TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 13:35   #1321
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hello dziewczeta ponownie
Czy ktoras w Was, ktora uzywa w Core ciezarkow zamiast tasmy, wytlumaczy mi jak prosto jak to robi? Bo ja nie bardzo wiem jak je nimi zastapic...
Musialam odlozyc TurboFire, bo okazalo sie, ze koniec interwalow bede miala pozniej niz myslalam, a nie bylo sensu miec interwalow i treningu silowego w szkole, a potem walic jeszcze TurboFire.
Ale teraz szkolne treningi zakonczone i jestem aktualnie na 3 dniu. Wrocilam
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 13:42   #1322
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Agusiek89 no nie powiem poprawiłyście mi z Tygryskiem humor strasznie.. Jednak to fakt nigdy nie będę wyglądać tak jakbym chciała ale tak troszkę żebym mogła je wyszczuplić byłabym mega szczęśliwa..
Skończe cały ten program Turbo Fire i albo zrobię właśnie BBL albo Insanity

Lanessa cześć dawno Cię nie było Tygrysek chyba używa ciężarków ale pewnie będzie wieczorem.. Ja "fundnęłam" sobie taśmę kombinowałam z ciężarkami ale tez nie wiedziałam jak
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:03   #1323
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja pełna zapału ponad tydzień temu ściągnęłam TF i z radością małej dziewczynki ie moglam się doczekać pierwszych ćwiczeń. Zapał minął po, uwaga, 4 dniach...
Jestem zdesperowana, bo nie ćwiczę już od czwartku, nie mogę za nic przekonać się do Chaliny, do jej ćwiczeń, denerwują mnie wieczne wymachy rąk, boksowanie, Fire 30 i 55 jest tak cholernie nudny, że nawet nie chce mi się tego odpalać. Chcę zrzucić te 4 kg, ale mam wrażenie, że po TF nie uda mi się to, jedyne co, to wyrzeźbione ramiona, czego nie potrzebuję.
Strasznie chciałabym byc zmotywowana i to co prezentuje Tygryskowym_Okiem, jej efekty i wyniki są zdumiewające i godne podziwu... Ale chciałam Was zapytać - skąd bierzecie motywację do TF? Robiłam miesiąc BBL, zaparłam się i zrobiłam, a TF... no nie mogę.

Dobrenko, figurę masz ŚWIETNĄ! Nigdy nie widziałam takiej talii.
Naprawdę nie masz żadnych podstaw do takiej nienawiści dolnych partii.
A na pocieszenie powiem Ci, że ja mam 17 lat i od dołu jesteśmy wg mnie identyczne, bo ja nie mam oczywiście takiej szałowej talii Więc sama widzisz, że w wieku 27 lat ta figura jest rewelacyjna.
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:11   #1324
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
co będziesz kupować?
rozglądam się za butami takimi wiosennymi jakimiś
poza tym kupiłam mąkę i drożdże na chleby

Cytat:
Dobrenka: Wiesz co a ja się bałam że sie obrazisz że porównuję siebie do Ciebie.. bo moim zdaniem to Ty wyglądałaś lepiej
Się tak łatwo nie obrażam Ale moim zdaniem ja przed TF naprawdę wyglądałam gorzej niż Ty teraz. Ty masz górne partie szczupłe, a dolne masz ładnie zaokrąglone. A ja byłam kuleczką tu i ówdzie

Cytat:
Dobrenka: tylko czego one tego nie wiedzą.. przecież cały czas im tłumacze ehh
a ja tłumaczę mojemu biuścikowi, żeby mi już nie spadał, a on nie słucha, łajza wstrętna no

Cytat:
Agusiek: Ale pamiętaj też, że genetyki nie zmienisz. Masz szeroką miednicę i całkiem szczupła w biodrach nie będziesz nigdy, ale możesz je nieco wyszczuplić
I tu się muszę zgodzić

Cytat:
Lanessa: Hello dziewczeta ponownie
Czy ktoras w Was, ktora uzywa w Core ciezarkow zamiast tasmy, wytlumaczy mi jak prosto jak to robi? Bo ja nie bardzo wiem jak je nimi zastapic...
Hejo Ja na początku używałam ciężarków. Pytasz o jakieś konkretne ćwiczenie, czy tak ogólnie ?

