Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-21, 17:34   #1321
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon
To witaj w klubie, też się sobie nie podobam. :/

A cycki mam duże ( jak na mnie) ciężkie i brzydkie :/ ,ble... a chciałam kiedyś powiększyć i chyba jednak podziękuje... za to lifting by się im przydał

Hugo znowu śpi, Tymon z tatą u babci wiec mam.chwilę i idę pod prysznic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:54   #1322
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

My po szczepieniach.
Mala tak strasznie plakala jak igla byla wbijana ze plakalam razem z nia i pytalam czy mi wybaczy te cierpienia
A co do kikuta to dostalam masc z antybiotykiem.
A mala wazy juz 5kg (a mamy 6 tyg). Jak tak dalej pojdzie.to mi kregoslup szybko wysiadzie 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:58   #1323
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Myszowata!
Bidulka, ale na.pewno juz nie pamięta tego spokojnie.
Jakie szczepienia wybraliście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 18:00   #1324
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

A ja mam z natury mały biust to mi się teraz podoba :P

Położna mówiła że niedługo Mikołaj może mieć napad wilczego głodu ze może ciągle domagać się cycka, rzucać, odrywać, płakać. Nom. Nie myślałam że to nastąpi kilka h po jej wyjściu. Walczyliśmy dwie h przy cycku, on płakał, rzucał się i był jak podmieniony. W końcu ja też się rozpłakałam i zaczęłam mu szeptać żeby przestał i zasnął uffff...
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 18:25   #1325
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam

http://allegro.pl/mata-edukacyjna-in...4-dcf92d1db020

ale nie jestem zadowolona,nie warta tej kasy. Taka chińszczyzna.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------




75e to ja miałam przed ciążą

dramat

biust to jedyna sfera która nie podoba mi się po ciąży.


Nie wiem jak będzie się zmieniał bo nie karmie mam nadzieję że się zmniejszy mimo wszystko. Coś z cyklu krowa która dużo muczy mało mleka daje. Cyce jak donice a mleka co kot napłakał
a to ja przed ciążą mialam B-małe C wiec dla mnie E to mega wielkie sie wydają!

Szkoda ze u Ciebie malo mleczka..


Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
To piona! Mój podobnie miał na początku teraz nie wiem bo położna ma urlopie i nas nie odwiedzała, ale pulasy rosną



Masakra z tymi terminami :/ nienormalne przy tak małych dzieciach...
Ale fajnie że trafiliście na dobrą rehabilitantkę oby szybko się Timiemu poprawiło!

A co do przytulanek to ja chyba w ubraniu będę jak już się do tego przekonam, bo moje ciało wygląda okropnie i nie mogę na nie patrzec.. Uda, brzuch i piersi w rozstępach i w dodatku ten brzuch jak kalafior i pępek mi nie wrócił do środka :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
powoli! my dopiero 3 tyg. po urodzeniu, powoli cialo bedzie wracac do siebie. nie mysl tak... bedzie lepiej napewno!!


Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
My mamy taką matę:


http://www.tinylove.com.pl/index.php...ami-plac-zabaw

Fajna, zwłaszcza gąsior z dzwonkiem robił od początku furorę

Samantha zazdroszczę tego zaćmienia słońca!



Super, brawo!



Śmiech na sali z tymi terminami
Brawo za pierwszą wizytę i powodzenia z dalszą rehabilitacją!



