Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -lato 09 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 21:41   #1321
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Miramej zakupki fajowe, mam nadzieję,że trochę pomogły
Ja na pociechę oglądam kwatery w Chorwacji, może uda nam się pojechać

unholy, miramej, a ten mucofluid jest waszym zdaniem lepszy niż deflegmin (stosowałyście kiedyś)? Tak myślę o Martynce bo też jeszcze zaflegmiona i pokasłuje


Martynka bidulka kaszle jak się położy bo wszystko spływa...ale wam, powiem, że akcję dzisiaj w kąpieli mieliśmy, że hej Tata mniej przewidujący i myślący niż dziecko


Moja koleżanka urodziła dzisiaj zdrową córeczkę


, no pomogły
Super, rozmarzyłam się

Ja nie znam tego drugiego

A podwyższyłaś Jej łóżeczko?
Co się stało w kąpieli? Napisz.


Gratulacje dla koleżanki
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:44   #1322
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A czemu Go nie budzisz?

Ja tylko Gingersa jestem w stanie przełknąć, ostatnio Małż mi kupił Redsa i niedobre było



Kuba tak samo, w nocy ma alergię na Tatę, ku rozpaczy mamy

No wiem, wiem, ale się nie mogę doczekać

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------






Coś Wam powiem, mój kolega kupił sobie laptopa w Media Markt i chciał takiego bez Windowsa, poprosił mojego Małża, żeby Mu zainstalował Linuxa. Za jakiś tydzień, dwa zapukała do Niego policja, sprawdzić, czy nie ma nielegalnego oprogramowania, podobno Media Markt ich informuje o takich przypadkach
Sęk w tym, że wstaje rano późno i na drzemke nie wybiera się ok 12,30/13 tylko ok 15 i tak mu to spanie wychodzi...
Chciałam go nie położyć kilka razy, nie da się - np. zasnął małżowi na klawiaturze od lapka oglądając świnkę peppe (ja byłam na jazdach) lub tak płacze, ze spac o 17/18 musi iśc, bo nie dotrzyma do 19, zeby iśc już na noc.
Chiałam go obudzić po godzinie drzemki, to płakal do 20 az usnął...

Nie wiedziałam, ze MM takie rzeczy praktykuje

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Miramej zakupki fajowe, mam nadzieję,że trochę pomogły
Ja na pociechę oglądam kwatery w Chorwacji, może uda nam się pojechać

unholy, miramej, a ten mucofluid jest waszym zdaniem lepszy niż deflegmin (stosowałyście kiedyś)? Tak myślę o Martynce bo też jeszcze zaflegmiona i pokasłuje


Martynka bidulka kaszle jak się położy bo wszystko spływa...ale wam, powiem, że akcję dzisiaj w kąpieli mieliśmy, że hej Tata mniej przewidujący i myślący niż dziecko








Moja koleżanka urodziła dzisiaj zdrową córeczkę

Ja dopiero pierwszy raz użyłam Mucofluid. Do tej pory tylko Euphorbium i Nasivin (właśnie, czeko Nasivin nie daje rady, a nie chciałam go używać 2 tyg)
Deflegamin miałam tylko w tabletkach dla Małża.

Co w tej kąpieli?

Gratki dla koleżanki
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:47   #1323
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że wstaje rano późno i na drzemke nie wybiera się ok 12,30/13 tylko ok 15 i tak mu to spanie wychodzi...
Chciałam go nie położyć kilka razy, nie da się - np. zasnął małżowi na klawiaturze od lapka oglądając świnkę peppe (ja byłam na jazdach) lub tak płacze, ze spac o 17/18 musi iśc, bo nie dotrzyma do 19, zeby iśc już na noc.
Chiałam go obudzić po godzinie drzemki, to płakal do 20 az usnął...

Nie wiedziałam, ze MM takie rzeczy praktykuje

Ja dopiero pierwszy raz użyłam Mucofluid. Do tej pory tylko Euphorbium i Nasivin (właśnie, czeko Nasivin nie daje rady, a nie chciałam go używać 2 tyg)
To może budź go rano wcześniej?

Ja też nie

Nam Nasivin też nie pomaga
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:52   #1324
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja nie znam tego drugiego

A podwyższyłaś Jej łóżeczko?
Co się stało w kąpieli? Napisz.
szkoda

podwyższyłam ale wydzielina coraz gęstsza i męczy bidulkę
Myślisz, że w takim przypadku inhalator by pomógł? Nie zagłębiałam się w temat ale teraz jak tak zaczęła łapać katary to się chyba nad nim zastanowię...