Cytat:
Jedwabna: skąd bierzecie motywację do TF?
Motywację biorę m.in. stąd:
- założyłam się sama ze sobą, że dam radę - no więc sama ze sobą przecież przegrać nie mogę
- odkopałam superowe spodnie, które kiedyś nosiłam,a potem nie mogłam i stwierdziłam, że znowu chce się w nie wbić
- chciałam założyć rurki i nie wyglądać w nich komicznie
- chciałam żeby pewien ktoś spojrzał na mnie chociaż raz tak jak na niektóre inne dziewczyny i usłyszeć to co mówił o nich :P
- zaczęła mnie denerwować "galaretka" zamiast mięśni
- chciałam zrobić coś dla siebie i mieć z tego dziką satysfakcję
- jakoś sobie tak myślę, że to fajne uczucie móc codziennie po treningu wziąć rozpiskę i odkreślić kolejny dzień, i kiedy tak dzień za dniem tych skreślonych jest coraz więcej, a w którymś momencie jest już tylko kilka do skreślenia
- i inne :P
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-03-07 o 14:22
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:15   #1325
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


Lanessa cześć dawno Cię nie było Tygrysek chyba używa ciężarków ale pewnie będzie wieczorem.. Ja "fundnęłam" sobie taśmę kombinowałam z ciężarkami ale tez nie wiedziałam jak
Nom, troszke zniknelam
Wyslalam Ci zaproszenie, aby obejrzec ta legendarna talie
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Hejo Ja na początku używałam ciężarków. Pytasz o jakieś konkretne ćwiczenie, czy tak ogólnie ?
Ogolnie, bo nie wyobrazam sobie uzywania ciezarkow zamiadt tasmy - w jakiej koncepcji? Gdzie trzymac te ciezarki?
Tasme kupie, ale niestety przez internet, wiec moze zamowie dopiero za dwa tygodnie... A ciezarki regulowane mam w domu
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:25   #1326
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Skończe cały ten program Turbo Fire i albo zrobię właśnie BBL albo Insanity
Zawsze możesz połączyć TF z BBL, tak jak ja A ponieważ cel mamy taki sam, to chyba dobry pomysł Jak coś to mogę Ci kopsnąć moją autorską rozpiskę Tylko będziesz sobie musiała ściągnąć 2 filmiki z BBL. Jak uważasz ...
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:31   #1327
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Jedwabna 4 dniach minął Ci zapał no sama nie wiem jak Cię zmobilizować.. Skoro Szalina nie dała Ci rady
Mnie na początku tez denerwowały wymachy rąk chyba dopiero po 3 tygodniach je polubiłam potrzebujesz więcej czasu kochana Fire 55 fakt flaki z olejem ale co zrobisz.. trzeba sie poświęcać dla piękna
Jestem po prawie miesiącu ćw TF i nie mam wyrzeźbionych ramion tzn. nie zrobi z Ciebie kulturystki, podobno Inanity bardziej robi rzeźbę w tych miejscach TF ładnie kształtuje więc nie bój sie tego
Ja biorę swoją motywacje jak patrze na swoje udka
A jak obwody po BBL?
Dziękuje bardzo za tą "świetną figurę" chyba faktycznie najcudniej brzmi komplement która mówi kobieta, kobiecie... Strasznie strasznie Wam dziękuje jest mi niesamowicie miło i kompletnie się nie spodziewałam
Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuje .. jednak nie spocznę na laurach i jeszcze trochę nad sobą popracuje..
Może to dziwnie zabrzmi ale masz sexi tyłek ja takiego nie mam na pewno
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 14:34   #1328
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Lanessa:Ogolnie, bo nie wyobrazam sobie uzywania ciezarkow zamiadt tasmy - w jakiej koncepcji? Gdzie trzymac te ciezarki?
Ja trzymałam je w rękach, miałam takie małe ciężarki pożyczone, bez możliwości regulacji, po 1 kg na rękę. Generalnie starałam się wykonywać rękoma z ciężarkami te same ruchy co oni. Np. (i jak ja mam to opisać ???) na początku tego cora jest takie ćwiczenia, że stoisz w rozkroku i jedną rękę trzymasz w górze blisko ramienia, a drugą robisz pogłębienia do skłonów raz dwa i na trzy prostujesz rękę. To dokładnie takie same ruchy robiłam z ciężarkami. Różnica jest taka, że gumę możesz regulować w międzyczasie, dlatego Szalina często mówi żeby przed ćwiczeniem sprawdzić naciągnięcie tej gumy. Albo jest to ćwiczenie, że obie ręce łączysz i trzymasz w górze nad głową i robisz takie delikatne skłony w przód. To ja wtedy łapałam oba ciężarki i też dawałam ręce w górę i też robiłam skłony. Mam nadzieję, że mniej więcej rozumiesz o co mi chodzi

