.
Kolorówka nie przytłacza mnie już tak bardzo jak pielęgnacja

W weekend mieliśmy mieć małą rodzinną imprezę, ale z różnych powodów została przeniesiona na inny termin, wobec czego w czwartek rano spontanicznie kliknęłam bilety i w nocy siedziałam już w pociągu do Jastarni Mieliśmy przecudowną pogodę przez te 3 dni i absolutnie pustą plażę po przejściu brzegiem morza do granicy Jastarni z Juratą

Co do Rose Gold to go miałam, ale ostatecznie puściłam w świat. Ma b.fajny kolor, ale ja jednak nie lubię tak błyszczących róży.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-08-07 o 19:59
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:33   #1347
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! dużo miłości, kosmetyków, spełnienia marzeń i czego tylko dusza zapragnie


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nina, ładny ten Chanel, ale ja jakoś nigdy nie uległam ich różom. Żadnego nie miałam. Niby świetne te kolory, ale nigdy sobie nic nie dobrałam...
ja mam Horizona z wiosennej kolekcji i go uwielbiam kiedyś miałam jakiś ze standardowych róży, ale nie pamiętam odcienia - pamiętam, że był twardy, bo wypiekany, teraz podobno bardziej miękkie są ich okrągłe róże

Karolina, fajnie, że udało Ci się wyrwać na mini-wakacje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:35   #1348
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karolina witaj w odwykowym klubie fajny mieliście weekend, takie sporadyczne wypady są fajne.

Mówisz że Rose Gold bardzo błyszczący? Tego się właśnie obawiałam...
Snow a Ty już testowałaś?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:35   #1349
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie widziałam żadnej karteczki
No to dobrze, pewnie miałam dobrą kartkę w ręce i włożyłam ją do torebki zamiast do koperty
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nalewam na dłoń i wcieram w skórę głowy butelka nie jest najwygodniejsza, ma duży otwór i zdarza się wylać za dużo, wtedy też jakaś ilość trafia na włosy "po całości", ale staram się, żeby nie przelanie w coś z atomizerem to super pomysł
kombinowałam też z nalewaniem na wacik i przecieraniem, ale to trochę za dużo zabawy i odechciało mi się
i tak jak mówisz, najlepiej na włosy po umyciu u mnie pomiędzy myciami obciążała włosy zamiast je odświeżyć, a po umyciu genialnie przedłuża świeżość
Ja przelałam do butelki po sprayu z L'biotici, trochę trzeba się napsikać, ale przynajmniej nie rozlewam tej wody po łazience Ja używam jej głównie tuż po myciu - muszę spróbować też drugiego dnia... Tylko ja mam tę z Rossmanna, jak się skończy (za pół roku), to spróbuję tej Waszej
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wklejam jeszcze te popielate buty - tak mi się podobają, że muszę się nimi pochwalić
Piękne! Na zdjęciu z katalogu wyglądały jakoś dziwnie dla mnie, ale są super! Ja w takich butach nie chodzę z kilku powodów, ale zawsze trochę zazdroszczę tym, które chodzą A jakie baleriny kupiłaś? Mam ochotę na jakieś nowe i najlepiej tańsze niż 200zł, bo na jesieni szkoda mi skórzanych i zamszowych butów na błoto i chodzę w kaloszach
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja czekam na nowe róże Guerlain http://www.temptalia.com/guerlain-la...ues-blush-duos, jestem ich strasznie ciekawa. Z poprzednich mam tylko limitowankę Cherry Blossom (swoją drogą o wiele za jasną teraz), ale bardzo ją lubię.
Ooo, to też będę czekać! Ostatnio przestałam wchodzić na tego bloga, bo mnie za dużo kusiło... A tu atak z drugiej strony

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poza tym muszę się pochwalić, że w lipcu zużyłam naprawdę sporo kosmetyków jak na mnie. 13 sztuk pielęgnacji i miniaturę tuszu
Sprzedałam 15 lakierów i 10 sztuk kolorówki i trochę odetchnęłam.
Kolorówka nie przytłacza mnie już tak bardzo jak pielęgnacja

W weekend mieliśmy mieć małą rodzinną imprezę, ale z różnych powodów została przeniesiona na inny termin, wobec czego w czwartek rano spontanicznie kliknęłam bilety i w nocy siedziałam już w pociągu do Jastarni Mieliśmy przecudowną pogodę przez te 3 dni i absolutnie pustą plażę po przejściu brzegiem morza do granicy Jastarni z Juratą
Gratulacje! Ja nadal nie wystawiłam nic na allegro
I super wyjazd Nam moooże się uda pojechać w Tatry na kilka dni we wrześniu, ale wszystko zależy czy dostanę urlop


Zrobiłam pierwszy raz ciasto Tarte Tatin, ale to dobre! Zjedliśmy w dwa dni Na jesieni pewnie będę je robiła częściej

Ice, dziękuję za radę z siodełkiem - podwyższyłam i dziś po 18 km kolano mnie nie boli Nie podwyższyłam go aż tak wysoko, ale jak stoję na światłach, to żeby siedzieć muszę pochylić rower i ledwo sięgam czubkiem palca do ziemi Także póki co nie podwyższę więcej, skoro i tak pomogło
Za to denerwuje mnie endomondo, wcześniej działało super, a teraz po ok 1km przestaje działać i wychodzi mi, że jechałam 1km przez 17 minut Prawdopodobnie to wina komórki, że gubi sygnał z satelity, no ale wcześniej działało...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:36   #1350
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

I wszystkiego najlepszego snow
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2012-08-08 o 08:37
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.