Co do kąpania to nic niebezpiecznego ale słów szkoda.
Martynka teraz ma taki okres, że mały straszek się z niej zrobił - traktor, obcy ludzie, nagłe głośniejsze dźwięki i płacz gotowy
Kąpałam ją dzisiaj a TŻ wpadł na genialny pomysł i mówi jej : "zobacz co tatuś umie" i fru głowę wsadził do wanny pod wodę i robi jej jaccuzi po czym szybko głowę wyciąga, twarz czerwona, wodą zalana i jeszcze krzyknął bo głową w kran uderzył Dziecko biedne przerażone, krzyk przez 10 minut nieziemski - na tatę nawet spojrzeć nie chciała
Teraz jak o tym piszę to nawet śmiać mi się z niego chce ale widziałam, że bidulka wystraszyła się bardzo...a zanim tą głowę wsadził to zdążyłam zaprotestować, no ale kto by mnie tam słuchał


---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Nam Nasivin też nie pomaga
No ja właśnie tym razem na początku tez nie miałam, akurat się skończył, potem katar już był gęsty i nie używałam i nie widzę różnicy...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:54   #1325
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
To może budź go rano wcześniej?

Ja też nie

Nam Nasivin też nie pomaga
Chyba jutro tak zrobię, bo przeciez w poniedziałek musi wstać o 6,30.
A jak pójdzie spać o 23, to przecież będzie bidulek nieprzytomny.
Nie budziłam go ostatnimi dniami, bo szczerzę napiszę, ale jak sama szłam o 24/1 to tez rano chrapałam.
Ale koniec z tym

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
szkoda

podwyższyłam ale wydzielina coraz gęstsza i męczy bidulkę
Myślisz, że w takim przypadku inhalator by pomógł? Nie zagłębiałam się w temat ale teraz jak tak zaczęła łapać katary to się chyba nad nim zastanowię...

Co do kąpania to nic niebezpiecznego ale słów szkoda.
Martynka teraz ma taki okres, że mały straszek się z niej zrobił - traktor, obcy ludzie, nagłe głośniejsze dźwięki i płacz gotowy
Kąpałam ją dzisiaj a TŻ wpadł na genialny pomysł i mówi jej : "zobacz co tatuś umie" i fru głowę wsadził do wanny pod wodę i robi jej jaccuzi po czym szybko głowę wyciąga, twarz czerwona, wodą zalana i jeszcze krzyknął bo głową w kran uderzył Dziecko biedne przerażone, krzyk przez 10 minut nieziemski - na tatę nawet spojrzeć nie chciała anula, myslę, ze warto
Teraz jak o tym piszę to nawet śmiać mi się z niego chce ale widziałam, że bidulka wystraszyła się bardzo...a zanim tą głowę wsadził to zdążyłam zaprotestować, no ale kto by mnie tam słuchał

anula
, myślę, zę warto kupić nebulizator (inh.)
Rozrzedza wydzielinę i szybciej spływa. To tak moim zdaniem.
Przy pierwszym przeziębiuniu ominęłam antybiotyk i wyszliśmy dzięki inhalacjom

Co do kąpieli, brak słów...
Jak ja uwielbiam te pomysł płci brzydkiej
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:56   #1326
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
szkoda

podwyższyłam ale wydzielina coraz gęstsza i męczy bidulkę
Myślisz, że w takim przypadku inhalator by pomógł? Nie zagłębiałam się w temat ale teraz jak tak zaczęła łapać katary to się chyba nad nim zastanowię...