Wydaje mi się, że musisz po prostu wziąć te ciężarki i spróbować razem z filmikiem i może wtedy sama załapiesz jak je trzymać. Bo ja na początku też nie wiedziałam, tylko metodą prób doszłam do tego jak przy danym ćwiczeniu wykorzystać te ciężarki.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 15:01   #1329
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenko, tez chce zobaczyc zdjecie! koniecznie!
ja teraz mam chwilę przerwy i niedługo jadę na angielski. mam nadzieję, że uda mi się dziś poćwiczyć.
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 15:02   #1330
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość

O właśnie i chodzi mi o takie zachowanie. W sensie, że ich nie znasz, chcesz zobaczyć efekty to przynajmniej coś napiszesz, a nie tylko wyślesz czyste zaproszenie. Ja nikomu nie bronię wysyłać do mnie zaproszeń, wręcz przeciwnie. Tylko chodzi o to, że ustawiłam prywatność po to żeby mieć wpływ na to do kogo trafiają moje zdjęcia. I dziwnie się czuję kiedy widzę zaproszenie od osoby, która nigdy tutaj się nie udzielała, o której właściwie nic nie wiem, i nie wiem dlaczego wysyła mi zaproszenie (tylko się domyślam), ponieważ z jednej strony właśnie przez to moje domyślanie jaki jest cel tego zaproszenia mogłabym je zaakceptować, ale potem pojawia mi się czerwona lampka, że w sumie ja nawet nie wiem kto to. To tak w ramach wyjaśnienia czemu w ogóle poruszyłam ten temat.
Moim zdaniem jeśli ktoś nie chce się ujawniać na forum i podczytuje anonimowo, to Ty też nie masz obowiązku przyjmowania zaproszeń. Zdjęcia wstawiłaś na prośbę uczestniczek wątku, które były zainteresowane postępami. A przyjmowanie zaproszeń od nieznanych nicków faktycznie mija się z celem profilu prywatnego
Cytat:
Napisane przez Dobrenka
Jedwabna 4 dniach minął Ci zapał no sama nie wiem jak Cię zmobilizować.. Skoro Szalina nie dała Ci rady
Mnie na początku tez denerwowały wymachy rąk chyba dopiero po 3 tygodniach je polubiłam potrzebujesz więcej czasu kochana Fire 55 fakt flaki z olejem ale co zrobisz.. trzeba sie poświęcać dla piękna
Jestem po prawie miesiącu ćw TF i nie mam wyrzeźbionych ramion tzn. nie zrobi z Ciebie kulturystki, podobno Inanity bardziej robi rzeźbę w tych miejscach TF ładnie kształtuje więc nie bój sie tego
Ja biorę swoją motywacje jak patrze na swoje udka
A jak obwody po BBL?
Ale Dobrenko nie każdy program jest dla każdego, mi osobiście też Szalina w głowie nie zawróciła, wolę wylewać siódme poty na Insanity, ale nie wykluczam, że nie zrobię kiedyś Szaliny A wątek podczytuję, bo tu tak fajnie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 15:11   #1331
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