A nie na wycieczki tylko na takie krótkie akcje (typu ryk na spacerze czy w sklepie że trzeba na chwilę wziąć dziecko na ręce a ręce są zajęte wózkiem, koszykiem itd, albo wchodzenie/schodzenie po schodach gdzie też potrzebne dwie ręce do sprowadzenia wózka i trzeba na chwilę zapakować dziecko w chustę) kółkowa Twoim zdaniem sprawdziłaby się?
na takie chwilowki to moze bylaby ok, chociaz ja osobiscie nie kupilabym jej nigdy. ale nosidlo byloby lepsze na takie krotkie noszenia

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
My po szczepieniach.
Mala tak strasznie plakala jak igla byla wbijana ze plakalam razem z nia i pytalam czy mi wybaczy te cierpienia
A co do kikuta to dostalam masc z antybiotykiem.
A mala wazy juz 5kg (a mamy 6 tyg). Jak tak dalej pojdzie.to mi kregoslup szybko wysiadzie 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brawo za 5kg! moj starszy syn po miesiącu podwoił wage i z urodzeniowych 3300 mial 6000g !!!

a placzem sie nie martw. dziecko tego nie bedzie pamietac na szczescie
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 18:32   #1326
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Myszowata!
Bidulka, ale na.pewno juz nie pamięta tego spokojnie.
Jakie szczepienia wybraliście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
a to ja przed ciążą mialam B-małe C wiec dla mnie E to mega wielkie sie wydają!

Szkoda ze u Ciebie malo mleczka..



powoli! my dopiero 3 tyg. po urodzeniu, powoli cialo bedzie wracac do siebie. nie mysl tak... bedzie lepiej napewno!!




na takie chwilowki to moze bylaby ok, chociaz ja osobiscie nie kupilabym jej nigdy. ale nosidlo byloby lepsze na takie krotkie noszenia


brawo za 5kg! moj starszy syn po miesiącu podwoił wage i z urodzeniowych 3300 mial 6000g !!!

a placzem sie nie martw. dziecko tego nie bedzie pamietac na szczescie
My pakiet szepien NFZ.
Dzieki dziewczyny
Mysle ze czuje jeszcze te wklucia (prawa reka x1, prawe udo x1, lewe udo x2). Wrocilysmy do domu o 17 a biedna budzi sie co jakis czas z placzem. Tak mi jej zal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 18:44   #1327
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Poprostu
Ufff...
Ja też mam.mały, ale średnio mi się podoba teraz i.w ogóle...

Myszowata
Ja bym chciała rozłożyć te szczepienia. A pneumokoki dawałaś? Oby dobrze to zniosła malutka.

Hugo dalej śpi... kurde, aż się nocki boję. Wczoraj cały dzień nie spał, a dziś cały dzień śpi.

Tymon chyba.przeziebiony a nam.sie szczepienia szykują



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-08-21 o 18:58
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 20:20   #1328
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Poprostu
Ufff...
Ja też mam.mały, ale średnio mi się podoba teraz i.w ogóle...

Myszowata
Ja bym chciała rozłożyć te szczepienia. A pneumokoki dawałaś? Oby dobrze to zniosła malutka.

Hugo dalej śpi... kurde, aż się nocki boję. Wczoraj cały dzień nie spał, a dziś cały dzień śpi.

Tymon chyba.przeziebiony a nam.sie szczepienia szykują



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dawalam. Szczepie tak jak mnie szczepili.
Biedna. Od tej 17 do teraz spala moze z 1godz i to tak po 5/15minut. Teraz dopiero przy cycku sie uspokoila bo tak to caly czas placze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 20:28   #1329
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Uff, nadrobiłam! Dzień dobry

Widzę, że dzieciaki nie dają się nam wszystkim nudzić

I ja też nadal plamię, zwłaszcza po dłuższym karmieniu piersią, chociaż jutro będzie 5 tygodni. Nie codziennie i bardzo mało ale nie czuję jeszcze, że jest normalnie. No i też się dygam przed pierwszymi przytulankami

U nas dzisiaj intensywnie, w końcu dodzwoniłam się do przychodni, gdzie mnie poinformowano, że 12.09 jest tylko spotkanie Timiego z lekarzem, a nie rehabilitacja i jest to ŚWIETNY termin, a POTEM czekasz 10-12 tygodni na rehabilitacje, takze miałby 4-5 miesięcy ZACZYNAJĄC leczenie także będziemy rehabilitować prywatnie, dzisiaj o mieliśmy pierwszą wizytę. Fizjoterapeutka powiedziala ze w ciągu miesiąca Timi powinien być jak nowy byl bardzo grzeczny, bo miał ciągle w buzi butelkę i trafiliśmy na babeczke ktora widać ze uwielbia dzieci do tego ona chce też z nami przerobić w czwartek wszelkie odpowiednie podnoszenia, noszenia itp. zabiegi pielęgnacyjne przy maluszku, dzięki którym dziecku nic się nie obciąża i nie wykształcają się asymetrie i inne poblemy.