Co do kąpania to nic niebezpiecznego ale słów szkoda.
Martynka teraz ma taki okres, że mały straszek się z niej zrobił - traktor, obcy ludzie, nagłe głośniejsze dźwięki i płacz gotowy
Kąpałam ją dzisiaj a TŻ wpadł na genialny pomysł i mówi jej : "zobacz co tatuś umie" i fru głowę wsadził do wanny pod wodę i robi jej jaccuzi po czym szybko głowę wyciąga, twarz czerwona, wodą zalana i jeszcze krzyknął bo głową w kran uderzył Dziecko biedne przerażone, krzyk przez 10 minut nieziemski - na tatę nawet spojrzeć nie chciała
Teraz jak o tym piszę to nawet śmiać mi się z niego chce ale widziałam, że bidulka wystraszyła się bardzo...a zanim tą głowę wsadził to zdążyłam zaprotestować, no ale kto by mnie tam słuchał


---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



No ja właśnie tym razem na początku tez nie miałam, akurat się skończył, potem katar już był gęsty i nie używałam i nie widzę różnicy...
Tak, nam inhalator bardzo pomógł na gęsty katar - w sensie po inhalacji Kuba naprawdę miał czysty nos (a ile tego fridą wyciągałam ) i przesypiał całą noc , ja jestem zadowolona, że kupiłam.


Biedny Martek , ale swoją drogą to pomysłowy jest Twój TŻ , mojemu też czasem głupie pomysły do głowy przychodzą, nie jesteś sama
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 21:58   #1327
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość



anula
, myślę, zę warto kupić nebulizator (inh.)
Rozrzedza wydzielinę i szybciej spływa. To tak moim zdaniem.
Przy pierwszym przeziębiuniu ominęłam antybiotyk i wyszliśmy dzięki inhalacjom

Co do kąpieli, brak słów...
Jak ja uwielbiam te pomysł płci brzydkiej
Dzięki, muszę w takim razie zagłębić się w temat

W sumie tym razem chciał dobrze , takie poświecenie dla dziecka - którąś z nas byłoby na to stać?
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 22:11   #1328
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Chyba jutro tak zrobię, bo przeciez w poniedziałek musi wstać o 6,30.
A jak pójdzie spać o 23, to przecież będzie bidulek nieprzytomny.
Nie budziłam go ostatnimi dniami, bo szczerzę napiszę, ale jak sama szłam o 24/1 to tez rano chrapałam.
Ale koniec z tym
No koniec, niestety

Idę umyć zęby, zajrzę jeszcze powiedzieć dobranoc

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Śpijcie dobrze
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 22:16   #1329
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Ja też już idę lulu, bo rano wstac trzeba

Dobrej nocki
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 22:43   #1330
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Edyta wrzuciłam przepis do klubu

Dzięki Zaraz zobaczę czy nie za trudny


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
hehe to Werka jak sie ja pytam jak masz na imie odp. Wejonika a na nazwisko Tesajcyk a ile masz latek to mowi dziewec a ile wazysz to mowi jedenascie
O, kurde To my jesteśmy nie w lesie, a w zupełnej dżungli


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Tak, o tej pisałam, przymierzam się do niej, tylko nie mogłam namierzyć niepalonej kaszy gryczanej, ostatnio byłam w Piotrze i Pawle i nie widziałam na dziale Zdrowej żywności, a szukałam , dzięki za info
A smaczna jest taka z samym masełkiem i kefirem? Tymek sam popija kefir z kubka?


, ale Twoja Mama nie ma racji
Może chwilowo nie mieli. A nie masz tam jakiegoś typowego sklepu ze zdrową żywnością? Bo u mnie nie ma niestety, a w Piotrze i Pawle akurat największy wybór w porównaniu z resztą.
Nam smakuje, ale wiem, że sporo ludzi nie cierpi gryczanej Ta niepalona o niebo lepsza
Sam nie, ja trzymam kubek

Ja już sobie nie radzę z tym, co Ona robi i z tym, co zamierza Eh, szkoda gadać


Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Laura też się rozgaduję, rozkręca z mową.Wczoraj bawiła się męża komórką i nagrała filmik brzmiący :tetełka digije ? digałje, ale oprocz tego pojedyńcze słowa takie zrozumiałe też: zejść, daj,ja,zdjąć-które mówi zdejm , nie mam, chce, kocham
I cała masa których nie potrafię rozszyfrować



Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Po prostu kojarzy mi się, jak Hans mówił "Edyto"
To był odcinek o spotkaniu z byłą miłością prawdziwego Klossa

Dzięki za opinię i za namiar , jak na szczupłą stopę, to dla nas jak znalazł Jak Kuba biega na golaska, to normalnie skóra i kości po mamusi


, a polecasz jakąś firmę? Ja dziś kupiłam jednak jeszcze 2 pajace bez stóp w H&M, potem dokupię już dwuczęściowe.
***
Kupiłam dziś Kubie kilka rzeczy w H&M, na poprawę nastroju
Aha, aha