magrat16: Ale Dobrenko nie każdy program jest dla każdego, mi osobiście też Szalina w głowie nie zawróciła, wolę wylewać siódme poty na Insanity, ale nie wykluczam, że nie zrobię kiedyś Szaliny
Co racja to racja. Ja np. podczytuję BBL i pewne elementy robiłam, ale nie byłabym w stanie zrobić tego programu od początku do końca tak jak tam jest, bo mnie ten koleś bardziej denerwuje niż pobudza do ćwiczeń I na dzień dzisiejszy Insanity mnie nie interesuje, ale co najwyżej kusi żeby przynajmniej spróbować kiedyś tam
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 15:17   #1332
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja trzymałam je w rękach, miałam takie małe ciężarki pożyczone, bez możliwości regulacji, po 1 kg na rękę. Generalnie starałam się wykonywać rękoma z ciężarkami te same ruchy co oni. Np. (i jak ja mam to opisać ???) na początku tego cora jest takie ćwiczenia, że stoisz w rozkroku i jedną rękę trzymasz w górze blisko ramienia, a drugą robisz pogłębienia do skłonów raz dwa i na trzy prostujesz rękę. To dokładnie takie same ruchy robiłam z ciężarkami. Różnica jest taka, że gumę możesz regulować w międzyczasie, dlatego Szalina często mówi żeby przed ćwiczeniem sprawdzić naciągnięcie tej gumy. Albo jest to ćwiczenie, że obie ręce łączysz i trzymasz w górze nad głową i robisz takie delikatne skłony w przód. To ja wtedy łapałam oba ciężarki i też dawałam ręce w górę i też robiłam skłony. Mam nadzieję, że mniej więcej rozumiesz o co mi chodzi

Wydaje mi się, że musisz po prostu wziąć te ciężarki i spróbować razem z filmikiem i może wtedy sama załapiesz jak je trzymać. Bo ja na początku też nie wiedziałam, tylko metodą prób doszłam do tego jak przy danym ćwiczeniu wykorzystać te ciężarki.
Się rozpisałaś a i tak nie wytłumaczyłaś Sorki, może uda mi się jaśniej.

Lanessa gumy dają opór dla rąk, trudniej jest wyprostować do góry rękę zgiętą do tyłu. Więc tak samo, jesli weźmiesz ciężarek w rękę i będziesz chciała ją wyprostować- będzie Ci ciężko.
Co w tym skomplikowanego? Weź ciężarki w ręce i rób to samo co na filmie

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Co racja to racja. Ja np. podczytuję BBL i pewne elementy robiłam, ale nie byłabym w stanie zrobić tego programu od początku do końca tak jak tam jest, bo mnie ten koleś bardziej denerwuje niż pobudza do ćwiczeń I na dzień dzisiejszy Insanity mnie nie interesuje, ale co najwyżej kusi żeby przynajmniej spróbować kiedyś tam
Daj spokój... Ja go nawet nie włączam, znam na pamięć High & tight, więc nie muszę na niego patrzeć. Nawet jak tylko mówi i tak mnie drażni
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 15:23   #1333
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Się rozpisałaś a i tak nie wytłumaczyłaś Sorki, może uda mi się jaśniej.
Oj tam, oj tam. Wolałabym pokazać, ale przez neta ciężko