W ogole to jakiś skandal, że go oglądało od porodu kilku lekarzy w szpitalu, potem neonatolog po wyjściu i potem 2-3x pediatra i nikt nie zauważył wielkiej guli, a zwłaszcza w szpitalu powinni na to zwrócić uwagę po tak powiklanym porodzie, bo to częsty uraz przy źle wstawiającej się w kanał rodny głowie
Skandal :/ fajnie, że w końcu trafiliście na kogoś kompetentnego.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, oby sab simplex pomógł. U nas kupą nie do końca wynornowala sprawę bo dalej maruda. Ale nie drze się przynajmniej.
Fajna mata. Ja mam z TL. Kupiłam używaną a stan idealny.

Porostu, wow ale koks Ci się szykuje smietana w cyckach:d

Vadi, coś mi za szybko ta rehabilitacja właśnie była....ale cieszę się że trafiliście pod dobre skrzydła oby niedługo Timi był funfel nówka

To ja mam biustonosz teraz 70f a spokojnie mógłby być g... Masakra. W.koszule ledwo się dopinam. Ostatni zakup z hm
Pewnie do wymiany będzie. Swoją drogą niby wysłane a nie mogę śledzić wysyłki u nich:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za kupe! Oby tak dalej!

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
My mamy taką matę:


http://www.tinylove.com.pl/index.php...ami-plac-zabaw

Fajna, zwłaszcza gąsior z dzwonkiem robił od początku furorę

Samantha zazdroszczę tego zaćmienia słońca!



Super, brawo!



Śmiech na sali z tymi terminami
Brawo za pierwszą wizytę i powodzenia z dalszą rehabilitacją!



A nie na wycieczki tylko na takie krótkie akcje (typu ryk na spacerze czy w sklepie że trzeba na chwilę wziąć dziecko na ręce a ręce są zajęte wózkiem, koszykiem itd, albo wchodzenie/schodzenie po schodach gdzie też potrzebne dwie ręce do sprowadzenia wózka i trzeba na chwilę zapakować dziecko w chustę) kółkowa Twoim zdaniem sprawdziłaby się?
Fajna ta Mata

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
A ja mam z natury mały biust to mi się teraz podoba :P

Położna mówiła że niedługo Mikołaj może mieć napad wilczego głodu ze może ciągle domagać się cycka, rzucać, odrywać, płakać. Nom. Nie myślałam że to nastąpi kilka h po jej wyjściu. Walczyliśmy dwie h przy cycku, on płakał, rzucał się i był jak podmieniony. W końcu ja też się rozpłakałam i zaczęłam mu szeptać żeby przestał i zasnął uffff...
Współczuję

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Nie dawalam. Szczepie tak jak mnie szczepili.
Biedna. Od tej 17 do teraz spala moze z 1godz i to tak po 5/15minut. Teraz dopiero przy cycku sie uspokoila bo tak to caly czas placze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 20:33   #1330
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Myszowata bidulka Twoja oby szybko jej przeszło ja to nie mogę znieść płaczu takich maluszków...
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 20:34   #1331
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja psychicznie już wysiadam... na usg nie było widać odzwiernika przez gazy. W czw powtórka o ile tż zdobędzie w sr kolejne skierowanie.
Dzwoniłam do alergolog. Kazała zagęszczac 2 z 6 karmień kleikiem ryżowym. Jak to nie pomoże mamy zgłosić się do szpitala. ...
Żeby mi za dobrze nie było na usg wyszło, że jest zastój w lewej nerce. .. jeśli się nie cofnie leczy się to operacyjnie.... mam dość. Zwymiotowalam po wejściu do domu.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 21:07   #1332
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Skandal :/ fajnie, że w końcu trafiliście na kogoś kompetentnego.