Gdybyś ponosiła na rękach np. mojego Tymka, to doceniłabyś wagę Kuby

Nieee, mam dwie jakiejś polskiej firmy kupione na targowisku i pozostałe są z Lidla, tam czasem mają fajne piżamki

Widziałam - fajne


Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
morska, dzieci do szkoły, żlobka
Bartek juz wlasciwie dobrze - dzisiaj kaszlnął 2 razy, katar sie skończył (tylko po nocy było trochę).
Gorzej z Antosiem
Oj, a myślałam, że zostają w domu. Może jutro nastąpi znacząca poprawa


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Coś Wam powiem, mój kolega kupił sobie laptopa w Media Markt i chciał takiego bez Windowsa, poprosił mojego Małża, żeby Mu zainstalował Linuxa. Za jakiś tydzień, dwa zapukała do Niego policja, sprawdzić, czy nie ma nielegalnego oprogramowania, podobno Media Markt ich informuje o takich przypadkach
A to skarżypyty
__________________
Trollom stop!
...................

Edytowane przez morska
Czas edycji: 2011-03-19 o 22:44
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 22:43   #1331
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Adaiakaka dzieki za troske

Agga, sciskam mocno,

Anula, brawa dla gaduly

Ola Unhola, zdrowia dla chlopcow, szczegolnie dla Antosia

Morska, wiem, ze ci przykro z powodu Mamy i ciezko ci bedzie, ale wiesz przeciez, ze jestes wspaniala Mama i Tymek cie kocha najbardziej na swiecie.

Miramej, my juz mamy dwuczesciowe pidzamki od roku, lepiej sie u nas sprawdzaja, gole plecki nie problem, bo Antonio caly czas spi w spiworku. Mam chyba z 7 z Next i nie mam zastrzezen, z tym, ze wole bez sciagaczy na dole, tylko takie normalne nogawki, bo latwiej sie ubieraja, a Antonio bardzo niecierpliwy jest, gdy jest spiacy i bardzo buczy, gdy ubieranie sie przedluza.
Zakupy bardzo ladne
Musze przejrzec letnie ubranka, bo czesc prezentow z zeszlego roku byla za duza i beda na ten, ale pewnie bede musiala cos dokupic ze szortow i bluzek z krotkim rekawem.

Cass, filmow zadnych nie polece, bo nic ciekawego nie ogladalam ostatnio, wieczorami zazwyczaj czytam lub ogladam jakies programy publicystyczne. Zmierzch widzialam czesc pierwsza, ale mnie nie wciagnal. Za to wszystkie czesci w formie ksiazkowej czekaja w kolejce do przeczytania. Zdecydowanie wole najpierw przeczytac ksiazke, a dopiero potem zobaczyc film.

I juz po przerwie, wiec wracam do pracy
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 23:08   #1332
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Martynka bidulka kaszle jak się położy bo wszystko spływa...ale wam, powiem, że akcję dzisiaj w kąpieli mieliśmy, że hej Tata mniej przewidujący i myślący niż dziecko


Moja koleżanka urodziła dzisiaj zdrową córeczkę

Zdrówka dla Martynki

Doczytałam co to za akcja Mój też czasem jak coś wymyśli, to ręce opadają

Tymek dzisiaj za to nie chciał wyjść z kąpieli, w ramach protestu leżał na wznak na dnie wanny - już bez wody, patrzył w sufit i udawał, że jest bezwładny Nie było łatwo Go wyciągnąć

Gratulacje dla koleżanki


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Morska, wiem, ze ci przykro z powodu Mamy i ciezko ci bedzie, ale wiesz przeciez, ze jestes wspaniala Mama i Tymek cie kocha najbardziej na swiecie.