Cytat:
Daj spokój... Ja go nawet nie włączam, znam na pamięć High & tight, więc nie muszę na niego patrzeć. Nawet jak tylko mówi i tak mnie drażni
Ja muszę go trochę słuchać, bo jak puszczam filmiki to czasem mi się tak robi że sam obraz zwalnia, a głos leci normalnie, i wtedy przynajmniej wiem co w danym momencie mam robić, bo on to mówi ale ta jego zniewieściałość
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:17   #1334
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hey dziewczęta. Ja mam dziś REST ale mimo wszystko postanowiłam zajrzeć do naszego wątku.
Dobrenka, mogę tylko powtórzyć to, co pisały moje poprzedniczki, czyli, że masz bardzo ładną - kobiecą figurę i ślicznie zarysowaną talię (pomimo słabej jakości zdjęcia to pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy)
I jeszcze się z Wami podzielę informacją, która wywołała dziś uśmiech na mojej twarzy. Mianowicie, koleżanka powiedziała mi, że wyszczuplała mi buzia Niby taki mały komplement a cieszy
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:35   #1335
koala21
Raczkowanie
 
Avatar koala21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 70
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

drugi dzień za mną
czuje się super, dużo energii , i trochę zakwasów po wczorajszym
koala21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:55   #1336
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja trzymałam je w rękach, miałam takie małe ciężarki pożyczone, bez możliwości regulacji, po 1 kg na rękę. Generalnie starałam się wykonywać rękoma z ciężarkami te same ruchy co oni. Np. (i jak ja mam to opisać ???) na początku tego cora jest takie ćwiczenia, że stoisz w rozkroku i jedną rękę trzymasz w górze blisko ramienia, a drugą robisz pogłębienia do skłonów raz dwa i na trzy prostujesz rękę. To dokładnie takie same ruchy robiłam z ciężarkami. Różnica jest taka, że gumę możesz regulować w międzyczasie, dlatego Szalina często mówi żeby przed ćwiczeniem sprawdzić naciągnięcie tej gumy. Albo jest to ćwiczenie, że obie ręce łączysz i trzymasz w górze nad głową i robisz takie delikatne skłony w przód. To ja wtedy łapałam oba ciężarki i też dawałam ręce w górę i też robiłam skłony. Mam nadzieję, że mniej więcej rozumiesz o co mi chodzi

Wydaje mi się, że musisz po prostu wziąć te ciężarki i spróbować razem z filmikiem i może wtedy sama załapiesz jak je trzymać. Bo ja na początku też nie wiedziałam, tylko metodą prób doszłam do tego jak przy danym ćwiczeniu wykorzystać te ciężarki.
Zrozumialam Dziekuje Ale okazalo sie, ze nie mam ciezarkow do pary i tak musialam sie wybrac do sklepu sportowego, a tam mila niespodzianka, mieli tasmy!!v
Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Się rozpisałaś a i tak nie wytłumaczyłaś Sorki, może uda mi się jaśniej.

Lanessa gumy dają opór dla rąk, trudniej jest wyprostować do góry rękę zgiętą do tyłu. Więc tak samo, jesli weźmiesz ciężarek w rękę i będziesz chciała ją wyprostować- będzie Ci ciężko.
Co w tym skomplikowanego? Weź ciężarki w ręce i rób to samo co na filmie

-
Pewnie nic, ale nie rozumialam do czego one sluza, bo nigdy w reku nie mialam tasmy, a wizualnie to nie zastapial hantelek gumy

Dobrenko takiej gory jaka Ty masz to sie rzadko widuje, gratulacje
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:03   #1337
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Zaczynam dzisiaj TurboFire. Skończyłam niedawno BBL, a przed BBL ćwiczyłam co drugi dzień Pump It Up. Ciekawa jestem, czy nadążę ;d
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:14   #1338
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Zaczynam dzisiaj TurboFire. Skończyłam niedawno BBL, a przed BBL ćwiczyłam co drugi dzień Pump It Up. Ciekawa jestem, czy nadążę ;d
O i kolejna zapalona
Wszystkie dajemy radę Napisz koniecznie potem jak wrażenia