Brawo za kupe! Oby tak dalej!



Fajna ta Mata



Współczuję



Biedna
Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Myszowata bidulka Twoja oby szybko jej przeszło ja to nie mogę znieść płaczu takich maluszków...
Mnie tez sie serce kraja. Az mnie samej sie chce plakac jak malutka placze. Spi juz jakies 30minut. Biedna juz taka wymeczona. Ahhh. Oby bylo tylko lepiej. Mam juz zapobiegawczo czopki przeciw goraczkowe. Mam nadzieje ze nie beda potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:15   #1333
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Hej!

My dziś byliśmy na USG brzucha. Szczęśliwie wszystko dobrze. Oddzwiernik nie jest powiększony. Ale lekarka badała Przema bardzo długo. Nawet kazała mi wyjść i go nakarmić, bo nie mogła czegoś dokładnie zobaczyć. Już miałam czarne wizje, ale jest ok. Pozostałe narządy też wporządku.

MORELLE tulę Cię mocno

MYSZOWATA współczuję tego płaczu po szczepieniu

VADI no chore te terminy. Fajnie że trafiliście na dobrą fizjo. Ile razy w tygodniu będziecie do niej chodzić? My teraz 2xtydz.
I mogę zapytać ile u Was wizyta kosztuje?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

MORELLE a próbowałaś nutrition? On też jest do zageszczania. Nam go zalecila lekarka na ulewanie.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Dziewczyny Mały 520g przybrał w tydzień
Pięknie!! Brawo!

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

MALA mam identyczną chustę!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:24   #1334
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Myszowata, biedactwo. Życzę Wam spokojnej nocy. Jutro będzie lepiej

My dziś testujemy nowe wynalazki. Karmimy się metodą 5 minut jemy, 5 minut odbijamy. Przynajmniej młody nie ulewa tak katastrofalnie. Do tego wpakowaliśmy go do wanny i wymalowaliśmy strumieniem wody od prysznica. Wyglądał na zadowolonego ale kupki od czasu mega kupsztala brak. Młody taki pół na pół. Trochę marudzi ale nie wygląda na histerię. Mąż już padł po wczorajszej nocy. Boże żeby dziś spał ładnie. Ja go mogę nawet 3h karmić i odbijać na zmianę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:32   #1335
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja psychicznie już wysiadam... na usg nie było widać odzwiernika przez gazy. W czw powtórka o ile tż zdobędzie w sr kolejne skierowanie.
Dzwoniłam do alergolog. Kazała zagęszczac 2 z 6 karmień kleikiem ryżowym. Jak to nie pomoże mamy zgłosić się do szpitala. ...
Żeby mi za dobrze nie było na usg wyszło, że jest zastój w lewej nerce. .. jeśli się nie cofnie leczy się to operacyjnie.... mam dość. Zwymiotowalam po wejściu do domu.

Boziu (( bardzo Wam współczuje niech to się już wszystko skończy i w końcu wyjdzie słoneczko dla tej małej istotki

Myszowata, Pestycyda, trzymam kciuki za wasze nocki 🏻

Mój po 18 trochę się naprawił ale dużo stęka i popłakuje. Zjadł teraz i śpi, ciekawe do której.. jutro mamy wycieczkę do miasta obok bo musimy zawieźć skierowanie na badanie uszka wiec chciałabym wstać w miarę przytomna ehh
Wyciągnęłam tez dzisiaj matę z ciekawości to polezal na niej pół godziny i nawet zainteresował się jedna szeleszczącą zabawka

Mała, to szacun ze tak ładnie wciągasz brzuch ja mojego nie dam rady
odpaliłam sobie przed chwila ostatnie zdjęcie z ciazy i jestem w szoku jaki wielki miałam brzuch!!! Matko boska!!! Wtedy wiedziałam ze jest duży ale nie zdawałam sobie sprawy ze aż tak



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.