Tylko, że nie potrafię Go ochronić przed niepotrzebnymi emocjami, bo jako dziecko nie będzie rozumiał tej sytuacji, może jak dorośnie, ale jako dziecko nie
A pisałam Wam, że jak się Tymuś urodził, to jeszcze w szpitalu pierwszego dnia Mama poleciała do pielęgniarek pytać czy może sobie przynieść polowe łóżko i spać przy nas, bo ja się nie nadaję do opieki nad dzieckiem i Ona się o Tymka boi? Teraz to już czasem śmiać mi się chce z tego, ale tak naprawdę to wcale nie jest śmieszne W ogóle wstyd mi o tym pisać, ale czasem potrzebuję się wygadać choć słówkiem. Z góry przepraszam, gdybym była namolna z tym tematem


~~~~~~~~~~~~~~~~
Dobrej nocy

.
__________________
Trollom stop!
...................
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 08:19   #1333
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l



Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Może chwilowo nie mieli. A nie masz tam jakiegoś typowego sklepu ze zdrową żywnością? Bo u mnie nie ma niestety, a w Piotrze i Pawle akurat największy wybór w porównaniu z resztą.
Nam smakuje, ale wiem, że sporo ludzi nie cierpi gryczanej Ta niepalona o niebo lepsza
Sam nie, ja trzymam kubek

Ja już sobie nie radzę z tym, co Ona robi i z tym, co zamierza Eh, szkoda gadać
(...)
Gdybyś ponosiła na rękach np. mojego Tymka, to doceniłabyś wagę Kuby

Nieee, mam dwie jakiejś polskiej firmy kupione na targowisku i pozostałe są z Lidla, tam czasem mają fajne piżamki

Widziałam - fajne
Już drugi raz nie było, chyba, że nie widzę Pewnie sklepów ze zdrową żywnością jest tu mnóstwo, ale żadnego nie mam w pobliżu. W Bomi jeszcze popatrzę
No właśnie nigdy nie jadłam niepalonej
Aha, Kuba umie sam pić, ale ostatnio skupia się na zabawie, tzn. wylewa, rozmazuje palcem po blacie, uczy się pić łyżeczką z kubka

, nie dziwię się, bo to się tak łatwo mówi, żeby się nie przejmować.


Nawet nie o tę wagę chodzi, tylko o to, że On taki chudziuteńki jest, jak po kąpieli biegnie na łóżko i do okna, to śmiejemy się, że taki pajączek z Niego


Muszę poprosić Teściową, to może kiedyś mi kupi piżamkę z Lidla




Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Miramej, my juz mamy dwuczesciowe pidzamki od roku, lepiej sie u nas sprawdzaja, gole plecki nie problem, bo Antonio caly czas spi w spiworku. Mam chyba z 7 z Next i nie mam zastrzezen, z tym, ze wole bez sciagaczy na dole, tylko takie normalne nogawki, bo latwiej sie ubieraja, a Antonio bardzo niecierpliwy jest, gdy jest spiacy i bardzo buczy, gdy ubieranie sie przedluza.
Zakupy bardzo ladne
Musze przejrzec letnie ubranka, bo czesc prezentow z zeszlego roku byla za duza i beda na ten, ale pewnie bede musiala cos dokupic ze szortow i bluzek z krotkim rekawem.
, Kuba się złościł przez sen, jak był w śpiworku i już w nim nie śpi, na lato kupię już dwuczęściowe

Ja nie mam żadnych prezentów niestety, więc trzeba zacząć kupować po troszeczku

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Tymek dzisiaj za to nie chciał wyjść z kąpieli, w ramach protestu leżał na wznak na dnie wanny - już bez wody, patrzył w sufit i udawał, że jest bezwładny Nie było łatwo Go wyciągnąć
(...)

Tylko, że nie potrafię Go ochronić przed niepotrzebnymi emocjami, bo jako dziecko nie będzie rozumiał tej sytuacji, może jak dorośnie, ale jako dziecko nie
A pisałam Wam, że jak się Tymuś urodził, to jeszcze w szpitalu pierwszego dnia Mama poleciała do pielęgniarek pytać czy może sobie przynieść polowe łóżko i spać przy nas, bo ja się nie nadaję do opieki nad dzieckiem i Ona się o Tymka boi? Teraz to już czasem śmiać mi się chce z tego, ale tak naprawdę to wcale nie jest śmieszne W ogóle wstyd mi o tym pisać, ale czasem potrzebuję się wygadać choć słówkiem. Z góry przepraszam, gdybym była namolna z tym tematem


, widzę, że też miałaś i masz ciężko, rozumiem Cię doskonale, mój ojciec w dzień mojego ślubu powiedział mojej Teściowej, że "się puszczam i jestem k...."


***
Słonecznie dziś u nas, ale jeszcze zimno, za to od jutra zapowiadają prawdziwą wiosnę
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2011-03-20 o 10:32