Dziewczyny, nie wytrzymałam już i zrobiłam moje ukochane fire 45 ez troszke się zdyszałam, więc jeszcze za wcześnie, przez tę chorobę, no ale czuję się świetnie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:35   #1339
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dziewczyny, nie wytrzymałam już i zrobiłam moje ukochane fire 45 ez
A jednak nie wytrzymałaś wiedziałam że tak będzie
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 18:41   #1340
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
A jednak nie wytrzymałaś wiedziałam że tak będzie
Heheh chyba się uzależniłam na całe życie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:45   #1341
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
O i kolejna zapalona
Wszystkie dajemy radę Napisz koniecznie potem jak wrażenia

Dziewczyny, nie wytrzymałam już i zrobiłam moje ukochane fire 45 ez troszke się zdyszałam, więc jeszcze za wcześnie, przez tę chorobę, no ale czuję się świetnie
Agusiek... Ile czasu trenujesz juz TF? ;D

A ja wstawilam sobie fotki z moim aktualnym stanem na dzisiaj na profil... Zeby za dwa miesiace cyknac nowe i widziec efekty
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:19   #1342
coffee lover
Raczkowanie
 
Avatar coffee lover
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 448
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja jestem po 3 dniu- czyli odpoczynem

Ale mam zakwasiorki zwlaszcza na brzuchu tfu, tzn mikrouszkodzenia
coffee lover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:22   #1343
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Po wczorajszym Core20 i Stretchu40 mam ogromnee zakwasy na całym brzuchu, ale dobrze jest

Dobrenko też bym chciała zobaczyć Twoją figurę

Jejuu, Fire55 to już chyba na pamięć znam Całkowicie się już uzależniłam od TF. Jak pierwszy raz zaczynałam to cały czas kombinowałam, żeby może dzisiaj nie ćwiczyć itp. , a teraz to już u mnie rutyna i super
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:24   #1344
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Jestem po, i muszę stwierdzić, że nieźle się spociłam, ale wcale nie zmęczyłam. Myślałam, że będę umierająca. A szkoda, szkoda!
Ciekawe jest bardzo, szybko mi minęło. I chyba w dni z krótkim TF wstawię jeszcze pierwsze 30 minut Pump It Up, bo uwielbiam to
A jutro mam dodatkowo wf na uczelni, więc poćwiczę na orbitreku, za którym też bardzo przepadam a BBL nie było złe, z tym że chcę najpierw spalić tłuszcz i spaść z kilogramami, a potem zrobić sobie seksowny i ponętny tyłek
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:29   #1345
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

To może i ze mną tak będzie - na początku miganie się, a za dwa tygodnie uzależnienie?
No zobaczymy, dzisiaj nie miałam kompletnie ochoty na to Fire 55 więc zrobiłam sobie HIIT20, super mi się ćwiczyło, naprawdę. Ale tylko 10 minut, po tym czasie złapał mnie ból nie do wytrzymania w krzyżu, być może dlatego, że jestem przed okresem, w każdym razie jestem wściekła na siebie, bo kiedy w czwartek robiłam ostatni raz ćwiczenia z TF, czyli Fire55 było to samo :/
Zaczynam się niepokoić i denerwować, że nie wytrzymuję dłużej niż 10 minut. To na pewno nie jest wina kondycji...
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 21:51   #1346
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Agusiek: Heheh chyba się uzależniłam na całe życie
Na to nie ma lekarstwa

Cytat:
Lanessa: A ja wstawilam sobie fotki z moim aktualnym stanem na dzisiaj na profil... Zeby za dwa miesiace cyknac nowe i widziec efekty
I bardzo dobrze zrobiłaś bo fajnie jest po jakimś czasie porównać zdjęcia i potem słyszeć te wszystkie ochy i achy tu na forum he he