Edytowane przez Agg_s
Czas edycji: 2017-08-21 o 21:34
Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:33   #1336
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

My dziś byliśmy na USG brzucha. Szczęśliwie wszystko dobrze. Oddzwiernik nie jest powiększony. Ale lekarka badała Przema bardzo długo. Nawet kazała mi wyjść i go nakarmić, bo nie mogła czegoś dokładnie zobaczyć. Już miałam czarne wizje, ale jest ok. Pozostałe narządy też wporządku.

MORELLE tulę Cię mocno

MYSZOWATA współczuję tego płaczu po szczepieniu

VADI no chore te terminy. Fajnie że trafiliście na dobrą fizjo. Ile razy w tygodniu będziecie do niej chodzić? My teraz 2xtydz.
I mogę zapytać ile u Was wizyta kosztuje?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

MORELLE a próbowałaś nutrition? On też jest do zageszczania. Nam go zalecila lekarka na ulewanie.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------



Pięknie!! Brawo!

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

MALA mam identyczną chustę!
Super ze usg dobrze wyszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:33   #1337
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle współczuję ale ty masz problemów z tą malutka ja bym wymiekła

My przeszliśmy chyba pierwszy skok rozwojowy i kryzys laktacyjny. Trzy dni walki non stop płacz dzień i noc i ciągle molestowanie cycków które do tej pory pełne mleka teraz były jak flaki . Już miałam myśli żeby podać modyfikowane ale chyba wytrwaliśmy Dziś dziecko anioł je śpi no i przede wszystkim cycki znów pełne mleka
pod koniec tygodnia pierwsze szczepienie. Szczepimy 6w1 i później pneumokoki te z NFZ dodatkowych Szczepień nie planujemy.
Pozdrawiam dziewczynki
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:35   #1338
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle
Bojciu biedne wy tulę Was obie

Myszowata
Spokojnej nocy wam życzę, oby bez gorączki.

Cashmere
Brawo za usg.
A motasz juz?

Pestycyda
No to kciuki za nowe metody

Hugo spał od 18-20:30 i potem cycek, kąpiel i zabawa. Mam nadzieję, że będzie dobrze spał

Dobrej nocy dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:36   #1339
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Myszowata, biedactwo. Życzę Wam spokojnej nocy. Jutro będzie lepiej

My dziś testujemy nowe wynalazki. Karmimy się metodą 5 minut jemy, 5 minut odbijamy. Przynajmniej młody nie ulewa tak katastrofalnie. Do tego wpakowaliśmy go do wanny i wymalowaliśmy strumieniem wody od prysznica. Wyglądał na zadowolonego ale kupki od czasu mega kupsztala brak. Młody taki pół na pół. Trochę marudzi ale nie wygląda na histerię. Mąż już padł po wczorajszej nocy. Boże żeby dziś spał ładnie. Ja go mogę nawet 3h karmić i odbijać na zmianę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje. Co prawda mala znow sie obudzila z placzem. Spala lacznie kolo 45minut. Ale przy piersi jest poki co spokojna.