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:53   #1334
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

czesc


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość


Coś Wam powiem, mój kolega kupił sobie laptopa w Media Markt i chciał takiego bez Windowsa, poprosił mojego Małża, żeby Mu zainstalował Linuxa. Za jakiś tydzień, dwa zapukała do Niego policja, sprawdzić, czy nie ma nielegalnego oprogramowania, podobno Media Markt ich informuje o takich przypadkach
pierwsze slysze

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość


Martynka bidulka kaszle jak się położy bo wszystko spływa...ale wam, powiem, że akcję dzisiaj w kąpieli mieliśmy, że hej Tata mniej przewidujący i myślący niż dziecko

Moja koleżanka urodziła dzisiaj zdrową córeczkę

juz doczytalam jaki tatus pomyslowybiedaczka musiala sie niezle wystraszyc

gratulacje dla koleznaki
Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość

Ja dopiero pierwszy raz użyłam Mucofluid. Do tej pory tylko Euphorbium i Nasivin (właśnie, czeko Nasivin nie daje rady, a nie chciałam go używać 2 tyg)
Deflegamin miałam tylko w tabletkach dla Małża.
ja nasivinem max tydzien psikam i to tylko jak ma zatkany noc a w szczegolnosci na noc, a jak jej splywa gesta wydzielina ktora sie krztusi to podaje deflegmin w kropelkach wtedy rozrzedza wydzieline i latwiej splywa

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość



O, kurde To my jesteśmy nie w lesie, a w zupełnej dżungli




milej niedzieli
ide myc glowe i na kawke do mamy , po poludniu jedziemy do bratowej na urodziny
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:57   #1335
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l



postawiłam dzisiaj Przemka pod ścianą mierzy 86 cm wysoki ten mój chłop...
ale teraz widzę jak nieadekwatne są rozmiarówki ubrań do wysokości dziecka...
Przemek mierzy 86 cm a nosi rozmiar 92 a i tak ten musimy już niedługo wymienić na większy

Zrobiłam już sałatkę z tuńczyka i ciągle jeszcze pomykam w stroju łóżkowym
Muszę Przemkowi zaaplikować jabłko dzisiaj bo widziałam jak zaczął robić kupkę i strasznie się przy tym spinał i coś zaczął popłakiwać...
Zaraz go muszę przewinąć i zobacze jak się sprawa ma...

Miłego dnia dziewczyny

Morska, Miramej
__________________

Edytowane przez adaikaka
Czas edycji: 2011-03-20 o 10:05
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:40   #1336
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Witam dziewczynki... Sebcio dziś u babci na noc został, a ja zamiast się wyspać to się o 4 obudziłam... jak zwykle w porze karmienia, i zasnąć nie mogłam. A rano przed 8 wstałam bo już wyleżeć nie mogłam...
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:33   #1337
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Hej

Nie dało się wstać wcześniej niż o 10...
Chciałam Antosia obudzić, właściwie to go budziłam, ale tak płakał, tak był marudny, że i tak usnął dalej..
Postaram się go tak dzisiaj zając, żeby nie usnąl popołudniu i poszedł spać po kąpieli o 19.
U nas dzisiaj piekne słonko, więc może pójdziemy choć na półgodzinny spacerek. Od dwóch tygodni tylko z domu do samochodu i odwrotnie.
Katar spory, ale daje się go wyciągnąć, może dzisiaj będzie jeszcze lepiej

Dzieki za zyczenia zdrówka


Przetestowałam chyba już większość pieluch na rynku i powiem Wam, że patrząc na jakość i cenę, wygrywają biedronkowe Dady
Dla mnie są identycznie chłonne, idealnie oddychające jak pampersy, a kosztują 26,99.
Potem Lidlowe Toujours (26,99)
Tescowe zielone (32,99)
Rossmanowe Babydream, choć paczka a 40 zł, to nie jakaś super cena.
Na równi z rossm. - tescowe Gaga (26,99)
Happy i Huggisy jakoś mnie nie zauroczyły

Udanej niedzieli
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:41   #1338
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Tymek dzisiaj za to nie chciał wyjść z kąpieli, w ramach protestu leżał na wznak na dnie wanny - już bez wody, patrzył w sufit i udawał, że jest bezwładny Nie było łatwo Go wyciągnąć

a co do Mamy, to
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnych prezentów niestety, więc trzeba zacząć kupować po troszeczku