Cytat:
coffee lover: Ale mam zakwasiorki zwlaszcza na brzuchu tfu, tzn mikrouszkodzenia
Widzę, że jesteś z Nami. To dobrze

Cytat:
mikasa5: Całkowicie się już uzależniłam od TF.
Za chwilę założymy klub uzależnionych od TF

Cytat:
tak: Jestem po, i muszę stwierdzić, że nieźle się spociłam, ale wcale nie zmęczyłam. Myślałam, że będę umierająca. A szkoda, szkoda!
Jeżeli ćwiczyłaś coś wcześniej to pewnie masz kondycję i te pierwsze dni mogą nie zrobić na Tobie wrażenia ale daj szansę szalonej Szalinie, może a nuż cię czymś zaskoczy i będziesz jeszcze"umierająca":brzyd al:

Cytat:
Jedwabna: To może i ze mną tak będzie - na początku miganie się, a za dwa tygodnie uzależnienie?
Jedwabna dajesz dajesz nie przestajesz Może po prostu kwestia tego, że wcześniej robiłaś BBL, a tam inny prowadzący, inny styl, i teraz jak przeszłaś na TF to jest inaczej, trochę cię to nudzi i może potrzebujesz więcej czasu żeby się przestawić ?

Cytat:
Zaczynam się niepokoić i denerwować, że nie wytrzymuję dłużej niż 10 minut. To na pewno nie jest wina kondycji...
Może jakieś tymczasowe osłabienie cię dopadło ?
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 07:40   #1347
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

A gdzie te foteczki można wasze zobaczyć? Ja też wstawię, jeśli będą już jakieś efekty, i też muszę zrobić takie jakieś teraz zaraz za chwilę dla porównania, gdy już będę seksi fleksi!
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 08:04   #1348
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Agusiek... Ile czasu trenujesz juz TF? ;D

A ja wstawilam sobie fotki z moim aktualnym stanem na dzisiaj na profil... Zeby za dwa miesiace cyknac nowe i widziec efekty
Ja skończyłam cały program, a teraz lecę wg własnej rozpiski i dodaję jeszcze ćwiczenia z BBL Chyba czas dołożyć jeszcze, zachwalane przez Tygryska, fire 60, hiit 30 i resztę części dla zaawanasowanych Chociaż strasznie się ich boję

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Jestem po, i muszę stwierdzić, że nieźle się spociłam, ale wcale nie zmęczyłam. Myślałam, że będę umierająca. A szkoda, szkoda!
Ciekawe jest bardzo, szybko mi minęło. I chyba w dni z krótkim TF wstawię jeszcze pierwsze 30 minut Pump It Up, bo uwielbiam to
A jutro mam dodatkowo wf na uczelni, więc poćwiczę na orbitreku, za którym też bardzo przepadam a BBL nie było złe, z tym że chcę najpierw spalić tłuszcz i spaść z kilogramami, a potem zrobić sobie seksowny i ponętny tyłek
Niektóre części TF są mniej męczące, niektóre bardziej Poczekaj na jakiś HIIT
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 10:02   #1349
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ja skończyłam cały program, a teraz lecę wg własnej rozpiski i dodaję jeszcze ćwiczenia z BBL
Agusiek89 a można gdzieś zobaczyć Twoje fotki przed i po całym programie

Ja dziś miałam HIIT15 + Tone30 - bułka z masłem
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 10:30   #1350
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Agusiek: Chyba czas dołożyć jeszcze, zachwalane przez Tygryska, fire 60, hiit 30 i resztę części dla zaawanasowanych Chociaż strasznie się ich boję

Nie ma się czego bać, filmiki są czaderskie

Cytat:
radzia1608: Ja dziś miałam HIIT15 + Tone30 - bułka z masłem
Na mnie też nie robi to wrażenia, więc pewnie trzasnęłabym jeszcze fire30
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.