Fajnie ze metoda karmienia/odbijania dziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Boziu (( bardzo Wam współczuje niech to się już wszystko skończy i w końcu wyjdzie słoneczko dla tej małej istotki

Myszowata, Pestycyda, trzymam kciuki za wasze nocki 🏻

Mój po 18 trochę się naprawił ale dużo stęka i popłakuje. Zjadł teraz i śpi, ciekawe do której.. jutro mamy wycieczkę do miasta obok bo musimy zawieźć skierowanie na badanie uszka wiec chciałabym wstać w miarę przytomna ehh
Wyciągnęłam tez dzisiaj matę z ciekawości to polezal na niej pół godziny i nawet zainteresował się jedna szeleszczącą zabawka

Mała, to szacun ze tak ładnie wciągasz brzuch ja mojego nie dam rady
odpaliłam sobie przed chwila ostatnie zdjęcie z ciazy i jestem w szoku jaki wielki miałam brzuch!!! Matko boska!!! Wtedy wiedziałam ze jest duży ale nie zdawałam sobie sprawy ze aż tak



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Dziekuje
Oby te wsparcia pomogly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 21:42   #1340
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle, jejku to straszne co piszesz oby Pestka była zdrowa. Nie martw się. Wszystko będzie dobrze

Aggs, ja już zapomniałam jak to było z brzuchem:p pamiętam jak dziwnie było jak poszłam po porodzie pod prysznic i spojrzałam w dół: widziałam Bożenę!:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:47   #1341
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Dziewczyny Mały 520g przybrał w tydzień

Pięknie

U nas mały zasnął . Nie był dzis na dworze zobaczymy jak będzie spał, szybko nie zasnął jak ostatnio .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 21:51   #1342
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle strasznie współczuję :/

Cashmere tak, 2x w tygodniu. Póki co za pakiet 5 spotkań zapłaciłam 420 zł.

Dziewczyny miały Wasze maluchy usg przez ciemiaczko? Bo my nie, fizjoterapeutka o to pytała i nie wiem, czy powinniśmy je miec?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 23:05   #1343
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle biedne obie jesteście , za Pesteczke oby w końcu było u Was ok

Vadi nie miał

U nas oczy jak 5zl a ja padam :/ Marzy mi się żeby tak zasnął na 4h...
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 00:25   #1344
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Wspominalam ze na kikut pediatra wypisala namasc z antybiotykiem (nazwa na b - nie pamietam) pani w aptece powiedziala ze producent zmienil nazwe i sprzedala mi altabactin. Wrocilam do domu i zaraz posmarowalam kikuta.
A tu a ulotce pisze "nie stosowac u dzieci ponizej 12 roku zycia" .......
No wiec nie wiem czy jej uzywac :/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 00:43   #1345
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Pierwsze karmienie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 02:02   #1346
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja psychicznie już wysiadam... na usg nie było widać odzwiernika przez gazy. W czw powtórka o ile tż zdobędzie w sr kolejne skierowanie.
Dzwoniłam do alergolog. Kazała zagęszczac 2 z 6 karmień kleikiem ryżowym. Jak to nie pomoże mamy zgłosić się do szpitala. ...
Żeby mi za dobrze nie było na usg wyszło, że jest zastój w lewej nerce. .. jeśli się nie cofnie leczy się to operacyjnie.... mam dość. Zwymiotowalam po wejściu do domu.
Tule Cię mocno

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

My dziś byliśmy na USG brzucha. Szczęśliwie wszystko dobrze. Oddzwiernik nie jest powiększony. Ale lekarka badała Przema bardzo długo. Nawet kazała mi wyjść i go nakarmić, bo nie mogła czegoś dokładnie zobaczyć. Już miałam czarne wizje, ale jest ok. Pozostałe narządy też wporządku.

MORELLE tulę Cię mocno

MYSZOWATA współczuję tego płaczu po szczepieniu

VADI no chore te terminy. Fajnie że trafiliście na dobrą fizjo. Ile razy w tygodniu będziecie do niej chodzić? My teraz 2xtydz.
I mogę zapytać ile u Was wizyta kosztuje?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

MORELLE a próbowałaś nutrition? On też jest do zageszczania. Nam go zalecila lekarka na ulewanie.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------



Pięknie!! Brawo!