Ja tez wszystko kupuje sama, w zeszlym roku dostal na roczek letnie 3 komplety na rozmiar 96 i to tylko dlatego, ze bylismy w Polsce.

Bylismy na super spacerze, pogoda bajeczna, Malutek sie wyszalal i teraz spi

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Anula, mam nadzieje, ze Martynka dzis lepiej

Wstawilam fotki do albumu, jak ktos ma ochote zobaczyc, to zapraszam

milej niedzieli
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:43   #1339
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość


postawiłam dzisiaj Przemka pod ścianą mierzy 86 cm wysoki ten mój chłop...
ale teraz widzę jak nieadekwatne są rozmiarówki ubrań do wysokości dziecka...
Przemek mierzy 86 cm a nosi rozmiar 92 a i tak ten musimy już niedługo wymienić na większy
no widzisz u nas podobnie Werka ma 80cm a ubranka nosi 86 a wiekszosc 92

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość



Przetestowałam chyba już większość pieluch na rynku i powiem Wam, że patrząc na jakość i cenę, wygrywają biedronkowe Dady
Dla mnie są identycznie chłonne, idealnie oddychające jak pampersy, a kosztują 26,99.
Potem Lidlowe Toujours (26,99)
Tescowe zielone (32,99)
Rossmanowe Babydream, choć paczka a 40 zł, to nie jakaś super cena.
Na równi z rossm. - tescowe Gaga (26,99)
Happy i Huggisy jakoś mnie nie zauroczyły

Udanej niedzieli
a mnie wrecz odwrotnie uwazam ze sa lepsze niz pampersy ,wlasnie dzieki temu ze sa sztwyniejsze i ze maja gumke z tylu -my nadal uzywamy rozm. 4
mokrej pizzamki juz dawno nie bylo ale cichooooooo
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 13:51   #1340
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l



Ja się tylko witam i życzę miłej niedzieli


To Zuzia chyba wysoka jak na dziewczynkę, mierzyłam Ją jakieś 2 tyg temu i miała 86 cm może nawet troszkę więcej ale ciężko zmierzyć bo ruszała się
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:54   #1341
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość

Tymek dzisiaj za to nie chciał wyjść z kąpieli, w ramach protestu leżał na wznak na dnie wanny - już bez wody, patrzył w sufit i udawał, że jest bezwładny Nie było łatwo Go wyciągnąć

.


Współczuję przejść z mamą...ehh

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość



***
Słonecznie dziś u nas, ale jeszcze zimno, za to od jutra zapowiadają prawdziwą wiosnę
oo, nie wiedziałam nawet, ciekawe czy tylko u was czy u nas też

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość


postawiłam dzisiaj Przemka pod ścianą mierzy 86 cm wysoki ten mój chłop...
ale teraz widzę jak nieadekwatne są rozmiarówki ubrań do wysokości dziecka...
Przemek mierzy 86 cm a nosi rozmiar 92 a i tak ten musimy już niedługo wymienić na większy

Ja też się ostatnio zdziwiłam, Martysia ma ok 80 cm a ubranka na 86 już na styk nosi.


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Anula, mam nadzieje, ze Martynka dzis lepiej

Wstawilam fotki do albumu, jak ktos ma ochote zobaczyc, to zapraszam

milej niedzieli
dziękuję, katar już mniejszy ale pokasłuje dość dobrze, spływa jej chyba ta flegma


lecę zerknąć
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:12   #1342
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość


To Zuzia chyba wysoka jak na dziewczynkę, mierzyłam Ją jakieś 2 tyg temu i miała 86 cm może nawet troszkę więcej ale ciężko zmierzyć bo ruszała się
modelka bedzie po mamusi
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 19:15   #1343
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

a co tu taka ciszaaa

ja właśnie rozpoczęłam zmianę nocną w pracy...
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 19:44   #1344
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Hej

Ale się zmachałam...
Sprzatnęłam całą chatę oprócz biurka Małza
Pomylam podłogi, odkurzyłam, cała łazienka, szafki w kuchni, kurze itp itd.
Tak żeby te 5 dni jakoś funkcjnować.

Antoś lepiej, byliśmy na spacerku, mało co już z noska wyciągałam (najgorzej jest nad ranem).
Mam nadzieję, ze już lepiej będzie.

Idę zaraz myć glowę i lulu, bo pobudka o 5,30...

Spokojnej nocki i udanego poniedziałku Wam zyczę