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

MALA mam identyczną chustę!
Dobrze ze wszystko w porządku 👍🏻

Ja nie mam już siły psychicznie się poddaje. Zamawiam zaraz butelki z Tommee anykolkowe i mleko bez laktozy może to pomoże.
Nasz wyjazd to był koszmar . Tz mnie wkur tak , ze nie chce nawet na niego patrzeć.
Mały mnie obrzygal kilka razy. Nie ulewal tylko fontanna tryskał po kp albo zwracała mu się serwatka. Nie mógł zrobić kupy. Jak walna w końcu tak osral się na plecy cały. Musiałam go na stole piknikowym przebierać plus wyczyścić wózek bo się ubrudził w kupie.
Tego zaćmienia praktycznie nie było widać nic bo było bardzo pochmurno. Było bardzo parno i gorąco okropnie. Pogryzły mnie komary strasznie. Mały wył non stop praktycznie.
Starszak dowalil swoje. Teraz zasypia mały i nie może bo męczą go gazy okropnie . Dałam mu espumisan znowu.
Wyć mi się tylko chce nie wiem już jak mu pomoc

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Czy jeśli będę pic szałwię żeby zmniejszyć laktację to nie wpłynie ona na małego?
Karmie go ciagle jednym cyckiem bo ten drugi jest większy i szybko przybiera mleko bardzo .
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 02:02   #1347
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Niestety drugie przez gazy ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 02:05   #1348
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Karmienie z butelki tez się zepsuło. Może 3 razy zjadł ładnie a tak to dramat. Te butelki z Aventu naturals maja tragicznie twarde smoczki
Moje sutki są większe niż ten smoczek i bardziej miękkie wiec nie pasują , slizgaja się bardzo.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 03:23   #1349
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Uff, nadrobiłam! Dzień dobry

Widzę, że dzieciaki nie dają się nam wszystkim nudzić

I ja też nadal plamię, zwłaszcza po dłuższym karmieniu piersią, chociaż jutro będzie 5 tygodni. Nie codziennie i bardzo mało ale nie czuję jeszcze, że jest normalnie. No i też się dygam przed pierwszymi przytulankami

U nas dzisiaj intensywnie, w końcu dodzwoniłam się do przychodni, gdzie mnie poinformowano, że 12.09 jest tylko spotkanie Timiego z lekarzem, a nie rehabilitacja i jest to ŚWIETNY termin, a POTEM czekasz 10-12 tygodni na rehabilitacje, takze miałby 4-5 miesięcy ZACZYNAJĄC leczenie także będziemy rehabilitować prywatnie, dzisiaj o mieliśmy pierwszą wizytę. Fizjoterapeutka powiedziala ze w ciągu miesiąca Timi powinien być jak nowy byl bardzo grzeczny, bo miał ciągle w buzi butelkę i trafiliśmy na babeczke ktora widać ze uwielbia dzieci do tego ona chce też z nami przerobić w czwartek wszelkie odpowiednie podnoszenia, noszenia itp. zabiegi pielęgnacyjne przy maluszku, dzięki którym dziecku nic się nie obciąża i nie wykształcają się asymetrie i inne poblemy.

W ogole to jakiś skandal, że go oglądało od porodu kilku lekarzy w szpitalu, potem neonatolog po wyjściu i potem 2-3x pediatra i nikt nie zauważył wielkiej guli, a zwłaszcza w szpitalu powinni na to zwrócić uwagę po tak powiklanym porodzie, bo to częsty uraz przy źle wstawiającej się w kanał rodny głowie
Vadi będę wdzieczna za garść informacji jak nosić i układać nasze maleństwa żeby im nie szkodzić. Mi nic położna nie mówiła ani nie pokazała teraz każdy mówi mi coś innego i szaleje bo nie chce małej zaszkodzić.

Wczoraj po wizycie u gin. jechałam tramwajem i mała spała na brzuszku a laska do mnie z pretensjami że dziecko na brzuszku to max 5 minut może leżeć a ja w wózku tak ja wioze. Oczywiscie wszyscy na mnie wzrok skierowali. Odpowiedziałam że położna oraz lekarz kazali tak małą układać. A ta do mnie że ona jest położną.

Normalnie już nie wiem co jest dobre a co złe na boku nie na brzuchu nie to może juz chodzic ma.
Tak samo z noszeniem na rękach moja lubi w pionie glowa oparta o klatke piersiową ja podtrzymuje głowę i tyłek tesciowa mowi ze ona trzymała tylko poziomo wczoraj pytam sie bratowej i im położna też kazała poziomo a w pionie to tylko przez ramie do odbicia.

Dziewczyny jak wy nosicie swoje maluszki bo boje się ze Wiki robie krzywdę

---------- Dopisano o 04:21 ---------- Poprzedni post napisano o 04:18 ----------

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
My pakiet szepien NFZ.
Dzieki dziewczyny
Mysle ze czuje jeszcze te wklucia (prawa reka x1, prawe udo x1, lewe udo x2). Wrocilysmy do domu o 17 a biedna budzi sie co jakis czas z placzem. Tak mi jej zal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam metlik co do szczepien i zastanawiam się nad NFZ tylko slyszałam ze na pierwszym szczepieniu są trzy wklocia co ty robiłaś za szczepienie?

A szczepicie rotawirusy?

---------- Dopisano o 04:23 ---------- Poprzedni post napisano o 04:21 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja psychicznie już wysiadam... na usg nie było widać odzwiernika przez gazy. W czw powtórka o ile tż zdobędzie w sr kolejne skierowanie.
Dzwoniłam do alergolog. Kazała zagęszczac 2 z 6 karmień kleikiem ryżowym. Jak to nie pomoże mamy zgłosić się do szpitala. ...
Żeby mi za dobrze nie było na usg wyszło, że jest zastój w lewej nerce. .. jeśli się nie cofnie leczy się to operacyjnie.... mam dość. Zwymiotowalam po wejściu do domu.
Morelka bardzo wam współczuję biedna pestka. Dlaczego te maluszki muszą tak cierpieć. Trzymam kciuki oby końcu wszystko dobrze sie ułożyło
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 03:25   #1350
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Vadi będę wdzieczna za garść informacji jak nosić i układać nasze maleństwa żeby im nie szkodzić. Mi nic położna nie mówiła ani nie pokazała teraz każdy mówi mi coś innego i szaleje bo nie chce małej zaszkodzić.

Wczoraj po wizycie u gin. jechałam tramwajem i mała spała na brzuszku a laska do mnie z pretensjami że dziecko na brzuszku to max 5 minut może leżeć a ja w wózku tak ja wioze. Oczywiscie wszyscy na mnie wzrok skierowali. Odpowiedziałam że położna oraz lekarz kazali tak małą układać. A ta do mnie że ona jest położną.

Normalnie już nie wiem co jest dobre a co złe na boku nie na brzuchu nie to może juz chodzic ma.
Tak samo z noszeniem na rękach moja lubi w pionie glowa oparta o klatke piersiową ja podtrzymuje głowę i tyłek tesciowa mowi ze ona trzymała tylko poziomo wczoraj pytam sie bratowej i im położna też kazała poziomo a w pionie to tylko przez ramie do odbicia.

Dziewczyny jak wy nosicie swoje maluszki bo boje się ze Wiki robie krzywdę

---------- Dopisano o 04:21 ---------- Poprzedni post napisano o 04:18 ----------



Ja też mam metlik co do szczepien i zastanawiam się nad NFZ tylko slyszałam ze na pierwszym szczepieniu są trzy wklocia co ty robiłaś za szczepienie?

A szczepicie rotawirusy?
Ja często w pionie nosze i szuszam do ucha. Nosze tylko do odbicia.
Ciężko nosić bo mały się tak wierci , ze mam wrażenie ze wypadnie mi. Strasznie macha głowa. Muszę go mocno trzymać i ta główkę podpierać dobrze.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.