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:12   #1345
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość

A ja ostatnio pracowałam nad tymi koralami:

Załącznik 3827651
Bardzo ładne, świetne pastelowe kolory


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
hehe to Werka jak sie ja pytam jak masz na imie odp. Wejonika a na nazwisko Tesajcyk a ile masz latek to mowi dziewec a ile wazysz to mowi jedenascie
cudną masz gadułkę, nagraj filmik jakis, uwielbiam Werkę oglądać
Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
niezłe są aparatki


A Martynka dzisiaj zaczęła takim słodziutkim głosikiem mówić : "mama" i "tata" strasznie to dla mnie wzruszające, wiem że dla was to już normalka Do tej pory mówiła na mnie "ma" a na męża "ta"
anulka w koncu doczekałaś się pięknego słowa, az mi sie tak miło na sercu zrobiło

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość

Kuba tez nie lubi dlatego włączam kompa tylko jak mały spi.
Sporo waży Oli
mnie tez to czeka, tyle ze coraz czesciej Oli rezygnuje z popołudniowych drzemek. no coż, rzadziej bede zagladała tu.
no waży waży, choc nie wygląda moim zdaniem.
Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość

Przetestowałam chyba już większość pieluch na rynku i powiem Wam, że patrząc na jakość i cenę, wygrywają biedronkowe Dady
Dla mnie są identycznie chłonne, idealnie oddychające jak pampersy, a kosztują 26,99.
Potem Lidlowe Toujours (26,99)
Tescowe zielone (32,99)
Rossmanowe Babydream, choć paczka a 40 zł, to nie jakaś super cena.
Na równi z rossm. - tescowe Gaga (26,99)
Happy i Huggisy jakoś mnie nie zauroczyły

Udanej niedzieli
cenne informacje dzięki Oluś
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:34   #1346
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Ola Unhola, bede myslec o was w nowym tygodniu, mam nadzieje, ze Antos bedzie juz calkiem zdrowy.

Anula , ciesze sie, ze Corcia juz lepiej.

Wszystkim dziekuje za mile komentarze w albumie
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 06:20   #1347
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l



kurcze jak ja tak nie lubie, pojawiać sie i znikac ale z tymc zasem strasznie kiepko u mnie i jak juz jestem w domu to sie z mała bawię i chce jej jak najwiecej czasu poświecic a i innych obowązków nie brakuje :/
a w pracy tez się gorąco robi....

więc tylko to co pamiętam:
Ola zdrówka dla chłopaków
czeko to nasze dziewczyny podobne, Zuzanka też coś ok 11,400 waży, z ciuszkami tez podobnie, mierzyłam ją na ścianie osotanio i miała ok 80/81 cm a ciuszki na 86/92 nosi ale sie ostało jeszcze parę nawet na 74 i pasują jeszcze
Cass, wczoraj oglądnełam w końcu Shutter Island i bardzo mnie wciągnąl a wybredna jestem i cięzko mi spasić filmem, tek więc polecam

anulka, ja Cie rozumiem, Zuzanka dopiero teraz zaczyna się rozkręcać, jej pierwszym słowem było mama i długo tak było, teraz już więcej nawija ale większości nie rozumiem
a ta historyjka pryz kąpieli.... ta jestem w stanie sobie to wyobrazić, mój małz tez ma podobne pomysły, zrobi zanim pomyśli

morska, ale bym się wkurzyła jakby mi mama taki numer wykręciła

a teraz to juz mykam do pracy

Miłego dnia
__________________
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 07:11   #1348
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Widzę że mój mąż taki jak reszty...brak wyobraźni kompletny, ileż razy go wyhamowałam

Piszecie o cm, a jaki nr bucika noszą teraz? Laura 25


Zalatany dzień dziś, ja i Laura do lekarza no i ja jeszcze na kawkę i ploty idę, więc biorę sie za zupkę.

Śliczna pogoda u mnie.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 08:22   #1349
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 08:32   #1350
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Piszecie o cm, a jaki nr bucika noszą teraz? Laura 25



Śliczna pogoda u mnie.
Zuzanka ma 20 kapcie befado a trzewiki emela ma 21

u mnie tez, ale co z tego jak ja w pracy

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Joluś
__________________
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.